МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Буриад орноор” Баримтат кино
  • 09:45
    Миний нэрийн хуудас
  • 10:20
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Монгол инженер
  • 11:40
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 12:40
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 13:10
    “Алиса” Хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Парламентын хэлэлцүүлэг
  • 16:30
    MNB World: “Playback” энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “High Feeling” Солонгос Монголын хамтарсан модерн балетын тоглолт
  • 18:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 18:20
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 18:50
    Хөгжмийн агшин
  • 19:00
    “Төл таван эрдэнэ” Говьсүмбэр, Дорноговь аймгаас бэлтгэв
  • 19:30
    Робокон-2019
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Догшин Ванька” ОХУ-ын уран сайхны кино
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:10
    Business news
  • 11:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:30
    Аяллын тойрог-Малайз
  • 12:20
    ардыг тэжээх рашааны тусал
  • 13:00
    Аяллын хөтөч
  • 13:30
    Эхнэрийн урхи СОАК 107,108-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Энтертаймент ньюс
  • 15:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 16:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм -Л.Цогзолмаа
  • 16:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:00
    Супер спорт
  • 17:30
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:00
    Глобал удирдагч-2019
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 20:40
    Сингапурт сурцгаая
  • 20:45
    Эхнэрийн урхи СОАК 109,110-р анги
  • 22:05
    Арьс цайх өвчнийг Япон технологиор Монголдоо эмчилж байгаа үр дүнгээс
  • 22:10
    Амьдралоги МУСК
  • 00:00
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 01:00
    Шөнийн хоолны газар
  • 02:00
    UBS завсарлага UBS

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "sunray салон" үзүүлж байна
  • 11:55
    "non stop" өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "шеф" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 12,13, 14-р анги
  • 16:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:30
    "аялагчид"-1,2
  • 17:40
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 289-р анги
  • 18:00
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "шеф" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 17-р анги
  • 21:10
    "би"
  • 22:20
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "орел ба решка"
  • 01:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    business news
  • 08:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:40
    business news
  • 11:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "миний аав ийм л хүн" соак 41,42,43-р анги
  • 15:20
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 15:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:00
    business news
  • 16:05
    "tvmall"
  • 16:10
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 16:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:25
    business news
  • 16:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 18:35
    business news
  • 18:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:45
    "миний аав ийм л хүн" соак 46-р анги
  • 20:00
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:15
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Баримтат кино хийсэн тухай” баримтат кино
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн наадам 2-р шат
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:45
    Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Сэтгэлийн зурвас” ая дууны нэвтрүүлэг
  • 11:20
    “Япон анимэшн “Боруто” 6.7-р анги
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Өвөрхангай аймгийн Батөлзий сумын харьяат МУГД. О.Цэрэндагвын нэрэмжит аймаг цэргийн цолтой 256 бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Beat the champions”
  • 21:55
    “Business maximum 88”
  • 22:00
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,41-р анги
  • 23:30
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 02:50
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Газар дэлхий - Агуйнууд" баримтат кино
  • 12:00
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 275 - 278-р анги
  • 14:50
    "Итгэл" ОАК 19-р анги
  • 15:40
    "Итгэл" ОАК 20-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:30
    "Хайрын бэлэг" УСК
  • 23:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “од шүүрэх мөч”-6 соак
  • 10:30
    дуртай өдөр амралтын хөтөлбөр
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “амьдрал бол аялал”-шууд
  • 12:45
    “од шүүрэх мөч”-7 соак
  • 13:45
    “амьдрал бол аялал”-шууд
  • 14:00
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 14:10
    “од шүүрэх мөч”-8 соак
  • 15:10
    “амьдрал бол аялал”-шууд
  • 15:25
    монгол тулгатны 100 эрхэм: б.чимид
  • 16:25
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 16:35
    “од шүүрэх мөч”-9 соак
  • 17:35
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 17:45
    “од шүүрэх мөч”-10 соак
  • 18:45
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:10
    “оргил цаг” цаг үеийн асуудлаар
  • 19:40
    “logo quiz”-шууд
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 21:40
    “байрны ах” муск
  • 22:50
    “тал нутгийн дайчин” уск
  • 00:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК /33,34/
  • 07:30
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 07:45
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    Оюуны өмчийн газар үзүүлж байна
  • 09:30
    МонГал таймс
  • 10:10
    “440 герц” хөгжмийн нэвтрүүлэг /23/
  • 10:50
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 11:20
    “Хөдөлмөрийн үр шим 2” Торгоны зам цувралаас
  • 11:50
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.24-26/
  • 13:50
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    “Хаан хүнс титэм – УБ сити” Мазала дээд лиг 2019 /шууд/
  • 17:05
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.27,28/
  • 18:35
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Зөв давалгаа” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Тоглолтын өмнө” Бундеслиг 30-р тойрог /шууд/
  • 21:20
    "Байерн Мюнхен - Вердер Бремен" Бундеслиг 30-р тойрог /шууд/
  • 00:00
    “Тоглолтын өмнө” Бундеслиг 30-р тойрог /шууд/
  • 00:20
    “Боруссия Мюнхенгладбах - РБ Лайпциг” Бундеслиг 30-р тойрог /шууд/
  • 02:30
    “Хөдөлмөрийн үр шим 2” Торгоны зам цувралаас
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.23-24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.11-12-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бурханд амласан амлалт" СОАК 23-р анги
  • 11:15
    "Сэтгэл хөдлөл" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 12:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:25
    "Тангараг" ОАК 1.25-26-р анги
  • 14:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:20
    "Нууц материалууд" ОАК 5.14-16-р анги
  • 17:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бурханд амласан амлалт" СОАК төгсгөлийн 24-р анги
  • 20:20
    "Од ба гэгээ" МУСК бүтсэн түүх
  • 20:45
    Сингапурт сурцгаая
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "1936 оны Берлиний олимп" баримтат кино
  • 23:10
    "NBA talk" нэвтрүүлэг /s12 e26/
  • 00:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Доргио долоон эр" МУСК
  • 10:50
    "Хошин шог"
  • 11:20
    "Содон аялгуу"
  • 11:30
    "NBA ACTION" 1825
  • 12:00
    "NBA ACTION" 1826
  • 12:20
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 12:30
    "Ратчет Кланк хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 14:08
    "Сошиал туршилт"
  • 14:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 32-р анги
  • 15:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 33-р анги
  • 16:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК төгсгөлийн 34-р анги
  • 17:10
    "Залуу эмч нар" ОАК 1-р анги
  • 18:10
    "Залуу эмч нар" ОАК 2-р анги
  • 19:05
    "Бүтээгчид"
  • 19:10
    "PREMIER LEAGUE WORLD" №44
  • 19:40
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 19:45
    "Содон аялгуу"
  • 19:50
    "Урагшаа Монгол"
  • 20:20
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" - Аялал жуулчлал
  • 21:00
    "Пост марафон-Post marathon"
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19177
  • 22:00
    "Залуу мөрдөгчид" МУСК
  • 23:50
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 190,191-р анги
  • 07:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 29-48-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 7-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 8-р хэсэг
  • 14:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 29,30-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 14-р хэсэг
  • 16:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 8-р хэсэг
  • 17:00
    "Чимээгүй номын сан" /season1/ 8-р хэсэг
  • 17:30
    "Ардын буйдан" /season-9/ 2-р хэсэг 2-р анги
  • 19:00
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" 5-р хэсэг
  • 21:00
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 8-р анги
  • 22:30
    "21-р Жамп гудамж" УСК
  • 00:30
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Үндэсний баялаг" МУСК
  • 12:50
    "Судрын чуулган" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:20
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Хуур богд кино
  • 15:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Найзууд " хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:55
    Кино миний амьдрал
  • 18:20
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:15
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Бизнес толь"
  • 23:00
    "7-н бурхан харавдаггүй" МУСК
  • 01:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 02:15
    Сайхан амраарай
  • 02:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Теле концерт
  • 07:20
    Уран сайхны кино
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 12:30
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:50
    Захидлын мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    ХАР ТАМХИ ганц удаа гэж байдаггүй
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 20:30
    Миний улаанбаатар - эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Монголчууд ярилцлага
  • 21:30
    Уран сайхны кино
  • 23:25
    Тоглолтын цаг
  • 01:15
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Хаврын Хит - 2019 промо
  • 10:10
    Тэд бидний төлөө-Бид тэдний төлөө
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Донж төгөлдөр концерт
  • 12:00
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Доголон Төмөр хаан
  • 12:40
    Бизнес аялал
  • 13:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Бизнес Амжилт
  • 15:30
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 25,26,27-р анги
  • 18:20
    Бизнес аялал
  • 19:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хаврын Хит -2019 промо
  • 22:00
    Мойлхон Уран сайхны кино
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:50
    Бизнес Амжилт
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Гал тогоо" ОАК (VI.11-17-р анги)
  • 11:50
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (IV.1,2-р анги)
  • 12:40
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (IV.3,4-р анги)
  • 13:30
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (IV.5,6-р анги)
  • 14:20
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (IV.7,8-р анги)
  • 15:10
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (IV.9,10-р анги)
  • 16:00
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (IV.11,12-р анги)
  • 16:50
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (IV.13,14-р анги)
  • 17:40
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (IV.15,16-р анги)
  • 18:30
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (IV.17,18-р анги)
  • 19:30
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (IV.19,20-р анги)
  • 20:30
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (IV.21,22-р анги)
  • 21:30
    "Алкатрас (The Rock)" УСК
  • 00:10
    "Гал тогоо" ОАК (VI.18-20-р анги)
  • 01:30
    "Нүүргүй хүн (Face off)" УСК
  • 03:40
    "Готам" ОАК (III.14-18-р анги)
  • 07:10
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.7-11-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 21-24, 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 13:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 12,13-р анги
  • 13:50
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Эрүүл амьдрал" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 19,20-р анги
  • 16:40
    Хошин шог
  • 17:05
    Амжилтын үндэс
  • 17:35
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Төрийн соёрхолт Д.Сосорбарам
  • 20:20
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:25
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 20:30
    7/1 Онцлох
  • 20:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 21:35
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #4
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:50
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 20-р анги
  • 23:50
    "Midnight Gaming" шууд нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 10:20
    "Малчид дуулж байна" улсын хоёрдугаар уралдаан эхэллээ
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Эрчүүд эмэгтэйчүүдийн эсрэг" УСК
  • 12:55
    "Нууц" УСК
  • 14:45
    "Хошин шог"
  • 15:20
    "Талархал" ток шоу
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Хортон" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хүүхэлдэй" УСК
  • 22:10
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 00:10
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Бүгдийг нь" СОАК 12-р анги
  • 11:55
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 12:25
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 12:35
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 13:35
    "Галзуу дурлал" СОАК 6,7,8-р анги /давталт/
  • 17:20
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:50
    "Талархал" ток шоу
  • 19:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:25
    "We Are Royals" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бүгдийг нь" СОАК 13-р анги
  • 23:15
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:55
    Эфир эхлэл
  • 07:00
    Өглөөний мэнд хүүхдүүдээ
  • 07:40
    Марчаахай
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 38-р анги
  • 08:25
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "ЛОЛ" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Ногоон сонголт
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАК 39-р анги
  • 12:00
    Миний ертөнц
  • 12:40
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 13:10
    СХД- ийн ЖДҮ
  • 14:00
    "Хайраа хайрла " ОАУСК 25-р анги
  • 15:00
    Ирээдүйн хотууд: Ирээдүйг цогцлоох нь
  • 16:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хобби
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 18:40
    Марчаахай
  • 19:00
    Сайн байна уу Захирлаа
  • 19:30
    "Дээрхийн Заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тахианы өд" ОАК 40-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд " нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 ток" шоу
  • 23:10
    "Хайраа хайрла" ОАУСК 25-р анги
  • 00:00
    "Амьдарлоги" МУСК
  • 01:57
    Эфир завсарлага

TV10

  • 08:00
    "Өглөө хөтөлбөр"
  • 08:50
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 09:50
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:10
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 11:30
    "Гурван цагийн хэлхээ" Нийгэм,эдийн засаг
  • 12:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг" ( давталт )
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:20
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:40
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:33
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    " Сэтгэл зүрхний шивнээ " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Мини Нинжа” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 13:02
    “Брүмиз” хүүхэлдэйн кино
  • 13:50
    Хамтдаа сурцгаая
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    " Сэтгэл зүрхний шивнээ " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    “Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    Da Vinci – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci – “Хараая янзтай” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:25
    Da Vinci – “Хоолоор наадагч”
  • 19:40
    Da Vinci – “Сай Кюү” т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    “Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Онцлох зочин
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:40
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Хатан туул” 1989 он
  • 11:10
    Томилолтоос ирлээ: Хөвсгөл, Архангай аймгаас бэлтгэв
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 13:30
    Парламентын хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:45
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Халуун сэдэв
  • 15:40
    Нээлттэй засаг
  • 16:00
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Хөгжлийн замаар: Эко хот
  • 19:50
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:50
    Өв эрдэнэ
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Төл таван эрдэнэ: Говьсүмбэр, Дорноговь аймгаас бэлтгэв.
  • 22:45
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 09:30
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:40
    "Владимер Путин" БК
  • 11:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 12:00
    Шагайн харвааны улсын аварга шалгаруулалт /Шууд/
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Монголын сайхан орноор
  • 15:50
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм"-Б.Бааст
  • 16:45
    "Алтны нууц" БК
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:45
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 20:35
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:15
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат нэвтрүүлэг 05
  • 11:00
    “Баялагийн ашиг хуваарилалтын шударга байдал” лекц
  • 12:30
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээлэл
  • 13:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 13:30
    “ЭХЭМҮТ үзүүлж байна” нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Цэцэгчний хүслэн” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:55
    Монгол дуу
  • 15:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган 247
  • 16:40
    “Бугын дуудлага” нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 20:25
    “Хөдөөгийн багш” нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 20:55
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 21:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” цуврал нэвтрүүлэг 05
  • 22:00
    “Монгол улсын тогтвортой хөгжил” хэлэлцүүлэг

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ВОТФОРД-АРСЕНАЛ 34-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №7: АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН 2001/02
  • 11:30
    МАН ЮТД-ВЕСТ ХЭМ 34-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №23: РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-1
  • 14:00
    ТОТТЕНХЭМ-ХАДДЕРСФИЛД 34-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №28: ВЕСТ БРОМ-МАН ЮТД 2012/13
  • 16:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ЧЕЛСИ 34-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    PL WORLD №43
  • 19:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 19:20
    МАН СИТИ-ТОТТЕНХЭМ (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ
  • 21:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 21:50
    ВЕСТ ХЭМ-ЛЭСТЕР (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    PL WORLD №43
  • 09:30
    PL NETBUSTERS №33
  • 10:00
    CONOR MCGREGOR: NOTORIOUS БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1026
  • 14:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2014 ОН
  • 15:00
    ЕРӨНХИЙЛӨГЧИЙН ЦОМЫН ТӨЛӨӨХ БАРИЛДААН
  • 20:00
    PL NETBUSTERS №33
  • 20:30
    PL WORLD №44
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №33
  • 21:50
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-БРАЙТОН (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:30
    БОСТОН - ИНДИАНА #3 ПЛЕЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 11:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2014 ОН
  • 12:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1989-1986 (АЛТ)
  • 14:00
    О.ЦЭРЭНДАГВЫН НЭРЭМЖИТ БӨХИЙН БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 20:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2015 ОН
  • 21:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19178
  • 21:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ
  • 21:50
    БОРНМУТ -ФҮЛХЭМ (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ГУСТАФСОН-МАНУВА
  • 10:50
    UFC 168 ВЭЙДМЭН-СИЛВА
  • 12:30
    ЖҮДО ТБИЛИСИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 3
  • 15:00
    ЖЮҮ ЖИЦҮГИЙН ДАШТ АБУ ДАБИ-2019 ӨДӨР 1 (ШУУД)
  • 23:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #20
  • 23:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #21

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Бурхан багшийн сургааль
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр
  • 10:30
    Өндөр гэгээн Занабазарын 380 жил Хангайн бүсийн хурд -2015/ Их нас ,Хязаалан ,Шүдлэн /
  • 12:00
    “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 13:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 16:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    “Дэлхийн хамгийн завгүй усан боомт ” Баримтат кино
  • 18:30
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    Өндөр гэгээн Занабазарын 380 жил Хангайн бүсийн хурд-2015 /Эрлийз дээд, дунд, бага нас/
  • 22:00
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Лолита” УСК
  • 01:20
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Буруугүй буруутан" ОАК 8-р анги
  • 08:20
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.19-р анги
  • 09:30
    "Ихрүүд" ОАК 81-83-р анги
  • 11:05
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 12-14-р анги
  • 13:30
    "Урхидагч" ОАК 6-8-р анги
  • 17:00
    "Буруугүй буруутан" ОАК 9-р анги
  • 18:30
    "Ихрүүд" ОАК 85, 86-р анги
  • 20:00
    "Урхидагч" ОАК 11-р анги
  • 21:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 17-р анги
  • 22:30
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.20-р анги
  • 23:50
    "Ихрүүд" ОАК 85, 86-р анги
  • 01:00
    "Урхидагч" ОАК 11-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ДЭТРОЙТ - МИЛУОКИ ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 02:30
    ОРЛАНДО - ТОРОНТО ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 05:00
    ДЭНВЭР - САН АНТОНИО ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 07:30
    NBA ACTION 1826
  • 08:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19177
  • 08:30
    БОСТОН - ИНДИАНА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 11:30
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:30
    ДЭНВЭР - САН АНТОНИО ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 15:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #27
  • 16:30
    "BIG O - OSCAR ROBERTON" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:30
    NBA ACTION 1826
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1827
  • 19:00
    "WILT 100" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19178
  • 20:30
    БОСТОН - ИНДИАНА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 23:00
    "REGGIE MILLER" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 12-р анги
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Коментатор форум /шууд/
  • 12:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    Их хурлын цаг
  • 13:30
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 13:50
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 48-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Зарын цаг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Амьдрал үргэлж сайхнаараа" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 13-р анги
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:40
    "Өртөө" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Мазуухай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:20
    Зураглал
  • 08:25
    Хошин шог
  • 08:45
    NTN үзүүлжбайна
  • 08:55
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:30
    “Доктор +”эрүүл мэндийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    NTN үзүүлжбайна
  • 10:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 4-р анги /Давталт/
  • 10:55
    Монгол дууны цаг
  • 11:10
    “Face to Face” танин мэдэхүйн ярилцлагын нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:10
    NTN үзүүлж байна
  • 12:20
    "National" Бизнесмэдээ
  • 12:40
    Хошин шог
  • 13:00
    МУСК
  • 14:40
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    NTN үзүүлж байна
  • 16:00
    "BOSS" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "National" Бизнесмэдээ
  • 16:55
    NTN үзүүлж байна
  • 17:05
    N music” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:50
    NTN үзүүлж байна
  • 19:00
    "National" Бизнесмэдээ
  • 19:15
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 20:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 1,2-р анги/Давталт/
  • 22:00
    NTN үзүүлж байна
  • 22:10
    “Golf and Coffee ” чөлөөт ярилцалгын нэвтрүүлэг
  • 23:10
    “Сошиал ертөнцийн иргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Төрийн дуудлал
  • 23:40
    Сайхан амраарай!

MNBA Sports

  • 08:00
    "c" зэрэглэлийн уашт-2018 хагас шигшээ
  • 10:00
    спрайт супер лиг 2019: шууд
  • 18:00
    fiba 3x3 world cup 2018
  • 20:00
    үндэсний лиг 2019 финал: архангай vs ховд тоглолт-7
  • 22:00
    залуу насандаа нэвтрүүлэг
  • 23:30
    үндэсний лиг 2019 улирлын тоглолтууд

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:25
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 3-5 анги
  • 15:05
    Тоглолтын цаг
  • 16:55
    Баримтат кино
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 19:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

IV/2507:00

SPS Сагсан Бөмбөг

NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)

IV/2518:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 95, 96-р анги

IV/2512:00

MN25

"ард түмний зарц" олон ангит кино 1-р анги