МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Тосгонд болсон явдал” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 35,36-р анги
  • 10:30
    “Боловсролын үйлчилгээний чанар, үр өгөөж” ОУ-ын эрдэм шинжилгээний хурал /шууд/
  • 12:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    MNB World:“Playback” энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг: Нийгмийн хөгжилд цэргийнхний үүрэг оролцоо.../давталт/
  • 15:30
    Билгийнмэлмий: “Дэлхийн буддистуудын өдөр”
  • 16:00
    “Өөдрөг залуус” ОХУ-ын олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • 17:00
    Робокон-2019
  • 17:20
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 17:50
    Нээлттэй засаг
  • 18:10
    Амрыг эрье
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Боловсрол: Монголчуудын оюуны чадамж...
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Зогсошгүй” /Морин хуурч, хөөмийчН.Ашид /
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Тосгонд болсон явдал” Хятадын олон ангит уран сайхны кино 37,38-р анги
  • 23:25
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:02
    Сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:07
    Пороро хүүхэлдэйн кино /8 анги/
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу? №01
  • 09:40
    Кофе юу? Цай юу? №02
  • 10:25
    Кофе юу? Цай юу? №03
  • 11:00
    Business news
  • 11:15
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:25
    Football talk
  • 12:40
    Супер спорт
  • 13:00
    Сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:45
    Эхнэрийн урхи ОАК /119, 120/
  • 15:05
    Business news
  • 15:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:30
    Хэлмэгдэгч ОАК /10/
  • 16:30
    Студи 4 ярилцлага
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    Пороро хүүхэлдэйн кино /4 анги/
  • 17:55
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:05
    Мянган өдрийн амлалт ОАК /төгсгөлийн анги/
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи ОАК /121, 122/
  • 22:20
    Аяллын тойрог
  • 23:20
    Аз жаргалын шок МУСК
  • 01:00
    Сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:05
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    "эфир" эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 297,298-р анги
  • 12:00
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 2-р анги
  • 13:20
    "аялагчид"
  • 14:00
    "сонин хачин"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 49-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:20
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 299,300-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 3-р анги
  • 21:20
    "bon appetit"
  • 22:20
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 50-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:05
    business news
  • 09:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:10
    кайф
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    "миний аав ийм л хүн" соак 51-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:35
    "тэ жу ён " соак 67-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "дэндүү их хүсэл" соак 8-р анги
  • 16:30
    "азийн орнуудын соёлоос"
  • 17:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "шинэ монгол" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "алтан фонд - монгол улсаа хөгжүүлье" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    мэдээ
  • 19:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:20
    business news
  • 19:30
    "миний аав ийм л хүн" соак 52-р анги
  • 20:45
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 68-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Хирснүүдийн дайн” баримтат кино
  • 06:30
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    “Хан Хэнтий” баримтат кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 08:45
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг /Хэнтий аймгийн Шадүвдаржаалан хийд/
  • 09:05
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг” олон ангит УСК,33-р анги
  • 09:55
    “Хэнтий аймгийн” зураглал
  • 10:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Цэцэн хан ордон” музей нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг /Хэнтий аймгаас/
  • 12:00
    Хэнтий аймгийн арслангуудын нэрэмжит бөхийн барилдааны тойм
  • 13:00
    “Цэцэн ханы дуулал” Хан Хэнтий чуулгын тоглолт
  • 14:55
    “Хэнтий аймгийн” зураглал
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Хэнтий аймгийн 9н гайхамшиг” теле нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    ”Эзэн чингисийн өлгий нутаг” нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Хэнтийн 9н алдартан нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг 1-р хэсэг /Хэнтий аймаг/
  • 21:30
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК, 47-р анги
  • 22:45
    “Business maximum 88”
  • 22:50
    “Хан хэнтийн эгшиглэн” нэвтрүүлэг
  • 00:00
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 64,65-р анги
  • 01:20
    “Алсад суугаа ээж минь” тоглолт
  • 02:20
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Харь орны шоронд - 10" баримтат кино
  • 11:50
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 291,292-р анги
  • 14:05
    "Өнөөдрийн эхлэл" хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 7-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 293,294-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Амтат шөл" хөгжөөнт нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 8-р анги
  • 22:45
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "Харь орны шоронд" баримтат кино
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “бизнес аялал”
  • 10:00
    “од шүүрэх мөч”-14 соак
  • 11:00
    “нисэх онгоцны буудал хүрэх зам”-4 соак
  • 12:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 12:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 13:00
    “эмч сонсож байна”
  • 14:00
    “хайрын хүч”
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:20
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 16:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 17:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “од шүүрэх мөч”-15 соак
  • 19:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм: д.чойжамц
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 21:40
    “нисэх онгоцны буудал хүрэх зам”-5 соак
  • 22:55
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 23:05
    “од шүүрэх мөч”-10 соак
  • 00:05
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 41-р анги
  • 06:45
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    Мэдээ
  • 08:35
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.32/
  • 09:05
    “Сарны гөлөг” МУСК
  • 10:35
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 11:25
    “Юунагийн гудамж” ОАК 12-р анги
  • 12:25
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 41-р анги
  • 13:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.32/
  • 13:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    “Юунагийн гудамж” ОАК 12-р анги
  • 16:10
    “Мазала 2019” 2-р тойргийн тойм
  • 16:30
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 17:20
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 42-р анги
  • 18:05
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    Хүрээлэн буй орчны эсрэг гэмт хэрэг 1: Хууль бус ан агнуур
  • 20:35
    Тойргийн өмнө
  • 21:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.33/
  • 22:10
    “Юунагийн гудамж” ОАК 13-р анги
  • 23:35
    Үүргэвчтэй аялал 2 /Недарланд/
  • 00:25
    “Админ Z” МУСК
  • 01:55
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 42-р анги
  • 02:40
    Мэдээ
  • 03:40
    Тойргийн өмнө
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 08:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 37-38-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 37-38-р анги
  • 09:20
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.19-р анги
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Зуун өдрийн хань" СОАК 5-р анги
  • 11:35
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн ахлах бүлэг №13
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Тангараг" ОАК 1.33-р анги
  • 13:00
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн бэлтгэл бүлэг №13
  • 13:30
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №20
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №61,62
  • 15:50
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Ээжүүд" ОАК 1.7-8-р анги
  • 17:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 17:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 39-40-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 39-40-р анги
  • 18:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.20-р анги
  • 19:00
    "Зуун өдрийн хань" СОАК 6-р анги
  • 20:45
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Football talk" нэвтрүүлэг /s2 e28/
  • 22:10
    "Тангараг" ОАК 1.34-р анги
  • 23:15
    "Ээжүүд" ОАК 1.9-10-р анги
  • 00:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 07:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 08:00
    "Мөнгөний ноёрхол-5" баримтат кино
  • 09:00
    NBA GAME TIME тойм нэвтрүүлэг 19182
  • 09:25
    Содон аялгуу
  • 09:30
    Хошин шог
  • 09:55
    "Бүтээгчид"
  • 10:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 6-р анги
  • 10:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 11:00
    Хошин шог
  • 11:20
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК
  • 13:00
    Цэцээ гүний хурд 2018 Мөнгөнморьт сум
  • 14:45
    Аз жаргалд итгэ
  • 14:50
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 14:55
    "Бүтээгчид"
  • 15:00
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 5-р анги
  • 16:15
    Сошиал туршилт
  • 16:20
    Хошин шог
  • 16:50
    "Бүтээгчид"
  • 16:55
    High trade
  • 17:10
    Монгол малчны зар
  • 17:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 17:55
    "Содон аялгуу
  • 18:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Сошиал туршилт"
  • 18:20
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 20:10
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 6-р анги
  • 21:10
    Хошин шог
  • 21:27
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19183
  • 21:55
    "Бүтээгчид"
  • 22:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 2-р анги
  • 23:00
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 6-р анги
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 198-р анги
  • 06:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 71,72-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 9-12-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 12-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 6-8-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 37-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 24-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-2 / 22-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хамтдаа" МУСК 10-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Чассс... COOK SHOW" 10-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 73,74-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Би хэн бэ?" нэвтрүүлэг /season-4/ 8-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 38-р анги
  • 21:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season1/ 9-р анги
  • 22:00
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 13-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "24" ОАК /season-3/ 16-р анги
  • 01:00
    "Би хэн бэ?" нэвтрүүлэг /season-4/ 8-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 10:20
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:20
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ""Аман хуур" МУСК
  • 13:00
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 15:30
    "Монгол наадгай" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Улсын Филармони" тоглолт
  • 18:20
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Шөнийн толь" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Миний сонгодог тоглолт" Батсайхан
  • 21:20
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бизнес толь"
  • 22:30
    "Моторын дуу" МУСК
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    Сайхан амраарай
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:50
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 08:00
    Бид нэвтрүүлэг
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Олон ангит уран сайхны кино /давталт/
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:50
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    SMEAG school үзүүлж байна.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    NILS school үзүүлж байна.
  • 13:05
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Cella academy үзүүлж байна
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 18:45
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Олон ангит уран сайхны кино
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:00
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 22:10
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:35
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:10
    Эфир завсарлана.

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 11:00
    Хаврын Хит -2019 промо
  • 11:20
    Бизнес Амжилт
  • 11:50
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:50
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Зүүн гарын хаант улс
  • 19:50
    Зуу наслаарай
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хаврын Хит -2019 промо
  • 22:00
    Хүчилтөрөгч Уран сайхны кино
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Готам" ОАК (III.21,22-р анги)
  • 10:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.5-8-р анги)
  • 12:20
    "Агаарын шорон (Con Air)" УСК
  • 14:20
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.16-19-р анги)
  • 15:50
    "Тус дэм (The Help)" УСК
  • 18:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:35
    "Хайрын эрэлд" МОАК (1-р анги)
  • 19:30
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.20,21-р анги)
  • 20:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 21:40
    "Найз 2: Агуу залгамж халаа (Friend: The Great Legacy)" МУСК
  • 00:00
    "Хөөрхөн хүүхэн (Pretty Woman)" УСК
  • 02:00
    "Хайрын эрэлд" МОАК (1-р анги)
  • 02:50
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.18-21-р анги)
  • 04:20
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 05:10
    "Найз 2: Агуу залгамж халаа (Friend: The Great Legacy)" МУСК
  • 07:10
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.12-16-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 3-р бүлгийн 7-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 48-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 79,80-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 3-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 12:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 13:30
    "Тэр намайг хэр сайн мэдэх вэ" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 5-р анги
  • 15:30
    "Анчид" Анимэ 25,26,27-р анги
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 79,80-р анги
  • 18:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 18:35
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 3-р бүлгийн 8-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 49-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:30
    Эрүүл амьдрал эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 3-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 10:20
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Бармен"УСК
  • 13:05
    "Хайрын эмнэлэг" УСК
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "ХХ зуун" баримтат кино 10-р анги
  • 16:20
    "Талархал" ток шоу
  • 17:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Буун дуу" УСК
  • 22:10
    "Найзын хүсэлт " УСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бүгдийг нь" СОАК 18-р анги
  • 11:15
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 11:45
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 12:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:25
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:25
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм"
  • 18:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Галзуу дурлал" СОАК 15-р анги
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бүгдийг нь" СОАК 19-р анги
  • 23:15
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:55
    Эфир эхлэл зураглал
  • 07:00
    Өглөөний мэнд хүүхдүүдээ
  • 07:40
    Марчаахай
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 42-р анги
  • 08:25
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "ЛОЛ" нэвтрүүлэг
  • 09:37
    Марчаахай
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАУСК 45-р анги
  • 12:00
    Ирээдүйн хотууд:Хатан хаан Элизабет хөлөг онгоц
  • 12:40
    Сургуулиа судалья
  • 13:40
    Бизнес аялал /₮/
  • 14:00
    "Хайраа хайрла" ОАУСК 30-р анги
  • 15:00
    СХД- ийн ЖДҮ
  • 16:00
    Нууцууд: Мөрийтэй тоглоомын дон
  • 17:00
    Марчаахай
  • 17:40
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 18:40
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 43-р анги
  • 19:03
    Ирээдүйн хотууд:Ирээдүйн томоохон төслүүд 2019-2040
  • 20:00
    "Тахианы өд" ОАУСК 46-р анги
  • 21:00
    Үл тасрах үргэлжлжлэл...
  • 21:50
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Хайраа хайрла" ОАУСК 31-р анги
  • 23:00
    "Ахан дүүс" МУСК
  • 00:50
    Эфир завсарлага

TV10

  • 08:00
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "alivemax" үзүүлж байна
  • 09:15
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:15
    "alivemax" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Ард түмний зууч" Шууд
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:20
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Сэдэв" Нийгэм,эдийн засаг
  • 18:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Торора"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Торора"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая”
  • 09:38
    "Торора"хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Мини Нинжа " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "X лаборатори " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:03
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:50
    Da Vinci - "Ноён халиу”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Ницще”
  • 14:30
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Мини Нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    " Миний найз Үби"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:33
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:50
    Da Vinci - "Ноён халиу"
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Ницще”
  • 19:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт “ хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:33
    Бүүвэйн дуу
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 13:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    ММ энэ долоо хоногт
  • 14:05
    Томилолтоос ирлээ. /ОУВС-ийн уулзалт/
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Томилолтоос ирлээ. Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв.
  • 19:20
    Халуун сэдэв
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Нээлттэй засаг
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Тоглолтын цаг
  • 09:00
    "Ариун номын мөрөөр" БК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:40
    Таны амралтанд
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 1-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Хятадын хоолны соёл" БК
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 2-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Таны амралтанд
  • 18:20
    Оргилд хүрэх зам
  • 18:40
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 20:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:10
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 3,4-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НАПОЛИ-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1/4 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №28: ВЕСТ БРОМ-МАН ЮТД 2012/13
  • 11:30
    СЛАВИА-ЧЕЛСИ ЕВРОПА ЛИГ 1/4 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №6
  • 14:00
    БЕНФИКА-ФРАНКФУРТ ЕВРОПА ЛИГ 1/4 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №23: РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-1
  • 16:30
    АРСЕНАЛ-НАПОЛИ ЕВРОПА ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 18:30
    PL NETBUSTERS №33
  • 19:00
    ФРАНКФУРТ-БЕНФИКА ЕВРОПА ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 21:00
    PL WORLD №45
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №34
  • 22:00
    ЧЕЛСИ-СЛАВИА ЕВРОПА ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №23 РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-2
  • 09:30
    PL NETBUSTERS №33
  • 10:00
    "CLOSER TO THE EDGE" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2012 ОН
  • 13:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2013 ОН
  • 14:00
    УЛС ТУНХАГЛАСНЫ 94 ЖИЛИЙН ОЙН БАРИЛДААН
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1027
  • 21:00
    БӨХИЙН ЕРТӨНЦ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 22:00
    WWE MONDAY RAW 1352

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЕРӨНХИЙЛӨГЧИЙН ЦОМЫН ТӨЛӨӨХ БАРИЛДААН
  • 14:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #16
  • 14:30
    MFC - MONGOL FIGHTING CHAMPIONSHIP
  • 17:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #17
  • 18:00
    МСБХ ДЭЭД ЛИГ-2019 ПЛЕЙОФФ (ШУУД)
  • 22:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2009 ОН
  • 23:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Монос хүнс" танилцуулга видео
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монос-Компанийн түүх, Монголын түүх" баримтат кино
  • 22:15
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT СВЭНСОН-ОРТЕГА
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT СТИФЕНС-ЧОЙ
  • 14:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #17
  • 14:30
    ONE: МАНИЛА-REIGN OF KINGS
  • 17:30
    ANTHONY JOSHUA: THE ROAD TO KLITSCHKO БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1027
  • 21:00
    UFC 226 МИОЧИЧ-КОРМьЕР

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Бурхан багшийн сургааль
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    Хэнтий аймаг байгуулагдсаны 93 жилийн ой,зүүн бүсийн хурд-2016 /Азрага, Их нас,Соёолон/
  • 12:30
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх"ОАК /3-р бүлэг 1,2-р анги/
  • 15:00
    Галшар сумын аварга шалгаруулах "Адуучин-2015"тэмцээн
  • 16:00
    Теле концерт
  • 17:00
    “Манай гараг” баримтат кино 
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
    "Уяачдын хөрөг"нэвтрүүлэг МУМУ Р.Ганхуяг
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой багачуудаа"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Түүхийн жимээр"нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Дэлхийн шилдэг уралдаан" Dubai world cup-2012
  • 23:00
    "Амьдралын хүрд" УСК /3-р анги/
  • 00:40
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 14
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 43, 44
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 22/
  • 10:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.25-р анги
  • 11:10
    "Буруугүй буруутан" ОАК 14-р анги
  • 12:25
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Ихрүүд" ОАК 95, 96-р анги
  • 14:10
    "Урхидагч" ОАК 15-р анги
  • 15:20
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 22-р анги
  • 16:10
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг №13
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Буруугүй буруутан" ОАК 15-р анги
  • 18:30
    "Ихрүүд" ОАК 97, 98-р анги
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Урхидагч" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 21:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 23-р анги
  • 22:30
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.26-р анги
  • 23:50
    "Ихрүүд" ОАК 97, 98-р анги
  • 01:00
    "Урхидагч" ОАК төгсгөлийн 16-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 02:00
    ОРЛАНДО - ТОРОНТО ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 04:00
    БОСТОН - ИНДИАНА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 06:00
    NBA ACTION 1827
  • 06:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19183
  • 07:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 12:00
    "KOBE DOIN' WORK" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1827
  • 14:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 16:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 18:30
    NBA ACTION 1827
  • 19:00
    "LARRY BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19184
  • 20:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 22:30
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 18-р анги
  • 10:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    УИХ-ын чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулна.
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 15:00
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 15:20
    УИХ-ын чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулна.
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 54-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хууль ба Нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 19-р анги
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    “Буурал түүхийнэзэд” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 10:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 8-р анги /Давталт/
  • 10:55
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    NTN үзүүлж байна
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Монгол дууны цаг
  • 14:30
    МУСК
  • 16:00
    “Доктор +”эрүүл мэндийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "National" Бизнесмэдээ
  • 16:50
    NTN үзүүлж байна
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Зочны цаг
  • 18:00
    Хошин шог
  • 18:30
    NTN үзүүлжбайна
  • 18:40
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хэлэлцүүлэг
  • 20:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:15
    "National" Бизнесмэдээ
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 9-р анги
  • 22:00
    “Face to Face” танин мэдэхүйн ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 23:45
    Сайхан амраарай!

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 11-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Өвөр Монголын сонин хачин” тэмдэглэл
  • 15:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Дэггүй аав” ОАК 32-р анги
  • 17:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 12-р анги
  • 19:30
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:20
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 12-р анги
  • 00:05
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК