МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Екатерина 2 “Сэргэн мандалт” Олон ангит уран сайхны кино 1.2-р анги
  • 10:35
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс
  • 14:10
    “Зогсошгүй” Гавьяат жүжигчин, дуучин Ө.Уянга
  • 14:50
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 15:20
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 16:00
    “Огцом эргэлт” Олон ангит уран сайхны кино 13.14-р анги
  • 17:05
    Хөгжмийн агшин
  • 17:15
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг “Цөсний чулуу”
  • 17:45
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Иргэдийн эрхзүйн боловсролд /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Сурах бичиг хэрхэн яаж...
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “DeFacto” мэтгэлцээн /шууд/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    Екатерина 2 “Сэргэн мандалт” Олон ангит уран сайхны кино 3.4-р анги
  • 23:50
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:00
    Business news
  • 11:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:20
    Сувилагч Оросын олон ангит кино 7-р анги
  • 12:10
    Супер спорт
  • 12:30
    Аяллын хөтөч
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:30
    Эхнэрийн урхи СОАК 31,32-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Мэргэжлийн Сумогийн Хару башё
  • 16:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Сайн уу, Сайнаа Ток шоу
  • 19:15
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи СОАК 33, 34-р анги
  • 22:00
    Сумо тойм
  • 22:30
    Сувилагч Оросын олон ангит кино 8-р анги
  • 23:30
    Football talk
  • 00:40
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 02:00
    UBS завсарлага UBS

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 225,226-р анги
  • 12:00
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 17-р анги
  • 13:10
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:20
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 22-р анги
  • 16:20
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:20
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 227,228-р анги
  • 18:10
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 18-р анги
  • 21:20
    "тархины фитнесс"
  • 22:20
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 23-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    хошин шог
  • 10:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:25
    " миний аав ийм л хүн" соак 14-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:35
    "тэ жу ён " соак 40-р анги
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:25
    "дөрвөн ертөнц" соак 47-р анги
  • 16:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:40
    "кайф" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "шинэ монгол" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    мэдээ
  • 19:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:25
    business news
  • 19:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 19:45
    " миний аав ийм л хүн" соак 15-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 41-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    пёнчан 2018 - уулын цана - жиант слалом финал
  • 03:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Үнэний эрэлд” баримтат киноны 3-р хэсэг
  • 06:40
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:35
    “Шуурга сөрсөн сарнай “олон ангит УСК, 40-р анги
  • 10:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Тоо юу, сүлд үү”,2-р хэсэг
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК, 9-р анги /давталт/
  • 14:40
    "Хөгжилтэй гэл бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 10,11-р анги
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “Business maximum 88”
  • 17:25
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    "Миа бид хоёр" хүүхдийн цуврал УСК,7-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ардын парламент” хэлэлцүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:54
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхэлдэйн киноны 3-р анги
  • 21:00
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,10-р анги
  • 22:20
    “Business maximum 88”
  • 22:25
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 22:30
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл
  • 23:00
    “Их Монгол Улс” теле нийтлэл нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 23:50
    “Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:20
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:20
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Уулын эзэн" баримтат кино
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 13:35
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 13:50
    "Дээврийн өрөөний ханхүү" СОАК 18-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Итгэл" ОАК 1-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 239,240-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хөгжлийн загвар" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Итгэл" ОАК 2-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Дээврийн өрөөний ханхүү" СОАК 18-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “бизнес аялал”
  • 10:00
    “гоц ой ухаан”-7 соак
  • 11:10
    “хязгаарын чанадад” 2-7 оак
  • 12:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:30
    “таны сонголт”
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “түүхэн хэлхээ”
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “гоц ой ухаан”-8 соак
  • 19:30
    “оргил цаг” цаг үеийн асуудлаар
  • 20:00
    инээдмийн толь
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “хязгаарын чанадад” 2-8 оак
  • 22:30
    “гоц ой ухаан”-8 соак
  • 23:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 16-р анги
  • 06:45
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    Мэдээ
  • 08:35
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /12/
  • 09:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.4/
  • 10:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 11:00
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК 23,24-р анги
  • 12:20
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /01/
  • 13:10
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 16-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.4/
  • 15:50
    “Үзэл бодлын зөрөг” ярилцлага
  • 16:30
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 1-р анги
  • 17:20
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 17-р анги
  • 18:05
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.5/
  • 21:15
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 73, 74-р анги
  • 23:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 17-р анги
  • 23:55
    Мэдээ
  • 00:55
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 1-р анги
  • 01:45
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /10/
  • 02:30
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.5/
  • 03:05
    “Дэлхийг тойрсон айхамшигт аялал” баримтат кино /01/
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.23-24-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.13-14-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 16-р анги
  • 11:20
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3-р ангийн хичээл №10
  • 11:50
    Би Монгол хүн
  • 11:55
    Рекламны блок
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Тангараг" ОАК 1.6-р анги
  • 13:10
    "Хөгжилтэй Монголдой" 4-р ангийн хичээл №10
  • 13:40
    Би Монгол хүн
  • 13:50
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №49,50
  • 15:50
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.25-26-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.15-16-р анги
  • 19:00
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 17-р анги
  • 20:35
    Хөгжмийн цаг
  • 20:50
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тангараг" ОАК 1.7-р анги
  • 23:05
    "Нууц материалууд" ОАК 3.20-21-р анги
  • 00:45
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:00
    "Төрийн дайсан" МУСК
  • 07:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    Очирвааны шигшмэл хурд 2017 - хоёрдугаар хэсэг
  • 11:50
    Хошин шог
  • 12:13
    "Содон аялгуу"
  • 12:20
    Та үүнийг мэдэх үү
  • 12:30
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 12-р анги
  • 15:45
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 15:47
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" төсөл - Аялал жуулчлал
  • 15:50
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 13-р анги
  • 16:50
    High trade
  • 17:10
    Монгол малчны зар
  • 17:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:54
    "Бүтээгчид"
  • 18:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 20:05
    "Говь Хангай Мебель" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 13-р анги
  • 21:28
    Сошиал туршилт
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19149
  • 21:53
    "Бүтээгчид"
  • 22:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 14-р анги
  • 23:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 13-р анги
  • 00:20
    Хошин шог
  • 01:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 14-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 151-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 19-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 5,6-р хэсэг
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 35-р анги
  • 11:40
    Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 11-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Chart news 44-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-1 / 17-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 18-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 7,8-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог" /season-7/ 20-р хэсэг
  • 18:30
    "Намайг сонгооч" /season1/ 4-1-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 12-р анги
  • 21:00
    "Шивэгчний өчил" ОАК /season1/ 6-р анги
  • 22:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 36-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "24" ОАК /season-2/ 13-р анги
  • 01:00
    "Намайг сонгооч" /season1/ 4-1-р хэсэг
  • 01:30
    Chart news 44-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Хөгжимийн завсарлага"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:25
    "БОДЛЫН ХУЛГАЙЧ" МУСК
  • 13:25
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Титэм" нэвтрүүлэг архив
  • 15:25
    "ТАВИЛАН" нэвтрүүлэг архив
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "ТАВИЛАН" нэвтрүүлэг архив үргэлжлэл
  • 18:25
    Хөгжимийн завсарлага
  • 18:30
    "Г.Арслангийн цаг" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Судрын чуулган" нэвтрүүлэг архив
  • 21:30
    "Бизнес толь"
  • 22:05
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 23:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 00:25
    "Сайхан амраарай"
  • 00:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бакалэяа ахлах сургууль ОАУСК 9,10-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 10:40
    Хуулийн танилцуулга
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнэс амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хүү - Бүх нийтийн эрх зүйн боловсролыг дээшлүүлэх үндсэний хөтөлбөр
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Олон ангит уран сайхны кино
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна
  • 21:30
    Тод хэлэлцүүлэг
  • 22:30
    Саятан болгох дамжаа МУСК 14-р анги
  • 23:30
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:10
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Хару башё
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 11:30
    Хошин цаг
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Аяллын тойрог
  • 19:20
    Төв аймгийн цаг
  • 19:50
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Хоол хүнс
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хару башё
  • 22:10
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 7-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.11-14-р анги)
  • 10:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.11-14-р анги)
  • 12:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 12:30
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Анчид" МУСК
  • 14:40
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.9-13-р анги)
  • 16:15
    "Хятадад нэг удаа 3 (Once Upon a Time in China III)" УСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.15,16-р анги)
  • 19:30
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.14,15-р анги)
  • 20:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.15,16-р анги)
  • 21:35
    "Сириана (Syriana)" УСК
  • 00:00
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.13-16-р анги)
  • 01:30
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.12-15-р анги)
  • 03:00
    "Гал тогоо" ОАК (IV.13-16-р анги)
  • 04:40
    "Ар тал (The Blind Side)" УСК
  • 06:40
    "Сириана (Syriana)" УСК
  • 08:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 19-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 21-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 1-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 12:40
    "Нэрийн хуудас" Ma Maison
  • 12:45
    Гайхамшигт уралдаан
  • 13:00
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 2-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 787,788,789-р анги
  • 16:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 5-р бүлгийн 4-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 18:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 19:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 20-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 22-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Нэрийн хуудас" Ma Maison
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 3-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 1-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 46 анги
  • 10:00
    Миракл эмнэлэг үзүүлж байна
  • 10:05
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Миний хайрын дууль" СОАК 16 -р анги
  • 11:50
    "Тушаал" МУСК
  • 13:40
    "Хүн гараг" баримтат кино 6-р анги
  • 14:40
    "Сайн аав" МУСК
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Миракл эмнэлэг үзүүлж байна
  • 18:05
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 47 анги
  • 18:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол элэглэл 2019" улсын анхдугаар уралдаан зарлаж байна
  • 20:20
    "Миний хайрын дууль" СОАК 17-р анги
  • 21:00
    "Надтай гэрлээч" шоу нэвтрүүлэг 10 хэсэг
  • 22:00
    "Муур аав" УСК
  • 23:50
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Хөгжлийн замаар " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:55
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-47
  • 11:35
    "Бидний нандин үе" ОАК 27-р анги /давталт/
  • 12:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Мөрдөгч" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:25
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:35
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" ярилцлага
  • 19:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-48
  • 22:10
    "Бидний нандин үе" ОАК 28-р анги
  • 23:05
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:55
    Эфир эхлэл
  • 07:00
    Өглөөний мэнд хүүхдүүдээ
  • 07:40
    Марчаахай
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 16-р анги
  • 08:25
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Монгол Билэг Ухаан" Ардын өв уламжлал
  • 09:20
    Ногоон сонголт
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Марчаахай
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАК 8-р анги
  • 12:00
    Баримтат кино: Байгалийн үзэсгэлэнт газрууд-13
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 14:00
    "Залуу нас" ОАК 37-р анги
  • 15:00
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 15:35
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 17:00
    Энэ хэн бэ? Шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 17-р анги
  • 20:00
    "Тахианы өд" ОАК 9-р анги
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 38-р анги
  • 23:00
    Нөгөө кино: МАМА
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:00
    alivemax үзүүлж байна
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:30
    "Ард түмний зууч" шууд
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 18:00
    "Toглолтын цаг"
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Авто химийн цаг"
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    төгсгөл

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх"
  • 14:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?”
  • 14:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:35
    "Робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 19:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд байна вэ? “
  • 19:30
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Супер далавчнууд” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 10:20
    Эх орны төлөө
  • 10:50
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монголын мэдээ–Өнөөдөр
  • 14:05
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:35
    Томилолтоос ирлээ: Шадар сайд зүүн аймгуудад...
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 19:20
    Экспертийн цаг
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    "Эрэлхэг хүүгээ эх орон мартахгүй" БК
  • 09:30
    "Шинэ ном"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 33-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Хөжлийн хүрд"
  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Баримтад дэлгэц
  • 16:00
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 34-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    "Ярилцах цаг"
  • 20:05
    "Улаанбаатар волейболл лиг-2019"
  • 20:35
    Тоглолтын цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хөжлийн хүрд"
  • 22:20
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 35, 36-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Дөрвөн улирлын эгшиглэн буюу 12 сарын дуулал” СУИС-ийн концерт
  • 11:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:10
    “Дэлхий хэрхэн биднийг бүтээсэн бэ” баримтат нэвтрүүлэг 02
  • 12:00
    “Нярайн шарлалт” нэвтрүүлэг. ЭХЭМҮТөвөөс бэлтгэв
  • 12:30
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Монгол дуу
  • 13:00
    “Далайн дээрэмчид” УСК 02 анги
  • 14:05
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:25
    “Чинхайн соён гэгээрүүлэх лекц” нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Зэрэглээ” УСК 01 анги
  • 19:15
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Уушгины хатгалгаанаас сэргийлье” нэвтрүүлэг. ЭХЭМҮТөв
  • 20:00
    “Дэлхий хэрхэн биднийг бүтээсэн бэ” баримтат нэвтрүүлэг 03
  • 20:50
    “Мөнгө угаах” сэрэмжлүүлэх нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Монгол балетын эх дагина” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН СИТИ-ВОТФОРД 30-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №8: ТОНИ АДАМС
  • 11:30
    ТОТТЕНХЭМ-ДОРТМУНД АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    PL WORLD №36
  • 14:00
    БӨРНЛИ-ЛЭСТЕР 31-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №17: ПАВЕЛ НЕДВЕД
  • 16:30
    ЧЕЛСИ-ДИНАМО.К ЕВРОПА ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 18:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №5
  • 19:00
    ПСЖ-МАН ЮТД АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №30
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №26: МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 22:00
    БОРНМУТ-НЬЮКАСЛ 31-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №31
  • 10:00
    NBA ACTION 1821
  • 10:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #22
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1346
  • 14:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №1
  • 15:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №2
  • 16:00
    MFC - MONGOL FIGHTING CHAMPIONSHIP
  • 19:00
    "THE CRASH REEL" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №31
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №23 2018/19
  • 23:00
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАЙАМИ - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 11:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #11
  • 11:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАН УУЛ ХАНГАРЬД - LEGACY
  • 13:00
    ЗЭВСЭГ ХҮЧНИЙ 98 ЖИЛИЙН ОЙД ЗОРИУЛСАН БАРИЛДААН
  • 18:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2006 ОН
  • 19:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12
  • 19:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАН УУЛ ХАНГАРЬД - ТӨВ УРГАЦ
  • 21:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19149
  • 21:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #21
  • 23:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2007 ОН

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Технологийн шийдэл" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ХОЛЛОВЭЙ-ОЛИВЭЙРА
  • 12:00
    UFC 189 МЭНДЭС-МАКГРЕГОР
  • 14:30
    UFC FIGHT NIGHT ТЭЙШЭРА-СЕН ПРЮ
  • 17:50
    ЖҮДО МАРРАКЕШИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 3
  • 20:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #17
  • 20:30
    ONE WARRIOR SERIES 1-5
  • 21:00
    ONE: БАНГКОК-KINGDOM OF HEROES

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    Арын хангайн шигшмэл хурд IV /тойм/
  • 12:30
    "Гийнгоо"нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Аз” УСК /5-р анги/
  • 15:00
    “Манай гараг” баримтат кино
  • 16:00
    "Сүлд мэдээллийн" хөтөлбөр /шууд/
  • 16:30
    “Уяаны эзэд” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Хөдөө аж ахуйн хөгжлийн гарц” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Эрүүл мэнд инээмсэглэл”нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Эрдэнэт хурд-2016”хангайн бүс/Азарга,Соёолон,Даага/
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /44-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 00:50
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 3
  • 08:05
    "Миний эрдэнэ" ОАК 21, 22-р анги
  • 09:40
    "Ихрүүд" ОАК 21, 22-р анги
  • 11:00
    "Дэггүй нас" ОАК 11-р анги
  • 12:20
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Сэргэлэн охин Ян Сун" ОАК 1-р анги
  • 14:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 25, 26
  • 15:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 13/
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    "Миний эрдэнэ" ОАК 23, 24-р анги
  • 19:00
    "Ихрүүд" ОАК 23, 24-р анги
  • 20:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Дэггүй нас" ОАК төгсгөлийн 12-р анги
  • 22:00
    "Сэргэлэн охин Ян Сун" ОАК 2-р анги
  • 23:20
    "Ихрүүд" ОАК 23, 24-р анги
  • 00:30
    "Дэггүй нас" ОАК төгсгөлийн 12-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    Л.А ЛЭЙКЕРС - ТОРОНТО NBA 2018-2019
  • 02:00
    САКРАМЕНТО - БОСТОН NBA 2018-2019
  • 04:00
    ХЬЮСТОН - ДАЛЛАС NBA 2018-2019
  • 06:00
    МАЙАМИ - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 08:00
    "MICHAEL JORDAN - AIR TIME" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:00
    NBA ACTION 1822
  • 09:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19149
  • 10:00
    БРҮҮКЛИН - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 12:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1822
  • 13:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 15:30
    МИЛУОКИ - МАЙАМИ NBA 2018-2019
  • 17:30
    "FINDING GIANNIS" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    МАЙАМИ - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19150
  • 20:30
    БРҮҮКЛИН - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 22:30
    "MICHAEL JORDAN - HIS AIRNESS" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19150

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 09:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Хонгорхон ижий минь"Мөрөөдлийн театр
  • 12:20
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг НИТХ-ын төлөөлөгч Т.Болдбаатар СХД-2016 давталт /архив/
  • 14:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 19:30
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг:Тендр
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Их хаадын удам" МУСК 2-р анги

MNBA Sports

  • 08:00
    Алтан Од vs МУБИС |19 насны УАШТ 2018|
  • 09:00
    U16 УАШТ БАЯНГОЛ VS ДАРХАН|АЛТ |
  • 10:00
    Спрайт Хөгжлийн Лиг Бүсийн аварга
  • 11:30
    "FIBA 3x3 Beijing Final"
  • 14:30
    "Бахархал" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "1vs1" Э.Дөлгөөн
  • 16:00
    "MNBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 Плей-Офф |Сүхбаатар vs Ховд | Game 7
  • 18:00
    "MNBAҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 Плэй-Офф |ШУУД |
  • 22:30
    Залуу насандаа TLG-13
  • 00:00
    MNBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2017-18 улирлын тоглолтууд

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 22-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 13:40
    Амрах агшин
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар
  • 14:10
    “Хоёр бүтэн нэг тал хүн” цуврал 24, 25
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар
  • 17:10
    “Дэггүй аав” ОАК 5-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 20:10
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 23-р анги
  • 21:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:10
    “Хоёр бүтэн нэг тал хүн” цуврал 24, 25

Олон Саналтай

IV/2507:00

SPS Сагсан Бөмбөг

NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)

IV/2518:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 95, 96-р анги

IV/2512:00

MN25

"ард түмний зарц" олон ангит кино 1-р анги