МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/
  • 09:00
    Сурагчдын амралтанд: “Улаан дарцаг” Монголынуран сайхны кино
  • 10:30
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 10:40
    “Сонирхсон бүхнээ асуу” цувралаас
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Жив жив” бага насны хүүхдэд зориулав
  • 14:20
    120/80 эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    12:15 өсвөр насныханд зориулав
  • 15:30
    Олон нийтийн цаг /давталт/
  • 16:00
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 24-р анги
  • 16:45
    “Буратино” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 17:50
    Дэлхийн түүхүүд: “Завьчин” баримтат кино
  • 18:35
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 19:05
    Онцгой дуудлага
  • 19:25
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Цаг үе үзэл бодол/шууд /
  • 21:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:00
    “Цагаан боол ” Олон ангит уран сайхны кино 25-р анги
  • 22:45
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 23:35
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    UBS энэ долоо хоногт
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 09:40
    Business news
  • 09:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:00
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 1-р анги
  • 10:50
    Хөгжилтэй аялал
  • 11:00
    “Асах гэрэл” гэрэл зурагчдын уралдаант нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Аяллын хөтөч
  • 12:40
    Хөгжилтэй аялал
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 55-р анги
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Урхи Оросын олон ангит кино 4-р анги
  • 15:50
    UBS энэ долоо хоногт
  • 16:10
    Хайрын зууч Шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 56-р анги
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 2-р анги
  • 21:40
    Супер спорт
  • 22:10
    Girls Монголын УСК 2-р анги
  • 23:00
    Хөгжилтэй аялал
  • 23:10
    NBA Talk
  • 00:20
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:50
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 115,116-р анги
  • 11:50
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 6-р анги
  • 12:50
    "21000 реалити шоу- япон улсад" дугаар 1
  • 14:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:50
    "нийслэлийн агаарын бохирдлыг бууруулах газар үзүүлж байна"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "гэнэтийн үхэл" японы олон ангит кино 5-р анги
  • 16:40
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:30
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 117,118-р анги
  • 18:25
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 7-р анги
  • 21:10
    "21000 реалити шоу- япон улсад" дугаар 2
  • 22:40
    "гэнэтийн үхэл" японы олон ангит кино 6-р анги
  • 23:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:15
    business news
  • 09:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    reach the beauty
  • 10:30
    "шинэ хөдөө" нэвтрүүлэг №16
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    "чинээлэг айлын хүү " соак 3-р анги
  • 12:55
    business news
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "дуудлага" соак 5-р анги
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "дөрвөн ертөнц" соак 2-р анги
  • 16:35
    соронз үзүүлж байна - дуучин д.нямжав
  • 17:05
    "азийн орнуудын соёлоос - япон гоо сайхан"
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "чинээлэг айлын хүү " соак 4-р анги
  • 20:00
    business news
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №29
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "дуудлага" соак 6-р анги
  • 23:25
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 23:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:15
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:20
    “Будда продакшин” үзүүлж байна
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 95,96-р анги
  • 10:50
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,12-р анги
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Төөрөг” олон ангит УСК,7,8-р анги /давталт/
  • 14:55
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Үндэсний лиг” сагсан бөмбөгийн тоглолт
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Хошин шог”үзүүлж байна
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,12-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Урбан жинс” үзүүлж байна
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Төөрөг” олон ангит УСК,9,10-р анги
  • 23:00
    “Соронз” нэвтрүүлэг /дуучин Д.Нямжав/
  • 23:30
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Цагаан морь" МУСК
  • 12:30
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 137,138-р анги
  • 14:00
    "Мөрөөдлөөс ч илүү" ОАК 12-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 45,46-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 139,140-р анги
  • 18:50
    "Гоо брэнд 5 жил" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    "Urban jeans Үзүүлж байна"
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    Аялал жуулчлал зах зээлийн мэдээ
  • 20:30
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 47,48-р анги
  • 22:40
    "Газар дэлхий-Туйлаас туйл хүртэл" Баримтат кино
  • 23:40
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /50,51/
  • 07:50
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 13-р анги
  • 08:35
    Ахлах тогоочийн жор
  • 08:50
    Нийслэл хөтөч
  • 09:25
    “Мата Хари” ОАК 1-р анги
  • 10:15
