МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Екатерина” Олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 10:40
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ”Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 11:40
    “Brain wave”англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 12:45
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Хувьсгалын цэрэг” баримтат кино /1988 он/
  • 13:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 14:10
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 14:40
    “Сабрина” уран сайхны кино
  • 16:30
    МҮОНТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Эцсийн тушаал” теле жүжиг/1992 он/
  • 18:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 18:20
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 18:45
    Урлан
  • 18:50
    Хөгжмийн агшин
  • 19:00
    Судар бичгийн алтан сан “Ганжуур,Данжуур”
  • 19:30
    Робокон-2019
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    MNB Music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Буцах замгүй” Уран сайхны кино
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Ширэнгийн хаан Саро хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:00
    Business news
  • 11:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:20
    Сувилагч Оросын олон ангит кино 5-р анги
  • 12:10
    UBS music хөтөлбөр
  • 12:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:00
    Аяллын хөтөч
  • 13:30
    Эхнэрийн урхи СОАК 23,24-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Мэргэжлийн Сумогийн Хару башё
  • 17:15
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:20
    Супер спорт
  • 17:45
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:00
    Глобал удирдагч-2019
  • 18:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:00
    Кино миний амьдралд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи СОАК 25,26-р анги
  • 22:00
    Сумо тойм
  • 22:30
    Бүү март МУСК
  • 00:40
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 01:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 02:00
    UBS завсарлага UBS

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "sunray салон" үзүүлж байна
  • 11:55
    "non stop" өдрийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 10,11,12-р анги
  • 15:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:20
    "япон-монголд нэг удаа" реалити шоу дугаар-7,8
  • 18:10
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 14-р анги
  • 21:20
    "ижий минь" дуучин м.нара
  • 22:10
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "зэлүүд талын азгүй амьтан" уран сайхны кино
  • 01:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:20
    business news
  • 08:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:25
    business news
  • 11:30
    "кайф" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "миний аав ийм л хүн" соак 6,7,8 -р анги
  • 15:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:00
    business news
  • 16:05
    "ааваа зорино"
  • 16:35
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    business news
  • 17:10
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "tvmall"
  • 18:00
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 18:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 19:35
    business news
  • 19:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:45
    " миний аав ийм л хүн" соак 11-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:15
    пёнчан 2018 - тэшүүр - эмэгтэй багийн төрлийн финал
  • 00:30
    пёнчан 2018 - тэшүүр - эрэгтэй 1000м финал
  • 01:45
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Үл үзэгдэх ертөнц” баримтат кино
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:35
    “Шуурга сөрсөн сарнай “олон ангит УСК,30-р анги
  • 11:20
    ”Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,5-р анги
  • 13:20
    ”Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 13:50
    Зураглал /Энэтхэг орноор/
  • 14:00
    "Наурыз" баярт зориулсан аймаг, цэргийн цолтой хүчит бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:00
    “Гантулгын цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,6-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88”
  • 22:40
    ”Буурал түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг, 6-р хэсэг
  • 23:20
    Гадаад мэдээ
  • 00:50
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:50
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 02:50
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Surprise show
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 11:30
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 31-р анги
  • 14:00
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 32-р анги
  • 15:00
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 33-р анги
  • 16:00
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 34-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 34-р анги үргэлжлэл
  • 18:00
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:00
    "И ажиллагаа"
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Харандааны адал явдал
  • 20:30
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:30
    "Валериан ба мянган гаригийн хот" УСК
  • 00:00
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “гоц ой ухаан”-1 соак
  • 10:30
    дуртай өдөр амралтын хөтөлбөр
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “гоц ой ухаан”-2 соак
  • 13:40
    “гоц ой ухаан”-3 соак
  • 14:50
    “үнэн худлын дэнс”
  • 15:50
    “гоц ой ухаан”-4 соак
  • 17:00
    “гоц ой ухаан”-5 соак
  • 18:10
    “монгал товчоон”- м.отгонболд
  • 19:20
    “logo quiz”-шууд
  • 20:30
    "sbn news" -тойм
  • 21:30
    “34-р галт тэрэг” уск
  • 00:00
    “эх орон” уск
  • 02:15
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК /11-15/
  • 08:55
    “Үзэл бодлын зөрөг” ярилцлага
  • 09:40
    МонГал таймс
  • 10:20
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /13, 14/
  • 12:20
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК /10-14/
  • 16:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 16:55
    “Хятадын шинэ жил” Торгоны зам цуврал /43/
  • 17:25
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 18:30
    Сагсан бөмбөгийн ДАШТ-2019 хэсгийн шатны сугалаа /шууд/
  • 20:35
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.3/
  • 21:40
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 69, 70-р анги
  • 23:25
    “Facebook од” МУСК
  • 01:00
    “Механик” УСК
  • 02:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.13-14-р анги
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.15-р анги
  • 08:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.1-4-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 12-р анги
  • 11:20
    "Бид амьдрал бүтээж чадах уу?" баримтат кино
  • 12:20
    "Нууц материалууд" ОАК 3.10-11-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Тангараг" ОАК 1.1-2-р анги
  • 16:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:20
    "Миний мэргэжил" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 13-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:40
    Технологийн шинэ эрин 5G
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сэтгэцийн өвчлөл" баримтат кино /Байполар/
  • 23:05
    "NBA talk" нэвтрүүлэг /s12 e21/

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хошин шог"
  • 11:20
    "Содон аялгуу"
  • 11:30
    "NBA ACTION" 1820
  • 12:00
    "NBA ACTION" 1821
  • 12:20
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 12:30
    "Владимар гүн" хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Сошиал туршилт"
  • 14:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 7-р анги
  • 15:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 8-р анги
  • 16:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 9-р анги
  • 17:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 10-р анги
  • 18:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 11-р анги
  • 19:10
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Говь Хангай Мебель" үзүүлж байна
  • 19:35
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 19:40
    "Бүтээгчид"
  • 19:45
    "Содон аялгуу"
  • 19:50
    "Урагшаа Монгол"
  • 20:20
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" - Аялал жуулчлал
  • 21:00
    “PREMIER LEAGUE WORLD” №39
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19145
  • 21:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 22:00
    "Зоорь" МУСК
  • 23:50
    Хошин шог
  • 01:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 145,146-р анги
  • 07:00
    Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 38-42-р анги
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 33-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 5-р хэсэг
  • 14:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 5,6-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 9-р хэсэг
  • 16:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 3-р хэсэг
  • 17:00
    "Чимээгүй номын сан" /season1/ 3-р хэсэг
  • 17:30
    "Shark Tank" /season-2/ 8-р хэсэг
  • 19:30
    "Ардын буйдан" /season-8/ 6-р анги
  • 21:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 34-р анги
  • 22:30
    "Салхиар Яригсад" УСК
  • 01:10
    "Мичидийн зургаан гялаан" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "single ladies 2" МУСК
  • 13:00
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд " хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:10
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хөгжимийн завсарлага
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:15
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Бизнес толь"
  • 23:00
    "Аав" МУСК
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 01:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Теле концерт
  • 07:30
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:20
    Уран сайхны кино
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Тухтай ярилцая нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг - У.Цолмонхүү Уран барималч зураач
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна
  • 20:30
    Миний улаанбаатар - эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Зөн билгийн тулаан 8" дугаар 10
  • 22:00
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:30
    Гэмт хэргийн мөрөөр цуврал
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Хару башё
  • 10:30
    Эвийн заяатай нутаг телеконцерт
  • 11:00
    Бизнес Амжилт
  • 11:30
    Аялгуут хором
  • 12:00
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Мөнгөн тэмдэгт
  • 12:40
    Бизнес аялал
  • 13:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:30
    Бизнес Амжилт
  • 16:00
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 1,2,3-р анги
  • 18:30
    Бизнес аялал
  • 19:10
    Аялгуут хором
  • 19:40
    Улсын их хурлын цаг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хару башё
  • 22:10
    Долоон бурхан харвадаггүй Уран сайхны кино
  • 00:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 01:10
    Зөв сонголт
  • 01:40
    Бизнес Амжилт
  • 01:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (II.26,III.2-р анги)
  • 10:10
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (II.1-р анги)
  • 11:00
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (II.2-р анги)
  • 11:50
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (II.3-р анги)
  • 12:40
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (II.4-р анги)
  • 13:30
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (II.5-р анги)
  • 14:20
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (II.6-р анги)
  • 15:10
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (II.7-р анги)
  • 16:00
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (II.8-р анги)
  • 16:50
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (II.9-р анги)
  • 17:40
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (II.10-р анги)
  • 18:30
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (II.11-р анги)
  • 19:30
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (II.12-р анги)
  • 20:30
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (II.13-р анги)
  • 21:30
    "Ар тал (The Blind Side)" УСК
  • 00:00
    "Гал тогоо" ОАК (IV.1-10-р анги)
  • 04:00
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.1-10-р анги)
  • 07:40
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.3-9-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 4-р бүлгийн 10-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 5-р бүлгийн 9-13 -р анги
  • 13:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 13,14,15-р анги
  • 14:15
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Жирэмсний сорил" ОАК 15,16-р анги
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "Тэр чинь би" Мөрөөдлийн театр
  • 19:35
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 20:05
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    7/1 Онцлох
  • 20:45
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Life Style" Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Жирэмсний сорил" ОАК 15,16-р анги
  • 00:00
    "Midnight Gaming" шууд нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 42 анги
  • 10:00
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонорт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Миний хайрын дууль" СОАК 12-р анги
  • 11:50
    "Шилжилт" УСК
  • 14:30
    "Хүн гараг" баримтат кино 2-р анги
  • 15:30
    "Хөгжилтэй өдөр" МУСК
  • 17:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 43 анги
  • 18:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Таны сонорт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Засаг цаг нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Миний хайрын дууль" СОАК 13-р анги
  • 21:00
    "Надтай гэрлээч" шоу нэвтрүүлэг 6 хэсэг
  • 22:00
    "Миний бяцхан хар даашинз" УСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Бидний нандин үе" ОАК 25-р анги /давталт/
  • 11:15
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-45
  • 12:15
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" ярилцлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 21,22,23-р анги /давталт/
  • 16:30
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-41,42 /давталт/
  • 17:50
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Монгал товчоон" баримтат туурь
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Хакер" УСК
  • 00:15
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 01:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    Өглөөний мэнд хүүхдүүдээ
  • 07:40
    Марчаахай
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 14-р анги
  • 08:25
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "ЛОЛ" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Монгол Билэг Ухаан" Ардын өв уламжлал
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАК 4-р анги
  • 12:00
    Миний ертөнц
  • 13:00
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 14:00
    "Залуу нас" ОАК 33-р анги
  • 15:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хобби
  • 17:00
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 19:00
    "Дээрхийн Заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 19:20
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 14-р анги
  • 20:00
    "Тахианы өд" ОАК 5-р анги
  • 21:00
    Дэлхийн Монголчууд
  • 22:00
    "22 ток" шоу
  • 23:10
    "Залуу нас" ОАК 34-р анги
  • 00:10
    Нөгөө кино: AMORES PERROS
  • 02:00
    Амрах цаг-Амьд байгаль

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:15
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "DW PLAYLIST" Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Гурван цагийн хэлхээ" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:40
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Хоёр бамбарууш" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Намрч буй туг” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    “Дүба Дүба” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:40
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 15:20
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр"
  • 15:35
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Da Vinci - "Aртзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Ай күү"хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Намирч буй туг” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Онцлох зочин
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:40
    Мартагдашгүй 1080 хоног
  • 11:10
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Төмс тариалах арга” 1984 он
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 13:30
    Парламентын хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:45
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Халуун сэдэв
  • 15:40
    Нээлттэй засаг
  • 16:00
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    “Технологийн шинэ эрин 5G” захиалгат нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Робокон-2019
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:50
    Өв эрдэнэ
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 22:55
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 09:30
    Баримтад дэлгэц
  • 10:10
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:40
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Хувь заяагаа сонгох нь-1" БК
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Монголын сайхан орноор
  • 15:50
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:40
    Тоглолтын цаг
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 20:35
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:10
    "Амьдралын нахиа" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Дөрвөн улирлын эгшиг. 12 сар” СУИС-ийн тоглолт
  • 12:10
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 12:20
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээ мэдээллийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Дэлхийг өөрчилсөн бүтээлүүд” баримтат нэвтрүүлэг 05
  • 14:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 14:30
    “Хуучин цайзын нууц” УСК 05 анги
  • 15:10
    “Монгол дахь эмэгтэйчүүдийн доройтол” лекц
  • 17:10
    “Зүү” УСК
  • 18:25
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:30
    “Ужгирсан асуудлууд” лекц. Доктор Жон Даффи
  • 19:55
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 20:00
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат кино
  • 20:50
    Хүн төрөлхтний хайртай дуу
  • 21:00
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг. Төрийн соёрхолт Д.Сосорбарам
  • 22:30
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 23:30
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:35
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БӨРНЛИ 30-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №24: ЧЕЛСИ-САНДЕРЛЭНД 2014/15
  • 11:30
    ЧЕЛСИ-ВОЛВЕРХЭМПТОН 30-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №18: АЛЕССАНДРО ДЕЛЬ ПЬЕРО
  • 14:00
    МАН СИТИ-ВОТФОРД 30-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №6: ПОЛ ИНС
  • 16:30
    САУТХЭМПТОН-ТОТТЕНХЭМ 30-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СУГАЛАА 1/4 ШАТ
  • 19:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №30
  • 20:00
    PL NETBUSTERS №29
  • 20:30
    АРСЕНАЛ-МАН ЮТД 30-Р ТОЙРОГ
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 22:50
    БӨРНЛИ-ЛЭСТЕР (ШУУД) 31-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    PL WORLD №38
  • 09:30
    PL NETBUSTERS №29
  • 10:00
    "TOUCHING THE VOID" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1020
  • 14:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2004 ОН
  • 15:00
    ЕРӨНХИЙЛӨГЧИЙН ЦОМИЙН ТӨЛӨӨХ БАРИЛДААН 2018
  • 20:00
    PL NETBUSTERS №29
  • 20:30
    PL WORLD №39
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №29
  • 22:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №30
  • 22:50
    БОРНМУТ-НЬЮКАСЛ (ШУУД) 31-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД - ХАН УУЛ ХАНГАРЬД
  • 10:30
    ЧИКАГО - ЛА КЛИППЕРС NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 13:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2010 ОН
  • 14:00
    "НАУРЫЗЫН БАЯР"-Т ЗОРИУЛСАН БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 20:00
    ЖҮДО ЕКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 2 (ШУУД)
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ
  • 22:50
    ВЕСТ ХЭМ-ХАДДЕРСФИЛД (ШУУД) 31-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "PDAC-уул уурхайн хөрөнгө оруулагчдын чуулга уулзалт" тусгай хөтөлбөр
  • 11:30
    '"Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "PDAC-уул уурхайн хөрөнгө оруулагчдын чуулга уулзалт" тусгай хөтөлбөр
  • 16:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "PDAC-уул уурхайн хөрөнгө оруулагчдын чуулга уулзалт" тусгай хөтөлбөр
  • 21:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-СВАНСОН
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT БОУЧ-ХЭНДЭРСОН
  • 14:00
    WWE MONDAY RAW 1346
  • 16:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #16
  • 16:30
    ONE FC: ЯНГОН-SPIRIT OF WARRIOR
  • 18:30
    MUAYTHAI WORLD CLASS 31
  • 20:00
    ЖҮДО ЭКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 2
  • 22:30
    FREE TO PLAY БАРИМТАТ КИНО

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    "Монголын сайхан эрчүүд" нэвтрүүлэг /1-р хэсэг/
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр
  • 10:30
    "Өндөр гэгээн Занабазарын 380 жилийн ой” Хангайн бүсийн хурд-2015/Азарга,Соёолон,Даага/
  • 12:00
    “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 13:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 16:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Монголын сайхан эрчүүд" нэвтрүүлэг /2-р хэсэг/
  • 18:00
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 19:30
    Өндөр гэгээн Занабазарын 380 жилийн ой “Хангайн бүсийн хурд-2015”/Их нас ,Хязаалан,Шүдлэн/
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /Тойм/
  • 22:00
    “Үр дагавар” УСК
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Миний эрдэнэ" ОАК 13,14-р анги
  • 08:40
    "Ихрүүд" ОАК р анги 9-12-р анги
  • 11:20
    "Бие хамгаалагч" ОАК 15-17-р анги
  • 14:40
    "Дэггүй нас" ОАК 6, 7-р анги
  • 17:10
    "Миний эрдэнэ" ОАК 15,16-р анги
  • 18:55
    Задгай блок
  • 19:00
    "Ихрүүд" ОАК р анги 15, 16-р анги
  • 20:30
    "Дэггүй нас" ОАК 9-р анги
  • 22:00
    "Бие хамгаалагч" ОАК 20-р анги
  • 23:25
    "Ихрүүд" ОАК р анги 15, 16-р анги
  • 00:35
    "Дэггүй нас" ОАК 9-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    Л.А ЛЭЙКЕРС - ТОРОНТО NBA 2018-2019
  • 02:00
    "LARRY BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 03:00
    INSIDE THE NBA
  • 04:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 06:00
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    NBA ACTION 1821
  • 07:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19145
  • 08:00
    МИЛУОКИ - МАЙАМИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 10:30
    HARDWOOD CLASSICS 1996 - МИЛУОКИ - ВАШИНГТОН
  • 12:30
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    Л.А ЛЭЙКЕРС - ТОРОНТО NBA 2018-2019
  • 15:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 17:30
    "JAMES HARDEN - BEHIND THE BEARD" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1822
  • 19:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19146
  • 20:30
    ЧИКАГО - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 22:30
    "MAGIC & BIRD - COURTSHIP OF RIVALRY" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Олон улсын хүүхдийн тоглолт
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Улаачдын өрсөлдөөн Ч.Чулуунчимэг
  • 11:40
    "Дүүрэн жаргалтай хорвоо" тоглолт СТА Э.Төрмандах
  • 12:20
    Их хурлын цаг
  • 12:50
    TV shop -99
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 14:20
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    """Спортын цуурай""нэвтрүүлэг:"
  • 18:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Улаачдын өрсөлдөөн Т.Цоожсүрэн
  • 20:20
    Зарын цаг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Зарын цаг
  • 21:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Үхэл амьдралын заагт" МУСК
  • 23:50
    MNBA Үндэсний лиг-2019 плей оффын тоглолтууд

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Мазуухай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:20
    Зураглал
  • 08:25
    Хошин шог
  • 08:45
    NTN үзүүлжбайна
  • 08:55
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:30
    “Боолын гэрээ”МУСК
  • 11:20
    Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг/давталт/
  • 12:50
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг/давталт/
  • 13:30
    Сошиал ертөнцийн эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Монгол дууны цаг
  • 14:00
    “Валентин” УСК
  • 15:50
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    NTN үзүүлж байна
  • 16:10
    "BOSS" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Мазуухай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг/давталт/
  • 18:55
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 20:35
    Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:10
    “Богд Хаан”МУСК
  • 23:00
    Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Төрийн дуудлал
  • 23:40
    Сайхан амраарай!

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:20
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 16-18-р анги
  • 15:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Бид бол оюун санааны хөршүүд” Энэтхэгт зорчсон тэмдэглэл
  • 16:25
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 19:30
    Таны амралтанд
  • 20:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК