МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/
  • 09:00
    “Тосгонд болсон явдал” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 29,30-р анги
  • 10:30
    Миний нэрийн хуудас
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “High Feeling”Солонгос Монголын хамтарсан модерн балетын тоглолт
  • 15:00
    Дуу бүтсэн түүх: “Таван эрдэнэ” дууны тухай
  • 15:30
    Олон нийтийн цаг /давталт/
  • 16:00
    “Өөдрөг залуус ” ОХУ-ын олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 17:00
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Алтан аргамж: “МУ-ын эдийн засгийн гадаад бодлого” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин Д.Даваасамбуу
  • 18:20
    Хөгжмийн агшин
  • 18:30
    Онцгой дуудлага
  • 18:50
    Бидний цөөхөн Монголчууд: “Эгэл баатар”
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол /шууд/
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Тосгонд болсон явдал” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 31,32-р анги
  • 23:25
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:02
    Сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:07
    Пороро хүүхэлдэйн кино /8 анги/
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу? №01
  • 09:40
    Кофе юу? Цай юу? №02
  • 10:25
    Кофе юу? Цай юу? №03
  • 11:00
    Business news
  • 11:15
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:25
    Аяллын хөтөч
  • 12:00
    Гэгээрлийн цаг
  • 12:15
    Хаврын хит 2019 промо
  • 12:25
    УИХ-ын цаг
  • 13:00
    Сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:45
    Эхнэрийн урхи ОАК /113, 114/
  • 15:05
    Business news
  • 15:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:30
    Хэлмэгдэгч ОАК /7/
  • 16:30
    Цуурхалын тухай олны танилуудын яриа
  • 16:40
    Супер спорт
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    Пороро хүүхэлдэйн кино /4 анги/
  • 17:55
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:05
    Мянган өдрийн амлалт ОАК /17/
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи ОАК /115, 116/
  • 22:25
    Дуудлага МУСК
  • 23:45
    NBA talk
  • 01:00
    Сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:05
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 291,292-р анги
  • 12:00
    "шеф" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 19-р анги
  • 13:25
    "аялагчид"
  • 14:10
    "сонин хачин"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 46-р анги
  • 16:20
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 293,294-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 20-р анги
  • 21:25
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:20
    "аялагчид"
  • 23:10
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 47-р анги
  • 00:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:20
    business news
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    "миний аав ийм л хүн" соак 48-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:35
    "тэ жу ён " соак 64-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:15
    "дэндүү их хүсэл" соак 5-р анги
  • 16:15
    business news
  • 16:25
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 16:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "сүлдэт баганын дэргэд"
  • 18:00
    "шинэ монгол" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "алтан фонд - монгол улсаа хөгжүүлье" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    мэдээ
  • 19:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:20
    business news
  • 19:30
    " миний аав ийм л хүн" соак 49-р анги
  • 20:45
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 65-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Бишрэлийн уул” баримтат кино
  • 06:40
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 08:45
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:05
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг” олон ангит УСК,30-р анги
  • 09:55
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Боруто” 13-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Тоо юу, сүлд үү”,26-р хэсэг
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг /давталт
  • 13:55
    ТВ зар 151918
  • 14:05
    “Эрх жаал 2” олон ангит уран сайхны киноны,5-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК,58,59-р анги
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Миа бид хоёр" хүүхдийн цуврал УСК,32-р анги
  • 17:30
    ТВ зар 151918
  • 17:35
    “Боруто” 13-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Гантулгын цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг 2-р хэсэг /Дархан хот/
  • 21:30
    “Хайр ба эрдэнэс” олон ангит УСК, 44-р анги
  • 22:50
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 58, 59-р анги
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Үл мэдэгдэх газар орон - Морокко" баримтат кино
  • 12:00
    Шилийн гол аймаг Авга хошуу 2-р хэсэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 285,286-р анги
  • 14:05
    "Өнөөдрийн эхлэл" хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 4-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 287,288-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 5-р анги
  • 22:45
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "Үл мэдэгдэх газар орон" баримтат кино
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “бизнес аялал”
  • 10:00
    “од шүүрэх мөч”-11 соак
  • 11:00
    “нисэх онгоцны буудал хүрэх зам”-1 соак
  • 12:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 12:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 13:00
    “түүхэн хэлхээ”
  • 14:00
    хүүхдийн эмч сонсож байна
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:20
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 16:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    business location
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 17:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “од шүүрэх мөч”-12 соак
  • 19:30
    “х 35” movie talk show
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 21:40
    “нисэх онгоцны буудал хүрэх зам”-2 соак
  • 22:55
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 23:05
    “од шүүрэх мөч”-12 соак
  • 00:05
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 38-р анги
  • 06:45
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    Мэдээ
  • 08:35
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.29/
  • 09:20
    “Шидэт өвөл” МУСК
  • 10:35
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 11:25
    “Юунагийн гудамж” ОАК 9-р анги
  • 12:25
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 38-р анги
  • 13:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.29/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 15:00
    “Юунагийн гудамж” ОАК 9-р анги
  • 16:00
    “Өөр өнцөг” хэлэлцүүлэг
  • 17:20
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 39-р анги
  • 18:05
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    “Үзэл бодлын зөрөг” ярилцлага
  • 21:00
    “Мазала 2019” 2-р тойргийн тойм
  • 21:20
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.30/
  • 22:10
    “Юунагийн гудамж” ОАК 10-р анги
  • 23:35
    Тойргийн дараа
  • 00:40
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 39-р анги
  • 01:25
    Мэдээ
  • 02:25
    "Байерн Мюнхен - Вердер Бремен" Бундеслиг 30-р тойрог /давталт/
  • 04:10
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.28-р анги
  • 08:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 31-32-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 31-32-р анги
  • 09:20
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.16-р анги
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Зуун өдрийн хань" СОАК 2-р анги
  • 11:25
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №20
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:07
    "Тангараг" ОАК 1.30-р анги
  • 13:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" 2-р ангийн хичээл №20
  • 13:30
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3-р ангийн хичээл №20
  • 14:02
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Ялалт ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №57,58
  • 15:50
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Ээжүүд" ОАК 1.1-2-р анги
  • 17:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.29-р анги
  • 17:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 33-34-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 33-34-р анги
  • 18:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.17-р анги
  • 19:00
    "Зуун өдрийн хань" СОАК 3-р анги
  • 20:40
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Сингапурт сурцгаая
  • 21:00
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тангараг" ОАК 1.31-р анги
  • 23:05
    "Ээжүүд" ОАК 1.3-4-р анги
  • 00:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 07:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 08:00
    "Мөнгөний ноёрхол-2" баримтат кино
  • 09:00
    NBA GAME TIME тойм нэвтрүүлэг 19179
  • 09:25
    Содон аялгуу
  • 09:30
    Хошин шог
  • 09:55
    "Бүтээгчид"
  • 10:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 3-р анги
  • 10:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 11:00
    Хошин шог
  • 11:20
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • 13:00
    Эрдэнэ Жавхлант уулын тахилга 2018 Уулбаян сум
  • 14:45
    Аз жаргалд итгэ
  • 14:50
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 14:55
    "Бүтээгчид"
  • 15:00
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 16:15
    Сошиал туршилт
  • 16:20
    Хошин шог
  • 16:50
    "Бүтээгчид"
  • 16:55
    High trade
  • 17:10
    Монгол малчны зар
  • 17:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 17:55
    "Содон аялгуу"
  • 18:00
    High trade
  • 18:15
    "Сошиал туршилт"
  • 18:20
    "Амрыг эрье"
  • 19:00
    "ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ" №36
  • 20:00
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 20:05
    “Содон аялгуу”
  • 20:10
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 21:10
    Хошин шог
  • 21:27
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19180
  • 21:55
    "Бүтээгчид"
  • 22:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 4-р анги
  • 23:00
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 195-р анги
  • 06:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 65,66-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 49-52-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 9-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 49-51-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 34-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 22-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-2 / 19-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хамтдаа" МУСК 7-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Чассс... COOK SHOW" 7-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 67,68-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 1-4-р анги
  • 18:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 13-9-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 35-р анги
  • 21:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season1/ 6-р анги
  • 22:00
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 10-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "24" ОАК /season-3/ 13-р анги
  • 01:00
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 9-р хэсэг
  • 01:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 22-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:15
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:15
    "Бид нэг үеийнхэн" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дуун тамгатай хүлгүүд" тоглолт
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Эрэл" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бизнес толь"
  • 22:05
    "Тоглож болохгүй нас" МУСК
  • 23:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    Сайхан амраарай

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цэргийн тагнуулын алба Умард фронд ОАУСК 6-р анги
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    SMEAG school үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнэс амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    NILS school үзүүлж байна.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв давталт
  • 12:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    SMEAG school үзүүлж байна.
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Цэргийн тагнуулын алба Умард фронд ОАУСК 7-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Тод хэлэлцүүлэг"
  • 22:30
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 22:40
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 01:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:50
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Хошин цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Хаврын хит-2019 промо
  • 10:10
    Бизнес Амжилт
  • 10:40
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Батмөнх Даян хааны үе
  • 11:20
    Бүтээлч Монголчууд
  • 12:00
    Хаврын хит-2019 промо
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Хаврын хит-2019 промо
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Урагшаа залуусаа Уран сайхны кино
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хаврын Хит -2019 промо
  • 22:00
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 31-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Харийн шоронд Баримтат кино
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:10
    Бизнес Амжилт
  • 01:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Готам" ОАК (III.18,19-р анги)
  • 10:30
    "Гал тогоо" ОАК (VI.19,20-р анги)
  • 11:25
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 12:20
    "Хөөрхөн хүүхэн (Pretty Woman)" УСК
  • 14:30
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.10-13-р анги)
  • 16:00
    "Үнсгэлжин (Cinderella)" УСК
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:05
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Готам" ОАК (III.20-р анги)
  • 19:30
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.14,15-р анги)
  • 20:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 21:40
    "Хулгайчид (Once a Thief)" УСК
  • 23:50
    "Рекэт" МУСК
  • 01:30
    "Готам" ОАК (III.19,20-р анги)
  • 03:00
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.12-15-р анги)
  • 04:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.1-4-р анги)
  • 06:10
    "Хулгайчид (Once a Thief)" УСК
  • 08:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 08:15
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.14,15-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 3-р бүлгийн 4-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 45-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 73,74-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 3-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 12:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 13:25
    "Talk With Me" Байгаль, зэрлэг амьтдыг хамгаалах нийгэмлэгийн (WCS) захирал Ш. Энхтүвшин
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 2-р анги
  • 15:30
    "Анчид" Анимэ 19,20,21-р анги
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 73,74-р анги
  • 18:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 18:35
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 46-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:25
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 22:15
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:20
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #4
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 3-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 3-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 10:20
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Спаркс" УСК
  • 13:05
    "Механик дахин сэргэлт" УСК
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "ХХ зуун" баримтат кино 7-р анги
  • 16:20
    "Талархал" ток шоу
  • 17:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Тоосгон байшин" УСК
  • 22:10
    "ФОРТ РОСС" УСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Бүгдийг нь" СОАК 15-р анги /давталт/
  • 11:10
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 11:25
    "Их засаг-Япон орноор" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "We Are Royals" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Авяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Учралын баяр-2" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 17:45
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Галзуу дурлал" СОАК 12-р анги
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бүгдийг нь" СОАК 16-р анги
  • 23:15
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:55
    Эфир эхлэл
  • 07:00
    Өглөөний мэнд хүүхдүүдээ
  • 07:40
    Марчаахай
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 39-р анги
  • 08:25
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Марчаахай
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Марчаахай
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАУСК 42-р анги
  • 12:00
    Ирээдүйн хотууд: Ирээдүйг цогцлоох нь
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 14:00
    "Хайраа хайрла " ОАУСК 27-р анги
  • 15:00
    СХД- ийн ЖДҮ
  • 16:00
    Нууцууд: Цуврал алуурчинтай хийсэн ярицлага
  • 17:00
    Марчаахай
  • 17:25
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 40-р анги
  • 20:00
    "Тахианы өд" ОАК 43-р анги
  • 21:00
    Сайн байна уу Захирлаа
  • 21:30
    "Mонгол билиг ухаан " Ардын өв уламжлал
  • 21:45
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Хайраа хайрла " ОАУСК 28-р анги
  • 23:00
    "Single Ladies-2" МУСК
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV10

  • 08:00
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "alivemax" үзүүлж байна
  • 09:15
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:15
    "alivemax" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Ард түмний зууч" Шууд
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:20
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Сэдэв" Нийгэм,эдийн засаг
  • 18:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Мини нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:02
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомыг түүх”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Ницше"
  • 14:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    " Миний найз Үби"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:33
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх"
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Ницще”
  • 19:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:33
    Бүүвэйн дуу
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 10:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:40
    Онцлох зочин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр/шууд/
  • 14:00
    ММ энэ долоо хоногт
  • 14:05
    Халуун сэдэв /давталт/
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар/шууд/
  • 19:00
    Хөгжлийн замаар: Эко хот
  • 19:30
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:40
    Тариаланчид
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Онцгой дуудлага
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Оргилд хүрэх зам
  • 08:50
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:40
    Таны амралтанд
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Хятадын хун" БК
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 33-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Дунханы нисдэг бухад" БК
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 34-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Ариун мөнгө" БК
  • 18:45
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    "Ярилцах цаг"
  • 20:05
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 20:25
    Таны амралтанд
  • 20:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Халуухан ээж" ХОАК 35, 36-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    PL NETBUSTERS №33
  • 00:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ЧЕЛСИ 34-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 02:50
    ЧЕЛСИ-БӨРНЛИ (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТОТТЕНХЭМ-МАН СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №6: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 2011/12
  • 11:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ПОРТУ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №3
  • 14:00
    МАН ЮТД-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №20: ПАТРИК КЛЮЙВЕРТ
  • 16:30
    АЯКС-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 18:30
    PL WORLD №44
  • 19:00
    ЧЕЛСИ-БӨРНЛИ 35-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №10
  • 21:30
    PL WORLD №44
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №28 2018/19
  • 23:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №35

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #21
  • 09:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №23: РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-2
  • 10:00
    "SENNA" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    АРСЕНАЛ - НАПОЛИ ЕВРОПА ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 14:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2010 ОН
  • 15:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2011 ОН
  • 16:00
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    "THE TWO ESCOBARS" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1024
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №35
  • 22:00
    NBA ACTION 1827
  • 22:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #27

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    POWER LIFTING АЗИ ТИВИЙН АШТ - DAY 1
  • 16:00
    "УРАН САЙХНЫ ГИМНАСТИК" АЗИЙН ЦОМ ӨДӨР 1
  • 19:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #17
  • 19:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2001 ОН
  • 20:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #16
  • 21:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #17
  • 21:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2002 ОН
  • 22:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19181
  • 23:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2003 ОН

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Монос-Компанийн түүх, Монголын түүх" баримтат кино
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    42 TO 1 БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    UFC 223 ХАБИБ-ЯКВИНТА
  • 13:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1026
  • 15:00
    ONE: БАНГКОК-KINGDOM OF HEROES
  • 18:00
    ЖҮДО ДЮССЕЛЬФОРФЫН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 2
  • 20:00
    ЖҮДО АНТАЛЪЯГИЙН ГРАНПРИ 2019 ТОЙМ
  • 20:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #21
  • 21:00
    ONE WARRIOR SERIES 1-10
  • 21:30
    ONE: ЯНГОН-QUEST FOR GOLD

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Бурхан багшийн сургааль
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу 
  • 09:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
     “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    Дүнжингаравын хурд-2016/Азарга,Их нас,Эрлийз дээд нас/
  • 12:00
    "Дэлхийн шилдэг уралдаан" Dubai world cup-2014
  • 12:30
    "Уяачдын хөрөг"нэвтрүүлэг МУАУ С.Гийнаа
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК /2-р бүлэг 17,18-р анги/
  • 15:00
     Монгол туургатан мисс-2016 /1-р хэсэг/
  • 16:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 16:30
    " Дэлхийн хамгийн том ачааны усан онгоцууд " Баримтат кино
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:00
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Дүнжингаравын хурд-2017/Азарга,Их нас,Соёолон,Эрлийз дээд нас/
  • 20:50
    Бизнес хөтөч
  • 21:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
     "Сувд" нэвтрүүлэг МУСТА С.Нэргүй
  • 22:30
    "Бурхан багшийн сургааль"нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн” УСК  /68-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин  /Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 11
  • 07:05
    "Буруугүй буруутан" ОАК 8-р анги
  • 08:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 37, 38
  • 08:20
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.19-р анги
  • 09:05
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 19
  • 09:30
    "Ихрүүд" ОАК 81-83-р анги
  • 10:05
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.22-р анги
  • 11:05
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 12-14-р анги
  • 11:15
    "Буруугүй буруутан" ОАК 11-р анги
  • 12:30
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Ихрүүд" ОАК 89, 90-р анги
  • 13:30
    "Урхидагч" ОАК 6-8-р анги
  • 14:10
    "Урхидагч" ОАК 12-р анги
  • 15:20
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 19-р анги
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Буруугүй буруутан" ОАК 12-р анги
  • 17:00
    "Буруугүй буруутан" ОАК 9-р анги
  • 18:30
    "Ихрүүд" ОАК 91, 92-р анги
  • 18:30
    "Ихрүүд" ОАК 85, 86-р анги
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Урхидагч" ОАК 13-р анги
  • 20:00
    "Урхидагч" ОАК 11-р анги
  • 21:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 20-р анги
  • 21:30
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 17-р анги
  • 22:30
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.23-р анги
  • 22:30
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.20-р анги
  • 23:50
    "Ихрүүд" ОАК 91, 92-р анги
  • 23:50
    "Ихрүүд" ОАК 85, 86-р анги
  • 01:00
    "Урхидагч" ОАК 13-р анги
  • 01:00
    "Урхидагч" ОАК 11-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    INSIDE THE NBA
  • 01:00
    ТОРОНТО - ОРЛАНДО ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 03:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - Л.А КЛИППЕРС #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 05:00
    ДЭНВЭР - САН АНТОНИО ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 07:00
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 13:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #28
  • 14:30
    NBA ACTION 1827
  • 15:00
    ТОРОНТО - ОРЛАНДО ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 17:00
    ХЬЮСТОН - ЮТА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 19:00
    "НОЁН РАССЕЛЛЫН ГЭРТ" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19181
  • 20:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 22:30
    "MAGIC & BIRD - COURTSHIP RIVALRY" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 15-Р анги
  • 12:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 12:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 13:40
    Улаачдын өрсөлдөөн Т.Цоожсүрэн
  • 14:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:20
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 51-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    Улаачдын өрсөлдөөн Ч.Чулуунчимэг
  • 22:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 16-р анги
  • 23:30
    "Хавтаст хэрэг" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай” хүүхдийнтанинмэдэхүйнэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Дэлхийн Монгол аялал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:15
    “Цам” баримтат танин мэдэхгүйн нэвтрүүлэг
  • 10:05
    NTN үзүүлж байна
  • 10:15
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 1-р анги /Давталт/
  • 11:00
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Гадаад дууны цаг
  • 11:40
    “Natoinal”Бизнес мэдээ
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хошин шог
  • 13:20
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    МУСК
  • 15:10
    NTN үзүүлж байна
  • 15:20
    Сошиал ертөнцийн эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    “Face to Face” танин мэдэхүйн ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Монгол дууны цаг
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    NTN үзүүлж байна
  • 18:00
    “Natoinal” Бизнес мэдээ
  • 18:20
    "BOSS" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/Давтал/
  • 19:20
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:35
    NTN үзүүлж байна
  • 20:00
    “Зочины цаг"
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 2-р анги
  • 21:55
    NTN үзүүлж байна
  • 22:05
    “Natoinal” Бизнес мэдээ
  • 22:25
    “Дуурийн ханхүү” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 23:50
    Сайхан амраарай!

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 8-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Хүмүүнлэг үйлстэн” тэмдэглэл
  • 15:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Дэггүй аав” ОАК 29-р анги
  • 17:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 9-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 21:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:20
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 9-р анги
  • 00:05
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК