МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Хөгжмийн агшин
  • 09:05
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 09:35
    Сүлд
  • 09:55
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Робокон-2019”
  • 14:20
    120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    “Тунгалаг харц” олон улсын хүүхдийн кино наадмаас бэлтгэсэн сурвалжлага
  • 15:30
    “Мянган инженер” /Инженер технологийн дээд боловсрол төсөл/
  • 15:55
    “Пабло Эскобар” Олон ангит уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 17:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:50
    Нээлттэй засаг
  • 18:10
    Амрыг эрье
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Уриншаас ургац”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Хайнаг, Хөвсгөл батчери” үзүүлж байна
  • 21:15
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:15
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:20
    “Пабло Эскобар” Олон ангит уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 23:45
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    "эфир" эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 332,333-р анги
  • 12:00
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 23-р анги
  • 13:20
    "дэлхийн хүмүүс"
  • 14:00
    "концерт"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 35,36-р анги
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 334,335-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 24-р анги
  • 21:20
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 37,38-р анги
  • 00:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    business news
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:10
    үл тасрах аялгуу - эмч нар дуулж байна
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    "дуни" соак 9-р анги
  • 12:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:35
    "тэ жу ён " соак 82-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "дэндүү их хүсэл" соак 23-р анги
  • 16:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:35
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "шинэ монгол" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:40
    эрдэнэзуу хийдийн хамба баасансүрэн - аялгуут бясалгал
  • 19:00
    мэдээ
  • 19:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:20
    business news
  • 19:30
    "дуни" соак 10-р анги
  • 20:45
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    үл тасрах аялгуу - эмч нар дуулж байна
  • 22:55
    "тэ жу ён " соак 83-р анги
  • 00:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Үл зогсох давалгаа” баримтат кино
  • 06:30
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Боруто” 32-р анги
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг” олон ангит УСК,48-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Тоо юу, сүлд үү”,43-р хэсэг
  • 12:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 12:10
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Бурхан багшийн дүйчин өдрийн тухай нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Төгс биш хосууд” олон ангит уран сайхны киноны,10-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаар
  • 15:25
    ”Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК,82-р анги
  • 16:20
    ТВ зар 151918
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Боруто” 32-р анги
  • 17:30
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн УСК, 42-р анги
  • 17:55
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК, 68-р анги
  • 22:45
    “Business maximum 88”
  • 22:50
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 83-р анги
  • 01:20
    Тоглолтын цаг
  • 02:20
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Харь орны шоронд - 16" баримтат кино
  • 11:50
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 321,322-р анги
  • 14:05
    "Өнөөдрийн эхлэл" хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хүн төрхтөн" ОАК 6-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 323,324-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:10
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Үндэсний компанийн үнэнийг тодруулж байна
  • 20:40
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хүн төрхтөн" ОАК 7-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:15
    "Харь орны шоронд" баримтат кино
  • 00:15
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “бизнес аялал”
  • 10:00
    “томоогүй хайр”-9 соак
  • 11:00
    “би нөхөртөө хайртай” 3-р анги
  • 12:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “эмч сонсож байна”
  • 14:00
    “хайрын хүч”
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:15
    нихт үзүүлж байна
  • 16:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “томоогүй хайр”-10 соак
  • 19:30
    “бодит тайлбар”
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “би нөхөртөө хайртай” 4-р анги
  • 22:30
    “томоогүй хайр”-10 соак
  • 23:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гологдсон бэр” ОАК 13,14-р анги
  • 06:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /04/
  • 07:15
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /04/
  • 07:40
    Мэдээ
  • 08:40
    Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /2.11/
  • 09:35
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /11/
  • 10:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /04/
  • 10:45
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /04/
  • 11:15
    Юунагийн гудамж” ОАК 28-р анги
  • 12:15
    “Гологдсон бэр” ОАК 13,14-р анги
  • 13:05
    Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /2.11/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /04/
  • 14:45
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /04/
  • 15:10
    “Юунагийн гудамж” ОАК 28-р анги
  • 16:15
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 16:55
    “Mongolian Connection” УСК олон улсад
  • 17:15
    “Гологдсон бэр” ОАК 15,16-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /05/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /05/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    Айл төсөл: Хөдөөгийн эмэгтэйчүүд ба хөдөлмөр эрхлэлт /1-р хэсэг/
  • 20:50
    Бундеслиг “Тойргийн өмнө”
  • 21:20
    Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /2.12/
  • 22:25
    “Юунагийн гудамж” ОАК 29-р анги
  • 23:45
    Үүргэвчтэй аялал 2 “Занзибар”
  • 00:45
    “Дуудлага” МУСК
  • 01:55
    “Гологдсон бэр” ОАК 15,16-р анги
  • 02:45
    Мэдээ
  • 03:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.16-р анги
  • 08:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 15-16-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 15-16-р анги
  • 09:20
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.8-р анги
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Гэрлэсний маргааш" СОАК 19-20-р анги
  • 11:15
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн ахлах бүлэг №16
  • 11:35
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн бэлтгэл бүлэг №16
  • 12:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 3-р анги
  • 13:10
    "Хөгжилтэй Монголдой" 5-р ангийн хичээл №19
  • 13:40
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №23
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №9,10
  • 15:50
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Ээжүүд" ОАК 2.15-16-р анги
  • 17:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.17-р анги
  • 17:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 18:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.9-р анги
  • 19:00
    "Гэрлэсний маргааш" СОАК 21-22-р анги
  • 20:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Cinema Awards 2019
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 4-р анги
  • 23:10
    "Ээжүүд" ОАК 2.17-18-р анги
  • 00:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    “Эхлэл” нэвтрүүлгийн каллаж
  • 08:05
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 37,38-р анги
  • 08:25
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 08:35
    High trade
  • 08:45
    Завсарлага хөгжим
  • 09:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Мэргэжил бүхэн сайхан”
  • 10:00
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19203
  • 10:10
    Сошиал туршилт
  • 10:12
    Содон аялгуу
  • 10:15
    "Бүтээгчид"
  • 10:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 10:30
    "Ажил хайгч гэр бүл" ОАК 2-р анги
  • 11:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 21-р анги
  • 12:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    Дорноговь аймгийн шигшмэл хурд 2019
  • 14:35
    High trade
  • 14:45
    Завсарлага хөгжим
  • 15:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Мэргэжил бүхэн сайхан”
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19203
  • 16:25
    Содон аялгуу
  • 16:27
    Аз жаргалд итгэ
  • 16:30
    "Бүтээгчид"
  • 16:35
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 16:45
    "Ажил хайгч гэр бүл" ОАК 2-р анги
  • 17:45
    "Залуу эмч нар" ОАК 21-р анги
  • 18:40
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 39,40-р анги
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    High trade
  • 20:30
    "Урагшаа монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Чанартай боловсрол – Ирээдүйн баталгаа"
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19204
  • 21:40
    Сошиал туршилт
  • 21:42
    Содон аялгуу
  • 21:45
    "Бүтээгчид"
  • 21:50
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 22:00
    "Ажил хайгч гэр бүл" ОАК 3-р анги
  • 23:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 22-р анги
  • 23:55
    Хошин шог
  • 00:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 9-р анги
  • 06:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 21,22-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 5-8-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Миний дурласан цэвэрч залуу" СОАК 14-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 51,52-р анги, /season-1/ 1-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 52-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 10-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-3/ 15-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Миний найзууд" СОАК 8-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 23,24-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 9-12-р анги
  • 18:30
    Chart news 52-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 53-р анги
  • 21:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season-2/ 2-р анги
  • 22:00
    "Миний дурласан цэвэрч залуу" СОАК 15-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "24" ОАК /season-4/ 7-р анги
  • 01:00
    Chart news 52-р хэсэг
  • 01:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 10-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    "Шинэ өглөө эхлэл"
  • 08:05
    "Амьдрах урлаг иогийн дасгал"
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 4-р анги /давталт/
  • 11:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:10
    "Их түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 15:00
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 16:00
    "Утга зохиолын увидас" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 5-р анги /давталт/
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 18:00
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 20:50
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Кино шиг амьдрал" МУСК
  • 23:00
    "Бизнес толь"
  • 23:30
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:50
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 07:20
    Бид нэвтрүүлэг
  • 08:30
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Көзайым ОАУСК 4-р анги /давталт/
  • 09:30
    Тухтай ярилцая нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:50
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    SMEAG school үзүүлж байна.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    NILS school үзүүлж байна.
  • 13:05
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Cella academy үзүүлж байна
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 18:45
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Көзайым ОАУСК 5-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:00
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 22:10
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:35
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:10
    Эфир завсарлана.

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:20
    Зөв сонголт
  • 10:50
    Нацү башё тойм
  • 11:20
    Бизнес Амжилт
  • 11:50
    Тэнгэрт даатгагдах мөч
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Зөв сонголт
  • 15:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:40
    Тэнгэрт даатгагдах мөч
  • 19:50
    Эрдэнэзуу хийдийн Хамба лам Х.Баасансүрэн – Аялгуут бясалгал
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Тэнгэрт даатгагдах мөч
  • 21:50
    Нацү башё тойм
  • 22:20
    Үүр цайхын өмнө ОАК 13-р анги
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:10
    Зөв сонголт
  • 00:40
    Бизнес Амжилт
  • 01:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Хайрын эрэлд" МОАК (14,15-р анги)
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Элеон зочид буудал" ОАК (II.14-17-р анги)
  • 13:05
    "Хулгайлагдсан нь 2 (Taken 2)" УСК
  • 14:45
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (I.1-4-р анги)
  • 16:25
    "Гранд Будапешт зочид буудал (Grand Budapest Hotel)" УСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК (16-р анги)
  • 19:30
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (I.5,6-р анги)
  • 20:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (II.18,19-р анги)
  • 21:40
    "Нархан бүлгийн охидын адал явдал (Sunny)" УСК
  • 00:00
    "Макс Пэйн (Max Payne)" УСК
  • 01:40
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (I.3-6-р анги)
  • 03:10
    "Элеон зочид буудал" ОАК (II.16-19-р анги)
  • 04:50
    "Хайрын эрэлд" МОАК (15,16-р анги)
  • 06:20
    "Нархан бүлгийн охидын адал явдал (Sunny)" УСК
  • 08:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 791-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 63-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 109,110-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Нийслэлийн Засаг даргын цаг
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 14,15-р анги
  • 12:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Urban Talk" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 20-р анги
  • 15:30
    "Анчид" Анимэ 73,74,75-р анги
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 109,110-р анги
  • 18:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 18:35
    "Хамтдаа суръя" Зуны байгалийн өнгө 1-р хэсэг
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 787-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 64-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Эрүүл амьдрал эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 21-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 14,15-р анги
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:35
    "Sword art online" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 10:05
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Нэг ангийнхан" УСК
  • 12:20
    "Transformers-1" УСК
  • 14:50
    "Хүн гараг" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг 3 хэсэг
  • 15:45
    "Талархал" ток шоу
  • 16:55
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    "Sword art online" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 18:05
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Хүний наймаа" УСК
  • 21:20
    "Transformers-2" УСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 13-р анги
  • 11:35
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 12:05
    "Мартах эрхгүй, давтах эрхгүй " нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "We Are Royals" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:00
    Хамаг монгол туургатны улаачдын өрсөлдөөн
  • 17:30
    "Зүрхийг тань дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Гал манахын учир" баримтат кино
  • 18:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 14-р анги
  • 20:15
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-1/ 11-р анги
  • 23:05
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 51-р анги
  • 12:00
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Эрүүл Монгол" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" ОАК 8-р анги
  • 15:00
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" Дэлхийн зөн ОУБ
  • 16:00
    "Улаанбаатарт байгаа миний аав" МУСК
  • 17:36
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    УБ хотын худалдааны танхимын гишүүд ярьж байна
  • 19:30
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 20:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" ОАК 9-р анги
  • 21:00
    "Миний ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Амьд байгалийн ертөнц"
  • 22:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 52-р анги
  • 23:00
    "Хүн төрөлхтөн, бурхад ба технологи"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 08:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 09:00
    "Аlivemax" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч" Шууд
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:20
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Сэдэв" Нийгэм,эдийн засаг
  • 18:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 23:30
    "Gags"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    " Ширэнгийн ном" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    " Ширэнгийн ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Ницще”
  • 09:35
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    " Олли бяцхан цагаан ачааны машин " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "X лаборатори " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:40
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Жи Файтерс” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    " Олли бяцхан цагаан ачааны машин " хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Төмөр хүн"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    " Пингвин" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    “Жи Файтерс” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:33
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 19:30
    Da Vinci Kids – “Ницще” нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Da Vinci Kids – “Төгс нотолгоо” т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    " Монкарт “ хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Дарвины шинэ дэлхий” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Тоглолтын цаг
  • 08:50
    "Үнэгүй ажиллана" Баримтат кино
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:40
    "Хотын мэдээ"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Жюү жицү" ДАШТ
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 31-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Харилцаа тогтоох нь" Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 32-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:25
    Оргилд хүрэх зам
  • 18:45
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 20:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:10
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 33, 34-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Гүн-Үйлс, Гэндэндарам номын нээлт” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Биеэ засаад төрөө засахуй” лекц. Н.Энхбаяр
  • 11:20
    “Мөнх тэнгэрийн ухаан” лекц №17,18. Доктор З.Бат-Отгон
  • 12:20
    Чингис хааны сургааль
  • 12:25
    “UB лавлах 1900-1617” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 14:00
    “Цэцэгчний хүслэн” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 18:35
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Чингис хааны сургааль
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:55
    “UB лавлах 1900-1617” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Чингис хааны сургааль
  • 20:55
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 21:00
    “Мөнх тэнгэрийн ухаан” лекц №19,20. Доктор З.Бат-Отгон
  • 22:00
    “Удирдагчийн эрэлд” лекцийн тухай
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа, сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БРАЙТОН-МАН ЮТД 2-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №10: РОБЕР ПИРЕС
  • 11:30
    КРИСТАЛ.П-ЛИВЕРПҮҮЛ 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №33: МАН СИТИ-АРСЕНАЛ 2009/10
  • 14:00
    ЛЭСТЕР-ВОЛВЕРХЭМПТОН 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №11
  • 16:30
    НАПОЛИ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    PL WORLD №46
  • 19:00
    АРСЕНАЛ-СПОРТИНГ ЕВРОПА ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL WORLD №48
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №37
  • 22:00
    ЧЕЛСИ-БАТЭ ЕВРОПА ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №23 РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-2
  • 09:30
    PL NETBUSTERS №35
  • 10:00
    "THE CRASH REEL" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2015 ОН
  • 13:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2016 ОН
  • 14:00
    ЭХ ОРОНЧДЫН ӨДӨРТ ЗОРИУЛСАН БАРИЛДААН
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1030
  • 21:00
    МАН ЮТД-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 23:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1830

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    NBA ПЛЕЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 12:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2018 ОН
  • 13:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #22
  • 13:30
    УЛСЫН НАЧИН Ц.БАЯНМӨНХИЙН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 17:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #23
  • 18:00
    МСБХ ДЭЭД ЛИГ-2019 ФИНАЛ (ШУУД)
  • 20:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19203
  • 21:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2007 ОН
  • 22:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 23:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1987-1989

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Шинэ эдийн засгийн форум-2019" давталт
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Шинэ эдийн засгийн форум-2019" давталт
  • 14:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шинэ эдийн засгийн форум-2019" давталт
  • 18:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Монос фарм ХХК - GMP үйлдвэр
  • 21:00
    "Шинэ эдийн засгийн форум-2019" давталт
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT БАРНЕТТ-НЭЛСОН
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT ВАНЗАНТ-ВАТЕРСОН
  • 14:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 13
  • 15:30
    ЖҮДО ГУАНЖОУ МАСТЕРС 2018 ӨДӨР 2
  • 18:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1030
  • 20:00
    ONE: СИНГАПУР-ENTER THE DRAGON (ШУУД)
  • 23:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #25

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    "Дүнжингаравын хурд- 2018"/ Азарга,Их нас ,Эрлийз дээд нас/
  • 12:00
    "Монгол уяач"нэвтрүүлэг ААУ Н.Лампран
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх"ОАК /4-р бүлэг 5-р анги/
  • 15:00
    Бөхчүүдийн сагсан бөмбөгийн тэмцээн 
  • 16:00
    "Дууны түүх"  Рики Мартин
  • 16:35
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тэнгэрийн тамга"нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Монгол дууны цаг
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 19:00
    Хэнтий аймгийн зүүн бүсийн хаврын уралдаан-2018 /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой багачуудаа"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Түүхийн жимээр"нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 22:50
    Баялаг ОАК /5-р анги/
  • 23:40
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 17
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 49, 50
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 25/
  • 10:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.46-р анги
  • 11:10
    "Хэлтсийн дарга Ким" ОАК 1-р анги
  • 12:25
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 19-р анги
  • 14:10
    "Мөрдөгчид" ОАК 1-р анги
  • 15:20
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 43-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Хэлтсийн дарга Ким" ОАК 2-р анги
  • 18:30
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 20-р анги
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р анги
  • 21:30
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 44-р анги
  • 22:30
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.47-р анги
  • 23:50
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 20-р анги
  • 01:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 02:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 04:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 06:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 08:00
    NBA ACTION 1830
  • 08:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19202
  • 09:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 12:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 14:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1830
  • 15:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 17:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 19:00
    "BBALLOGRAPHY - FRANK RAMSEY" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    NBA ACTION 1830
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19203
  • 20:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 22:30
    "DRAFT 1984" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 39-р анги
  • 10:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    УИХ-ын чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулна.
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 15:00
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 15:20
    УИХ-ын чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулна.
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 75-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хууль ба Нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 20:20
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр:Чихрийн шижин
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    Нийслэлийн засаг даргын цаг
  • 22:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 40-р анги
  • 23:30
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Өнгөлөг өглөө” хөтөлбөр
  • 09:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 09:45
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "N music” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 10:30
    NTN үзүүлж байна
  • 10:40
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 18-р анги /Давталт/
  • 11:45
    NTN үзүүлж байна
  • 11:50
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    NTN үзүүлж байна
  • 13:30
    МУСК
  • 15:10
    "National" Бизнесмэдээ
  • 15:30
    NTN үзүүлж байна
  • 15:40
    ““Ирээдүй өөд итгэл хайрлая” хүүхдийн хөрөг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 16:10
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Хошин шог
  • 16:50
    NTN үзүүлжбайна
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "National" Бизнесмэдээ
  • 18:30
    Хэлэлцүүлэг
  • 19:30
    NTN үзүүлжбайна
  • 19:40
    Бикзнес мэдээ
  • 20:00
    “Ирээдүй өөд итгэл хайрлая”ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 19-р анги
  • 22:00
    “Сошиал ертөнцийн иргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:20
    NTN үзүүлжбайна
  • 22:30
    Зочны цаг
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 23:45
    Сайхан амраарай!

MNBA Sports

  • 08:00
    U18 УАШТ 2018 : ИРЭЭДҮЙ VS БАГАНУУР
  • 09:00
    U18 УАШТ 2018 : ДАРХАН VS БАЯНГОЛ
  • 10:00
    WMBA Үндэсний лиг 2019
  • 12:30
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-2019
  • 16:00
    3Х3 ОЮУТАНЫ АЗИЙН АВАРГА |ДАВТАЛТ|
  • 18:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2019 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 20:00
    3x3 HARDWOOD GAME
  • 22:00
    3х3 PRIME TIME
  • 00:00
    WMBA Үндэсний лиг 2019

TV2

  • 10:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 26-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Таны амралтанд
  • 12:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Хүрээлэн
  • 14:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Хөгшин хүргэн” ОАК 7-р анги
  • 17:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 18:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 18:40
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 27-р анги
  • 19:30
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 20:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 20:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:20
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 27-р анги
  • 00:05
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК