МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    ”Сурагчдын амралтанд: “Тамирын охин” Монголын уран сайхны кино
  • 10:05
    Онцгой дуудлага
  • 10:20
    Цаг үе үзэл бодол /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    МҮОНТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Теле уулзалт” /Зохиолч,Төрийн хошой шагналт Ч.Лодойдамба 1985 он/
  • 15:00
    Эрхзүйн хөтөч
  • 15:20
    “Brain wave” англи хэлний нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 25-р анги
  • 16:45
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 17:15
    Монголын зохиолчдын эвлэлийн 90 жилийн ойд: Оюун билгийн уурхай
  • 18:30
    Иргэдийн эрхзүйн боловсролд /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Дуучин Б.Болд, Х.Мөнгөнцэцэг “Амьдрал”
  • 19:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Нээлттэй хором /шууд/
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 26-р анги
  • 22:55
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:30
    Business news
  • 08:40
    UBS энэ долоо хоногт
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 09:40
    Business news
  • 09:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:00
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 2-р анги
  • 10:50
    Хөгжилтэй аялал
  • 11:00
    Сайн уу, Сайнаа Ток шоу
  • 12:00
    Аяллын хөтөч
  • 12:30
    Супер спорт
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 56-р анги
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Архимед баримтат кино
  • 15:50
    Хөгжилтэй аялал
  • 16:00
    Хайрын зууч Шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 57-р анги
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 3-р анги
  • 21:40
    Иргэн ба 45 нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Girls Монголын УСК 3-р анги
  • 23:00
    Хөгжилтэй аялал
  • 23:10
    Football Talk
  • 00:20
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    UBS завсарлага UBS

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:50
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 117,118-р анги
  • 11:50
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 7-р анги
  • 12:50
    "21000 реалити шоу- япон улсад" дугаар 2
  • 14:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:50
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "гэнэтийн үхэл" японы олон ангит кино 6-р анги
  • 16:40
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:30
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 119,120-р анги
  • 18:25
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 8-р анги
  • 21:10
    "21000 реалити шоу- япон улсад" дугаар 3
  • 22:40
    "гэнэтийн үхэл" японы олон ангит кино 7-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:20
    business news
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:40
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №29
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:25
    "чинээлэг айлын хүү " соак 4-р анги
  • 12:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    business news
  • 13:25
    "дуудлага" соак 6-р анги
  • 14:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:40
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:25
    "дөрвөн ертөнц" соак 3-р анги
  • 16:35
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "чинээлэг айлын хүү " соак 5-р анги
  • 20:00
    business news
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 20:40
    "шинэ хөдөө" нэвтрүүлэг №17
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "дуудлага" соак 7-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Тагнуулын аргууд” баримат кино
  • 06:30
    “Будда продакшин” үзүүлж байна
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    “Тусгай” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 97,98-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино, 13-р анги
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Төөрөг” олон ангит УСК,9,10-р анги /давталт/
  • 14:55
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,13-р анги
  • 16:30
    Монголын зохиолчдын эвлэлийн 90 жилийн ойн хүндэтгэлийн концертыг Дуурь бүжгийн эрдмийн театраас шууд дамжуулна.
  • 17:50
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Үйл явдал,сургамж” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Урбан жинс” үзүүлж байна
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Төөрөг” олон ангит УСК,11,12-р анги
  • 23:40
    “Business maximum 88”
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:30
    Тоглолтын цаг
  • 04:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Газар дэлхий-Туйлаас туйл хүртэл" Баримтат кино
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 139,140-р анги
  • 14:00
    "Мөрөөдлөөс ч илүү" ОАК 13-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 47,48-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 141,142-р анги
  • 18:50
    "Гоо брэнд 5 жил" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    "Urban jeans Үзүүлж байна"
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    Аялал жуулчлал зах зээлийн мэдээ
  • 20:30
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага
  • 21:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 49,50-р анги
  • 22:40
    "Уулс" Баримтат кино
  • 23:40
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /52,53/
  • 07:50
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 14-р анги
  • 08:35
    Ахлах тогоочийн жор
  • 08:40
    Нийслэл хөтөч
  • 09:25
    “Мата Хари” ОАК 2-р анги
  • 10:15
    “Таван хуруу” ОАК 20-р анги
  • 11:30
    “Дакар Ралли 2019” 2-р гараа
  • 12:30
    Дакар Раллид Монголчууд
  • 13:00
    Ахлах тогоочийн жор
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:15
    “Мата Хари” ОАК 2-р анги
  • 15:05
    “Таван хуруу” ОАК 20-р анги
  • 16:20
    Нийслэл хөтөч
  • 16:55
    “Дакар Ралли 2019” 2-р гараа
  • 18:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /54, 55/
  • 18:50
    Жаргалант вилла үзүүлж байна
  • 19:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 15-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    “Мата Хари” ОАК 3-р анги
  • 22:30
    “Таван хуруу” ОАК 21-р анги
  • 23:55
    “Дакар Ралли 2019” 2-р гараа
  • 00:55
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 15-р анги
  • 01:40
    Мэдээ
  • 02:40
    “Мата Хари” ОАК 3-р анги
  • 03:30
    Бонсай баримтат кино /4/
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.5-8-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.3-4-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.3-4-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Ээж" СОАК 20-р анги
  • 11:20
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1,2-р ангийн хичээл №2
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Алтан орд" ОАК 6-р анги
  • 13:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3,4-р ангийн хичээл №2
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Ялалт ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №31,32
  • 15:50
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.9-12-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.5-6-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.5-6-р анги
  • 19:00
    "Ээж" СОАК 21-р анги
  • 20:35
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Алтан орд" ОАК 7-р анги
  • 23:10
    "Арал" ОАК 22-23-р анги
  • 00:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    "Аав" МУСК
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 105,106-р анги
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    Ирээдүйн түмэн эх 2018 - Хөвсгөл аймаг
  • 12:50
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "Гоо брэнд" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 13-р анги
  • 14:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 20-р анги
  • 15:30
    Хошин шог
  • 16:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    Монгол малчны зар
  • 17:10
    High trade
  • 17:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 105,106-р анги
  • 18:10
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 20:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 21-р анги
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Урбан брэнд" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 14-р анги
  • 23:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 21-р анги
  • 00:00
    Хошин шог
  • 01:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 14-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 70-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 7-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 4-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 26-28-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 19-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 23-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК 32-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Хөгжилтэй 2 гадил" хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 1-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 8-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 20-р анги
  • 21:00
    Chart news 36-р хэсэг
  • 21:30
    "Америкчууд" ОАК /season-6/ 8-р анги
  • 22:30
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 5-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Empire" ОАК /season-3/ 11-р анги
  • 01:30
    Chart news 36-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 12:25
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Дуун тамгатай хүлгүүд" тоглолт Л.Нарантуяа
  • 15:30
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Бизнес толь"
  • 22:25
    "Код" МУСК
  • 00:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 00:45
    "Сайхан амраарай"
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 69 70-р анги давталт
  • 09:00
    Жудо бөхийн насанд хүрэгчдийн УАШТ /шууд/
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 71 72-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Такси дуудлагын нэгдсэн төв- 19001950 үзүүлж байна
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 23:50
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:10
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Зар сурталчилгаа
  • 08:35
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Зөв сонголт
  • 10:20
    Бизнес Амжилт
  • 10:50
    Тоглож болохгүй нас Уран сайхны кино
  • 12:30
    Аялгуут хором
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Зар сурталчилгаа
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бизнес Амжилт
  • 16:30
    Соронз Дуучин - Д.Нямжав
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Аялгуут хором
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    Төв аймгийн цаг
  • 19:40
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зар сурталчилгаа
  • 21:40
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 41-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Гурван найз" ОАК (7,8-р анги)
  • 10:15
    "Мөрдөгч" ОАК (27-р анги)
  • 11:05
    "Оргил цаг (Rush Hour)" УСК
  • 12:45
    "Хүслийн жагсаалт (Bucket List)" УСК
  • 14:15
    "Номхон далайн хөвөө (Pacific Rim)" УСК
  • 16:30
    "Гайхамшигт хайр (To the Wonder)" УСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Нялх аав" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 19:30
    "Гурван найз" ОАК (9,10-р анги)
  • 20:50
    "Мөрдөгч" ОАК (28-р анги)
  • 21:50
    "Оргил цаг 2 (Rush Hour 2)" УСК
  • 23:40
    "Нялх аав" ОАК (I.7-10-р анги)
  • 01:05
    "Гурван найз" ОАК (9,10-р анги)
  • 02:10
    "Мөрдөгч" ОАК (27,28-р анги)
  • 03:40
    "Тэрслэгчид (The Departed)" УСК
  • 06:10
    "Оргил цаг 2 (Rush Hour 2)" УСК
  • 07:35
    "Нялх аав" ОАК (I.7-10-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 09:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 12:45
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 13:05
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 32-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 640,641,642-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл
  • 19:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 13-16 -р анги
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Б.Болд Х.Мөнгөнцэцэг-Амьдрал тоглолт
  • 21:35
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 33-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хөтөч" ОАК 5-р анги /давталт/
  • 11:30
    Дуу хуурийн нутгаас-Дуурийн дуучин
  • 12:20
    Согтуу Монголоос-Саруул монгол
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Авъяаслаг багачууд
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Д.Лувсаншарав
  • 17:25
    "Соронз" нэвтрүүлэг /Б.Нямжав/
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Үндэсний хөтөлбөрийн хэрэгжилт"
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Сонгодог бүтээлийн цоморлиг" 1-р бүлэг
  • 22:10
    "Хөтөч" ОАК 6-р анги
  • 23:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино "Sword art online"36-р анги
  • 07:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Би амьтанд хайртай
  • 09:20
    "Сайхан мөрөөдөл" ток шоу
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 10:35
    УБ Хотын Худалдааны танхим үзүүлж байна
  • 11:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 32-р анги
  • 12:00
    "Хөхтөн амьтны амьдрал-3 " Баримтат кино
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Дэггүй аав" ОАК 7-р анги
  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    Нууцууд : Дэлхийн хамгийн өндөр эмэгтэй
  • 16:39
    Марчаахай
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ?" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино: "Sword art online" 47-р анги
  • 20:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 33-р анги
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Дэггүй аав" ОАК 8-р анги
  • 23:00
    Нөгөө кино: “Lust,Сaution”
  • 01:49
    Амрах цаг

