МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Монголын түүх: 1939 оны Халх голын дайн
  • 10:00
    “Робокон-2019”
  • 10:20
    “Мы поедем в Артек” Орос хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Атар 60 жил: “Уриншаас ургац”
  • 14:20
    MNB World: “Long live Rhythm”
  • 14:50
    Хөгжмийн агшин
  • 15:00
    Билгийн мэлмий: Уламжлалт идээ ундааны соёл
  • 15:30
    “Боловсрол” Суралцахуй-Шинэчлэл
  • 16:00
    “Өөдөөс ширтсэн нүд” Уран сайхны кино 6-р анги
  • 17:00
    Элсэн цаг
  • 17:30
    “Төл-таван эрдэнэ” Сүхбаатар аймгаас бэлтгэв
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 18:55
    “Жив жив” бага насны хүүхдэд зориулав
  • 19:15
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:35
    Монгол Улсын Үндсэн хуульд оруулах нэмэлт, өөрчлөлтийн төсөл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Дэлхийн түүхүүд: “ Цагаан арьст хар жаал” баримтат кино
  • 22:20
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:25
    “Пабло Эскобар” Олон ангит уран сайхны кино 53.54-р анги
  • 23:50
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 370,371-р анги
  • 11:30
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 63-р анги
  • 12:40
    "танайд хоноё"
  • 14:00
    "баримтат кино"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 20-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 372, 373-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 18:40
    "өсөг"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "үндэсний компани үнэнийг тодруулж байна"
  • 20:20
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 64-р анги
  • 21:20
    "монгол улсын төлөөллийн байгууллагыг хөгжүүлэх төсөл"
  • 21:30
    "хөгжилд түүчээлсэн 95 жил"
  • 22:10
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 21-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:40
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    business news
  • 08:50
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:15
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "дуни" соак 33-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 13:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:20
    business news
  • 13:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:05
    "тэ жу ён " соак 98-р анги
  • 15:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 15:20
    "тэ жу ён " соак 98-р анги үргэлжлэл
  • 15:50
    "дэндүү их хүсэл" соак 34-р анги
  • 17:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    business news
  • 17:15
    хошин шог
  • 17:35
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    business news
  • 18:45
    fiba 3*3 u23 - хятад - япон - эм
  • 19:15
    fiba 3*3 u23 - оху - япон - эр
  • 19:30
    "дуни" соак 34-р анги
  • 20:45
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 99-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:40
    “Галалоксын гүрвэлүүд” баримтат кино
  • 06:40
    “Хутагт хувилгаадын намтар түүхээс” цуврал нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Боруто” хүүхэлдэйн киноны39-р анги
  • 08:30
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадмын 1-р шат
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК,10-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:15
    “Тоо юу, сүлд үү”,15-р хэсэг
  • 12:00
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    ТВ зар 151918
  • 12:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:50
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг Орхон аймаг,Булган аймаг,1-р хэсэг
  • 14:20
    “Тоо юу, сүлд үү”,16-р хэсэг
  • 15:00
    ”Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд”олон ангит УСК, 97-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Гадаад мэдээ
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    ТВ зар 151918
  • 17:20
    “Business maximum 88”
  • 17:30
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадмын 1-р шат
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Оюу толгойн гэрээгээрнамуудын хийсэн ХБХ-аас
  • 19:25
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг Дундговь аймаг, 1-р хэсэг
  • 21:30
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” туркийнолон ангит УСК,1-р анги
  • 22:50
    “Business maximum 88”
  • 23:00
    “Өсөг” нэвтрүүлэг
  • 23:15
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:10
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:20
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 04:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Андрон" УСК
  • 12:40
    C1 - энэ долоо хоногт
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 353,354-р анги
  • 14:05
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 9-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 355,356-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:10
    C1 - энэ долоо хоногт
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Үндэсний компанийн үнэнийг тодруулж байна
  • 20:40
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Кино миний амьдрал
  • 21:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 10-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "Спартак - Цус ба элс" ОАК 10-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    “бизнес аялал”
  • 09:40
    “анчид” муск
  • 11:10
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 11:30
    Нууц: в.и.ленин
  • 12:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    “хайрын хүч”
  • 14:00
    “sbn classic”- nana
  • 15:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Business location
  • 17:30
    Нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “миний төгс хайр”-6 соак
  • 19:15
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 19:30
    Түүхэн хэлхээ
  • 20:30
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 21:30
    “миний хатагтай”-16 соак
  • 22:35
    “миний төгс хайр”-6 соак
  • 23:10
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гологдсон бэр” ОАК 41,42-р анги
  • 06:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /19/
  • 07:15
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /19/
  • 07:40
    Мэдээ
  • 08:50
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /3.4/
  • 09:35
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 20-р анги
  • 10:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /19/
  • 10:50
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /19/
  • 11:15
    “Юунагийн гудамж” ОАК 49-р анги
  • 12:20
    “Гологдсон бэр” ОАК 41,42-р анги
  • 13:10
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /3.4/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /19/
  • 14:45
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /19/
  • 15:10
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 20-р анги
  • 15:55
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 17:05
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 1-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /20/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /20/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    “Өөр өнцөг” хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 21:40
    Говьд байгуулсан ойн төгөл
  • 21:45
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 21-р анги
  • 22:50
    “Юунагийн гудамж” ОАК 50-р анги
  • 00:10
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 1-р анги
  • 01:15
    Мэдээ
  • 02:10
    Нөгөө кинонууд: “Скинхэдс” УСК
  • 03:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.10-р анги
  • 09:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 09:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 42-43-р анги
  • 09:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.24-р анги
  • 10:00
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 18-р анги
  • 11:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №27
  • 11:35
    "Хөгжилтэй Монголдой" 2-р ангийн хичээл №27
  • 12:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 19-р анги
  • 13:10
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3-р ангийн хичээл №27
  • 13:40
    "Хөгжилтэй Монголдой" 4-р ангийн хичээл №26
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Эмоци" хошин шоу тоглолт
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №25,26
  • 15:50
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:55
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 15-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.11-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 44-45-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.25-р анги
  • 19:00
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 19-р анги
  • 20:20
    "Яг түүн шиг" шоуны тайзны ард...
  • 20:50
    Хөгжмийн цаг
  • 21:00
    Гампаньян гайхамшгийн эрэлд
  • 21:50
    "Аугаа зуун" ОАК 20-р анги
  • 23:00
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 16-р анги
  • 00:15
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 69,70-р анги
  • 08:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 08:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:35
    Хошин шог
  • 10:00
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19213
  • 10:15
    Сошиал туршилт
  • 10:20
    "Хүмүүний ертөнц" Баримтат кино 1-р анги
  • 11:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 36-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 12:50
    Хөгжилтэй аялал үзүүлж байна
  • 13:00
    Ирээдүйн шандаст хүлгүүд 2019 - Дундговь аймгийн Хулд сум
  • 14:45
    "Содон аялгуу"
  • 14:50
    High trade
  • 15:20
    "Сошиал туршилт"
  • 15:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "Бүтээгчид"
  • 16:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 16:25
    "Содон аялгуу"
  • 16:30
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 21,22-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого"
  • 21:00
    “NBA ACTION” 1834
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19213
  • 21:50
    "Бүтээгчид"
  • 22:00
    “Залуу эмч нар” ОАК 37-р анги
  • 23:00
    "Хүмүүний ертөнц" Баримтат кино 1-р анги
  • 23:55
    Хошин шог
  • 00:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 41-р анги
  • 06:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 53,54-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 17-20-р анги
  • 10:30
    "SKY шилтгээн" СОАК 18-р анги
  • 11:50
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 42,43-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 68-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 5-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 9-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Шивнээ" СОАК 8-р анги
  • 17:00
    "Тог тог тог" /season-5/ 8-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 55,56-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 21-24-р анги
  • 18:30
    "Ороод гараач" /season-2/ 9-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 69-р анги
  • 21:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season-2/ 18-р анги
  • 22:00
    "SKY шилтгээн" СОАК 19-р анги
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Шивэгчний өчил" /season-2/ 1-р анги
  • 01:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 9-р хэсэг
  • 01:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 5-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Өглөөний сонин" хөтөлбөр /шууд/
  • 08:00
    "Бизнес толь"
  • 08:30
    "Surprise" шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм /давталт/
  • 10:00
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАК 20-р анги /давталт/
  • 11:00
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Хошин Урлагийн тоглолт
  • 12:15
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 3-р анги /давталт/
  • 12:55
    "Монголын гайхамшиг" баримтат кино
  • 13:45
    "Love" МУСК
  • 15:25
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАК 21-р анги
  • 17:35
    "Их түүхийн жимээр"
  • 18:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Тосон бумба цаазын тавцанд" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 4-р анги
  • 22:00
    "Бизнес толь"
  • 22:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Көзайым ОАУСК 20-р анги /давталт/
  • 09:45
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    SMEAG school үзүүлж байна.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    CELLA english school үзүүлж байна
  • 13:05
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    IMS academy, CPI academy үзүүлж байна
  • 14:30
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:45
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Көзайым ОАУСК 2р бүлэг 1-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:00
    Миний Улаанбаатар- эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:25
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 22:35
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:15
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 01:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:40
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Хошин цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Монгол ардын ерөөл
  • 10:20
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Сурагчдын амралтанд:Хайрын зуслан ОАК 1,2-р анги
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ дамжуулна
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:50
    Хөгжилтэй аялал - “Баярлалаа”
  • 19:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 19:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 20:00
    Эх газруудын эх нь Ази тив Баримтат кино
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Үүр цайхын өмнө ОАК 29-р анги
  • 23:00
    Auto time нэвтрүүлэг
  • 23:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Бизнес Амжилт
  • 01:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:10
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (II.15,16-р анги)
  • 08:00
    "Хайрын эрэлд" МОАК (31-р анги)
  • 08:50
    "Их хотын залуус" ОАК (3-р анги)
  • 09:30
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • 11:00
    "Шар тэнгис (Yellow Sea)" УСК
  • 13:30
    "Нийгмийн шаар (Breathless)" УСК
  • 15:50
    "Маад (Mud)" УСК
  • 18:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК (32-р анги)
  • 19:30
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (II.17,18-р анги)
  • 20:30
    "Их хотын залуус" ОАК (4-р анги)
  • 21:30
    "Приусны Босс" МУСК
  • 23:30
    "Шар тэнгис (Yellow Sea)" УСК
  • 02:00
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (II.15-18-р анги)
  • 03:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК (31,32-р анги)
  • 05:00
    "Их хотын залуус" ОАК (3,4-р анги)
  • 06:05
    "Приусны Босс" МУСК
  • 07:35
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (II.15-18-р анги)

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 807-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 79-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 12:40
    "Хамтдаа суръя" хар зураг: Хүүхэлдэй-Зүрхэн цэцэг 2-р хэсэг
  • 13:00
    "Амьд байгалийн нууцаас" Баримтат кино #4
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 3-р бүлгийн 14-р анги
  • 15:30
    "Анчид" Анимэ 121,122,123-р анги
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:00
    "Найзын яриа" Шударга ёсны өгүүллэг
  • 17:20
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 18:35
    "Хамтдаа суръя" Хүүхэлдэй-Скочоор хүүхэлдэй хийх
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 808-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 80-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:15
    "Сансар огторгуйн бүтэц" Баримтат кино #1
  • 22:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:25
    "Эцэг эх хүүхэддээ 2 зүйл өгдөг" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 3-р бүлгийн 15-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 01:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Mr.Bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Sword art online" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 10:00
    "Хошин шог"
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Гурван өдрийн алуурчин" УСК
  • 13:40
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Чимх инээд" - 2019
  • 14:20
    "ХХ-р зуун" баримтат кино 7-р анги
  • 15:40
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Mr.Bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "Sword art online" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 17:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Чимх инээд" - 2019
  • 19:00
    "Засаг цаг - Сэргэлт "
  • 20:00
    "Их засаг - Super Student -7" тэтгэлэгт хөтөлбөр - Финал
  • 21:10
    "Диваажингийн төөрөгдөл" УСК
  • 23:40
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Насанд хүрэгчид 2" УСК
  • 11:35
    "Digital Student" лекц
  • 12:35
    "Учралын баяр" тусгай дугаар
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    УИХ-ийн гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 17:00
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:30
    "Нийгмийн тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Эрүүл монгол иргэн /Харшил/
  • 19:20
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 30-р анги
  • 20:15
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "My UB" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 22:20
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-3/ 3-р анги
  • 23:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Сабрина увдист охины нууц" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 09:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 09:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" хөтөлбөр
  • 10:30
    "Зохион бүтээгч ИНЖЕНЕР" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 75-р анги
  • 12:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 12:30
    "Эрүүл Монгол" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гоморра" ОАК 17-р анги
  • 15:00
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" Дэлхийн зөн ОУБ
  • 16:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 17:37
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Кино миний амьдралд"
  • 19:30
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 20:00
    "Гоморра" ОАК 18-р анги
  • 21:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 76-р анги
  • 23:00
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Гоморра" ОАК 18-р анги
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 08:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 09:00
    "Аlivemax" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Box office" Mэдээ мэдээлэл
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Нийтийн дууны цаг"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 23:30
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    “Лунтик"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:38
    “Лунтик"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Ницще” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Da Vinci Kids – "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    " Вингс Клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci learning- "Дарвины шинэ дэлхий” баримтат кино
  • 14:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Пингвин"хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • 19:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх”
  • 19:30
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Эртний дэлхийн суут ухаантнууд” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:30
    Эх орны төлөө
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    ММ энэ долоо хоногт
  • 14:05
    Технологийн ертөнцөөр
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Алтан аргамж: “Монгол-Вьетнамын харилцаа” Вьетнам судлаач, доктор
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    “Зөв чиг”
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:15
    "Байрны ах" МУСК
  • 09:20
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд" ХОАК 19-р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК 20-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:10
    "Өсөг"
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    Таны амралтанд
  • 19:55
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Тахианы өд" ХОАК 21, 22 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган № 252.
  • 10:50
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:55
    Монгол дуу
  • 11:00
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:55
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Үнэн мөнөөр” УСК
  • 14:35
    Н.Энхбаяр “Сохрын орон” номын нээлт
  • 15:15
    “Эрин цагийг оношлохуй” цуврал нэвтрүүлэг № 11
  • 16:15
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:20
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “33 метр квадрат” УСК 11,12
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц. Судлаач У. Эрия
  • 19:35
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 20:00
    “Мөнх тэнгэрийн ухаан” лекц № 51, 52. Доктор З.Бат-Отгон
  • 21:00
    “Олон улсын харилцаа: асуудал ба шийдэл” нэвтрүүлэг
  • 22:45
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    nba tv film room: nba finals game 4
  • 01:00
    2019 nba finals media availability
  • 03:00
    wnba: dallas wings vs washington mystics live
  • 05:00
    2019 nba finals media availability tape
  • 07:00
    open court 708: moments
  • 08:00
    nba gametime: live
  • 09:00
    30 for 30 celtics vs. lakers best of enemies part 1
  • 11:00
    nba gametime: tape
  • 12:00
    30 for 30 celtics vs. lakers best of enemies part 2
  • 13:00
    nba gametime: tape
  • 14:00
    30 for 30 celtics vs. lakers best of enemies part 3
  • 16:00
    nba gametime: tape
  • 17:00
    wnba: dallas wings vs washington mystics tape
  • 19:00
    nba gametime: tape
  • 20:00
    wnba: dallas wings vs washington mystics tape
  • 22:00
    nba gametime: tape
  • 23:00
    30 for 30 celtics vs. lakers best of enemies part 1

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    леверкузен-псж ucl 2013-2014
  • 11:00
    кардифф-ман.ютд pl 2013-2014
  • 13:00
    түүхэн тоглолт №1: ман.сити-кпр 2011/12
  • 13:30
    торонто - шарлотт nba 2015-2016
  • 15:30
    жүдо дюсселдорфийн их дуулга 2018 өдөр 1
  • 18:00
    леверкузен-псж ucl 2013-2014
  • 20:00
    кардифф-ман.ютд pl 2013-2014
  • 22:00
    торонто - шарлотт nba 2015-2016

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    дээд лиг финал -2019 танан гарьд - хүлэгүүд тоглолт#4
  • 11:00
    road to mr.olympia нэвтрүүлэг - дугаар #5
  • 11:30
    "бөхийн ертөнц" нэвтрүүлэг - дугаар #7
  • 12:30
    дээд лиг бүх одод-2019 холимог оддын тоглолт
  • 14:00
    дашчойлон хийдийн нэрэмжит барилдаан
  • 19:00
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #26
  • 19:30
    дээд лиг бүх одод-2019 slam dunk, 3 оноо, ур чадвар
  • 21:00
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #26
  • 21:30
    дээд лиг финал -2019 танан гарьд - хүлэгүүд тоглолт#4
  • 23:30
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #26

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #"Made in mongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc fight night: густафсон-смит
  • 12:00
    ufc fight night мачида-андерс
  • 15:00
    wwe monday raw 1358
  • 17:00
    one warrior series 2-5
  • 17:30
    ufc fight night серроне-мэдэйрос
  • 20:00
    one: гуанжоу-battle for the heavens

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    Арын хангайн шигшмэл хурдIV /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 12:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
     "Өв соёл" нэвтрүүлэг 
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Ацаг шүдний зөрүү " МУСК
  • 15:50
    “Хүлгийн үүрсээнд”нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:00
    Үндэсний их баяр наадам-2017 /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 20:00
    "Гийнгоо" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой багачуудаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Гишүүд  юу хийв?" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Хаврын гоёл-2019"
  • 22:50
    "Хаврын 17 учрал"  УСК /10-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 00:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 17
  • 08:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 49
  • 08:35
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.20-р анги
  • 11:25
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 5-р анги
  • 12:40
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 43-р анги
  • 14:10
    "Нүхэн гарц" ОАК 5-р анги
  • 15:15
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг /дугаар 17/
  • 16:00
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 67-р анги
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 6-р анги
  • 18:30
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 44-р анги
  • 19:55
    "Янь Ши ордны домог" киноны хувцас, чимэглэл бүтсэн түүх
  • 20:00
    "Нүхэн гарц" ОАК 6-р анги
  • 21:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 68-р анги
  • 22:35
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.21-р анги
  • 23:50
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 44-р анги
  • 01:00
    "Нүхэн гарц" ОАК 6-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ньюкасл-борнмут pl 12-р тойрог
  • 02:00
    оклахома сити-голден стэйт nba 2018-19
  • 04:00
    саутхэмптон-вотфорд pl 12-р тойрог
  • 06:00
    премьер лигийн улирлын тойм №1
  • 07:00
    нью орлеанс-хьюстон nba 2018-19
  • 09:00
    "teammates forever" баримтат кино
  • 09:30
    лэстер-бөрнли pl 12-р тойрог
  • 11:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер №13: уле гуннар сульшер
  • 12:00
    сан антонио-миннесота nba 2018-19
  • 14:00
    "legacy of drazen petrovic" баримтат кино
  • 14:30
    л.а лэйкерс-портланд nba 2018-19
  • 16:30
    кристал п-тоттенхэм pl 12-р тойрог
  • 18:30
    pl world №47
  • 19:00
    хоффенхайм-ман сити аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 21:00
    nba talk №37 2018/19
  • 23:30
    "baltimore boys" баримтат кино

NTN

  • 08:00
    Төрийндуулал
  • 08:05
    Аффоризм
  • 08:10
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ”тоймхөтөлбөр
  • 08:50
    NTN үзүүлжбайна
  • 09:00
    "Дэлхийн монгол аялал"танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” цэнгээнт танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 09:40
    NTN бизнес мэдээ
  • 10:00
    “Зочины цаг"
  • 10:30
    NTN үзүүлжбайна
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 38-р анги /Давталт/
  • 11:45
    NTN бизнес мэдээ
  • 12:00
    “Өнгөлөгөдөр” хөтөлбөр
  • 13:00
    NTN үзүүлжбайна
  • 13:10
    "Дэлхийн монгол аялал"танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Дуу хуурын нутгаас” урлагийн баримтат танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 14:15
    NTN үзүүлжбайна
  • 14:20
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Гадаад дууны цаг
  • 14:50
    NTN үзүүлжбайна
  • 15:00
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:10
    NTN бизнес мэдээ
  • 15:30
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” цэнгээнт танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 15:50
    NTN үзүүлжбайна
  • 16:00
    "Дэлхийн монгол аялал"танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 16:20
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Аффоризм
  • 16:35
    “Тосон бумба цаазын тавцанд”танинмэдэхүйннэвтрүүлэг /Давталт/
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    NTN үзүүлжбайна
  • 18:00
    “Галапогас арлуудын ан амьтад” танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:45
    NTN бизнес мэдээ
  • 19:00
    “BOSS” танин мэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 20:00
    NTN үзүүлжбайна
  • 20:00
    Зураглал
  • 20:05
    "Дэлхийн монгол аялал"танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ” хөтөлбөр
  • 20:50
    NTN үзүүлжбайна
  • 21:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 39-р анги
  • 21:50
    NTN үзүүлжбайна
  • 22:00
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:10
    NTN бизнес мэдээ
  • 22:30
    "Дэлхийн монгол аялал"танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 22:50
    NTN үзүүлжбайна
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ” хөтөлбөр
  • 23:20
    Төрийндуулал
  • 23:25
    Сайханамраарай!

Олон Саналтай

VI/2512:50

MovieBox

"Хөрш залуу (The Boy Next Door)" УСК

VI/2522:00

МҮОНТ

MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” уран сайхны кино 2-р анги

VI/2509:00

МҮОНТ

MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” Киноны нээлт