МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хэцүү анги” олон ангит уран сайхны кино 35.36-р анги
  • 10:00
    “Сэтгэлд хоногшсон киноны дуунууд”
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Туульсийн хаан Жангар: “Араг манзын Цагаан баатрыг Хүрэн халзан морьтой Хүнд Гарт Савар дарсан бөлөг”
  • 14:35
    Малчин түмний мэнд
  • 16:05
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 45-р анги
  • 16:50
    “Цаг үе, үзэл бодол” Д.Жавзандорж Гэвш, лхаарамба /давталт/
  • 17:30
    “Нүүдэл” реалити шоу 3-р хэсэг
  • 18:10
    MNB шинэчлэл- Хүний нөөц
  • 18:30
    Иргэдийн эрхзүйн боловсролд /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Цагийн хүрдийн нохой жилийн баатрууд” Баатарлаг үйлстэн, энхийг сахиулагчид
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Нээлттэй хором” Нийгмийн шок шоу /шууд/
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 46-р анги
  • 22:55
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Аун Даун хоёрын адал явдал
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 20-р анги
  • 11:30
    Үйлийн үр Оросын ОАК 2-р анги
  • 12:20
    Аяллын хөтөч
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Супер спорт
  • 13:50
    Засаг цаг
  • 14:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Хайрын зууч шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хобби баримтат кино
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Аун Даун хоёрын адал явдал
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Жюль Верн-Насан туршийн аялал баримтат кино
  • 19:00
    Кино миний амьдралд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 21-р анги
  • 21:40
    Football talk
  • 22:50
    Үйлийн үр Оросын ОАК 3-р анги
  • 23:40
    Шөнийн хоолны газар
  • 00:10
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 165,166-р анги
  • 11:50
    "шеф" оросын олон ангит кино 2-р бүлгийн 14-р анги
  • 13:00
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:00
    "баримтат кино"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "амьдрал өөрөө гайхамшиг" солонгосын олон ангит кино 15-р анги
  • 16:40
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:30
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 167,168-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 2-р бүлгийн 15-р анги
  • 21:20
    "тархины фитнесс"
  • 22:20
    "амьдрал өөрөө гайхамшиг" солонгосын олон ангит кино 16-р анги
  • 23:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:20
    business news
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:40
    хошин шог
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:25
    "чинээлэг айлын хүү " соак 39-р анги
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 13:50
    business news
  • 13:55
    "тэ жу ён " соак 15-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    business news
  • 15:30
    "дөрвөн ертөнц" соак 23-р анги
  • 16:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:45
    азийн орнуудын соёлоос
  • 17:30
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    business news
  • 18:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 19:45
    "чинээлэг айлын хүү " соак 40-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 16-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Бали бурхадийн бүтээл” баримтат кино
  • 06:30
    30 Чойжин ламын сүм музейгээс “Дурсгалт барилгын сэргээн засварлалт: Тулгамдаж буй асуудлууд” ЭШХ цуврал, 3-р хэсэг
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    “Тусгай” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп.
  • 09:15
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхэлдэйн киноны 2-р анги
  • 09:25
    “Шуурга сөрсөн сарнай “олон ангит УСК, 6-р анги
  • 10:15
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино, 38-р анги
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Төөрөг” олон ангит УСК,50-р анги /давталт/
  • 14:50
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 15:40
    “Мануухай” хошин шог
  • 16:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхэлдэйн киноны 3-р анги
  • 17:30
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,38-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 21:25
    “Төөрөг” олон ангит УСК,51-р анги
  • 22:50
    “Business maximum 88”
  • 23:00
    “Засаг цаг” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:30
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    Тоглолтын цаг
  • 04:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Амьдрал дундах аюул"-5 Баримтат кино
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 187,188-р анги
  • 14:00
    "Сарны гэрэл дэх хайр" СОАК 13-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 12-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 189,190-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    Аялал жуулчлал зах зээлийн мэдээ
  • 20:30
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага
  • 21:30
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 13-р анги
  • 22:40
    "Амьдрал дундах аюул"-6 Баримтат кино
  • 23:40
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 36-р анги
  • 06:45
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино
  • 07:30
    Мэдээ
  • 08:30
    “440 герц” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /9/
  • 10:00
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 6-р анги
  • 10:50
    Футзал 2019 “Унаганууд – УБ сити” багуудын тоглолт
  • 12:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 13:10
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 36-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 15:15
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /9/
  • 16:00
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 7-р анги
  • 16:50
    “Дакар Ралли 2019” 2-р гараа
  • 17:20
    Ахлах тогоочийн жор
  • 17:30
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 37-р анги
  • 18:15
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 25-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 26-р анги
  • 22:20
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /10/
  • 23:20
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 37-р анги
  • 00:05
    Футзал 2019 “Атлетик 220 – Барсууд” багуудын тоглолт
  • 01:25
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 7-р анги
  • 02:15
    Мэдээ
  • 03:15
    “Дакар Ралли 2019” 2-р гараа
  • 03:45
    Ахлах тогоочийн жор
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.9-12-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.21-22-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.17-18-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Надтай гэрлээч" СОАК 31-р анги
  • 11:25
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3-р ангийн хичээл №5
  • 11:50
    Би Монгол хүн
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлаглашгүй нууцууд" ОАК 2.2-р анги
  • 13:15
    "Хөгжилтэй Монголдой" 4-р ангийн хичээл №5
  • 13:50
    Би Монгол хүн
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №38,39
  • 15:50
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.13-16-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.23-24-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.19-20-р анги
  • 19:00
    "Надтай гэрлээч" СОАК 32-р анги
  • 20:40
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлаглашгүй нууцууд" ОАК 2.3-р анги
  • 23:20
    "Нууц материалууд" ОАК 1.19-20-р анги
  • 01:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:00
    "Зарлагдаагүй дайны оршил" МУСК
  • 07:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 11:50
    Хошин шог
  • 12:30
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 14:30
    “Хамтдаа хооллоё” ОАК 12-р анги
  • 15:45
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 15:50
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 33-р анги
  • 16:50
    Монгол малчны зар
  • 17:10
    High trade
  • 17:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 145,146-р анги
  • 18:05
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 18:10
    "247 градус" МУСК
  • 20:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Хамтдаа хооллоё” ОАК 13-р анги
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 34-р анги
  • 23:10
    “Хамтдаа хооллоё” ОАК 13-р анги
  • 00:20
    Хошин шог
  • 01:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 34-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 106-р хэсэг
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 27-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 8-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 34-36-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Манай гэр бүл" Турк ОАК 14-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Chart news 39-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК 52-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Хөгжилтэй 2 гадил" хүүхэлдэйн кино 71,72-р анги
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 28-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Манай гэр бүл" Турк ОАК 15-р анги
  • 21:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 7,8-р хэсэг
  • 21:30
    "Тэрбумын ертөнц" ОАК 18-р анги
  • 22:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 9-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "24" ОАК /season-1/ 13-р анги
  • 01:30
    Chart news 39-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Моторын дуу" МУСК
  • 12:35
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Хөх толбот Монгол" тоглолт МУСТА Л.Банзрагч
  • 14:50
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 15:20
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амгалан хил" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Г.Арслангийн цаг" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "Бизнес толь"
  • 23:05
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 00:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 01:30
    "Сайхан амраарай"
  • 01:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Шинжлэх ухааны музей - Баримтат цуврал
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 109 110-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнэс амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Асуудлыг шийдэх амархан боллоо - 19001950 үзүүлж байна.
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 111 112-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Такси дуудлагын нэгдсэн төв- 19001950 үзүүлж байна
  • 21:30
    Тод хэлэлцүүлэг - ББДХ
  • 22:30
    МУСК
  • 00:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:40
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:20
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зар сурталчилгаа
  • 08:50
    Монгол ардын ерөөл
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Зөв сонголт
  • 10:20
    Бизнес Амжилт
  • 10:50
    Аялгуут хором
  • 11:10
    Хошин цаг
  • 11:40
    Эгшиглэнт он жилүүд телеконцерт
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Зар сурталчилгаа
  • 13:45
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Зар сурталчилгаа
  • 17:45
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Аяллын тойрог
  • 19:20
    Төв аймгийн цаг
  • 19:50
    XVI-XIX зууны Монголын шүтээн зураг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зөв сонголт
  • 22:10
    Чингис хаан ОАК 12-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.15-18-р анги)
  • 10:30
    "Гал тогоо" ОАК (II.1-4-р анги)
  • 12:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 12:45
    "Агуу Гэтсби (The Great Gatsby)" УСК
  • 15:15
    "Нялх аав" ОАК (IV.8-11-р анги)
  • 16:45
    "Приусны Босс" МУСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Нялх аав" ОАК (IV.12,13-р анги)
  • 19:30
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.19,20-р анги)
  • 20:30
    "Гал тогоо" ОАК (II.5,6-р анги)
  • 21:40
    "Гэркулес (Hercules)" УСК
  • 23:40
    "Нялх аав" ОАК (IV.9-13-р анги)
  • 01:10
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.17-20-р анги)
  • 02:40
    "Гал тогоо" ОАК (II.3-6-р анги)
  • 04:20
    "Гурван найз: Эргэж ирсэн нь" МУСК
  • 05:50
    "Гэркулес (Hercules)" УСК
  • 07:30
    "Нялх аав" ОАК (IV.9-13-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 105-108 -р анги
  • 09:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 4-р анги
  • 09:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 14,15-р анги
  • 12:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 13:00
    "Балжиннямтай өдөр" Монгол удсын ардын багш, Шинжлэх ухааны гавьяат зутгэлтэн, Хэлбичгийн шинжлэх ухааны доктор, профессор С.Дулам
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Онгоцны сүйрэл" ОАК 1-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 715,716,717-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 19:10
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл
  • 19:30
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 109-112 -р анги
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Онгоцны сүйрэл" ОАК 1-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 14,15-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 10 анги
  • 10:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Уншигч " УСК
  • 13:20
    Одтой болзоо цэнгээнт нэвтрүүлэг 2 хэсэг
  • 14:10
    Гайхамшигт хүмүүс танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хошин шог
  • 15:35
    Мөнгөний гахай МУСК
  • 17:15
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 11 анги
  • 19:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 20:10
    Одтой болзоо цэнгээнт нэвтрүүлэг 3 хэсэг
  • 21:00
    "Чаддаг юм бол намайг бариарай" УСК
  • 23:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хөгжлийн замаар " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-22
  • 11:50
    "Бидний нандин үе" ОАК 2-р анги /давталт/
  • 12:45
    Бизнес эрхлэгч танд
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Зээгт наамал буюу торгон зураг" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:40
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-23
  • 22:10
    "Бидний нандин үе" ОАК 3-р анги
  • 23:05
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:50
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    "Масктай баатрууд" Хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 07:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    "Ийгиймаа" теле концерт
  • 09:00
    Амьдралын нар
  • 09:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 10:45
    Марчаахай
  • 11:00
    "Пяо Шуай" ОАК 13-р анги
  • 12:00
    Баримтат кино
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Залуу нас" ОАК 2-р анги
  • 15:00
    "22 ток шоу"
  • 16:00
    Нууцууд : Facebook хаант улс
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ?" кино таавар
  • 17:30
    Нуруу нугасны эмнэлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 18:40
    Марчаахай
  • 19:00
    Таны сонорт
  • 19:30
    "Масктай баатрууд" Хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 20:00
    "Пяо Шуай" ОАК 14-р анги
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 3-р анги
  • 23:00
    Нөгөө кино: Reservoir Dogs
  • 00:22
    Амрах цаг

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Мүүк"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх"
  • 14:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?”
  • 14:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Мүүк"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:35
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 19:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд байна вэ? “
  • 19:30
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:05
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 09:20
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 10:00
    “Цагийн хүрдийн Нохой жилийн баатрууд”- Ард санхүүгийн нэгдэл Хөрөнгийн зах зээлийг хөгжүүлэгч
  • 10:05
    120/80 эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 10:35
    Онцгой дуудлага
  • 10:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монголын мэдээ–Өнөөдөр
  • 14:05
    Томилолтоос ирлээ: Архангай аймгаас бэлтгэв
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 19:10
    “Цагийн хүрдийн Нохой жилийн баатрууд”- Энхийг сахиулагчид- Баатарлаг үйлстэн
  • 19:20
    Экспертийн цаг
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    Тоглолтын цаг
  • 09:30
    Шинэ ном
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Залуу эмч" ХОАК 35-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Монгол Монголоо хайрлая"
  • 14:50
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Кино миний амьдрал-10"
  • 16:00
    "Залуу эмч" ХОАК 36-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Таны амралтанд
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    Тоглолтын цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол Монголоо хайрлая"
  • 22:20
    "Залуу эмч" ХОАК 37,38-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Нярайн эрүүл мэндийн зааг, шарлалт” ЭХЭМҮТөвийн нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:40
    “Цахим орчинд хүүхдээ хамгаалъя” сэрэмжлүүлэх нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Бохир мөнгө” баримтат нэвтрүүлэг 02
  • 10:40
    “Ашигт малтмал”, “Байгалаа хамгаалъя”, “Мод” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Гэгээрлийн яамны 95 жилийн ой” ЭШХ
  • 12:30
    “Амьтны үр төл” баримтат нэвтрүүлэг 17 анги
  • 12:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц 3
  • 13:30
    “Эх орны даалгавар” УСК 2
  • 14:30
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 14:45
    “Чинхайн соён гэгээрүүлэх лекц” нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Эх орны даалгавар” УСК 03 анги
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:25
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц 3
  • 19:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Амьтны үр төл” баримтат нэвтрүүлэг 17 анги
  • 20:25
    Монгол дуу
  • 20:30
    “Уушгины хатгалга өвчнөөс сэргийлье” ЭХЭМҮТөвийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Соёлын бүтээлч үйлдвэрлэлийг хөгжүүлэх нь” уулзалт. I хэсэг
  • 22:30
    “Бохир мөнгө” баримтат нэвтрүүлэг 03 анги
  • 23:10
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:15
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    аваргуудын лиг тойм №5
  • 01:00
    аваргуудын лигийн сугалаа - шөвгийн 16
  • 01:30
    псж-ливерпүүл аваргуудын лиг 6-р тойрог
  • 03:30
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 03:50
    ман ютд-псж (шууд) аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт
  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    тоттенхэм-лэстер 26-р тойрог
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №10: ливерпүүл-челси 2013/14
  • 11:30
    псв-тоттенхэм аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 13:30
    түүхэн тоглолт №17: арсенал-челси 1996/97
  • 14:00
    челси-батэ европа лиг 3-р тойрог
  • 16:00
    премьер лигийн домгууд №9: сол кэмпбелл
  • 16:30
    псж-наполи аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 18:30
    pl world №34
  • 19:00
    ман ютд-псж аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт
  • 21:00
    pl netbusters №25
  • 21:30
    түүхэн тоглолт №21: челси-ливерпүүл 2001/02
  • 22:00
    рома-порту аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт

SPS Их Спорт

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    премьер лигийн тойм №26
  • 10:00
    nba action 1816
  • 10:30
    nba talk нэвтрүүлэг - дугаар #17
  • 12:00
    wwe monday raw 1341
  • 14:00
    элсний волейбол-2017 тойм №1
  • 15:00
    элсний волейбол-2017 тойм №2
  • 16:00
    ufc 230 кормьер-льюс
  • 19:00
    "touching the void" баримтат кино
  • 21:00
    премьер лигийн тойм №26
  • 22:00
    football talk №18 2018/19
  • 23:00
    элсний волейбол финал-2017 hamburg, germany

SPS Үндэс

  • 00:00
    "бөх билэгт" дэвжээний нэрэмжит барилдаан
  • 03:00
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #7
  • 03:30
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 03:50
    рома - порту (шууд) аваргуудын лиг шөвгийн 16
  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    орландо - атланта nba 2018-2019
  • 11:00
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19117
  • 11:30
    премьер лигийн тойм №26
  • 12:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер №12 серхио агуэро-3
  • 13:00
    тоттенхэм-лэстер pl 26-р тойрог
  • 15:00
    nba talk нэвтрүүлэг - дугаар #17
  • 16:30
    брүүкин - торонто nba 2018-2019
  • 18:30
    "xxi зууны наадам" - 2002 он
  • 19:30
    "xxi зууны наадам" - 2003 он
  • 20:30
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #7
  • 21:00
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #8
  • 21:30
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19118
  • 22:00
    ман сити-челси pl 26-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Технологийн шийдэл" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc 189 мэндэс-макгрегор
  • 11:30
    ufc 188 веласкэс-вэрдум
  • 14:00
    free to play баримтат кино
  • 15:30
    one fc: манила-hero's ascent тойм
  • 16:00
    muaythai world class 40
  • 17:30
    жүдо хөх хотын гранпри 2018 өдөр 3
  • 20:00
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #12
  • 20:30
    michael bisping-my destiny баримтат кино
  • 21:30
    one fc: янгон-pursuit of greatness

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу 
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    “Сэцэнханы хурд-2016” /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    "Аялагч эр"/14,15-р хэсэг/
  • 16:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг 
  • 17:15
    “Сэцэнханы хурд-2016” /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 18:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 19:00
    "Энэ насны хайр" тоглолт П.Идэржавхлан /СТА/
  • 20:30
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Монгол хорвоо" Теле концерт Н.Баасандорж /СТА/
  • 22:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг Хүүхэн шүүлэнгийн хээр
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /22-р анги/
  • 23:50
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:50
    Эфир завсар

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 32
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 32
  • 08:05
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 1, 2-р анги
  • 08:05
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 1, 2-р анги
  • 09:40
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 85, 86-р анги
  • 09:40
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 85, 86-р анги
  • 11:00
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 19, 20-р анги
  • 11:00
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 19, 20-р анги
  • 12:10
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 7-р анги
  • 12:10
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 7-р анги
  • 13:20
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 5, 6
  • 13:20
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 5, 6
  • 14:15
    Соёлын довтолгоо...
  • 14:15
    Соёлын довтолгоо...
  • 15:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 32/
  • 15:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 32/
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Соёлын довтолгоо...
  • 16:45
    Соёлын довтолгоо...
  • 17:10
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 3, 4-р анги
  • 17:10
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 3, 4-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 87, 88-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 87, 88-р анги
  • 20:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 21, 22-р анги
  • 20:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 21, 22-р анги
  • 22:00
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 8-р анги
  • 22:00
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 8-р анги
  • 23:20
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 87, 88-р анги
  • 23:20
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 87, 88-р анги
  • 00:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 21, 22-р анги
  • 00:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 21, 22-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    оклахома сити - хьюстон nba 2018-2019
  • 02:00
    л.а клипперс - бостон nba 2018-2019
  • 04:00
    голден стэйт - финикс nba 2018-2019
  • 06:00
    мэмфис - оклахома сити nba 2018-2019
  • 08:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19117
  • 08:30
    л.а лэйкерс - атланта nba 2018-2019 (шууд)
  • 11:00
    nba action 1817
  • 11:30
    hardwood classics 2004 - nba all star game
  • 13:30
    hardwood classics 2011 - nba all star game
  • 15:30
    hardwood classics 2018 - nba all star game
  • 17:30
    брүүклин - торонто nba 2018-2019
  • 19:30
    "bballography - dave bing" баримтат кино
  • 20:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19118
  • 20:30
    л.а лэйкерс - атланта nba 2018-2019
  • 22:30
    "wilt 100" баримтат кино
  • 23:30
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19118

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Могол" брэнд
  • 09:40
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 10:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 24-р анги
  • 12:20
    Орос богино хэмжээний кино
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Могол" брэнд
  • 19:30
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 25-р анги
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:40
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 00:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "National" Бизнес мэдээ
  • 09:20
    "Монгол бахархалт дээл" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “108 хүүхдийн утас”Ц.Е.Г-аас үзүүлж байна
  • 10:25
    “Эцэг эхийн хайр” 39,40-р анги ОАУСК /давалт/
  • 11:50
    NTN үзүүлж байна
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Зочины цаг”
  • 14:30
    Монгол дууны цаг
  • 15:00
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    “Таны сонорт” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:41
    “Монгол дууны хит” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    “Зочины цаг”
  • 16:35
    “Кино миний амьдралд” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:50
    NTN үзүүлж байна
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    NTN үзүүлж байна
  • 17:40
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "National" Бизнес мэдээ
  • 18:15
    "Монгол бахархалт дээл” /Архив/“
  • 19:00
    Эцэг эхийн хайр” 40-р анги ОАУСК
  • 19:45
    "National" Бизнес мэдээ
  • 20:00
    “Цагаан сар теле зохиомж” /Архив/
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Эцэг эхийн хайр” 42-р анги ОАУСК
  • 21:55
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эгшиглэнт цагаан сар”баярын тусгай нэвтрүүлэг
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    NTN үзүүлж байна
  • 23:50
    Төрийн дуулал
  • 23:55
    Сайхан амраарай!

MNB Sport

  • 06:00
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдүүд өвлийн спортын наадам-шууд
  • 19:30
    Торгон агшин
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Спорт хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 23:00
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017

MNBA Sports

  • 08:00
    52-р сургууль vs говьсүмбэр | u14 уашт |
  • 09:00
    ирээдүй vs багануур | u18 уашт |
  • 10:00
    mnba үндэсний лиг 2018-19
  • 13:00
    "fiba 3x3 utsunomiya world tour final"
  • 14:00
    mnba үндэсний лиг 2018-19
  • 15:20
    "mnba 21 үндэсний лиг" тойм нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "3х3 бахархал нэвтрүүлэг 2017"
  • 18:00
    "mnba 21 аймгийн үндэсний лиг 2018-19
  • 20:00
    "mnba 21 аймгийн үндэсний лиг 2018-19
  • 22:00
    "фиба 3х3 дэлхийн аварга 2018"
  • 04:00
    national super league 2017

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Насны хань” ОАК 29-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Амрах агшин
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар
  • 14:10
    “Хоёр бүтэн нэг тал хүн” цуврал 3, 4
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар
  • 17:10
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 17-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 20:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Насны хань” ОАК 30-р анги
  • 21:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:10
    “Хоёр бүтэн нэг тал хүн” цуврал 3, 4
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

II/2121:10

Боловсрол ТВ

"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг

II/2122:55

МҮОНТ

“Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр

II/2103:50

SPS Үндэс

ШАЛЬКЕ - МАН.СИТИ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ ШӨВГИЙН 16