МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/
  • 09:00
    “Тосгонд болсон явдал” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 19.20-р анги
  • 10:30
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс
  • 10:40
    “Би нар” захидлын уралдаан
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Халх голын ялалтын 80 жилийн ойд зориулав: “Болор одод” хүүхдийн найрал дууны улсын уралдаан 4-р хэсэг
  • 15:00
    Эрхзүйн хөтөч
  • 15:20
    “Зогсошгүй” Moon dance хамтлагийг үүсгэн байгуулагч О.Саранхүү
  • 16:00
    “Далд ертөнц” ОХУ-ын уран сайхны кино төгсгөлийн 11.12-р анги
  • 17:40
    “Төл таван эрдэнэ” Төв аймгаас бэлтгэв
  • 18:10
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:50
    Бидний цөөхөн Монголчууд: “Эгэл баатар”
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол/шууд /
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Тосгонд болсон явдал” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 21.22-р анги
  • 23:25
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:10
    Business news
  • 11:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:30
    Глобал удирдагч-2019
  • 12:20
    Аяллын хөтөч
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:30
    Эхнэрийн урхи СОАК 99, 100-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Хэлмэгдэгч ООАК 2-р анги
  • 16:00
    Хөгжилтэй аялал
  • 16:15
    Изохаус үзүүлж байна
  • 16:20
    Хаврын хит-2019 промо
  • 16:30
    Супер спорт
  • 16:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:00
    1000 өдрийн амлалт СОАК 12-р анги
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Арьс цайх өвчнийг Япон технологиор Монголдоо эмчилж байгаа үр дүнгээс
  • 20:45
    Эхнэрийн урхи СОАК 101,102-р анги
  • 22:10
    Би хулчгар МУСК
  • 23:30
    NBA Talk
  • 00:40
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 02:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 279,280-р анги
  • 12:00
    "шеф" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 12-р анги
  • 13:20
    "аялагчид"
  • 13:55
    "гадаадын хөрөнгө оруулалтын эсрэг дайн"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 41-р анги
  • 16:20
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 281,282-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 13-р анги
  • 21:20
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:10
    "аялагчид"
  • 22:50
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 42-р анги
  • 23:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:20
    business news
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 09:10
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    "миний аав ийм л хүн" соак 41-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:35
    "тэ жу ён " соак 59-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "би гэрлэмээр байна" соак 16-р анги
  • 16:35
    business news
  • 16:45
    хошин шог
  • 17:05
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "шинэ монгол" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    мэдээ
  • 19:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:20
    business news
  • 19:30
    " миний аав ийм л хүн" соак 42-р анги
  • 20:45
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 60-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Тал нутагтаа ирсэн нь” баримтат кино
  • 06:40
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 08:45
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:05
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг” олон ангит УСК,25-р анги
  • 09:55
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Япон анимэшн “Боруто” 7-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Тоо юу, сүлд үү”,21-р хэсэг
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 13:55
    ТВ зар 151918
  • 14:08
    “Эрх жаал” олон ангит уран сайхны киноны,12-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК,48.49-р анги
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэ
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Миа бид хоёр" хүүхдийн цуврал УСК, 27-р анги
  • 17:30
    ТВ зар 151918
  • 17:35
    Япон анимэшн “Боруто” 7-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хайр ба эрдэнэс” олон ангит УСК, 37-р анги
  • 22:05
    “Хөрөнгө оруулалт ба бизнесийн орчин” нэвтрүүлэг
  • 22:35
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 48.49-р анги
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Үл мэдэгдэх газар орон - Канад" баримтат кино
  • 12:00
    Шилийн гол аймаг Авга хошуу 1-р хэсэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 275,276-р анги
  • 14:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Итгэл" ОАК 19-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 277,278-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Итгэл" ОАК 20-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Үл мэдэгдэх газар орон" баримтат кино
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “бизнес аялал”
  • 10:00
    “од шүүрэх мөч”-6 соак
  • 11:10
    “хөршийн царайлаг залуу”-13 соак
  • 12:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 12:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 13:00
    “түүхэн хэлхээ”
  • 14:00
    монгол тулгатны 100 эрхэм: х.уртнасан
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:20
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 16:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 17:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “од шүүрэх мөч”-7 соак
  • 19:30
    “х 35” movie talk show
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 21:40
    “хөршийн царайлаг залуу”-14 соак
  • 22:40
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 22:50
    “од шүүрэх мөч”-7 соак
  • 23:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 33-р анги
  • 06:45
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    Мэдээ
  • 08:20
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.24/
  • 09:05
    “Шарга даага” МУСК
  • 10:40
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    “Юнагийн гудамж” ОАК 4-р анги
  • 12:30
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 33-р анги
  • 13:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.24/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 14:55
    “Юнагийн гудамж” ОАК 4-р анги
  • 16:00
    “Өөр өнцөг” хэлэлцүүлэг
  • 17:20
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 34-р анги
  • 18:05
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    “Үзэл бодлын зөрөг” ярилцлага
  • 21:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.25/
  • 22:10
    “Юнагийн гудамж” ОАК 5-р анги
  • 23:35
    Тойргийн дараа
  • 00:40
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 34-р анги
  • 01:25
    Мэдээ
  • 02:25
    AFC U-23 “БНАСАУ-Хонгконг” багуудын тоглолт /давталт/
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.23-р анги
  • 08:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 21-22-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 21-22-р анги
  • 09:20
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.11-р анги
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бурханд амласан амлалт" СОАК 19-р анги
  • 11:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №19
  • 11:35
    "Хөгжилтэй Монголдой" 2-р ангийн хичээл №19
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Тангараг" ОАК 1.25-р анги
  • 13:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3-р ангийн хичээл №19
  • 13:30
    Би Монгол хүн
  • 13:40
    Хөгжмийн цаг
  • 13:50
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Ялалт ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №55,56
  • 15:50
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.24-р анги
  • 17:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 18:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.12-р анги
  • 19:00
    "Бурханд амласан амлалт" СОАК 20-р анги
  • 20:23
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Сингапурт сурцгаая
  • 20:50
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тангараг" ОАК 1.26-р анги
  • 23:10
    "Нууц материалууд" ОАК 5.13-14-р анги
  • 00:50
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Сэрэлт" МУСК
  • 09:40
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" төсөл - Аялал жуулчлал
  • 09:55
    "Бүтээгчид"
  • 10:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 32-р анги
  • 10:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 11:00
    Хошин шог
  • 11:30
    NBA GAME TIME тойм нэвтрүүлэг 19172
  • 11:55
    Содон аялгуу
  • 12:00
    "Шар чулуутын дархан цаазат газар" баримтат кино
  • 13:00
    Жавхлант шарга 2017
  • 14:45
    Аз жаргалд итгэ
  • 14:50
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" төсөл - Аялал жуулчлал
  • 15:00
    "Миний нууцлаг дурсамж" ОАК 10-р анги
  • 16:15
    Сошиал туршилт
  • 16:20
    Хошин шог
  • 16:45
    "Бүтээгчид"
  • 16:50
    High trade
  • 17:10
    Монгол малчны зар
  • 17:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "Содон аялгуу"
  • 18:00
    High trade
  • 18:18
    "Сошиал туршилт"
  • 18:20
    "Амрыг эрье"
  • 19:00
    "ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ" №35
  • 20:00
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 20:05
    “Содон аялгуу”
  • 20:10
    "Миний нууцлаг дурсамж" ОАК 11-р анги
  • 21:27
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19173
  • 21:55
    "Бүтээгчид"
  • 22:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 33-р анги
  • 23:00
    "Миний нууцлаг дурсамж" ОАК 11-р анги
  • 00:10
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 186-р анги
  • 06:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 55,56-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 33-36-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 3-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 34-36-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 29-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 18-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-2 / 14-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хамтдаа" МУСК 2-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Чассс... COOK SHOW" 2-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 57,58-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 37-40-р анги
  • 18:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 13-8-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 30-р анги
  • 21:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season-1/ 1-р анги
  • 22:00
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 4-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "24" ОАК /season-3/ 8-р анги
  • 01:00
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 8-р хэсэг
  • 01:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 18-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:15
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Тоглож болохгүй цаг" МУСК
  • 12:50
    "Дандар баатар" Баримтат кино
  • 13:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Улсын пилармон" тоглолт
  • 18:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Бизнес толь"
  • 22:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 23:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Сайхан амраарай

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Олон ангит уран сайхны кино /давталт/
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнэс амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хуулийн танилцуулга
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв давталт
  • 12:40
    Хуулийн танилцуулга
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:38
    Хуулийн танилцуулга
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Олон ангит уран сайхны кино
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Тод хэлэлцүүлэг"
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:10
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:50
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:40
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Хошин цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Хаврын хит-2019 промо
  • 10:10
    Бизнес Амжилт
  • 10:40
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Алтан ордны улс
  • 11:10
    Микроны босс Уран сайхны кино
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Учрал Уран сайхны кино
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хаврын Хит -2019 промо
  • 22:00
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 26-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Харийн шоронд Баримтат кино
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:10
    Бизнес Амжилт
  • 01:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Готам" ОАК (III.13,14-р анги)
  • 10:30
    "Гал тогоо" ОАК (VI.8-12-р анги)
  • 12:40
    "Юуг ч бүү хойш тавь (Much Ado About Nothing)" УСК
  • 14:40
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (I.21-II.3-р анги)
  • 16:20
    "Миний эхнэр тагнуулч" МУСК
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:05
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Готам" ОАК (III.15-р анги)
  • 19:30
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.4,5-р анги)
  • 20:30
    "Гал тогоо" ОАК (VI.13,14-р анги)
  • 21:40
    "Үүр цайгаасай" МУСК
  • 00:00
    "Готам" ОАК (III.15-р анги)
  • 00:50
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.2-5-р анги)
  • 02:20
    "Гал тогоо" ОАК (VI.11-14-р анги)
  • 04:00
    "Цаг хугацааны усан сан (Hot Tub Time Machine)" УСК
  • 05:40
    "Үүр цайгаасай" МУСК
  • 07:35
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.2-5-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 12-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 40-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 63,64-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 17,18-р анги
  • 12:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 13:25
    "Talk With Me" Ганабелл институтын захирал, хүний нөөцийн зөвлөх П.Гандолгор
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 21-р анги
  • 15:30
    "Анчид" Анимэ 4,5,6-р анги
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 64,65-р анги
  • 18:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 18:35
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 13-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 41-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:25
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 22:15
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:20
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #3
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 22-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 17,18-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 10:20
    "Малчид дуулж байна" улсын хоёрдугаар уралдаан эхэллээ
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "108 демон хаан" УСК
  • 13:25
    "Хөгжилтэй хүүхэн " УСК
  • 15:05
    "ХХ зуун" баримтат кино 2-р анги
  • 16:25
    "Талархал" ток шоу
  • 17:35
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Яаралтай нөхөр хайж байна" УСК
  • 22:20
    "Бүрэн хувиралт" УСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бүгдийг нь" СОАК 8-р анги /давталт/
  • 11:15
    "Монгол орон дахь шашины дэлгэрэлт ба хөгжил"
  • 12:30
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Амлалт хэрэгжиж байна"
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Танка буюу шүтээн зураг" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Багшийн хөгжлийн форум-2018" /давталт/
  • 17:45
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Галзуу дурлал" СОАК 7-р анги
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бүгдийг нь" СОАК 9-р анги
  • 23:15
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:55
    Эфир эхлэл
  • 07:00
    Өглөөний мэнд хүүхдүүдээ
  • 07:40
    Марчаахай
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 34-р анги
  • 08:25
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Марчаахай
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Марчаахай
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАУСК 35-р анги
  • 12:00
    Ирээдүйн хотууд: Касабланка
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 14:00
    "Хайраа хайрла " ОАУСК 20-р анги
  • 15:00
    СХД- ийн ЖДҮ
  • 16:00
    Нууцууд: Бяцхан лусын дагина
  • 17:00
    Марчаахай
  • 17:25
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 35-р анги
  • 20:00
    "Тахианы өд" ОАК 35-р анги
  • 21:00
    Ногоон сонголт
  • 21:30
    "Mонгол билиг ухаан " Ардын өв уламжлал
  • 21:45
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Хайраа хайрла " ОАУСК 21-р анги
  • 23:00
    "Хөлтрөг"МУСК
  • 00:45
    Эфир завсарлага

TV10

  • 08:00
    "Өглөө хөтөлбөр"
  • 08:50
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр "Давталт"
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч" Шууд
  • 11:30
    "Гурван цагийн хэлхээ" Нийгэм,эдийн засаг
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:20
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Сэдэв" Нийгэм,эдийн засаг
  • 18:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    " Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    " Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    " Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    " Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомыг түүх”
  • 14:00
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?"
  • 14:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Бяцхан сахиусан тэнгэрүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    " Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх"
  • 19:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Ницще”
  • 19:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Явлаа, ирлээ
  • 10:20
    Онцлох зочин
  • 10:40
    Хөгжлийн замаар: Замыг тэмдэг, тэмдэглэгээ
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монголын мэдээ–Өнөөдөр
  • 14:05
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:35
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Халуун сэдэв
  • 19:20
    Зөв чиг
  • 19:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Томилолтоос ирлээ: Хэнтий аймгаас бэлтгэв
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Оргилд хүрэх зам
  • 08:50
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:40
    Таны амралтанд
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "6 яард буюу гараар нэхсэн Энэтхэг саарий" БК
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 23-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 24-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Хариу тэмцэл" БК
  • 18:45
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    "Ярилцах цаг"
  • 20:05
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 20:25
    Таны амралтанд
  • 20:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Халуухан ээж" ХОАК 25, 26-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат нэвтрүүлэг 02
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Намын төр үү, түмний төр үү” хэлэлцүүлэг
  • 12:00
    Монгол дуу
  • 12:10
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 12:40
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Цэцэгчний хүслэн” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 14:15
    ЭХЭМҮТ-ийн нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Монгол дуу
  • 15:00
    Чинхайн соён гэгээрүүлэх лекц
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Цэцэгчний хүслэн” нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:20
    “Хөдөөгийн багш” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:10
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат нэвтрүүлэг 02
  • 21:00
    “Бугын дуудлага” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Генарал Б.Баярмагнай
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    PL NETBUSTERS №32
  • 00:30
    ЭВЕРТОН-АРСЕНАЛ 33-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 02:50
    ВОТФОРД-АРСЕНАЛ (ШУУД) 34-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН ЮТД-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 11:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №4
  • 11:30
    АЯКС-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №19: САДИО МАНЭ
  • 14:00
    ПСЖ-МАН ЮТД АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №13: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 2004/05
  • 16:30
    ЮВЕНТУС-АТЛЕТИКО АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 18:30
    PL WORLD №41
  • 19:00
    ВОТФОРД-АРСЕНАЛ 34-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №9
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №32
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №27 2018/19
  • 23:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №34

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #20
  • 09:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №23: РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-1
  • 10:00
    "TOUCHING THE VOID" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1023
  • 14:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2010 ОН
  • 15:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2011 ОН
  • 16:00
    "MICHAEL JORDAN - HIS AIRNESS" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    "THE CRASH REEL" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1025
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №34
  • 22:00
    NBA ACTION 1826
  • 22:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #26
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ТАНАН ГАРЬД - ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД 1-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2008 ОН
  • 11:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #15
  • 12:00
    АРДЧИЛСАН НАМЫН 29 ЖИЛИЙН ОЙН БАРИЛДААН
  • 17:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2009 ОН
  • 18:00
    МСБХ ДЭЭД ЛИГ-2019 УЛИРЛЫН ТОГЛОЛТ (ШУУД)
  • 22:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 22:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19174
  • 23:00
    FOOTBALL TALK №26 2018/19

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:10
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 190 РОУЗИ-КОРРЕА
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT БОУЧ-ХЭНДЭРСОН
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1025
  • 16:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 19
  • 18:00
    ЖҮДО АНТАЛЪЯГИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2
  • 20:00
    ЖҮДО ТБИЛИСИЙН ГРАНПРИ 2019 ТОЙМ
  • 20:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #20
  • 21:00
    ONE WARRIOR SERIES 1-9
  • 21:30
    UFC FIGHT NIGHT МИОЧИЧ-ХАНТ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу 
  • 09:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
     “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    Монголын шигшмэл хурдан морьдын Их Хурд-I уралдаан
  • 12:00
    "Баян Монгол" теле концерт О.Оюун-Эрдэнэ /СТА/
  • 12:30
    “Өв соёл” нэвтрүүлэг 
  • 12:40
    “Хурдан морины түүх”нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК /2-р бүлэг 5,6-р анги/
  • 15:00
     Монгол туургатан мисс-2016 /1-р хэсэг/
  • 16:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 16:30
    "Дэлхийн хамгийн завгүй усан боомт" Баримтат кино
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 18:00
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг "Цагдаагийн Сүлд" чуулгын бүжиг дэглээч Ё.Дамчаабадгар /СТА/
  • 18:30
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Монголын шигшмэл хурдан морьдын Их Хурд-II уралдаан
  • 20:00
    Эрдэнэт хотын 40жилийн ой хангайн бүс- 2016 /Азарга ,Соёолон/
  • 21:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Мориор амилсан Монгол заяа" Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг 
  • 22:30
    "Бурхан багшийн сургааль"нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн” УСК  /63-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин  /Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 10
  • 08:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 35,36
  • 09:05
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 18
  • 10:05
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.15-р анги
  • 11:15
    "Буруугүй буруутан" ОАК 4-р анги
  • 12:30
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Ихрүүд" ОАК 75, 76-р анги
  • 14:10
    "Урхидагч" ОАК 6-р анги
  • 15:20
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 12-р анги
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Буруугүй буруутан" ОАК 5-р анги
  • 18:30
    "Ихрүүд" ОАК 77, 78-р анги
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Урхидагч" ОАК 7-р анги
  • 21:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 13-р анги
  • 22:30
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.16-р анги
  • 23:50
    "Ихрүүд" ОАК 77, 78-р анги
  • 01:00
    "Урхидагч" ОАК 7-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 02:30
    Л.А КЛИППЕРС - ГОЛДЕН СТЭЙТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 05:00
    ХЬЮСТОН - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 07:00
    ДЭНВЭР - ЮТА NBA 2018-2019
  • 09:00
    "LENNY COOKE" БАРИМТАТ КИНО
  • 10:30
    Л.А КЛИППЕРС - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 12:30
    "WITHOUT BIAS" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    NBA ACTION 1826
  • 14:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #27
  • 15:30
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 18:00
    "OTHER DREAM TEAM" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    NBA ACTION 1826
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19174
  • 20:30
    Л.А КЛИППЕРС - ГОЛДЕН СТЭЙТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 23:00
    "ALLEN IVERSON - THE ANSWER" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 8-Р анги
  • 12:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 12:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 13:40
    Улаачдын өрсөлдөөн Т.Цоожсүрэн
  • 14:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:20
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 44-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    Улаачдын өрсөлдөөн Ч.Чулуунчимэг
  • 22:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 9-р анги
  • 23:30
    "Хавтаст хэрэг" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай” хүүхдийнтанинмэдэхүйнэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Дэлхийн Монгол аялал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:15
    “Цам” баримтат танин мэдэхгүйн нэвтрүүлэг
  • 10:05
    NTN үзүүлж байна
  • 10:15
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 1-р анги /Давталт/
  • 11:00
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Гадаад дууны цаг
  • 11:40
    “Natoinal”Бизнес мэдээ
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хошин шог
  • 13:20
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    МУСК
  • 15:10
    NTN үзүүлж байна
  • 15:20
    Сошиал ертөнцийн эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    “Face to Face” танин мэдэхүйн ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Монгол дууны цаг
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    NTN үзүүлж байна
  • 18:00
    “Natoinal” Бизнес мэдээ
  • 18:20
    "BOSS" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/Давтал/
  • 19:20
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:35
    NTN үзүүлж байна
  • 20:00
    “Зочины цаг"
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 2-р анги
  • 21:55
    NTN үзүүлж байна
  • 22:05
    “Natoinal” Бизнес мэдээ
  • 22:25
    “Дуурийн ханхүү” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 23:50
    Сайхан амраарай!

MNBA Sports

  • 08:00
    u16 уашт 2018 : дархан vs scf
  • 09:00
    u14 уашт 2018 : өмнөговь vs ирээдүй
  • 10:00
    fiba 3x3 улаанбаатар дэлхийн гранпри 2018 хасагдах шат
  • 12:00
    үндэсний лиг 2019: багануур vs сэлэнгэ тоглолт-1
  • 13:30
    спрайт супер лиг 2019
  • 18:00
    fiba 3x3 asia quest 2018
  • 20:00
    fiba 3x3 дэлхийн аварга 2018
  • 23:00
    спрайт супер лиг 2019

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 3-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Хүмүүнлэг үйлстэн” тэмдэглэл
  • 15:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Дэггүй аав” ОАК 24-р анги
  • 17:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 4-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 21:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:20
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 4-р анги
  • 00:05
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

IV/2507:00

SPS Сагсан Бөмбөг

NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)

IV/2518:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 95, 96-р анги

IV/2512:00

MN25

"ард түмний зарц" олон ангит кино 1-р анги