МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Тосгонд болсон явдал” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 21.22-р анги
  • 10:30
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 14:40
    “Төл таван эрдэнэ” Дорноговь аймгаас бэлтгэв
  • 15:10
    Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
  • 15:50
    Хөгжмийн агшин
  • 16:00
    “Өөдрөг залуус ” ОХУ-ын уран сайхны кино 1-р анги
  • 17:20
    Дэлхийн гемофилийн өдөрт: “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 18:00
    Хөгжлийн замаар: Солонгос улс “Ахлах сургууль”
  • 18:30
    “Иргэдийн эрх зүйн боловсролд” /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Томилолтоос ирлээ: Хөвсгөл, Архангай аймгаас бэлтгэв
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нээлттэй хором ” нийгмийн ток шоу /шууд/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Тосгонд болсон явдал” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 23.24-р анги
  • 23:45
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:10
    Business news
  • 11:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:30
    Супер спорт
  • 11:50
    УИХ-ын цаг
  • 12:20
    Аяллын хөтөч
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:30
    Эхнэрийн урхи СОАК 101,102-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Хэлмэгдэгч ООАК 3-р анги
  • 16:00
    Сайн уу, Сайнаа Ток шоу
  • 16:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:00
    1000 өдрийн амлалт СОАК 13-р анги
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Арьс цайх өвчнийг Япон технологиор Монголдоо эмчилж байгаа үр дүнгээс
  • 20:45
    Эхнэрийн урхи СОАК 103,104-р анги
  • 22:10
    Маргаашгүй МУСК
  • 23:30
    Football talk
  • 00:40
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 02:00
    UBS завсарлага UBS

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 281,282-р анги
  • 12:00
    "шеф" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 13-р анги
  • 13:20
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:20
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 42-р анги
  • 16:20
    "аялагчид"
  • 17:00
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 283,284-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 14-р анги
  • 21:20
    "тархины фитнесс"
  • 22:20
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 43-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    business news
  • 08:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    business news
  • 10:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:25
    " миний аав ийм л хүн" соак 42-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    business news
  • 13:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:35
    "тэ жу ён " соак 60-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "дэндүү их хүсэл" соак 1-р анги
  • 16:35
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 17:05
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "шинэ монгол" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    мэдээ
  • 19:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:20
    business news
  • 19:30
    "миний аав ийм л хүн" соак 43-р анги
  • 20:45
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 61-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Ойн дуу хоолой” баримтат кино
  • 06:40
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 08:45
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:05
    “Шинэ Өвөрхангай төсөл"-ийн хүрээнд Өвөрхангай аймгийн аймаг цэргийн цолтой 64 хүчит бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна. / Өвөрхангай аймаг/
  • 14:00
    “Эрх жаал 2” олон ангит уран сайхны киноны,1-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 50.51-р анги
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Миа бид хоёр" хүүхдийн цуврал УСК,28-р анги
  • 17:30
    “Business maximum 88”
  • 17:35
    Япон анимэшн “Боруто” 8-р анги
  • 17:55
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хайр ба эрдэнэс” олон ангит УСК, 38-р анги
  • 22:20
    “Business maximum 88”
  • 22:25
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК,50.51-р анги
  • 00:00
    “Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:20
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Амьдрал дундах аюул - Хойд Каролина" баримтат кино
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 277,278-р анги
  • 14:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Итгэл" ОАК 20-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 279,280-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нийслэл хүү Өвөр Монголд" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 1-р анги
  • 22:45
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "Амьдрал дундах аюул" баримтат кино
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “бизнес аялал”
  • 10:00
    “од шүүрэх мөч”-7 соак
  • 11:10
    “хөршийн царайлаг залуу”-14 соак
  • 12:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 12:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 13:00
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:30
    нууц: рухолла мусави хомейн
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:20
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 16:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 17:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “од шүүрэх мөч”-8 соак
  • 19:30
    “оргил цаг” цаг үеийн асуудлаар
  • 20:00
    инээдмийн толь
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 21:40
    “хөршийн царайлаг залуу”-15 соак
  • 22:40
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 22:50
    “од шүүрэх мөч”-8 соак
  • 23:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 34-р анги
  • 06:45
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    Мэдээ
  • 08:35
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.25/
  • 09:20
    “Мора” хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    “Юнагийн гудамж” ОАК 5-р анги
  • 12:30
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 34-р анги
  • 13:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.25/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    “Юнагийн гудамж” ОАК 5-р анги
  • 16:15
    “Торгоны зам” цувралаас /13/
  • 16:40
    Үзэл бодлын зөрөг” ярилцлага
  • 17:20
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 35-р анги
  • 18:05
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    Тойргийн дараа
  • 21:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.26/
  • 22:10
    “Юнагийн гудамж” ОАК 6-р анги
  • 23:35
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 35-р анги
  • 00:25
    Мэдээ
  • 01:25
    “РБ Лайпциг-Вольфсбург” Бундеслиг 29-р тойрог /давталт/
  • 03:15
    Тойргийн дараа
  • 04:10
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.24-р анги
  • 08:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 09:20
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.12-р анги
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бурханд амласан амлалт" СОАК 20-р анги
  • 11:10
    "Хөгжилтэй Монголдой" 4-р ангийн хичээл №19
  • 11:40
    Би Монгол хүн
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Тангараг" ОАК 1.26-р анги
  • 13:15
    "Хөгжилтэй Монголдой" 5-р ангийн хичээл №19
  • 13:45
    Би Монгол хүн
  • 13:50
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №57,58
  • 15:50
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.25-р анги
  • 17:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 18:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.13-р анги
  • 19:00
    "Бурханд амласан амлалт" СОАК 21-р анги
  • 20:18
    "Од ба гэгээ" МУСК бүтсэн түүх
  • 20:50
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тангараг" ОАК 1.27-р анги
  • 23:05
    "Нууц материалууд" ОАК 5.15-16-р анги
  • 00:45
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Намрын синдром" МУСК
  • 09:40
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" төсөл - Аялал жуулчлал
  • 09:55
    "Бүтээгчид"
  • 10:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 33-р анги
  • 10:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 11:00
    Хошин шог
  • 11:30
    NBA GAME TIME тойм нэвтрүүлэг 19173
  • 11:55
    Содон аялгуу
  • 12:00
    "Юрий Никулин" - "Би хаашаа ч явахгүй" баримтат кино
  • 13:00
    Хутагтын хурд 2017
  • 14:45
    Аз жаргалд итгэ
  • 14:50
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" төсөл - Аялал жуулчлал
  • 15:00
    "Миний нууцлаг дурсамж" ОАК 11-р анги
  • 16:15
    Сошиал туршилт
  • 16:20
    Хошин шог
  • 16:45
    "Бүтээгчид"
  • 16:50
    High trade
  • 17:10
    Монгол малчны зар
  • 17:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "Содон аялгуу
  • 18:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 18:18
    "Сошиал туршилт"
  • 18:20
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 20:10
    "Миний нууцлаг дурсамж" ОАК 12-р анги
  • 21:27
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19174
  • 21:55
    "Бүтээгчид"
  • 22:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК төгсгөлийн 34-р анги
  • 23:00
    "Миний нууцлаг дурсамж" ОАК 12-р анги
  • 00:10
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 187-р анги
  • 06:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 457,58-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 37-40-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 4-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 37-39-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 30-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Chart news 48-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-2 / 15-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хамтдаа" МУСК 3-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Чассс... COOK SHOW" 3-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 59,60-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 41-44-р анги
  • 18:30
    "Намайг сонгооч" /season1/ 8-1-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 31-р анги
  • 21:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season-1/ 2-р анги
  • 22:00
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 5-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "24" ОАК /season-3/ 9-р анги
  • 01:00
    "Намайг сонгооч" /season1/ 8-1-р хэсэг
  • 01:30
    Chart news 48-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 10:20
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:20
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг Даваахүү
  • 13:40
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 14:30
    "Хайртай бол хартай" МУСК
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолт
  • 19:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Бизнес толь"
  • 22:50
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 00:55
    "Сайхан амраарай"
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Олон ангит уран сайхны кино /давталт/
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнэс амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:45
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Олон ангит уран сайхны кино
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:30
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:10
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Хаврын хит-2019 промо
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Хошин цаг
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Аяллын тойрог
  • 19:20
    Төв аймгийн цаг
  • 19:50
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Тогоон Төмөр хаан
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хаврын Хит -2019 промо
  • 22:00
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 27-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Готам" ОАК (III.14,15-р анги)
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Гал тогоо" ОАК (VI.11-14-р анги)
  • 12:40
    "Үүр цайгаасай" МУСК
  • 14:50
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.2-5-р анги)
  • 16:25
    "Цаг хугацааны усан сан (Hot Tub Time Machine)" УСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Готам" ОАК (III.16-р анги)
  • 19:30
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.6,7-р анги)
  • 20:30
    "Гал тогоо" ОАК (VI.15,16-р анги)
  • 21:40
    "Галт хот (City on Fire)" УСК
  • 23:45
    "Готам" ОАК (III.15,16-р анги)
  • 01:10
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.4-7-р анги)
  • 02:40
    "Гал тогоо" ОАК (VI.13-16-р анги)
  • 04:20
    "Нүүргүй хүн (Face off)" УСК
  • 06:30
    "Галт хот (City on Fire)" УСК
  • 08:15
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.6,7-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 13-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 41-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 65,66-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 19,20-р анги
  • 12:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 13:30
    "Таван эрдэнийн орон" Ч. Алтантүлхүүр
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 22-р анги
  • 15:30
    "Анчид" Анимэ 7,8,9-р анги
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 65,66-р анги
  • 18:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 18:35
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 3-р бүлгийн 1-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 42-р анги
  • 20:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 23-р анги
  • 23:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 23:25
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 19,20-р анги
  • 01:45
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 10:20
    "Малчид дуулж байна" улсын хоёрдугаар уралдаан эхэллээ
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Яаралтай нөхөр хайж байна" УСК
  • 13:05
    "Бүрэн хувиралт" УСК
  • 14:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "ХХ зуун" баримтат кино 3-р анги
  • 16:20
    "Талархал" ток шоу
  • 17:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:30
    " Нэг ангийнхан" УСК
  • 22:00
    " Гурван өдрийн алуурчин" УСК
  • 00:10
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бүгдийг нь" СОАК 9-р анги /давталт/
  • 11:45
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 12:15
    "Танка буюу шүтээн зураг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:20
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:20
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:50
    "Зээгт наамал буюу торгон зураг" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 17:50
    "Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Галзуу дурлал" СОАК 8-р анги
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бүгдийг нь" СОАК 10-р анги
  • 23:15
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:55
    Эфир эхлэл
  • 07:00
    Өглөөний мэнд хүүхдүүдээ
  • 07:40
    Марчаахай
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: "Цэнхэр үнэгний адал явдал" 35-р анги
  • 08:25
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Монгол Билэг Ухаан" Ардын өв уламжлал
  • 09:20
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Марчаахай
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАК 36-р анги
  • 12:00
    Ирээдүйн хотууд:Жакарта
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:40
    Хобби
  • 14:00
    "Хайраа хайрла " ОАУСК 21-р анги
  • 15:00
    СХД- ийн ЖДҮ
  • 16:00
    Нууцууд:Арьс нь хуулагддаг хүү
  • 17:00
    Миний ертөнц
  • 17:30
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 36-р анги
  • 20:00
    "Тахианы өд" ОАК 37-р анги
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Хайраа хайрла " ОАУСК 22-р анги
  • 23:00
    "Аз жаргал" МУСК
  • 00:45
    Эфир завсарлага

TV10

  • 08:00
    "Өглөө хөтөлбөр"
  • 08:50
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр "Давталт"
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч" шууд
  • 11:30
    "Гурван цагийн хэлхээ" Нийгэм,эдийн засаг
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Сэдэв" Нийгэм,эдийн засаг
  • 18:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Авто химийн цаг"
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    төгсгөл

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    " Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    " Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    " Шауны хонь " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    " Мини Нинжа " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    " Мини Нинжа " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх"
  • 14:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci – “Ницще”
  • 14:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Бяцхан сахиусан тэнгэрүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:35
    " Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 19:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Ницще “
  • 19:30
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 10:20
    Эх орны төлөө
  • 10:50
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монголын мэдээ–Өнөөдөр
  • 14:05
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:35
    Бидний цөөхөн Монголчууд: “Эгэл баатар”
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Томилолтоос ирлээ: Хөвсгөл, Архангай аймгаас бэлтгэв
  • 19:20
    Экспертийн цаг
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Тоглолтын цаг
  • 09:30
    "Шинэ ном"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:40
    Таны амралтанд
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 25-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Хөжлийн хүрд"
  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 26-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Аз жаргалтай хүүхдүүд" БК
  • 18:45
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    "Ярилцах цаг"
  • 20:05
    Тоглолтын цаг
  • 20:35
    "Нирваан ба хойд нас" БК
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хөжлийн хүрд"
  • 22:20
    "Халуухан ээж" ХОАК 27, 28-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат нэвтрүүлэг 03
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Генарал Б.Баярмагнай
  • 11:20
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:25
    “Бугын дуудлага” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 12:40
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Цэцэгчний хүслэн” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 14:15
    ЭХЭМҮТ-ийн нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Монгол дуу
  • 15:00
    Чинхайн соён гэгээрүүлэх лекц
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Цэцэгчний хүслэн” нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:20
    ЭХЭМҮТөвийн нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:10
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат нэвтрүүлэг 03
  • 21:00
    “Монгол улсын тогтвортой хөгжил” хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” цуврал нэвтрүүлэг 05
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №6
  • 00:30
    МАН ЮТД-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 02:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 02:50
    БАРСЕЛОНА-МАН ЮТД (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТОТТЕНХЭМ-МАН СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 11:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №5
  • 11:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ПОРТУ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №20: ПАТРИК КЛЮЙВЕРТ
  • 14:00
    ДОРТМУНД-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №21: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2001/02
  • 16:30
    БАЙЕРН-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 18:30
    PL WORLD №42
  • 19:00
    ЮВЕНТУС-АЯКС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №33
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №30: ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 2015/16
  • 22:00
    БАРСЕЛОНА-МАН ЮТД АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ

SPS Их Спорт

  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №34
  • 10:00
    NBA ACTION 1826
  • 10:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #26
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1350
  • 14:00
    "LARRY BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 15:00
    "HOOPS FOR AFRICA" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-СВАНСОН
  • 19:00
    "GENERATION IRON" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №34
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №27 2018/19
  • 23:00
    МАЙКЛ ЖОРДАН ЯРИЛЦЛАГА

SPS Үндэс

  • 00:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2010 ОН
  • 01:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2011 ОН
  • 02:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 02:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 02:50
    ЮВЭНТУС - АЯКС (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАН УУЛ ХАНГАРЬД - АВТ ТӨВ УРГАЦ 1-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 11:00
    МҮБХ СУМЫН ЗААН, ЗАЛУУ БӨХЧҮҮДИЙН 82 ДАХЬ БАРИЛДААН
  • 17:00
    МСБХ ДЭЭД ЛИГ-2019 БҮХ ОДДЫН ТОГЛОЛТ (ШУУД)
  • 23:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19175
  • 23:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-РОКХОЛД
  • 11:30
    UFC FIGHT NIGHT ДОС САНТОС-МИОЧИЧ
  • 13:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-ФАБЕР
  • 16:30
    ЖҮДО ТБИЛИСИЙН ГРАНПРИ 2019 ТОЙМ
  • 17:00
    ONE WARRIOR SERIES 1-9
  • 17:30
    ЖҮДО АНТАЛЪЯГИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 3
  • 20:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #21
  • 20:30
    ONE: КУАЛА ЛУМПУР-PURSUIT OF POWER

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Бурхан багшийн сургааль
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу 
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    Монголын шигшмэл хурдан морьдын Их Хурд-II уралдаан
  • 11:30
    Эрдэнэт хотын 40 жилийн ой хангайн бүс-2016 /Их нас,Хязаалан,шүдлэн, даага /
  • 12:55
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Хүлгийн үүрсээнд”нэвтрүүлэг Увс аймгийн Тэс сумын "Тэсийн голын унага" МСУХ
  • 16:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК /2-р бүлэг 7,8-р анги/
  • 17:00
    "Уяачдын хөрөг" нэвтрүүлэг  МУМУ Ц.Аюуш
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг МУТМУ Э.Эрдэнэчулуун
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:30
     “Тавтай нойрсоорой багачуудаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголын шигшмэл хурдан морьдын Их Хурд-II уралдаан
  • 22:25
    "Бизнес хөтөч"
  • 22:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /64-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:50
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 11
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 37, 38
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 19/
  • 10:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.16-р анги
  • 11:10
    "Буруугүй буруутан" ОАК 5-р анги
  • 12:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Ихрүүд" ОАК 77, 78-р анги
  • 14:10
    "Урхидагч" ОАК 7-р анги
  • 15:20
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 13-р анги
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Буруугүй буруутан" ОАК 6-р анги
  • 18:30
    "Ихрүүд" ОАК 79, 80-р анги
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Урхидагч" ОАК 8-р анги
  • 21:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 14-р анги
  • 22:30
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.17-р анги
  • 23:50
    "Ихрүүд" ОАК 79, 80-р анги
  • 01:00
    "Урхидагч" ОАК 8-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 02:30
    ДЭНВЭР - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 04:30
    БРҮҮКЛИН - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 06:30
    "ALLEN IVERSON - THE ANSWER" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19174
  • 08:00
    ОРЛАНДО - ТОРОНТО ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 11:00
    "OTHER DREAM TEAM" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:30
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 15:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1826
  • 16:00
    ПОРТЛАНД - ДЭНВЭР NBA 2018-2019
  • 18:00
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    "ОДДЫГ ОЙРООС" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 19:30
    "ОДДЫГ ОЙРООС" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19175
  • 20:30
    ОРЛАНДО - ТОРОНТО ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 23:00
    "ОДДЫГ ОЙРООС" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 23:30
    NBA ACTION 1826

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 09:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 9-р анги
  • 12:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:20
    Улаачдын өрсөлдөөн Ч.Чулуунчимэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг НИТХ-ын төлөөлөгч Т.Болдбаатар СХД-2016 давталт /архив/
  • 14:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг:Төмөр зам ба эдийн засаг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 10-р анги
  • 23:30
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 23:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 00:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "National" Бизнесмэдээ
  • 09:20
    “Уурхай” танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:10
    NTN үзүүлж байна
  • 10:20
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 2-р анги /Давталт/
  • 11:05
    Хөгжийн завсарлага
  • 11:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:15
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    NTN үзүүлж байна
  • 13:40
    “Би яг ийм" тоглолт
  • 15:10
    "National" Бизнесмэдээ
  • 15:25
    “Монголд үйлдвэрлэв” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:45
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    NTN үзүүлж байна
  • 16:10
    Хошин шог
  • 16:40
    “Дэлхийн монгол аялал”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    NTN үзүүлж байна
  • 17:45
    "National" Бизнесмэдээ
  • 18:00
    “Цэнхэр хадаг" ёслолын ажиллагаа
  • 19:00
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "National" Бизнесмэдээ
  • 19:35
    NTN үзүүлж байна
  • 19:45
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 3-р анги
  • 22:00
    “Сошиал ертөнцийн иргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:20
    NTN үзүүлж байна
  • 22:30
    Хошин шог
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    NTN үзүүлж байна
  • 23:50
    Төрийн дуулал
  • 23:55
    Сайхан амраарай!

MNBA Sports

  • 08:00
    1-р сургууль vs 52 -р сургууль |14 насны уашт 2018 |
  • 09:00
    дархан отис vs багануур |19 насны уашт 2018|
  • 10:00
    fiba 3x3 asia super quest 2019
  • 11:00
    үндэсний лиг 2018-19 улирлын тоглолтууд
  • 15:00
    fiba 3х3 wuxi дэлхийн гранпри 2019
  • 18:00
    үндэсний лиг 2019 финал: архангай vs ховд тоглолт-4
  • 19:40
    фиба 3х3 ази тивийн аварга 2018
  • 22:00
    нэгийн эсрэг нэг нэвтрүүлэг оухм д.дэлгэрням
  • 23:30
    үндэсний лиг 2018-19 улирлын тоглолтууд

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 4-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Өвөр Монгол малчин” тэмдэглэл
  • 15:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Дэггүй аав” ОАК 25-р анги
  • 17:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 5-р анги
  • 19:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 21:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:20
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 5-р анги
  • 00:05
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

IV/2507:00

SPS Сагсан Бөмбөг

NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)

IV/2518:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 95, 96-р анги

IV/2512:00

MN25

"ард түмний зарц" олон ангит кино 1-р анги