МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Стрит” Уран сайхны кино
  • 10:30
    “Би Нар” захидлын уралдаан
  • 10:45
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:15
    Робокон-2019
  • 11:40
    Хөгжмийн агшин
  • 11:50
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 13:00
    Архивын ерөнхий газар үзүүлж байна: “Өнөр бүл” Монголын уран сайхны кино
  • 14:30
    MNB World: “Эмэгтэйчүүдийн эрх Монголд” 1,2-р хэсэг
  • 15:30
    МҮОНТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Мандах нарнаар” теле зохиомж 1.2-р хэсэг /1997 он/
  • 17:10
    Технологийн ертөнцөөр
  • 17:30
    Сонирхсон бүхнээ асуу
  • 17:50
    Хөгжлийн замаар: Америкийн хөгжлийн нууц-1
  • 18:20
    “Домборын эгшиг” концерт
  • 19:20
    Миний нэрийн хуудас
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол омогшил” хүндэтгэлийн концерт
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Хайрын хэлтэс” уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:00
    Business news
  • 11:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:20
    Глобал удирдагч-2019
  • 12:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 12:10
    Супер спорт
  • 12:30
    Аяллын хөтөч
  • 13:00
    Эхнэрийн урхи СОАК 39,40-р анги
  • 14:10
    Business news
  • 14:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:30
    Мэргэжлийн Сумогийн Хару башё
  • 17:00
    Өнөөгийн монгол /Япон хэлээр/
  • 17:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:30
    Дефакто тойм /Орос хэлээр/
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Баруун т@рхи буюу соёлын Тв Довтолгоо
  • 19:15
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    Сайн уу, Сайнаа Ток шоу
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи СОАК 41,42-р анги
  • 22:00
    Сумо тойм
  • 22:30
    Изохаус үзүүлж байна
  • 22:35
    Сайн аав МУСК
  • 01:00
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 02:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "sunray салон" үзүүлж байна
  • 11:55
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 19,20,21-р анги
  • 14:30
    "шинэ өдөр"
  • 15:00
    "дүүлэн нисэх бүргэд" уск
  • 16:40
    "манцуйтай тамирчин"
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 235,236-р анги
  • 18:05
    "тархины фитнесс"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 22-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё"
  • 22:40
    "ханна" уран сайхны кино
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:50
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:25
    business news
  • 08:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:20
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    business news
  • 12:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:10
    business news
  • 13:15
    " миний аав ийм л хүн" соак 16,17,18-р анги
  • 16:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    "tvmall"
  • 17:10
    business news
  • 17:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "үгийг тань сонсоё" - гэгээрлийн цаг
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 18:50
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:20
    business news
  • 19:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 19:45
    " миний аав ийм л хүн" соак 19-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 22:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 22:55
    пёнчан 2018 - тэшүүр - freestyle mogul - эрэгтэй финал
  • 23:35
    пёнчан 2018 - тэшүүр - freestyle aerials - эрэгтэй финал
  • 01:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Үнэний эрэлд” баримтат киноны 7-р хэсэг
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:50
    “Business maximum 88
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:35
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг” олон ангит УСК,3-р анги
  • 11:20
    “Хөгжилтэй гэл бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    ”Миа бид хоёр" хүүхдийн цуврал УСК,8,9-р анги
  • 13:30
    “Залуу үе” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,12-р анги /давталт/
  • 15:50
    ТВ зар 151918
  • 16:00
    “Комментийн мөрөөр” нэютрүүлэг
  • 16:20
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 16:40
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг,10-р хэсэг
  • 18:30
    “УИХ –ын цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Өв соёлын түүх” танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:54
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхэлдэйн киноны 7-р анги
  • 21:00
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,13-р анги
  • 22:30
    “Буурал түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг /Бурхан халдун уулын морин аялал
  • 23:00
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 00:10
    Тоглолтын цаг
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш ”

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Шөнийн хатан хаан" УСК
  • 13:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 239 - 242-р анги
  • 14:50
    "Итгэл" ОАК 1-р анги
  • 15:40
    "Итгэл" ОАК 2-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Нийслэл хүү Өвөр Монголд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "И ажиллагаа"
  • 19:00
    "MGL-1 Fight night-3" Холимог тулаан
  • 20:30
    "Хөгжлийн загвар" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Эмэгтэй анчин" УСК
  • 23:30
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news-тойм
  • 09:00
    “эсэргүү” уск
  • 11:20
    инээдмийн толь
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:00
    “хязгаарын чанадад” 2-7 оак
  • 15:00
    “хязгаарын чанадад” 2-8 оак
  • 16:00
    “хязгаарын чанадад” 2-9 оак
  • 17:00
    “хязгаарын чанадад” 2-10 оак
  • 18:00
    “хайрын хүч”
  • 19:00
    “түүхэн хэлхээ”
  • 20:00
    “оргил цаг”
  • 20:30
    “х 35” movie talk show
  • 21:30
    “үүргэвчтэй аялал”
  • 22:30
    “аав хүү хоёр минь”
  • 23:35
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хазаар цэцэгсийн дуулал” ОАК /1-3/
  • 08:25
    “Өөр өнцөг” хэлэлцүүлэг
  • 09:25
    “Диваажингийн амлалт” ОАК /71-76/
  • 12:50
    AFC U-23 "Сингапур - БНСАУ" 23 хүртэлх насны ААШТ-ий урьдчилсан шат /шууд/
  • 15:05
    “Диваажингийн амлалт” ОАК /77-79/
  • 16:50
    AFC U-23 "Монгол - Хонгконг" 23 хүртэлх насны ААШТ-ий урьдчилсан шат /шууд/
  • 19:10
    “Сайн аав” нэвтрүүлэг
  • 20:05
    “Рэкет” МУСК
  • 22:30
    “Хамгаалагч” УСК
  • 00:35
    “Эр хүн болгож өгөөч” МУСК
  • 02:15
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.26-27-р анги
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.28-р анги
  • 08:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.15-18-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 20-р анги
  • 11:20
    "Намайг Малала гэдэг" баримтат кино
  • 13:00
    "Тангараг" ОАК 1.7-8-р анги
  • 15:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:05
    "Нууц материалууд" ОАК 3.22-24-р анги
  • 17:30
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 21-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:40
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хатан хаан II Элизабет" баримтат кино
  • 23:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 11:00
    "PREMIER LEAGUE WORLD" №40
  • 11:30
    "ПРЕМЬЕР ЛИГ" тойм №31
  • 12:30
    "Алтан загас" хүүхэлдэйн кино
  • 13:10
    "Хамгийн жижиг одой" хүүхэлдэйн кино
  • 13:55
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 14:00
    "Сошиал туршилт"
  • 14:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 11-р анги
  • 15:25
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 12-р анги
  • 16:40
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 13-р анги
  • 17:55
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 14-р анги
  • 19:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 15-р анги
  • 20:25
    "Говь Хангай Мебель" үзүүлж байна
  • 20:29
    "Бүтээгч"
  • 20:35
    Хошин шог
  • 20:53
    "Содон аялгуу"
  • 21:00
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19153
  • 21:53
    "Бүтээгчид"
  • 22:00
    "Хомрого" УСК
  • 23:50
    Хошин шог
  • 01:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 156,157-р анги
  • 07:00
    "Тог тог тог" /season-7/ 17-21-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 12-14-р анги
  • 14:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Би хэн бэ?" нэвтрүүлэг /season4/ 3-р хэсэг
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Намайг сонгооч" /season1/ 4-1,2-р хэсэг
  • 18:00
    "Ардын буйдан" /season-8/ 7-р анги
  • 19:30
    "Shark Tank" /season-2/ 10-р хэсэг
  • 21:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бүхнээс дээгүүр" МУСК
  • 00:00
    "Ханагийн мисо шөл" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:25
    "Хөгжимийн завсарлага"
  • 09:55
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "ХҮРГЭН ХҮҮ" МУСК
  • 12:10
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Их түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:30
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:25
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:35
    "Титэм" нэвтрүүлэг У.БАТБААТАР
  • 21:20
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Бизнес толь"
  • 22:40
    "Үндэсний баялаг" муск
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 11:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 12:00
    Зөн билгийн тулаан 8 - дугаар11 давталт
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг давталт
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 17:00
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна
  • 18:20
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Тухтай ярилцая нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хаалганы цаана" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Амьдрал нулимсанд дургүй 2-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:10
    Зөв сонголт
  • 09:40
    Хару башё
  • 10:10
    Бизнес Амжилт
  • 10:40
    Цагдаагийн Сүлд чуулгын дуучин СТА Б.Долгормаа уран бүтээлийн нэвтрүүлэгнэвтрүүлэг
  • 11:30
    Аялгуут хором
  • 11:50
    Эгшиглэнт он жилүүд телеконцерт
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Түцний охид Уран сайхны кино
  • 14:40
    Зөв сонголт
  • 15:10
    Бизнес Амжилт
  • 15:40
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 8,9-р анги
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    Аялгуут хором
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:40
    Чи минийх богино кино
  • 19:50
    Аялагч нэвтрүүлэг СТА Дуучин Д.Ариунбаатар
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Хару башё
  • 21:30
    Ирж яваа цаг Уран сайхны кино
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Бизнес Амжилт
  • 01:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Анчид" МУСК
  • 10:40
    "Урлагийн төлөөх эрчүүд (The Monuments Men)" УСК
  • 12:50
    "Сириана (Syriana)" УСК
  • 15:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 15:10
    "Дэв" МУСК
  • 16:50
    "Валкир ажиллагаа (Valkyrie)" УСК
  • 19:10
    "Улаан малгайт (Red Riding Hood)" УСК
  • 21:30
    "Хилэнт нударга (Fist of Fury)" УСК
  • 23:40
    "Анчид" МУСК
  • 01:10
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 5-р бүлгийн 6-р анги
  • 08:50
    "Элч" Хүүхдийн цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 20-24 -р анги
  • 13:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 16,17-р анги
  • 13:50
    "Нэрийн хуудас" Luzzaya cosmetic
  • 14:00
    7/1 Онцлох
  • 14:15
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 5,6-р анги
  • 16:40
    Амжилтын үндэс
  • 17:10
    Хошин шог
  • 18:10
    "Talk With Me" Мисс, жүжигчин А.Баярцэцэг
  • 18:50
    "Нисч ирсэн дурлал" МУГЖ Ж. Алтанцэцэг
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:35
    "Нэрийн хуудас" Luzzaya cosmetic
  • 21:40
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 5-р бүлгийн 3-р анги
  • 22:03
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 5,6-р анги
  • 00:10
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 50 анги
  • 10:00
    Миракл эмнэлэг үзүүлж байна
  • 10:05
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Миний хайрын дууль" СОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 11:50
    "Эрчүүд эмэгтэйчүүдийн эсрэг" УСК
  • 13:40
    "Who is next" шоу нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 14:40
    "Мөнгөний гахай" МУСК
  • 16:15
    "Монгол элэглэл 2019" улсын анхдугаар уралдаан зарлаж байна
  • 17:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Миракл эмнэлэг үзүүлж байна
  • 18:05
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 51 анги
  • 18:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 21:10
    "Надтай гэрлээч" шоу нэвтрүүлэг 14 хэсэг
  • 22:10
    Надаас сайн УСК
  • 00:20
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Эх орон" УСК /давталт/
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:45
    "Бидний нандин үе" ОАК 29,30-р анги /давталт/
  • 16:25
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-48,49,50 /давталт/
  • 18:25
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:55
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Учралын баяр-2" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:10
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Andron-Хар мөр" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    Эфир эхлэл
  • 08:00
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 08:30
    Залуу нас ОАК 36-41-р анги
  • 14:30
    "Тахианы өд" ОАК 7-13-р анги
  • 21:00
    Сайн байна уу? Захирлаа Ток шоу
  • 21:40
    "Дээрхийн заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 42-р анги
  • 23:00
    Нөгөө кино: GRAVE OF THE FIREFILES
  • 01:00
    Амрах цаг

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:15
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг ( давталт )
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:25
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Сэдэв" Нийгэм,эдийн засаг
  • 18:20
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "DW PLAYLIST" Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:40
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Луугийн үүр - 2 " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 13:40
    “Супер далавчнууд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 14:40
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 15:15
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч"
  • 15:30
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Da Vinci – Тоглоомын түүх
  • 17:00
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Робот галт тэрэг” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Луугийн үүр - 2" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Судар бичгийн алтан сан: “Модон барын уламжлал”
  • 09:30
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:30
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 11:00
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:10
    Дэлхийн түүхүүд: “Ертөнцийн хязгаарт хүрсэн аялал” баримтат кино
  • 12:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 13:25
    Сүлд
  • 13:45
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 14:15
    “Орост сурах цаг” /ОХУ-ын боловсролын үзэсгэлэнгээс бэлтгэв/
  • 14:35
    Наурыз-Жыл басы-Эв нэгдлийн баяр
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Байгаль нуур” баримтат кино
  • 15:50
    Дэлхийд Монгол цэргийн үнэ цэнэ...
  • 16:20
    Казах түмний мэнд
  • 17:00
    Робокон-2019
  • 17:20
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ/давталт/
  • 19:20
    Алтан Аргамж: “Монгол-Японы харилцаа” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Л.Дашпүрэв
  • 20:00
    Долоо хоногийн тойм хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 21:30
    Монголын түүх :17-р зуун
  • 22:30
    Долоо хоногийн тойм хөтөлбөр /давталт/

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:10
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 11:20
    Монгол монголоо хайрлая
  • 12:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:00
    Баримтад дэлгэц
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Тоглолтын цаг
  • 14:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    Тоглолтын цаг
  • 16:40
    Монголын сайхан орноор
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:40
    Баримтад дэлгэц
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Тоглож болохгүй нас" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Цагдаа мартаагүй” хүндэтгэлийн ажиллагаа
  • 11:40
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:45
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 11:55
    Монгол дуу
  • 12:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Монгол балетын эх дагина” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Дөрвөн улирлын эгшиглэн буюу 12 сарын дуулал” СУИС-ийн концерт
  • 16:00
    “Спартак” УСК
  • 19:00
    “Монголчуудын үнэт зүйл ба байгаль орчин” лекц
  • 20:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:05
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат кино
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:40
    Алжаал тайлах аязууд
  • 23:00
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    САУТХЭМПТОН-ТОТТЕНХЭМ 30-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР 14: ВЕНГЕРИЙН ХУВЬСГАЛ
  • 11:30
    ШАЛЬКЕ-МАН СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №2: ГАРИ НЕВИЛЛ
  • 14:00
    МАН СИТИ-ШАЛЬКЕ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 16:00
    PL WORLD №40
  • 16:30
    ДИНАМО.К-ЧЕЛСИ ЕВРОПА ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 18:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №5
  • 19:00
    БАРСЕЛОНА-ЛИОН АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 21:00
    АРСЕНАЛ-МАН ЮТД 30-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    FOOTBALL TALK №23 2018/19

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #17
  • 08:30
    PL WORLD №40
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-МАН ЮТД 30-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    WWE MONDAY RAW 1347
  • 13:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1022
  • 15:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1823
  • 16:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ФИНАЛ-2017 HAMBURG, GERMANY
  • 17:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №11
  • 18:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №11
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1347
  • 21:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1022

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:30
    ДАЛЛАС - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2011 ОН
  • 12:00
    МҮБХ СУМЫН ЗААН, ЗАЛУУ БӨХЧҮҮДИЙН БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 17:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 LEGACY - АЛДАР ТАНАН ГАРЬД
  • 19:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1823
  • 20:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2011 ОН
  • 21:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19153
  • 21:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10
  • 22:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #11
  • 22:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12
  • 23:00
    FOOTBALL TALK №23 2018/19

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    MICHAEL BISPING-MY DESTINY БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    DRAGON HOUSE 31 (ШУУД)
  • 13:00
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS
  • 13:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1022
  • 16:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #12
  • 16:30
    ONE: ЯНГОН-PURSUIT OF GREATNESS
  • 19:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #17
  • 19:30
    UFC FIGHT NIGHT ДОС САНТОС-МИОЧИЧ
  • 21:00
    THE HURT BUSINESS БАРИМТАТ КИНО
  • 23:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #17
  • 23:30
    ONE WARRIOR SERIES 1-5

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    “Галшар адууны баяр-2017”Соёолон,Хязаалан,Даага/
  • 12:00
    Өнөөдрийн зочин
  • 12:30
    “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 13:30
    “Диана гүнжийн үхэл” Баримтат кино
  • 14:30
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 17:30
    ММСУХ-ны 22 жилийн ой /Их нас,Хамгийн хурдан хүлэг шалгаруулах уралдаан/
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Амтат хоолны эрэлд”нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Ахлах тогооч” УСК
  • 00:50
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    МАЙАМИ - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 02:00
    БРҮҮКЛИН - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 04:00
    ИНДИАНА - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 06:00
    МИННЕСОТА - ШАРЛОТТ NBA 2018-2019
  • 08:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:00
    NBA ACTION 1822
  • 09:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19153
  • 10:00
    ФИНИКС - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 12:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1823
  • 13:30
    БРҮҮКЛИН - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 15:30
    МАЙАМИ - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 17:30
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    NBA ACTION 1823
  • 19:00
    "ОДДЫГ ОЙРООС" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 19:30
    "HORNETS: WHERE THE BUZZ BEGAN" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19154
  • 20:30
    ДАЛЛАС - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 22:30
    "KOBE DOIN' WORK" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ханан сүлжээ нэхээс" тоглолт МУГЖ Н.Амгалан МУГЖ Б.Сийлэгмаа
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Марзан Шарав" баримтат кино
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Амьдрал үргэлж сайхнаараа" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн Ч.Чулуунчимэг
  • 12:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:50
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг Монгол Улсын гарьд Б.Гончигдамба /давталт/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 17:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг:
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:40
    """Таны эрүүл мэнд"" нэвтрүүлэг:Хавдар ба нийгэм"
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Зарын цаг
  • 21:40
    "Эр хүн болгож өгөөч" МУСК
  • 23:20
    MNBA Үндэсний лиг-2019 плей оффын тоглолтууд

MNBA Sports

  • 09:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2018-19 |ШУУД|
  • 12:00
    MNBA Үндэсний Лиг |Шууд|
  • 15:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2018-19 |ШУУД|
  • 19:00
    MNBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 Плей-Офф |Ховд - Сүхбаатар цуврал 2
  • 21:00
    "MGL 3х3 Улиралд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    MNBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 Плей-Офф |Ховд - Сүхбаатар цуврал 7
  • 04:00
    MNBA Үндэсний Лиг 2018-19 дэд хэсэг |давталт|

TV2

  • 10:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Таны амралтанд
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:20
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” 24-25-р анги
  • 14:10
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 15:10
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Баримтат кино
  • 16:35
    Таны амралтанд
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 20:40
    Таны амралтанд
  • 21:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    Уран сайхны кино

Олон Саналтай

IV/2507:00

SPS Сагсан Бөмбөг

NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)

IV/2518:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 95, 96-р анги

IV/2512:00

MN25

"ард түмний зарц" олон ангит кино 1-р анги