МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шинэ эдийн засгийн форум” /шууд/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Төл таван эрдэнэ” Увс аймгаас бэлтгэв
  • 14:30
    Монголын түүх: “1932 оны зэвсэгт бослого”
  • 15:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Урлан: “Шинэ цагийн босгон дээр” Төрийн соёрхолт зураач Б.Пүрэвсүх”
  • 16:10
    Робокон-2019
  • 16:30
    “Зогсошгүй” Бодибилдингийн тамирчин Н.Сарангуа
  • 17:10
    “Жив жив” Бага насны хүүхдэд зориулав
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Хөгжмийн агшин
  • 18:10
    Хүүхэд бүрт тэгш боломж
  • 18:35
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг: Хөгжлийн бэрхшээлийг эрт үед оношлох, илрүүлэх өдөрт
  • 19:15
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс
  • 19:25
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Дэлхийн түүх: “Шударга үнэний төлөө” баримтат кино
  • 22:20
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:25
    “Пабло Эскобарын цаг үе” баримтат кино 1,2-р хэсэг
  • 23:55
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 324,325-р анги
  • 12:00
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 19-р анги
  • 13:20
    "танайд хоноё"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 27,28-р анги
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 326,327-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 20-р анги
  • 21:20
    "мартагдсан бэлгэдэлүүд"
  • 21:45
    "ухаарал ирэхүй"
  • 22:00
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 29,30-р анги
  • 23:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    үл тасрах аялгуу - эмч нар дуулж байна
  • 08:50
    business news
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:15
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "дуни" соак 5-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:20
    business news
  • 13:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 14:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:15
    "тэ жу ён " соак 78-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "тэ жу ён " соак 78-р анги үргэлжлэл
  • 15:35
    "дэндүү их хүсэл" соак 19-р анги
  • 16:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:50
    business news
  • 17:00
    тусгай хэрэгцээт боловсролын шийдвэрлэх арга зам
  • 17:35
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "шинэ монгол" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:40
    эрдэнэзуу хийдийн хамба баасансүрэн - аялгуут бясалгал
  • 19:00
    мэдээ
  • 19:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:20
    business news
  • 19:30
    "дуни" соак 6-р анги
  • 20:45
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    үл тасрах аялгуу - эмч нар дуулж байна
  • 22:55
    "тэ жу ён " соак 79-р анги
  • 00:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:15
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Сахелийн дурлал” баримтат кино
  • 06:40
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Боруто” 28-р анги
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг” олон ангит УСК,44-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Тоо юу, сүлд үү”,39-р хэсэг
  • 12:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 12:10
    ТВ зар 151918
  • 12:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:10
    “Төгс биш хосууд” олон ангит уран сайхны киноны,6-р анги
  • 15:00
    ”Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаар
  • 15:25
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК,78-р анги
  • 16:20
    ТВ зар 151918
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Боруто” 28-р анги
  • 17:30
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн УСК, 39-р анги
  • 17:55
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдрийн зочин
  • 19:25
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Эрүүл мэнд” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Хайр ба эрдэнэс” олон ангит УСК,64-р анги
  • 22:45
    “Business maximum 88”
  • 22:50
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 78-р анги
  • 23:40
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 04:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Шидэт удирдлага" УСК
  • 12:45
    C1 - энэ 7 хоногт
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 313,314-р анги
  • 14:05
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хүн төрхтөн" ОАК 2-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 315,316-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:10
    C1 - энэ 7 хоногт
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хүн төрхтөн" ОАК 3-р анги
  • 23:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    “бизнес аялал”
  • 09:40
    “санаанд оромгүй явдал” уск
  • 11:30
    business location
  • 12:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “хайрын хүч”
  • 14:00
    “logo quiz”
  • 15:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    business location
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “томоогүй хайр”-6 соак
  • 19:30
    түүхэн хэлхээ
  • 20:30
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “нисэх онгоцны буудал хүрэх зам”-16 соак
  • 22:40
    “томоогүй хайр”-6 соак
  • 23:45
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гологдсон бэр” ОАК 5,6-р анги
  • 06:50
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Мэдээ
  • 08:40
    Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /2.7/
  • 09:35
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /07/
  • 10:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 11:10
    “Юунагийн гудамж” ОАК 24-р анги
  • 12:15
    “Гологдсон бэр” ОАК 5,6-р анги
  • 13:05
    Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /2.7/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    “Юунагийн гудамж” ОАК 24-р анги
  • 16:10
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 17:15
    “Гологдсон бэр” ОАК 7,8-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /01/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /01/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:00
    “Өөр өнцөг” хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 21:25
    Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /2.8/
  • 22:25
    “Юунагийн гудамж” ОАК 25-р анги
  • 23:35
    “Гологдсон бэр” ОАК 7,8-р анги
  • 00:30
    Мэдээ
  • 01:15
    "Байер Леверкузен - Айнтрахт Франкфурт" Бундеслиг /32-р тойргийн давталт/
  • 03:05
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /07/
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 00:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.12-р анги
  • 08:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 7-8-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 7-8-р анги
  • 09:20
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.4-р анги
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Гэрлэсний маргааш" СОАК 11-12-р анги
  • 11:10
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №23
  • 11:30
    "Хөгжилтэй Монголдой" 2-р ангийн хичээл №23
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:07
    "Суут ухаантан Эйнштейн " ОАК 9-р анги
  • 13:00
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3-р ангийн хичээл №23
  • 13:30
    "Хөгжилтэй Монголдой" 4-р ангийн хичээл №23
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "X-ТҮЦ" хошин шоу тоглолт
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №5,6
  • 15:50
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Ээжүүд" ОАК 2.9-10-р анги
  • 17:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.13-р анги
  • 17:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 9-10-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 9-10-р анги
  • 18:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.5-р анги
  • 19:00
    "Гэрлэсний маргааш" СОАК 13-14-р анги
  • 20:30
    "Яг түүн шиг" шоуны тайзны ард...
  • 21:00
    "Үүргэвчтэй аялал-2" /Юнань муж/
  • 22:15
    "Суут ухаантан Эйнштейн " ОАК төгсгөлийн 10-р анги
  • 23:20
    "Ээжүүд" ОАК 2.11-12-р анги
  • 00:20
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    “Эхлэл” нэвтрүүлгийн каллаж
  • 08:05
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 08:25
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 08:35
    High trade
  • 08:45
    Завсарлага хөгжим
  • 09:00
    “Урагшаа монгол” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19199
  • 10:10
    Сошиал туршилт
  • 10:12
    Содон аялгуу
  • 10:15
    "Бүтээгчид"
  • 10:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 10:30
    "Мөрдөгчийн совин" ОАК 9-р анги
  • 11:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 17-р анги
  • 12:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    "Ирээдүйн хурд-2019" Орхон аймаг
  • 14:35
    High trade
  • 14:45
    Завсарлага хөгжим
  • 15:00
    “Урагшаа монгол” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19199
  • 16:25
    Содон аялгуу
  • 16:27
    Аз жаргалд итгэ
  • 16:30
    "Бүтээгчид"
  • 16:35
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 16:45
    "Мөрдөгчийн совин" ОАК 9-р анги
  • 17:45
    "Залуу эмч нар" ОАК 17-р анги
  • 18:40
    “Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:05
    High trade
  • 20:30
    "NBA ACTION" 1830
  • 21:00
    "Чанартай боловсрол – Ирээдүйн баталгаа"
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19200
  • 21:40
    Сошиал туршилт
  • 21:42
    Содон аялгуу
  • 21:45
    "Бүтээгчид"
  • 21:50
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 22:00
    "Мөрдөгчийн совин" ОАК 10-р анги
  • 23:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 18-р анги
  • 23:55
    Хошин шог
  • 00:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 5-р анги
  • 06:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 13,14-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 41-44-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Миний дурласан цэвэрч залуу" СОАК 10-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 39-41-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 48-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 7-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-3/ 11-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Миний найзууд" СОАК 4-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 15,16-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 45-48-р анги
  • 18:30
    "Чимээгүй номын сан" /season-1/ 12-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 49-р анги
  • 21:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season-1/ 20-р анги
  • 22:00
    "Миний дурласан цэвэрч залуу" СОАК 11-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "24" ОАК /season-4/ 3-р анги
  • 01:00
    "Чимээгүй номын сан" /season-1/ 12-р хэсэг
  • 01:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 7-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    "Шинэ өглөө эхлэл"
  • 08:05
    "Амьдрах урлаг иогийн дасгал"
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 10:40
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 1-р анги /давталт/
  • 11:40
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:40
    "Их түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Аав" МУСК /давталт/
  • 14:40
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 15:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "Титэм" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 1-р анги /давталт/
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 18:00
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 20:50
    "Хараат бус сэтгүүл зүй" үндэсний форум
  • 21:40
    "Дурлалын магистр" МУСК
  • 23:00
    "Бизнес толь"
  • 23:30
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бүрэн эрхт тагнуулч 12-р анги /давталт/
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    SMEAG school үзүүлж байна.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    NILS school үзүүлж байна.
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:45
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Көзайым ОАУСК 1-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:00
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 22:10
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:40
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 01:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:50
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:20
    Зөв сонголт
  • 10:50
    Нацү башё тойм
  • 11:20
    Бизнес Амжилт
  • 11:50
    Тэнгэрт даатгагдах мөч
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Зөв сонголт
  • 15:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ дамжуулна
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Хөгжилтэй аялал - “Баярлалаа”
  • 18:50
    Эрдэнэзуу хийдийн Хамба лам Х.Баасансүрэн – Аялгуут бясалгал
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:50
    Тэнгэрт даатгагдах мөч
  • 20:00
    “Тариаланч хүн дээ би” хөрөг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Тэнгэрт даатгагдах мөч
  • 21:50
    Нацү башё тойм
  • 22:20
    Үүр цайхын өмнө ОАК 9-р анги
  • 23:00
    Аяллын тойрог
  • 23:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 01:00
    Зөв сонголт
  • 01:30
    Бизнес Амжилт
  • 02:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (III.16,17-р анги)
  • 07:50
    "Хайрын эрэлд" МОАК (11-р анги)
  • 08:35
    "Элеон зочид буудал" ОАК (II.8,9-р анги)
  • 09:35
    "Бичин гараг (Planet of the Apes)" УСК
  • 11:45
    "Сэжигтэн (Suspect)" УСК
  • 14:10
    "Далайн дээрэмчид (Pirates)" УСК
  • 16:30
    "Гранд Будапешт зочид буудал (Grand Budapest Hotel)" УСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК (12-р анги)
  • 19:30
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (III.18,19-р анги)
  • 20:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (II.10,11-р анги)
  • 21:40
    "Макс Пэйн (Max Payne)" УСК
  • 23:40
    "Бичин гараг (Planet of the Apes)" УСК
  • 01:40
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (III.16-19-р анги)
  • 03:10
    "Хайрын эрэлд" МОАК (11,12-р анги)
  • 04:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (II.8-11-р анги)
  • 06:10
    "Макс Пэйн (Max Payne)" УСК
  • 07:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 08:10
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (III.18,19-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 787-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 59-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 101,102-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 12:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Urban Talk Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 16-р анги
  • 15:30
    "Анчид" Анимэ 61,62,63-р анги
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 101,102-р анги
  • 18:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 18:35
    "Хамтдаа суръя" Уран зураг: Намрын өнгө 2-р хэсэг
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 788-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 60-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:15
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 22:05
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 17-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 01:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Далайн дуу" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Эзэнгүй бөгж" МУСК
  • 13:20
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 15:20
    "Зүрхийг тань дайлая" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Дэлхий гараг" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг 10 хэсэг
  • 16:45
    "Талархал" ток шоу
  • 17:55
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 19:05
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Дорд үзэгдэгч" УСК
  • 22:30
    "Х - Хүмүүс" УСК
  • 00:30
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Увс нуур" галын 20 жилийн ойн барилдаан /Чөлөөт бөх/
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Best of me" УСК
  • 12:20
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 12:50
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:25
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:25
    "Сурагч насны дурсамж" теле концерт
  • 17:00
    Хамаг монгол туургатны улаачдын өрсөлдөөн
  • 17:30
    "Гал манахын учир" баримтат кино
  • 18:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Зүрхийг тань дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 10-р анги
  • 20:15
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-1/ 7-р анги
  • 23:05
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Гриззи баавгайн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 47-р анги
  • 12:00
    Марчаахай
  • 12:30
    "Эрүүл Монгол" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" ОАК 4-р анги
  • 15:00
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" Дэлхийн зөн ОУБ
  • 16:00
    "Загийн алим" МУСК
  • 17:31
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сургуулиа судалья" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Гриззи баавгайн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" ОАК 5-р анги
  • 21:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Амьд байгалийн ертөнц"
  • 22:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 48-р анги
  • 23:00
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 08:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 09:00
    "Аlivemax" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Сэдэв" Нийгэм,эдийн засаг
  • 18:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 23:30
    "Boom reaction" Нэвтрүүлэг ( Давталт )
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    “Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    ““Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Гар урлал” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Da Vinci Kids – "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    " Вингс Клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    " Монкарт " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    " Олли бяцхан цагаан ачааны машин” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    " Олли бяцхан цагаан ачааны машин” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci learning- "Дарвины шинэ дэлхий” баримтат кино
  • 14:02
    “Жи Файтерс” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    " Олли бяцхан цагаан ачааны машин " хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Пингвин"хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    “Жи Файтерс” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 19:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх”
  • 19:30
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Өдөр бүр гайхамшиг” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 07:40
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:15
    "Галзуу зугаалга" МУСК
  • 09:45
    Монголын сайхан орноор
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 23-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 16:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 24-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Бие махбодын нууц"-2 Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:55
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 25, 26-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Эрин үе залуучууд боловсрол” лекц. Ш.Хишигсүрэн
  • 10:20
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:25
    Чингис хааны сургааль
  • 10:30
    “Байгалийн сонин хачин” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 12:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:05
    “Цэцэгчний хүслэн” нэвтрүүлэг 1,2. Дамдинжав
  • 14:10
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг №08
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 18:35
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Чингис хааны сургааль
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:55
    “UB лавлах 1900-1617” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Чингис хааны сургааль
  • 20:55
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 21:00
    “Мөнх тэнгэрийн ухаан” лекц №11,12. Доктор З.Бат-Отгон
  • 22:00
    “День Победи” тоглолт. “Сүлд” чуулга
  • 23:15
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:20
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН СИТИ-ЛЭСТЕР 37-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №30: ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 2015/16
  • 11:30
    НЬЮКАСЛ-ЛИВЕРПҮҮЛ 37-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №7
  • 14:00
    ЧЕЛСИ-ВОТФОРД 37-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    PL WORLD №43
  • 16:30
    ЛЭСТЕР-ЧЕЛСИ 38-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №22: СЕРХИО РАМОС
  • 19:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ВОЛВЕРХЭМПТОН 38-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №38
  • 22:00
    БРАЙТОН-МАН СИТИ 38-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1830
  • 10:00
    WWE MONDAY RAW 1352
  • 12:00
    ЗЭВСЭГ ХҮЧНИЙ 98 ЖИЛИЙН ОЙД ЗОРИУЛСАН БАРИЛДААН
  • 17:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1025
  • 19:00
    БРАЙТОН-МАН СИТИ 38-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2012 ОН
  • 22:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2013 ОН
  • 23:00
    БӨХИЙН ЕРТӨНЦ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    УЛСЫН ЗААН Д.МИЖИДИЙН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 14:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 15:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2018 ОН
  • 16:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 16:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2017 ОН
  • 17:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 18:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #22
  • 19:00
    МСБХ ДЭЭД ЛИГ-2019 ФИНАЛ #4 (ШУУД)
  • 21:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #22
  • 22:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19200
  • 22:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2016 ОН
  • 23:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #20

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 08:50
    "Шинэ эдийн засгийн форум-2019" шууд дамжуулалт
  • 16:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Байршил" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Блумберг Авардс-2018" шууд дамжуулалт
  • 22:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT: ИАКУЙНТА-СЕРРОНЕ
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT СТИФЕНС-ЧОЙ
  • 14:00
    WWE MONDAY RAW 1354
  • 16:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 40
  • 17:30
    ЖҮДО АНТАЛЪЯГИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 1
  • 20:00
    ONE: ЖАКАРТА-FOR HONOR ТОЙМ
  • 20:30
    ONE WARRIOR SERIES 2-1
  • 21:00
    ONE: ЖАКАРТА-ETERNAL GLORY

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    "Дүнжингаравын хурд- 2017"/ Азарга,Их нас,Соёолон, Эрлийз дээд нас/
  • 12:00
     Бөхчүүдийн сагсан бөмбөгийн тэмцээн 
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Ээжтэй чинь танилцсан түүх" УСК 4-р бүлэг /1-р анги/
  • 15:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:30
    “Хүлгийн үүрсээнд”нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:00
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
    "Би уран бүтээлч"нэвтрүүлэг Дуучин Б.Чанцалдулам
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой багачуудаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Булган аймгийн Рашаант сум "Сансар хурд" МСУХ-ны нэрэмжит хадагны уралдаан
  • 22:50
    Баялаг ОАК /1-р анги/
  • 23:40
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 00:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 13
  • 08:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 41, 42
  • 08:35
    "Багтай дуучдын хаан" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.42-р анги
  • 11:25
    "Сургууль 2017" ОАК 13-р анги
  • 12:40
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 15-р анги
  • 14:10
    "Токиогийн дурлал" ОАК 2.9, 10-р анги
  • 16:00
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 39-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Сургууль 2017" ОАК 14-р анги
  • 18:30
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 16-р анги
  • 19:50
    "Токиогийн дурлал" ОАК 2.11, 12-р анги
  • 21:50
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 40-р анги
  • 22:50
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.43-р анги
  • 00:00
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 16-р анги
  • 01:05
    "Токиогийн дурлал" ОАК 2.11, 12-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЕН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 02:00
    ПОРТЛАНД - ДЭНВЭР ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 04:00
    ТОРОНТО - ФИЛАДЕЛЬФИА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 06:00
    NBA ACTION 1830
  • 06:30
    "BIG GAME JAMES" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 12:00
    "JJ REDICK - BEFORE THE BIGS" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1830
  • 14:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 16:00
    ТОРОНТО - ФИЛАДЕЛЬФИА ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 18:00
    "BIG O - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    NBA ACTION 1830
  • 19:30
    "TRUE NORTH - ROOTS AND RISE" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19200
  • 20:30
    "BBALLOGRAPHY - JACK TWYMAN" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #32
  • 22:30
    "DREAM TEAM 1992" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Хошин шог-Шинэ үе продакшн
  • 09:40
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 35-р анги
  • 12:10
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 71-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн Т.Цоожсүрэн
  • 19:40
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 21:50
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр: Ясны сийрэгжилт
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 36-р анги
  • 23:30
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Өнгөлөг өглөө” хөтөлбөр
  • 09:05
    Аффоризм
  • 09:10
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 10:05
    NTN үзүүлж байна
  • 10:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:35
    “Зочины цаг" /Давталт/
  • 11:00
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "National" Бизнесмэдээ
  • 11:50
    NTN үзүүлж байна
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” хөтөлбөр
  • 13:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 19-р анги /Давталт/
  • 13:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    NTN үзүүлж байна
  • 14:10
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Ирээдүй өөд итгэл хайрлая”ярилцлагын нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 15:00
    "National" Бизнесмэдээ
  • 15:20
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” цэнгээнт танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    NTN үзүүлж байна
  • 15:50
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “N music” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    NTN үзүүлж байна
  • 16:40
    Хошин шог
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    NTN үзүүлж байна
  • 18:00
    "National" Бизнесмэдээ
  • 18:20
    “Зочины цаг"
  • 18:50
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:10
    NTN үзүүлж байна
  • 19:20
    “Ирээдүй өөд итгэл хайрлая”ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    NTN үзүүлж байна
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 20-р анги
  • 22:05
    Сошиал ертөнцийн эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "National" Бизнесмэдээ
  • 22:45
    NTN үзүүлж байна
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 23:50
    Сайхан амраарай!

MNBA Sports

  • 08:00
    U19 УАШТ 2018: Алтан Од vs МУБИС
  • 09:00
    U16 УАШТ 2018: БАЯНГОЛ VS ДАРХАН|АЛТ |
  • 10:00
    3Х3 ОЮУТАНЫ АЗИЙН АВАРГА |ДАВТАЛТ|
  • 11:30
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 УЛИРЛЫН ТОГЛОЛТУУД
  • 17:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2019 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 20:00
    3x3 Hardwood Game
  • 22:00
    3x3 Prime Time
  • 00:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2019 УЛИРЛЫН ТОГЛОЛТ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 22-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Таны амралтанд
  • 12:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Хүрээлэн
  • 14:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Хөгшин хүргэн” ОАК 3-р анги
  • 17:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 23-р анги
  • 19:30
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 20:00
    ““Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 21:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:20
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 23-р анги
  • 00:05
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК