МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Миний нэрийн хуудас”
  • 09:30
    МҮОНТелевиз, Туркийн TRT телевизийн хамтын уран бүтээл “Өв соёлын өлгий нутгаар” баримтат кино бүтсэн товчоон
  • 10:00
    MNB World: “Talk Show”
  • 10:30
    Өсвөрийн сургагч багш хөтөлбөр
  • 11:00
    “Brain wave”Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 12:00
    “Мы поедем в Артек” Орос хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Хадам эх” Уран сайхны кино
  • 13:40
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 14:40
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 15:10
    16мм кино төсөл: “Болгар орноор” 1984он
  • 15:50
    Парламентын хэлэлцүүлэг
  • 16:50
    Хөгжмийн агшин
  • 17:00
    Судар бичгийн алтан сан: “Домын судар”
  • 17:40
    Төл-таван эрдэнэ: Худаг усны хүртээмж
  • 18:20
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 18:50
    Элсэн цаг
  • 19:30
    Робокон-2019
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Пабло Эскобар” Олон ангит уран сайхны кино 63.64-р анги
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:20
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 64-р анги
  • 12:20
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит 1,2-р анги
  • 14:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:40
    "өсөг"
  • 14:50
    "ам нээвэл" ярилцлага /давталт/
  • 15:40
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 25-р анги
  • 16:40
    "манцуйтай тамирчин
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 382,383-р анги
  • 18:00
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 5-р анги
  • 21:10
    "говьд байгуулсан ойн төгөл"
  • 21:15
    "би" нийтлэлч б.баабар
  • 22:20
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 26-р анги
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:40
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    fiba 3*3 u23 - хятад- беларус - эм
  • 09:10
    fiba 3*3 u23 - оху- беларус - эр
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:40
    business news
  • 11:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "дуни" соак 34,35,36-р анги
  • 15:10
    "амрыг эрье"
  • 15:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:50
    business news
  • 16:00
    fiba 3*3 u23 -монгол-оху- эм
  • 16:20
    fiba 3*3 u23 -монгол- хятад- эр
  • 16:42
    fiba 3*3 u23 - хятад- тайланд - эм
  • 17:00
    fiba 3*3 u23 - оху- хятад- эр
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 18:05
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "дуни" соак 39-р анги
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:55
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Хувирагч амьтад” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:10
    “Бурханы 10 дүрэм” хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    “VIP car wash”үзүүлж байна
  • 09:35
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:50
    Хөгжмийн завсаролага
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 11:20
    “Business maximum 88”
  • 11:30
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадмын 1-р шат
  • 12:00
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Өсөг” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Гогцоо” УСК
  • 15:00
    Бөхийн барилдааны тойм
  • 16:50
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадмын 1-р шат
  • 17:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Комментийн мөрөөр” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Business maximum 88”
  • 18:40
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Beat the champions”
  • 21:30
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” туркийн олон ангит УСК,6-р анги
  • 22:50
    Тоглолтын цаг
  • 23:40
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 02:50
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Фэмили доктор" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Би чамд хайртай-2" МУСК
  • 12:50
    Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн - НОМИН
  • 13:10
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    "Мөрдөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 10-р анги
  • 15:40
    "Мөрдөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 11-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" (1962) МУСК
  • 19:00
    "Healthy talk" Эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг /Давталт/
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Сайнаатай хамт дэлхийн мэдээг"
  • 20:50
    Харандааны адал явдал
  • 21:00
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Алуурчны дуу хоолой" УСК
  • 00:20
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:15
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 09:30
    “миний төгс хайр”-6 соак
  • 10:30
    Дуртай өдөр амралтын хөтөлбөр
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “миний төгс хайр”-7 соак
  • 13:40
    “миний төгс хайр”-8 соак
  • 14:20
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 15:00
    “бодит тайлбар”
  • 16:00
    “миний төгс хайр”-9 соак
  • 16:40
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 17:00
    “хөгжлийн гаргалгаа”
  • 17:20
    “хөгжилтэй аялал”
  • 17:30
    “ханхүү нь аль нь вэ” муск
  • 19:20
    “миний төгс хайр”-10 соак
  • 20:00
    “дэлхийн энтэй дэлгүүр”
  • 20:30
    Sbn news-тойм
  • 21:15
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 21:30
    “ийм нэгэн дурлал”-1 муск
  • 23:00
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 23:15
    “ийм нэгэн дурлал”-2 муск
  • 00:50
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК /1,2/
  • 07:45
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /20-23/
  • 09:00
    Оюуны өмчийн газар үзүүлж байна
  • 09:05
    Лориблү Монголиа - үзүүлж байна
  • 09:40
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /3.5-7/
  • 13:15
    Айл төсөл
  • 13:50
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Андууд сити -Дэрэн" Мазала дээд лиг 2019 /шууд/ 7-р тойрог
  • 17:05
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:40
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 19:55
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 26-р анги
  • 21:00
    “Невский” ОАК 5-р анги
  • 22:05
    “Баатрууд” УСК
  • 00:15
    “Single ladies 2” МУСК
  • 01:50
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 02:30
    “Торгоны зам” баримтат кино /28/
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.11-12-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 39-41-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.1-2-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 47-48-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 23-р анги
