МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Тосгонд болсон явдал” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 25.26-р анги
  • 10:30
    Судар бичгийн алтан сан
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг /Дэлхийн гемофилийн өдөрт/
  • 14:40
    Сүлд
  • 15:00
    Кино дэлгэц
  • 16:00
    “Өөдрөг зөлуус” ОХУ-ын уран сайхны кино 3-р анги
  • 17:00
    MNB World: “Playback”
  • 17:30
    Хөгжмийн агшин
  • 17:40
    Билгийн мэлмий: “Бумба тахих ёс”
  • 18:10
    Амрыг эрье
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Нээлттэй засаг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Миний нэрийн хуудас
  • 21:40
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:45
    “Тосгонд болсон явдал” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 27.28-р анги
  • 23:15
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:05
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:10
    Business news
  • 11:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:30
    Football talk
  • 12:45
    Изохаус үзүүлж байна
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:30
    Эхнэрийн урхи СОАК 105,106-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Хэлмэгдэгч ООАК 5-р анги
  • 16:00
    Супер спорт
  • 16:20
    Хаврын хит-2019 промо
  • 16:30
    Арьс цайх өвчнийг Япон технологиор Монголдоо эмчилж байгаа үр дүнгээс
  • 16:35
    Өнөөгийн монгол /Япон хэлээр/
  • 16:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:00
    1000 өдрийн амлалт СОАК 15-р анги
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Сингапурт сурцгаая
  • 20:45
    Эхнэрийн урхи СОАК 107,108-р анги
  • 22:05
    Арьс цайх өвчнийг Япон технологиор Монголдоо эмчилж байгаа үр дүнгээс
  • 22:10
    Аяллын тойрог-Малайз
  • 23:00
    Хоёр ертөнц МУСК
  • 01:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    "эфир" эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 285,286-р анги
  • 12:00
    "шеф" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 15-р анги
  • 13:20
    "хөрөнгө оруулалтын орчин"
  • 13:50
    "баримтат кино"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 44-р анги
  • 16:30
    "аялагчид"
  • 17:20
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 287,288-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 16-р анги
  • 21:20
    "bon appetit"
  • 22:20
    "аялагчид"
  • 22:55
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 45-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:05
    business news
  • 09:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:00
    кайф
  • 10:40
    хошин шог
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    "миний аав ийм л хүн" соак 44-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:35
    "тэ жу ён " соак 62-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "дэндүү их хүсэл" соак 3-р анги
  • 16:30
    "азийн орнуудын соёлоос"
  • 17:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "шинэ монгол" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    мэдээ
  • 19:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:20
    business news
  • 19:30
    "миний аав ийм л хүн" соак 45-р анги
  • 20:45
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 63-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Цөлийн Одиссей” баримтат кино
  • 06:30
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 08:45
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:05
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг” олон ангит УСК,27-р анги
  • 09:55
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Япон анимэшн “Боруто” 10-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Тоо юу, сүлд үү”,24-р хэсэг
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 13:55
    ТВ зар 151918
  • 14:08
    “Эрх жаал 2” олон ангит уран сайхны киноны, 3-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 54.55-р анги
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Миа бид хоёр" хүүхдийн цуврал УСК, 30-р анги
  • 17:30
    “Business maximum 88”
  • 17:35
    Япон анимэшн “Боруто” 10-р анги
  • 17:55
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК, 40-р анги
  • 22:20
    “Business maximum 88”
  • 22:25
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 54.55-р анги
  • 23:40
    “Донж төгөлдөр” тоглолт
  • 00:10
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:20
    “Алсад суугаа ээж минь” тоглолт
  • 02:20
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Харь орны шоронд - 8" баримтат кино
  • 11:50
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 281,282-р анги
  • 14:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 2-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 283,284-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Амтат шөл" хөгжөөнт нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 3-р анги
  • 22:45
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "Харь орны шоронд" баримтат кино
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “бизнес аялал”
  • 10:00
    “од шүүрэх мөч”-9 соак
  • 11:00
    “хөршийн царайлаг залуу”-16 оак
  • 12:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 12:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 13:00
    “эмч сонсож байна”
  • 14:00
    “хайрын хүч”
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:20
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 16:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 17:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “од шүүрэх мөч”-10 соак
  • 19:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм: б.чимид
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 21:40
    “царайлаг өдрүүд” муск
  • 23:20
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 23:30
    “од шүүрэх мөч”-10 соак
  • 00:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 36-р анги
  • 06:45
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    Мэдээ
  • 08:35
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.27/
  • 09:10
    “Надад итгээч” МУСК
  • 10:40
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    “Юнагийн гудамж” ОАК 7-р анги
  • 12:30
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 36-р анги
  • 13:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.27/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    “Юнагийн гудамж” ОАК 7-р анги
  • 16:15
    “Торгоны зам” цувралаас /15/
  • 16:40
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 37-р анги
  • 18:05
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    Тойргийн өмнө
  • 21:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.28/
  • 21:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 22:10
    “Юнагийн гудамж” ОАК 8-р анги
  • 23:35
    Үүргэвчтэй аялал 2 “Токио”
  • 00:30
    “Бардо” МУСК
  • 01:45
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 37-р анги
  • 02:30
    Мэдээ
  • 03:30
    Тойргийн өмнө
  • 04:10
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.26-р анги
  • 08:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 09:20
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.14-р анги
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бурханд амласан амлалт" СОАК 22-р анги
  • 11:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн ахлах бүлэг №12
  • 11:30
    "Хөгжилтэй Монголдой" 4-р ангийн хичээл №19
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Тангараг" ОАК 1.28-р анги
  • 13:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн бэлтгэл бүлэг №12
  • 13:35
    "Хөгжилтэй Монголдой" 5-р ангийн хичээл №19
  • 14:02
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №59,60
  • 15:50
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.27-р анги
  • 17:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 18:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.15-р анги
  • 19:00
    "Бурханд амласан амлалт" СОАК 23-р анги
  • 20:20
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Football talk" нэвтрүүлэг /s2 e27/
  • 22:00
    "Тангараг" ОАК 1.29-р анги
  • 23:05
    "Нууц материалууд" ОАК төгсгөлийн 5.19-20-р анги
  • 00:45
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Хөгжилтэй өдөр" МУСК
  • 09:40
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" төсөл - Аялал жуулчлал
  • 09:55
    "Бүтээгчид"
  • 10:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 1-р анги
  • 10:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 11:00
    Хошин шог
  • 11:30
    NBA GAME TIME тойм нэвтрүүлэг 19175
  • 11:55
    Содон аялгуу
  • 12:00
    "Бурхадын түүх-2" баримтат кино
  • 13:00
    Тайжийн хурд МСУХ-ны 10 жилийн ой 2018
  • 14:45
    Аз жаргалд итгэ
  • 14:50
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" төсөл - Аялал жуулчлал
  • 15:00
    "Миний нууцлаг дурсамж" ОАК төгсгөлийн 13-р анги
  • 16:15
    Сошиал туршилт
  • 16:20
    Хошин шог
  • 16:45
    "Бүтээгчид"
  • 16:50
    High trade
  • 17:10
    Монгол малчны зар
  • 17:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "Содон аялгуу
  • 18:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 18:18
    "Сошиал туршилт"
  • 18:20
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 20:10
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 21:27
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19176
  • 21:55
    "Бүтээгчид"
  • 22:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 2-р анги
  • 23:00
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 189-р анги
  • 06:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 61,62-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 45-48-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 6-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 43-45-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 32-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 20-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-2 / 17-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хамтдаа" МУСК 5-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Чассс... COOK SHOW" 5-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 63,64-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Би хэн бэ?" нэвтрүүлэг /season4/ 7-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "SEAL тусгай баг" ТОАК 33-р анги
  • 21:00
    "Seal тусгай баг" ОАК /season-1/ 4-р анги
  • 22:00
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 7-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "24" ОАК /season-3/ 11-р анги
  • 01:00
    "Би хэн бэ?" нэвтрүүлэг /season4/ 7-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 10:20
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:20
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 13:00
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 15:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Улсын пилармон" тоглолт
  • 18:20
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Миний сонгодог тоглолт" Батсайхан
  • 21:20
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бизнес толь"
  • 22:30
    "Үндэсний баялаг" МУСК
  • 23:55
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Сайхан амраарай
  • 00:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:50
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 08:00
    Бид нэвтрүүлэг
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Олон ангит уран сайхны кино /давталт/
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Баллуур нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 18:45
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Олон ангит уран сайхны кино
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:45
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:25
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:10
    Эфир завсарлана.

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 11:00
    Хаврын Хит -2019 промо
  • 11:20
    Бизнес Амжилт
  • 11:50
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Үер Уран сайхны кино
  • 19:50
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Доголон Төмөр хаан
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хаврын Хит -2019 промо
  • 22:00
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 29-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Готам" ОАК (III.16,17-р анги)
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Гал тогоо" ОАК (VI.15-18-р анги)
  • 13:20
    "Үнсгэлжин (Cinderella)" УСК
  • 15:10
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.6-9-р анги)
  • 16:40
    "Төмөр сармагчин (Iron Monkey)" УСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Готам" ОАК (III.18-р анги)
  • 19:30
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.10,11-р анги)
  • 20:30
    "Гал тогоо" ОАК (VI.19,20-р анги)
  • 21:40
    "Рекэт" МУСК
  • 23:40
    "Готам" ОАК (III.17,18-р анги)
  • 01:05
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.8-11-р анги)
  • 02:30
    "Гал тогоо" ОАК (VI.18-20-р анги)
  • 03:40
    "Юуг ч бүү хойш тавь (Much Ado About Nothing)" УСК
  • 05:30
    "Рекэт" МУСК
  • 07:10
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.2-6-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 3-р бүлгийн 2-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 43-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 69,70-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 23,24-р анги
  • 12:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 13:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Таван өнгийн жимс" Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 24-р анги
  • 15:30
    "Анчид" Анимэ 13,14,15-р анги
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 69,70-р анги
  • 18:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 18:35
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 3-р бүлгийн 3-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 39-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:30
    Эрүүл амьдрал эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 23,24-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 10:20
    "Малчид дуулж байна" улсын хоёрдугаар уралдаан эхэллээ
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Хүнд өдөр" УСК
  • 13:15
    " Андрон-хар нүх " УСК
  • 15:00
    "ХХ зуун" баримтат кино 5-р анги
  • 16:20
    "Талархал" ток шоу
  • 17:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эрчүүд эмэгтэйчүүдийн эсрэг" УСК
  • 22:10
    "Нууц" УСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бүгдийг нь" СОАК 11-р анги
  • 11:15
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 11:45
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 12:15
    "Шуумал буюу цутгуурын урлал" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:25
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:25
    "Талархал" ток шоу
  • 17:45
    "Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ" лекц
  • 18:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Галзуу дурлал" СОАК 10-р анги
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Бүгдийг нь" СОАК 12-р анги
  • 23:25
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:55
    Эфир эхлэл зураглал
  • 07:00
    Өглөөний мэнд хүүхдүүдээ
  • 07:40
    Марчаахай
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 37-р анги
  • 08:25
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "ЛОЛ" нэвтрүүлэг
  • 09:37
    Марчаахай
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАУСК 38 -р анги
  • 12:00
    Ирээдүйн хотууд:Дубай
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 14:00
    "Хайраа хайрла" ОАУСК 23-р анги
  • 15:00
    СХД- ийн ЖДҮ
  • 16:00
    Нууцууд: Ардын багш минь ачит ээж минь
  • 17:00
    Марчаахай
  • 17:30
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 18:40
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 38-р анги
  • 19:03
    Ирээдүйн хотууд: Ирээдүйг цогцлоох нь
  • 20:00
    "Тахианы өд" ОАК 39-р анги
  • 21:00
    Миний ертөнц
  • 21:35
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Хайраа хайрла " ОАУСК 24-р анги
  • 23:00
    "Зүрхэнд шивнэсэн үгс " МУСК
  • 00:50
    Эфир завсарлага

TV10

  • 08:00
    "Өглөө хөтөлбөр"
  • 08:50
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр "Давталт"
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч" шууд
  • 11:30
    "Гурван цагийн хэлхээ" Нийгэм,эдийн засаг
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:20
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Сэдэв" Нийгэм,эдийн засаг
  • 18:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    " Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    " Торора " хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая”
  • 09:38
    " Торора " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Мини Нинжа " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "X лаборатори " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 14:00
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Ницще”
  • 14:30
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    " Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх"
  • 19:00
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Ницще”
  • 19:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    " Монкарт “ хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 13:00
    Монголын мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 14:05
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:35
    Томилолтоос ирлээ: Хөвсгөл, Архангай аймгаас бэлтгэв
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    MNB Хүний нөөцийн шинэчлэл
  • 19:20
    Халуун сэдэв
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Нээлттэй засаг
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Тоглолтын цаг
  • 09:00
    "Хариуд нь тэр бумыг" БК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:40
    Таны амралтанд
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Монголын сайхан орноор
  • 11:40
    Шагайн харвааны улсын аварга шалгаруулалтын нээлт /Шууд/
  • 12:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 29-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Харилцаа тогтоох"
  • 16:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 30-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Таны амралтанд
  • 18:20
    Оргилд хүрэх зам
  • 18:40
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 20:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:10
    "Халуухан ээж" ХОАК 31, 32-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат нэвтрүүлэг 04
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Туурга нэгтний үр сад” гурван улсын тоглолт
  • 12:45
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Цэцэгчний хүслэн” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 14:15
    ЭХЭМҮТ-ийн нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Монгол дуу
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Цэцэгчний хүслэн” нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:20
    ЭХЭМҮТөвийн нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:10
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат нэвтрүүлэг 05
  • 21:00
    “Баялагийн ашиг хуваарилалтын шударга байдал” лекц
  • 22:30
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээлэл
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №24: РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-2
  • 00:30
    СЛАВИА-ЧЕЛСИ ЕВРОПА ЛИГ 1/4 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 02:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 02:50
    ЧЕЛСИ-СЛАВИА (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЮВЕНТУС-АЯКС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 11:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №9
  • 11:30
    МАН СИТИ-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №22: СЕРХИО РАМОС
  • 14:00
    ПОРТУ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №27: ЧЕЛСИ-МАН.ЮТД 2005/06
  • 16:30
    ФРАНКФУРТ-БЕНФИКА ЕВРОПА ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 18:30
    НАПОЛИ-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 20:30
    PL WORLD №44
  • 21:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №12
  • 22:00
    ЧЕЛСИ-СЛАВИА ЕВРОПА ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЮВЕНТУС-АТЛЕТИКО АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 02:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №11
  • 02:50
    АРСЕНАЛ - НАПОЛИ (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №23 РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-1
  • 09:30
    PL NETBUSTERS №33
  • 10:00
    "CLOSER TO THE EDGE" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2012 ОН
  • 13:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2013 ОН
  • 14:00
    УЛС ТУНХАГЛАСНЫ 94 ЖИЛИЙН ОЙН БАРИЛДААН
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1025
  • 21:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2014 ОН
  • 22:00
    ФҮЛХЭМ-ЭВЕРТОН 34-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1986-1993
  • 01:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1992-1986
  • 02:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 02:50
    ФРАНКФУРТ - БЕНФИКА (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19176
  • 09:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 10:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - Л.А КЛИППЕРС #3 ПЛЕЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 13:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2011 ОН
  • 14:30
    УЛСЫН НАЧИН С.ДАНГААСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 17:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #15
  • 18:00
    МСБХ ДЭЭД ЛИГ-2019 ПЛЕЙОФФЫН ТОГЛОЛТ (ШУУД)
  • 22:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19177
  • 22:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 23:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2010 ОН

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    42 TO 1 БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    UFC FIGHT NIGHT МАЙА-ЛАФЛЭЙР
  • 13:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #16
  • 13:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #21
  • 14:00
    UFC FIGHT NIGHT ХОЛЛОВЭЙ-ОЛИВЭЙРА
  • 17:00
    ЖҮДО ТБИЛИСИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1026
  • 21:00
    ONE: ЖАКАРТА-GRIT AND GLORY

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Бурхан багшийн сургааль
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    Өндөр гэгээн Занабазарын 380 жилийн ой, Хангайн бүсийн хурд-2015 /Азрага, Соёолон,Даага/
  • 12:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх"ОАК /2-р бүлэг 11,12-р анги/
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    Монгол туургатан мисс-2016 /3-р хэсэг/
  • 15:00
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:00
    “Манай гараг” баримтат кино 
  • 17:55
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Өндөр гэгээн Занабазарын 380 жилийн ой Хангайн бүсийн хурд-2015 /Их нас ,Хязаалан ,Шүдлэн /
  • 20:00
    "Тавтай нойрсоорой багачуудаа"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг "Цагдаагийн Сүлд" чуулгын бүжиг дэглээч Ё.Дамчаабадгар /СТА/
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Түүхийн жимээр"нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК / 66-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 13
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 41, 42
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 21/
  • 10:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.18-р анги
  • 11:10
    "Буруугүй буруутан" ОАК 7-р анги
  • 12:25
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Ихрүүд" ОАК 81, 82-р анги
  • 14:10
    "Урхидагч" ОАК 9-р анги
  • 15:20
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 15-р анги
  • 16:10
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг №12
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Буруугүй буруутан" ОАК 8-р анги
  • 18:30
    "Ихрүүд" ОАК 83, 84-р анги
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Урхидагч" ОАК 10-р анги
  • 21:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 16-р анги
  • 22:30
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.19-р анги
  • 23:50
    "Ихрүүд" ОАК 83, 84-р анги
  • 01:00
    "Урхидагч" ОАК 10-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ЮТА - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 02:00
    ДЭНВЭР - ЮТА NBA 2018-2019
  • 04:00
    САКРАМЕНТО - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 06:00
    ДЭТРОЙТ - МИЛУОКИ ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 08:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19176
  • 09:00
    ДЭНВЭР - САН АНТОНИО #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 12:00
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1826
  • 14:00
    ДЭТРОЙТ - МИЛУОКИ ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 16:30
    ОРЛАНДО - ТОРОНТО ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 19:00
    NBA ACTION 1826
  • 19:30
    "PAUL ARIZIN" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19177
  • 20:30
    ДЭНВЭР - САН АНТОНИО ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 23:00
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 11-р анги
  • 10:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    УИХ-ын чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулна.
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 15:00
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 15:20
    УИХ-ын чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулна.
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 47-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хууль ба Нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 12-р анги
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    “Буурал түүхийнэзэд” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 10:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 4-р анги /Давталт/
  • 10:55
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    NTN үзүүлж байна
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Монгол дууны цаг
  • 14:30
    МУСК
  • 16:00
    “Доктор +”эрүүл мэндийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "National" Бизнесмэдээ
  • 16:50
    NTN үзүүлж байна
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Зочны цаг
  • 18:00
    Хошин шог
  • 18:30
    NTN үзүүлжбайна
  • 18:40
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хэлэлцүүлэг
  • 20:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:15
    "National" Бизнесмэдээ
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 5-р анги
  • 22:00
    “Face to Face” танин мэдэхүйн ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 23:45
    Сайхан амраарай!

MNBA Sports

  • 08:00
    u18 уашт 2018 : ирээдүй vs багануур
  • 09:00
    u18 уашт 2018 : дархан vs баянгол
  • 10:00
    волейбол хөгжлийн лиг 2019 финал | эрэгтэй | тоглолт-3
  • 12:00
    волейбол хөгжлийн лиг 2019 финал | эмэгтэй | тоглолт-2
  • 14:00
    fiba 3х3 u23 nations league 2018
  • 15:30
    fiba 3x3 asia super quest 2019
  • 16:30
    спрайт супер лиг 2019
  • 19:00
    бид чадсан нэвтрүүлэг
  • 20:40
    үндэсний лиг 2019 хагас шигшээ: сүхбаатар vs ховд тоглолт-7
  • 22:40
    ах дүү дасгалжуулагч нэвтрүүлэг
  • 23:30
    спрайт супер лиг 2019

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 6-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Өвөр Монголын сонин хачин” тэмдэглэл
  • 15:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Дэггүй аав” ОАК 27-р анги
  • 17:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 7-р анги
  • 19:30
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:20
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 7-р анги
  • 00:05
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

IV/2507:00

SPS Сагсан Бөмбөг

NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)

IV/2518:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 95, 96-р анги

IV/2512:00

MN25

"ард түмний зарц" олон ангит кино 1-р анги