    “Таван хуруу” ОАК 19-р анги
  • 11:30
    “Дакар Ралли 2019” 1-р гараа
  • 12:30
    Сэтгүүлчийн эрэл
  • 13:00
    Дакар Ралли
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:15
    “Мата Хари” ОАК 1-р анги
  • 15:05
    “Таван хуруу” ОАК 19-р анги
  • 16:20
    Нийслэл хөтөч
  • 16:55
    “Дакар Ралли 2019” 1-р гараа
  • 18:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /52, 53/
  • 18:50
    Жаргалант вилла үзүүлж байна
  • 19:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 14-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    “Мата Хари” ОАК 2-р анги
  • 22:30
    “Таван хуруу” ОАК 20-р анги
  • 23:55
    “Дакар Ралли 2019” 1-р гараа
  • 00:55
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 14-р анги
  • 01:40
    Мэдээ
  • 02:40
    “Мата Хари” ОАК 2-р анги
  • 03:30
    Бонсай баримтат кино /3/
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.1-4-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.1-2-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.1-2-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Ээж" СОАК 19-р анги
  • 11:20
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1,2-р ангийн хичээл №1
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Алтан орд" ОАК 5-р анги
  • 13:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3,4-р ангийн хичээл №1
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №29,30
  • 15:50
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.5-8-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.3-4-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.3-4-р анги
  • 19:00
    "Ээж" СОАК 20-р анги
  • 20:35
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ялалт" ток шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Алтан орд" ОАК 6-р анги
  • 23:10
    "Арал" ОАК 20-21-р анги
  • 00:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • 07:35
    Хошин шог
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 103,104-р анги
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    Тайжийн хурд МСУХ-ны шинэ жил 2018 Хэнтий аймгийн УЗН-ийн 60 жил
  • 12:50
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "Гоо брэнд" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 12-р анги
  • 14:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 19-р анги
  • 15:30
    Хошин шог
  • 16:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    Монгол малчны зар
  • 17:10
    High trade
  • 17:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 103,104-р анги
  • 18:10
    “Эх дэлхий” баримта кино
  • 19:20
    "ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ"
  • 19:50
    “Магнай Трейд”-Азтан шалгаруулах сугалааны тохирол
  • 20:05
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 20-р анги
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Урбан брэнд" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 13-р анги
  • 23:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 20-р анги
  • 00:00
    Хошин шог
  • 01:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 13-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 69-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 6-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 3-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 23-25-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 18-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 22-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК 31-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Хөгжилтэй 2 гадил" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 79,80-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 7-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 19-р анги
  • 21:00
    "Намайг сонгооч" 8-2-р хэсэг
  • 21:30
    "Америкчууд" ОАК /season-6/ 7-р анги
  • 22:30
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 4-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Empire" ОАК /season-3/ 10-р анги
  • 01:30
    "Намайг сонгооч" 8-2-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Учрал" МУСК
  • 12:40
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:25
    Хөгжимийн завсарлага
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Соронз" нэвтрүүлэг Дуучин Д.Нямжав
  • 22:20
    "Бизнес толь"
  • 22:50
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    "Сайхан амраарай"
  • 01:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 67 68-р анги давталт
  • 09:00
    Жудо бөхийн насанд хүрэгчдийн УАШТ /шууд/
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 69 70-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Такси дуудлагын нэгдсэн төв- 19001950 үзүүлж байна
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 23:50
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:10
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Аялгуут хором
  • 07:40
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Зар сурталчилгаа
  • 08:35
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Монгол ардын ерөөл
  • 10:00
    Бизнес Амжилт
  • 10:30
    Такси Уран сайхны кино
  • 12:30
    Аялгуут хором
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Зөв сонголт
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бизнес Амжилт
  • 16:40
    Монгол ардын ерөөл
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Аялгуут хором
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Тоглож болохгүй нас Уран сайхны кино
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зар сурталчилгаа
  • 21:40
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 40-р анги
  • 23:10
    Зөв сонголт
  • 23:40
    Бизнес Амжилт
  • 00:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Гурван найз" ОАК (5,6-р анги)
  • 10:20
    "Мөрдөгч" ОАК (25,26-р анги)
  • 12:00
    "Борооны хүн (Rain Man)" УСК
  • 14:20
    "17 насандаа эргэж очсон нь (17 Again)
  • 16:05
    "Би домог (I am Legend)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нялх аав" ОАК (I.7,8-р анги)
  • 19:30
    "Гурван найз" ОАК (7,8-р анги)
  • 21:00
    "Мөрдөгч" ОАК (27-р анги)
  • 22:00
    "Оргил цаг (Rush Hour)" УСК
  • 00:00
    "Нялх аав" ОАК (I.5-8-р анги)
  • 01:30
    "Гурван найз" ОАК (7,8-р анги)
  • 02:40
    "Мөрдөгч" ОАК (27-р анги)
  • 03:30
    "Гайхамшигт хайр (To the Wonder)" УСК
  • 05:20
    "Оргил цаг (Rush Hour)" УСК
  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:10
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Нялх аав" ОАК (I.5-8-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 09:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 12:40
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 13:25
    "Talk With Me" Төгөлдөр хуурч У.Ану
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 31-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 637,638,639-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Захидлын мөрөөр" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 9-12 -р анги
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 22:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 32-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хөтөч" ОАК 4-р анги /давталт/
  • 11:30
    Учралын баяр нэвтрүүлэг
  • 12:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:35
    Согтуу Монголоос-Саруул монгол
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Соронз" нэвтрүүлэг /Б.Нямжав/
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Ж.Гүррагчаа
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Согтуу Монголоос-Саруул монгол
  • 19:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Залуу Лидер нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Хөтөч" ОАК 5-р анги
  • 23:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино: "Sword art online-45"
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    УБ Хотын Худалдааны танхим үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян шууд ярилцлага
  • 10:40
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 31-р анги
  • 12:00
    "Хөхтөн амьтны амьдрал-2 " Баримтат кино
  • 12:50
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Дэггүй аав" ОАК 6-р анги
  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    Нууцууд : Дэлхийн хамгийн адилхан ихрүүд
  • 16:38
    Ногоон сонголт
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ?" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Нуруу нугасны эмнэлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 18:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино Sword art online 46-р анги
  • 20:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 32-р анги
  • 21:00
    "Миний ертөнц"
  • 21:20
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 22:00
    "Дэггүй аав" ОАК 7-р анги
  • 23:00
    Шөнө дундын яриа МУСК
  • 00:24
    Амрах цаг -Амьд байгаль

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Бонго адал явдал"
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    " Пэт мэт хоёр "хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:50
    Da Vinci - "Гар урлал”
  • 13:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором", Дэлхийн гүн рүү
  • 14:00
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд"
  • 14:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 14:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Пэт мэт хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 18:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" , Дэлхийн гүн рүү
  • 19:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 19:25
    Da Vinci - Ухаалаг шинжлэх ухаан
  • 19:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Урагшаа титанууд аа"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:05
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 09:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:40
    “Алтан аргамж”
  • 10:20
    “Сайн байна уу?, Өвөрмонгол” 10-р хэсэг
  • 10:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 14:05
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Монголын улаан загалмай 2018 онд
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Онцгой дуудлага
  • 19:20
    Онцлох зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    “Хөгжлийн замаар” Бяслаг үйлдвэрлэл
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 09:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Зургаан холбоос-01" Баримтат кино
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Түмний нэг
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 32-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:50
    Таны амралтанд
  • 16:00
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 33-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Таван эрдэнийн орон" Тоглолт
  • 18:30
    "Зургаан холбоос-02" Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    Баримтат дэлгэц
  • 20:35
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 34,35-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 01 анги
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Монгол бичгийн хичээл” № 1
  • 10:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Сайн байна уу, Хятад орон” баримтат нэвтрүүлэг 04
  • 11:00
    Монголын туульчдын улсын уралдаан 4 хэсэг
  • 12:00
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 36
  • 12:30
    Өвлийн тууль. “Долоон түмэн настай довон хар бөх” 4-р хэсэг
  • 13:40
    Сэрэмжлүүлэг
  • 14:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц
  • 14:30
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 37
  • 18:35
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Монгол бичгийн хичээл” № 2
  • 19:25
    “Сайн байна уу, Хятад орон” баримтат нэвтрүүлэг 05
  • 19:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:00
    Монголын туульчдын улсын уралдаан 5-р хэсэг
  • 21:00
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 02 анги
  • 21:50
    Өвлийн шөнийн туульс. “Долоон түмэн настай довон хар бөх” 5 хэсэг
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    КАРДИФФ-ТОТТЕНХЭМ 21-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №22
  • 11:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ПСЖ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №2 ЛУКА МОДРИЧ
  • 14:00
    КАРАБАХ-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №11: НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 1996/97
  • 16:30
    ТОТТЕНХЭМ-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №8 ЖИАНЛУЙЖИ БУФФОН-1
  • 19:00
    МАН.СИТИ-КРИСТАЛ.П 18-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    FOOTBALL TALK №13 2018/19
  • 22:00
    ЧЕЛСИ-САУТХЭМПТОН 21-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    RED BULL ENERGY TIME №43
  • 09:30
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ТОЙМ
  • 10:00
    "SENNA" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1009
  • 14:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ GSTAAD, SWITZERLAND-2017
  • 15:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ POREC, CROATIA-2017
  • 16:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ FLORIDA-2017
  • 17:00
    "PUMPING IRONI" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    "JOEL EMBIID'S RISE" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1010
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 22:00
    NBA ACTION 1812
  • 22:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ВАШИНГТОН - ОКЛАХОМА NBA 2018-2019
  • 11:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1981
  • 11:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12
  • 13:00
    ЧЕЛСИ - САУТХЭМПТОН 21-Р ТОЙРОГ
  • 15:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ POREC, CROATIA-2017
  • 16:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 16:30
    ОКЛАХОМА - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 18:30
    "БӨХ БИЛЭГТ" ДЭВЖЭЭНИЙ НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 21:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1982
  • 22:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1812
  • 23:00
    FOOTBALL TALK №13 2018/19

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT МАКДОНАЛД-САФФЕДИН
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT ДОС САНТОС-МИОЧИЧ
  • 13:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1011
  • 15:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #7
  • 16:00
    ЖҮДО АГАДИРЫН ГРАНПРИ 2018 ӨДӨР 2
  • 18:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 18
  • 19:00
    ACER PREDATOR LEAGUE 2019 ӨДӨР 5
  • 22:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 13
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Арын хангайн шигшмэл хурд IV
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Гоёл - 2019" Загварын 7 хоног
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:05
    "Бизнес хөтөч"
  • 17:10
    Харилтгүй жавхлант Арслангууд /12-р хэсэг/
  • 17:30
    "Мэргэжилтнүүд ярьж байна"нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Архангай аймгийн Цэцэрлэг сумын 90 жилийн ой/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 20:30
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Гоёл - 2019" Загварын 7 хоног
  • 22:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг МУГТ Г.Угалзцэцэг
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /2-р анги/
  • 23:50
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 08:30
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Кинон дунд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хайрын зуслан 13-р анги /МОАУСК/
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Тоглож болохгүй нас / МУСК /
  • 15:00
    Баримтат дэлгэц
  • 17:00
    Хайрын зуслан 14-р анги /МОАУСК/
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    ОТВ Мэдээ
  • 19:10
    Кино миний амьдралд
  • 20:00
    ОТВ Мэдээ
  • 20:10
    Омарын эрэлд / МУСК/
  • 22:00
    ОТВ Мэдээ
  • 22:10
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Үгэн-Зар
  • 09:30
    Судрын хуудаснаа / дугаар 8 /
  • 10:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Үгэн-Зар
  • 11:30
    Домгийн цэнхэр сүмбэр мину дуун концерт
  • 12:30
    "Агуйн нууц" Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    Нээлттэй засаг нэг Баянхонгор
  • 14:30
    Мөрөөдлийн албомь Говьсүмбэр аймгаас
  • 15:00
    Үгэн-Зар
  • 15:30
    "Хүний амь" Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    Үгэн-Зар
  • 17:30
    Үстэй цай Увс аймгийн Давст сумаас
  • 18:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Нар тоссон аялгуу Өвөрхангай аймгаас
  • 20:00
    "Хямдралын цаг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Үгэн-Зар
  • 22:30
    "Их замын тоос" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Нийтийн дууны цаг

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 26
  • 08:00
    "Хаан багны нууц" ОАК 19-р анги
  • 09:10
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 13, 14-р анги
  • 10:30
    "Сүн Үкүн" ОАК 10-р анги
  • 11:50
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 7-р анги
  • 13:10
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 4-6-р анги
  • 16:40
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 26/
  • 17:30
    "Хаан багны нууц" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 15, 16-р анги
  • 20:30
    "Сүн Үкүн" ОАК 11-р анги
  • 22:05
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 8-р анги
  • 23:25
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 15, 16-р анги
  • 00:35
    "Сүн Үкүн" ОАК 11-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 08:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1981
  • 09:00
    МЭМФИС - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:30
    "CITY GAME - LOS ANGELES" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    HARDWOOD CLASSICS 2001 МИЛУОКИ - МЭМФИС
  • 14:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12
  • 15:30
    ВАШИНГТОН - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 17:30
    ТОРОНТО - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 19:30
    NBA ACTION 1812
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1982
  • 20:30
    МЭМФИС - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-2019
  • 22:30
    "MAGIC & BIRD - COURTSHIP RIVALRY" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Шинэ үе үзүүлж байна Зөн билгийн тулаан
  • 10:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 42-р анги
  • 12:20
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 13:50
    Улаачдын өрсөлдөөн нэвтрүүлэг Б.Халиун
  • 14:20
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 16:20
    "Багшаа надад авъяас бий" тоглолт
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:35
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:40
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 19:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Гадаад мэдээ
  • 21:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 43-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    Улаанбаатарын мөнгөн үдэш

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүй нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Галапагос арлуудын ан амьтад”-4 баримтат кино
  • 09:46
    “Хүслийн шинэ жил”баярын тусгай дугаар
  • 10:30
    “Зочны цаг”
  • 10:50
    NTN үзүүлж байна
  • 10:55
    “Ихэр бэр” хошин хөтөлбөр
  • 11:15
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 45-р анги /давталт/
  • 11:55
    "National" Бизнес мэдээ
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Гоёл 2018”
  • 17:35
    “Хүслийн шинэ жил”баярын тусгай дугаар
  • 18:00
    "National" Бизнес мэдээ
  • 18:15
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    “Сонины тойм” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Face to face” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг баярын тусгай дугаар
  • 20:00
    "National" Бизнес мэдээ
  • 20:20
    Монгол дууны цаг
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    "Хөгшин хүргэн" ОАУСК 46-р анги
  • 21:55
    NTN үзүүлж байна
  • 22:00
    “Голф энд кофе”танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Төрийн дуулал
  • 00:05
    Сайхан амраарай!

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн эрэгтэй 81, 90, -100,+100 кг, эмэгтэй 70, -78, +78 кг-шууд
  • 13:00
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээн 9 хүртэлх нас алтан медалийн төлөө тоглолт Голеадор-Лионс
  • 13:50
    Торгон агшин
  • 13:55
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн эрэгтэй 81, 90, -100,+100 кг, эмэгтэй 70, -78, +78 кг –шууд
  • 19:00
    Торгон агшин
  • 19:10
    Зочны ярилцлага: Жудо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээнээс-шууд
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Спорт хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 23:00
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээн 9 хүртэлх нас хүрэл медалийн төлөөх тоглолт Эрчим-Гусиноозерск

MNBA Sports

  • 08:00
    Дархан vs Баянгол |эм| U18 УАШТ
  • 09:00
    Хан-Уул vs Баянгол |эм| U18 УАШТ
  • 10:00
    Спрайт Хөгжлийн лиг 2018-19
  • 15:00
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 Дэд хэсэг
  • 18:00
    FIBA 3x3 ДАШТ |давталт|
  • 20:00
    БАХАРХАЛ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:40
    Залуу Насандаа TLG-13
  • 22:00
    MNBA 21 аймгийн Үндэсний Лиг 2017-18 Аваргын цуврал 4, 5, 6, тоглолт
  • 02:00
    Спрайт Хөгжлийн Лиг 2018-19 Улирлын тоглолтууд

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Насны хань” ОАУСК 8-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар
  • 14:10
    “Хөтөч” ОАУСК 10-р анги
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    Баримтат кино
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар
  • 17:10
    “Залуу нас” ОАУСК
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:30
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 20:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Насны хань” ОАУСК 9-р анги
  • 21:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:10
    “Хөтөч” ОАУСК 10-р анги
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа