МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Екатерина 2 “Сэргэн мандалт” Олон ангит уран сайхны кино 7.8-р анги
  • 10:40
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Монгол инженер
  • 11:40
    “Наурыз шинэ өдөр” нийтлэл
  • 12:00
    “Монгол хүн сансарт”
  • 12:30
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 13:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 14:00
    “Афоня” уран сайхны кино
  • 15:40
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 16:10
    Судар бичгийн алтан сан
  • 16:30
    Парламентын хэлэлцүүлэг
  • 17:30
    “Дашваанжил газ, Ёндоо 99,9” хөтөлбөрийн сугалааны тохирол /шууд/
  • 18:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 18:20
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 18:45
    MNB World: “Эх орончид”
  • 19:15
    Робокон-2019
  • 19:35
    “Академик алхам” АПТОН-ОУ-ын Боловсролын төвийн анхдугаар олимпиад
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Стрит” Уран сайхны кино
  • 23:35
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:00
    Business news
  • 11:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:20
    Сувилагч Оросын олон ангит кино 10-р анги
  • 12:10
    UBS music хөтөлбөр
  • 12:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:00
    Аяллын хөтөч
  • 13:30
    Эхнэрийн урхи СОАК 37,38-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Мэргэжлийн Сумогийн Хару башё
  • 17:00
    Эртний анд Энэтхэг орноор
  • 17:20
    Супер спорт
  • 17:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:00
    Глобал удирдагч-2019
  • 18:50
    БНМАУ-д үйлдвэрлэв
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи СОАК 39,40-р анги
  • 22:00
    Сумо тойм
  • 22:30
    Изохаус үзүүлж байна
  • 22:35
    Түцний охид МУСК
  • 00:40
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 01:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 02:00
    UBS завсарлага UBS

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "sunray салон" үзүүлж байна
  • 11:55
    "non stop" өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 16,17,18-р анги
  • 16:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:30
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 25-р анги
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 233,234-р анги
  • 18:00
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 21-р анги
  • 21:20
    "мартагдсан билгэдэлүүд"
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "дүүлэн нисэх бүргэд" уск
  • 01:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:25
    business news
  • 08:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 10:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:40
    business news
  • 10:45
    "кайф" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "миний аав ийм л хүн" соак 13,14,15 -р анги
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    business news
  • 15:30
    "тэ жу ён " соак 43-р анги
  • 16:35
    "му-ын ардын уран зохиолч ш.сүрэнжавын мэндэлсний 80 насны ойд зориулсан эрдэм шинжилгээний хурал"
  • 17:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    business news
  • 17:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "tvmall"
  • 18:00
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 18:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 19:35
    business news
  • 19:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:45
    " миний аав ийм л хүн" соак 18-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:15
    пёнчан 2018 - тэшүүр - freestyle mogul - эмэгтэй финал
  • 00:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Үнэний эрэлд” баримтат киноны 6-р хэсэг
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:35
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг “олон ангит УСК,2-р анги
  • 11:20
    “Хөгжилтэй гэл бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,11-р анги
  • 13:30
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    Улсын начин Б.Эрдэнэбилэгийн нэрэмжит аймаг, цэргийн цолтой 256 хүчит бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:00
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:54
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхэлдэйн киноны 6-р анги
  • 21:00
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,12-р анги
  • 22:20
    “Business maximum 88”
  • 22:25
    “Залуу үе” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Гадаад мэдээ
  • 23:30
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 02:50
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Surprise show
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 36-р анги
  • 12:00
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Наруто-Шиппүдэн хүүхэлдэйн кино 235 - 238-р анги
  • 14:50
    "Итгэл" ОАК 1-р анги
  • 15:40
    "Итгэл" ОАК 2-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Нийслэл хүү Өвөр Монголд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:00
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Харандааны адал явдал
  • 20:30
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:30
    "Шөнийн хатан хаан" УСК
  • 23:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “гоц ой ухаан”-6 соак
  • 10:30
    дуртай өдөр амралтын хөтөлбөр
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “гоц ой ухаан”-7 соак
  • 13:40
    “гоц ой ухаан”-8 соак
  • 14:50
    “үнэн худлын дэнс”
  • 15:50
    “гоц ой ухаан”-9 соак
  • 17:00
    “гоц ой ухаан”-10 соак
  • 18:10
    “үхлийн симфони” муск
  • 19:30
    “logo quiz”-шууд
  • 20:30
    sbn news-тойм
  • 21:30
    “үүргэвчтэй аялал”
  • 22:30
    “эсэргүү” уск
  • 00:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:05
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК /21-24/
  • 08:40
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 09:55
    Оюуны өмчийн газар үзүүлж байна
  • 10:00
    МонГал таймс
  • 10:40
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 11:30
    “440 герц” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 12:15
    “Бүхнээс дээгүүр” МУСК
  • 14:00
    “Үүлнээс дээш найдвар төрүүлсэн газар” хүүхэлдэйн кино
  • 15:35
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК /15-18/
  • 18:50
    “Хятадын шинэ жил” Торгоны зам цуврал /44/
  • 19:25
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 20:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.8/
  • 21:25
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 79, 80-р анги
  • 23:00
    “2 ертөнц” МУСК
  • 00:55
    “Стөүнхерст эмнэлэг” УСК
  • 02:50
    Зураглал
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.23-24-р анги
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.25-р анги
  • 08:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.11-14-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 19-р анги
  • 11:20
    "Никола Тесла" баримтат кино
  • 12:20
    "Тангараг" ОАК 1.5-6-р анги
  • 14:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:20
    "Нууц материалууд" ОАК 3.19-21-р анги
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 20-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:40
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Намайг Малала гэдэг" баримтат кино
  • 23:45
    "NBA talk" нэвтрүүлэг /s12 e22/

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хошин шог"
  • 11:20
    "Содон аялгуу"
  • 11:30
    "NBA ACTION" 1821
  • 12:00
    "NBA ACTION" 1822
  • 12:20
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 12:30
    "Лолагийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Сошиал туршилт"
  • 14:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 12-р анги
  • 15:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 13-р анги
  • 16:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 14-р анги
  • 17:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 15-р анги
  • 18:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 16-р анги
  • 19:04
    "Бүтээгчид"
  • 19:10
    "Пост марафон-Post marathon"
  • 19:40
    "Говь Хангай Мебель" үзүүлж байна
  • 19:43
    "Содон аялгуу"
  • 19:50
    "Урагшаа Монгол"
  • 20:20
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" - Аялал жуулчлал
  • 21:00
    “PREMIER LEAGUE WORLD” №40
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19152
  • 21:53
    "Бүтээгчид"
  • 22:00
    "Үхэл амьдралын зааг" МУСК
  • 23:50
    Хошин шог
  • 01:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 154,155-р анги
  • 07:00
    Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 43-47-р анги
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 38-р анги
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 6-р хэсэг
  • 14:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 10,11-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 10-р хэсэг
  • 16:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 4-р хэсэг
  • 17:00
    "Чимээгүй номын сан" /season1/ 4-р хэсэг
  • 17:30
    "Shark Tank" /season-2/ 9-р хэсэг
  • 19:30
    "Ардын буйдан" /season-8/ 7-р анги
  • 21:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 39-р анги
  • 22:30
    "Төмөр багтай хүн" УСК
  • 01:00
    "Учиртай гурав" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Хөгжимийн завсарлага"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "ХҮСЭЛ" МУСК
  • 12:55
    "Судрын чуулган" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:25
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Дуулна даа Баярлана даа" тоглолт Н.Чулуунхүү
  • 16:00
    "Найзууд " хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:15
    "Их түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хөгжимийн завсарлага
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:15
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Бизнес толь"
  • 23:00
    "ХҮРГЭН ХҮҮ" МУСК
  • 00:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 01:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Теле концерт
  • 07:30
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:20
    "Хүүхэд хэрэглэгч" үндэсний хөтөлбөр 2019
  • 13:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Тухтай ярилцая нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна
  • 20:30
    Миний улаанбаатар - эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Зөн билгийн тулаан 8" дугаар 11
  • 22:00
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:30
    Амьдрал нулимсанд дургүй 1-р анги
  • 23:45
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Хару башё
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Аялгуут хором
  • 11:20
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Бэлчээр
  • 12:00
    Бизнес аялал
  • 12:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Бизнес Амжилт
  • 15:30
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 6,7-р анги
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    Аялгуут хором
  • 18:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 19:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 19:40
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хару башё
  • 22:10
    Түцний охид Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:40
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (III.1-р анги)
  • 10:40
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (III.2-р анги)
  • 11:30
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (III.3-р анги)
  • 12:30
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (III.4-р анги)
  • 13:20
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (III.5-р анги)
  • 14:10
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (III.6-р анги)
  • 15:00
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (III.7-р анги)
  • 16:00
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (III.8-р анги)
  • 16:50
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (III.9-р анги)
  • 17:40
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (III.10-р анги)
  • 18:30
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (III.11-р анги)
  • 19:30
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (III.12-р анги)
  • 20:30
    Кино Марафон: "Америкийн аймшигт түүхүүд" (III.13-р анги)
  • 21:30
    "Улаан малгайт (Red Riding Hood)" УСК
  • 23:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.11-20-р анги)
  • 03:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.11-20-р анги)
  • 07:10
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.15-19-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 5-р бүлгийн 5-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 1-5 -р анги
  • 13:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 18,19,20-р анги
  • 14:15
    "Нэрийн хуудас" Ma Maison
  • 14:20
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 3,4-р анги
  • 16:50
    Амжилтын үндэс
  • 17:20
    Хоовон МУУГЗ Г.Энхбаяр
  • 20:10
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:15
    7/1 Онцлох
  • 20:30
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Life Style" Нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Нэрийн хуудас" Ma Maison
  • 21:50
    "Элч" Хүүхдийн цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 3,4-р анги
  • 23:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Midnight Gaming" шууд нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 49 анги
  • 10:00
    Миракл эмнэлэг үзүүлж байна
  • 10:05
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Миний хайрын дууль" СОАК 19 -р анги
  • 11:50
    "Яаралтай нөхөр хайж байна" УСК
  • 13:40
    "Who is next" шоу нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 14:40
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 16:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Миракл эмнэлэг үзүүлж байна
  • 18:05
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 50 анги
  • 18:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол элэглэл 2019" улсын анхдугаар уралдаан зарлаж байна
  • 20:20
    "Миний хайрын дууль" СОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 21:00
    "Надтай гэрлээч" шоу нэвтрүүлэг 13 хэсэг
  • 22:00
    "Эрчүүд эмэгтэйчүүдийн эсрэг" УСК
  • 23:50
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Бидний нандин үе" ОАК 25-р анги /давталт/
  • 11:15
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-50
  • 12:15
    "Монгол элэглэл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 26,27,28-р анги /давталт/
  • 16:30
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-46,47 /давталт/
  • 17:50
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:20
    "Учралын баяр-2" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Эх орон" УСК
  • 00:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 01:25
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:55
    Эфир эхлэл
  • 07:00
    Өглөөний мэнд хүүхдүүдээ
  • 07:40
    Марчаахай
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 19-р анги
  • 08:25
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "ЛОЛ" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Ногоон сонголт
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАК 11-р анги
  • 12:00
    Миний ертөнц
  • 13:00
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 14:00
    "Залуу нас" ОАК 40-р анги
  • 15:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хобби
  • 17:00
    Эрүүл монгол аян
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 19:00
    "Дээрхийн Заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 19:20
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 19-р анги
  • 20:00
    "Тахианы өд" ОАК 12-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд " нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 ток" шоу
  • 23:00
    "Залуу нас" ОАК 41-р анги
  • 00:10
    Нөгөө кино: the yellow sea
  • 02:16
    Эфир завсарлага

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:15
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг" ( давталт )
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Сэдэв" Нийгэм,эдийн засаг
  • 18:20
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "DW PLAYLIST" Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Гурван цагийн хэлхээ" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:40
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Хоёр бамбарууш" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Луугийн үүр -1” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    “Супер далавчнууд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Бяцхан милигийн асуултууд"
  • 14:40
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 15:20
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр"
  • 15:35
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Da Vinci - "Aртзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Луугийн үүр - 1” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Онцлох зочин
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Наурыз шинэ өдөр” баримтат нийтлэл
  • 10:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 11:00
    Монгол хүн сансарт...
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 13:30
    Парламентын хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 14:30
    Монгол улсын ерөнхий сайд Судан улсад...
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Халуун сэдэв
  • 15:40
    Нээлттэй засаг
  • 16:00
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    “Наурыз шинэ өдөр” баримтат нийтлэл
  • 19:40
    Робокон-2019
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:50
    Өв эрдэнэ
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 22:55
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 09:30
    Баримтад дэлгэц
  • 10:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    Тоглолтын цаг
  • 11:30
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Нийслэлийн иргэдийн VII наадам"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Монголын сайхан орноор
  • 15:50
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Ж.Гүррагчаа
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:40
    Тоглолтын цаг
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 20:35
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:10
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Дэлхий хэрхэн биднийг бүтээсэн бэ” баримтат нэвтрүүлэг 05
  • 11:00
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Бэлтгэл хошууч генерал Б.Баярмагнай
  • 12:30
    “Товлолт вакцины ач холбогдол” нэвтрүүлэг. ЭХЭМҮТөв
  • 13:00
    “Зэрэглээ” УСК 03 анги
  • 14:00
    “Мандухай Сэцэн хатан” киноны хөгжим бүтсэн түүхээс
  • 14:35
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 15:00
    “Эрин үе эмэгтэйчүүдийг дуудаж байна” лекц
  • 17:10
    “Пираммида” УСК
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Монгол балетын эх дагина” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Цагдаа мартаагүй” хүндэтгэлийн ажиллагаа
  • 21:30
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 23:30
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:35
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛЭСТЕР-ФҮЛХЭМ 30-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №1: АЛАН ШИРЕР
  • 11:30
    АТЛЕТИКО-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    PL WORLD №39
  • 14:00
    РОМА-ПОРТУ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №20: ПАТРИК КЛЮЙВЕРТ
  • 16:30
    ИНТЕР-ФРАНКФУРТ ЕВРОПА ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 18:30
    PL NETBUSTERS №30
  • 19:00
    БАЙЕРН-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 21:00
    ЭВЕРТОН-ЧЕЛСИ 31-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №31

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    PL WORLD №39
  • 09:30
    PL NETBUSTERS №30
  • 10:00
    "GENERATION IRON" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1021
  • 14:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2005 ОН
  • 15:00
    ЕРӨНХИЙЛӨГЧИЙН ЦОМИЙН ТӨЛӨӨХ БАРИЛДААН 2018
  • 20:00
    PL NETBUSTERS №30
  • 20:30
    PL WORLD №40
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №30
  • 22:00
    АРСЕНАЛ-МАН ЮТД 30-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД - АЛДАР ТАНАН ГАРЬД
  • 10:30
    БРҮҮКЛИН - ЛА ЛЕЙКЕРС NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 13:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2010 ОН
  • 14:00
    ШИНЭ ҮНДСЭН ХУУЛЬ БАТЛАГДСАНЫ 27 ЖИЛИЙН ОЙН БАРИЛДААН
  • 19:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2011 ОН
  • 20:00
    ДЭЭД ЛИГ-2019 АЛДАР ТАНАН ГАРЬД - ХАН УУЛ ХАНГАРЬД 2-Р ТОЙРОГ
  • 22:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19152
  • 22:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2011 ОН
  • 23:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #11

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    '"Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    '"Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    '"Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-ФАБЕР
  • 12:30
    UFC FIGHT NIGHT БИСПИНГ-КУНГ ЛИ
  • 14:30
    WWE MONDAY RAW 1347
  • 16:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #14
  • 17:00
    ЖҮДО ТЕЛ-АВИВЫН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 3
  • 19:30
    ONE: ТОКИО-A NEW ERA PREVIEW SHOW
  • 20:00
    ONE: ЖАКАРТА-WARRIORS DREAM

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    “Эрүүл мэнд инээмсэглэл”нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрдэнэт хурд-2016”хангайн бүс/Эрлийз дээд,дунд,бага нас/
  • 12:00
    “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 13:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 16:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 18:00
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 19:30
    “Галшар адууны баяр-2017”Соёолон,Хязаалан,Даага/
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /Тойм/
  • 22:00
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг МУ-ын Ардын жүжигчин Ш.Чимэдцэеэ
  • 23:00
    “Дагуул” УСК
  • 00:40
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Миний эрдэнэ" ОАК 29, 30-р анги
  • 08:40
    "Ихрүүд" ОАК 28-30-р анги
  • 10:20
    "Дэггүй нас" ОАК төгсгөлийн 12-р анги
  • 11:30
    "Сэргэлэн охин Ян Сун" ОАК 4, 5-р анги
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Найз залуу" ОАК 2, 3-р анги
  • 16:15
    "Бие хамгаалагч" ОАК төгсгөлийн 22-р анги
  • 17:10
    "Миний эрдэнэ" ОАК 31, 32-р анги
  • 19:00
    "Ихрүүд" ОАК 31, 32-р анги
  • 20:30
    "Багтай дуучдын хаан" нэвтрүүлэг /8 дугаар/
  • 22:30
    "Сэргэлэн охин Ян Сун" ОАК 6-р анги
  • 23:45
    "Ихрүүд" ОАК 31, 32-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    МИННЕСОТА - ШАРЛОТТ NBA 2018-2019
  • 02:00
    ИНДИАНА - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 04:00
    МАЙАМИ - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 06:00
    ДАЛЛАС - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 08:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19152
  • 08:30
    МАЙАМИ - МИЛУОКИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:00
    "MICHAEL JORDAN - ABOVE AND BEYOND" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    ИНДИАНА - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 14:00
    ТОРОНТО - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 16:00
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:30
    NBA ACTION 1822
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1823
  • 19:00
    "HOOPS FOR AFRICA" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19153
  • 20:30
    БРҮҮКЛИН - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 22:30
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19153

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шагайн тойром" баримтат кино
  • 09:40
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "Улаан малгайт ба матрын нулимс" хүүхдийн жүжиг
  • 12:30
    Их хурлын цаг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Сурагч насны дурсамж" кино концерт дуучин Ш.Хүрэлбаатар
  • 13:50
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    """Спортын цуурай""нэвтрүүлэг:"
  • 18:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Улаачдын өрсөлдөөн Ч.Чулуунчимэг
  • 20:15
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Зарын цаг
  • 21:40
    "Хүсэл "МУСК
  • 23:10
    MNBA Үндэсний лиг-2019 плей оффын тоглолтууд

MNBA Sports

  • 08:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2018-19 |шууд|
  • 12:00
    21 аймгийн Үндэсний Лиг |дэд хэсгйи плэй-офф| |шууд|
  • 16:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2018-19 |шууд|
  • 20:00
    FIBA 3x3 Азийн АШТ 2018 |Давталт|
  • 21:30
    MNBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 плэй-офф Өвөрхангай - Архангай |цуврал 5|
  • 23:50
    Спрайт Хөгжлийн Лиг 2018-19 аварагын цуврал |шууд|
  • 01:30
    MNBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 улирлын тоглолтууд |давталт|

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:20
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 21-23-р анги
  • 15:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Тоглолтын цаг
  • 16:35
    “Бид бол оюун санааны хөршүүд” Энэтхэгт зорчсон тэмдэглэл
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 20:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Таны амралтанд
  • 22:00
    Уран сайхны кино

Олон Саналтай

IV/2507:00

SPS Сагсан Бөмбөг

NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)

IV/2518:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 95, 96-р анги

IV/2512:00

MN25

"ард түмний зарц" олон ангит кино 1-р анги