МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хэцүү анги” олон ангит уран сайхны кино 37.38-р анги
  • 10:00
    “Нээлттэй хором” Нийгмийн ток шоу /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Туульсийн хаан Жангар: “Долоон үеэсээ дундрашгүй их нутагтан Догшин хар Кинасаны бөлөг” 1-р хэсэг
  • 14:25
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:55
    “Хүрээ донж-2019” Цагаан эсгийн ёслол
  • 16:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 46-р анги
  • 16:45
    “Уран үгсийн чуулган”
  • 17:40
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 18:10
    “Нүүдэл” реалити шоу 4-р хэсэг
  • 18:50
    Сүлд
  • 19:10
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 19:40
    “Цагийн хүрдийн нохой жилийн баатрууд” Үндэсний үйлдвэрлэлийг түүчээлэгч – Түмэн шувуут
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 47-р анги
  • 22:55
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Аун Даун хоёрын адал явдал
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 21-р анги
  • 11:30
    Үйлийн үр Оросын ОАК 3-р анги
  • 12:20
    Эрүүл мэнд-эрхэм баян
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Яг аль нь вэ?
  • 14:20
    Дурсамж өртөөлсөн он жилүүд
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Хайрын зууч шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хобби баримтат кино
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Аун Даун хоёрын адал явдал
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Movie Monster цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Супер спорт
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 22-р анги
  • 21:40
    Хайрын романс
  • 22:40
    Үйлийн үр Оросын ОАК 4-р анги
  • 23:30
    Аяллын тойрог
  • 00:20
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 167,168-р анги
  • 11:50
    "шеф" оросын олон ангит кино 2-р бүлгийн 15-р анги
  • 13:00
    "концерт"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "амьдрал өөрөө гайхамшиг" солонгосын олон ангит кино 16-р анги
  • 16:40
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:30
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 169,170-р анги
  • 18:30
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 2-р бүлгийн 16-р анги
  • 21:20
    "мартахгүй"
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "би чамд хайртай-1"
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    business news
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    хошин шог
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "чинээлэг айлын хүү " соак 40-р анги
  • 12:30
    business news
  • 12:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    тансаг баян тарвагатайн нуруунд
  • 13:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:55
    "тэ жу ён " соак 16-р анги
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:40
    "дөрвөн ертөнц" соак 24-р анги
  • 16:50
    "tvmall"
  • 17:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    business news
  • 18:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 19:45
    "чинээлэг айлын хүү " соак 41-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 17-р анги
  • 23:25
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 23:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:05
    эфир завсарласан эхлэ

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Шаазангийн нууц” баримтат кино
  • 06:30
    30 Чойжин ламын сүм музейгээс “Дурсгалт барилгын сэргээн засварлалт: Тулгамдаж буй асуудлууд” ЭШХ цуврал, 4-р хэсэг
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    “Тусгай” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп.
  • 09:15
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхэлдэйн киноны 3-р анги
  • 09:25
    “Шуурга сөрсөн сарнай “олон ангит УСК, 7-р анги
  • 10:15
    “Business maximum 88”
  • 10:25
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,39-р анги
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    “Төөрөг” олон ангит УСК,51-р анги /давталт/
  • 14:30
    “247 градус” монголын уран сайхны кино
  • 16:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “Business maximum 88”
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхэлдэйн киноны 4-р анги
  • 17:30
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,39-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Төөрөг” олон ангит УСК,52-р анги
  • 22:30
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:30
    “Хайрын бэлэг” тоглолт
  • 00:30
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Амьдрал дундах аюул"-6 Баримтат кино
  • 12:00
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага /Давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 189,190-р анги
  • 14:00
    "Сарны гэрэл дэх хайр" СОАК 14-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 13-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 191,192-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    Аялал жуулчлал зах зээлийн мэдээ
  • 20:30
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:40
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 14-р анги
  • 22:50
    "Амьдрал дундах аюул"-7 Баримтат кино
  • 23:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 37-р анги
  • 06:45
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино
  • 07:30
    Мэдээ
  • 08:30
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /10/
  • 10:00
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 7-р анги
  • 10:50
    Футзал 2019 “Атлетик 220 – Барсууд” багуудын тоглолт
  • 12:15
    Ахлах тогоочийн жор
  • 12:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 13:10
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 37-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 15:15
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /10/
  • 16:00
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 8-р анги
  • 16:50
    “Дакар Ралли 2019” 3-р гараа
  • 17:20
    Ахлах тогоочийн жор
  • 17:30
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 38-р анги
  • 18:15
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 27-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 28-р анги
  • 22:20
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /11/
  • 23:20
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 38-р анги
  • 00:05
    Футзал 2019 “Хоромхон – Дэрэн” багуудын тоглолт
  • 01:25
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 8-р анги
  • 02:15
    Мэдээ
  • 03:15
    “Дакар Ралли 2019” 3-р гараа
  • 03:45
    Ахлах тогоочийн жор
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.13-16-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.23-24-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.19-20-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Надтай гэрлээч" СОАК 32-р анги
  • 11:30
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн ахлах бүлэг №3
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлаглашгүй нууцууд" ОАК 2.3-р анги
  • 13:15
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн бэлтгэл бүлэг №3
  • 13:40
    "Хөгжилтэй Монголдой" 5-р ангийн хичээл №2
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №40,41
  • 15:50
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.17-20-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.25-26-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.21-22-р анги
  • 19:00
    "Надтай гэрлээч" СОАК 33-р анги
  • 20:40
    "Миний мэргэжил" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлаглашгүй нууцууд" ОАК 2.4-р анги
  • 23:25
    "Нууц материалууд" ОАК 1.21-22-р анги
  • 01:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:00
    "247 градус" МУСК
  • 07:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 11:50
    Хошин шог
  • 12:30
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 14:30
    “Хамтдаа хооллоё” ОАК 13-р анги
  • 15:45
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 15:50
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 34-р анги
  • 16:50
    Монгол малчны зар
  • 17:10
    High trade
  • 17:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 147,148-р анги
  • 18:05
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 18:10
    "Миний хайр" МУСК
  • 20:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Хамтдаа хооллоё” 14-р анги
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 35-р анги
  • 23:10
    “Хамтдаа хооллоё” 14-р анги
  • 00:20
    "Хошин шог”
  • 01:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 35-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 107-р хэсэг
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 28-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 9-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 37-39-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Манай гэр бүл" Турк ОАК 15-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 14-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК 53-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Хөгжилтэй 2 гадил" хүүхэлдэйн кино 73,74-р анги
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 29-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Манай гэр бүл" Турк ОАК 16-р анги
  • 21:00
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 12-р хэсэг
  • 21:30
    "Тэрбумын ертөнц" ОАК 19-р анги
  • 22:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 10-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "24" ОАК /season-1/ 14-р анги
  • 01:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 12-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 12:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Адуугаар гоёсон Монгол" баярын нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Сүүн цацал" баярын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Бизнес толь"
  • 22:25
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 23:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Сайхан амраарай"
  • 00:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:30
    Хөгжилтэй бөмбөлгүүд хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 111 112-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 113 114-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Монголчууд ярилцлага- Сэтгүүлч Баярмаа
  • 22:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:45
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:25
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:10
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Зар сурталчилгаа
  • 08:40
    Монгол ардын ерөөл
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Зөв сонголт
  • 10:20
    Бизнес Амжилт
  • 10:50
    Аялгуут хором
  • 11:20
    Be my Valentine богино кино
  • 11:50
    Хайрлах тусам гэрэлтэнэ телеконцерт
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Зар сурталчилгаа
  • 13:45
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Зар сурталчилгаа
  • 17:45
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Цагаан тэнхлэг
  • 19:30
    XVI-XIX зууны Монголын зээгт наамал нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Чи "Түүнийг" мэдэх үү?
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зөв сонголт
  • 22:00
    Би чамд хайртай -2 Уран сайхны кино
  • 00:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:50
    Зөв сонголт
  • 01:20
    Бизнес Амжилт
  • 01:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.17-20-р анги)
  • 10:30
    "Гал тогоо" ОАК (II.3-6-р анги)
  • 12:20
    "Гэркулес (Hercules)" УСК
  • 14:10
    "Нялх аав" ОАК (IV.9-13-р анги)
  • 15:45
    "Гурван найз: Эргэж ирсэн нь" МУСК
  • 17:25
    "Соёлын довтолгоо" кино бүтсэн түүх
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Нялх аав" ОАК (IV.14,15-р анги)
  • 19:30
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.21,22-р анги)
  • 20:30
    "Гал тогоо" ОАК (II.7,8-р анги)
  • 21:40
    "Тэмдэглэлийн дэвтэр (The Notebook)" УСК
  • 00:00
    "Нялх аав" ОАК (IV.12-15-р анги)
  • 01:30
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.19-22-р анги)
  • 03:00
    "Гал тогоо" ОАК (II.5-8-р анги)
  • 04:40
    "Том 4 толгой" МУСК
  • 05:40
    "Тэмдэглэлийн дэвтэр (The Notebook)" УСК
  • 07:35
    "Нялх аав" ОАК (IV.12-15-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 109-112 -р анги
  • 09:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 09:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 16,17-р анги
  • 12:40
    Гайхамшигт уралдаан
  • 13:25
    "Учиртай урилга" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Онгоцны сүйрэл" ОАК 1-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 718,719,720-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Чамайг унтаж байх хооронд" Уран сайхны кино
  • 20:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 113-116 -р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гайхамшигт болзоо" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Онгоцны сүйрэл" ОАК 1-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 16,17-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 11 анги
  • 10:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Чаддаг юм бол намайг бариарай" УСК
  • 13:20
    Одтой болзоо цэнгээнт нэвтрүүлэг 3 хэсэг
  • 14:10
    Гайхамшигт хүмүүс танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Франц үнсэлт МУСК
  • 17:15
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 12 анги
  • 19:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 20:10
    Одтой болзоо цэнгээнт нэвтрүүлэг 4 хэсэг
  • 21:00
    "Сүнс " УСК
  • 23:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Хөгжлийн замаар " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:40
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-23
  • 11:20
    "Бидний нандин үе" ОАК 3-р анги /давталт/
  • 12:15
    Бүсгүй ертөнц теле концерт Э.Чулуунчимэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Шуумал буюу цутгуурын урлал" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Мy UB" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-24
  • 22:10
    "Бидний нандин үе" ОАК 4-р анги
  • 23:05
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:50
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    "Масктай баатрууд" Хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 07:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    Марчаахай
  • 09:00
    " Хобби " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:30
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 10:30
    Марчаахай
  • 11:00
    "Пяо Шуай "ОАК 14-р анги
  • 12:00
    Баримтат кино
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Залуу нас" ОАК 3-р анги
  • 15:00
    Сайн байна уу Захирлаа
  • 15:30
    Миний ертөнц
  • 16:00
    Нууцууд : Миний хайрт миний машин
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ" Кино таавар
  • 17:20
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 17:40
    Марчаахай
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 18:40
    УБ хотын худалдааны танхим үзүүлж байна
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян шууд ярилцлага
  • 19:30
    "Масктай баатрууд" Хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 20:00
    "Пяо Шуай " ОАК 15-р анги
  • 21:00
    "LOL"
  • 21:30
    "Монгол билиг ухаан" ардын өв уламжлал
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 4-р анги
  • 23:00
    Таны сонорт
  • 23:30
    "Сарны гөлөг " МУСК
  • 00:59
    Амрах цаг

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая”
  • 09:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 14:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн бэ?”
  • 14:30
    Da Vinci – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Мүүк"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 19:00
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?”
  • 19:30
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:05
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Явлаа, ирлээ
  • 09:20
    Сүлд
  • 09:40
    Экспертийн цаг
  • 10:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:20
    Онцлох зочин
  • 10:40
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 10:50
    “Цагийн хүрдийн Нохой жилийн баатрууд”- Энхийг сахиулагчид- Баатарлаг үйлстэн
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 14:05
    Явлаа ирлээ
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    Монголын мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ”тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Онцлох зочин
  • 19:20
    “Цагийн хүрдийн Нохой жилийн баатрууд”- Түмэн шувуут- Үндэсний үйлдвэрлэлийг түүчээлэгч
  • 19:30
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан"
  • 12:40
    "Залуу эмч" ХОАК 37-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:15
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 15:00
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан"
  • 16:00
    "Залуу эмч" ХОАК 38-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    Илүү сайхан Монголын ирээдүй
  • 20:15
    Засаг цаг-Засах цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:20
    "Залуу эмч" ХОАК 39,40-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Уушгины хатгалга өвчнөөс сэргийлье” ЭХЭМҮТөвийн нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:40
    “Чатчин Чача”, “Хаалга” сэрэмжлүүлэх нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Бохир мөнгө” баримтат нэвтрүүлэг 03
  • 10:40
    “Ус”, “Химийн бодис” сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Соёлын бүтээлч үйлдвэрлэлийг хөгжүүлэх нь” уулзалт. I хэсэг
  • 12:30
    “Амьтны үр төл” баримтат нэвтрүүлэг 17 анги
  • 12:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц
  • 13:30
    “Эх орны даалгавар” УСК 03
  • 14:30
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 14:45
    “Чинхайн соён гэгээрүүлэх лекц” нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Эх орны даалгавар” УСК 04 анги
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:25
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц 4
  • 19:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Амьтны үр төл” баримтат нэвтрүүлэг 18 анги
  • 20:25
    Монгол дуу
  • 20:30
    “Вакцинд эргэлзэх байдал” нэвтрүүлэг. ЭХЭМҮТөвөөс бэлтгэв
  • 21:05
    “Соёлын бүтээлч үйлдвэрлэлийг хөгжүүлэх нь” уулзалт. II хэсэг
  • 22:35
    “Бохир мөнгө” баримтат нэвтрүүлэг 04 анги
  • 23:15
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    pl netbusters №25
  • 00:30
    аваргуудын лигийн тойм №6
  • 01:30
    рома-реал.м аваргуудын лиг 5-р тойрог
  • 03:30
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 03:50
    аякс-реал.м (шууд) аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт
  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ман сити-челси 26-р тойрог
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №11: ньюкасл-ман.ютд 1996/97
  • 11:30
    аек-байерн аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 13:30
    түүхэн тоглолт №18: эвертон-ман.ютд 2003/04
  • 14:00
    милан-бетис европа лиг 3-р тойрог
  • 16:00
    pl netbusters №25
  • 16:30
    брюгге-монако аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 18:30
    аякс-реал.м аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт
  • 20:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер №15 робин ван перси
  • 21:00
    аваргуудын лигийн тойм №7
  • 22:00
    тоттенхэм-боруссиа аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт

SPS Их Спорт

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    элсний волейбол florida-2017
  • 10:00
    хаддерсфилд - арсенал 26-р тойрог
  • 12:00
    wwe smackdown live 1016
  • 14:00
    mfc - mongol fighting championship
  • 17:00
    "the two escobars" баримтат кино
  • 19:00
    wwe monday raw 1342
  • 21:00
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #12
  • 21:30
    pl netbusters №25
  • 22:00
    "the two escobars" баримтат кино

SPS Үндэс

  • 00:00
    mfc - mongol fighting championship
  • 03:00
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #8
  • 03:30
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 03:50
    тоттэнхэм - боруссиа (шууд) аваргуудын лиг шөвгийн 16
  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 08:00
    милуоки - индиана nba 2018-2019 (шууд)
  • 10:30
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19118
  • 11:00
    the buzzer нэвтрүүлэг - дугаар 1817
  • 12:00
    манчестер юнайтед - псж аваргуудын лиг шөвгийн 16
  • 14:00
    "senna" баримтат кино
  • 16:00
    ла лейкерс - атланта nba 2018-2019
  • 18:00
    3 оноо болон тохолтын уашт (шууд)
  • 20:00
    "xxi зууны наадам" - 2004 он
  • 21:00
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19119
  • 21:30
    pl world №34
  • 22:00
    "kevin garnett's journey" баримтат кино
  • 23:30
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19119

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc fight night боуч-хэндэрсон
  • 11:00
    ufc fight night барнетт-нэлсон
  • 14:00
    ufc 186 жонсон-хоригучи
  • 16:30
    жүдо ташкентын гранпри 2018 өдөр 1
  • 18:30
    one fc: манила-hero's ascent тойм
  • 19:00
    wwe monday raw 1342
  • 21:00
    one weekly дугаар #7
  • 21:30
    one fc: янгон-pursuit of greatness

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу 
  • 09:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Сэлэнгэ аймгийн уяачдын баяр 2018 /Их нас,Хязаалан,Даага/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:55
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 16:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг Хүүхэн шүүлэнгийн хээр
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Даяар дуурсах аваргууд"/7-р хэсэг/
  • 17:40
    Монгол дууны цаг
  • 18:00
    "Сүлд хэлэлцүүлэг" /шууд/
  • 19:00
    "Бизнес хөтөч"нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Өмнөговь аймгийн зүүн бүсийн уралдаан,Манлай сумын түмэн адууны баяр       / Азарага,Их нас,Соёолон/
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Аялагч эр"/16,17-р хэсэг/
  • 22:00
    Мориор амилсан Монгол заяа МУТМУ Т.Батзориг
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /23-р анги/
  • 23:50
    “Амрах агшин” монгол дууны цаг
  • 01:00
    Эфир завсар

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 33
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 33
  • 08:05
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 3, 4-р анги
  • 08:05
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 3, 4-р анги
  • 09:40
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 87, 88-р анги
  • 09:40
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 87, 88-р анги
  • 11:00
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 21, 22-р анги
  • 11:00
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 21, 22-р анги
  • 12:10
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 8-р анги
  • 12:10
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 8-р анги
  • 13:20
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 5, 6
  • 13:20
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 5, 6
  • 14:15
    Соёлын довтолгоо...
  • 14:15
    Соёлын довтолгоо...
  • 15:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 33/
  • 15:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 33/
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Соёлын довтолгоо...
  • 16:50
    Соёлын довтолгоо...
  • 17:10
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 5, 6-р анги
  • 17:10
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 5, 6-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 89, 90-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 89, 90-р анги
  • 20:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 23, 24-р анги
  • 20:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 23, 24-р анги
  • 22:00
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 9-р анги
  • 22:00
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 9-р анги
  • 23:20
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 89, 90-р анги
  • 23:20
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 89, 90-р анги
  • 00:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 23, 24-р анги
  • 00:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 23, 24-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    л.а лэйкерс - бостон nba 2018-2019
  • 02:00
    inside the nba
  • 03:00
    мэмфис - нью йорк nba 2018-2019
  • 05:00
    л.а клипперс - шарлотт nba 2018-2019
  • 07:00
    "wilt 100" баримтат кино
  • 08:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19118
  • 08:30
    дэтройт - бостон nba 2018-2019 (шууд)
  • 11:00
    nba action 1817
  • 11:30
    nba dunk contest: 1990
  • 12:00
    nba dunk contest: 1991
  • 12:30
    nba dunk contest: 1992
  • 13:00
    nba dunk contest: 1993
  • 13:30
    nba dunk contest: 1994
  • 14:00
    nba dunk contest: 1995
  • 14:30
    nba dunk contest: 1996
  • 15:00
    л.а лэйкерс - атланта nba 2018-2019
  • 17:00
    "without bias" баримтат кино
  • 18:00
    nba talk нэвтрүүлэг - дугаар #17
  • 19:30
    "bballography - bob cousy" баримтат кино
  • 20:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19119
  • 20:30
    милуоки - индиана nba 2018-2019
  • 22:30
    "kevin garnett's journey" баримтат кино

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:10
    "Зүгээр л инээмсэглэ" тоглолт Э.Чулуунчимэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 25-р анги
  • 12:20
    Монголчуудын уламжлал ба ухамсар
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 14:40
    "Могол" брэнд
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 16:30
    Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Манжуурын аялал" үзүүлж байна
  • 19:20
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:40
    Могол брэнд
  • 19:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 26-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Сэрлион” хошин хөтөлбөр
  • 09:23
    NTN үзүүлж байна
  • 09:30
    “Голф энд кофе”танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Эцэг эхийн хайр” 40,41-р анги ОАУСК/давталт/
  • 11:55
    "National" Бизнес мэдээ
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Таны сонорт” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "N music" хөгжмийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    “Очоод золгонодоо”теле зохиомж /Архив/
  • 16:10
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "National" Бизнес мэдээ
  • 16:45
    Монгол дууны цаг
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Монгол дууны цаг
  • 17:50
    "National" Бизнес мэдээ
  • 18:00
    “Буурлуудаа дээдэлье”баярын тусгай дугаар
  • 18:40
    "Дэлхийн монгол аялал" үзүүлж байна
  • 18:55
    “Шанс” агентлагаас үзүүлж байна
  • 19:00
    “Эцэг эхийн хайр” 42-р анги ОАУСК
  • 20:00
    “Таны сонорт” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Эцэг эхийн хайр” 43-р анги ОАУСК
  • 21:55
    NTN үзүүлж байна
  • 22:05
    "Дэлхийн монгол аялал" үзүүлж байна
  • 22:30
    “Цагаан сар”теле зохиомж /Архив/
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:45
    Төрийн дуулал
  • 23:50
    Сайхан амраарай!

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдүүд өвлийн спортын наадам-шууд
  • 17:00
    Торгон агшин
  • 17:05
    Бахархал: Чөлөөт бөхийн Дэлхийн аваргийн хүрэл медалт Т. Түвшинтулга
  • 17:40
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Сайхан-Овоо сумын уяач Д. Ойдов
  • 18:15
    Торгон агшин
  • 18:20
    Оюуны спортыг дэмжих хөтөлбөр-шууд
  • 18:40
    Торгон агшин
  • 18:45
    Дархан мэх: Монгол улсын начин М. Жамъянпүрэв
  • 19:10
    Торгон агшин
  • 19:20
    Зочны ярилцлага
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Спорт-түүх: БНМАУ-ын хөлбөмбөгийн 1980 оны улсын аварга “Алдар баг”
  • 22:00
    Торгон агшин
  • 22:05
    Талын адуучин баримтад кино
  • 22:35
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 23:35
    MNB SPORT мэдээ /давталт/

MNBA Sports

  • 08:00
    u16 уашт налайх vs 48-р сургууль |хүрэл|
  • 09:00
    u16 уашт баянгол vs дархан|алт |
  • 10:00
    "fiba 3x3 chengdu word tour"
  • 11:30
    "спрайт хөгжлийн лиг 2018" |давталт |
  • 14:30
    mnba үндэсний лиг 2018-19
  • 17:40
    mnba үндэсний лиг 2018-19
  • 19:00
    fiba 3x3 asia cup 2018 хэсгийн тоглолтууд
  • 21:00
    1х1 нэвтрүүлэг оухм д.дэлгэрням
  • 22:00
    "mnba 21 аймгийн үндэсний лиг 2018-19
  • 02:00
    "спрайт хөгжлийн лиг 2017" давталт
  • 04:00
    оюутан лиг 2017

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Насны хань” ОАК 30-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Амрах агшин
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар
  • 14:10
    “Хоёр бүтэн нэг тал хүн” цуврал 5, 6
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар
  • 17:10
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 18-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:30
    Засаг цаг-Засах цаг
  • 20:10
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Насны хань” 31-р анги
  • 21:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:20
    “Хоёр бүтэн нэг тал хүн” цуврал 5, 6
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

II/2121:10

Боловсрол ТВ

"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг

II/2122:55

МҮОНТ

“Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр

II/2103:50

SPS Үндэс

ШАЛЬКЕ - МАН.СИТИ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ ШӨВГИЙН 16