МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 61.62-р анги
  • 10:30
    “Жив жив” Бага насны хүүхдэд зориулав
  • 10:50
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:10
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 11:50
    “Ээждээ захидал бичээрэй” Улсын уралдааны шагнал гардуулах ёслолын ажиллагаа
  • 13:20
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 13:50
    Өв эрдэнэ
  • 14:00
    “Буйлс цэцэглэх цагаар” уран сайхны кино
  • 15:20
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 16:20
    “Хайрлаарай” ярилцлага
  • 17:20
    Хөгжлийн замаар: “Өндөр настны үйлчилгээ”
  • 17:50
    “Энэрч элээх хорвоо” концерт
  • 18:30
    16мм төсөл: “Анхны хавар” 1972 он
  • 18:40
    Урлан: “Говийн дуулал” Б.Чогсом
  • 18:50
    Зээгт наамал буюу торгон зураг
  • 19:30
    “Эргэх дөрвөн цаг” Говь-Алтай аймгийн Халиун сумаас бэлтгэв
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Морин хуур-2018” наадам
  • 22:40
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:45
    “Мимино” Гүржийн уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Аун Даун хоёрын адал явдал
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:00
    Business news
  • 11:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:20
    Глобал удирдагч-2019
  • 12:10
    Супер спорт
  • 12:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:00
    Аяллын хөтөч
  • 13:30
    Эхнэрийн урхи СОАК 11,12-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Башё
  • 17:00
    Өнөөгийн монгол /Япон хэлээр/
  • 17:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:30
    Дефакто тойм /Орос хэлээр/
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    “Асах гэрэл” гэрэл зурагчдын уралдаант нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    Баруун т@рхи буюу соёлын Тв Довтолгоо
  • 20:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи СОАК 13,14-р анги
  • 22:00
    Сумын атаман МУСК
  • 23:10
    Шөнийн хоолны газар
  • 23:40
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 00:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "sunray салон" үзүүлж байна
  • 11:55
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 6,7,8-р анги
  • 14:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:40
    "япон-монголд нэг удаа" реалити шоу дугаар-4,5
  • 16:40
    "манцуйтай тамирчин"
  • 17:10
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "тархины фитнесс"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 9-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё"
  • 22:40
    "гудамжны дуучин" уран сайхны кино
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:25
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:55
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:10
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 10:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:35
    business news
  • 10:40
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 11:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:45
    "дуулах өдөр"
  • 12:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:40
    " миний аав ийм л хүн" соак 3,4-р анги
  • 15:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:05
    "хөгжилтэй буухиа" баярын тусгай дугаар
  • 16:00
    "том 4 толгой" муск
  • 17:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    "tvmall"
  • 17:40
    business news
  • 17:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 18:50
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:20
    business news
  • 19:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 19:45
    " миний аав ийм л хүн" соак 5-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 22:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 22:55
    пёнчан 2018 - уран гулгалт - эмэгтэй богино үзүүлбэр
  • 03:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Улаан имж” баримтат кино,
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:35
    “Шуурга сөрсөн сарнай “олон ангит УСК,31-р анги
  • 11:15
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,4-р анги
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Мод тарьяа” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Танхай тээгч” МУСК
  • 15:00
    “Business maximum 88”
  • 15:10
    “Бүү март” Монголын уран сайхны кино /давталт/
  • 17:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ”Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,4-р анги /давталт/
  • 18:10
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Редакцийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Долоон бурхан харавдаггүй” Монголын уран сайхны кино
  • 23:00
    “Монгол Улсын төлөө зүтгэе” нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 23:50
    “Сүүгээр мялаасан таныгаа дуугаар мялаая ээжээ” тоглолт
  • 00:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:30
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Аварга том" УСК
  • 13:00
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 30-р анги
  • 14:10
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 215,216,217,218,219-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 220,221,222,223,224-р анги
  • 19:30
    "MGL-1 Fight night-3" Холимог тулаан
  • 21:30
    "Дайчны гарц" УСК
  • 23:40
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК /6-10/
  • 08:45
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    “Байрны ах” МУСК
  • 12:50
    “Диваажингийн амлалт” ОАК /51-60/
  • 18:55
    “Дурлал сүйтгэгч” МУСК
  • 20:35
    “Механик” УСК
  • 22:50
    “Такси 1” МУСК
  • 00:55
    “Амьдралын тойрог” Торгоны зам цуврал
  • 01:25
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 02:05
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /15/
  • 02:55
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.6-7-р анги
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.8-р анги
  • 08:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.23-26-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 6-р анги
  • 11:20
    "Таны дотор юу амьдарч байна вэ?" баримтат кино
  • 12:20
    "Нууц материалууд" ОАК 3.4-5-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлаглашгүй нууцууд" ОАК 3.8-9-р анги
  • 16:10
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Үүргэвчтэй аялал" нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Хөгжмийн цаг
  • 17:50
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 7-р анги
  • 20:25
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бид амьдрал бүтээж чадах уу?" баримтат кино
  • 23:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 11:00
    "PREMIER LEAGUE WORLD" №38
  • 11:30
    "ПРЕМЬЕР ЛИГ" тойм №28
  • 12:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Сошиал туршилт"
  • 12:55
    "Гена матар" хүүхэлдэйн кино
  • 14:05
    "Бүтээгчид"
  • 14:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 1-р анги
  • 15:25
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 2-р анги
  • 16:40
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 3-р анги
  • 17:55
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 4-р анги
  • 19:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 5-р анги
  • 20:25
    "Говь Хангай Мебель" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 20:35
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Содон аялгуу"
  • 21:00
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19139
  • 21:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 22:00
    "Персона Нон Грата" УСК
  • 00:10
    Хошин шог
  • 01:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 138,139-р анги
  • 07:00
    "Тог тог тог" /season-7/ 9-13-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 104 3-4-р анги
  • 13:45
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:50
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 34-36-р хэсэг
  • 15:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм- Амбасэлмаа
  • 16:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:30
    Chart news 42-р хэсэг
  • 17:00
    "Намайг сонгооч" /season1/баярын дугаар
  • 18:00
    "Ардын буйдан" /season-8/ 5-р анги
  • 19:30
    "Shark Tank" /season-2/ 8-р хэсэг
  • 21:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Үхлийн симфони" МУСК
  • 23:40
    "Зөрж харвасан одод" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:25
    "Бизнес толь"
  • 09:55
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Дүр эсгэгчид" МУСК
  • 11:45
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:05
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Хүндэт бүсгүй" баярын нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Албаараа гоёсон бүсгүй 2" баярын нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:35
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Бизнес толь"
  • 22:15
    "Хайртай бол хартай" МУСК
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Ариун эрхэм нандин - Бүх нийтийн эрх зүйн боловсролыг дээшлүүлэх үндсэний хөтөлбөр
  • 09:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 11:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 12:00
    Зөн билгийн тулаан 8 - дугаар9 давталт
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг давталт
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна
  • 18:20
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Тухтай ярилцая нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Сайхан хүмүүс - Ж.Оюун /мөнгөний дасгалжуулагч/
  • 20:00
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Гэмт хэргийн мөрөөр цуврал
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Дуулангаа сурцгаая
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 10:00
    Бизнес Амжилт
  • 10:30
    Аялгуут хором
  • 11:00
    Би ээж болмоор байна Уран сайхны кино
  • 12:30
    Бизнес аялал
  • 13:10
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Зөв сонголт
  • 15:10
    Бизнес Амжилт
  • 15:40
    Цагаан тэнхлэг
  • 16:20
    Гоё өдрүүд хошин кино
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    Аялгуут хором
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:20
    Аяллын тойрог
  • 20:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:30
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Зөв сонголт
  • 21:30
    Хайр Уран сайхны кино
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:50
    "Гал тогоо" ОАК (III.19,20-р анги)
  • 09:40
    "Өнгө мөнгөний төлөө (For a Few Dollars More)" УСК
  • 12:00
    "Сайн, муу, хэрцгий (The Good, the Bad and the Ugly)" УСК
  • 15:10
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • 17:00
    "Телма Луйс хоёр (Thelma & Louise)" УСК
  • 19:30
    "Таталцал (Gravity)" УСК
  • 21:30
    "Агуйн хүмүүс (The Croods)" УСК
  • 23:30
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 01:20
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 4-р бүлгийн 6-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 6-10 -р анги
  • 13:10
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 14:00
    7/1 Онцлох
  • 14:15
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Жирэмсний сорил" ОАК 13,14-р анги
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 18:30
    "Talk With Me" “People in Need” Magnolian хамтлагийн дуучин, ая зохиогч Б.Дөлгөөн
  • 19:05
    "Хайрын салхи" Хурд хамтлаг
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:35
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 5-р бүлгийн 2-р анги
  • 22:30
    "Жирэмсний сорил" ОАК 13,14-р анги
  • 00:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 01:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 36 анги
  • 10:00
    Хошин шог
  • 10:40
    "Миний хайрын дууль" СОАК 6-р анги
  • 11:20
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 13:10
    "Эр хүн болгож өгөөч" МУСК
  • 15:00
    "Дэлхий гараг" баримтат кино 7-р анги
  • 16:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:30
    "Ах дүүс" МУСК
  • 18:20
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 37 анги
  • 19:50
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    "Миний хайрын дууль" СОАК 7-р анги
  • 21:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 00:10
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 08:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Яаралтай нөхөр хайж байна" УСК /давталт/
  • 11:50
    "Учралын баяр-2" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 13:50
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:35
    "Бидний нандин үе" ОАК 19,20-р анги /давталт/
  • 16:15
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-38,39,40 /давталт/
  • 18:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:45
    ИЗОУИС "Оюунтны намар-2018" Урлагийн наадам
  • 19:35
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 19:50
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Их засагаар сонин юу байна" Япон орноор
  • 21:25
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Эрчүүд эмэгтэйчүүдийн эсрэг" УСК
  • 00:40
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 08:00
    Тоглолтын цаг
  • 09:00
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:15
    Залуу нас ОАК 22-27-р анги
  • 15:00
    "Пяо Шуай " ОАК 33-35-p анги
  • 18:00
    "Зөн билгийн тулаан" 8-р хэсэг
  • 19:20
    "Дээрхийн заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 20:00
    "Пяо Шуай " ОАК 39-р анги
  • 21:00
    Сайн байна уу? Захирлаа Ток шоу
  • 21:30
    "Зөн билгийн тулаан" 9- анги
  • 22:50
    "Залуу нас" ОАК 28-р анги
  • 23:50
    Нөгөө кино: Tale of Tales
  • 02:00
    Амрах цаг

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:15
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:25
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "DW PLAYLIST" Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:40
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Ид шидийн байшин " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    “Дүба Дүба” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:40
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 15:15
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч"
  • 15:30
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Da Vinci – Тоглоомын түүх
  • 17:00
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Хоёр бамбарууш” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Ай күү"хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Ид шидийн байшин" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Судар бичгийн алтан сан
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:50
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 10:55
    Монголын мэдээ-Ирэх долоо хоногт
  • 11:00
    Дэлхийн түүхүүд: “ Мятрашгүй эгч нар” баримтат кино /давталт/
  • 12:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Алтан сан хөмрөг үзүүлж байна: Өнө мөнхийн саран ижий: Ардын жүжигчин Ч.Долгорсүрэн
  • 14:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 14:30
    Ариусахуйн гүмүда
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Робокон-2019
  • 15:50
    Парламентын хэлэлцүүлэг
  • 16:50
    Сүлд
  • 17:10
    Технологийн ертөнцөөр
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ/давталт/
  • 19:20
    Алтан Аргамж: “Монгол-Японы харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн Эрхт Элчин сайд Л.Дашпүрэв
  • 20:00
    Долоо хоногийн тойм хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 21:40
    Алтан сан хөмрөг үзүүлж байна: Дэлхийн тамирчид: Ким Юна
  • 22:20
    Долоо хоногийн тойм хөтөлбөр /давталт/

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ ном"
  • 09:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:25
    "Хүний амь" МУСК
  • 12:10
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:30
    "Шар тосны баяр" Оросын холбооны шинжлэх ухаан, соёлын төвөөс зохион байгуулж арга хэмжээ /Шууд/
  • 14:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:40
    Монголын сайхан орноор
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Баримтад дэлгэц
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Аз жаргал" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат кино
  • 11:00
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээ мэдээллийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг. Ховс, гипноз
  • 13:45
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Дээд боловсрол, шинжлэх ухааны интеграци” лекц. С.Будням
  • 15:45
    Монгол дуу
  • 16:00
    “Залуу эхнэр” УСК
  • 17:35
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 18:00
    “Дэлхийн эдийн засгийн хөгжил Монголд нөлөөлөх нь” лекц
  • 19:30
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 20:00
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат кино
  • 20:50
    Хүн төрөлхтний хайртай дуу
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:40
    Алжаал тайлах аязууд
  • 23:00
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 01:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 01:20
    МАН СИТИ-ВОТФОРД (ШУУД) 30-Р ТОЙРОГ
  • 03:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ФҮЛХЭМ-ЧЕЛСИ 29-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №10: РОБЕР ПИРЕС
  • 11:30
    КРИСТАЛ.П-БРАЙТОН 30-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №24: ЧЕЛСИ-САНДЕРЛЭНД 2014/15
  • 14:00
    НЬЮКАСЛ-ЭВЕРТОН 30-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №18: АЛЕССАНДРО ДЕЛЬ ПЬЕРО
  • 16:30
    ЛЭСТЕР-ФҮЛХЭМ 30-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №29
  • 19:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 19:50
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БӨРНЛИ (ШУУД) 30-Р ТОЙРОГ
  • 21:55
    ЧЕЛСИ-ВОЛВЕРХЭМПТОН (ШУУД) 30-Р ТОЙРОГ
  • 00:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 00:20
    АРСЕНАЛ-МАН.ЮТД (ШУУД) 30-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #15
  • 09:30
    PL WORLD №38
  • 10:00
    НЬЮКАСЛ-ЭВЕРТОН 30-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1345
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1020
  • 16:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1821
  • 17:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ-1
  • 18:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ-2
  • 19:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ-3
  • 20:00
    WWE MONDAY RAW 1345
  • 22:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1020

SPS Үндэс

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2009 ОН
  • 10:00
    ШАРЛОТТ - МИЛУОКИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 12:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ №1821
  • 13:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2009 ОН
  • 14:30
    ПСЖ - МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 16:30
    "KOBE - SHAQ" ЯРИЛЦЛАГА
  • 17:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 SBL ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД - АЛДАР ТАНАН ГАРЬД
  • 19:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2009 ОН
  • 20:00
    NBA ACTION 1821
  • 20:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1019
  • 22:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19140
  • 23:00
    FOOTBALL TALK №21 2018/19

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "PDAC-уул уурхайн хөрөнгө оруулагчдын чуулга уулзалт" тусгай хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "PDAC-уул уурхайн хөрөнгө оруулагчдын чуулга уулзалт" тусгай хөтөлбөр
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "PDAC-уул уурхайн хөрөнгө оруулагчдын чуулга уулзалт" тусгай хөтөлбөр
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЖҮДО МАРРАКЕШИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2 (ШУУД)
  • 02:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT БИСПИНГ-КУНГ ЛИ
  • 11:00
    UFC FIGHT NIGHT: ЛЬЮС-ДОС САНТОС (ШУУД)
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1020
  • 16:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #10
  • 16:30
    ONE FC: ГУАНЖОУ-BATTLE FOR THE HEAVENS
  • 20:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #15
  • 21:00
    FIGHTING FOR A GENERATION БАРИМТАТ КИНО
  • 22:40
    MUAYTHAI WORLD CLASS 2

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    "Нүүрэнтэйн хурд-2016"/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 12:00
    "Морин сүлдтэй Монгол"нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Элсэлтийн ням гараг УСК /7-р анги/
  • 13:30
    "Сэцэн ханы хурд-2016" /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 15:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Морин сүлдтэй Монгол"нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг  МУТМУ Т.Батзориг
  • 23:00
     "Аман хуур" МУСК
  • 00:00
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Миний эрдэнэ" ОАК 1, 2-р анги
  • 08:40
    "Дуудлагын гэрийн үйлчлэгч" ОАК 31, 32-р анги
  • 10:00
    "Ихрүүд" ОАК р анги 1, 2-р анги
  • 11:20
    "Бие хамгаалагч" ОАК 10-13-р анги
  • 15:50
    "Дэггүй нас" ОАК 3-р анги
  • 17:10
    "Миний эрдэнэ" ОАК 3, 4-р анги
  • 19:00
    "Ихрүүд" ОАК р анги 3, 4-р анги
  • 20:30
    "Багтай дуучдын хаан" нэвтрүүлэг /72 дугаар/
  • 22:30
    "Бие хамгаалагч" ОАК 14-р анги
  • 23:45
    "Дэггүй нас" ОАК 4-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ЮТА - МЭМФИС NBA 2018-2019
  • 02:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 04:00
    ДЭНВЭР - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 06:00
    ИНДИАНА - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 08:00
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19139
  • 09:30
    БОСТОН - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 12:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1821
  • 13:00
    ДЭНВЭР - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 15:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 17:00
    "OTHER DREAM TEAM" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    NBA ACTION 1821
  • 19:00
    "ОДДЫГ ОЙРООС" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 19:30
    "THE SCORE - NBA ASIA EXPANSION" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19140
  • 20:30
    БОСТОН - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 22:30
    "BOOK OF ISAIAH THOMAS" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Улаачдын сорил-Финал
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 49-р анги
  • 12:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    Цэвэр агаар төсөл-7
  • 14:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 17:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг:"Глори дэлхийн цуврал-2019"
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:40
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:"Эмэгтэйчүүдийн эрүүл мэнд"
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 50-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    MNBA Үндэсний лиг-2019 плей оффын тоглолтууд

TV2

  • 10:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:20
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” 14-15-р анги
  • 14:10
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 15:10
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 17:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 19:00
    Баримтат кино
  • 20:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран сайхны кино

Олон Саналтай

III/2120:30

AsianBox

"Найз залуу" ОАК 1-р анги

III/2120:10

MN25

"шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 19-р анги

III/2120:30

C1

"Алганы хээ" Ток шоу