  • 11:10
    "Агуу бүтээн байгуулалт" баримтат кино 2-р дугаар
  • 12:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:15
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 18-р анги
  • 13:20
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аугаа зуун" ОАК 20-21-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Засах цаг-Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 24-р анги
  • 20:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Агуу бүтээн байгуулалт" баримтат кино 3-р дугаар
  • 23:05
    Никитон 25 жил
  • 00:15
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 10:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 21-р анги
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 22-р анги
  • 12:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 71-75-р анги
  • 13:00
    Баянтүмэнгийн хурд 2019
  • 14:45
    "Бүтээгчид"
  • 14:50
    Хөгжилтэй аялал үзүүлж байна
  • 15:00
    Хошин шог
  • 16:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 23-р анги
  • 17:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 24-р анги
  • 18:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 25-р анги
  • 19:00
    "Найзын яриа" өгүүллэгүүд
  • 19:20
    Хошин шог
  • 19:50
    "PREMIER LEAGUE WORLD" № 52
  • 20:20
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого "
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19215
  • 21:50
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 22:00
    "Ах дүү 3" МУСК
  • 23:50
    Хошин шог
  • 00:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 46,47-р анги
  • 07:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 49-52-р анги, /season-2/ 1-20-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Нүд гялбам" СОАК 3-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 11-р хэсэг
  • 14:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 69,70-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 21-р хэсэг
  • 16:30
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 18:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 19:00
    "Shark Tank-2" 3-р хэсэг
  • 21:00
    "Нүд гялбам" СОАК 4-р анги
  • 22:30
    "Хоббит-Таван армийн тулаан" УСК
  • 00:20
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:35
    "Бизнес толь"
  • 10:05
    "Тосон бумба цаазын тавцанд" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Хошин Урлагийн тоглолт
  • 11:50
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАК 21-р анги
  • 12:30
    "Surprise" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАК 22,23-р анги
  • 14:50
    "Нээлттэй хүн "нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:30
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 4.5-р анги
  • 17:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:30
    "Тавилан" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Өртөө" МУСК
  • 23:00
    "Бизнес толь"
  • 23:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 00:30
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:50
    Монголын уран сайхны кино
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 12:40
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 1900-1950 үзүүлж байна.
  • 12:55
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:05
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:50
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 14:35
    Өсөг нэвтрүүлэг
  • 14:50
    CPI academy Cella academy үзүүлж байна
  • 15:00
    Хурдан морины уралдаан
  • 16:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 20:30
    Миний улаанбаатар - эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:50
    Уран сайхны кино
  • 23:50
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Тэд бидний төлөө-Бид тэдний төлөө
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:10
    Сурагчдын амралтанд:Хайрын зуслан ОАК 10,11-р анги
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Үүр цайхын өмнө ОАК 29, 30-р анги
  • 17:00
    Бизнес Амжилт
  • 17:40
    Аялгуут хором
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 18:40
    Адууны хийморьтой аялгуу СТА Дуучин А.Мөнхбат
  • 19:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Ах дүү гурав МУСК
  • 23:30
    Аяллын тойрог
  • 00:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 01:00
    Зөв сонголт
  • 01:30
    Бизнес Амжилт
  • 02:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:50
    "Их хотын залуус" ОАК (4,5-р анги)
  • 10:00
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (I.1-р анги)
  • 11:00
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (I.2-р анги)
  • 11:50
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (I.3-р анги)
  • 12:40
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (I.4-р анги)
  • 13:30
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (I.5-р анги)
  • 14:20
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (I.6-р анги)
  • 15:10
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (I.7-р анги)
  • 16:00
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (I.8-р анги)
  • 16:50
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (I.9-р анги)
  • 17:40
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (I.10-р анги)
  • 18:30
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (I.11-р анги)
  • 19:30
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (I.12-р анги)
  • 20:30
    Кино Марафон: "Тахал" ОАК (I.13-р анги)
  • 21:30
    "Дани бүсгүй (The Danish Girl)" УСК
  • 23:50
    "Их хотын залуус" ОАК (6-8-р анги)
  • 01:50
    "Хайрын эрэлд" МОАК (32-36-р анги)
  • 05:10
    "Хүн төрөлхтний үр удам (Children of Men)" УСК
  • 06:50
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (II.21-25-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 3-р бүлгийн 15-19 -р анги
  • 13:00
    "One piece" Анимэ 808,809-р анги
  • 13:55
    "Эцэг эх хүүхэддээ 2 зүйл өгдөг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Найзын яриа" Шударга ёсны өгүүллэг
  • 14:20
    "Эрүүл амьдрал" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Аргачлал" ОАК 3-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 16:40
    Амжилтын үндэс
  • 17:20
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Хөдөлмөрийн баатар, МУГТ, Сумо бөхийн 68 дахь аварга Д.Дагвадорж
  • 18:45
    "Аав ээж миний хүсэл" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 19:22
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Найруулга-2019" тоглолт
  • 20:20
    "Эцэг эх хүүхэддээ 2 зүйл өгдөг" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    7/1 Онцлох
  • 20:45
    "Сансар огторгуйн бүтэц" Баримтат кино #3
  • 21:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #12
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:50
    Алтжин бикини шоу-2019
  • 23:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 23:25
    Хошин шог
  • 23:50
    "Midnight Gaming" шууд нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 10:00
    "Хошин шог"
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "London has fallen" УСК
  • 13:20
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Чимх инээд" - 2019
  • 14:10
    "Талархал" ток шоу
  • 15:30
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Учрал" МУСК
  • 17:30
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 18:30
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Эрүүл монгол иргэн хөтөлбөр: Цус багадалт
  • 20:30
    "Чимх инээд" - 2019
  • 21:10
    "Дэлхийн хотууд" - Истанбул 1-р хэсэг
  • 21:30
    "Хайрын эмнэлэг" УСК
  • 23:40
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:40
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "My UB" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 11:00
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 12:45
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 30, 31-р анги
  • 15:45
    "Амлалт хэрэгжиж байна"
  • 16:20
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:50
    УИХ -ийн Цахим Бодлогын түр хороо
  • 17:55
    "Завхан аймгийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:10
    "Алуурчны бие халгаалагч" УСК
  • 23:25
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 00:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сабрина увдист охины нууц" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 09:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 10:30
    Марчаахай
  • 11:00
    "Гоморра" ОАК 22-р анги
  • 12:00
    "Сайн байна уу Захирлаа" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Event news"
  • 13:00
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" Дэлхийн зөн ОУБ
  • 14:00
    "Хайраа хайрла" ОАУСК 80-р анги
  • 15:00
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 16:15
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:40
    "Найруулга" Uvertura хамтлагийн тоглолт
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 20:00
    "Гоморра" ОАК 23-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Аялдаг бол гоё" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 81-р анги
  • 00:00
    "Гоморра" ОАК 23-р анги
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:10
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 08:40
    "Alivemax" үзүүлж байна
  • 09:10
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:10
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 23:30
    "Boom reaction" Нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:40
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci kids- "Нэгөртөөтшинжлэхухааныдэлгүүр" т.мнэвтрүүлэг
  • 08:25
    Da Vinci kids - "Тоглоомынтүүх"
  • 08:35
    Da Vincikids - "Хараачянзтай" т.мнэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    "Луугийн Үүр - 1 "бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 11:02
    “Урагшаа Титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:05
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Сай Кюү"
  • 14:05
    " Луугийн Үүр - 1 " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 16:05
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    " Авьяаслаг багачууд " нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:45
    Da Vinci Kids - "Ницще"
  • 19:05
    Da Vinci Kids - "Төгс нотолгоо"
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:40
    " Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Эртний дэлхийн суутнууд” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    Хөндөх сэдэв: ММ эргэн сурвалжлахад
  • 10:40
    Онцлох зочин
  • 11:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 11:10
    Нээлттэй засаг
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Амрыг эрье.
  • 13:50
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:20
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:35
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Халуун сэдэв
  • 15:10
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:15
    “Робокон-2019”
  • 15:35
    “Хүрээлэн...” амьд ертөнц
  • 16:00
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Томилолтоос ирлээ
  • 19:00
    Хөгжлийн замаар: Эрүүл мэндийн үйлчилгээ
  • 19:30
    Монголын мэдээ-Ирэх долоо хоногт
  • 19:40
    Санкт-Петербургийн эдийн засгийн форум
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:30
    Зураглал
  • 21:35
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:55
    ММ ирэх 7 хоногт
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Хөгжлийн замаар: Соёлын аялал жуулчлал
  • 22:45
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 09:30
    "Өсөг"
  • 09:45
    Монголын сайхан орноор
  • 10:00
    " 7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:30
    оргилд хүрэх зам
  • 11:00
    Тоглолтын цаг
  • 11:30
    "Хуурнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 12:30
    "Бидний гэр"-2 Баримтад кино
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:10
    "Ариун мөнгө" Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:40
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"- Б.Бааст
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:10
    "Өсөг"
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 20:35
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:10
    "Ард аюуш" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургаль
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Хүсэл мөрөөдлөө олох нь хүүхэд насны гавъяа” лекц
  • 11:50
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 12:00
    “Мөнх тэнгэрийн ухаан” лекц № 59, 60
  • 13:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:05
    “33 метр квадрат” УСК 19, 20
  • 14:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц. Судлаач У. Эрия
  • 14:30
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 15:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган № 252.
  • 16:45
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 17:00
    “Сохор самурай” УСК
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Олон улсын харилцаа: асуудал ба шийдэл” нэвтрүүлэг
  • 20:45
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 20:55
    Хүн төрөлхтний хайртай дуу
  • 21:00
    “Соёлын ажилтнууд ярьж байна” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” цуврал нэвтрүүлэг №12
  • 23:00
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 23:10
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:15
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарайн

SPS World

  • 00:00
    nba gametime: nba finals game 6 postgame tape
  • 02:00
    nba gametime: nba finals game 6 postgame tape
  • 04:00
    hardwood classics: lakers vs sixers 1980 finals g6
  • 05:30
    champions revealed: 2014 san antonio spurs
  • 06:30
    the starters: 6165
  • 07:00
    wnba: seattle storm vs washington mystics live
  • 09:00
    nba gametime tape
  • 10:00
    wnba: l.a sparks vs phoenix sun live
  • 12:00
    the starters: 6165
  • 12:30
    nba gametime tape
  • 13:30
    nba tv film room: nba finals game 6
  • 15:30
    nba gametime tape
  • 16:30
    the starters: 6165
  • 17:00
    wnba: seattle storm vs washington mystics tape
  • 19:00
    nba gametime tape
  • 20:00
    wnba: l.a sparks vs phoenix sun tape
  • 22:00
    nba gametime tape
  • 23:00
    wnba: seattle storm vs washington mystics tape

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    реал.м-шальке ucl 2013-2014
  • 11:00
    тоттенхэм-ливерпүүл pl 2013-2014
  • 13:00
    түүхэн тоглолт №6: ман.ютд-арсенал
  • 13:30
    бостон - кливленд #3 плэй офф 2017
  • 15:30
    жүдо будапешт гранпри 2018 өдөр 3
  • 18:00
    реал.м-шальке ucl 2013-2014
  • 20:00
    тоттенхэм-ливерпүүл pl 2013-2014
  • 22:00
    кливленд - бостон тоглолт #4 плэй офф 2017

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    зэвсэг хүчний 98 жилийн ойд зориулсан барилдаан
  • 14:00
    power lifting ази тивийн ашт - day 1
  • 21:00
    road to mr.olympia нэвтрүүлэг - дугаар #5
  • 21:30
    "xxi зууны наадам" - 2011 он
  • 22:30
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #17
  • 23:00
    "xxi зууны наадам" - 2012 он

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    #"Made in mongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    one: куала лумпур-pursuit of power
  • 12:30
    one: манила-global superheroes
  • 16:00
    wwe monday raw 1359
  • 18:00
    one weekly дугаар #24
  • 18:30
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #28
  • 19:00
    one: шанхай-legendary quest (шууд)
  • 22:00
    counter punch баримтат кино

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр 
  • 10:30
     Эрдэнэт хурд-2018 Төвийн бүсийн уралдаан /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 12:00
    46 оны Ленинград /2-р анги/
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 14:00
    " Нууцлагдсан дайн " баримтат кино /1-р хэсэг/
  • 14:45
    "Уяачийн хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Монголын сайхан эрчүүд" "Сүлд" телевизийн 5 жилийн ойн тоглолт
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:30
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Эрдэнэт хурд-2018 Төвийн бүсийн уралдаан /Эрлийз Дээд,Дунд,Бага нас/
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг Япон улсын морин уралдаан
  • 22:00
     " Хүйтэн дайн " УСК 
  • 00:40
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 10-р анги
  • 08:15
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.25-р анги
  • 09:20
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 46, 47-р анги
  • 11:30
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 66, 67-р анги
  • 13:05
    "Элсэн цаг" ОАК 1, 2-р анги
  • 15:00
    "Нүхэн гарц" ОАК 8, 9-р анги
  • 17:10
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 11-р анги
  • 18:30
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 49-р анги
  • 19:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Нүхэн гарц" ОАК 11-р анги
  • 21:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    "Элсэн цаг" ОАК 3-р анги
  • 22:45
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.26-р анги
  • 23:55
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 49-р анги
  • 01:05
    "Нүхэн гарц" ОАК 11-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    финикс-оклахома сити nba 2018-19
  • 02:00
    лэстер-вотфорд pl 14-р тойрог
  • 04:00
    л.а лэйкерс-миннесота nba 2018-19
  • 06:00
    the buzzer нэвтрүүлэг №1834
  • 07:00
    ньюкасл-вест хэм pl 14-р тойрог
  • 09:00
    pl world №50
  • 09:30
    л.а клипперс-оклахома сити nba 2018-19
  • 11:30
    "wendell lee - nba hopeful" баримтат кино
  • 12:00
    юта-миннесота nba 2018-19
  • 14:00
    милан-олимпиакос европа лиг 2-р тойрог
  • 16:00
    нью орлеанс-голден стэйт nba 2018-19
  • 18:00
    the buzzer нэвтрүүлэг №1835
  • 19:00
    спартак-вилларреал европа лиг 2-р тойрог
  • 21:00
    "2018 warriors championship" баримтат нэвтрүүлэг part 1
  • 21:30
    "2018 warriors championship" баримтат нэвтрүүлэг part 2
  • 22:00
    дэнвэр-кливлэнд nba 2018-19

NTN

  • 08:00
    Төрийндуулал
  • 08:05
    Зураглал
  • 08:10
    Аффоризм
  • 08:15
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ”тоймхөтөлбөр
  • 08:55
    NTN үзүүлжбайна
  • 09:05
    NTNБизнесмэдээ
  • 09:25
    Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 09:45
    “N music” хөгжмийн танинмэдэхүйннэвтрүүлэг /Давталт/
  • 10:15
    NTN үзүүлжбайна
  • 10:25
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Golf and Coffee ” чөлөөт ярилцалгын нэвтрүүлэг/Давталт/
  • 11:45
    NTNБизнесмэдээ
  • 12:05
    Хошин шог
  • 12:35
    NTN үзүүлжбайна
  • 13:45
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 14:05
    МУСК
  • 15:35
    NTN үзүүлжбайна
  • 15:45
    Хэлэлцүүлэг /Давталт/
  • 16:45
    NTN Бизнесмэдээ
  • 17:05
    “Зочины цаг"
  • 17:35
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    NTN үзүүлжбайна
  • 18:10
    “Зочины цаг"
  • 18:40
    NTN Бизнесмэдээ
  • 19:00
    “Дуурийн ханхүү” танин мэдэхүйнурлагийнбаримтатнэвтрүүлэг
  • 19:50
    NTN үзүүлжбайна
  • 20:00
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 20:40
    NTN Бизнесмэдээ
  • 21:00
    Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 39,40- р анги /Давталт/
  • 22:30
    NTN үзүүлжбайна
  • 22:40
    “Зочины цаг"
  • 23:10
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:20
    Төрийндуудлал
  • 23:25
    Сайханамраарай!

Олон Саналтай

VI/2522:00

МҮОНТ

MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” уран сайхны кино 2-р анги

VI/2512:50

MovieBox

"Хөрш залуу (The Boy Next Door)" УСК

VI/2509:00

МҮОНТ

MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” Киноны нээлт