МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/
  • 09:00
    Хөгжмийн агшин
  • 09:05
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг: Хөгжлийн бэрхшээлийг эрт үед оношлох, илрүүлэх өдөрт
  • 09:45
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 10:15
    Боловсрол: “Сургалтын чанар, агуулга”
  • 10:35
    “Жив жив” Бага насны хүүхдэд зориулав
  • 10:55
    Өв эрдэнэ: Эх орны хавар
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Дэлхийн түүх: /Шударга үнэний төлөө/ баримтат кино
  • 15:10
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс
  • 15:20
    Эрхзүйн хөтөч
  • 15:40
    “Пабло Эскобарын цаг үе” баримтат кино 1,2-р хэсэг
  • 17:10
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 17:50
    “Төл таван эрдэнэ” Завхан аймгаас бэлтгэв
  • 18:20
    Билгийн мэлмий: “Дүйчин өдрийн утга учир”
  • 18:50
    Хүүхэд бүрт тэгш боломж
  • 19:15
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Пабло Эскобар” Олон ангит уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 23:20
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 326,327-р анги
  • 12:00
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 20-р анги
  • 13:20
    "баримтат кино"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 29,30-р анги
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 328,329-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 21-р анги
  • 21:20
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:20
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 31,32-р анги
  • 00:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 07:55
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    үл тасрах аялгуу - эмч нар дуулж байна
  • 09:00
    "japan video topics"
  • 09:20
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    эрдэнэзуу хийдийн хамба баасансүрэн - аялгуут бясалгал
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    "дуни" соак 6-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:35
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 14:05
    үгийг тань сонсоё - гэгээрлийн цаг
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:15
    "дэндүү их хүсэл" соак 20-р анги
  • 16:15
    business news
  • 16:25
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 16:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    "бадрангуй дуулал 50жил"
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "шинэ монгол" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "алтан фонд - монгол улсаа хөгжүүлье" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    мэдээ
  • 19:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:20
    business news
  • 19:30
    "дуни" соак 7-р анги
  • 20:45
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    үл тасрах аялгуу - эмч нар дуулж байна
  • 22:55
    "тэ жу ён " соак 80-р анги
  • 00:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:15
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Тал нутагтаа эргэж ирсэн нь” баримтат кино
  • 06:40
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Боруто” 29-р анги
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг” олон ангит УСК,45-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Тоо юу, сүлд үү”,40-р хэсэг
  • 12:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 12:10
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Эрүүл мэнд” нэвтрүүлэг
  • 13:55
    ТВ зар 151918
  • 14:05
    “Төгс биш хосууд” олон ангит уран сайхны киноны,7-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаар
  • 15:25
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК,79-р анги
  • 16:20
    ТВ зар 151918
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    "Боруто” 29-р анги
  • 17:30
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн УСК, 40-р анги
  • 17:55
    “VIP car wash” үзүүлж байн
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Орон нутгийн хөгжлийн сангийн төлөвлөлтөд иргэдийн оролцоог нэмэгдүүлэх туршилтын дэд төсөл нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хонгил” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Хайр ба эрдэнэс” олон ангит УСК, 65-р анги
  • 22:50
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК,79-р анги
  • 23:50
    Зураглал
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Үл мэдэгдэх газар орон" баримтат кино
  • 12:00
    "Аригатоо Хэйсэй - Эртний нийслэл Нара" Япон судлаач Төмөрбаатарын аяллын нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 315,316-р анги
  • 14:05
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хүн төрхтөн" ОАК 3-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 317,318-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:10
    C1 - энэ 7 хоногт
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хүн төрхтөн" ОАК 4-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:15
    "Үл мэдэгдэх газар орон" баримтат кино
  • 00:15
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “бизнес аялал”
  • 10:00
    “томоогүй хайр”-6 соак
  • 11:00
    “онгоцны буудал хүрэх замд”-16 соак
  • 12:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “түүхэн хэлхээ”
  • 14:00
    100 чухал сэдэв: social media
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    business location
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “томоогүй хайр”-7 соак
  • 19:30
    “х 35” movie talk show
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “би нөхөртөө хайртай” 1-р анги
  • 22:30
    “томоогүй хайр”-7 соак
  • 23:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гологдсон бэр” ОАК 7,8-р анги
  • 06:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /01/
  • 07:15
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /01/
  • 07:40
    Мэдээ
  • 08:25
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 08:40
    Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /2.8/
  • 09:35
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /08/
  • 10:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /01/
  • 10:45
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /01/
  • 11:15
    Юунагийн гудамж” ОАК 25-р анги
  • 12:15
    “Гологдсон бэр” ОАК 7,8-р анги
  • 13:05
    Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /2.8/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /01/
  • 14:45
    “Юунагийн гудамж” ОАК 25-р анги
  • 15:55
    “Өөр өнцөг” хэлэлцүүлэг
  • 17:15
    “Гологдсон бэр” ОАК 9,10-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /02/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /02/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    “Үзэл бодлын зөрөг” ярилцлага
  • 21:00
    Шинобу Амарбаясгалан мэргэжлийн боксоор
  • 21:15
    Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /2.9/
  • 22:25
    “Юунагийн гудамж” ОАК 26-р анги
  • 23:45
    “Мазала 2019” 5-р тойргийн тойм
  • 00:10
    “Гологдсон бэр” ОАК 9,10-р анги
  • 01:00
    Мэдээ
  • 02:00
    "ФЦ Улаанбаатар - Атлетик 220" Мазала дээд лиг 2019 /4-р тойргийн давталт/
  • 03:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.13-р анги
  • 08:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 9-10-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 9-10-р анги
  • 09:20
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.5-р анги
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Гэрлэсний маргааш" СОАК 13-14-р анги
  • 11:15
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №23
  • 11:35
    "Хөгжилтэй Монголдой" 2-р ангийн хичээл №23
  • 12:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Суут ухаантан Эйнштейн " ОАК төгсгөлийн 10-р анги
  • 13:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3-р ангийн хичээл №23
  • 13:30
    "Хөгжилтэй Монголдой" 4-р ангийн хичээл №23
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Яг түүн шиг" шоуны тайзны ард...
  • 14:30
    "Үүргэвчтэй аялал-2" /Юнань муж/
  • 15:40
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №7
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Ээжүүд" ОАК 2.11-12-р анги
  • 17:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.14-р анги
  • 17:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 18:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.6-р анги
  • 19:00
    "Гэрлэсний маргааш" СОАК 15-16-р анги
  • 20:30
    "Шинэ монголын залуус" нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 20:50
    Шанхайд суралцангаа аялъя
  • 20:55
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 1-р анги
  • 00:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    “Эхлэл” нэвтрүүлгийн каллаж
  • 08:05
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 08:25
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 08:35
    High trade
  • 08:45
    Завсарлага хөгжим
  • 09:00
    "NBA ACTION" 1830
  • 09:30
    "Чанартай боловсрол – Ирээдүйн баталгаа"
  • 10:00
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19200
  • 10:10
    Содон аялгуу
  • 10:12
    Аз жаргалд итгэ
  • 10:15
    "Бүтээгчид"
  • 10:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 10:30
    "Мөрдөгчийн совин" ОАК 10-р анги
  • 11:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 18-р анги
  • 12:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    Хэнтий аймгийн Цэнхэр мандал сумын хаврын уралдаан-2019
  • 14:35
    High trade
  • 14:45
    Завсарлага хөгжим
  • 15:00
    "NBA ACTION" 1830
  • 15:30
    "Чанартай боловсрол – Ирээдүйн баталгаа"
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19200
  • 16:25
    Сошиал туршилт
  • 16:27
    Содон аялгуу
  • 16:30
    "Бүтээгчид"
  • 16:35
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 16:45
    "Мөрдөгчийн совин" ОАК 10-р анги
  • 17:45
    "Залуу эмч нар" ОАК 18-р анги
  • 18:40
    “Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 33,34-р анги
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:05
    High trade
  • 20:30
    "ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ" №39
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19201
  • 21:40
    Содон аялгуу
  • 21:42
    Аз жаргалд итгэ
  • 21:45
    "Бүтээгчид"
  • 21:50
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 22:00
    "Мөрдөгчийн совин" ОАК төгсгөлийн 11-р анги
  • 23:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 19-р анги
  • 23:55
    Хошин шог
  • 00:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 6-р анги
  • 06:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 15,16-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 45-48-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Миний дурласан цэвэрч залуу" СОАК 11-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 42-44-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 49-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 8-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-3/ 12-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Миний найзууд" СОАК 5-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 17,18-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 49-52-р анги
  • 18:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 12-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 50-р анги
  • 21:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season-1/ 21-р анги
  • 22:00
    "Миний дурласан цэвэрч залуу" СОАК 12-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "24" ОАК /season-4/ 4-р анги
  • 01:00
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 12-р хэсэг
  • 01:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 8-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    "Шинэ өглөө эхлэл"
  • 08:05
    "Амьдрах урлаг иогийн дасгал"
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 10:40
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 1-р анги /давталт/
  • 11:40
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:40
    "Их түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Дурлалын магистр" МУСК /давталт/
  • 14:40
    "Эрэл" эрэн сурвалжлахнэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 15:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "Амьдралын өнгө" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 2-р анги /давталт/
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 18:00
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 20:50
    "Хөгжлийн хөтөч" 5 толгой ЦС Мега төсөл
  • 21:10
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 23:20
    "Бизнес толь"
  • 23:50
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 07:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:30
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Көзайым ОАУСК 1-р анги /давталт/
  • 09:30
    Тухтай ярилцая нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    SMEAG school үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнэс амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    NILS school үзүүлж байна.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв давталт
  • 12:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    SMEAG school үзүүлж байна.
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Көзайым ОАУСК 2-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Тод хэлэлцүүлэг"
  • 22:30
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 22:40
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 01:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:50
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Хошин цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:20
    Зөв сонголт
  • 10:50
    Нацү башё тойм
  • 11:20
    Бизнес Амжилт
  • 11:50
    Тэнгэрт даатгагдах мөч
  • 12:00
    Эрдэнэзуу хийдийн Хамба лам Х.Баасансүрэн – Аялгуут бясалгал
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Зөв сонголт
  • 15:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:50
    Онцгой дуудлага
  • 19:20
    Тэнгэрт даатгагдах мөч
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Тэнгэрт даатгагдах мөч
  • 21:50
    Нацү башё тойм
  • 22:20
    Үүр цайхын өмнө ОАК 10-р анги
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:10
    Зөв сонголт
  • 00:40
    Бизнес Амжилт
  • 01:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Хайрын эрэлд" МОАК (11,12-р анги)
  • 10:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (II.8-11-р анги)
  • 12:20
    "Макс Пэйн (Max Payne)" УСК
  • 14:05
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (III.16-19-р анги)
  • 15:45
    "Бичин гараг (Planet of the Apes)" УСК
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:05
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК (13-р анги)
  • 19:30
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (III.19,20-р анги)
  • 20:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (II.12,13-р анги)
  • 21:40
    "Энэ бол дайн (This Means War)" УСК
  • 23:40
    "Сэжигтэн (Suspect)" УСК
  • 02:00
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (III.17-20-р анги)
  • 03:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК (12,13-р анги)
  • 04:50
    "Элеон зочид буудал" ОАК (II.10-13-р анги)
  • 06:30
    "Энэ бол дайн (This Means War)" УСК
  • 08:10
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (III.19,20-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 788-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 60-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 103,104-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 8,9-р анги
  • 12:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 13:25
    "Talk With Me" Бүгд Найрамдах Энэтхэг улсаас Монгол улсад суугаа элчин сайд Мохиндер Пратап Сингх
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 17-р анги
  • 15:30
    "Анчид" Анимэ 64,65,66-р анги
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 103,104-р анги
  • 18:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 18:35
    "Хамтдаа суръя" Хар зураг: Модон маск
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 789-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 61-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:25
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 22:15
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:20
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #7
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 18-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 8,9-р анги
  • 01:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:35
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 10:05
    "Зүрхийг тань дайлая" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Дорд үзэгдэгч" УСК
  • 13:15
    "X - Хүмүүс" УСК
  • 15:15
    "Дэлхий гараг" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг 11 хэсэг
  • 16:15
    "Талархал" ток шоу
  • 17:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 18:05
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 18:35
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Шүдний шидтэн" УСК
  • 21:50
    "Step up all in" УСК
  • 23:55
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Увс нуур" галын 20 жилийн ойн барилдаан /Самбо Бөх/
  • 09:55
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 10-р анги
  • 12:05
    "Зүрхийг тань дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "We Are Royals" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:25
    "Мөрөөдлийн жигүүр" Б.Чанцалдулам
  • 17:00
    Хамаг монгол туургатны улаачдын өрсөлдөөн
  • 17:30
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 17:40
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 11-р анги
  • 20:15
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-1/ 8-р анги
  • 23:05
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Гриззи баавгайн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 48-р анги
  • 12:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Эрүүл Монгол" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" ОАК 5-р анги
  • 15:00
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" Дэлхийн зөн ОУБ
  • 16:00
    "Хонины найр" МУСК
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    УБ хотын худалдааны танхимын гишүүд ярьж байна
  • 19:30
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 20:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" ОАК 6-р анги
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Амьд байгалийн ертөнц"
  • 22:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 49-р анги
  • 23:00
    "Бидний үзэсгэлэнт эх орон Хорват"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 08:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 09:00
    "Аlivemax" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Сэдэв" Нийгэм,эдийн засаг
  • 18:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 23:30
    "Gags"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цаг агаар"
  • 07:38
    “Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Цаг агаар"
  • 08:38
    “Ширэнгийн ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх”
  • 09:38
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    " Олли бяцхан цагаан ачааны машин” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    " Олли бяцхан цагаан ачааны машин " хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Өдөр бүр гайхамшиг” нэвтрүүлэг
  • 14:02
    “Жи Файтерс” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    " Олли бяцхан цагаан ачааны машин " хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Төмөр хүн"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    " Пингвин" " хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    “Жи Файтерс” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 19:02
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:20
    Da Vinci kids - "Ницще”
  • 19:40
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Х лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:25
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 22:50
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Оргилд хүрэх зам
  • 08:50
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:40
    "Хакеруудын ертөнц" Баримтат кино
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Мөнгөнд далдлагдсан нууц"-3 Баримтат кино
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 25-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Хятадын ушу" Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 26-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 18:45
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    "Ярилцах цаг"
  • 20:05
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 20:25
    Монголын сайхан орноор
  • 20:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 27, 28-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “День Победи” тоглолт. “Сүлд” чуулга
  • 11:15
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:20
    “Мөнх тэнгэрийн ухаан” лекц №11,12. Доктор З.Бат-Отгон
  • 12:20
    Чингис хааны сургааль
  • 12:25
    “UB лавлах 1900-1617” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 14:00
    “Цэцэгчний хүслэн” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 18:35
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Чингис хааны сургааль
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:55
    “UB лавлах 1900-1617” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Чадраабал
  • 21:00
    “Мөнх тэнгэрийн ухаан” лекц №13,14. Доктор З.Бат-Отгон
  • 22:00
    “Бумбын эрин” ирээдүй судлалын нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН СИТИ-ЛЭСТЕР 1-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №9
  • 11:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ВЕСТ ХЭМ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    PL WORLD №44
  • 14:00
    АРСЕНАЛ-МАН СИТИ 1-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №23: РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-1
  • 16:30
    АРСЕНАЛ-ВОРСКЛА ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №7: РОББИ ФАУЛЕР
  • 19:00
    ПАОК-ЧЕЛСИ ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №13
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №36
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №31 2018/19
  • 23:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №27: ДЭВИД БЕКХЭМ-2

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #24
  • 09:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №27: ДЭВИД БЕКХЭМ-2
  • 10:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ВОЛВЕРХЭМПТОН 38-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    "I AM ALI" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2012 ОН
  • 15:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2013 ОН
  • 16:00
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    "THE TWO ESCOBARS" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1027
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №38
  • 22:00
    NBA ACTION 1829
  • 22:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #29

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ШОРООН ГАХАЙ ЖИЛИЙН САР ШИНИЙН БАРИЛДААН
  • 15:00
    "УРАН САЙХНЫ ГИМНАСТИК" АЗИЙН ЦОМ ӨДӨР 1
  • 18:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2015 ОН
  • 19:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #23
  • 19:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2014 ОН
  • 20:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #23
  • 21:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 21:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2013 ОН
  • 22:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #22
  • 23:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2012 ОН

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Монос фарм ХХК - GMP үйлдвэр
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ВЕРДУМ-ТИБУРА
  • 12:00
    UFC 218 ХОЛЛОВЭЙ-АЛДО 2
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1029
  • 16:00
    ONE: ЖАКАРТА-FOR HONOR ТОЙМ
  • 16:30
    MUAYTHAI WORLD CLASS 30
  • 18:00
    ЖҮДО АНТАЛЪЯГИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2
  • 20:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #19
  • 20:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #23
  • 21:00
    ONE WARRIOR SERIES 2-2
  • 21:30
    ONE: ЯНГОН-SPIRIT OF WARRIOR
  • 23:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #24

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу 
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
     “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    Булган аймгийн Рашаант сум "Сансар хурд" МСУХ-ны нэрэмжит хадагны уралдаан
  • 12:00
    Бөхчүүдийн сагсан бөмбөгийн тэмцээн 
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК /4-р бүлэг 2-р анги/
  • 15:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" МУТМУ Б.Содномцог
  • 16:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 16:30
    " Пикассо " Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:00
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэгДуучин Б.Чанцалдулам
  • 18:30
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дүнжингаравын хурд- 2016"/ Азарга,Их нас, Эрлийз дээд нас/
  • 20:30
    "Гийнгоо" Нэвтрүүлэг 
  • 20:50
    Бизнес хөтөч
  • 21:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
     "Сувд" нэвтрүүлэг  СТА Ц.Ариунаа
  • 22:30
    "Бурхан багшийн сургааль"нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Баялаг ОАК /2-р анги/
  • 23:40
    Амрах агшин  /Монголын шилдэг дуу/
  • 00:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 14
  • 08:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 43, 44
  • 09:05
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 22/
  • 10:05
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.43-р анги
  • 11:15
    "Сургууль 2017" ОАК 14-р анги
  • 12:30
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 16-р анги
  • 14:10
    "Токиогийн дурлал" ОАК 2.11, 12-р анги
  • 16:00
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 40-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Сургууль 2017" ОАК 15-р анги
  • 18:30
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 17-р анги
  • 19:45
    "Токиогийн дурлал" ОАК 2.13, 14-р анги
  • 21:50
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 41-р анги
  • 22:50
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.44-р анги
  • 00:00
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 17-р анги
  • 01:05
    "Токиогийн дурлал" ОАК 2.13, 14-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 02:00
    ДЭНВЭР - ПОРТЛАНД ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 04:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 06:00
    БОСТОН - МИЛУОКИ ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 08:00
    ТОРОНТО - ФИЛАДЕЛЬФИА ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 10:00
    "DREAM TEAM 1992" БАРИМТАТ КИНО
  • 11:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19200
  • 12:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 14:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #32
  • 15:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 17:30
    ТОРОНТО - ФИЛАДЕЛЬФИА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 19:30
    "WAY WE BALL: CHINA" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:00
    ПОРТЛАНД - ДЭНВЭР ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 22:00
    "DOCTOR J" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA ACTION 1830

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр: Ясны сийрэгжилт
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 36-р анги
  • 12:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 12:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 13:40
    Улаачдын өрсөлдөөн Т.Цоожсүрэн
  • 14:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:20
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 72-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн Ч.Чулуунчимэг
  • 19:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Хавтаст хэрэг" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 37-р анги
  • 23:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Өнгөлөг өглөө” хөтөлбөр
  • 09:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 09:45
    Аффоризм
  • 09:50
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "National" Бизнесмэдээ
  • 10:25
    NTN үзүүлж байна
  • 10:35
    “Ирээдүй өөд итгэл хайрлая”ярилцлагын нэвтрүүлэг/Давталт/
  • 11:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 15-р анги /Давталт/
  • 11:50
    NTN үзүүлж байна
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Зочины цаг" /Давталт/
  • 13:20
    NTN үзүүлж байна
  • 13:30
    "National" Бизнесмэдээ
  • 13:50
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Цам” баримтат танин мэдэхгүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    NTN үзүүлж байна
  • 15:10
    Орос дууны цаг
  • 15:30
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” цэнгээнт танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    “Дэлхийн монгол аялал”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    “N music” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "National" Бизнесмэдээ
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    NTN үзүүлж байна
  • 18:00
    Доктор +”эрүүл мэндийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Face to Face” танин мэдэхүйн ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:50
    NTN үзүүлж байна
  • 20:00
    “Ирээдүй өөд итгэл хайрлая”хүүхдийн хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 16-р анги
  • 21:55
    NTN үзүүлж байна
  • 22:05
    “Сошиал ертөнцийн иргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:25
    “Ирээдүй өөд итгэл хайрлая” хүүхдийн хөрөг нэвтрүүлэг/Давталт/
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 23:50
    Сайхан амраарай!

MNBA Sports

  • 08:00
    U16 УАШТ 2018 : ДАРХАН vs SCF
  • 09:00
    U14 УАШТ 2018 : Өмнөговь vs Ирээдүй
  • 10:00
    FIBA 3x3 U23 WORLD CUP
  • 12:00
    FIBA 3x3 SASKATOON ИХ ДУУЛГА 2018
  • 14:00
    FIBA 3x3 PENANG ИХ ДУУЛГА 2018
  • 15:00
    FIBA 3x3 CHENGDU ИХ ДУУЛГА 2018
  • 17:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2019 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 20:00
    3x3 HARDWOOD GAME
  • 22:00
    3х3 PRIME TIME
  • 00:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2019

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 23-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Таны амралтанд
  • 12:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Хүрээлэн
  • 14:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Хөгшин хүргэн” ОАК 4-р анги
  • 17:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 24-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 21:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:20
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 24-р анги
  • 00:05
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК