МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Екатерина 2 “Сэргэн мандалт” Олон ангит уран сайхны кино 5.6-р анги
  • 10:40
    Эрхзүйн хөтөч
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хатан туул” 1989 он
  • 14:30
    Сүлд
  • 15:00
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу
  • 16:00
    “Огцом эргэлт” Олон ангит уран сайхны кино 17.18-р анги
  • 17:20
    Нээлттэй засаг
  • 17:40
    Амрыг эрье
  • 18:00
    “Наурыз шинэ өдөр” нийтлэл
  • 18:20
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 18:50
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Монгол хүн сансарт”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Казах түмний мэнд”
  • 21:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:50
    Екатерина 2 “Сэргэн мандалт” Олон ангит уран сайхны кино 7.8-р анги
  • 23:25
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:40
    Сувилагч Оросын олон ангит кино 4-р анги
  • 11:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 11:40
    NBA Talk
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:30
    Эхнэрийн урхи СОАК 35, 36-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Мэргэжлийн Сумогийн Хару башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Супер спорт
  • 18:30
    Аяллын тойрог
  • 19:15
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи СОАК 37,38-р анги
  • 22:00
    Сумо тойм
  • 22:30
    Сувилагч Оросын олон ангит кино 10-р анги
  • 23:30
    UBS music хөтөлбөр
  • 00:10
    Шөнийн хоолны газар
  • 00:40
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 02:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    "эфир" эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 229,230-р анги
  • 12:00
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 19-р анги
  • 13:20
    "kfc-ийн гал тогоонд"
  • 13:50
    "баримтат кино"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 24-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:20
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 231,232-р анги
  • 18:10
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 20-р анги
  • 21:20
    "bon appetit"
  • 22:20
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 25-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:20
    business news
  • 08:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:25
    "миний аав ийм л хүн" соак 16-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:30
    "тэ жу ён " соак 42-р анги
  • 14:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:45
    business news
  • 14:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "дөрвөн ертөнц" соак 49-р анги
  • 16:35
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 17:05
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "шинэ монгол" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    мэдээ
  • 19:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:25
    business news
  • 19:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 19:45
    " миний аав ийм л хүн" соак 17-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 43-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    пёнчан 2018 - бобслей - 2 хүнийх эмэгтэй финал
  • 00:35
    пёнчан 2018 - бобслей - 4 хүнийх финал
  • 02:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Үнэний эрэлд” баримтат киноны 5-р хэсэг
  • 06:30
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    ”Гялайлаа” теле шоп.
  • 09:35
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг“олон ангит УСК,1-р анги
  • 10:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Тоо юу, сүлд үү”, 4-р хэсэг
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,10-р анги /давталт/
  • 14:40
    “Хөгжилтэй гэл бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 14,15-р анги
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “Business maximum 88”
  • 17:25
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    "Миа бид хоёр" хүүхдийн цуврал УСК, 9-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:54
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхэлдэйн киноны 5-р анги
  • 21:00
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК, 11-р анги
  • 22:20
    “Business maximum 88”
  • 22:25
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 22:30
    “Мануурхай” хошин шог /Мөрөөдлийн театр /
  • 23:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 23:30
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:50
    “Алсад суугаа ээж минь” тоглолт
  • 02:20
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Surprise show
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Зөвлөлт-Монголын хамтарсан нислэг”
  • 11:30
    "Ая ээж" баримтат кино
  • 12:00
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 13:35
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 13:50
    "Дээврийн өрөөний ханхүү" СОАК 20-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Итгэл" ОАК 3-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 243, 244-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Итгэл" ОАК 4-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Дээврийн өрөөний ханхүү" СОАК 20-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “бизнес аялал”
  • 10:00
    “гоц ой ухаан”-9 соак
  • 11:10
    “хязгаарын чанадад” 2-9 оак
  • 12:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “эмч сонсож байна”-шууд
  • 14:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “таны сонголт”
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    “хайрын хүч”
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “гоц ой ухаан”-10 соак
  • 19:30
    “үнэн худлын дэнс”
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “хязгаарын чанадад” 2-10 оак
  • 22:30
    “гоц ой ухаан”-10 соак
  • 23:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 18-р анги
  • 06:45
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    Мэдээ
  • 08:35
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /14/
  • 09:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.6/
  • 10:50
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 2-р анги
  • 12:25
    Шудрага ёс ба хууль
  • 12:50
    AFC U-23 "Хонгконг - Сингапур" 23 хүртэлх насны ААШТ-ий урьдчилсан шат /шууд/
  • 15:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.6/
  • 15:55
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 3-р анги
  • 16:50
    AFC U-23 "БНАСАУ - Монгол" 23 хүртэлх насны ААШТ-ий урьдчилсан шат /шууд/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.7/
  • 21:15
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 77, 78-р анги
  • 23:00
    “Зөв алдаа” МУСК
  • 00:45
    “Facebook од” МУСК
  • 02:15
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК 3-р анги
  • 03:05
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /03/
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.27-28-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.17-18-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 18-р анги
  • 11:20
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн ахлах бүлэг №8
  • 11:50
    Би Монгол хүн
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Тангараг" ОАК 1.8-р анги
  • 13:00
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн бэлтгэл бүлэг №8
  • 13:35
    "Хөгжилтэй Монголдой" 5-р ангийн хичээл №8
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №51,52
  • 15:50
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.1-2-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.19-20-р анги
  • 19:00
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 19-р анги
  • 20:25
    Рекламны блок
  • 20:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Рекламны блок
  • 21:05
    Football talk нэвтрүүлэг /s2 e19/
  • 22:00
    "Тангараг" ОАК 1.9-р анги
  • 23:05
    "Нууц материалууд" ОАК 3.24 4.1-р анги
  • 00:45
    "Football talk" нэвтрүүлэг /s2 e23/

Эх Орон ТВ

  • 06:00
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 07:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    ААУ С.Баатарын улсын аварга малчин цолны мялаалга наадам
  • 11:50
    Хошин шог
  • 12:14
    "Бүтээгчид"
  • 12:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 12:30
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 14-р анги
  • 15:43
    "Содон аялгуу"
  • 15:50
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 15-р анги
  • 16:50
    High trade
  • 17:10
    Монгол малчны зар
  • 17:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "Азжаргалд итгэ"
  • 17:58
    "Сошиал туршилт"
  • 18:00
    High trade
  • 18:20
    "Аз жаргал" МУСК
  • 20:00
    "Говь Хангай Мебель" үзүүлж байна
  • 20:03
    “Бүтээгчид”
  • 20:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 15-р анги
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19151
  • 21:53
    "Бүтээгчид"
  • 22:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 16-р анги
  • 23:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 15-р анги
  • 00:20
    Хошин шог
  • 01:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 16-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 153-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 21-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 9,10-р хэсэг
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 37-р анги
  • 11:40
    Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 47-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 13-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 7-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-1 / 19-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 20-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 11,12-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Би хэн бэ?" нэвтрүүлэг /season4/ 3-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 14-р анги
  • 21:00
    "Шивэгчний өчил" ОАК /season1/ 8-р анги
  • 22:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 38-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "24" ОАК /season-2/ 15-р анги
  • 01:00
    "Би хэн бэ?" нэвтрүүлэг /season4/ 3-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Хөгжимийн завсарлага"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "ХҮНИЙ САЙХАН СЭТГЭЛ" МУСК
  • 13:00
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "УЧРАЛ" МУСК
  • 15:55
    Хөгжимийн завсарлага
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг АВРАГА Х.БАЯНМӨНХ
  • 18:00
    Баримтад кино
  • 18:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Судрын чуулган" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бизнес толь"
  • 22:00
    "ХҮСЭЛ" МУСК
  • 23:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Бид нэвтрүүлэг
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Олон ангит уран сайхны кино давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:40
    Хуулийн танилцуулга
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Баллуур нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 18:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Олон ангит уран сайхны кино
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:00
    "Хаалганы цаана" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    Саятан болгох дамжаа МУСК 16-р анги
  • 23:25
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:50
    Эфир завсарлана.

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Хару башё
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Аялгуут хором
  • 11:20
    Хошин цаг
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Бэлчээр
  • 19:50
    Аялагч нэвтрүүлэг СТА Дуучин Д.Үүрийнтуяа
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Хару башё
  • 22:00
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 9-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.15-18-р анги)
  • 10:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.15-18-р анги)
  • 12:20
    "Урлагийн төлөөх эрчүүд (The Monuments Men)" УСК
  • 14:30
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.14-17-р анги)
  • 16:10
    "Хараал (The Conjuring)" УСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.19,20-р анги)
  • 19:30
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.18,19-р анги)
  • 20:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.19,20-р анги)
  • 21:35
    "Дэв" МУСК
  • 23:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.17-20-р анги)
  • 01:00
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.16-19-р анги)
  • 02:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.17-20-р анги)
  • 04:05
    "Валкир ажиллагаа (Valkyrie)" УСК
  • 06:05
    "Дэв" МУСК
  • 07:35
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:50
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.10-14-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 21-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 23-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 1-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 12:40
    "Нэрийн хуудас" Luzzaya cosmetic
  • 12:45
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 793,794,795-р анги
  • 16:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 5-р бүлгийн 6-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 18:30
    "Таван өнгийн жимс" Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 22-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 24-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Нэрийн хуудас" Luzzaya cosmetic
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 5-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 1-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 48 анги
  • 10:00
    Миракл эмнэлэг үзүүлж байна
  • 10:05
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Миний хайрын дууль" СОАК 18 -р анги
  • 11:50
    "Спаркс" УСК
  • 13:30
    "Who is next" шоу нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 14:30
    "Аз жаргал the bad boy" МУСК
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Миракл эмнэлэг үзүүлж байна
  • 18:05
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 49 анги
  • 18:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол элэглэл 2019" улсын анхдугаар уралдаан зарлаж байна
  • 20:20
    "Миний хайрын дууль" СОАК 19-р анги
  • 21:00
    "Надтай гэрлээч" шоу нэвтрүүлэг 12 хэсэг
  • 22:00
    "Яаралтай нөхөр хайж байна" УСК
  • 23:50
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Хөгжлийн замаар " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:25
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-49
  • 11:05
    "Бидний нандин үе" ОАК 29-р анги /давталт/
  • 12:00
    "Мy-UB" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Мөрдөгч" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" ярилцлага
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    "Их засагаар сонин юу байна" Япон орноор
  • 17:35
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-50
  • 22:25
    "Бидний нандин үе" ОАК 30-р анги
  • 23:20
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:55
    Эфир эхлэл
  • 07:00
    Өглөөний мэнд хүүхдүүдээ
  • 07:40
    Марчаахай
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 18-р анги
  • 08:25
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "ЛОЛ" нэвтрүүлэг
  • 09:37
    Монголоороо: Төв халх Эрдэнэзуу
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАК 10-р анги
  • 12:00
    Баримтат кино: Байгалийн үзэсгэлэнт газрууд 15
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 14:00
    "Залуу нас" ОАК 39-р анги
  • 15:00
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 15:35
    Монголоороо: Түдэвтэй сум
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 17:00
    Энэ хэн бэ? Шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 19:00
    Ирээдүйн хотууд: Бүтээн байгуулалт
  • 19:45
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 19-р анги
  • 20:10
    "Тахианы өд" ОАК 11-р анги
  • 21:00
    Миний ертөнц
  • 21:35
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 40-р анги
  • 23:00
    "Залуу мөрдөгч" УСК
  • 00:45
    Эфир завсарлага

TV10

  • 08:00
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:00
    alivemax үзүүлж байна
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:30
    "Ард түмний зууч" шууд
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 18:00
    "Toглолтын цаг"
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    " Морфле " хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    " Морфле " хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая”
  • 09:38
    " Морфле " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Хоёр бамбарууш” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 14:00
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?”
  • 14:30
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Өсвөрийн сэргийлэгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх"
  • 19:00
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?”
  • 19:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Супер далавчнууд” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 10:30
    Алтан сан хөмрөг үзүүлж байна: Миний ард түмэн-Казах ястан
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 14:05
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:35
    16 мм-ийн кино төсөл: “Сансарт хүрсэн зам” баримтат кино
  • 15:00
    Монголын мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Халуун сэдэв
  • 19:15
    Наурыз-Жыл басы – Эв нэгдлийн баяр
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Нээлттэй засаг
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Монгол хүн сансарт...
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Баримтад дэлгэц
  • 09:00
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 37-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Баримтад дэлгэц
  • 16:00
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 38-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 20:45
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:10
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 39,40-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Монголчуудын үнэт зүйл ба байгаль орчин” лекц
  • 10:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:15
    “Дэлхий хэрхэн биднийг бүтээсэн бэ” баримтат нэвтрүүлэг 04
  • 11:05
    “М.Гандигийн 150 жил” баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Вакцинд эргэлзэх байдал” нэвтрүүлэг. ЭХЭМҮТөв
  • 12:30
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Зэрэглээ” УСК 02 анги
  • 14:10
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 14:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:30
    “Чинхайн соён гэгээрүүлэх лекц” нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Зэрэглээ” УСК 03 анги
  • 19:05
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 19:15
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Товлолт вакцины ач холбогдол” нэвтрүүлэг. ЭХЭМҮТөв
  • 20:00
    “Дэлхий хэрхэн биднийг бүтээсэн бэ” баримтат нэвтрүүлэг 05
  • 20:50
    “Мөнгө угаах” сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Мандухай Сэцэн хатан” киноны хөгжим бүтсэн түүхээс
  • 21:35
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Бэлтгэл хошууч генерал Б.Баярмагнай
  • 23:05
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:10
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-МАН ЮТД 30-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №38
  • 11:30
    ЛИОН-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №19: САДИО МАНЭ
  • 14:00
    ВЕСТ ХЭМ-ХАДДЕРСФИЛД 31-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №5: МАЙКЛ ОВЕН
  • 16:30
    АРСЕНАЛ-РЕНН ЕВРОПА ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 18:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №10
  • 19:30
    ЮВЕНТУС-АТЛЕТИКО АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 21:30
    PL WORLD №40
  • 22:00
    ФҮЛХЭМ-ЛИВЕРПҮҮЛ 31-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №20
  • 09:30
    PL NETBUSTERS №30
  • 10:00
    "TOUCHING THE VOID" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №11
  • 13:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2005 ОН
  • 14:00
    ЕРӨНХИЙЛӨГЧИЙН ЦОМИЙН ТӨЛӨӨХ БАРИЛДААН 2018
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1022
  • 21:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2007 ОН
  • 22:00
    "GENERATION IRON" БАРИМТАТ КИНО

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2009 ОН
  • 10:00
    ДАЛЛАС - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 12:30
    ЕРӨНХИЙЛӨГЧИЙН ЦОМЫН ТӨЛӨӨХ БАРИЛДААН
  • 17:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12
  • 18:00
    МСБХ ДЭЭД ЛИГ-2019 УЛИРЛЫН ТОГЛОЛТ (ШУУД)
  • 22:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2010 ОН
  • 23:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19151
  • 23:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 192 КОРМьЕР-ГУСТАФСОН
  • 11:50
    UFC FIGHT NIGHT ШОГУН-СЕН ПРЮ
  • 14:00
    MFC-MONGOL FIGHTING CHAMPIONSHIP
  • 17:00
    ЖҮДО ТЕЛ-АВИВЫН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1022
  • 21:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #17
  • 21:30
    UFC 177 ДИЛЛАШОУ-СОТО

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    "Эрдэнэт хурд-2016”хангайн бүс/Их нас,Хязаалан,Шүдлэн/
  • 12:00
    “Аз” УСК /7-р анги/
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:00
    “Манай гараг” баримтат кино
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Эрдэнэт хурд-2016”хангайн бүс/Эрлийз дээд,дунд,бага нас/
  • 20:00
    "Түүхийн жимээр"нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг МУ-ын Ардын жүжигчин Ш.Чимэдцэеэ
  • 22:30
    “Эрүүл мэнд инээмсэглэл”нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /46-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Миний эрдэнэ" ОАК 27, 28-р анги
  • 08:40
    "Ихрүүд" ОАК 25-27-р анги
  • 10:20
    Дэггүй нас ОАК 11-р анги
  • 11:30
    "Сэргэлэн охин Ян Сун" ОАК 1-3-р анги
  • 14:50
    "Найз залуу" ОАК 1-р анги
  • 16:10
    "Бие хамгаалагч" ОАК 21-р анги
  • 17:10
    "Миний эрдэнэ" ОАК 29, 30-р анги
  • 19:00
    "Ихрүүд" ОАК 29, 30-р анги
  • 20:30
    "Найз залуу" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    "Сэргэлэн охин Ян Сун" ОАК 5-р анги
  • 23:25
    "Ихрүүд" ОАК 29, 30-р анги
  • 00:35
    "Найз залуу" ОАК 3-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    МИЛУОКИ - КЛИВЛЕНД NBA 2018-2019
  • 02:00
    ДАЛЛАС - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 04:00
    БРҮҮКЛИН - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 06:00
    NBA ACTION 1822
  • 06:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19151
  • 07:00
    МИННЕСОТА - ШАРЛОТТ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 09:30
    "MICHAEL JORDAN - COME FLY WITH ME" БАРИМТАТ КИНО
  • 10:30
    ИНДИАНА - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 13:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1822
  • 14:00
    ТОРОНТО - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 16:00
    МИЛУОКИ - КЛИВЛЕНД NBA 2018-2019
  • 18:00
    "НОЁН РАССЕЛЛЫН ГЭРТ" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    NBA ACTION 1822
  • 19:30
    "BBALLOGRAPHY - RICHIE GUERIN" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19152
  • 20:30
    ДАЛЛАС - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 22:30
    "MICHAEL JORDAN - ABOVE AND BEYOND" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19152

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Зарын цаг
  • 10:00
    УИХ-ын ээлжит бус чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 15:00
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 15:20
    УИХ-ын ээлжит бус чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хууль ба Нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 20:00
    "Занабазар" баримтат кино
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    Зарын цаг
  • 21:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Би нисэх дуртай" МУСК

MNBA Sports

  • 08:00
    1-р сургууль vs 52 -р сургууль U13
  • 09:00
    Дархан ОТИС vs Багануур |19 насны УАШТ 2018|
  • 10:00
    Спрайт Супер лиг 2019 |Давталт|
  • 14:00
    FIBA 3X3 UB Challenger 2018 |Давталт|
  • 15:20
    Үндэсний Лиг 2018-19 плей-офф |Давталт| Архангай vs Өвөрхангай Game 4
  • 18:30
    Бахархал нэвтрүүлэг 2018 Дэлхийн аварга
  • 19:00
    FIBA 3x3 Азийн аварга 2017|Давталт|
  • 20:30
    MNBA Үндэсний Лиг 2018-19 плэй-офф Ховд - Сүхбаатар |цуврал 7| |Давталт|
  • 22:30
    FIBA 3x3 U18 Азийн аварга |Давталт|
  • 23:30
    FIBA 3x3 Chengdu WT |Давталт|
  • 02:00
    Спрайт хөгжлийн лиг 2018 |давталт|

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 24-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар
  • 14:10
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:10
    Баримтат кино
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар
  • 17:10
    “Дэггүй аав” ОАК 7-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:30
    “Бид бол оюун санааны хөршүүд” Энэтхэгт зорчсон тэмдэглэл
  • 20:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 25-р анги
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Тоглолтын цаг

Олон Саналтай

IV/2507:00

SPS Сагсан Бөмбөг

NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)

IV/2518:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 95, 96-р анги

IV/2512:00

MN25

"ард түмний зарц" олон ангит кино 1-р анги