МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Сая фунтын мөнгөн тэмдэгт” уран сайхны кино
  • 10:25
    “Жив жив” бага насны хүүхдэд зориулав
  • 10:50
    “Мянган инженер” /Инженер технологийн дээд боловсрол төсөл/
  • 11:10
    16мм-ийн кино төсөл: “Тайгын охин” 1988 он
  • 11:50
    MNB спорт: Бахархал Монгол улсын гавьяат тамирчин Дашгомбын Баттулга
  • 12:30
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 13:00
    “Сэрэлт ” Монголын уран сайхны кино
  • 14:20
    Хөгжмийн агшин
  • 14:30
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 15:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 15:20
    “Алтайн халиун буга”
  • 15:45
    “Хүний үнэр” теле жүжиг 1,2-р хэсэг
  • 17:50
    Бидний цөөхөн Монголчууд: “Эгэл баатар”
  • 18:15
    Алтан аргамж “МУ-ын эдийн засгийн гадаад бодлого”Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин Д.Даваасамбуу
  • 18:55
    Дуу бүтсэн түүх: ”Таван эрдэнэ” дууны тухай
  • 19:20
    Хөгжлийн замаар: Солонгос улс “Эко хот”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Монголын түүх: “Үндэсний эрх чөлөөний хувьсал 1911он”
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Нууц нэр Жек Строонг” уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 08:10
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:10
    Business news
  • 11:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:30
    Глобал удирдагч-2019
  • 12:30
    Хөгжилтэй аялал
  • 12:50
    Изохаус үзүүлж байна
  • 12:55
    Арьс цайх өвчнийг Япон технологиор Монголдоо эмчилж байгаа үр дүнгээс
  • 13:00
    Аяллын хөтөч
  • 13:30
    Эхнэрийн урхи СОАК 109,110-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Амьдралоги МУСК
  • 16:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:00
    Өнөөгийн монгол /Япон хэлээр/
  • 17:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:30
    Дефакто тойм /Орос хэлээр/
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Баруун т@рхи буюу соёлын Тв Довтолгоо
  • 19:10
    Business news
  • 19:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:30
    Сайн уу, Сайнаа Ток шоу
  • 20:40
    Арьс цайх өвчнийг Япон технологиор Монголдоо эмчилж байгаа үр дүнгээс
  • 20:45
    Эхнэрийн урхи СОАК 111,112-р анги
  • 22:10
    Урагшаа монгол нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Хаврын хит-2019 промо
  • 23:00
    Би дурламаар байна МУСК
  • 00:30
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "sunray салон" үзүүлж байна
  • 11:55
    "шеф" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 15,16,17-р анги
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "аялагчид"-3,4
  • 16:20
    "манцуйтай тамирчин"
  • 16:50
    "ам нээвэл" ярилцлага /давталт/
  • 17:40
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 290-р анги
  • 18:00
    "тархины фитнесс"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 18-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё"
  • 22:40
    "орел ба решка"
  • 00:20
    "25 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 01:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:45
    business news
  • 08:55
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 10:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    business news
  • 10:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 11:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    business news
  • 12:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:40
    "миний аав ийм л хүн" соак 44,45,46-р анги
  • 16:00
    "солонгон ааштын увидас"
  • 16:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "tvmall"
  • 17:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    " миний аав ийм л хүн" соак 47-р анги
  • 19:50
    business news
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    "кайф"
  • 20:45
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    муугз ц.чулуунбат - содон аялгуу
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Далайн эрэг” баримтат кино
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн наадам 2-р шат
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:45
    Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 11:05
    “Business maximum 88”
  • 11:20
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Япон анимэшн “Боруто” 8.9.10-р анги
  • 14:00
    Бөхийн барилдааны тойм
  • 16:00
    УСК
  • 18:00
    "Миа бид хоёр" хүүхдийн цуврал УСК, 31-р анги
  • 18:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,42-р анги
  • 22:20
    “Beat the champions” /давталт/
  • 23:30
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Xүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хайрын бэлэг" УСК
  • 12:50
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 279 - 282-р анги
  • 14:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 1-р анги
  • 15:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 2-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 3-р анги
  • 18:30
    Шилийн гол аймаг, Авга хошуу нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 19:20
    "Сэтгэлийн дуудлагаар" (1965) МУСК
  • 20:40
    "Нийслэл хүү Өвөр Монголд" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ватиканы бичлэг" УСК
  • 23:20
    "Амтат шөл" хөгжөөнт нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:55
    “байрны ах” муск
  • 10:00
    “тал нутгийн дайчин” уск
  • 11:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “амьдрал бол аялал”
  • 12:45
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:15
    “амьдрал бол аялал”
  • 14:30
    “хөршийн царайлаг залуу” -13 оак
  • 15:20
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 15:30
    “амьдрал бол аялал”
  • 15:45
    “хөршийн царайлаг залуу” -14 оак
  • 16:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 17:00
    “хөршийн царайлаг залуу” -15 оак
  • 17:55
    “хөршийн царайлаг залуу” -16 оак
  • 18:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 19:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:30
    “түүхэн хэлхээ”
  • 20:30
    “хайрын хүч”
  • 21:30
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 21:40
    “х 35” movie talk show
  • 22:40
    “харваачдын дайн” уск
  • 00:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК /35-37/
  • 08:15
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    “Зөв давалгаа” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Юнагийн гудамж” ОАК /4-8/
  • 15:35
    “Хэлтгий заяа” МУСК
  • 16:50
    “Паддингтон” УСК
  • 18:30
    “Үүр цайгаасай” МУСК
  • 21:00
    “Тоглолтын өмнө” Бундеслиг 30-р тойрог /шууд/
  • 21:20
    "Фрайбург - Боруссия Дортмунд" Бундеслиг 30-р тойрог /шууд/
  • 23:50
    Нөгөө кинонууд: “Аалзан сараана” УСК
  • 01:50
    “Хэлтгий заяа” МУСК
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.25-26-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.13-14-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бурханд амласан амлалт" СОАК төгсгөлийн 24-р анги
  • 11:15
    "1936 оны Берлиний олимп" баримтат кино
  • 12:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Тангараг" ОАК 1.27-28-р анги
  • 14:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:20
    "Тангараг" ОАК 1.29-р анги
  • 15:20
    "Нууц материалууд" ОАК 5.17-18-р анги
  • 17:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Зуун өдрийн хань" СОАК 1-р анги
  • 20:15
    Рекламны блок
  • 20:20
    "Од ба гэгээ" МУСК бүтсэн түүх
  • 20:45
    Сингапурт сурцгаая
  • 20:50
    Рекламны блок
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Рекламны блок
  • 22:00
    "Путин" баримтат кино
  • 23:10
    "Миний нууц" МУСК
  • 00:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Богд хаан" МУСК
  • 11:00
    "PREMIER LEAGUE WORLD" №44
  • 11:30
    "ПРЕМЬЕР ЛИГ" тойм №35
  • 12:30
    "Мэргэн харваач" хүүхэлдэйн кино
  • 13:55
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 14:00
    "Сошиал туршилт"
  • 14:10
    "Миний нууцлаг дурсамж" ОАК 10-р анги
  • 15:25
    "Миний нууцлаг дурсамж" ОАК 11-р анги
  • 16:40
    "Миний нууцлаг дурсамж" ОАК 12-р анги
  • 17:55
    "Миний нууцлаг дурсамж" ОАК төгсгөлийн 13-р анги
  • 19:10
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 20:10
    "Содон аялгуу"
  • 20:15
    Хошин шог
  • 21:00
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19178
  • 22:00
    "Сарнай" УСК
  • 23:50
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 192,193-р анги
  • 07:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 55-64-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 31-33-р анги
  • 14:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 25-36-р анги
  • 15:30
    "Би хэн бэ?" нэвтрүүлэг /season4/ 7-р хэсэг
  • 16:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:30
    "Намайг сонгооч" /season1/ 8-1,2-р хэсэг
  • 17:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" 6-р хэсэг
  • 19:10
    "Монос хүнс" компанийн танилцуулга төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ардын буйдан" /season-8/ 2-р хэсэг -3-р анги
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 23:50
    "X Man-1" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:25
    "Бизнес толь"
  • 09:55
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "7-н бурхан харавдаггүй" МУСК
  • 12:50
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:20
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Их түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:20
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    Баримтат кино
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:35
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Бизнес толь"
  • 21:55
    "Дүр эсгэгчид" МУСК
  • 23:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 00:05
    Сайхан амраарай

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:50
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 11:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 12:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Уран сайхны кино
  • 14:10
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 14:40
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эрвээхэй нас нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 18:40
    Захидлын мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 19:45
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Хаврын Хит - 2016 тоглолт
  • 11:10
    Бизнес Амжилт
  • 11:40
    Хаврын Хит -2019 промо
  • 12:00
    Бизнес аялал
  • 12:40
    Аялгуут хором
  • 13:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:30
    Бизнес Амжилт
  • 16:10
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 28,29-р анги
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 18:40
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Хэлтгий заяа Уран сайхны кино
  • 20:30
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Зөв сонголт
  • 21:30
    Хаврын Хит -2019 промо
  • 22:00
    Шарталт Уран сайхны кино
  • 23:50
    Харийн шоронд Баримтат кино
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:10
    Бизнес Амжилт
  • 01:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Рекэт" МУСК
  • 10:40
    "Галт хот (City on Fire)" УСК
  • 12:30
    "Юуг ч бүү хойш тавь (Much Ado About Nothing)" УСК
  • 14:30
    "Үнсгэлжин (Cinderella)" УСК
  • 16:20
    "Алкатрас (The Rock)" УСК
  • 18:50
    "Үүр цайгаасай" МУСК
  • 21:30
    "Тус дэм (The Help)" УСК
  • 00:10
    "Гал тогоо" ОАК (VI.18-20-р анги)
  • 01:20
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 08:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #4
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 40-44 -р анги
  • 13:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 3-р бүлгийн 1,2,3-р анги
  • 14:15
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    7/1 Онцлох
  • 15:15
    "Үүр цайгаасай" МУСК
  • 16:55
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Монгол улсын хөдөлмөрийн баатар, Ардын жүжигчин, дуурийн дуучин Г.Хайдав
  • 18:15
    Амжилтын үндэс
  • 18:45
    "Talk With Me" Байгаль, зэрлэг амьтдыг хамгаалах нийгэмлэгийн (WCS) захирал Ш. Энхтүвшин
  • 19:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 19:25
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:35
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 5-р бүлгийн 8-р анги
  • 22:25
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:30
    "Тэр намайг хэр сайн мэдэх вэ" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Үүр цайгаасай" МУСК
  • 00:35
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 01:35
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Малчид дуулж байна" улсын хоёрдугаар уралдаан эхэллээ
  • 10:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хүүхэлдэй" УСК
  • 12:40
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 14:40
    "Хошин шог"
  • 15:20
    "Талархал" ток шоу
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    "Анастасияа" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Шөнө дундын яриа" МУСК
  • 22:00
    "Эр хүн болгож өгөөч" МУСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    "We Are Royals" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бүгдийг нь" СОАК 13-р анги
  • 11:45
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 12:15
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 12:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 13:30
    "Галзуу дурлал" СОАК 9,10-р анги /давталт/
  • 16:00
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм"
  • 18:25
    "Мy-UB" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 20:50
    "We Are Royals" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бүгдийг нь" СОАК 14-р анги
  • 23:15
    "Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    Эфир эхлэл
  • 08:00
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 08:30
    "Хайраа хайрла" ОАУСК 20-25 р анги
  • 14:30
    "Тахианы өд" ОАК 35-40-р анги
  • 21:00
    Сайн байна уу? Захирлаа Ток шоу
  • 21:35
    "Дээрхийн заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 22:00
    "Хайраа хайрла" ОАУСК 26-р анги
  • 23:00
    "Шөнө дундын яриа" МУСК
  • 00:45
    Эфир завсарлага

TV10

  • 00:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 00:40
    "Төгсгөл"
  • 08:50
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 09:50
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:10
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг ( давталт )
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:20
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Уран сайхны кино

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:33
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 09:02
    " Хулгайлагдсан нь " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:10
    "Мини Нинжа” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 12:02
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 13:02
    “Брүмиз” хүүхэлдэйн кино
  • 13:50
    Хамтдаа сурцгаая
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Миний найз Үби” хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    " Хулгайлагдсан нь " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:05
    "Х лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    Da Vinci – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci – “Шинжлэх ухааны туршилтууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci – “Мати Дада хоёр”
  • 19:25
    Da Vinci – “Төгс нотолгоо” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Da Vinci – “Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр” т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Төл таван эрдэнэ: Говьсүмбэр, Дорноговь аймгаас бэлтгэв.
  • 09:30
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:30
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 11:00
    “Атар амьдралын амт” баримтат кино
  • 12:00
    120/80 эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 12:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 13:25
    Сүлд
  • 13:45
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 14:15
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 14:20
    “Зогсошгүй” Moon dance хамтлагийн үүсгэн байгуулагч О.Саранхүү
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Хөгжлийн замаар: Эко хот
  • 15:50
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 16:00
    Хайрлаарай: “Гэр бүлийн үнэ цэнэ” ярилцлага
  • 17:00
    Бахархал: МУГТ Д.Баттулга
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ/давталт/
  • 19:20
    Алтан Аргамж: “Монгол-Кубын харилцаа” Ахмад дипломатч Г.Төмөрчулуун
  • 20:00
    Долоо хоногийн тойм хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Робокон-2019
  • 21:20
    Монголын түүх: “Манж Чин улсын үеийн Монгол”
  • 22:20
    Долоо хоногийн тойм хөтөлбөр /давталт/

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:15
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 11:40
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Владимер Путин" БК
  • 16:40
    Монголын сайхан орноор
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:45
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:40
    Тоглолтын цаг
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Монгол улсын тогтвортой хөгжил” хэлэлцүүлэг
  • 11:10
    “Эрин цагийг оношлохуй” цуврал нэвтрүүлэг 05
  • 12:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:15
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Хөдөөгийн багш” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Цэцэгчний хүслэн” нэвтрүүлэг
  • 14:05
    “Намын төр үү, түмний төр үү” хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    “Туурга нэгтний үр сад” гурван улсын тоглолт
  • 18:45
    Монгол дуу
  • 18:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Баялагийн ашиг хуваарилалтын шударга байдал” лекц
  • 20:00
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:40
    Алжаал тайлах аязууд
  • 23:10
    Энэ 7 хоногийн хөтөлбөр жаргалаа

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 00:20
    НЬЮКАСЛ-САУТХЭМПТОН (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН СИТИ-ТОТТЕНХЭМ 35-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №15: РОБИН ВАН ПЕРСИ
  • 11:30
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-БРАЙТОН 35-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №24: РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-2
  • 14:00
    ВЕСТ ХЭМ-ЛЭСТЕР 35-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №30: ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 2015/16
  • 16:30
    НЬЮКАСЛ-САУТХЭМПТОН 35-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    PL WORLD №44
  • 19:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №33
  • 20:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 20:20
    ЭВЕРТОН-МАН ЮТД (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 22:50
    КАРДИФФ-ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #21
  • 09:30
    PL WORLD №43
  • 10:00
    ФҮЛХЭМ-ЭВЕРТОН 34-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1350
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1025
  • 16:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1826
  • 17:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ФИНАЛ-2017 HAMBURG, GERMANY
  • 18:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2014 ОН
  • 19:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2015 ОН
  • 20:00
    WWE MONDAY RAW 1350
  • 22:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1025

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "ROAD TO MR.OLYMPIA" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 09:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2015 ОН
  • 10:30
    ХЬЮСТОН - ЮТА #3 ПЛЕЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 13:30
    ЖЮҮ ЖИЦҮГИЙН ДАШТ АБУ ДАБИ-2019 ӨДӨР 1
  • 21:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #15
  • 22:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19179
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ
  • 22:50
    АРСЕНАЛ - КРИСТАЛ ПАЛАС (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 186 ЖОНСОН-ХОРИГУЧИ
  • 11:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1026
  • 13:30
    UFC 184 РОУЗИ-ЗИНГАНО
  • 15:00
    ЖЮҮ ЖИЦҮГИЙН ДАШТ АБУ ДАБИ-2019 ӨДӨР 2 (ШУУД)
  • 22:00
    DAWG FIGHT БАРИМТАТ КИНО

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Бурхан багшийн сургааль
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 10:30
    Өндөр гэгээн Занабазарын 380 жил Хангайн бүсийн хурд-2015 /Эрлийз дээд, дунд, бага нас/
  • 12:00
    "Чамайгаа санана" концерт, яруу найрагч Ч.Нандинцэцэг /СТА/
  • 13:40
    "Өмнөд туйлын станц" баримтат кино
  • 14:30
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 17:30
    Нүүрэнтэйн хурд -2016 /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эрүүл мэнд инээмсэглэл"нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг 
  • 23:00
    " Бернард Дорис хоёр" УСК 
  • 00:40
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Буруугүй буруутан" ОАК 9-р анги
  • 08:20
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.20-р анги
  • 09:30
    "Ихрүүд" ОАК 84-86-р анги
  • 11:05
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 15-17-р анги
  • 13:30
    "Урхидагч" ОАК 9-11-р анги
  • 17:00
    "Буруугүй буруутан" ОАК 10-р анги
  • 18:30
    "Ихрүүд" ОАК 87, 88-р анги
  • 19:50
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 18-р анги
  • 22:50
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.21-р анги
  • 00:00
    "Ихрүүд" ОАК 87, 88-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    Л.А КЛИППЕРС - ГОЛДЕН СТЭЙТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 02:30
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 05:00
    ОРЛАНДО - ТОРОНТО ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 07:30
    ДЭТРОЙТ - МИЛУОКИ ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 10:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19178
  • 10:30
    ХЬЮСТОН - ЮТА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 13:30
    "REGGIE MILLER" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1827
  • 15:30
    БОСТОН - ИНДИАНА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 18:00
    NBA ACTION 1827
  • 18:30
    "THE IVERSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19179
  • 20:30
    ХЬЮСТОН - ЮТА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 23:00
    NBA ACTION 1827
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19179

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 13-р анги
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Монгол бөхийн аваргууд" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:10
    Коментатор форум
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Танил хүн"нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Зарын цаг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 49-р анги
  • 17:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    """Таны эрүүл мэнд"" нэвтрүүлэг:Хүүхдийн сонсгол ба сонсгол бууралт...."
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Брэнд үйлдвэрлэгч
  • 21:40
    Аса цирк
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 14-р анги
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:40
    "Нүдэн сондор"МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    Хошин хөтөлбөр
  • 08:25
    “Дуурийн ханхүү” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    NTN үзүүлжбайна
  • 09:35
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:55
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 1,2-р анги/Давталт/
  • 11:40
    "National" Бизнесмэдээ
  • 12:00
    “N music” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:30
    NTN үзүүлжбайна
  • 12:40
    “Golf and Coffee ” чөлөөт ярилцалгын нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 13:40
    Монгол дууны цаг
  • 14:00
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:15
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:35
    NTN үзүүлж байна
  • 14:45
    "Араатны хаан арслан" 1-р анги Хүүхэлдэйн кино
  • 16:05
    Хэлэлцүүлэг
  • 17:05
    NTN үзүүлжбайна
  • 17:20
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    “Face to Face” танин мэдэхүйн ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 19:40
    NTN үзүүлж байна
  • 19:50
    "National" Бизнесмэдээ
  • 20:10
    “Доктор +”эрүүл мэндийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:40
    NTN үзүүлж байна
  • 20:50
    "National" Бизнесмэдээ
  • 21:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 3,4,5-р анги/Давталт/
  • 23:25
    Сошиал ертөнцийн эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    Төрийн дуулал
  • 23:50
    Сайхан амраарай

MNBA Sports

  • 08:00
    "c" зэрэглэлийн уашт-2018 хүрэл медалын тоглолт
  • 09:00
    "c" зэрэглэлийн уашт-2018 алтан медалын тоглолт
  • 10:00
    спрайт супер лиг 2018-19 |шууд|
  • 18:00
    үндэсний лиг 2019 хагас шигшээ: увс нуур vs сэлэнгэ тоглолт-3
  • 19:30
    үндэсний лиг 2019 хагас шигшээ: архангай vs өвөрхангай тоглолт-4
  • 21:30
    бахархал 3х3 нэвтрүүлэг
  • 22:30
    mnba үндэсний лиг 2018-19 дэд хэсэг плей-офф

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:25
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 6, 7-р анги
  • 14:15
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Тоглолтын цаг
  • 17:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 19:05
    “Алтан ордны улсаар” тэмдэглэл
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

IV/2507:00

SPS Сагсан Бөмбөг

NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)

IV/2518:30

AsianBox

"Ихрүүд" ОАК 95, 96-р анги

IV/2512:00

MN25

"ард түмний зарц" олон ангит кино 1-р анги