МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Алтан загас” хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 10:40
    Алшаа нутгаар аялсан тэмдэглэл
  • 11:10
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Мянган инженер” /Инженер технологийн дээд боловсрол төсөл/
  • 12:00
    “Мы поедем в Артек” Орос хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Торгуулийн цохилт” Уран сайхны кино
  • 14:00
    “Сэлэнгийн Сүхдорж” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Урлан: “Талын Уянга” Зураач Б.Болд
  • 14:40
    Бидний цөөхөн Монголчууд: “Эгэл баатар”
  • 15:10
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Алтан аргамж” Монгол-Вьетнамын харилцаа: Вьетнам судлаач, доктор профессор С.Дашцэвэл, Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Д.Энхбат нар оролцов
  • 16:10
    “Ижий бидэн хоёр” концерт
  • 17:10
    Талын салхи-2019
  • 17:50
    Санкт-Петербургийн эдийн засгийн форум
  • 18:10
    “Төл-таван эрдэнэ” Баянхонгор, Архангай аймгаас бэлтгэв
  • 18:40
    Элсэн цаг
  • 19:20
    Хөгжлийн замаар: “Агаарын тээврийн хөгжил”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Гэгээн үдэш
  • 22:30
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:35
    “Пабло Эскобар” Олон ангит уран сайхны кино 65.66-р анги

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:20
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 3,4,5-р анги
  • 14:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:50
    "говьд байгуулсан ойн төгөл"
  • 14:55
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 26-р анги
  • 15:40
    "манцуйтай тамирчин
  • 16:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 384,385-р анги
  • 17:00
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "тархины фитнесс"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 6-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё"
  • 22:30
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 27-р анги
  • 23:30
    "168 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    fiba 3*3 u23 -монгол-оху- эм
  • 08:50
    fiba 3*3 u23 -монгол- хятад- эр
  • 09:12
    fiba 3*3 u23 - хятад- тайланд - эм
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:05
    business news
  • 11:15
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "дуни" соак 37,38,39-р анги
  • 15:10
    fiba 3*3 u23 - оху - беларус - эм
  • 15:40
    fiba 3*3 u23 - монгол- беларус - эр
  • 16:05
    fiba 3*3 u23 - оху - хятад - эм
  • 16:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:40
    "tvmall"
  • 16:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 16:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "үгийг тань сонсоё"
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "дуни" соак 40-р анги
  • 20:15
    business news
  • 20:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:30
    "ажлын дараа"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "анхаар дотор чимээгүй" муск
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Комодогийн луунууд” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:10
    “Токиогийн загалмайлсан эцэг” хүүхдийн кино
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    ”Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг хөтөлбөр
  • 11:20
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадмын 1-р шат
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм
  • 13:00
    “Business maximum 88”
  • 13:10
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадмын 2-р шат
  • 13:40
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Малчдын улсын зөвөлгөөнөөс хийсэн сурвалжлага
  • 14:10
    Бөхийн барилдааны тойм
  • 16:00
    “Өсөг” нэвтрүүүлэг
  • 16:20
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадмын 1-р шат
  • 16:50
    НИТХ үзүүлж байна нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг 17-р хэсэг
  • 18:00
    “Номун далай” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “УИХ-ын цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Өсөг” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Говьд байгуулсан ойн төгөл” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” туркийн олон ангит УСК,7-р анги
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 01:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Xүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Фэмили доктор" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 12,13,14 -р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амьдралын нахиа" (1988) МУСК
  • 19:20
    Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн - НОМИН
  • 19:40
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Сайнаатай хамт дэлхийн мэдээг"
  • 20:40
    "Алганы хээ" Ток шоу /Давталт/
  • 22:00
    "Даалгавар" УСК
  • 23:50
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “sbn news” тойм
  • 08:45
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 09:00
    “ийм нэгэн дурлал”-1 муск
  • 10:30
    “ийм нэгэн дурлал”-2 муск
  • 12:00
    Нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 12:30
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:00
    Инээдмийн толь
  • 14:30
    “миний хатагтай”-16 соак
  • 15:30
    “миний гүнж”-1 соак
  • 16:45
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 17:00
    “миний гүнж”-2 соак
  • 18:15
    “миний гүнж”-3 соак
  • 19:20
    “миний гүнж”-4 соак
  • 20:30
    “х 35” movie talk show
  • 21:30
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 22:00
    “хайрын хүч”
  • 23:00
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 23:15
    “тоглож болохгүй нас” муск
  • 00:50
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК /3-5/
  • 08:20
    “Торгоны зам” баримтат кино /29/
  • 08:50
    “Невский” ОАК /1-5/
  • 12:45
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /20-24/
  • 15:00
    “Фү Яаогийн домог” ОАК /21-26/
  • 19:55
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 27-р анги
  • 21:00
    “Невский” ОАК 6-р анги
  • 22:10
    Нөгөө кинонууд : “Бээжин блюз дуурь” УСК
  • 00:30
    “Баатрууд” УСК
  • 02:15
    Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал /18/
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.13-14-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 40-42-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.3-4-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 49-50-р анги
  • 09:55
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 24-р анги
  • 11:00
    "Агуу бүтээн байгуулалт" баримтат кино 3-р дугаар
  • 11:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:00
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 19-р анги
  • 13:00
    "Торго-2019" шоу
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Аугаа зуун" ОАК 22-23-р анги
  • 16:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:15
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:15
    "E-баримт" шууд
  • 18:30
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 25-р анги
  • 19:45
    Рекламны блок
  • 19:55
    Шанхайд суралцангаа аялъя
  • 20:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Рекламны блок
  • 22:05
    "Агуу бүтээн байгуулалт" баримтат кино 4-р дугаар
  • 23:05
    Никитон 25 жил
  • 00:15
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 10:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 26-р анги
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 27-р анги
  • 12:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 76-80-р анги
  • 13:00
    Сэлэнгэ аймгийн Мандал сумын овоо тахилгын наадам
  • 14:45
    Сошиал туршилт
  • 14:50
    Хөгжилтэй аялал үзүүлж байна
  • 15:00
    Хошин шог
  • 16:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 28-р анги
  • 17:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 29-р анги
  • 18:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 30-р анги
  • 19:00
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого"
  • 19:40
    Найзын яриа өгүүллэгүүд
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:30
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мэргэжил бүхэн сайхан"
  • 21:40
    NBA GAME TIME нэвтрүүлэг 19216
  • 21:50
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 22:00
    "Хөгжилтэй өдрүүд" МУСК
  • 23:50
    Хошин шог
  • 00:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 48,49-р анги
  • 07:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 55-64-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 71-73-р анги
  • 14:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 21-р хэсэг
  • 15:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 25-36-р анги
  • 16:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 11-р хэсэг
  • 17:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 9-12-р хэсэг
  • 18:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 19:00
    "Shark Tank-2" 4-р хэсэг
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 23:50
    "Хартын тэмцэл" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:40
    "Өртөө" МУСК /давталт/
  • 11:15
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    Хошин Урлагийн тоглолт
  • 12:30
    "Surprise" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАК 24,25-р анги
  • 14:40
    "Тавилан" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 6,7,8-р анги
  • 17:25
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:50
    "Тэсийн голын монголчууд" баримтат кино
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох /давталт/
  • 20:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Зүрхэнд туссан нулимсМУСК
  • 23:15
    "Бизнес толь"
  • 23:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 00:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    QQ school, SMEAG school үзүүлж байна.
  • 08:50
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 11:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 12:10
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:50
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна
  • 13:30
    CELLA academy, SMEAG school үзүүлж байна.
  • 13:40
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    CIA academy , IMS academy үзүүлж байна.
  • 14:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Өнгө төрх нэвтрүүлэг - Хаалттай хорих ангийн нээлттэй өдөрлөг
  • 14:50
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Эрвээхэй нас нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    BECI school school үзүүлж байна.
  • 18:20
    Амрыг эрэе ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 18:50
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 1900-1950 үзүүлж байна.
  • 19:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 19:55
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 22:20
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 23:50
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Бизнес Амжилт
  • 10:10
    Их ундарга концерт
  • 12:40
    Бизнес аялал
  • 13:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Хөгжилтэй аялал - “Баярлалаа”
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:30
    Үүр цайхын өмнө ОАК 31, 32-р анги
  • 17:10
    Бизнес Амжилт
  • 17:50
    Аялгуут хором
  • 18:20
    Бизнес аялал
  • 19:00
    Auto time нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Ю.Цэдэнбалын эрин үе Тусгаар тогтнол Баримтат кино
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Хоёр ертөнц МУСК
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Бизнес Амжилт
  • 01:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:40
    "Яруу найраг (Poetry)" УСК
  • 11:00
    "Уншаад шатаа (Burn After Reading)" УСК
  • 12:50
    "Приусны босс" МУСК
  • 14:30
    "Хүн төрөлхтний үр удам (Children of Men)" УСК
  • 16:20
    "Юрийн галавын ертөнц (Jurassic World)" УСК
  • 18:45
    "Дани бүсгүй (The Danish Girl)" УСК
  • 21:30
    "Шилжилт" МУСК
  • 23:20
    "Яруу найраг (Poetry)" УСК
  • 01:40
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 08:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #12
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн төгсгөлийн 80-р анги
  • 09:50
    "Хайрт эгч" ОАК 1-4 -р анги
  • 13:20
    "One piece" Анимэ 810,811,812-р анги
  • 14:35
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    7/1 Онцлох
  • 15:35
    "Аргачлал" ОАК 3-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 17:25
    Алтжин бикини шоу-2019
  • 18:00
    Амжилтын үндэс
  • 18:45
    "Эцэг эх хүүхэддээ 2 зүйл өгдөг" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Talk With Me" "What3Words" Эдийн засагч Б.Мөнхсоёл
  • 19:25
    "Сансар огторгуйн бүтэц" Баримтат кино #4
  • 20:25
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:35
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #6
  • 22:35
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:40
    "Аргачлал" ОАК 3-р бүлгийн 4-р анги
  • 23:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Midnight Gaming" шууд нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 10:00
    "Хошин шог"
  • 10:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Анастасияа" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 12:50
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Долоон бурхан харавдаггүй" МУСК
  • 15:50
    "Талархал" ток шоу
  • 17:10
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 18:10
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Чимх инээд" - 2019
  • 20:20
    "Засаг цаг- Сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Дэлхийн хотууд" - Истанбул 2-р хэсэг
  • 21:40
    "Suvivor" УСК
  • 23:40
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 08:40
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Завхан аймгийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 10:45
    "Алуурчны бие халгаалагч" УСК
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 32,33,34-р анги
  • 16:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:00
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 18:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Инноваци Хөгжлийн шийдэл
  • 20:35
    Багш хөгжлийн форум -2019
  • 21:25
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:00
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 22:10
    "Баатрууд" УСК
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 24-26-р анги
  • 09:20
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 1-3-р анги
  • 10:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 81-р анги
  • 12:00
    "Гоморра" ОАК 18-23-р анги
  • 17:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Зохион бүтээгч ИНЖЕНЕР" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Hype music" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Гоморра" ОАК төгсгөлийн 24-р анги
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сургуулиа судалъя"
  • 22:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 82-р анги
  • 23:00
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • 00:42
    "Гоморра" ОАК 24-р анги
  • 01:38
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:20
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 08:50
    "Alivemax" үзүүлж байна
  • 09:10
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:10
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "Box office" Mэдээ мэдээлэл
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 23:30
    "Boom reaction" Нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цаг агаар"
  • 07:38
    "Лунтик"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 08:20
    Da Vinci Kids - "Ницще"
  • 08:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    “Луугийн Үүр-2" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:05
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 12:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх:
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:02
    “Луугийн Үүр-2" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 16:05
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 18:05
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:55
    Da Vinci Kids - "Ницще"
  • 19:05
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:40
    " Вингс клуб " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    DaVinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Робокон-2019”
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:50
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:10
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:20
    Парламентын хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 12:20
    Санкт-Петербургийн эдийн засгийн форум
  • 12:40
    Онцлох зочин
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Хөгжлийн замаар: Эрүүл мэндийн үйлчилгээ
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:20
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 15:20
    Зураглал
  • 15:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 16:00
    Дэлхийн түүхүүд: “Цагаан арьст хар жаал” баримтат кино
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Хөндөх сэдэв: ММ эргэн сурвалжлахад
  • 19:20
    Алтан аргамж: Монгол-Энэтхэгийн харилцаа: Онц Бөгөөд Бүрэн Эрхт Элчин Сайд О.Нямдаваа
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Томилолтоос ирлээ: БНТУ-аас бэлтгэв.
  • 21:30
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг: Анхаарах өнцөг
  • 22:00
    Бидний цөөхөн Монголчууд: “Эгэл баатар”
  • 22:30
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:20
    "Ард аюуш" МУСК
  • 12:05
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:35
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:10
    "Өсөг"
  • 14:25
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    Тоглолтын цаг
  • 16:40
    "Монголын сайхан орноор"
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:10
    "Өсөг"
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:40
    "Тоглолтын цаг"
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:05
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 11:05
    “Соёлын ажилтнууд ярьж байна” нэвтрүүлэг
  • 12:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:10
    “Эрин цагийг оношлохуй” цуврал нэвтрүүлэг №12
  • 13:10
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 13:20
    “Алтан бөмбөрцөг. Грек” баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Олон улсын харилцаа: асуудал ба шийдэл” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 16:30
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:50
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Пирамид” УСК
  • 18:45
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:50
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 19:00
    “Вольга ба Султановын эхнэр” хүүхэлдэйн кино
  • 20:10
    “Суут бүтээлийн намтар” баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган № 253
  • 22:40
    Алжаал тайлах аяз
  • 23:00
    Энэ 7 хоногийн хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    wnba: seattle storm vs washington mystics tape
  • 01:00
    nba gametime tape
  • 02:00
    wnba: l.a sparks vs phoenix sun tape
  • 04:00
    nba gametime tape
  • 05:00
    hardwood classics: lakers vs sixers 2001 finals g5
  • 07:00
    2019 nba finals game 6
  • 08:00
    nba home video: 2002 los angeles lakers
  • 09:00
    nba tv film room: nba finals game 6
  • 11:00
    nba home video: 2014 san antonio spurs
  • 12:00
    nba gametime live
  • 12:30
    nba gametime tape
  • 13:00
    hardwood classics: lakers vs nets 2002 finals g4
  • 14:30
    nba gametime tape
  • 15:00
    nba gametime tape
  • 15:30
    hardwood classics: bulls vs jazz 1998 finals g6
  • 18:00
    nba gametime tape
  • 18:30
    nba gametime tape
  • 19:00
    2019 nba finals game 6
  • 20:00
    nba gametime tape
  • 20:30
    nba gametime tape
  • 21:00
    nba tv film room: nba finals game 6
  • 23:00
    nba gametime tape
  • 23:30
    nba gametime tape

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    барселона-атлетико ucl 2013-2014
  • 11:00
    фүлхэм-ман.сити pl 2013-2014
  • 13:00
    түүхэн тоглолт №7: арсенал-эвертон 2001/02
  • 13:30
    кливленд - бостон тоглолт #4 плэй офф 2017
  • 15:30
    one fc: kingdom of heroes
  • 18:30
    барселона-атлетико ucl 2013-2014
  • 20:30
    түүхэн тоглолт №7: арсенал-эвертон 2001/02
  • 21:00
    one fc: kingdom of heroes

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ардчилсан намын 29 жилийн ойн барилдаан
  • 14:00
    power lifting ази тивийн ашт - day 1
  • 21:00
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #18
  • 21:30
    "xxi зууны наадам" - 2013 он
  • 22:30
    road to mr.olympia нэвтрүүлэг - дугаар #3
  • 23:00
    "бөхийн ертөнц" нэвтрүүлэг - дугаар #8

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #"Made in mongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc fight night миочич-хант
  • 11:30
    ufc fight night холловэй-оливэйра
  • 14:30
    one weekly дугаар #24
  • 15:00
    one warrior series 2-6
  • 15:30
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #28
  • 16:00
    wwe smackdown live 1034
  • 18:00
    one: токио-a new era
  • 21:00
    mma india-fighting for a dream баримтат кино
  • 22:30
    ufc fight night дос сантос-миочич

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрдэнэт хурд-2018 Төвийн бүсийн уралдаан /Эрлийз Дээд,Дунд,Бага нас/
  • 12:00
    " Нууцлагдсан дайн " баримтат кино /2-р хэсэг/
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 16:00
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг
  • 17:00
     “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 18:00
    "Түүхийн жимээр"нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Арын хангайн шигшмэл хурдIV /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой багачуудаа"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" МУМУ Ж.Нямдорж
  • 23:00
    " Хүйтэн дайн 2" УСК
  • 00:50
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 11-р анги
  • 08:15
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.26-р анги
  • 09:20
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 48, 49-р анги
  • 11:30
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 68-70-р анги
  • 14:00
    "Элсэн цаг" ОАК 3-р анги
  • 15:00
    "Нүхэн гарц" ОАК 10, 11-р анги
  • 17:10
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 12-р анги
  • 18:30
    "Миний охин Со Ёон" ОАК төгсгөлийн 50-р анги
  • 19:50
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Элсэн цаг" ОАК 4-р анги
  • 22:45
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.27-р анги
  • 23:55
    "Миний охин Со Ёон" ОАК төгсгөлийн 50-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    саутхэмптон-ман ютд pl 14-р тойрог
  • 02:00
    милуоки-бостон nba 2018-19
  • 04:00
    челси-фүлхэм pl 14-р тойрог
  • 06:00
    премьер лигийн тойм №2
  • 07:00
    торонто-финикс nba 2018-19
  • 09:00
    арсенал-тоттенхэм pl 14-р тойрог
  • 11:00
    миннесота-голден стэйт nba 2018-19
  • 13:00
    nba talk №37 2018/19
  • 14:30
    наполи-ливерпүүл аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 16:30
    хьюстон-чикаго nba 2018-19
  • 18:30
    nba action №1835
  • 19:00
    "true north - king nation iii" баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    псв-интер аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 21:30
    nba финал 2019 - тоглолт #6

NTN

  • 08:00
    Төрийндуулал
  • 08:05
    Зураглал
  • 08:10
    Аффоризм
  • 08:15
    NTN үзүүлжбайна
  • 08:25
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 09:05
    NTNБизнесмэдээ
  • 09:25
    “Зочины цаг"
  • 09:55
    NTN үзүүлжбайна
  • 10:05
    Монгол дууны цаг
  • 10:15
    Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 39,40- р анги /Давталт/
  • 11:45
    NTN үзүүлжбайна
  • 11:55
    Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 12:15
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 12:35
    NTNБизнесмэдээ
  • 12:55
    “Зочины цаг"
  • 13:25
    NTN үзүүлжбайна
  • 13:35
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Хошин шог
  • 14:05
    Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 14:25
    “Мартаж үл болно” танин мэдэхүйнбаримтатнэвтрүүлэг
  • 15:40
    NTNБизнесмэдээ
  • 16:00
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:35
    NTN үзүүлжбайна
  • 16:45
    Хэлэлцүүлэг
  • 17:45
    NTNБизнесмэдээ
  • 18:00
    “Зочины цаг"
  • 18:30
    NTN үзүүлжбайна
  • 18:40
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Миний хувцасыг авраач”цэнгээнт танин мэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 19:20
    NTN үзүүлжбайна
  • 19:30
    “Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 19:50
    Зураглал
  • 20:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 41,42,43-р анги /Давталт/
  • 22:15
    NTNБизнесмэдээ
  • 22:35
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:45
    “Сошиал ертөнцийн иргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:05
    Төрийндуулал
  • 23:10
    Сайханамраарай

Олон Саналтай

VI/2522:00

МҮОНТ

MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” уран сайхны кино 2-р анги

VI/2512:50

MovieBox

"Хөрш залуу (The Boy Next Door)" УСК

VI/2509:00

МҮОНТ

MNB шинэ уран бүтээл: “Хамгийн азтай үе” Киноны нээлт