МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өмнөд Солонгосын хэв маяг” Баримтат кино
  • 09:40
    “Зогсошгүй” /Морин хуурч, хөөмийч Н.Ашид /
  • 10:20
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 11:40
    16мм-ийн кино төсөл: “Үүлэн борын нутгаар” 1988 он
  • 12:10
    MNB спорт:“Спорт хобби” Спорт сонирхогч Д.Болдсүрэн
  • 12:40
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 13:10
    Өв эрдэнэ: Өгөдэй хааны мөнгөн зоос
  • 13:20
    “Буратиногийн адал явдал” Хүүхэлдэйн кино
  • 14:25
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 14:55
    “Ромео Жульетта” мюзикл 1-р хэсэг /Дархан-Уул аймгийн Залуучууд театр/
  • 16:10
    Парламентын хэлэлцүүлэг
  • 17:10
    Миний мэргэжил – Цөмийн технологич
  • 17:45
    Өв эрдэнэ: Дөрвөн үсэгтэй тамга
  • 17:50
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 18:10
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 18:40
    “Төл таван эрдэнэ” Завхан аймгаас бэлтгэв
  • 19:10
    Монос хүнс ХХК танилцуулга
  • 19:30
    Робокон-2019
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “MNB music” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Уралдааны улаан тоос” уран сайхны кино
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:02
    Сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:07
    Пороро хүүхэлдэйн кино /8 анги/
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу? №01
  • 09:40
    Кофе юу? Цай юу? №02
  • 10:25
    Кофе юу? Цай юу? №03
  • 11:00
    Business news
  • 11:15
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:25
    Аяллын хөтөч
  • 12:00
    Аяллын тойрог
  • 13:00
    Студи 4 ярилцлага
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    Эхнэрийн урхи ОАК /117, 118/
  • 15:05
    Business news
  • 15:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:30
    Хэлмэгдэгч ОАК /11/
  • 16:30
    Энтертэйнмент ньюс
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:25
    Пороро хүүхэлдэйн кино /4 анги/
  • 17:55
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:05
    Хаврын хит 2019 промо
  • 18:15
    Глобал удирдагч 2019
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Сity news тойм хөтөлбөр
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи ОАК /123, 124/
  • 22:20
    Цуурхалын тухай олны танилуудын яриа
  • 22:40
    Сайн уу амьдрал минь МУСК /1/
  • 00:10
    Сity news тойм хөтөлбөр
  • 01:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "sunray салон" үзүүлж байна
  • 11:55
    "non stop" өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "шеф" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 19,20-р анги
  • 15:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "аялагчид"-5,6,7
  • 17:20
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 301,302-р анги
  • 18:00
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 4-р анги
  • 21:10
    "ижий минь" улсын филармонийн дуучин ста с.баттулга
  • 22:10
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "орел ба решка"
  • 01:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    business news
  • 08:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:40
    business news
  • 11:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "миний аав ийм л хүн" соак 48,49,50-р анги
  • 15:10
    "гавьяатыг төрүүлсэн гавьяатнууд"
  • 16:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:05
    business news
  • 16:15
    "tvmall"
  • 16:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 16:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:35
    business news
  • 16:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:55
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 18:35
    business news
  • 18:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:45
    "миний аав ийм л хүн" соак 53-р анги
  • 20:00
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:15
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Зэрлэг амьтадын тоглосон реклам” баримтат кино
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн наадам 2-р шат
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:45
    Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Сэтгэлийн зурвас” ая дууны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:20
    “Боруто”12.13-р анги
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    УСК
  • 16:00
    “Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “УИХ –ын цаг” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Комментийн мөрөөр” нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Гэгээрлийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    “Beat the champions”
  • 21:30
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг 2-р хэсэг /Хэнтий аймаг/
  • 22:00
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,48-р анги
  • 23:10
    “Business maximum 88”
  • 23:20
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 02:50
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Газар дэлхий - Цөл" баримтат кино
  • 12:00
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 285 - 287-р анги
  • 14:20
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 4-р анги
  • 15:25
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 5-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:30
    "Аригатоо Хэйсэй - Токиод ирлээ" аяллын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мин Бала" УСК
  • 23:50
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “од шүүрэх мөч”-11 соак
  • 10:30
    дуртай өдөр амралтын хөтөлбөр
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “амьдрал бол аялал”-шууд
  • 12:45
    “од шүүрэх мөч”-12 соак
  • 13:45
    “амьдрал бол аялал”-шууд
  • 14:00
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 14:10
    “од шүүрэх мөч”-13 соак
  • 15:10
    “амьдрал бол аялал”-шууд
  • 15:25
    монгол тулгатны 100 эрхэм: д.чойжамц
  • 16:25
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 16:35
    “од шүүрэх мөч”-14 соак
  • 17:35
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 17:45
    “од шүүрэх мөч”-15 соак
  • 18:45
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:10
    “оргил цаг” цаг үеийн асуудлаар
  • 19:40
    “logo quiz”-шууд
  • 20:30
    sbn news-тойм
  • 21:30
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 21:40
    инээдмийн толь: лас-вегас
  • 22:30
    “ватиканы бичлэг” уск
  • 23:55
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК /38-40/
  • 08:10
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    Оюуны өмчийн газар үзүүлж байна
  • 09:30
    Холливуд Монголд
  • 10:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Гэр бүлийн урлал 1” Торгоны зам цувралаас
  • 11:25
    “Айл төсөл” нэвтрүүлэг
  • 11:55
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.29-31/
  • 13:50
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Хоромхон - Атлетик 220" Мазала дээд лиг 2019 /шууд/
  • 17:05
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.32,33/
  • 18:30
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Зөв давалгаа” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Тоглолтын өмнө” Бундеслиг 31-р тойрог /шууд/
  • 21:20
    "Борусся Дортмунд - Шальке" Бундеслиг 31-р тойрог /шууд/
  • 23:35
    “Гэр бүлийн урлал 1” Торгоны зам цувралаас
  • 00:00
    “Тоглолтын өмнө” Бундеслиг 31-р тойрог /шууд/
  • 00:20
    "Штуттгарт - Боруссия Мюнхенгладбах" Бундеслиг 31-р тойрог /шууд/
  • 02:30
    “Хөдөлмөрийн үр шим 2” Торгоны зам цувралаас
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.29-30-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 35-36-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.16-17-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 35-36-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Зуун өдрийн хань" СОАК 6-р анги
  • 11:30
    "Путин" баримтат кино
  • 12:30
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:35
    "Тангараг" ОАК 1.30-31-р анги
  • 14:30
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:40
    "Ээжүүд" ОАК 1.1-4-р анги
  • 16:40
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Зуун өдрийн хань" СОАК 7-р анги
  • 20:45
    Сингапурт сурцгаая
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Линкольны аллага" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 23:10
    "NBA talk" нэвтрүүлэг /s12 e28/
  • 00:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 10:50
    "Хошин шог"
  • 11:20
    "Содон аялгуу"
  • 11:30
    "NBA ACTION" 1826
  • 12:00
    "NBA ACTION" 1827
  • 12:25
    "Азур Асмар хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 14:10
    "Залуу эмч нар" ОАК 3-р анги
  • 15:10
    "Залуу эмч нар" ОАК 4-р анги
  • 16:10
    "Залуу эмч нар" ОАК 5-р анги
  • 17:10
    "Залуу эмч нар" ОАК 6-р анги
  • 18:10
    "Залуу эмч нар" ОАК 7-р анги
  • 19:05
    "Бүтээгчид"
  • 19:10
    "PREMIER LEAGUE WORLD" №45
  • 19:40
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 19:45
    "Содон аялгуу"
  • 19:50
    "Урагшаа Монгол"
  • 20:20
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" - Аялал жуулчлал
  • 21:00
    "Пост марафон-Post marathon"
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19184
  • 22:00
    "Ах дүү 3" МУСК
  • 23:50
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 199,200-р анги
  • 07:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 45-52-р анги, /season-1/ 1-12-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 13-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 8-р хэсэг
  • 14:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 34,35-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 15-р хэсэг
  • 16:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 9-р хэсэг
  • 17:00
    "Чимээгүй номын сан" /season1/ 9-р хэсэг
  • 17:30
    "Ардын буйдан" /season-8/ 2-р хэсэг 3-р анги
  • 19:00
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" 7-р хэсэг
  • 21:00
    "Таньдаг эхнэр" СОАК 4-р анги
  • 22:30
    "22-р Жамп гудамж" УСК
  • 00:50
    "Микроны босс" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Моторын дуу" МУСК
  • 13:10
    "Судрын чуулган" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:40
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Баримтат кино
  • 15:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Найзууд " хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:20
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:55
    Кино миний амьдрал
  • 18:20
    "Сүлдэт баганийн дэрэгдээс" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:15
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Бизнес толь"
  • 22:45
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 01:15
    Сайхан амраарай
  • 01:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Теле концерт
  • 07:20
    Монголын уран сайхны кино /давталт/
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 12:30
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:50
    Захидлын мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:50
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:10
    NILS school үзүүлж байна.
  • 14:15
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Cella academy үзүүлж байна
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 20:30
    Миний улаанбаатар - эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Монголчууд ярилцлага
  • 21:30
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:40
    Уран сайхны кино
  • 23:40
    Тоглолтын цаг
  • 01:15
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Тэд бидний төлөө-Бид тэдний төлөө
  • 10:20
    Бизнес Амжилт
  • 10:50
    Намрын Хит - 2018 тоглолт
  • 12:50
    Зуу наслаарай
  • 13:30
    Бизнес аялал
  • 14:10
    Хаврын хит-2019 промо
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Зөв сонголт
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Бизнес аялал
  • 17:40
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 30,31-р анги
  • 19:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хаврын Хит -2019 промо
  • 22:00
    Эрэмдэг Уран сайхны кино
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:30
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.1-7-р анги)
  • 11:50
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (V.1,2-р анги)
  • 12:40
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (V.3,4-р анги)
  • 13:30
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (V.5,6-р анги)
  • 14:20
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (V.7,8-р анги)
  • 15:10
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (V.9,10-р анги)
  • 16:00
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (V.11,12-р анги)
  • 16:50
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (V.13,14-р анги)
  • 17:40
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (V.15,16-р анги)
  • 18:30
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (V.17,18-р анги)
  • 19:30
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (V.19,20-р анги)
  • 20:30
    Кино Марафон: "Малколмын эргэн тойронд" (V.21,22-р анги)
  • 21:30
    "7-р өрөөний гайхамшиг (Miracle in Sell No 7)" УСК
  • 00:00
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.8-10-р анги)
  • 01:20
    "Тус дэм (The Help)" УСК
  • 03:40
    "Готам" ОАК (III.19-22-р анги)
  • 06:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК (1-р анги)
  • 07:10
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (II.17-21-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 26 -р анги
  • 13:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 3-р бүлгийн 4,5-р анги
  • 13:55
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Эрүүл амьдрал" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Микроны босс" Монголын уран сайхны кино
  • 16:40
    Хошин шог
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" "Монгол тулгатны 100 эрхэм" БНМАУ, ЗХУ-ын баатар, хошууч генерал, сансрын нисгэгч Ж.Гүррагчаа
  • 18:50
    "Cinema nigth" тоглолт
  • 20:20
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:25
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 20:30
    7/1 Онцлох
  • 20:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 21:35
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #5
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Midnight Gaming" шууд нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 10:20
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Буун дуу" УСК
  • 13:05
    "Найзын хүсэлт " УСК
  • 14:55
    "Хошин шог"
  • 15:30
    "Талархал" ток шоу
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Балто" хүүхэлдэйн бүрэн хэмжээний кино
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Аз жаргалын эрэлд" МУСК
  • 22:10
    "Франц үнсэлт" МУСК
  • 00:10
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бүгдийг нь" СОАК 19-р анги
  • 11:45
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 12:15
    "Жудаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 14:15
    "Галзуу дурлал" СОАК 11,12,13-р анги /давталт/
  • 18:00
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:30
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 18:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:25
    "We Are Royals" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бүгдийг нь" СОАК 20-р анги
  • 23:15
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    Эфир эхлэл
  • 07:40
    Марчаахай
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: "Цэнхэр үнэгний адал явдал" 43-р анги
  • 08:25
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "ЛОЛ" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Монгол билиг ухаан
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Сургуулиа судалья
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАУСК 46-р анги
  • 12:00
    Үл тасрах үргэлжлжлэл...
  • 13:00
    СХД- ийн ЖДҮ
  • 14:00
    "Хайраа хайрла " ОАУСК 31-р анги
  • 15:00
    Ирээдүйн хотууд:Ирээдүйн томоохон төслүүд
  • 16:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хобби
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 18:40
    Марчаахай
  • 19:00
    Сайн байна уу Захирлаа
  • 19:30
    "Дээрхийн Заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тахианы өд" ОАК 47-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд " нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 ток" шоу
  • 23:00
    "Хайраа хайрла" ОАУСК 32-р анги
  • 00:00
    "Ороолон " МУСК
  • 01:10
    Эфир завсарлага

TV10

  • 08:00
    "Өглөө хөтөлбөр"
  • 08:50
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 09:50
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:10
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 11:30
    "Гурван цагийн хэлхээ" Нийгэм,эдийн засаг
  • 12:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг" ( давталт )
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:20
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:40
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Тобот"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:33
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    "Кикигийн хүргэлтийн үйлчилгээ" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Цаг агаар
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Мини Нинжа” хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 13:02
    “Брүмиз” хүүхэлдэйн кино
  • 13:50
    Хамтдаа сурцгаая
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Кикигийн хүргэлтийн үйлчилгээ" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    “Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    Da Vinci – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci – “Хараая янзтай” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:25
    Da Vinci – “Хоолоор наадагч”
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    Консуни хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Хүрээлэн...” амьд ертөнц
  • 10:45
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 10:50
    Онцлох зочин
  • 11:10
    Нээлттэй засаг
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Амрыг эрье.
  • 13:50
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:20
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    Халуун сэдэв
  • 15:20
    Томилолтоос ирлээ. Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв.
  • 15:40
    Прокурорын цаг
  • 16:00
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр/давталт/
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    “Робокон-2019”
  • 19:20
    Хөгжлийн замаар: Ахмадын асаргаа, сувилгаа
  • 19:50
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:30
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 21:35
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:55
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Төл таван эрдэнэ” Завхан аймгаас бэлтгэв.
  • 22:45
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 09:30
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:40
    Тоглолтын цаг
  • 11:30
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 12:30
    "Эрчим хүчний ирээдүй" БК
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Монголын сайхан орноор
  • 15:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм"-Г.Долгорсүрэн
  • 16:45
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Хямралын дараа" БК
  • 18:45
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 20:35
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:15
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    PL NETBUSTERS №34
  • 00:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ЧЕЛСИ 34-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 02:50
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ХАДДЕРСФИЛД (ШУУД) 36-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТОТТЕНХЭМ-БРАЙТОН НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №30: ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 2015/16
  • 11:30
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-АРСЕНАЛ НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №9
  • 14:00
    МАН ЮТД-МАН СИТИ НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №24: РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-2
  • 16:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ХАДДЕРСФИЛД 36-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    PL WORLD №45
  • 19:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 19:20
    ТОТТЕНХЭМ-ВЕСТ ХЭМ (ШУУД) 36-Р ТОЙРОГ
  • 21:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 21:50
    ВОТФОРД-ВОЛВЕРХЭМПТОН (ШУУД) 36-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    PL WORLD №44
  • 09:30
    PL NETBUSTERS №34
  • 10:00
    CONOR MCGREGOR: NOTORIOUS БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1352
  • 14:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2014 ОН
  • 15:00
    "GENERATION IRON" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1027
  • 19:00
    42 TO 1 БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    PL NETBUSTERS №34
  • 20:30
    PL WORLD №45
  • 21:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №12
  • 21:50
    КРИСТАЛ.П-ЭВЕРТОН (ШУУД) 36-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 07:00
    NBA ПЛЕЙОФФ 2019 (ШУУД)
  • 12:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 13:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2015 ОН
  • 14:00
    УЛСЫН ЗААН Д.МИЖИДИЙН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 20:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2016 ОН
  • 21:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 21:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ
  • 21:50
    САУТХЭМПТОН - БОРНМУТ (ШУУД) 36-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ВЕРДУМ-ВОЛКОВ
  • 11:30
    UFC 219 КИБОРГ-ХОЛМ
  • 14:30
    WWE MONDAY RAW 1342
  • 16:30
    ЖҮДО ПАРИСЫН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 1
  • 19:00
    ONE: БАНГКОК-IRON WILL
  • 23:30
    ЖҮДО АНТАЛЪЯГИЙН ГРАНПРИ 2019 ТОЙМ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Бурхан багшийн сургааль
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр
  • 10:30
    Хэнтий аймаг байгуулагдсаны 93 жилийн ой,зүүн бүсийн хурд-2016 /Хязаалан, Шүдлэн,Даага/
  • 12:00
    “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 16:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
     "Дэлхийн шилдэг уралдаан" Dubai world cup-2014
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:30
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэлхийн хамгийн том ачааны усан онгоцууд" баримтат кино
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой багачуудаа"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
    "Дүнжингаравын түмэн эхүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 23:00
    "Амьдралын хүрд" УСК /4-р анги/ УСК
  • 00:40
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Буруугүй буруутан" ОАК 15-р анги
  • 08:20
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.26-р анги
  • 09:40
    "Ихрүүд" ОАК 95-97-р анги
  • 11:20
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 19-21-р анги
  • 14:00
    "Урхидагч" ОАК 14, 15-р анги
  • 16:30
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    "Буруугүй буруутан" ОАК 16-р анги
  • 18:30
    "Ихрүүд" ОАК төгсгөлийн 99, 100-р анги
  • 19:50
    "Токиогийн дурлал" ОАК 1.1, 2-р анги
  • 21:50
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 24-р анги
  • 22:50
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.27-р анги
  • 00:00
    "Ихрүүд" ОАК төгсгөлийн 99, 100-р анги
  • 01:10
    "Токиогийн дурлал" ОАК 1.1, 2-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 02:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 04:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 06:00
    NBA ACTION 1827
  • 06:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19184
  • 07:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 12:00
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 15:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 17:30
    NBA ACTION 1827
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1828
  • 19:00
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19185
  • 20:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 22:30
    "CLUTCH CITY" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 19-р анги
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Комментатор форум /шууд/
  • 12:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    Их хурлын цаг
  • 13:30
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 13:50
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 55-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг:Хамгийн өндөр цалинтай Спортын тамирчид
  • 18:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг:Хүрэл Буга-2019 үзэсгэлэн
  • 19:50
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:20
    НИТХ үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Амьдрал үргэлж сайхнаараа" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 20-р анги
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:40
    "Анирлагч" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Мазуухай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:20
    Зураглал
  • 08:25
    Хошин шог
  • 08:45
    NTN үзүүлжбайна
  • 08:55
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:30
    “Доктор +”эрүүл мэндийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    NTN үзүүлжбайна
  • 10:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 9-р анги /Давталт/
  • 10:55
    Монгол дууны цаг
  • 11:10
    “Face to Face” танин мэдэхүйн ярилцлагын нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:10
    NTN үзүүлж байна
  • 12:20
    "National" Бизнесмэдээ
  • 12:40
    Хошин шог
  • 13:00
    МУСК
  • 14:40
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    NTN үзүүлж байна
  • 16:00
    "BOSS" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "National" Бизнесмэдээ
  • 16:55
    NTN үзүүлж байна
  • 17:05
    N music” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:50
    NTN үзүүлж байна
  • 19:00
    "National" Бизнесмэдээ
  • 19:15
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 20:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 6.7-р анги/Давталт/
  • 22:00
    NTN үзүүлж байна
  • 22:10
    “Golf and Coffee ” чөлөөт ярилцалгын нэвтрүүлэг
  • 23:10
    “Сошиал ертөнцийн иргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Төрийн дуудлал
  • 23:40
    Сайхан амраарай!

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    “Бэлчээрээ хамгаалъя” төсөл
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:25
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 8-10 анги
  • 15:05
    “Бэлчээрээ хамгаалъя” төсөл
  • 15:25
    Тоглолтын цаг
  • 16:50
    “Бэлчээрээ хамгаалъя” төсөл
  • 17:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    “Бэлчээрээ хамгаалъя” төсөл
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 19:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК