МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цэрэг эрсийн жирийн өдрүүд” Монголын уран сайхны кино
  • 10:10
    Технологийн ертөнцөөр
  • 10:30
    Билгийн мэлмий: “Мөргөх ёсон”
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “MNB Music” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    “Шуумал буюу цутгуурын урлаг” баримтат кино
  • 15:45
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 16:25
    Эх орны төлөө
  • 16:55
    Монгол инженер
  • 17:35
    “Санахын элгэнд” Соёлын тэргүүний ажилтан, жүжигчин Э.Ганболд /дурсамж нэвтрүүлэг/
  • 18:05
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 18:40
    “Их зэвсэг” баримтат нийтлэл
  • 19:20
    Дэлхийд Монгол цэргийн үнэ цэнэ
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол омогшил” хүндэтгэлийн концерт
  • 22:15
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:20
    “Эрэлхэг хүүгээ эх орон мартахгүй” баримтат кино
  • 23:40
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 08:10
    Дефакто тойм /Орос хэлээр/
  • 08:40
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:00
    Business news
  • 11:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:20
    Өнөөгийн монгол /Япон хэлээр/
  • 11:40
    Баруун т@рхи буюу соёлын Тв Довтолгоо
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:30
    Эхнэрийн урхи СОАК 27,28-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Мэргэжлийн Сумогийн Хару башё
  • 16:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Эртний анд Энэтхэг орноор
  • 18:40
    УИХ-ын цаг
  • 19:15
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи СОАК 29,30-р анги
  • 22:00
    Сумо тойм
  • 22:30
    Сувилагч Оросын олон ангит кино 6-р анги
  • 23:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 221,222-р анги
  • 12:00
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 15-р анги
  • 13:20
    "танайд хоноё"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "миний амьдрал-миний бахархал" мугж с.боорой
  • 16:20
    "ухаарал ирэхүй"
  • 16:40
    "мөрдөстэй аялгуу" телеконцерт
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 223,224-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 16-р анги
  • 21:20
    "интермед"
  • 21:25
    "мартахгүй"
  • 22:00
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 21-р анги
  • 22:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    "эр цэргийн жавхаа"
  • 07:02
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:15
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "эр цэргийн жавхаа"
  • 11:02
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:25
    " миний аав ийм л хүн" соак 12-р анги
  • 12:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "эр цэргийн жавхаа"
  • 13:02
    мэдээ
  • 13:20
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 13:50
    business news
  • 13:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:00
    "дөрвөн ертөнц" соак 45-р анги 1-р хэсэг
  • 14:58
    "эр цэргийн жавхаа"
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "дөрвөн ертөнц" соак 45-р анги 2-р хэсэг
  • 15:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:55
    business news
  • 16:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:05
    "сэтгүүлчийн тэмдэглэл"
  • 16:35
    "tvmall"
  • 16:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 16:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "хилчин бахархарл" теле концерт - хилийн цэргийн дуу бүжгийн чуулга
  • 18:00
    "шинэ монгол" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    мэдээ
  • 19:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:15
    "кайф" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    " миний аав ийм л хүн" соак 13-р анги
  • 20:58
    "эр цэргийн жавхаа"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "эр цэргийн жавхаа"
  • 22:17
    "ялалтын дуутай монгол цэрэг" хүндэтгэлийн тоглолт
  • 23:35
    "тэ жу ён " соак 39-р анги
  • 00:45
    "хилчин бахархарл" теле концерт - хилийн цэргийн дуу бүжгийн чуулга
  • 01:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Үнэний эрэлд” баримтат киноны 1-р хэсэг
  • 06:40
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    ”Гялайлаа” теле шоп.
  • 09:35
    “Шуурга сөрсөн сарнай “олон ангит УСК, 39-р анги
  • 10:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    "Энхийг сахиулагчид” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    ТВ зар 151918
  • 12:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК, 7-р анги
  • 14:40
    “Хөгжилтэй гэл бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    ”Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 6,7-р анги
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “Business maximum 88”
  • 17:25
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    "Миа бид хоёр" хүүхдийн цуврал УСК, 5-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ”Буурал түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг. 8-р хэсэг
  • 19:25
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:54
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхэлдэйн киноны 1-р анги
  • 21:00
    “Хайр ба эрдэнэс” олон ангит УСК, 8-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88
  • 22:35
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 23:25
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 02:40
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Эрэлхэг хүүгээ эх орон мартахгүй" баримтат кино
  • 12:10
    "И ажиллагаа"
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 13:35
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 13:50
    "Дээврийн өрөөний ханхүү" СОАК 16-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 35-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 235,236-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 36-р анги
  • 23:10
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "Дээврийн өрөөний ханхүү" СОАК 16-р анги
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    “үүрэг хүлээсэн цагт” 1,2-р анги
  • 12:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    “хайрын хүч”
  • 13:30
    “халх голын дуулал” кино концерт
  • 14:30
    “таны сонголт”
  • 15:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “үнэн худлын дэнс”
  • 16:30
    “нар зөв эх орон”
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “гоц ой ухаан”-6 соак
  • 19:30
    “түүхэн хэлхээ”
  • 20:30
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “хатанбаатар”-1,2 анги муск
  • 00:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 14-р анги
  • 06:45
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    Мэдээ
  • 08:35
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /10/
  • 09:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.3/
  • 10:50
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК 19,20-р анги
  • 12:05
    “Эрэлхэг хүүгээ эх орон мартахгүй” баримтат кино
  • 13:15
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 14-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.3/
  • 15:55
    Зураглал
  • 16:05
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК 21,22-р анги
  • 17:20
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 15-р анги
  • 18:05
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    “Өөр өнцөг” хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 21:30
    “Сайн аав” нэвтрүүлэг
  • 22:25
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 71, 72-р анги
  • 00:10
    “Эрэлхэг хүүгээ эх орон мартахгүй” баримтат кино
  • 01:20
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 15-р анги
  • 02:05
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК 21,22-р анги
  • 03:20
    “Торгоны зам” баримтат кино /43/
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.19-20-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.9-10-р анги
  • 10:00
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 14-р анги
  • 11:10
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №10
  • 11:45
    Би Монгол хүн
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Тангараг" ОАК 1.4-р анги
  • 13:10
    "Хөгжилтэй Монголдой" 2-р ангийн хичээл №10
  • 13:45
    Би Монгол хүн
  • 13:50
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Эмоци продакшн" хошин шоу тоглолт
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №45,46
  • 15:50
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.21-22-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.11-12-р анги
  • 19:00
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 15-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:40
    "МонГал товчоо" VII. Амьдрал Урлахуй Жамьяндоржийн Отгонболд
  • 22:00
    "Тангараг" ОАК 1.5-р анги
  • 23:05
    "Нууц материалууд" ОАК 3.16-17-р анги
  • 00:45
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:00
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • 07:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    Зуут хурд галын нэрэмжит адуучин тэмцээн
  • 11:50
    Хошин шог
  • 12:15
    "Бүтээгчид"
  • 12:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 12:30
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 10-р анги
  • 15:43
    "Содон аялгуу"
  • 15:50
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 11-р анги
  • 16:50
    High trade
  • 17:10
    Монгол малчны зар
  • 17:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 18:00
    High trade
  • 18:20
    "Хөрөг нэвтрүүлэг"
  • 18:45
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 18:50
    "Кино миний амьдрал"
  • 19:15
    "Говь Хангай Мебель" үзүүлж байна
  • 19:20
    "NBA ACTION" 1822
  • 19:45
    "Сошиал туршилт"
  • 19:50
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" төсөл - Аялал жуулчлал
  • 19:58
    "Бүтээгчид"
  • 20:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 11-р анги
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19147
  • 21:53
    "Бүтээгчид"
  • 22:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 12-р анги
  • 23:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 11-р анги
  • 00:30
    Хошин шог
  • 01:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 12-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 149-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 17-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 1,2-р хэсэг
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 33-р анги
  • 11:40
    Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 43-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Эх орон дуудаж байна" МУСК
  • 13:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-1 / 15-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 16-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 3,4-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог" /season-7/ 18-р хэсэг
  • 18:30
    "Чимээгүй номын сан" /season1/ 4-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 10-р анги
  • 21:00
    "Шивэгчний өчил" ОАК /season1/ 4-р анги
  • 22:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 00:00
    "24" ОАК /season-2/ 11-р анги
  • 01:00
    "Чимээгүй номын сан" /season1/ 4-р хэсэг
  • 01:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 4-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох /давталт/
  • 09:40
    "Хөгжимийн завсарлага"
  • 10:10
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:40
    "Миний Ах Атаман" МУСК
  • 13:20
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг АВРАГА Ж.МӨНХБАТ
  • 14:20
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Баримтад кино
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" 1 МУСК
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Бизнес толь"
  • 21:50
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" 2 МУСК
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Сайхан амраарай"
  • 00:35
    Эфир хаан

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бакалэяа ахлах сургууль ОАУСК 5,6-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 10:40
    Хуулийн танилцуулга
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хуулийн танилцуулга
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:25
    Энх цагийн байлдагчид
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Дуудлага- Бүх нийтийн эрх зүйн боловсролыг дээшлүүлэх үндсэний хөтөлбөр
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Бакалэяа ахлах сургууль ОАУСК 7,8-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:00
    Од УСК
  • 00:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:40
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:20
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:20
    Хару башё
  • 10:50
    Бизнес Амжилт
  • 11:20
    Халагдах цэргийн вальс телеконцерт
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ дамжуулна
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Түрэг улс
  • 19:50
    Улсын их хурлын цаг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хару башё
  • 22:10
    Нар хиртсэн жил Уран сайхны кино
  • 23:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Аяллын тойрог
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.9,10-р анги)
  • 07:50
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.7-9-р анги)
  • 09:00
    "Гал тогоо" ОАК (IV.9,10-р анги)
  • 10:00
    "Миний нууц" МУСК
  • 11:50
    "Ар тал (The Blind Side)" УСК
  • 14:10
    "Хараал (The Conjuring)" УСК
  • 16:10
    "Хятадад нэг удаа 3 (Once Upon a Time in China III)" УСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.11,12-р анги)
  • 19:30
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.10,11-р анги)
  • 20:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.11,12-р анги)
  • 21:35
    "Валкир ажиллагаа (Valkyrie)" УСК
  • 23:55
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.9-12-р анги)
  • 01:20
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.8-11-р анги)
  • 02:50
    "Гал тогоо" ОАК (IV.9-12-р анги)
  • 04:30
    "Миний нууц" МУСК
  • 06:10
    "Валкир ажиллагаа (Valkyrie)" УСК
  • 08:10
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.10,11-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 17-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 19-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 11:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 4-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 12:40
    "Нэрийн хуудас" Luzzaya cosmetic
  • 12:45
    Гайхамшигт уралдаан
  • 13:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Зуун хоригдол" ОАК 5-р бүлгийн 13-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 781,782,783-р анги
  • 16:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 5-р бүлгийн 2-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 18:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 19:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 18-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 20-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Торгон хилийн зүг" Дуучин Н.Гантулга
  • 22:25
    "Нэрийн хуудас" Luzzaya cosmetic
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 4-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 44 анги
  • 10:00
    Миракл эмнэлэг үзүүлж байна
  • 10:05
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Миний хайрын дууль" СОАК 14 -р анги
  • 11:50
    "Mr,bean-амаралт" УСК
  • 13:30
    "Хүн гараг" баримтат кино 4-р анги
  • 14:30
    "Тусгаар тогтнол" МУСК
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Миракл эмнэлэг үзүүлж байна
  • 18:05
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 45 анги
  • 18:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол элэглэл 2019" улсын анхдугаар уралдаан зарлаж байна
  • 20:20
    "Миний хайрын дууль" СОАК 15-р анги
  • 21:00
    "Надтай гэрлээч" шоу нэвтрүүлэг 8 хэсэг
  • 22:00
    "7 бурхан харвадаггүй"МУСК
  • 00:30
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 09:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Хөгжлийн замаар " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:05
    "Ойрын зай" УСК /давталт/
  • 11:40
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:40
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 12:50
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:20
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Маш нууц-1" МУСК
  • 18:40
    "Талархал" ток шоу
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-46
  • 22:10
    "Бидний нандин үе" ОАК 26-р анги
  • 23:05
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:55
    Эфир эхлэл
  • 07:00
    Өглөөний мэнд хүүхдүүдээ
  • 07:40
    Марчаахай
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 14-р анги
  • 08:25
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Дэлхийн монголчууд"
  • 09:48
    Монголоороо: Нуурууд
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Монгол билэг ухаан" Ардын өв уламжлал
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАУСК 6-р анги
  • 12:00
    Баримтат кино: Байгалийн үзэсгэлэнт газрууд-11
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 14:00
    "Залуу нас" ОАК 35-р анги
  • 15:00
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 17:00
    Энэ хэн бэ? Шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    22 ток шоу
  • 19:00
    Баримтат кино:Эрэлхэг хүүгээ эх орон мартахгүй
  • 20:08
    "Тахианы өд" ОАУСК 7-р анги
  • 21:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 36-р анги
  • 23:00
    "Тэр жилийн тэр өдөр " УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    alivemax үзүүлж байна
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:30
    "Ард түмний зууч" Шууд
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 18:00
    "Сэдэв" Нийгэм,эдийн засаг
  • 18:20
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:40
    "төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    " Морфле " хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    " Морфле " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Хоёр бамбарууш” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    " Робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    " Аватар Корра " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 14:00
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?"
  • 14:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    " Робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 19:00
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?"
  • 19:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Сүлд
  • 10:00
    УИХ-ын ээлжит бус чуулган
  • 14:00
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 14:05
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:35
    Миний цэрэг нөхөр
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Монголын мэдээ-Энэ долоо хоногт
  • 19:10
    Дэлхийд Монгол цэргийн үнэ цэнэ...
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    “Их зэвсэг” баримтат нийтлэл
  • 23:55
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Love" МУСК
  • 09:40
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 29-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Монгол монголоо хайрлая
  • 14:50
    Монголын сайхан орноор
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 16:00
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 30-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    Монголын сайхан орноор
  • 19:55
    "Эрэлхэг хүүгээ эх орон мартахгүй" БК
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол монголоо хайрлая
  • 22:20
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 31, 32-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Эрин үе эмэгтэйчүүдийг дуудаж байна” лекц
  • 11:20
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат кино
  • 12:10
    “Г.Баатарнумын шилдэг нийтлэлүүд” нэвтрүүлэг
  • 13:05
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 13:35
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Монгол анагаах ухаан
  • 14:25
    “Ужгирсан асуудлууд” лекц. Доктор Жон Даффи
  • 15:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 15:55
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Далайн дээрэмчид” УСК 01 анги
  • 19:10
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:15
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анхны тэврэлт” нэвтрүүлэг. ЭХЭМҮТөвөөс бэлтгэв
  • 20:00
    “Дэлхий хэрхэн биднийг бүтээсэн бэ” баримтат нэвтрүүлэг 01
  • 20:50
    “Мөнгө угаах” сэрэмжлүүлэх нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Мандухай Сэцэн хатан” киноны хөгжим бүтсэн түүхээс
  • 21:35
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Бэлтгэл хошууч генерал Б.Баярмагнай
  • 23:05
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:10
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 02:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    КРИСТАЛ.П-БРАЙТОН 30-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №15: РОБИН ВАН ПЕРСИ
  • 11:30
    МАН ЮТД-ПСЖ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №3: ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 14:00
    БОРНМУТ-НЬЮКАСЛ 31-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    PL WORLD №34
  • 16:30
    РЕНН-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 18:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №2
  • 19:00
    РЕАЛ.М-АЯКС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №31
  • 22:00
    БӨРНЛИ-ЛЭСТЕР 31-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1822
  • 10:00
    БОРНМУТ-НЬЮКАСЛ 31-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1344
  • 14:00
    UFC FIGHT NIGHT МАЙА-ЛАФЛЭЙР
  • 17:00
    "CLOSER TO THE EDGE" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1345
  • 21:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2004 ОН
  • 22:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2005 ОН
  • 23:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ POREC, CROATIA-2017

SPS Үндэс

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МИЛУОКИ - МАЙАМИ NBA 2018-2019
  • 11:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19147
  • 11:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2010 ОН
  • 12:30
    ЭХ ОРОНЧДЫН ӨДӨРТ ЗОРИУЛСАН БАРИЛДААН
  • 17:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 МУИС ШОНХОРУУД - СИНЧИ ОТИС
  • 19:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10
  • 19:30
    ONE WARRIOR SERIES 1-4
  • 20:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2009 ОН
  • 21:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19148
  • 21:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАН УУЛ ХАНГАРЬД - АЛДАР ТАНАН ГАРЬД
  • 23:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2008 ОН

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 188 ВЕЛАСКЭС-ВЭРДУМ
  • 11:30
    UFC FIGHT NIGHT МЭНДЭС-ЛАМАС
  • 14:00
    WWE MONDAY RAW 1346
  • 16:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #14
  • 16:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #15
  • 17:00
    ONE WARRIOR SERIES 1-5
  • 17:30
    ЖҮДО МАРРАКЕШИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 1
  • 20:00
    ONE: ЯНГОН-REIGN OF VALOR ТОЙМ
  • 20:30
    ONE: ТОКИО-A NEW ERA PREVIEW SHOW
  • 21:00
    ONE: СИНГАПУР-HEART OF THE LION

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    "Сэцэн ханы хурд-2016" /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 12:00
    "Монголын сайхан эрчүүд"нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Аз” УСК /3-р анги/
  • 15:00
    "Монголын сайхан эрчүүд"нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Хүлгийн үүрсээнд” ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Монгол улсын төлөө зүтгэе”нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Зураг түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Нүүрэнтэйн хурд-2017 /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Аваргын алдар”нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 00:40
    Амрах агшин / Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 1
  • 08:05
    "Миний эрдэнэ" ОАК 17, 18-р анги
  • 09:40
    "Ихрүүд" ОАК 17, 18-р анги
  • 11:00
    "Дэггүй нас" ОАК 9-р анги
  • 12:20
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Бие хамгаалагч" ОАК 21-р анги
  • 14:00
    "Багтай дуучдын хаан" нэвтрүүлэг /72 дугаар/
  • 15:35
    Япон хэлний хичээл /Анхан шат № 11/
  • 16:10
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг №13
  • 16:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    "Миний эрдэнэ" ОАК 19, 20-р анги
  • 19:00
    "Ихрүүд" ОАК 19, 20-р анги
  • 20:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Дэггүй нас" ОАК 10-р анги
  • 22:00
    "Бие хамгаалагч" ОАК төгсгөлийн 22-р анги
  • 23:20
    "Ихрүүд" ОАК 19, 20-р анги
  • 00:30
    "Дэггүй нас" ОАК 4-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 02:00
    ЧИКАГО - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 04:00
    "OTHER DREAM TEAM" БАРИМТАТ КИНО
  • 05:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19147
  • 06:00
    АТЛАНТА - ОРЛАНДО NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 08:30
    NBA ACTION 1822
  • 09:00
    МИЛУОКИ - МАЙАМИ NBA 2018-2019
  • 11:00
    "BIG O - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 14:00
    БРҮҮКЛИН - ЮТА NBA 2018-2019
  • 16:00
    "MAGIC & BIRD - COURTSHIP OF RIVALRY" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 19:30
    NBA ACTION 1822
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19148
  • 20:30
    "BBALLOGRAPHY - JACK TWYMAN" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #22
  • 22:30
    "MICHAEL JORDAN - PLAYGROUND" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19148

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    УИХ-ын ээлжит бус чуулганы нээлт /шууд/
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    CIRCUC Mongolia Khadgaa
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    О.Оюун-Эрдэнэ Баянмонгол теле тоглолт
  • 14:30
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Уушигны хавдар ба нийгэм
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн Т.Цоожсүрэн
  • 19:35
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 20:05
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    Зарын цаг
  • 21:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 22:50
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК

MNBA Sports

  • 08:00
    Завхан vs Дархан |үндэсний лиг| Давталт
  • 09:00
    Говь-Алтай vs Багануур |үндэсний лиг| Давталт
  • 10:00
    MNBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 |Плэй-Офф| Архангай-Өвөрхангай |цуврал 1|
  • 12:40
    Спрайт Супер Лиг 2018-19 |хэсгийн аварга|
  • 14:40
    Хэнтий vs Шилдээд |аварга цуврал 1|
  • 16:00
    FIBA 3x3 WIXI CHALLENGER 2018 - Давталт
  • 18:00
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 |Шууд|
  • 22:30
    FIBA 3x3 Азийн АШТ 2018- Давталт
  • 23:40
    Спрайт Супер Лиг 2019
  • 03:00
    Спрайт Хөгжлийн Лиг 2018-19 улирлын тоглолтууд

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 20-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Амрах агшин
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар
  • 14:10
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:10
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар
  • 17:10
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Амрах агшин
  • 21:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 21-р анги
  • 21:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:10
    Тоглолтын цаг

Олон Саналтай

IV/2507:00

SPS Сагсан Бөмбөг

NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)

IV/2518:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 95, 96-р анги

IV/2512:00

MN25

"ард түмний зарц" олон ангит кино 1-р анги