МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хайрлаарай” ярилцлага
  • 10:00
    “Төл-таван эрдэнэ” Сэлэнгэ, Булган аймгаас бэлтгэв
  • 10:30
    Элсэн цаг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Бямба гарагийн саятан”
  • 15:00
    “Робокон-2019”
  • 15:20
    Чадваржсан иргэд- Тогтворжсон амьжиргаа /ЧИ-ТА төсөл /
  • 16:00
    “Цагаан шүүдэр” Уран сайхны кино
  • 17:30
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 17:40
    “Соёл Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 18:40
    Амрыг эрье
  • 19:00
    Нээлттэй засаг
  • 19:20
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Миний нэрийн хуудас”
  • 21:40
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Пабло Эскобар” Олон ангит уран сайхны кино 61.62-р анги
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:00
    "эфир" эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 378, 379-р анги
  • 11:30
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 3-р анги
  • 12:30
    "монгол улсын үндсэн хуульд оруулах нэмэлт өөрчлөлтийн төсөл"
  • 12:50
    "дэлхийн хүмүүс"
  • 13:20
    "говьд байгуулсан ойн төгөл"
  • 13:25
    "өсөг"
  • 13:35
    "баримтат кино"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 24-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 380,381-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 18:40
    "өсөг"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 4-р анги
  • 21:10
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 25-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    business news
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    fiba 3*3 u23 - оху- тайланд - эм
  • 10:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "ажлын дараа"
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    fiba 3*3 u23 - тайланд - монгол - эр
  • 11:45
    business news
  • 11:55
    "дуни" соак 37-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:35
    "тэ жу ён " соак 102-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "дэндүү их хүсэл" соак 38-р анги
  • 16:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:35
    азийн орнуудын соёлоос - хятадын мега төсөл
  • 17:20
    "japan video topics"
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    business news
  • 18:45
    fiba 3*3 u23 - хятад- беларус - эм
  • 19:10
    fiba 3*3 u23 - оху- беларус - эр
  • 19:30
    "дуни" соак 38-р анги
  • 20:45
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 103-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:40
    “Хирснүүдийн дайн” баримтат кино
  • 06:40
    “Хутагт хувилгаадын намтар түүхээс” цуврал нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 3-р анги
  • 08:30
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадмын 1-р шат
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК,14-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:15
    “Тоо юу,сүлд үү? 23-р хэсэг
  • 12:00
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг/давталт/
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг Орхон аймаг,Булган аймаг,5-р хэсэг
  • 13:45
    “Өсөг” нэвтрүүүлэг
  • 14:00
    “Тоо юу, сүлд үү? 24-р хэсэг
  • 14:50
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд”олон ангит УСК,101-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Гадаад мэдээ
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “VIP car wash”үзүүлж байна
  • 17:20
    “Business maximum 88”
  • 17:30
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадмын 1-р шат
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “50:50” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг Дундговь аймаг,5-р хэсэг
  • 21:30
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” туркийн олон ангит УСК,5-р анги
  • 22:50
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 23:20
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:40
    Тоглолтын цаг
  • 02:20
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Харь орны шоронд - 24" баримтат кино
  • 11:50
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 361,362-р анги
  • 14:05
    "Өнөөдрийн эхлэл" хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 13-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 363,364-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:10
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 14-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Спартак - Өшөө авалт" ОАК 1-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 09:20
    “бизнес аялал”
  • 10:00
    “миний төгс хайр”-9 соак
  • 10:40
    “миний гүнж”-3 соак
  • 12:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    “эмч сонсож байна”
  • 14:00
    “хайрын хүч”
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “миний төгс хайр”-10 соак
  • 19:15
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 19:30
    “бодит тайлбар”
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 21:30
    “миний гүнж”-4 соак
  • 22:50
    “миний төгс хайр”-10 соак
  • 23:25
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 4-р анги
  • 06:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /23/
  • 07:15
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /23/
  • 07:40
    Мэдээ
  • 08:50
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /3.6/
  • 09:35
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 24-р анги
  • 10:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /23/
  • 10:50
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /23/
  • 11:15
    “Невский” ОАК 3-р анги
  • 12:05
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 12:20
    Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 4-р анги
  • 13:10
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /3.6/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /23/
  • 14:45
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /23/
  • 15:10
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 24-р анги
  • 16:05
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 16:25
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 17:15
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 5-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /24/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /24/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    Хүрээлэн буй орчны эсрэг гэмт хэрэг 4: Хууль бус ан агнуур
  • 20:25
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /3.7/
  • 21:30
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 25-р анги
  • 22:35
    “Невский” ОАК 4-р анги
  • 23:40
    Үүргэвчтэй аялал -2 “Юнань муж”
  • 00:50
    “Single ladies 1” МУСК
  • 02:35
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 5-р анги
  • 03:25
    Мэдээ
  • 04:10
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.14-р анги
  • 09:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 42-р анги
  • 09:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 50-51-р анги
  • 09:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.2-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 22-р анги
  • 11:15
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн ахлах бүлэг №24
  • 11:35
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн бэлтгэл бүлэг №24
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 23-р анги
  • 13:20
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №29
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №29,30
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 19-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.15-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 43-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 51-52-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.3-р анги
  • 19:00
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 23-р анги
  • 20:25
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Никитон 25 жил
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 24-р анги
  • 23:10
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 20-р анги
  • 00:15
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 77,78-р анги
  • 08:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 08:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:35
    Хошин шог
  • 10:00
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19214
  • 10:15
    Сошиал туршилт
  • 10:20
    "Хүмүүний ертөнц" Баримтат кино 5-р анги
  • 11:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 40-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 12:50
    Хөгжилтэй аялал үзүүлж байна
  • 13:00
    "Өгий хишиг" жуулчны баазын нээлт
  • 14:45
    "Содон аялгуу"
  • 14:50
    High trade
  • 15:20
    "Сошиал туршилт"
  • 15:30
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "Бүтээгчид"
  • 16:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 16:25
    "Содон аялгуу"
  • 16:30
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 29,30-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:05
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хошин шог
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19215
  • 21:50
    "Бүтээгчид"
  • 22:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 41-р анги
  • 23:00
    "Хүмүүний ертөнц" Баримтат кино 5-р анги
  • 23:55
    Хошин шог
  • 00:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 45-р анги
  • 06:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 61,62-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 33-36-р анги
  • 10:30
    "Нүд гялбам" СОАК 2-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 47-49-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 72-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 8-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 13-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Шивнээ" СОАК 12-р анги
  • 17:00
    "Тог тог тог" /season-5/ 12-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 63,64-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 37-40-р анги
  • 18:30
    Chart news 56-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 73-р анги
  • 21:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season-2/ 22-р анги
  • 22:00
    "Нүд гялбам" СОАК 3-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Шивэгчний өчил" /season-2/ 5-р анги
  • 01:00
    Chart news 56-р хэсэг
  • 01:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 8-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Өглөөний сонин" хөтөлбөр /шууд/
  • 08:00
    "Бизнес толь"
  • 08:30
    "Surprise" шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Хүний нөөцийн Академи үзүүлчж байна
  • 10:20
    УИХ чуулган шууд дамжуулж байна
  • 13:00
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАК 24-р анги/давталт/
  • 14:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 7-р анги /давталт/
  • 15:00
    УИХ чуулган шууд дамжуулж байна
  • 18:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Тосон бумба цаазын тавцанд" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 8-р анги
  • 22:05
    "Бизнес толь"
  • 22:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:50
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Бид нэвтрүүлэг
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Көзайым ОАУСК 2р бүлэг 4-р анги
  • 09:45
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:50
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    SMEAG school үзүүлж байна.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    AVE school үзүүлж байна.
  • 13:05
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Cella academy үзүүлж байна
  • 14:30
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 18:45
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Көзайым ОАУСК 2р бүлэг 5-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:30
    Миний Улаанбаатар- эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 22:10
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:45
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:25
    Эфир завсарлана.

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Бизнес Амжилт
  • 10:50
    Сурагчдын амралтанд:Хайрын зуслан ОАК 8,9-р анги
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:50
    Өвгөн тэнгисийн ёроол,шар цавын хөндий Баримтат кино
  • 19:20
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Өвөрмонголоор аялсан тэмдэглэл
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Шуугиан таригч МУСК
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:50
    Бизнес Амжилт
  • 01:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Хайрын эрэлд" МОАК (34,35-р анги)
  • 10:30
    "Их хотын залуус" ОАК (6,7-р анги)
  • 11:50
    "Яруу найраг (Poetry)" УСК
  • 14:15
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (II.21-24-р анги)
  • 15:50
    "Маад (Mud)" УСК
  • 18:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК (36-р анги)
  • 19:30
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (II.24,25-р анги)
  • 20:30
    "Их хотын залуус" ОАК (8-р анги)
  • 21:30
    "Юрийн Галавын ертөнц (Jurassic World)" УСК
  • 00:00
    "Приусны Босс" МУСК
  • 01:30
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (II.22-25-р анги)
  • 02:55
    "Хайрын эрэлд" МОАК (35,36-р анги)
  • 04:15
    "Их хотын залуус" ОАК (7,8-р анги)
  • 05:25
    "Юрийн Галавын ертөнц (Jurassic World)" УСК
  • 07:25
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (II.17-20-р анги)

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 811-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хайрт эгч" ОАК 3-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    "Хамтдаа суръя" хар зураг: Сүрлэн сүлжмэл: Чихрийн таваг
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 12:45
    "Хамтдаа суръя" хар зураг: Арьсан урлал: Бугуйвч
  • 13:05
    "Сансар огторгуйн бүтэц" Баримтат кино #2
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 3-р бүлгийн 18-р анги
  • 15:30
    "Анчид" Анимэ 133,134,135-р анги
  • 16:45
    "Найзын яриа" Шударга ёсны өгүүллэг
  • 17:05
    Хошин шог
  • 17:20
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 18:35
    "Хамтдаа суръя" хар зураг: Хайчилбар-Хээнүүд
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 812-р анги
  • 19:30
    "Хайрт эгч" ОАК 4-р анги
  • 20:30
    E-MART үзүүлж байна
  • 21:10
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Эрүүл амьдрал эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 3-р бүлгийн 19-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "Хайрт эгч" ОАК 4-р анги
  • 01:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 10:00
    "Хошин шог"
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Механик" УСК
  • 13:20
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Чимх инээд" -2019
  • 14:10
    "XX зуун"баримтат кино 11-р анги
  • 15:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 18:10
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Талархал" ток шоу
  • 20:20
    "Засаг цаг - Сэргэлт нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Дэлхийн хотууд" - New York 2-р хэсэг
  • 21:40
    "London has fallen" УСК
  • 23:40
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:40
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:10
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 09:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 33-р анги
  • 11:25
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 11:55
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    TEDx Рояаль
  • 12:50
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Нийгмийн хариуцлага
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:00
    "Х түц-Миний ээж хөөрхөн" хошин шог
  • 17:30
    Digital Student лекц
  • 18:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Эрүүл монгол иргэн /Хавдар/
  • 19:20
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 34-р анги
  • 20:15
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "My UB" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 22:20
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-3/ 7-р анги
  • 23:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Сабрина увдист охины нууц" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" хөтөлбөр
  • 10:30
    "Hype music" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 79-р анги
  • 12:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Эрүүл Монгол" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гоморра" ОАК 21-р анги
  • 15:00
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" Дэлхийн зөн ОУБ
  • 16:00
    "Ацаг шүдний зөрүү" МУСК
  • 17:47
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Кино миний амьдралд"
  • 19:30
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 20:00
    "Гоморра" ОАК 22-р анги
  • 21:00
    "Event news"
  • 21:30
    "Зохион бүтээгч ИНЖЕНЕР" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 80-р анги
  • 23:00
    "Куала Лумпур"
  • 00:00
    "Гоморра" ОАК 22-р анги
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 08:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 09:00
    "Аlivemax" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч" Шууд
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 23:30
    "Gags"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар”
  • 07:40
    "Лунтик"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:40
    "Лунтик"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Ницще”
  • 09:35
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "X лаборатори " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:40
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Урагшаа титанууд аа " хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Төмөр хүн"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    " Пингвин"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:33
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 19:30
    Da Vinci Kids – “Ницще” нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Da Vinci Kids – “Төгс нотолгоо” т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт “ хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 14:00
    ММ энэ долоо хоногт
  • 14:05
    Онцлох зочин
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    мэдээ
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Онцлох зочин
  • 19:20
    Халуун сэдэв
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Нээлттэй засаг
  • 21:40
    Хөндөх сэдэв: ММ эргэн сурвалжлахад
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Өсөг"
  • 08:30
    "Хашааны завсраар"
  • 08:50
    "Хянах цаг"
  • 09:05
    Эх дэлхий -11 цуврал
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Хятадын хоолны соёл" Баримтат кино
  • 11:55
    "Таны амралтанд"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд" ХОАК" 27-р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Дэлхийн хамгийн баян орнууд Сингапур" Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Баримтад дэлгэц"
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК" 28-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:10
    "Таны амралтанд"
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    Оргилд хүрэх зам
  • 20:25
    "Өсөг"
  • 20:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:10
    "Тахианы өд" ХОАК" 29,30-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Соёлын илэохийллийн олон төрөл” зөвлөлдөх уулзалт
  • 11:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:05
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 11:15
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц. Судлаач У. Эрия
  • 11:45
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 12:00
    “Мөнх тэнгэрийн ухаан” лекц № 57, 58. Доктор З.Бат-Отгон
  • 13:00
    “33 метр квадрат” УСК 17, 18
  • 13:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “33 метр квадрат” УСК 19, 20
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц. Судлаач У. Эрия
  • 19:35
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 20:00
    “Мөнх тэнгэрийн ухаан” лекц № 59, 60. Доктор З.Бат-Отгон
  • 21:00
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 22:00
    “Хүсэл мөрөөдлөө олох нь хүүхэд насны гавъяа” лекц
  • 22:50
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    hardwood classics: pacers vs lakers 2000 finals g6
  • 01:00
    the starters: 6163
  • 01:30
    nba gametime tape
  • 02:30
    open court: 18-19 rookies part 2
  • 03:00
    2019 nba finals media availability tape
  • 05:00
    hardwood classics: pistons vs spurs 2005 finals g7
  • 06:30
    the starters: 6164
  • 07:00
    nba gametime: nba finals game 6 pregame live
  • 08:30
    the starters: 6164
  • 09:00
    wnba: indiana fever vs dallas wings tape
  • 11:00
    nba home video: 2001 los angeles lakers
  • 12:00
    nba gametime: nba finals game 6 postgame live
  • 14:00
    nba gametime: nba finals game 6 postgame tape
  • 16:00
    nba gametime: nba finals game 6 postgame tape
  • 18:00
    wnba: indiana fever vs dallas wings tape
  • 20:00
    nba gametime: nba finals game 6 postgame tape
  • 22:00
    wnba: indiana fever vs dallas wings tape

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    атлетико-милан ucl 2013-2014
  • 11:00
    ман.сити-арсенал pl 2013-2014
  • 13:00
    түүхэн тоглолт №5: челси-арсенал 2011/12
  • 13:30
    сан антонио - голден стейт тоглолт #4 плэй офф 2017
  • 15:30
    жүдо будапешт гранпри 2018 өдөр 2
  • 17:30
    атлетико-милан ucl 2013-2014
  • 19:30
    ман.сити-арсенал pl 2013-2014
  • 21:30
    түүхэн тоглолт №5: челси-арсенал 2011/12
  • 22:00
    сан антонио - голден стейт тоглолт #4 плэй офф 2017

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    nba финал 2019 - тоглолт #6 (шууд)
  • 12:00
    "уран сайхны гимнастик" азийн цом өдөр 3
  • 19:00
    "бөхийн ертөнц" нэвтрүүлэг - дугаар #8
  • 20:00
    road to mr.olympia нэвтрүүлэг - дугаар #5
  • 20:30
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #16
  • 21:00
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19216
  • 21:30
    дээд лиг-2019 хан уул хангарьд - алдар танан гарьд 3-р тойрог
  • 23:00
    "бөхийн ертөнц" нэвтрүүлэг - дугаар #8

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    #"Made in mongolia" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    жүдо хөх хотын гранпри 2019 өдөр 1
  • 11:30
    жүдо хөх хотын гранпри 2019 өдөр 2
  • 14:00
    жүдо хөх хотын гранпри 2019 өдөр 3
  • 16:30
    ufc fight night дос энжос-лий
  • 19:30
    ufc fight night: иакуйнта-серроне
  • 22:30
    anthony joshua: road to klitschko

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    Эрдэнэт хурд-2018 Төвийн бүсийн уралдаан /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 12:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    "Би уран бүтээлч"нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    " Анхны алхам " МУСК
  • 15:10
    "Хаврын гоёл-2019"
  • 16:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Би уран бүтээлч"нэвтрүүлэг
  • 17:00
    46 оны Ленинград /1-р анги/
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    Эрдэнэт хурд-2018 Төвийн бүсийн уралдаан /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой багачуудаа"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Гишүүд  юу хийв?" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    46 оны Ленинград /2-р анги/
  • 23:40
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 21
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 57, 58
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 29/
  • 10:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.24-р анги
  • 11:10
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 9-р анги
  • 12:25
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 47-р анги
  • 14:10
    "Нүхэн гарц" ОАК 9-р анги
  • 15:20
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг /дугаар 18/
  • 16:00
    "Элсэн цаг" ОАК 1-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 10-р анги
  • 18:30
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 48-р анги
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Нүхэн гарц" ОАК 10-р анги
  • 21:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    "Элсэн цаг" ОАК 2-р анги
  • 22:45
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.25-р анги
  • 23:55
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 48-р анги
  • 01:05
    "Нүхэн гарц" ОАК 10-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    волверхэмптон-хаддерсфилд pl 13-р тойрог
  • 02:00
    вашингтон-сакраменто nba 2018-19
  • 04:00
    ман сити-борнмут pl 14-р тойрог
  • 06:00
    премьер лигийн тойм №1
  • 07:00
    бостон-детройт nba 2018-19
  • 09:00
    nba финал 2019 - тоглолт #6 (шууд)
  • 12:00
    nba финал 2019 - хэвлэлийн хурал (шууд)
  • 14:00
    локомотив-шальке аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 16:00
    портланд-майами nba 2018-19
  • 18:00
    псж-црвена аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 20:00
    nba gametime тойм №19216
  • 20:30
    nba финал 2019 - тоглолт #6
  • 23:00
    "kermit washington's story" баримтат кино

NTN

  • 08:00
    Төрийндуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    NTN үзүүлжбайна
  • 08:55
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “THE BOSS”чөлөөт ярилцалгын нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Зураглал
  • 10:50
    NTN үзүүлжбайна
  • 11:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 42-р анги /Давталт/
  • 11:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    “Өнгөлөгөдөр” өдрийнхөтөлбөр
  • 13:00
    NTN үзүүлжбайна
  • 13:10
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 13:30
    NTNБизнесмэдээ
  • 13:50
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Дуу түүх өгүүлнэ” танинмэдэхүйнурлагийн баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:45
    NTN үзүүлжбайна
  • 15:00
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 15:20
    Хошин шог
  • 15:40
    NTN Бизнесмэдээ
  • 16:00
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:20
    NTN үзүүлжбайна
  • 16:30
    “Зочины цаг"
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай”хүүхдийнтанинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 17:35
    NTN үзүүлжбайна
  • 17:45
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 18:05
    Хэлэлцүүлэг
  • 19:05
    NTN Бизнесмэдээ
  • 19:25
    “N music” хөгжмийн танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 19:45
    NTN үзүүлжбайна
  • 19:55
    “Зочины цаг"
  • 20:25
    NTN үзүүлжбайна
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ” хөтөлбөр
  • 20:50
    NTN үзүүлжбайна
  • 21:00
    Golf and Coffee ”чөлөөт ярилцалгын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 43- р анги
  • 22:45
    NTN Бизнесмэдээ
  • 23:05
    Зураглал
  • 23:10
    NTN үзүүлжбайна
  • 23:20
    Төрийндуулал
  • 23:25
    Сайханамраарай!

Олон Саналтай

VI/2512:50

MovieBox

"Хөрш залуу (The Boy Next Door)" УСК

VI/2522:00

МҮОНТ

MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” уран сайхны кино 2-р анги

VI/2509:00

МҮОНТ

MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” Киноны нээлт