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Бонго адал явдал"
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    “Бонго адал явдал” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Пэт мэт хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 13:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" , Дэлхийн гүн рүү
  • 14:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд”
  • 14:25
    Da Vinci - Ухаалаг шинжлэх ухаан
  • 14:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:35
    "Пэт мэт хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 19:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд байна вэ? “
  • 19:30
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Урагшаа титанууд аа”
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:05
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 09:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:40
    Хүний мөр: Зохиолч Ванганы амьдрал, уран бүтээл
  • 10:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 14:05
    Онцгой дуудлага
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 19:05
    Bloomberg үзүүлж байна: Уоррен Баффет
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Хүмүүс минь амьдрах сайхан" Тоглолт
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Зургаан холбоос-02" Баримтат кино
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 34-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Монгол Монголоо хайрлая"
  • 14:50
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Таван эрдэнийн орон" Тоглолт
  • 16:00
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 35-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "MNC" телевиз 2018 онд
  • 18:30
    "Зургаан холбоос-03" Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    Баримтат дэлгэц
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол Монголоо хайрлая"
  • 22:20
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 36-р анги
  • 23:20
    Сонгодог бүжгийн үдэш
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 02 анги
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Монгол бичгийн хичээл” № 2
  • 10:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Сайн байна уу, Хятад орон” баримтат нэвтрүүлэг 05
  • 11:00
    Монголын туульчдын улсын уралдаан 4 хэсэг
  • 12:00
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 37
  • 12:30
    Өвлийн тууль. “Долоон түмэн настай довон хар бөх” 5-р хэсэг
  • 13:40
    Сэрэмжлүүлэг
  • 14:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц
  • 14:30
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 38
  • 18:35
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Монгол бичгийн хичээл” № 3
  • 19:25
    “Сайн байна уу, Хятад орон” баримтат нэвтрүүлэг 06 анги
  • 19:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:00
    Монголын туульчдын улсын уралдаан 6-р хэсэг
  • 21:00
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 01 анги
  • 21:50
    Өвлийн шөнийн туульс. “Долоон түмэн настай довон хар бөх” 6 хэсэг
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-ФҮЛХЭМ 21-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №23
  • 11:30
    РЕАЛ.М-РОМА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №3 КИЛИАН МБАППЕ
  • 14:00
    СПАРТАК.М-ВИЛЛАРРЕАЛ ЕВРОПА ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №12: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2002/03
  • 16:30
    НАПОЛИ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №9 ЖИАНЛУЙЖИ БУФФОН-2
  • 19:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.ЮТД 17-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №21
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №16: ПОРТСМУТ-РИДИНГ 2007/08
  • 22:00
    НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 21-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 10:00
    NBA ACTION 1811
  • 10:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1336
  • 14:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №1
  • 15:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №2
  • 16:00
    ЕРӨНХИЙЛӨГЧИЙН ЦОМЫН ТӨЛӨӨХ БАРИЛДААН
  • 21:00
    FOOTBALL TALK №13 2018/19
  • 22:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 23:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ФИНАЛ-2017 HAMBURG, GERMANY

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МЕМФИС - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-2019
  • 11:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1982
  • 11:30
    FOOTBALL TALK №13 2018/19
  • 12:30
    NBA ACTION 1812
  • 13:00
    ОРЛАНДО - МИННЕСОТА NBA 2018-2019
  • 15:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12
  • 16:30
    БОРНМУТ - ВОТФОРД 21-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    "SENNA" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #8
  • 21:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1983
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №21
  • 22:00
    БРАЙТОН-АРСЕНАЛ 19-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн шийдэл" хөтөлбөр
  • 22:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-ФАБЕР
  • 12:30
    UFC 190 РОУЗИ-КОРРЕА
  • 15:30
    MUAYTHAI WORLD CLASS 21
  • 17:30
    ЖҮДО АГАДИРЫН ГРАНПРИ 2018 ӨДӨР 3
  • 20:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #8
  • 20:30
    ONE FC: КУАЛА ЛУМПУР-VISIONS OF VICTORY

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Архангай аймгийн Цэцэрлэг сумын 90 жилийн ой/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    "Гоёл - 2019" Загварын 7 хоног
  • 16:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг МУГТ Г.Угалзцэцэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Эрүүл мэнд инээмсэглэл"нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 19:30
    Архангай аймгийн Цэцэрлэг сумын 90 жилийн ой/Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Өв соёл"нэвтрүүлэг Өндөр гэгээн Занабазарын музей
  • 22:00
    “Эрдэнийн эрхи” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /3-р анги/
  • 23:50
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 00:50
    Эфир завсарласан

OTV

  • 08:30
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Кино миний амьдралд
  • 11:00
    Хайрын зуслан 15-р анги /МОАУСК/
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Омарын эрэлд / МУСК/
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Хайрын зуслан 16-р анги /МОАУСК/
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    ОТВ Мэдээ
  • 19:10
    Завгүй өдөр нэвтрүүлэг
  • 20:00
    ОТВ Мэдээ
  • 20:10
    Дүүлэн нис /МУСК/
  • 22:00
    ОТВ Мэдээ
  • 22:10
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Үгэн-Зар
  • 09:30
    Үстэй цай Увс аймгийн Давст сумаас
  • 10:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Үгэн-Зар
  • 11:30
    Нар тоссон аялгуу Өвөрхангай аймгаас
  • 12:30
    "Их замын тоос" Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    Таны эрүүл мэнд
  • 14:20
    Ороод гаръя Баянхонгор аймгаас
  • 15:00
    Үгэн-Зар
  • 15:30
    Ховор санааны эзэн Хөвсгөл аймгаас
  • 17:00
    Үгэн-Зар
  • 17:30
    Монгол бахархлын өдөр Хэнтий аймгаас
  • 18:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Үгэн-Зар
  • 19:30
    Үлгэрийн цаг 1-р цэцэрлэг
  • 20:00
    Малчин ХХК зөвлөж байна
  • 21:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Үгэн-Зар
  • 22:30
    "Илүү сартай зун" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Нийтийн дууны цаг

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 27
  • 08:00
    "Хаан багны нууц" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 09:10
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 15, 16-р анги
  • 10:30
    "Сүн Үкүн" ОАК 11-р анги
  • 11:50
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 8-р анги
  • 13:10
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 7-9-р анги
  • 16:40
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 27/
  • 17:30
    "Блэк" ОАК 1-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 17, 18-р анги
  • 20:30
    "Сүн Үкүн" ОАК 12-р анги
  • 22:05
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 9-р анги
  • 23:25
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 17, 18-р анги
  • 00:35
    "Сүн Үкүн" ОАК 12-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - ДАЛЛАС NBA 2018-2019
  • 02:00
    МЭМФИС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 04:00
    ПОРТЛАНД - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 06:00
    ДАЛЛАС - ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2018-2019
  • 08:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1982
  • 08:30
    АТЛАНТА - ТОРОНТО NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:00
    "MAGIC & BIRD - COURTSHIP RIVALRY" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1812
  • 13:30
    МЭМФИС - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-2019
  • 15:30
    ВАШИНГТОН - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 17:30
    "WILT 100" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    NBA ACTION 1812
  • 19:00
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1983
  • 20:30
    АТЛАНТА - ТОРОНТО NBA 2018-2019
  • 22:30
    "KOBE DOIN' WORK" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:40
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 43-р анги
  • 12:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 14:00
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 14:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 16:20
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 19:30
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 44-р анги
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:40
    "Бидэнд юу саад болов"МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "National" Бизнес мэдээ
  • 09:20
    "Эрлийн мөрөөр" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “108 хүүхдийн утас”Ц.Е.Г-аас үзүүлж байна
  • 10:25
    "Доктор+" эрүүл мэндийн танин мэдэхүй нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    NTN үзүүлж байна
  • 11:10
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 46-р анги /давталт/
  • 11:50
    NTN үзүүлж байна
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Хүслийн шинэ жил”баярын тусгай дугаар
  • 15:00
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Монгол дууны цаг
  • 15:41
    “Монгол дууны хит” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    “Зочины цаг”
  • 16:35
    “Кино миний амьдралд” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:50
    NTN үзүүлж байна
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    NTN үзүүлж байна
  • 17:40
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Сонины тойм” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "National" Бизнес мэдээ
  • 18:20
    “Хүслийн шинэ жил”баярын тусгай дугаар
  • 19:25
    Цагдаагийн ерөнхий газраас мэдээлж байна
  • 19:45
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Хүслийн шинэ жил”баярын тусгай дугаар
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 47-р анги
  • 21:55
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Хүслийн шинэ жил”баярын тусгай дугаар
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    NTN үзүүлж байна
  • 23:50
    Төрийн дуулал
  • 23:55
    Сайхан амраарай!

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн багийн барилдаан –шууд
  • 13:00
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээн 11 хүртэлх нас хүрэл медалийн төлөө тоглолт Эрчим-Лара
  • 13:51
    Торгон агшин
  • 13:55
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн багийн барилдаан -шууд
  • 19:00
    Торгон агшин
  • 19:10
    Зочны ярилцлага: Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээнээс-шууд
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 22:00
    Спортын нэвтрүүлгийн алтан сан хөмрөгөөс “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зүны олимпын 3-р наадам:Таеквондо эрэгтэй 63, эмэгтэй 55 кг

MNBA Sports

  • 08:00
    Алтан Од vs МУБИС |19 насны УАШТ 2018|
  • 09:00
    Дархан ОТИС vs Багануур |19 насны УАШТ 2018|
  • 10:00
    Спрайт Хөгжлийн Лиг зүүн бүсийн аварга цуврал 2
  • 11:30
    "FIBA 3x3 Beijing Final"
  • 14:30
    "Бахархал" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    MNBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 17:00
    "1vs1" Э.Дөлгөөн
  • 18:00
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 |ШУУД |
  • 22:30
    3х3 Utsunomiya нэвтрүүлэг
  • 00:00
    MNBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2017-18 улирлын тоглолтууд

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Насны хань” ОАУСК 9-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар
  • 14:10
    “Хөтөч” ОАУСК 11-р анги
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    Баримтат кино
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар
  • 17:10
    “Залуу нас” ОАУСК
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 20:10
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Насны хань” ОАУСК 10-р анги
  • 21:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:10
    “Хөтөч” ОАУСК 11-р анги
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа