МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    “Гарьд Магнай” Монголын уран сайхны кино
  • 11:40
    “Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр” Том тэрэг
  • 11:50
    Монгол инженер
  • 12:30
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Дээлтэй Монгол наадам
  • 14:10
    “Хөдөөгийн Баясгалан” Монголын уран сайхны кино
  • 15:20
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв
  • 16:00
    “Үг номхруулагч” Ардын жүжигчин Г.Равдангийн хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “Их Монголын цэнгэл наадам-ирэх цагийн ерөөл” 2019
  • 17:45
    “Өвгөдийн захиас” Дөрвөн улирлын сургаалын Зуны сургаал 2
  • 18:00
    Эх өв: “Цагаан Жамба”
  • 18:30
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 19:00
    “Мартах учиргүй” Ардын жүжигчин, хөгжмийн зохиолч П.Хаянхярваа
  • 19:40
    “Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр” Найзын тус
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:15
    MNB World: “English Song Night” концерт
  • 22:45
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 23:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 23:50
    “Хэлтгий Заяа” Монголын уран сайхны кино

MN25

  • 07:30
    "эфир" эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 09:00
    "алтан боломж"
  • 09:30
    "баяр наадмын тойм"
  • 10:00
    "галтай саран тамга" телезохиомж
  • 10:30
    "чингис хааны д.жаргалсайхан"
  • 11:40
    "түмний нэг киноны уран бүтээлчид:кино эхлэхийн өмнө" /алтан фондоос/
  • 13:10
    "түмний нэг" муск
  • 15:00
    "би-гээс бид"
  • 17:00
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 17:10
    "манцуйтай тамирчин"
  • 17:40
    "шинэ бэр" телезохиомж
  • 18:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 433,434-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 7-р анги
  • 21:00
    "андрей ким монголд"/алтан фондоос үзүүлж байна/
  • 22:10
    "урт цагааны гудамж" баярын хөтөлбөр
  • 00:10
    "зэрэг нэмэхийн өмнө" муск
  • 01:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:35
    му - ын филармони - торгоны хээ
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 10:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:35
    "дуни" соак 62,63,64-р анги
  • 14:00
    "үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн тойм "
  • 15:00
    "сумын атаман - 1"
  • 16:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:05
    "оддын бэсрэг наадам - 2019" 1-р хэсэг
  • 18:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:10
    fiba 3*3 u18 - аргентин - румен - эр
  • 18:30
    fiba 3*3 u18 - филиппин - чех - эм
  • 18:45
    "дуни" соак 67-р анги
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    муста д.намсрайноров - 2019 тоглолт
  • 00:15
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Дэлхийн гайхамшигт орд харшууд” баримтат кино
  • 07:00
    “Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Цохнуудын амьдрал” хүүхдийн кино
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Сумын Атаман” МУСК
  • 11:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юи” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын хурдан морины уралдааны тойм
  • 14:00
    “Суман” уран сайхны кино
  • 16:00
    “Монгол бөхийн хийморь” нэвтрүүлэг /МУХБ,МУГЖ,даяар дуурсагдах далай даян дархан аварга Д.Дамдин,МУ-ын гарьд Д.Баяраа нарын гэгээн дурсгалд зориулав.
  • 17:00
    “Би Монгол хүн” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Наадмын гангараа”нэвтрүүлэг
  • 19:28
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дуулиан” олон ангит УСК,51,52-р анги
  • 22:30
    “Дөмөн хонгор аялгуу” тоглолт
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:20
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 3-р анги
  • 09:20
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    "Фэмили доктор" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 13:40
    НОМИН- Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн
  • 13:50
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 14:40
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 14-р анги
  • 15:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 15-р анги
  • 16:20
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:20
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Шөнийн хатан хаан" УСК
  • 23:30
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    тоглолтын цаг: давтагдашгүй 1-р хэсэг
  • 10:00
    тоглолтын цаг: давтагдашгүй 1-р хэсэг
  • 12:00
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 13:30
    “тод магнай” муск
  • 15:00
    “гарьд магнай” муск
  • 16:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм: даши намдаков
  • 18:20
    “улаан залаат монгол эр”
  • 19:00
    “нартай зуны дурсамж” теле зохиомж
  • 20:00
    vs-1
  • 20:30
    sbn news-тойм
  • 21:30
    vs-2
  • 22:00
    элсний волейбол-1
  • 23:00
    “би чамд хайртай” муск
  • 00:35
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Зураглал
  • 06:15
    “Диваажингийн амлалт” ОАК /3-6/
  • 08:35
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 09:40
    “Айл төсөл” нэвтрүүлэг /8/
  • 10:10
    Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /1.6, 1.14, тусгай дугаар: 1,2/
  • 15:15
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Диваажингийн амлалт” ОАК 7, 8-р анги
  • 18:15
    Монгол киноны түүхүүд
  • 19:00
    “Гарын таван хуруу” МУСК
  • 20:50
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 51-р анги
  • 22:00
    “Невский” ОАК 30-р анги
  • 23:05
    “Мөрдөгч Ка, алдагдсан арлын нууц” УСК
  • 01:15
    “Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж” МУСК
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.7-8-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 5-6-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.16-17-р анги
  • 09:30
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 21-22-р анги
  • 11:00
    "Монголд нэг удаа 2" баярын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Эмоци" хошин шоу тоглолт /Адилтай адил, Монгол онцлог/
  • 13:40
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Хүсэл" МУСК
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • 17:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 23-24-р анги
  • 20:40
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Уяач" баримтат кино
  • 22:40
    "Цагаан хадаг" МУСК

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    "Надын аав мангар" МУСК
  • 10:00
    Пост марафон - Post marathon №8
  • 10:30
    Эскобар: Алдагдсан диваажин
  • 13:00
    "Стонхеарт галзуугийн эмнэлэг" УСК
  • 15:20
    Пост марафон - Post marathon №9
  • 15:40
    "Даалгавар" УСК
  • 17:30
    "Амьд үлдэгч" УСК
  • 19:30
    Пост марафон - Post marathon №10
  • 20:00
    "Лондонгийн уналт" УСК
  • 22:00
    Пост марафон - Post marathon №11
  • 22:20
    "Гэмт хэрэгтэн"УСК
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Дурлалын магистр" МУСК
  • 07:20
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Үндэсний их баяр наадмын нээлтийн үйл ажиллагааны тойм
  • 13:00
    Хязаалан насны морины уралдааны тойм
  • 13:30
    Хүчит бөхийн барилдааны 1-ийн даваа (тойм)
  • 14:30
    Сур, шагайн харваан тойм
  • 15:30
    Азарганы уралдааны тойм
  • 16:00
    Хүчит бөхийн барилдааны 2-ын даваа (тойм)
  • 17:00
    "Ардын дуу"
  • 18:00
    "Single Ladies-1" МУСК
  • 20:00
    "Single Ladies-2" МУСК
  • 22:00
    "Single Ladies-3" МУСК
  • 00:00
    "Бүхнээс дээгүүр" МУСК
  • 01:40
    Миний Монголын соёл

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Ижий эх орон" тоглолт МУСТА Ж.Хишигдэлгэр
  • 09:40
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 3-р анги
  • 10:40
    "Миний эх орон амар байна уу" баярын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:20
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 1-р анги
  • 12:25
    "Түрүү магнайн хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:55
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 2-р анги
  • 15:00
    "Дуулж явах сайхан" теле концерт МУСТА П.Баярмагнай
  • 15:30
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 3-р анги
  • 16:50
    "Морин эрдэнэ" теле зохиомж
  • 17:10
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 4-р анги
  • 18:20
    "Сэтгэл далалсан аялгуу" баярын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:30
    "Том хуушуур" баярын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Моторын дуу" МУСК
  • 23:20
    "Бизнес толь"
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 00:50
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 01:05
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:50
    Газар шороо МУСК
  • 10:00
    Монгол тулгатын зуун эрхэм - Ч.Хурц
  • 12:20
    Ардын хувьсгалын 98 жил, үндэсний их баяр наадмын хурдан морьдын уралдааны тойм
  • 15:20
    Монгол тулгатны зуун эрхэм - Х.Баянмөнх
  • 16:30
    Ёс давсан заан
  • 17:50
    Монгол тулгатны зуун эрхэм - Ж.Мөнхбат
  • 19:00
    Ардын хувьсгалын 98 жил, үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 22:00
    Солонготой наадам теле зохиомж - Ч.Лодойдамбын зохиолоос сэдэвлэн бүтээв
  • 22:30
    Их хаадын удам МУСК
  • 00:15
    Монгал товчоон - Баримтат туурь
  • 01:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Миний Монгол наадам дуу
  • 07:15
    Донж төгөлдөр телеконцерт
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:10
    Ээлээ өгсөн нутаг телеконцерт
  • 09:40
    Өлзийтэй наадам - 2019 Баярын нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Сэтгэлийн хоймор-Ханьдаа баярлалаа МУГЖ Дуучин Ц.Үенч
  • 12:00
    Гарьд магнай МУСК
  • 13:40
    Баяр наадмын нээлт /давталт/
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Нагоя башё
  • 17:00
    Зөв сонголт
  • 17:30
    Бизнес Амжилт
  • 18:10
    Сүүн залбирал концерт
  • 19:10
    Бизнес аялал
  • 19:50
    Үндэсний бөхийн барилдаан /1,2 -ын даваа/
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:10
    Үндэсний бөхийн барилдаан /3,4 5,6 -ын даваа/
  • 22:30
    Мандухай сэцэн хатан МУСК 1-р анги
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 01:00
    Миний Монгол наадам дуу ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:30
    "Их хотын залуус" ОАК (24-28-р анги)
  • 12:30
    Кино Марафон: "Тарнич" ОАК (I.1-р анги)
  • 13:30
    Кино Марафон: "Тарнич" ОАК (I.2-р анги)
  • 14:20
    Кино Марафон: "Тарнич" ОАК (I.3-р анги)
  • 15:10
    Кино Марафон: "Тарнич" ОАК (I.4-р анги)
  • 16:00
    Кино Марафон: "Тарнич" ОАК (I.5-р анги)
  • 16:50
    Кино Марафон: "Тарнич" ОАК (I.6-р анги)
  • 17:40
    Кино Марафон: "Тарнич" ОАК (I.7-р анги)
  • 18:30
    Кино Марафон: "Тарнич" ОАК (I.8-р анги)
  • 19:30
    Кино Марафон: "Тарнич" ОАК (I.9-р анги)
  • 20:30
    Кино Марафон: "Тарнич" ОАК (I.10-р анги)
  • 21:30
    "Стивен Хокины онол (The Theory of Everything)" УСК
  • 00:00
    "Галт тэргэн дэх бүсгүй (The Girl on the Train)" УСК
  • 02:00
    "Анчин: Өвлийн дайн (The Huntsman: Winter's War)" УСК
  • 04:00
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.13-III.1-р анги)
  • 06:50
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (II.23-III.3-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 08:30
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 12,13, 2-р бүлгийн 1,2,3 -р анги
  • 13:30
    "One piece" Анимэ 1-12-р анги
  • 18:40
    "Такси 1,2" Уран сайхны кино
  • 21:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #16
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Urban Talk" Энтэртайнмент нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Микроны босс" Монголын уран сайхны кино
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хошин шог" - Шинэ үе
  • 09:30
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Мөнгөн бууль" МУСК
  • 12:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Ард Аюуш" МУСК
  • 15:00
    "Учралын баяр -2" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Одтой болзоо" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Хөгжлийн форум - 2018" - Залуус ба энтерпренер сэтгэлгээ
  • 17:30
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 19:40
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Тусгаар тогтнол" МУСК
  • 23:50
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Нүнжигтэй монгол" тоглолт
  • 10:55
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 50, 51, 52-р анги
  • 13:25
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 13:50
    "Малчин айлд" тел концерт
  • 14:40
    "Талархал" ток шоу
  • 16:05
    "Уулзахын хүслэн" тоглолт
  • 17:30
    "Жудаг" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК төгсгөлийн 55-р анги
  • 20:25
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Алтан үеийн аялгуу" хүндэтгэлийн тоглолт
  • 22:20
    "Хөөрхөн шулам" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Монгол минь" тоглолт
  • 09:00
    "Тэр жилийн тэр өдрүүд" МУСК
  • 10:30
    "Эрүүл Монгол" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хайрын бэлэг" тоглолт
  • 13:30
    "Бүсгүй миний хайр" теле концерт
  • 14:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 1-3-р анги
  • 17:30
    "Үл тасрах үргэлжлэл" нэвтрүүлэг
  • 18:26
    "Морьд эргэхэд Монгол төр омогшино" баримтат кино
  • 19:20
    "Мартагдашгүй" тоглолт
  • 22:00
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Давхар цохилт" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 08:50
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:10
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:10
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Тоглолтын цаг"
  • 12:30
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Барилгын мэдээ"
  • 20:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    "Манайд хоноё"
  • 23:00
    "Хошин шог"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:40
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 08:25
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр"
  • 08:35
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    "Гурван баатар ба Шамаханы хатан хаан” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “Урагшаа Титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Сай Кюү"
  • 14:05
    "Гурван баатар ба Шамаханы хатан хаан” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:55
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 19:15
    Da Vinci Kids - "Төгс нотолгоо"
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:35
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    Онцгой дуудлага
  • 10:20
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн Өргөн сумын аймгийн алдарт уяач Б.Хүүхнээ
  • 10:50
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    “Гэгээн үдэш” Төрийн хошой шагналт, Ардын жүжигчин, хөгжмийн зохиолч Л.Мөрдорж
  • 12:30
    Эрүүл мал-Монголын баялаг
  • 12:40
    Хөндөх сэдэв: Замын түгжрэл
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монгол инженер
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:20
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу: “Л.Дагвадоржийн шүлгээр бүтсэн дуунуудаар”
  • 15:25
    Манлайн баясгалан: Бөх тайлбарлагч, Соёлын гавьяат зүтгэлтэн Ш.Чанрав агсны тухай дурсамжит нэвтрүүлэг
  • 15:55
    “Өвгөдийн захиас” Дөрвөн улирлын сургаалын Зуны сургаал 3
  • 16:10
    “NAADAM SHOW 2019”
  • 18:10
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 18:40
    “Явлаа, ирлээ” Монголын динозавр судлалын хүрээлэнг үүсгэн байгуулагч, палеонтологич, АНУ дахь байгалийн түүхийн музейн судлаач М.Болорцэцэг
  • 19:00
    “Зөв чиг” Сонгинохайрхан дүүргийн Улаан загалмайн хорооны дарга Г.Жавзандулам
  • 19:20
    Хөгжлийн замаар
  • 19:50
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Мухардаантны удамт харваачид” аялгуут түүх
  • 21:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:50
    MNB World: “English song night” концерт
  • 23:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:20
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 09:30
    "Өсөг"
  • 09:45
    "Тоглолтын цаг"
  • 11:00
    "Оргилд хүрэх зам" Баяр наадмын тусгай дугаар
  • 11:20
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 12:00
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:40
    "Тоглолтын цаг"
  • 14:10
    "Египтийн алдагдсан хүч" Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нүүдэлчин Монгол соёлын наадам"
  • 16:10
    Таны амралтанд
  • 16:20
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"- Х.Баянмөнх
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:10
    "Өсөг"
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны амралтанд"
  • 19:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 20:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:10
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 00:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:00
    NBA SUMMER LEAGUE: PORTLAND VS. OKLAHOMA CITY TAPE
  • 03:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 03:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 04:00
    NBA ACTION 2839
  • 04:30
    NBA SUMMER LEAGUE: CONSOLATE GAME #1 LIVE
  • 06:30
    NBA SUMMER LEAGUE: CONSOLATE GAME #2 LIVE
  • 08:30
    NBA SUMMER LEAGUE: CONSOLATE GAME #3 LIVE
  • 10:30
    NBA SUMMER LEAGUE: CONSOLATE GAME #4 LIVE
  • 12:30
    NBA GAMETIME LIVE
  • 13:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 13:30
    NBA SUMMER LEAGUE: CONSOLATE GAME #1 TAPE
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:30
    NBA SUMMER LEAGUE: CONSOLATE GAME #2 TAPE
  • 18:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 19:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 19:30
    NBA SUMMER LEAGUE: CONSOLATE GAME #3 TAPE
  • 21:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:30
    NBA SUMMER LEAGUE: CONSOLATE GAME #4 TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №21: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2001/02
  • 09:30
    БАЙЕРН-АРСЕНАЛ UCL 2016-2017
  • 11:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №22: БӨРНЛИ-МАН.ЮТД 2009/10
  • 12:00
    ЧЕЛСИ-ЭВЕРТОН PL 2013-2014
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №23: САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 2000/01
  • 14:30
    ОКЛАХОМА - БОСТОН NBA 2017-2018
  • 16:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №24: ЧЕЛСИ-САНДЕРЛЭНД 2014/15
  • 17:00
    БАЙЕРН-АРСЕНАЛ UCL 2016-2017
  • 19:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №22: БӨРНЛИ-МАН.ЮТД 2009/10
  • 19:30
    ЧЕЛСИ-ЭВЕРТОН PL 2013-2014
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №23: САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 2000/01
  • 22:00
    ОКЛАХОМА - БОСТОН NBA 2017-2018

SPS National

  • 01:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 05:50
    FIVB ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ БРАЗИЛ - ИРАН (ШУУД)
  • 08:50
    FIVB ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ АНУ - ОХУ (ШУУД)
  • 12:00
    FIVB ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ ИРАН - ПОЛЬШ
  • 15:00
    FIVB ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ ОХУ - ФРАНЦ
  • 18:00
    FINA ДЭЛХИЙН ЦОМ БЭЭЖИН - 2018 ӨДӨР 3
  • 20:00
    ДЭЭД ЛИГ ФИНАЛ -2019 ТАНАН ГАРЬД - ХҮЛЭГҮҮД ТОГЛОЛТ#7
  • 22:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7
  • 23:00
    ЖҮДО БУДАПЕШТ ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2 (ШУУД)

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Coffee and cars" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 01:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: ТОКИО-A NEW ERA
  • 12:00
    MFC-2
  • 15:30
    WWE MONDAY RAW 1363
  • 17:30
    UFC FIGHT NIGHT ПУАРьЕ-ПЕТТИС
  • 20:00
    UFC FIGHT NIGHT: ГУСТАФСОН-СМИТ
  • 23:00
    ЖҮДО БУДАПЕШТИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2 (ШУУД)

Сүлд ТВ

  • 07:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 07:05
    Уяачдын баяр наадам-2019 Эрлийз дээд насны морьдын уралдаан /шууд/
  • 09:30
    Уяачдын баяр наадам-2019 Жороо морины тойргийн уралдаан/шууд/
  • 10:30
    Уяачдын баяр наадам-2019 Эрлийз дунд насны морьдын уралдаан/шууд/
  • 12:30
    Уяачдын баяр наадам-2019/шууд/
  • 13:00
     Монгол уяачдын баяр наадмын нээлт/шууд/
  • 13:10
    Уяачдын наадмын нээлтэд зориулсан урлагийн тоглолт/шууд/
  • 13:30
    Уяачдын баяр наадам-2019 Хүчит бөхийн барилдааны нэгийн даваа/шууд/
  • 13:50
    Уяачдын баяр наадам-2019 Эрлийз бага насны морьдын уралдаан/шууд/
  • 14:30
    Үндэсний их баяр наадамд түрүүлсэн, үзүүрлэсэн, шөвгөрсөн бөхчүүдэд бай шагнал, цолны чимэг хүртсэн бөхчүүдэд үнэмлэх гардуулна/шууд/
  • 14:40
    Уяачдын баяр наадам-2019 Хүчит бөхийн барилдааны хоёрын даваа/шууд/
  • 15:20
     Уяачдын баяр наадам-2019/шууд/
  • 15:30
    Уяачдын баяр наадам-2019 Хүчит бөхийн барилдааны гурав, дөрвийн даваа/шууд/
  • 16:40
    Уяачдын баяр наадам-2019 Хүчит бөхийн барилдааны тавын даваа/шууд/
  • 17:00
    Уяачдын баяр наадам-2019 Түрүүлж, айрагдсан морьдын цол дуудаж шагнал гардуулна/шууд/
  • 17:30
    Уяачдын баяр наадам-2019 Хүчит бөхийн барилдааны зургаагийн даваа/шууд/
  • 18:00
    Уяачдын баяр наадам-2019 Хүчит бөхийн барилдааны долоогийн даваа/шууд/
  • 18:30
    Уяачдын баяр наадам-2019 /шууд/
  • 18:50
    Уяачдын баяр наадам-2019 хаалт/шууд/
  • 21:00
    Уяачдын баяр наадам-2019/Эрлийз Дээд,Дунд,Бага нас/
  • 22:00
    "Мандухай цэцэн хатан"МУСК /2-р анги/
  • 23:05
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гэр бүл" ОАК 22-р анги
  • 08:10
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.53-р анги
  • 09:20
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 43-р анги
  • 10:15
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 2-р анги
  • 11:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 1-3-р анги
  • 14:00
    "Сарны хосууд" ОАК 14-16-р анги
  • 17:10
    "Гэр бүл" ОАК 23-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 3-р анги
  • 20:00
    "Сарны хосууд" ОАК 19-р анги
  • 21:30
    "Саятан гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хуанжу гэг" ОАК 6-р анги
  • 22:40
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.54-р анги
  • 23:55
    "Сарны хосууд" ОАК 19-р анги
  • 01:05
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 3-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Л.А КЛИППЕРС-НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-19
  • 02:00
    ФҮЛХЭМ-АРСЕНАЛ 8-Р ТОЙРОГ
  • 04:00
    ПОРТЛАНД-ДАЛЛАС NBA 2018-19
  • 06:00
    САУТХЭМПТОН-ЧЕЛСИ 8-Р ТОЙРОГ
  • 08:00
    "BBALLOGRAPHY - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:30
    ДЕТРОЙТ-МИЛУОКИ NBA 2018-19
  • 10:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №7: ПОЛ ПОГБА
  • 11:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН СИТИ 8-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    NBA ACTION 1811
  • 13:30
    САН АНТОНИО-Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-19
  • 15:30
    PL WORLD №20
  • 16:00
    МАН СИТИ-БӨРНЛИ 9-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    "2018 WARRIORS CHAMPIONSHIP" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ PART 1
  • 18:30
    ХЬЮСТОН-ЮТА NBA 2018-19
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 21:30
    ЧЕЛСИ-МАН ЮТД 9-Р ТОЙРОГ
  • 23:30
    "THE WAY WE BALL: CROATIA" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Дууны гурван жигүүр" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг МУГЖ Ц.Өлзий-Орших
  • 12:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    Их хурлын цаг
  • 13:30
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 13:50
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг Монгол Улсын Дархан аварга Г.Өсөхбаяр
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 129-р анги
  • 17:30
    "Монгол бөхийн аваргууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:20
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Наадмын зочин Монгол Улсын Дархан аварга Г.Өсөхбаярын ээж Ж.Насантогох
  • 21:50
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 26-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Гарьд магнай" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    Наадмын тойм /давталт/
  • 07:20
    Спорт таны амралтанд Манлайн баясгалан: Бөх тайлбарлагч МУСГЗ Ш. Чанрав агсны тухай дурсамжит нэвтрүүлэг
  • 07:50
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Азарганы уралдаан
  • 08:50
    Эрийн хийморь: Увс аймгаас бэлтгэв
  • 09:50
    Баярын бэлэг: Монгол улсын тод манлай уяач Д. Одгэрэл
  • 10:20
    Адуучин: Увс аймгаас бэлтгэв
  • 11:15
    “Жаргалтайн дэлгэр” Монгол улсын хөдөлмөрийн баатар, тод манлай уяач Д. Даваахүү
  • 11:30
    “Жаргалтайн дэлгэр” Монгол улсын харцага Т. Өсөх-Ирээдүй
  • 11:45
    “Жаргалтайн дэлгэр” Монгол улсын мэргэн Б. Дашзэвэг
  • 12:00
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Азарганы уралдаан
  • 13:00
    Миний мөрөөдөл: Үндэсний сурын идэр мэргэн Б. Билэгт
  • 13:20
    “Олхонуудын удамт уяачид”аялгуут түүх
  • 13:55
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн Өргөн сумын Аймгийн алдарт уяач Б. Хүүхнээ
  • 14:30
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Хязаалан насны морьдын уралдаан
  • 15:30
    Бахархал: “Монголын Волейболын үе үеийн холбогчид”
  • 16:50
    “Мухардаантны удамт харваачид” аялгуут түүх
  • 17:25
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Дааганы уралдаан
  • 18:25
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Шүдлэн насны морьдын уралдаан
  • 19:30
    МҮОНТ-ийн сан хөмрөгөөс: Би Монгол хүүхэд
  • 20:00
    Спорт хобби: Спортын гэрэл зурагчин Ч. Ганбат
  • 20:30
    Монгол инженер: Үндэсний спортын шинжлэх ухаан теле сэтгүүл
  • 21:10
    “ Их амжилтын эхлэл” Спортын гимнастикийн ОУХМ дасгалжуулагч багш Дагвын Норов
  • 22:00
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 22:25
    МҮОНТ-ийн сан хөмрөгөөс: Нум сум урлаач Ж. Сүхбаатар
  • 22:55
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Их насны морьдын уралдаан

MNBA Sports

  • 08:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3Х3 ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ГРАНПРИ
  • 13:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 14:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 18:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 00:00
    CSGO TIME
  • 06:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өглөө” МУСК
  • 11:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 11-13-р анги
  • 15:05
    “Ялж ялагдсан 10 хоног” нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Тэмцэл” МУСК
  • 18:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    “Аравт” МУСК
  • 20:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Богд хаан” МУСК

Олон Саналтай

VII/1913:10

Star TV

Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 46-50-р анги

VII/1915:10

Монгол ТВ

"Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 13-16-р анги

VII/1919:30

MovieBox

"Цагаач гэр бүл" ОАК (III.12,13-р анги)