МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Тосгонд болсон явдал” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 31,32-р анги
  • 10:30
    Эрхзүйн хөтөч
  • 10:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 14:30
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 15:00
    Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
  • 15:40
    Мянган инженер
  • 16:00
    “Өөдрөг залуус ” ОХУ-ын олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 16:50
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 17:10
    16мм-ийн кино төсөл: “Тайгын охин” 1988 он
  • 17:40
    Прокурорын цаг
  • 18:00
    Хөгжлийн замаар: “Ахмадын нийгмийн халамжийн бодлого”
  • 18:30
    “Иргэдийн эрх зүйн боловсролд” /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Томилолтоос ирлээ: Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “DeFacto”мэтгэлцээн /шууд/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Тосгонд болсон явдал” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 33,34-р анги
  • 23:45
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:02
    Сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:07
    Пороро хүүхэлдэйн кино /8 анги/
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу? №01
  • 09:40
    Кофе юу? Цай юу? №02
  • 10:25
    Кофе юу? Цай юу? №03
  • 11:00
    Business news
  • 11:15
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:25
    Аяллын хөтөч
  • 12:00
    Бид нэг үеийнхэн тоглолтын тухай
  • 12:35
    Супер спорт
  • 13:00
    Сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:45
    Эхнэрийн урхи ОАК /115, 116/
  • 15:05
    Business news
  • 15:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:30
    Хэлмэгдэгч ОАК /8/
  • 16:30
    Хаврын хит 2019 промо
  • 16:40
    UBS нэмэлт цаг
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    Пороро хүүхэлдэйн кино /4 анги/
  • 17:55
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:05
    Мянган өдрийн амлалт ОАК /18/
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи ОАК /117, 118/
  • 22:25
    Хараал МУСК
  • 23:45
    Football talk
  • 01:00
    Сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:05
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 293,294-р анги
  • 12:00
    "шеф" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 20-р анги
  • 13:25
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:20
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 47-р анги
  • 16:20
    "аялагчид"
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 295,296-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 1-р анги
  • 21:20
    "тархины фитнесс"
  • 22:20
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 48-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    business news
  • 08:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    business news
  • 10:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:25
    " миний аав ийм л хүн" соак 49-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    business news
  • 13:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:35
    "тэ жу ён " соак 65-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "дэндүү их хүсэл" соак 6-р анги
  • 16:35
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 17:05
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "шинэ монгол" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "алтан фонд - монгол улсаа хөгжүүлье" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    мэдээ
  • 19:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:20
    business news
  • 19:30
    "миний аав ийм л хүн" соак 50-р анги
  • 20:45
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 66-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Занзибарын ирвэсүүд” баримтат кино
  • 06:40
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 08:45
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:05
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг” олон ангит УСК,31-р анги
  • 09:55
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Боруто”14-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Тоо юу, сүлд үү”,27-р хэсэг
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг /давталт
  • 13:55
    ТВ зар 151918
  • 14:05
    “Эрх жаал 2” олон ангит уран сайхны киноны,6-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 60,61-р анги
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Миа бид хоёр" хүүхдийн цуврал УСК,33-р анги
  • 17:30
    “Business maximum 88”
  • 17:35
    “Боруто” 14-р анги
  • 17:55
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг 3-р хэсэг /Дархан хот/
  • 21:30
    “Хайр ба эрдэнэс” олон ангит УСК, 45-р анги
  • 22:45
    “Business maximum 88”
  • 22:50
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 60, 61-р анги
  • 00:00
    “Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:20
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Амьдрал дундах аюул - Вашингтон" баримтат кино
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 287,288-р анги
  • 14:05
    "Өнөөдрийн эхлэл" хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 5-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 289,290-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Элсэн цаг" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 6-р анги
  • 22:45
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "Амьдрал дундах аюул" баримтат кино
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “бизнес аялал”
  • 10:00
    “од шүүрэх мөч”-12 соак
  • 11:00
    “нисэх онгоцны буудал хүрэх зам”-2 соак
  • 12:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 12:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 13:00
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:30
    нууц: напелеон бонапарт
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:20
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 16:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 17:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “од шүүрэх мөч”-13 соак
  • 19:30
    “оргил цаг” цаг үеийн асуудлаар
  • 20:00
    инээдмийн толь
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 21:40
    “нисэх онгоцны буудал хүрэх зам”-3 соак
  • 22:55
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 23:05
    “од шүүрэх мөч”-13 соак
  • 00:05
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 39-р анги
  • 06:45
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    Мэдээ
  • 08:30
    “440 герц” хөгжмийн нэвтрүүлэг /23/
  • 09:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.30/
  • 09:50
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /11/
  • 10:35
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 11:25
    “Юунагийн гудамж” ОАК 10-р анги
  • 12:25
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 39-р анги
  • 13:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.30/
  • 13:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    “Юунагийн гудамж” ОАК 10-р анги
  • 16:10
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 16:40
    “Үзэл бодлын зөрөг” ярилцлага
  • 17:20
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 40-р анги
  • 18:05
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    Тойргийн дараа
  • 21:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.31/
  • 22:10
    “Юунагийн гудамж” ОАК 11-р анги
  • 23:35
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 40-р анги
  • 00:25
    Мэдээ
  • 01:25
    "Боруссия Мюнхенгладбах - РБ Лайпциг" Бундеслиг 30-р тойрог /давталт/
  • 03:15
    Тойргийн дараа
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.29-р анги
  • 08:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 33-34-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 33-34-р анги
  • 09:20
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.17-р анги
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Зуун өдрийн хань" СОАК 3-р анги
  • 11:30
    "Хөгжилтэй Монголдой" 4-р ангийн хичээл №20
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Тангараг" ОАК 1.31-р анги
  • 13:15
    "Хөгжилтэй Монголдой" 5-р ангийн хичээл №20
  • 13:40
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн ахлах бүлэг №13
  • 14:02
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №59,60
  • 15:50
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Ээжүүд" ОАК 1.3-4-р анги
  • 17:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.30-р анги
  • 17:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 35-36-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 35-36-р анги
  • 18:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-р анги
  • 19:00
    "Зуун өдрийн хань" СОАК 4-р анги
  • 20:45
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тангараг" ОАК 1.32-р анги
  • 23:05
    "Ээжүүд" ОАК 1.5-6-р анги
  • 00:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 07:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 08:00
    "Мөнгөний ноёрхол-3" баримтат кино
  • 09:00
    NBA GAME TIME тойм нэвтрүүлэг 19180
  • 09:25
    Содон аялгуу
  • 09:30
    Хошин шог
  • 09:55
    "Бүтээгчид"
  • 10:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 4-р анги
  • 10:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 11:00
    Хошин шог
  • 11:20
    "Сая долларын олз" МУСК
  • 13:00
    Өмнөговь аймгийн зүүн бүс 2018 Баян-овоо сум
  • 14:45
    Аз жаргалд итгэ
  • 14:50
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 14:55
    "Бүтээгчид"
  • 15:00
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 16:15
    Сошиал туршилт
  • 16:20
    Хошин шог
  • 16:50
    "Бүтээгчид"
  • 16:55
    High trade
  • 17:10
    Монгол малчны зар
  • 17:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 17:55
    "Содон аялгуу
  • 18:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Сошиал туршилт"
  • 18:20
    "Микроны босс" МУСК
  • 19:50
    "Пост марафон-Post marathon"
  • 20:10
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 21:10
    Хошин шог
  • 21:27
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19181
  • 21:55
    "Бүтээгчид"
  • 22:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 5-р анги
  • 23:00
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 196-р анги
  • 06:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 67,68-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 1-4-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 10-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 52-р анги, /season-2/ 1-2-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 35-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Chart news 49-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-2 / 20-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хамтдаа" МУСК 8-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Чассс... COOK SHOW" 8-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 69,70-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 5-8-р анги
  • 18:30
    "Намайг сонгооч" /season1/ 9-1-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 36-р анги
  • 21:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season1/ 7-р анги
  • 22:00
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 11-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "24" ОАК /season-3/ 14-р анги
  • 01:00
    "Намайг сонгооч" /season1/ 9-1-р хэсэг
  • 01:30
    Chart news 49-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 10:20
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:20
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тоглож болохгүй нас" МУСК
  • 13:30
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 14:20
    "Хүсэл" МУСК
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Таван эрдэнийн эх орон"Тоглолт
  • 18:30
    Баримтат кино
  • 19:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Бизнес толь"
  • 22:45
    "Гоёлын даашинз" МУСК
  • 00:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 01:30
    "Сайхан амраарай"

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цэргийн тагнуулын алба Умард фронд ОАУСК 7-р анги
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 10:50
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнэс амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Cella academy үзүүлж байна
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    NILS school үзүүлж байна.
  • 13:05
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    SMEAG school үзүүлж байна.
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:45
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Цэргийн тагнуулын алба Умард фронд ОАУСК 8-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:00
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 22:10
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Хаврын хит-2019 промо
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Хошин цаг
  • 11:40
    Хаврын хит-2019 промо
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Хаврын хит-2019 промо
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Аяллын тойрог
  • 19:20
    Төв аймгийн цаг
  • 19:50
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Ойрадуудын нүүдэл
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хаврын Хит -2019 промо
  • 22:00
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК Төгсгөлийн 32-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Готам" ОАК (III.19,20-р анги)
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:55
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.1-4-р анги)
  • 12:45
    "Хулгайчид (Once a Thief)" УСК
  • 14:45
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.12-15-р анги)
  • 16:25
    "Рекэт" МУСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Готам" ОАК (III.21-р анги)
  • 19:30
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.16,17-р анги)
  • 20:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.5,6-р анги)
  • 21:40
    "Бэртэшгүй (Unbreakable)" УСК
  • 23:40
    "Алкатрас (The Rock)" УСК
  • 02:00
    "Готам" ОАК (III.20,21-р анги)
  • 03:30
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.14-17-р анги)
  • 05:00
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.3-6-р анги)
  • 06:40
    "Бэртэшгүй (Unbreakable)" УСК
  • 08:10
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.16,17-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 46-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 75,76-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 3-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 12:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 13:30
    "Тэр намайг хэр сайн мэдэх вэ" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 3-р анги
  • 15:30
    "Анчид" Анимэ 22,23,24-р анги
  • 16:45
    Хошин
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 75,76-р анги
  • 18:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 18:35
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 3-р бүлгийн 6-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 47-р анги
  • 20:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 4-р анги
  • 23:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 23:25
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 3-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 01:45
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 10:20
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Тоосгон байшин" УСК
  • 13:05
    "ФОРТ РОСС" УСК
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "ХХ зуун" баримтат кино 8-р анги
  • 16:20
    "Талархал" ток шоу
  • 17:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Баасан гариг" УСК
  • 22:00
    "Лондон хотын сүйрэл" УСК
  • 23:50
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бүгдийг нь" СОАК 16-р анги /давталт/
  • 11:45
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 12:15
    "Жудаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:20
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:20
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:50
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм"
  • 18:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Галзуу дурлал" СОАК 13-р анги
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бүгдийг нь" СОАК 17-р анги
  • 23:15
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:55
    Эфир эхлэл
  • 07:00
    Өглөөний мэнд хүүхдүүдээ
  • 07:40
    Марчаахай
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: "Цэнхэр үнэгний адал явдал" 40-р анги
  • 08:25
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Монгол Билэг Ухаан" Ардын өв уламжлал
  • 09:20
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Марчаахай
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАК 43-р анги
  • 12:00
    Ирээдүйн хотууд:Muscat
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:40
    Хобби
  • 14:00
    "Хайраа хайрла " ОАУСК 28-р анги
  • 15:00
    СХД- ийн ЖДҮ
  • 16:00
    Нууцууд:Хааны шилтгээн
  • 17:00
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино: "Цэнхэр үнэгний адал явдал" 11-р анги Давталт 40 анги давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 41-р анги
  • 20:00
    "Тахианы өд" ОАК 44-р анги
  • 21:00
    "Cургуулиа судалья"
  • 21:30
    "Cайн байна уу Захирлаа"
  • 22:00
    "Хайраа хайрла " ОАУСК 29-р анги
  • 23:00
    "Болсон явдал " МУСК
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV10

  • 08:00
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "alivemax" үзүүлж байна
  • 09:15
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:15
    "alivemax" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Ард түмний зууч" Шууд
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Сэдэв" Нийгэм,эдийн засаг
  • 18:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Авто химийн цаг"
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    төгсгөл

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Мини Нинжа " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Мини Нинжа " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:02
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх"
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci –“Ницще”
  • 14:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:35
    " Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:32
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Ноён Халиу”
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Ницще “
  • 19:30
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:32
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:33
    Бүүвэйн дүү
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 10:20
    Тариаланчид
  • 10:40
    Онцлох зочин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    ММ энэ долоо хоногт
  • 14:05
    Онцгой дуудлага
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар/шууд/
  • 19:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 19:10
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:20
    “Экспертийн цаг”
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Тоглолтын цаг
  • 09:30
    "Шинэ ном"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:40
    Таны амралтанд
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 35-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Хөжлийн хүрд"
  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 36-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "46 жилийн жирэмсэлт" БК
  • 18:45
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    "Ярилцах цаг"
  • 20:05
    "Хятад хоол бэлтгэх урлаг" БК
  • 20:35
    "Гарааны үйлвэрлэл 2019" Орхон аймгаас...
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хөжлийн хүрд"
  • 22:20
    "Халуухан ээж" ХОАК 37, 38-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:30
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-БРАЙТОН 35-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    ТОТТЕНХЭМ-БРАЙТОН (ШУУД) НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 04:45
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН СИТИ-ТОТТЕНХЭМ 35-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №3: МАН.ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 11:30
    ЧЕЛСИ-БӨРНЛИ 35-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №4
  • 14:00
    ЭВЕРТОН-МАН ЮТД 35-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №21: ЖОН ТЕРРИ
  • 16:30
    КАРДИФФ-ЛИВЕРПҮҮЛ 35-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №10
  • 19:00
    АРСЕНАЛ-КРИСТАЛ.П 35-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №31: МАН ЮТД-ЭВЕРТОН 2011/12
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №33
  • 22:00
    ТОТТЕНХЭМ-БРАЙТОН НӨХӨН ТОГЛОЛТ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №35
  • 10:00
    NBA ACTION 1826
  • 10:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #27
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1350
  • 14:00
    "THE CRASH REEL" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №23 РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-1
  • 16:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1025
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №23 РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-2
  • 19:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №12
  • 20:00
    FOOTBALL TALK №28 2018/19
  • 21:30
    МАЙКЛ ЖОРДАН ЯРИЛЦЛАГА
  • 22:30
    "DREAM TEAM" БАРИМТАТ КИНО

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "УРАН САЙХНЫ ГИМНАСТИК" АЗИЙН ЦОМ ӨДӨР 2
  • 12:00
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАНГАРЬД - ТӨВ УРГАЦ 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 14:00
    POWER LIFTING АЗИ ТИВИЙН АШТ - DAY 2
  • 21:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #16
  • 21:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19182
  • 22:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2004 ОН
  • 23:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1990-1995

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Монос-Компанийн түүх, Монголын түүх" баримтат кино
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 212 АЛДО-ХОЛЛОВЭЙ
  • 11:30
    UFC 221 РОМЕРО-РОКХОЛД
  • 14:00
    UFC 214 КОРМьЕР-ЖОНС 2
  • 17:00
    ONE WARRIOR SERIES 1-10
  • 17:30
    ЖҮДО ДЮССЕЛЬФОРФЫН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 3
  • 20:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #22
  • 20:30
    ONE: ШАНХАЙ-BEYOND THE HORIZON

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Бурхан багшийн сургааль
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу 
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    Дүнжингаравын хурд-2017/Азарга,Их нас,Соёолон,Эрлийз дээд нас/
  • 12:20
    "Дэлхийн шилдэг уралдаан" Dubai world cup-2015
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Хүлгийн үүрсээнд”нэвтрүүлэг Увс аймгийн Тэс сумын "Тэсийн голын унага" МСУХ
  • 16:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК /2-р бүлэг 19,20-р анги/
  • 17:00
    "Гийнгоо" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг МУТМУ Э.Эрдэнэчулуун
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:30
     “Тавтай нойрсоорой багачуудаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Бизнес хөтөч
  • 21:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Дүнжингаравын хурд-2018/Азарга,Их нас ,Эрлийз дээд нас/
  • 23:10
    "Амьдралын хүрд" УСК /1-р анги/
  • 00:50
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 12
  • 07:05
    "Буруугүй буруутан" ОАК 9-р анги
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 39,40
  • 08:20
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.20-р анги
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 20/
  • 09:30
    "Ихрүүд" ОАК 84-86-р анги
  • 10:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.23-р анги
  • 11:05
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 15-17-р анги
  • 11:10
    "Буруугүй буруутан" ОАК 12-р анги
  • 12:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Ихрүүд" ОАК 91, 92-р анги
  • 13:30
    "Урхидагч" ОАК 9-11-р анги
  • 14:10
    "Урхидагч" ОАК 13-р анги
  • 15:20
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 20-р анги
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Буруугүй буруутан" ОАК 13-р анги
  • 17:00
    "Буруугүй буруутан" ОАК 10-р анги
  • 18:30
    "Ихрүүд" ОАК 93, 94-р анги
  • 18:30
    "Ихрүүд" ОАК 87, 88-р анги
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:50
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг /60 дугаар/
  • 20:00
    "Урхидагч" ОАК 14-р анги
  • 21:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 21-р анги
  • 21:40
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 18-р анги
  • 22:30
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.24-р анги
  • 22:50
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.21-р анги
  • 23:50
    "Ихрүүд" ОАК 93, 94-р анги
  • 00:00
    "Ихрүүд" ОАК 87, 88-р анги
  • 01:00
    "Урхидагч" ОАК 14-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 02:00
    ОРЛАНДО - ТОРОНТО ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 04:00
    ДЭТРОЙТ - МИЛУОКИ ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 06:00
    NBA ACTION 1827
  • 06:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19181
  • 07:00
    ОРЛАНДО - ТОРОНТО ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 10:00
    "MAGIC & BIRD - COURTSHIP RIVALRY" БАРИМТАТ КИНО
  • 11:30
    ДЭНВЭР - САН АНТОНИО ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 13:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1827
  • 14:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - Л.А КЛИППЕРС #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 16:30
    БОСТОН - ИНДИАНА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 18:30
    "ОДДЫГ ОЙРООС" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 19:00
    "ОДДЫГ ОЙРООС" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 19:30
    "ОДДЫГ ОЙРООС" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19182
  • 20:30
    ОРЛАНДО - ТОРОНТО ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 22:30
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 09:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 16-р анги
  • 12:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:20
    Улаачдын өрсөлдөөн Ч.Чулуунчимэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Гийнгоо" МУСК
  • 14:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 52-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг:Жастын Ш.Батхүүгийн хөрөнгө хаана байна
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 17-р анги
  • 23:30
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 23:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 00:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "National" Бизнесмэдээ
  • 09:20
    “Уурхай” танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:10
    NTN үзүүлж байна
  • 10:20
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 6-р анги /Давталт/
  • 11:05
    Хөгжийн завсарлага
  • 11:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:15
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    NTN үзүүлж байна
  • 13:40
    “Би яг ийм" тоглолт
  • 15:10
    "National" Бизнесмэдээ
  • 15:25
    “Монголд үйлдвэрлэв” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:45
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    NTN үзүүлж байна
  • 16:10
    Хошин шог
  • 16:40
    “Дэлхийн монгол аялал”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    NTN үзүүлж байна
  • 17:45
    "National" Бизнесмэдээ
  • 18:00
    “Цэнхэр хадаг" ёслолын ажиллагаа
  • 19:00
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "National" Бизнесмэдээ
  • 19:35
    NTN үзүүлж байна
  • 19:45
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 7-р анги
  • 22:00
    “Сошиал ертөнцийн иргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:20
    NTN үзүүлж байна
  • 22:30
    Хошин шог
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    NTN үзүүлж байна
  • 23:50
    Төрийн дуулал
  • 23:55
    Сайхан амраарай!

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 9-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Өвөр Монгол малчин” тэмдэглэл
  • 15:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Дэггүй аав” ОАК 30-р анги
  • 17:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 10-р анги
  • 19:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 21:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:20
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 10-р анги
  • 00:05
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК