МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:05
    “Амьдрал, хувь тавилан” ОХУ-ын уран сайхны кино төгсгөлийн 6-р анги
  • 10:25
    “Жив жив” Бага насны хүүхдэд зориулав
  • 10:50
    “Мянган инженер” /Инженер технологийн дээд боловсрол төсөл/
  • 11:10
    MNB спорт: Бахархал
  • 11:40
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 12:20
    Хөгжмийн агшин
  • 12:30
    “Тунгалаг харц” олон улсын хүүхдийн кино наадмаас бэлтгэсэн сурвалжлага
  • 13:00
    Эх өв: “Нүүдэлчдийн өлгий”
  • 13:30
    “Ханхүү ба саарал чоно” Хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    “MNB music” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    Робокон-2019
  • 16:20
    “Куралай” хүүхдийн концерт /Баян-Өлгий аймгаас бэлтгэв/
  • 16:50
    Бидний цөөхөн Монголчууд: “Эгэл баатар”
  • 17:20
    Өв эрдэнэ: “Галбингаа шувууны олдвор”
  • 17:30
    16мм-ийн кино төсөл: “Ахан дүүсийн дуу” концерт 1977 он
  • 18:00
    Билгийн мэлмий: “Дүйчин өдрийн утга учир”
  • 18:30
    Боловсрол: “Сургалтын чанар, агуулга”
  • 18:50
    “Төл -таван эрдэнэ” Увс аймгаас бэлтгэв
  • 19:20
    Хөгжлийн замаар: “Эдийн засгийн чөлөөт бүс”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Монголын түүх: “1932 оны зэвсэгт бослого”
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Богд хаан” Монголын уран сайхны кино

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "sunray салон" үзүүлж байна
  • 11:55
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 16,17,18-р анги,
  • 14:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:10
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 25,26-р анги
  • 16:40
    "манцуйтай тамирчин"
  • 17:10
    "ижий минь" муста, бурхан урлаач с.ухаанзаяа
  • 18:00
    "тархины фитнесс"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 19-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё"
  • 22:40
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 27,28-р анги
  • 00:20
    "25 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 01:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    business news
  • 09:10
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага30\0
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"90\0
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    business news
  • 11:45
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:35
    business news
  • 12:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:45
    "дуни" соак 4-р анги
  • 14:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:10
    үл тасрах аялгуу - эмч нар дуулж байна
  • 15:00
    "кайф"
  • 15:40
    "хөгжилтэй өдөр" муск
  • 17:05
    "tvmall"
  • 17:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг30\0
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "дуни" соак 5-р анги
  • 19:50
    business news
  • 20:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:05
    "хак чак"цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    үл тасрах аялгуу - эмч нар дуулж байна
  • 23:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:05
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Ойн дуу хоолой” баримтат кино
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн наадам 3-р шат
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг /Дэчин чоеин тавши сүмбэрэллин хийд/
  • 10:30
    Г.Пунцагбалжирийн агсны нэрэмжит төвийн бүсийн хурдан морины уралдааныг /Төв аймгийн Аргалант сум Цагаан хөтөлөөс шууд дамжуулна / Их нас /
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Business maximum 88”
  • 13:10
    Г.Пунцагбалжирийн агсны нэрэмжит төвийн бүсийн хурдан морины уралдааныг /Төв аймгийн Аргалант сум Цагаан хөтөлөөс шууд дамжуулна /Соёолон/
  • 16:00
    Г.Пунцагбалжирийн агсны нэрэмжит төвийн бүсийн хурдан морины уралдааныг /Төв аймгийн Аргалант сум Цагаан хөтөлөөс шууд дамжуулна /Эрлийз дунд нас /
  • 17:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    УИХ-ын цаг нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Боруто” 26,27-р анги
  • 19:20
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК, 63-р анги
  • 22:40
    “Тэнгэрээс дээш 3 метр” уран сайхны кино 2-р анги
  • 00:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Xүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Фэмили доктор" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Микроны босс" МУСК
  • 12:30
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 14-р анги
  • 15:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 15-р анги
  • 16:30
    "Нууцлаг хатан хаан" ОАК 16-р анги
  • 17:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 18:30
    "Интерьер Туяа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Бэлгүтэйн үр сад" Шилийн гол аймаг Авга хошуу
  • 20:30
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага /Давталт/
  • 21:30
    "Аригатоо Хэйсэй - Койбүчи багш" аяллын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Шидэт удирдлага" УСК
  • 00:00
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 00:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    sbn news-тойм
  • 08:30
    “би эмэгтэй хүн” муск
  • 10:05
    “бүгд урагш” уск
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:00
    “онгоцны буудал хүрэх замд”-11 соак
  • 15:00
    “онгоцны буудал хүрэх замд”-12 соак
  • 16:00
    “завгүй өдөр”
  • 17:00
    “онгоцны буудал хүрэх замд”-13 соак
  • 18:00
    “онгоцны буудал хүрэх замд”-14 соак
  • 19:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:30
    “онгоцны буудал хүрэх замд”-15 соак
  • 20:30
    “хайрын хүч”
  • 21:30
    “оргил цаг” цаг үеийн асуудлаар
  • 22:00
    “х 35” movie talk show
  • 23:00
    “санаанд оромгүй явдал” уск
  • 01:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гологдсон бэр” ОАК /5,6/
  • 06:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 07:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    “Зөв давалгаа” нэвтрүүлэг /04/
  • 10:30
    “Юунагийн гудамж” ОАК /19-23/
  • 15:45
    “Хатыний эмгэнэлт явдал” УСК
  • 18:15
    "Валериан ба мянган гарагсын хот" УСК
  • 21:15
    Нөгөө кинонууд : “Штрошек” УСК
  • 23:50
    "Айнтрахт Франкфурт - Майнц" Бундеслиг 33-р тойрог /шууд/
  • 02:00
    “Бардо” МУСК
  • 03:10
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.10-11-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 5-6-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.3-4-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 5-6-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Гэрлэсний маргааш" СОАК 9-10-р анги
  • 11:20
    "Афганистанд..." баримтат кино 3-р хэсэг
  • 12:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Ээжүүд" ОАК 2.6-8-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Суут ухаантан Эйнштейн " ОАК 7-8-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гэрлэсний маргааш" СОАК 11-12-р анги
  • 19:30
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 19:55
    Сингапурт сурцгаая
  • 20:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Афганистанд..." баримтат кино 4-р хэсэг
  • 23:00
    """Микроны босс

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Эхлэл” нэвтрүүлгийн каллаж
  • 08:35
    "Эх дэлхий -2" Баримтат кино
  • 10:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 12:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 26-30-р анги
  • 13:00
    "Дорноговь аймгийн шигшмэл хурд" 2019
  • 14:45
    "Мөрдөгчийн совин" ОАК 8-р анги
  • 15:45
    "Мөрдөгчийн совин" ОАК 9-р анги
  • 16:45
    "Залуу эмч нар" ОАК 15-р анги
  • 17:45
    "Залуу эмч нар" ОАК 16-р анги
  • 18:45
    "Залуу эмч нар" ОАК 17-р анги
  • 19:45
    Хошин шог
  • 20:30
    “Хэн нэгэн” Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Мэргэжил бүхэн сайхан”
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19199
  • 21:50
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 22:00
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 23:55
    Хошин шог
  • 00:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 3,4-р анги
  • 07:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 5-14-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 46-48-р анги
  • 15:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 9-20-р анги
  • 16:00
    "Би хэн бэ?" нэвтрүүлэг /season-4/ 10-р хэсэг
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Намайг сонгооч" /season-1/ 11-1,2-р хэсэг
  • 17:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" 12-р хэсэг /хагас шигшээ шалгаруулалт-3/
  • 19:30
    "Ардын буйдан" /season-8/ 2-р хэсэг 6-р анги
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Орк" МУСК
  • 23:50
    "Төмөр багтай хүн" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:25
    "Бизнес толь"
  • 09:55
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Код" МУСК
  • 12:00
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:20
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 14:20
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:20
    “Миний ертөнц” Нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Миний сайхан ээжүүд" /давталт/
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:35
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Бизнес толь"
  • 21:55
    "Улаанбаатарт байгаа миний аав" МУСК
  • 23:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 00:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:40
    QQ school, SMEAG school үзүүлж байна.
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Дүнжингарав 2019" хаврын бүсийн уралдаан /шууд/
  • 18:00
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Тухтай ярилцая нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:30
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    Бизнес Амжилт
  • 10:50
    Аялгуут хором
  • 11:10
    Хоёр ертөнц МУСК
  • 13:00
    Бизнес аялал
  • 13:40
    Зөв сонголт
  • 14:10
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бизнес Амжилт
  • 16:30
    Үүр цайхын өмнө ОАК 7,8-р анги
  • 18:20
    Бизнес аялал
  • 19:00
    Аялгуут хором
  • 19:30
    Тэнгэрт даатгагдах мөч
  • 19:40
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:20
    Улсын их хурлын цаг
  • 21:00
    Зөв сонголт
  • 21:30
    Зүрхийг тань дайлья
  • 21:50
    Тэнгэрт даатгагдах мөч
  • 22:00
    Сүүлчийн шөнө МУСК
  • 00:00
    Харийн шоронд Баримтат кино
  • 00:50
    Зөв сонголт
  • 01:20
    Бизнес Амжилт
  • 01:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:00
    "Илдчин (The Swordsman)" УСК
  • 10:10
    "Хойч үе (The Descendants)" УСК
  • 12:10
    "Бичин гараг (Planet of the Apes)" УСК
  • 14:20
    "Сэжигтэн (Suspect)" УСК
  • 16:40
    "Далайн дээрэмчид (Pirates)" УСК
  • 19:00
    "Жуманжи: Ширэнгэд тавтай морил (Jumanji: Welcome to the Jungle)" УСК
  • 21:30
    "Гранд Будапешт зочид буудал (Grand Budapest Hotel)" УСК
  • 23:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (II.7-9-р анги)
  • 00:50
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 08:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #7
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 55-59 -р анги
  • 13:00
    "One piece" Анимэ 785,786,787-р анги
  • 14:15
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    7/1 Онцлох
  • 15:15
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 1-р бүлгийн 10, 2-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 17:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Төрийн шагналт, УГЗ кино найруулагч Б.Балжинням
  • 17:50
    Амжилтын үндэс
  • 18:20
    Хошин шог
  • 18:50
    "Talk With Me" Бүгд Найрамдах Энэтхэг улсаас Монгол улсад суугаа элчин сайд Мохиндер Пратап Сингх
  • 19:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 19:25
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:35
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #1
  • 22:40
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:50
    "Urban Talk" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Midnight Gaming" шууд нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Хүсэл" МУСК
  • 12:55
    "7 бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 15:45
    "Талархал" ток шоу
  • 17:00
    "Далайн дуу" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Эзэнгүй бөгж" МУСК
  • 22:00
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    "Завхан аймгийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 11:10
    "Эх орон дуудаж байна " МУСК
  • 12:45
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 8,9-р анги
  • 15:45
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:15
    ИЗОУИС-Япон орноор S2_Ep2
  • 16:50
    "Хайрлах шүтээн" тоглолт Ц.Аззаяа /СТА/
  • 18:55
    "Мy-UB" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 21:25
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:00
    "Best of me" УСК
  • 00:15
    Эфир завсарлана

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 08:50
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 09:50
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:10
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:20
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хошин шог"
  • 00:40
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Төмөр хүн" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    " The Croods " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:15
    “Бяцхан хадагтай Зази” хүүхэлдэйн кино
  • 12:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 14:02
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:02
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci Kids – “Ницще”
  • 19:12
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:33
    " The Croods" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Дарвины шинэ дэлхий” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Робокон-2019”
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:20
    Парламентын хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 12:20
    “Зөв чиг” Сайн дурын ажилтан Б.Жавзандулам
  • 12:40
    Бэлчээрийн даац ашиглалт
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Эдийн засгийн чөлөөт бүс: Соёлын аялал жуулчлал
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:20
    Зураглал
  • 14:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 15:00
    “Энэрэнгүй үйлстэн-2019”
  • 16:00
    Дэлхийн түүхүүд: “Зам” баримтат кино
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Хөндөх сэдэв: Жирэмсэн эхчүүдийн эрүүл мэнд...
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол БНСУ-ын харилцаа”Хүндэт диломатч Б.Лхагва оролцов.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Халуун сэдэв
  • 21:20
    “Хүрээлэн ...” амьд ертөнц
  • 21:45
    “Төл таван эрдэнэ” Увс аймгаас бэлтгэв.
  • 22:15
    Бидний цөөхөн Монголчууд: “Эгэл баатар”
  • 22:45
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 09:55
    "Мөнгөн буйл" МУСК
  • 11:10
    "Хойд Солонгосын эдийн засаг ба эрх мэдэл" Баримтат кино
  • 12:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:00
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 13:10
    "Хуйрнан шуугигч"-ийн эргэн тойронд
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Шинэ дүрэм"-1 Баримтат кино
  • 16:40
    Монголын сайхан орноор
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Алтны нууц" Баримтат кино
  • 18:45
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:40
    Тоглолтын цаг
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Галзуу зугаалга" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Сонгомол номын нээлт” нэвтрүүлэг. Доктор З.Бат-Отгон
  • 11:40
    “Байгалийн сонин хачин” баримтат нэвтрүүлэг 05
  • 12:10
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг №08
  • 13:10
    “Монгол улсын тогтвортой хөгжлийн зорилтууд” хэлэлцүүлэг
  • 15:25
    “Цэцэгчний хүслэн” нэвтрүүлэг. Дамдинжав 1,2
  • 17:20
    “Барако” нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Монгол дуу
  • 20:00
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:40
    Алжаал тайлах аязууд
  • 23:10
    Энэ 7 хоногийн хөтөлбөр жаргалаа

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-БРАЙТОН 37-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №47
  • 11:30
    ЧЕЛСИ-ВОТФОРД 37-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №33: МАН СИТИ-АРСЕНАЛ 2009/10
  • 14:00
    БОРНМУТ-ТОТТЕНХЭМ 37-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №12
  • 16:30
    НЬЮКАСЛ-ЛИВЕРПҮҮЛ 37-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №10: РОБЕР ПИРЕС
  • 19:00
    МАН СИТИ-ЛЭСТЕР 37-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ТОЙРГИЙН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 21:50
    БРАЙТОН-МАН СИТИ (ШУУД) 38-Р ТОЙРОГ
  • 00:00
    ШАГНАЛ ГАРДУУЛАХ ЁСЛОЛ (ШУУД)

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 09:30
    PL WORLD №47
  • 10:00
    БӨХИЙН ЕРТӨНЦ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 11:00
    WWE MONDAY RAW 1354
  • 13:00
    БӨХИЙН ЕРТӨНЦ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1029
  • 16:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1830
  • 17:00
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2016 ОН
  • 19:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2017 ОН
  • 20:00
    THE HURT BUSINESS БАРИМТАТ КИНО
  • 21:50
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ВОЛВЕРХЭМПТОН (ШУУД) 38-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МУБИС-ИЙН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 12:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2018 ОН
  • 13:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 14:00
    МҮБХ АЙМГИЙН НАЧИН СУМЫН ЦОЛТНУУДЫН БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 20:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 20:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19200
  • 21:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ
  • 21:50
    ЛЭСТЕР - ЧЕЛСИ (ШУУД) 38-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    Байршил" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    MICHAEL BISPING-MY DESTINY БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    UFC 237 НАМАЮНАС-АНДРАДЕ (ШУУД)
  • 13:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1028
  • 15:00
    ONE WARRIOR SERIES 2-1
  • 15:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #18
  • 16:00
    ANTHONY JOSHUA: THE ROAD TO KLITSCHKO БАРИМТАТ КИНО
  • 17:30
    ONE: СИНГАПУР-CALL TO GREATNESS
  • 20:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #18
  • 21:00
    ЖҮДО БАКУГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 3 (ШУУД)
  • 23:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #24

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр
  • 10:30
     Дорнод аймгийн МСУХ-ны нэрэмжит хаврын уралдаан/Азарга,Их нас,Соёолон,Эрлийз дээд нас/
  • 12:40
    "Өв соёл"нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    " Хонгил ухагч аврага төхөөрөмж"  Баримтат кино
  • 14:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 17:00
     “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 18:00
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг  ААУ Д.Бор-Ухнай
  • 19:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг МУТМУ Ц.Хэнмэдэх
  • 20:00
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой багачуудаа"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
      "Монгол уяач"нэвтрүүлэг МУТМУ Б.Билэгдэмбэрэл
  • 22:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 22:50
    Смерш УСК  /4-р анги/
  • 23:40
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Сургууль 2017" ОАК 12-р анги
  • 08:15
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.40, 41-р анги
  • 10:40
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 13, 14-р анги
  • 13:00
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 37, 38-р анги
  • 15:00
    "Токиогийн дурлал" ОАК 2.9, 10-р анги
  • 17:00
    "Сургууль 2017" ОАК 13-р анги
  • 18:30
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 15-р анги
  • 19:50
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 39-р анги
  • 22:50
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.42-р анги
  • 00:00
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 15-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 02:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 04:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 06:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 08:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 11:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1830
  • 12:00
    "JJ REDICK - BEFORE THE BIGS" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #31
  • 14:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 16:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 18:30
    NBA ACTION 1830
  • 19:00
    "TRUE NORTH - ROOTS AND RISE" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 19:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 21:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 23:30
    "BIG GAME JAMES" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 34-р анги
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:10
    Комментатор форум
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Танил хүн"нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Зарын цаг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 70-р анги
  • 17:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    "Танил хүн"нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Нөхөн үржихүйн эрүүл мэнд
  • 20:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Амьдрал үргэлж сайхнаараа" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 35-р анги
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:40
    "Хар сувдны нууц"МУСК

MNBA Sports

  • 08:00
    "C" ЗЭРЭГЛЭЛИЙН УАШТ-2018 ХҮРЭЛ МЕДАЛЫН ТОГЛОЛТ
  • 09:00
    "C" ЗЭРЭГЛЭЛИЙН УАШТ-2018 АЛТАН МЕДАЛЫН ТОГЛОЛТ
  • 10:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2018-19 |ШУУД|
  • 18:00
    3х3 PRIME TIME
  • 20:00
    3x3 HARDWOOD GAME
  • 22:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2019 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 00:00
    Үндэсний лиг 2019 улирлын тоглолтууд

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:25
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 21, 22-р анги
  • 14:15
    Баримтат кино
  • 15:10
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    Уран сайхны кино
  • 17:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 19:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК