МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Хөгжмийн агшин
  • 09:05
    “Зуун нэгэн гөлөг” хүүхэлдэйн кино
  • 10:25
    “Жив жив” Бага насны хүүхдэд зориулав
  • 10:50
    “Мянган инженер” /Инженер технологийн дээд боловсрол төсөл/
  • 11:10
    MNB спорт: “Идэр мэргэний уухай”
  • 11:50
    “120/80” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 12:50
    “Би хамгийн хөөрхөн сэтгэл булаам бүсгүй” Уран сайхны кино
  • 14:15
    Робокон-2019
  • 14:35
    16мм-ийн кино төсөл: “Энхийн тэнгэр дор” 1984 он
  • 15:00
    Урлан: “Морьтны цэнгэл” Урчуудын эвлэлийн гишүүн, зураач Ш.Жадамба
  • 15:10
    Бидний цөөхөн Монголчууд: “Эгэл баатар”
  • 15:40
    “Гал манахын учир” Баримтат кино
  • 16:30
    Миний нэрийн хуудас
  • 17:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Алтан аргамж: “Монгол, БНСУ-ын харилцаа” Хүндэт дипломатч Б.Лхагва оролцов
  • 18:10
    Эх өв: Удам дагасан адуучин
  • 18:40
    “Төл таван эрдэнэ” Хэнтий аймгаас бэлтгэв
  • 19:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 19:20
    Хөгжлийн замаар:“Соёлын аялал жуулчлал”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөрMNB-энэ 7 хоногт
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Залуу малчин-залгамж халаа /хэлэлцүүлэг/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Пабло Эскобар” Олон ангит уран сайхны кино 11,12-р анги

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 23,24,25-р анги,
  • 14:50
    "үндэсний компани үнэнийг тодруулж байна"
  • 15:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:30
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 39,40-р анги
  • 17:10
    "манцуйтай тамирчин"
  • 17:40
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 336-р анги
  • 18:00
    "тархины фитнесс"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 26-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё"
  • 22:40
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 41,42-р анги
  • 00:20
    "25 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 01:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 09:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    business news
  • 11:45
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:35
    business news
  • 12:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:45
    "дуни" соак 9,10,11-р анги
  • 15:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:45
    үл тасрах аялгуу - эмч нар дуулж байна
  • 16:35
    "нийслэлийн хан-уул дүүргийн 53-р цэцэрлэгийн" яруу эгшиг" найрал дууны аварга шалгаруулах тэмцээн"
  • 17:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "дуни" соак 12-р анги
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "кайф"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    үл тасрах аялгуу - эмч нар дуулж байна
  • 23:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:05
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Задгай далай” баримтат кино
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн наадам
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Business maximum 88”
  • 13:10
    УСК
  • 15:00
    “Сонгино хайрхан уулын хишиг” бөхийн барилдааны тойм
  • 17:00
    “Боруто” 31,32-р анги /давталт/
  • 18:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Орон нутгийн хөгжлийн сангийн хяналтад иргэдийн оролцоог нэмэгдүүлэх туршилтын дэд төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК, 70-р анги
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 01:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Xүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Фэмили доктор" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Шинэ үсгийн багш" МУСК
  • 12:50
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 319 - 323-р анги
  • 14:50
    "Хүн төрхтөн" ОАК 5-р анги
  • 15:40
    "Хүн төрхтөн" ОАК 6-р анги
  • 16:30
    "Хүн төрхтөн" ОАК 7-р анги
  • 17:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 18:30
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн
  • 20:00
    "Сайнаатай хамт дэлхийн мэдээг"
  • 20:30
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага /Давталт/
  • 21:30
    "Аригатоо Хэйсэй - Халуун сэтгэлийнхэн" Япон судлаач Төмөрбаатарын аяллын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дөт хязгаар" УСК
  • 23:40
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news-тойм
  • 09:30
    100 чухал сэдэв: social media
  • 10:30
    “долоо дахь өдрийн бэлэг” уск
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:00
    “онгоцны буудал хүрэх замд”-16 соак
  • 15:00
    “би нөхөртөө хайртай” 1-р анги
  • 16:00
    “завгүй өдөр”
  • 17:00
    “би нөхөртөө хайртай” 2-р анги
  • 18:00
    “би нөхөртөө хайртай” 3-р анги
  • 19:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:30
    “би нөхөртөө хайртай” 4-р анги
  • 20:30
    “х 35” movie talk show
  • 21:30
    “оргил цаг” цаг үеийн асуудлаар
  • 22:00
    “хайрын хүч”
  • 23:00
    “шөнийн хатан хаан” уск
  • 00:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Юунагийн гудамж” ОАК /25-30/
  • 11:55
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /1-5/
  • 13:55
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1-5/
  • 16:00
    “Тогоруун цуваа” УСК
  • 17:35
    “Дайны нум сум” УСК
  • 20:00
    “Приусын босс” МУСК
  • 21:50
    Нөгөө кинонууд : “Хирошима, миний хайр” УСК
  • 23:55
    Бундеслиг “Тойргийн дараа”
  • 00:55
    “Дайны нум сум” УСК
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.15-16-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 15-16-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.7-8-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 15-16-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Гэрлэсний маргааш" СОАК 23-24-р анги
  • 11:20
    "Афганистанд..." баримтат кино төгсгөлийн 5-р хэсэг
  • 12:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Ээжүүд" ОАК 2.14-16-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Аугаа зуун" ОАК 2-3-р анги
  • 15:50
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гэрлэсний маргааш" СОАК 25-26-р анги
  • 19:30
    "E-баримт" сугалааны шууд тохирол
  • 19:55
    Сингапурт сурцгаая
  • 20:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дэлхийн эрдэнэс" баримтат кино /Эрчим хүч/
  • 23:00
    "Приусны босс" МУСК
  • 00:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Эхлэл” нэвтрүүлгийн каллаж
  • 08:35
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 10:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 21-р анги
  • 11:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 22-р анги
  • 12:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 36-40-р анги
  • 13:00
    "Мөнххаан хурд 2019" Дээд 3 нас
  • 14:45
    Аз жаргалд итгэ
  • 14:50
    "Цаг өөр болжээ" Мөрөөдлийн театр жүжиг
  • 16:50
    "Залуу эмч нар" ОАК 18-р анги
  • 17:50
    "Залуу эмч нар" ОАК 19-р анги
  • 18:50
    "Залуу эмч нар" ОАК 20-р анги
  • 19:50
    "PREMIER LEAGUE WORLD" № 48
  • 20:20
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого "– Аялал жуулчлал
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19206
  • 21:40
    Сошиал туршилт
  • 21:42
    Содон аялгуу
  • 21:45
    "Бүтээгчид"
  • 21:50
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 22:00
    "Хөөрхөн шулам" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 12,13-р анги
  • 07:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 15-24-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 51-53-р анги
  • 14:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:00
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 18-р хэсэг
  • 15:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 21-32-р анги
  • 16:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 10-р хэсэг
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Намайг сонгооч" /season1/ 12-1,2-р хэсэг
  • 17:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" 14-р хэсэг Финал
  • 19:30
    "Ардын буйдан" /season-8/ 2-р хэсэг 7-р анги
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Анхны харц" МУСК
  • 23:30
    "Тагнуулчдын гүүр" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    "Шинэ өглөө эхлэл"
  • 08:05
    "Амьдрах урлаг иогийн дасгал"
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 3-р анги /давталт/
  • 11:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:10
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 4,5-р анги /давталт/
  • 14:10
    "Бүү март" МУСК
  • 16:15
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Хошин урлагийн тоглолт"
  • 17:20
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 17:40
    "Утга зохиолын увидас" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 18:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр 7 хоногийн онцлох
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 20:50
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 23:00
    "Бизнес толь"
  • 23:30
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    QQ school, SMEAG school үзүүлж байна.
  • 08:50
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 11:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 12:10
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:50
    Бадрангуй дуулал - 50 жил
  • 13:35
    CELLA academy, SMEAG school үзүүлж байна.
  • 13:45
    НЗДТГ үзүүлж банйа.
  • 14:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 14:50
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эрвээхэй нас нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    NILS school school үзүүлж байна.
  • 18:20
    Амрыг эрэе ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 18:50
    Захидлын мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 19:40
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 10:10
    Бизнес Амжилт
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:20
    Нацү башё тойм
  • 11:50
    Аялгуут хором
  • 12:10
    Бүтээлч Монголчууд
  • 12:40
    Бизнес аялал
  • 13:20
    Зөв сонголт
  • 13:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Бизнес Амжилт
  • 16:00
    Үүр цайхын өмнө ОАК 12,13-р анги
  • 17:50
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    Улсын их хурлын цаг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Нацү башё тойм
  • 21:30
    Сүүлчийн шөнө МУСК
  • 00:00
    Харийн шоронд Баримтат кино
  • 00:50
    Зөв сонголт
  • 01:20
    Бизнес Амжилт
  • 01:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:40
    "Макс Пэйн (Max Payne)" УСК
  • 11:30
    "Энэ бол дайн (This Means War)" УСК
  • 13:20
    "Хулгайлагдсан нь (Taken)" УСК
  • 15:00
    "Хулгайлагдсан нь 2 (Taken 2)" УСК
  • 16:40
    "Нархан бүлгийн охидын адал явдал (Sunny)" УСК
  • 19:00
    "Нутаггүй эр (The Man from Nowhere)" УСК
  • 21:30
    "Алуурчин (The Killer)" УСК
  • 23:40
    "Макс Пэйн (Max Payne)" УСК
  • 01:20
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 08:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #8
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 60-64 -р анги
  • 13:00
    "One piece" Анимэ 790,791,792-р анги
  • 14:15
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    7/1 Онцлох
  • 15:15
    "Харанхуй хад" кино бүтсэн түүх
  • 15:35
    "Харанхуй хад" Монголын уран сайхны кино
  • 17:25
    Амжилтын үндэс
  • 17:55
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Холливудын кино од, Ринбучи Стивен Сигал
  • 18:25
    Хошин шог
  • 18:50
    "Talk With Me" Төгөлдөр хуурч У.Ану
  • 19:25
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 20:25
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:35
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #2
  • 22:35
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:40
    "Тэр намайг хэр сайн мэдэх вэ" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:15
    Хошин шог
  • 23:50
    "Midnight Gaming" шууд нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 00:08
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:35
    "Алиса үлгэрийн оронд" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Микроны босс" МУСК
  • 13:15
    "Hulk" УСК
  • 15:45
    "Талархал" ток шоу
  • 16:55
    "Анастасияа" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    Миний очих ёстой 100 газар - Цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Миний ахын эхнэр" МУСК
  • 21:45
    "Тамын хүү - Алтан арми" УСК
  • 23:55
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    "Завхан аймгийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 11:35
    "Нэг ангийнхан" УСК
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 13,14-р анги
  • 15:45
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:15
    "Хөөрхөн шулам" МУСК
  • 17:50
    Их Засаг ОУИС-Япон орноор S2_Ep3
  • 18:25
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Мy-UB" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Зариг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Их Засаг ОУИС-Япон орноор S2_Ep4
  • 21:45
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:20
    "Бармен" УСК
  • 00:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 1-5-р анги
  • 10:30
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" ОАК 5-10-р анги
  • 16:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сайн байна уу Захирлаа" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Миний ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөрөөдлийн жигүүр"
  • 19:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" ОАК 11-р анги
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сургуулиа судалъя" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хайраа хайрла" ОАУСК 54-р анги
  • 23:00
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:20
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 08:50
    "Alivemax" үзүүлж байна
  • 09:10
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:10
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "Box office"
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 16:30
    "Boom reaction" Нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 23:30
    "Уран сайхны кино"
  • 01:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цаг агаар"
  • 07:38
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci Kids - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 08:25
    Da Vinci Kids - "Тоглоомын түүх”
  • 08:40
    Da Vinci Kids - "Төгс нотолгоо"
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    " Ханхүү Иван ба саарал чоно 2 " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Бяцхан хадагтай Зази” хүүхэлдэйн кино
  • 12:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх:
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:02
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:02
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:55
    Da Vinci Kids - "Ницще"
  • 19:05
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:33
    " Ханхүү Иван ба саарал чоно 2 " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 20:33
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Дарвины шинэ дэлхий” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:20
    "Сүхбаатар" МУСК
  • 12:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:00
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 13:10
    Монголын сайхан орноор
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Санахын жаргалтай нутаг" I хэсэг
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Санахын жаргалтай нутаг" II хэсэг
  • 16:40
    Монголын сайхан орноор
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Алтны нууц" Баримтат кино
  • 18:45
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:40
    Тоглолтын цаг
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг №09
  • 11:10
    “Шинэ Энэтхэг, шинэ дэлхий” аян замын тэмдэглэл
  • 12:25
    Чингис хааны сургааль
  • 12:30
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 13:00
    “СГЗ Т.Баасансүрэн номын нээлт” нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 15:00
    “Монголчуудын үнэт зүйл” СУИС-ийн ЭШХ
  • 17:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Цэцэгчний хүслэн” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Чингис хааны сургааль
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Анхны тэврэлт” нэвтрүүлэг. ЭХЭМҮТ
  • 19:30
    “Гэр бүл төлөвлөлт” нэвтрүүлэг. ЭХЭМҮТ
  • 19:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 19:55
    Чингис хааны сургааль
  • 20:00
    “Дэлхий хэдэн хүнийг даах вэ” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:40
    Алжаал тайлах аяз
  • 23:00
    7 хоногийн хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БРАЙТОН 3-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №13
  • 11:30
    НЬЮКАСЛ-ЧЕЛСИ 3-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    PL WORLD №48
  • 14:00
    МАН ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 3-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №27: ДЭВИД БЕКХЭМ-2
  • 16:30
    ЧЕЛСИ-ПАОК ЕВРОПА ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №6: ИАН ВРАЙТ
  • 19:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ЦРВЕНА.З АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №38
  • 22:00
    ТОТТЕНХЭМ-ПСВ АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 09:30
    PL WORLD №48
  • 10:00
    БӨХИЙН ЕРТӨНЦ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 11:00
    WWE MONDAY RAW 1355
  • 13:00
    БӨХИЙН ЕРТӨНЦ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1030
  • 16:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1831
  • 17:00
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2017 ОН
  • 19:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2018 ОН
  • 20:00
    THE HURT BUSINESS БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    ЮВЕНТУС-АЯКС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1993-1991 (ХҮРЭЛ)
  • 10:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1989-1986 (АЛТ)
  • 12:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2004 ОН
  • 13:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2003 ОН
  • 14:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 15:00
    ЗЭВСЭГ ХҮЧНИЙ 98 ЖИЛИЙН ОЙД ЗОРИУЛСАН БАРИЛДААН
  • 20:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 20:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19205
  • 21:00
    MCBA "ROAD TO FINALS" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 21:30
    "БӨРТЭ ЧОНО 2018"

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шинэ эдийн засгийн форум-2019" давталт
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Шинэ эдийн засгийн форум-2019" давталт
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    Байршил" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Шинэ эдийн засгийн форум-2019" давталт
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    UFC FIGHT NIGHT ДОС ЭНЖОС-ЛИЙ
  • 11:00
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS
  • 11:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1030
  • 13:30
    ONE WARRIOR SERIES 2-2
  • 14:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #20
  • 14:30
    ONE: БАНГКОК-CLASH OF LEGENDS
  • 17:30
    ONE: МАНИЛА-ROOTS OF HONOR
  • 20:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #25
  • 21:00
    LOSERS: THE MISCAST CHAMPION БАРИМТАТ КИНО
  • 21:30
    UFC 177 ДИЛЛАШОУ-СОТО

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр
  • 10:30
     ММСУХ-ны 22 жилийн ой /Их нас,Хамгийн хурдан хүлэг шалгаруулах уралдаан/
  • 12:00
    Бөхчүүдийн сагсан бөмбөгийн тэмцээн
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    " Пикассо " Баримтат кино 2-р хэсэг
  • 14:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 17:00
     “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 18:00
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг 
  • 19:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг МУТМУ Г.Сандуйжав
  • 20:00
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой багачуудаа"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
      "Хаврын гоёл- 2019"
  • 22:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 22:50
    Татар ажиллагаа МУСК
  • 01:20
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хэлтсийн дарга Ким" ОАК 3-р анги
  • 08:15
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.47, 48-р анги
  • 10:40
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 20, 21-р анги
  • 13:00
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 44, 45-р анги
  • 15:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 3-р анги
  • 16:10
    "Токиогийн дурлал" ОАК 2.16-р анги
  • 17:00
    "Хэлтсийн дарга Ким" ОАК 4-р анги
  • 18:30
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 22-р анги
  • 19:50
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 46-р анги
  • 22:50
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.49-р анги
  • 00:00
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 22-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 02:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 04:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 06:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 08:00
    "KEVIN GARNETT'S JOURNEY" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 11:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 13:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1831
  • 14:30
    "CLUTCH CITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 18:00
    "BBALLOGRAPHY - DOLPH SCHAYES" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    NBA ACTION 1831
  • 19:00
    "TRUE NORTH - KING NATION" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 19:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 21:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 23:30
    "MANUTE BOL" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 41-р анги
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:10
    Комментатор форум
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Танил хүн"нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Зарын цаг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 77-р анги
  • 17:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг:MGL-1 2015
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Нөхөн үржихүйн эрүүл мэнд-2
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Танил хүн"нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Мөрөөдлийн зүгт" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 42-р анги
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:40
    "Маск"МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    Зураглал
  • 08:10
    Аффоризм
  • 08:15
    NTN үзүүлжбайна
  • 08:25
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 09:05
    Монгол дууны цаг
  • 09:25
    Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    NTN үзүүлжбайна
  • 09:55
    Хошин хөтөлбөр
  • 10:20
    "National" Бизнесмэдээ
  • 10:40
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” цэнгээнт танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    “Golf and Coffee ” чөлөөт ярилцалгын нэвтрүүлэг/Давталт/
  • 12:20
    NTN үзүүлжбайна
  • 12:30
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Ирээдүй өөд итгэл хайрлая” хүүхдийн хөрөг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 13:10
    “Москва нулимсанд дургүй” 2-р анги
  • 14:40
    Бизнес мэдээ
  • 15:00
    NTN үзүүлж байна
  • 15:10
    "National" Бизнесмэдээ
  • 15:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:50
    "BOSS" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:50
    NTN үзүүлж байна
  • 17:00
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг"
  • 17:10
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” цэнгээнт танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    NTN үзүүлж байна
  • 18:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 18:40
    Аффоризм
  • 18:45
    Гадаад дууны цаг
  • 19:00
    “Миний хувцасыг авраач” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Бизнес мэдээ
  • 19:50
    NTN үзүүлж байна
  • 20:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 17,18, 19-р анги /Давталт/
  • 22:25
    Сошиал ертөнцийн эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:45
    NTN үзүүлж байна
  • 22:55
    “Сошиал ертөнцийн иргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:15
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” цэнгээнт танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    Аффоризм
  • 23:40
    NTN үзүүлж байна
  • 23:50
    Төрийн дуулал
  • 23:55
    Сайхан амраарай

MNBA Sports

  • 08:00
    "C" ЗЭРЭГЛЭЛИЙН УАШТ-2018 ХҮРЭЛ МЕДАЛЫН ТОГЛОЛТ
  • 09:00
    "C" ЗЭРЭГЛЭЛИЙН УАШТ-2018 АЛТАН МЕДАЛЫН ТОГЛОЛТ
  • 10:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2018-19 |ШУУД|
  • 18:00
    3х3 PRIME TIME
  • 20:00
    3x3 HARDWOOD GAME
  • 22:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2019 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 00:00
    Үндэсний лиг 2019 улирлын тоглолтууд

TV2

  • 10:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:25
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 26, 27-р анги
  • 14:15
    “Өвөр монгол Байгальд ээлтэй хүмүүс” тэмдэглэл
  • 14:40
    Тоглолтын цаг
  • 16:20
    “Шилийн гол аймагт” тэмдэглэл
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:50
    Таны амралтанд
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 19:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

V/2520:00

Боловсрол ТВ

"Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

V/2509:50

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20-III.8-р анги)

V/2521:30

MovieBox

"Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК