МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өвгөн тэнгис хоёр” уран сайхны кино
  • 10:40
    МҮОНРТ-ийн дэргэдэх “Улаан бүч” чуулгын 40-н жилийн ойн хүндэтгэлийн тоглолт
  • 12:05
    “120/80” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:35
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 13:05
    Робокон-2019
  • 13:25
    “MNB music” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    “Хөдөөгийн баясгалан” Монголын уран сайхны кино
  • 15:35
    “Жив жив” бага насны хүүхдэд зориулав
  • 15:50
    “Ромео Жульетта” мюзикл 2-р хэсэг /Дархан-Уул аймгийн Залуучууд театр/
  • 17:05
    Бидний цөөхөн Монголчууд: “Эгэл баатар” /Япон улсаас/
  • 17:35
    MNB World: “Playback” энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 18:05
    Сүлдэт баганын дэргэдээс: “Амь өрссөн алба”
  • 18:30
    “Төл таван эрдэнэ” Төв аймгаас бэлтгэв
  • 19:00
    Монос хүнс ХХК танилцуулга
  • 19:20
    Хөгжлийн замаар:Ахмадын асаргаа сувилгаа
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын генерал Шагалын Жадамбаа” баримтат туурвил
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Хорин хоёр минут” уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:02
    Сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:07
    Пороро хүүхэлдэйн кино /8 анги/
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу? №01
  • 09:40
    Кофе юу? Цай юу? №02
  • 10:25
    Кофе юу? Цай юу? №03
  • 11:00
    Business news
  • 11:15
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:25
    Аяллын хөтөч
  • 12:00
    Глобал удирдагч 2019
  • 13:00
    Бид нэг үеийнхэн тоглолтын тухай
  • 13:45
    Эхнэрийн урхи ОАК /119, 120/
  • 15:05
    Business news
  • 15:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:30
    Хэлмэгдэгч ОАК /12/
  • 16:30
    Пороро хүүхэлдэйн кино /4 анги/
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    Өнөөгийн монгол /Япон хэлээр/
  • 17:20
    Дефакто тойм /Орос хэлээр/
  • 17:55
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:05
    Хаврын хит 2019 промо
  • 18:15
    Баруун тархи буюу соёлын тв довтолгоо
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Сайн уу? Сайнаа? ток шоу
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи ОАК /125, 126/
  • 22:30
    Сайн уу амьдрал минь МУСК /2/
  • 00:10
    Сity news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "sunray салон" үзүүлж байна
  • 11:55
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 1,2,3,4-р анги,
  • 16:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:30
    "уих-ын цаг"
  • 16:50
    "манцуйтай тамирчин"
  • 17:20
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 303,304-р анги
  • 18:00
    "тархины фитнесс"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 5-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё"
  • 22:40
    "орел ба решка"
  • 00:30
    "25 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 01:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:45
    business news
  • 08:55
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 10:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    business news
  • 10:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 11:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    business news
  • 12:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:40
    "миний аав ийм л хүн" соак 51,52,53-р анги
  • 16:00
    "муста э.чинбаяр,э.чулуунчимэг д.найдандорж - бид нэгэн үеийнхэн"
  • 16:35
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "tvmall"
  • 17:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    " миний аав ийм л хүн" соак 54-р анги
  • 19:50
    business news
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    "кайф"
  • 20:45
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "миний нууц" муск
  • 23:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:05
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Зэрлэг амьтадын тоглосон реклам” баримтат кино
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн наадам 2-р шат
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “ТВ караоке” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Боруто” 14.15.16-р анги
  • 13:55
    “Business maximum 88”
  • 14:00
    Увс аймгийн хяргас сумын харъяат ,улсын начин Ц Баянмөнхийн нэрэмжит аймаг цэргийн цолтой хүчит 256 бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна.
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг 3-р хэсэг /Хэнтий аймаг/
  • 21:30
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,49-р анги
  • 23:00
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Xүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Мин Бала" УСК
  • 12:40
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 279 - 282-р анги
  • 14:20
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 6-р анги
  • 15:25
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 7-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 8-р анги
  • 18:30
    "Интерьер Туяа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Шилийн гол аймаг, Авга хошуу нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Элсэн цаг Хэлэлцүүлэг ярилцлага /Давталт/
  • 21:30
    "Аригатоо Хэйсэй - Рэйва эрин" аяллын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хаан" УСК
  • 00:00
    "Амтат шөл" хөгжөөнт нэвтрүүлэг
  • 00:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news-тойм
  • 09:00
    “царайлаг өдрүүд” муск
  • 10:30
    “ватиканы бичлэг” уск
  • 11:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “амьдрал бол аялал”
  • 12:45
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:15
    “амьдрал бол аялал”
  • 14:30
    “нисэх онгоцны буудал хүрэх зам”-1 соак
  • 15:40
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 15:50
    “амьдрал бол аялал”
  • 16:05
    “нисэх онгоцны буудал хүрэх зам”-2 соак
  • 17:10
    “нисэх онгоцны буудал хүрэх зам”-3 соак
  • 18:20
    “нисэх онгоцны буудал хүрэх зам”-4 соак
  • 19:30
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 19:40
    “нисэх онгоцны буудал хүрэх зам”-5 соак
  • 20:50
    hard rock cafе-үүсгэн байгуулагдсан түүх
  • 21:00
    “хайрын хүч”
  • 22:00
    “х 35” movie talk show
  • 23:00
    “сэжигтэн” уск
  • 01:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК /41,42/
  • 07:30
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 07:45
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Холливуд Монголд
  • 09:30
    “Зөв давалгаа” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Юунагийн гудамж” ОАК /9-13/
  • 15:30
    “Визонтеле” УСК
  • 17:20
    “Ах дүү гурав” МУСК
  • 18:50
    “Ангууч охид” УСК
  • 21:15
    Нөгөө кинонууд: “Галт тэргийг ойроос харсан нь” УСК
  • 23:30
    “Тоглолтын өмнө” Бундеслиг 31-р тойрог /шууд/
  • 23:50
    "Нюрнберг - Байерн Мюнхэн" Бундеслиг 31-р тойрог /шууд/
  • 02:00
    “Ах дүү гурав” МУСК
  • 03:20
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.1-2-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 37-38-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-19-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 37-38-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Зуун өдрийн хань" СОАК 7-р анги
  • 11:30
    "Линкольны аллага" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 12:30
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:40
    "Тангараг" ОАК 1.32-34-р анги
  • 15:20
    "Ээжүүд" ОАК 1.5-6-р анги
  • 16:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:15
    "Ээжүүд" ОАК 1.7-8-р анги
  • 17:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Зуун өдрийн хань" СОАК 8-р анги
  • 20:45
    Сингапурт сурцгаая
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Линкольны аллага" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 23:10
    "Цагаан хадаг" МУСК
  • 00:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 11:00
    "PREMIER LEAGUE WORLD" №45
  • 11:30
    "ПРЕМЬЕР ЛИГ" тойм №36
  • 12:30
    "Мора" хүүхэлдэйн кино
  • 13:55
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 14:00
    "Сошиал туршилт"
  • 14:10
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 15:10
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 16:10
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 17:10
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 5-р анги
  • 18:10
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАК 2-р бүлэг 6-р анги
  • 19:05
    "Содон аялгуу"
  • 19:10
    "Эмоци продакшн үзүүлж байна
  • 21:00
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19175
  • 22:00
    "Жилийн 5 дахь улирал" УСК
  • 23:50
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 201,202-р анги
  • 07:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 65-74-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 36-38-р анги
  • 14:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 37-48-р анги
  • 15:30
    "Би хэн бэ?" нэвтрүүлэг /season-4/ 8-р хэсэг
  • 16:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:30
    "Намайг сонгооч" /season1/ 9-1,2-р хэсэг
  • 17:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" 8-р хэсэг
  • 19:30
    "Ардын буйдан" /season-8/ 2-р хэсэг -4-р анги
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Приусны босс" МУСК
  • 23:50
    'X Man-2' УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:25
    "Бизнес толь"
  • 09:55
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 12:10
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:20
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Их түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:20
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    Баримтат кино
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:35
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Бизнес толь"
  • 21:55
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 23:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 00:40
    Сайхан амраарай
  • 00:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:50
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 11:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 12:10
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:50
    Уран сайхны кино
  • 14:50
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эрвээхэй нас нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 18:40
    NILS school school үзүүлж байна.
  • 18:45
    Захидлын мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 19:40
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Хаврын Хит -2019 промо
  • 10:00
    Бизнес Амжилт
  • 10:30
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Зүүн гарын хаант улс
  • 11:20
    Аялгуут хором
  • 12:00
    Бизнес аялал
  • 12:40
    Хаврын Хит -2019 промо
  • 13:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:30
    Бизнес Амжилт
  • 16:10
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 32-р анги
  • 17:10
    Бизнес аялал
  • 17:50
    Хаврын хит-2019 промо
  • 18:00
    Аялгуут хором
  • 18:30
    Тэнгэрийн андгай Уран сайхны кино
  • 19:50
    Улсын их хурлын цаг
  • 20:30
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Зөв сонголт
  • 21:30
    Хаврын Хит -2019 промо
  • 22:00
    Итгэл Уран сайхны кино
  • 23:50
    Харийн шоронд Баримтат кино
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:10
    Бизнес Амжилт
  • 01:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Хулгайчид (Once a Thief)" УСК
  • 10:55
    "Бэртэшгүй (Unbreakable)" УСК
  • 12:30
    "Агаарын шорон (Con Air)" УСК
  • 14:30
    "Хөөрхөн хүүхэн (Pretty Woman)" УСК
  • 16:40
    "Найз 2: Агуу залгамж халаа (Friend: The Great Legacy)" МУСК
  • 18:50
    "7-р өрөөний гайхамшиг (Miracle in Sell No 7)" УСК
  • 21:30
    "Эцэг эхээ урхидсан нь (The Parent Trap)" УСК
  • 23:50
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.8-10-р анги)
  • 01:00
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 08:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #5
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 45-49 -р анги
  • 13:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 3-р бүлгийн 6,7,8-р анги
  • 14:15
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    7/1 Онцлох
  • 15:15
    "Приусны босс" Монголын уран сайхны кино
  • 16:55
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Ерөнхий сайд маршал Чойбалсангийн нарийн бичгийн дарга, туслах, ГЯЯ-ны сайд П.Шагдарсүрэн
  • 18:15
    Амжилтын үндэс
  • 18:45
    "Talk With Me" "What3Words" Монгол улс дахь үйл ажиллагаа хариуцсан захирал М. Уянга
  • 19:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 19:25
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:35
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 5-р бүлгийн 9-р анги
  • 22:25
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:30
    "Urban Talk" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Приусны босс" Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 02:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    Хошин шог
  • 10:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Аз жаргалын эрэлд" МУСК
  • 12:50
    "Франц үнсэлт" МУСК
  • 14:50
    "Хошин шог"
  • 15:30
    "Талархал" ток шоу
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Балто-2" хүүхэлдэйн бүрэн хэмжээний кино
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 22:10
    "Болсон явдал" МУСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    "We Are Royals" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бүгдийг нь" СОАК 20-р анги
  • 11:45
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 12:15
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 12:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 13:30
    "Галзуу дурлал" СОАК 14,15-р анги /давталт/
  • 16:00
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм"
  • 18:25
    "Мy-UB" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 20:50
    "We Are Royals" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бүгдийг нь" СОАК 21-р анги
  • 23:15
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 23:35
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    Эфир эхлэл
  • 08:00
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 08:30
    "Хайраа хайрла" ОАУСК 27-32 р анги
  • 14:30
    "Тахианы өд" ОАК 42-48 р анги
  • 21:00
    Сайн байна уу? Захирлаа Ток шоу
  • 21:35
    "Дээрхийн заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 22:00
    "Хайраа хайрла" ОАУСК 33-р анги
  • 00:45
    "Зангараг" МУСК

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 08:50
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 09:50
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:10
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг ( давталт )
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:20
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:40
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Тобот"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:33
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 09:02
    "Дели хүрэх аялал" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Цаг агаар
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:10
    "Мини Нинжа” хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 12:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 12:02
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 13:02
    “Брүмиз” хүүхэлдэйн кино
  • 13:50
    Хамтдаа сурцгаая
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Миний найз Үби” хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Дели хүрэх аялал" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:05
    "Х лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    Da Vinci – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci – “Шинжлэх ухааны туршилтууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci – “Мати Дада хоёр”
  • 19:25
    Da Vinci – “Төгс нотолгоо” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:40
    Da Vinci – “Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр” т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Робокон-2019”
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:20
    Парламентын хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 12:20
    Хөгжлийн замаар: Ахмадын асаргаа, сувилгаа
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:20
    16 мм-ийн кино фонд: “Үүлэн борын нутгаар” баримтат кино 1988 он.
  • 14:50
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 15:20
    “Хүрээлэн ...” амьд ертөнц
  • 15:50
    Тариаланчид
  • 16:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Титэмгүй ялагчид” 2009 он.
  • 17:00
    “Төл таван эрдэнэ” Төв аймгаас бэлтгэв.
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Томилолтоос ирлээ. /ОУВС-ийн уулзалт/
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол улсын гадаад бодлогын онцлог” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Ж.Энхсайхан оролцов.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Экспертийн цаг”
  • 21:20
    Бидний цөөхөн Монголчууд: “Эгэл баатар” /Япон улсаас/
  • 21:50
    Монголын генерал Шагалын Жадамбаа баримтат туурвил
  • 22:45
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:15
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 11:15
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:25
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Антибиотикийн эрэлд-1" БК
  • 16:40
    Монголын сайхан орноор
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:45
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:40
    Тоглолтын цаг
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Аав" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 00:20
    БРАЙТОН-НЬЮКАСЛ (ШУУД) 36-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТОТТЕНХЭМ-ВЕСТ ХЭМ 36-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №31: МАН ЮТД-ЭВЕРТОН 2011/12
  • 11:30
    ВОТФОРД-ВОЛВЕРХЭМПТОН 36-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №10
  • 14:00
    КРИСТАЛ.П-ЭВЕРТОН 36-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №25: ЮРГЕН КЛИНСМАН
  • 16:30
    САУТХЭМПТОН-БОРНМУТ 36-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 18:50
    ЛЭСТЕР-АРСЕНАЛ (ШУУД) 36-Р ТОЙРОГ
  • 20:55
    БӨРНЛИ-МАН СИТИ (ШУУД) 36-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 23:20
    МАН ЮТД-ЧЕЛСИ (ШУУД) 36-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #22
  • 09:30
    PL WORLD №45
  • 10:00
    БӨХИЙН ЕРТӨНЦ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 11:00
    WWE MONDAY RAW 1352
  • 13:00
    БӨХИЙН ЕРТӨНЦ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1027
  • 16:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1828
  • 17:00
    "LARRY BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2014 ОН
  • 19:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2015 ОН
  • 20:00
    WWE MONDAY RAW 1350
  • 22:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1027

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 07:00
    NBA ПЛЕЙОФФ 2019 (ШУУД)
  • 12:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2016 ОН
  • 13:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 14:00
    УЛСЫН НАЧИН Ц.БАЯНМӨНХИЙН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 20:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 20:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2016 ОН
  • 21:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 22:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19186
  • 23:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1987-1989

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ЖАКАРЕ-ХЕРМАНССОН (ШУУД)
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1027
  • 14:00
    UFC 213 РОМЕРО-УИТТАКЕР
  • 17:00
    ЖҮДО ПАРИСЫН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 2
  • 19:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #17
  • 20:00
    ONE: МАНИЛА-ROOTS OF HONOR

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Бурхан багшийн сургааль
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 10:30
    Хэнтий аймаг байгуулагдсаны 93 жилийн ой,зүүн бүсийн хурд-2016 /Хязаалан, Шүдлэн,Даага/
  • 12:00
    "Дүнжингаравын түмэн эхүүд" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Уяачдын хөрөг"нэвтрүүлэг МУАУ С.Гийнаа
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    "Амар төвшин"концерт МУСТА Г.Батцэрэн
  • 14:30
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 17:30
    Нүүрэнтэйн хурд -2017  /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 19:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг Хүүхэн шүүлэнгийн хээр
  • 20:00
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой багачуудаа"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
     "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Чанга дэглэмийн амралт  УСК 
  • 00:40
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Буруугүй буруутан" ОАК 16-р анги
  • 08:20
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.27-р анги
  • 09:40
    "Ихрүүд" ОАК төгсгөлийн 98-100-р анги
  • 11:20
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 22-24-р анги
  • 14:00
    "Урхидагч" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 15:15
    "Токиогийн дурлал" ОАК 1.1, 2-р анги
  • 17:00
    "Буруугүй буруутан" ОАК 17-р анги
  • 18:30
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 1-р анги
  • 19:50
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 25-р анги
  • 22:50
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.28-р анги
  • 00:00
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 1-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 02:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 04:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 06:00
    NBA ACTION 1827
  • 06:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19185
  • 07:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 12:00
    "CLUTCH CITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1828
  • 14:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 16:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 18:30
    NBA ACTION 1828
  • 19:00
    "WAY WE BALL: CHINA" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 19:30
    "RODMAN - REVEALED" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19186
  • 20:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 22:30
    "BAD BOYS" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 20-р анги
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:10
    Комментатор форум
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Танил хүн"нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Зарын цаг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 56-р анги
  • 17:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Амьдрал үргэлж сайхнаараа" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 21-р анги
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:40
    "Ах дүүс"МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    Хошин хөтөлбөр
  • 08:25
    “Дуурийн ханхүү” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    NTN үзүүлжбайна
  • 09:35
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:55
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 6.7-р анги/Давталт/
  • 11:40
    "National" Бизнесмэдээ
  • 12:00
    “N music” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:30
    NTN үзүүлжбайна
  • 12:40
    “Golf and Coffee ” чөлөөт ярилцалгын нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 13:40
    Монгол дууны цаг
  • 14:00
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:15
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:35
    NTN үзүүлж байна
  • 14:45
    "Араатны хаан арслан" 1-р анги Хүүхэлдэйн кино
  • 16:05
    Хэлэлцүүлэг
  • 17:05
    NTN үзүүлжбайна
  • 17:20
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    “Face to Face” танин мэдэхүйн ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 19:40
    NTN үзүүлж байна
  • 19:50
    "National" Бизнесмэдээ
  • 20:10
    “Доктор +”эрүүл мэндийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:40
    NTN үзүүлж байна
  • 20:50
    "National" Бизнесмэдээ
  • 21:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 7.8.9-р анги/Давталт/
  • 23:25
    Сошиал ертөнцийн эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    Төрийн дуулал
  • 23:50
    Сайхан амраарай

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:25
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 11, 12-р анги
  • 14:15
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Тоглолтын цаг
  • 16:30
    Уран сайхны кино
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 22:25
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК