МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    “Манай аялгуу” Монголын уран сайхны кино
  • 10:20
    “Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр” Гар
  • 10:30
    MNB World: “English Song Night” концерт
  • 12:00
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Хурдан морины уралдааны тойм
  • 13:00
    “Гэгээн дэлхийн хүүхдүүд” Хөгжмийн зохиолч Н.Санжаагийн хүүхдийн дууны концерт
  • 13:40
    “Өвгөдийн захиас” Дөрвөн улирлын сургаалын Зуны сургаал 3
  • 13:55
    Цагдаагийн байгууллагын 98 жилийн ойн баярын мэндчилгээ
  • 14:00
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын тойм
  • 15:00
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 17:00
    “Би монгол хүн” Архангай аймгийн Хайрхан сумын гавьяат малчин О.Дорж
  • 17:50
    “Алаг дэлхийд төрсөн минь учиртай” Дорнын их яруу найрагч Б. Явуухулангийн мэндэлсний 90 жилийн ойд /Завхан аймгаас бэлтгэв/
  • 18:30
    Хөгжлийн замаар: “Соёлын бодлого”
  • 19:00
    Уяачдын наадмын тойм
  • 19:40
    “Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр” Ниссэн нь
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:15
    “Соёл Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:15
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:20
    “Морьтой ч болоосой” Монголын уран сайхны кино
  • 23:20
    NAADAM SHOW 2019

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "алтан боломж"
  • 09:30
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 11:30
    "андрей ким монголд"/алтан фондоос үзүүлж байна/
  • 12:30
    "20-р зууны дуунууд"
  • 13:20
    "сэтгэлд уяатай наадам" телезохиомж
  • 13:50
    "зэрэг нэмэхийн өмнө" муск
  • 15:00
    "авдрын мухарт" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "их төрийн голомт" муск
  • 17:50
    "манцуйтай тамирчин"
  • 18:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 435,436-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 8-р анги
  • 21:00
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "ардын элч" муск
  • 00:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "үндэсний их баяр наадмын сур,шагайн тойм "
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 10:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:35
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 10:40
    "дуни" соак 65,66,67-р анги
  • 14:00
    "оддын бэсрэг наадам - 2019"2-р хэсэг
  • 16:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:05
    үндэсний их баяр наадмын хурдан морины тойм
  • 18:15
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "дуни" соак 68-р анги
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "танхай тээгч" муск
  • 00:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Үлэг гүрвэлийн ангуучид” баримтат кино
  • 07:00
    “Даяар дуурсах аваргууд” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:10
    “Атлантик Мило эргэж ирсэн нь” хүүхэлдэйн кино
  • 09:10
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:25
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Хонхны баяр” уран сайхны кино
  • 11:00
    “ТВ караоке” цэнгээнт нэвтрүүлэг /Солонгос улсаас 2-р хэсэг/
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм
  • 13:00
    “Зун цэцэглэсэн аялгуу 2019” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 16:00
    “Наргиантай наадам” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Нутгийн хөөрхөн бүсгүй” теле концерт
  • 18:30
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг /Хонгор нутаг бөхийн гал/
  • 19:28
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Дуулиан” олон ангит УСК,53,54-р анги
  • 23:10
    “Амар Төвшин” тоглолт
  • 00:20
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 4-р анги
  • 09:20
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Фэмили доктор" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    TORGO SUMMER FASHION SHOW-2019
  • 13:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 13:40
    НОМИН- Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн
  • 14:50
    "Мөрдөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 16-р анги
  • 15:40
    "Мөрдөгчид" ОАК 3-р бүлгийн 1-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Алганы хээ" Ток шоу /Давталт/
  • 21:30
    "Фантастик-4" УСК
  • 23:20
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    “sbn news” тойм
  • 08:30
    х-35
  • 09:30
    “өнөр бүл” муск
  • 11:00
    “санаанд оромгүй явдал” уск
  • 13:00
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:30
    “валериан ба 1000 гариг” уск
  • 17:00
    тоглолтын цаг: монгол минь
  • 19:00
    vs-3
  • 19:30
    “наадам- 2019” – fashion style
  • 20:00
    vs-4
  • 20:30
    vs-5
  • 21:00
    “хайрын хүч”
  • 22:00
    элсний волейбол-2
  • 23:00
    “миний хэнэггүй найз охин” уск
  • 01:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Монгол киноны түүхүүд
  • 06:45
    “Гарын таван хуруу” МУСК
  • 08:20
    “Невский” ОАК /28-30/
  • 10:40
    Хөгжилтэй дүр “Ахаа намайг бодоорой”
  • 11:55
    Хөгжилтэй дүр “Хайрын найраатай наадам”
  • 13:05
    “Мөрдөгч Ка, алдагдсан арлын нууц” УСК
  • 15:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /3.13, 1.1/
  • 16:10
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /4,5/
  • 17:00
    Диваажингийн амлалт” ОАК 9, 10-р анги
  • 18:15
    “Фү Яаогийн домог” ОАК /49-51/
  • 20:50
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 52-р анги
  • 21:55
    “Таван хуруу” ОАК 1-р анги
  • 23:25
    “Муушгийг таван гар тоглох албагүй” МУСК
  • 01:20
    “Хөндий” УСК
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.9-10-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 7-8-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.18-19-р анги
  • 09:30
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 23-24-р анги
  • 11:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Миний нууц" МУСК
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Хуримын даашинзтай бүсгүй" МУСК
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Итгэл" МУСК
  • 17:50
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 25-26-р анги
  • 20:40
    "Шинэ шөл" баярын хөтөлбөр
  • 21:50
    "Өв тээсэн нүүдэл" баримтат кино
  • 22:45
    "Содура" МУСК

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    "Мора" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Сумын атаман" МУСК
  • 10:50
    Пост марафон - Post marathon №10
  • 11:10
    "Миний нууц" МУСК
  • 13:00
    "Заяын хурд 2019" Архангай аймгийн хойд бүс, Эрдэнэмандал сум
  • 14:50
    "Сармагчны хаан" УСК
  • 17:10
    "Стонхеарт галзуугийн эмнэлэг" УСК
  • 19:30
    "АДРОН хар нүх" УСК
  • 21:30
    Пост марафон - Post marathon №11
  • 22:00
    "Түцний охид" МУСК
  • 23:40
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 07:25
    "Зөв алдаа" МУСК
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хүчит бөхийн барилдааны 3-ын даваа (тойм)
  • 13:30
    Соёолон насны морьдын уралдааны тойм
  • 14:00
    Хүчит бөхийн барилдааны 4,5-ын даваа (тойм)
  • 16:00
    Дааганы уралдааны тойм
  • 16:30
    Хүчит бөхийн барилдааны 6,7,8,9-ийн даваа (тойм)
  • 19:20
    "Орк" МУСК
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Микроны босс" МУСК
  • 23:30
    "Приусны босс" МУСК
  • 01:10
    Миний Монголын соёл

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 11:50
    "Том хуушуур" баярын нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 14:20
    "Түрүү магнайн хүлгүүд" теле концерт
  • 14:40
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 16:00
    "Сэтгэл далалсан аялгуу" баярын нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
  • 18:00
    МУСТА Д.Намсрайноров тоглолт
  • 19:30
    "Бизнес толь"
  • 20:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "ХХ хөтөлбөр" тойм
  • 22:30
    "Харанхуйн хад" МУСК
  • 00:10
    "Бизнес толь"
  • 00:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр онцлох /давталт/
  • 01:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тоглолтын цаг
  • 08:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 09:10
    Масс академи үзүүлж байна
  • 09:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Ардын хувьсгалын 98 жил, үндэсний их баяр наадмын хурдан морьдын уралдааны тойм
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Масс академи үзүүлж байна
  • 14:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:50
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна 1900-1950 үзүүлж байна
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Хүргэн хүү МУСК
  • 20:00
    Солонготой наадам теле зохиомж - Ч.Лодойдамбын зохиолоос сэдэвлэн бүтээв
  • 20:40
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Масс академи үзүүлж байна
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна 1900-1950 үзүүлж байна
  • 21:30
    Баллуур нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 23:45
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Миний Монгол наадам дуу
  • 07:15
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Амьдралын зам - Хөрөг Манлай уяач Н.Түмэнбаяр
  • 08:30
    Бүсгүй заяа концерт
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:10
    Үндэсний бөхийн барилдаан /7,8,9 -ын даваа/
  • 13:10
    Бизнес аялал
  • 13:50
    Зөв сонголт
  • 14:10
    Хурдан морьдын уралдаан тойм /Хязаалан, шүдлэн/
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:30
    Аман хуур МУСК
  • 16:40
    Чамайг тойрон эргэлдэнэ концерт
  • 17:50
    Бизнес Амжилт
  • 18:30
    Хурдан морьдын уралдаан тойм /Соёолон, Даага/
  • 19:20
    Бизнес аялал
  • 20:00
    Хурдан морьдын уралдаан тойм /Азарга, Их нас/
  • 20:50
    Наадмын үдэш...
  • 22:00
    Мандухай сэцэн хатан МУСК 2-р анги
  • 23:30
    Нагоя башё тойм
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Бизнес Амжилт
  • 01:10
    Миний Монгол наадам дуу

MovieBox

  • 09:10
    "Галт тэргэн дэх бүсгүй (The Girl on the Train)" УСК
  • 11:10
    "Стивен Хокины онол (The Theory of Everything)" УСК
  • 13:20
    "Каспер (Casper)" УСК
  • 15:10
    "8 Миль (8 Mile)" УСК
  • 17:10
    "Анчин: Өвлийн дайн (The Huntsman: Winter's War)" УСК
  • 19:25
    "Люси (Lucy)" УСК
  • 21:25
    "Саятан гэр бүл"
  • 21:30
    "Хэцүү бай (Hard Target)" УСК
  • 23:30
    "Анчин: Өвлийн дайн (The Huntsman: Winter's War)" УСК
  • 01:30
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 08:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 6-10-р анги
  • 13:20
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #16
  • 13:30
    "One piece" Анимэ 13-25-р анги
  • 19:00
    "Urban Talk" Энтэртайнмент нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Приусны" Монголын уран сайхны кино
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Алтжин бикини шоу-2019
  • 22:50
    "Такси 3,4" Уран сайхны кино
  • 01:50
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хошин шог" - Эмоци
  • 09:40
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 10:40
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 13:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 15:40
    "Дижитал студент"-2019
  • 16:50
    "Учралын баяр" - Энэрэл
  • 17:20
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Амлалт хэрэгжиж байна" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Засаг цаг" - Сэргэлт
  • 20:00
    "Морь минь давхи" МУСК
  • 21:50
    "Загийн алим" МУСК
  • 23:50
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Алтан үеийн аялгуу" хүндэтгэлийн тоглолт
  • 09:05
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 53, 54, 55-р анги
  • 12:45
    "Монголоо дуулъя" тоглолт
  • 14:20
    "Эргэж бодох бодол" МУСК
  • 16:05
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:35
    "Жудаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Загийн алим" МУСК
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 20:25
    "Малчин айлд" тоглолт
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Сумын атаман" баярын хөтөлбөр
  • 00:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Жинхэнэ хайр зүрхэнд" тоглолт
  • 09:15
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:30
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-3-р анги
  • 14:00
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дөрвөн цагийн эгшиглэн" тоглолт
  • 16:00
    "Тайхар" нэгдэл 11 жил нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Best of Camerton" тоглолт
  • 19:30
    "Монгол хувцасны нууц товчоон"
  • 22:00
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Богд" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 08:50
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:10
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:10
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Барилгын мэдээ"
  • 20:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 08:20
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 08:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    “Ханхүү Иван саарал чоно" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 10:35
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:02
    “Гурван баатар ба Морины нүүдэл" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Жи Файтерс” хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:55
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 19:05
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:35
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    “Адуучин” Увс аймгаас бэлтгэв.
  • 11:00
    Эх өв: “Цагаан Жамба”
  • 11:30
    "Манлайн баясгалан: Монгол улсын гарьд М.Баяржавхлан
  • 12:00
    Дээлтэй Монгол наадам
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 13:40
    Томилолтоос ирлээ: Ховд аймгаас бэлтгэв.
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:20
    Тулгар төрийн 2228 Их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Хурдан морины уралдааны тойм
  • 15:20
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 15:50
    “Зогсошгүй” Соёлын тэргүүний ажилтан, дуучин Д.Отгонжаргал
  • 16:30
    Тулгар төрийн 2228 Их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын тойм
  • 17:30
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 17:40
    Монгол өв соёл
  • 18:40
    “Мартах учиргүй” Ардын жүжигчин, хөгжмийн зохиолч П.Хаянхярваа
  • 19:20
    Алтан аргамж:“Монгол-АНУ-ын харилцаа” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Х.Бэхбат
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Тулгар төрийн 2228 Их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 23:00
    Уяачдын наадмын тойм
  • 23:40
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:40
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Түмний нэг" Анагаахын шинжлэх ухааны доктор Б.Дагвадцэрэн
  • 09:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:20
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 12:00
    "Монголын сайхан орноор"
  • 12:05
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 12:35
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:10
    "Өсөг"
  • 14:25
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Хүмүүс минь амьдрах сайхан" концерт
  • 16:55
    Таны амралтанд
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:10
    "Өсөг"
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Нүүдэлчин Монгол соёлын наадам"
  • 20:15
    "Таны амралтанд"
  • 20:20
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"-Б.Норовсамбуу
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:10
    "Гарын таван хуруу" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:30
    NBA SUMMER LEAGUE: CONSOLATE GAME #3 TAPE
  • 03:30
    PLAYERS ONLY: KG & D WADE PT. 2
  • 04:00
    NBA SUMMER LEAGUE: QUARTERFINAL GAME #1 LIVE
  • 06:00
    NBA SUMMER LEAGUE: QUARTERFINAL GAME #2 LIVE
  • 08:00
    NBA SUMMER LEAGUE: QUARTERFINAL GAME #3 LIVE
  • 10:00
    NBA SUMMER LEAGUE: QUARTERFINAL GAME #4 LIVE
  • 12:00
    NBA ACTION 2839
  • 12:30
    NBA GAMETIME LIVE
  • 13:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 13:30
    NBA SUMMER LEAGUE: QUARTERFINAL GAME #1 TAPE
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:30
    NBA SUMMER LEAGUE: QUARTERFINAL GAME #2 TAPE
  • 18:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 19:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 19:30
    NBA SUMMER LEAGUE: QUARTERFINAL GAME #3 TAPE
  • 21:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:30
    NBA SUMMER LEAGUE: QUARTERFINAL GAME #4 TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №25: МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 2014/15
  • 09:30
    ПСЖ-БАРСЕЛОНА UCL 2016-2017
  • 11:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №26: МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 12:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-СВОНСИ PL 2013-2014
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №27: ЧЕЛСИ-МАН.ЮТД 2005/06
  • 14:30
    ТОРОНТО - КЛИВЛЕНД NBA 2017-2018
  • 16:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №28: ВЕСТ БРОМ-МАН ЮТД 2012/13
  • 17:00
    ПСЖ-БАРСЕЛОНА UCL 2016-2017
  • 19:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №26: МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 19:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-СВОНСИ PL 2013-2014
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №27: ЧЕЛСИ-МАН.ЮТД 2005/06
  • 22:00
    ТОРОНТО - КЛИВЛЕНД NBA 2017-2018

SPS National

  • 01:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 05:50
    FIVB ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ ХАГАС ШИГШЭЭ 1 (ШУУД)
  • 08:50
    FIVB ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ ХАГАС ШИГШЭЭ 2 (ШУУД)
  • 12:00
    БОУЛИНГ ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ДАШТ - ШИГШЭЭ 3
  • 14:30
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ
  • 17:30
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 18:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10
  • 19:00
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ АЛТАН МЕДАЛЬ
  • 22:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2018 ОН
  • 23:00
    ЖҮДО БУДАПЕШТ ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 3 (ШУУД)

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Coffee and cars" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 01:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    UFC FIGHT NIGHT: ДЕ РАНДАМИЕ-ЛАДД (ШУУД)
  • 11:00
    ONE: ШАНХАЙ-ENTER THE DRAGON
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1038
  • 16:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #28
  • 16:30
    ONE WARRIOR SERIES 2-10
  • 17:00
    UFC FIGHT NIGHT: НГАННУ-ДОС САНТОС
  • 20:00
    MFC-1
  • 23:00
    ЖҮДО БУДАПЕШТИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 3 (ШУУД)

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Алтан үеийн дуунууд
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр
  • 10:30
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадам/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 12:00
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдаан /тойм/
  • 16:00
     Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадам/Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 17:30
     "Монгол наадмын аялгуу"
  • 18:30
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадам Уяачдын баяр/Эрлийз дээд,дунд,бага нас/
  • 21:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр /наадмын тойм/
  • 22:00
    Мандухай цэцэн хатан МУСК /3-р анги/
  • 23:05
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гэр бүл" ОАК 23-р анги
  • 08:10
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.54-р анги
  • 09:20
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК төгсгөлийн 44-р анги
  • 10:15
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 3-р анги
  • 11:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 4-6-р анги
  • 14:00
    "Сарны хосууд" ОАК 17-19-р анги
  • 17:10
    "Гэр бүл" ОАК 24-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 4-р анги
  • 19:55
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 7-р анги
  • 23:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.55-р анги
  • 00:15
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 4-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ВЕСТ ХЭМ-ТОТТЕНХЭМ 9-Р ТОЙРОГ
  • 02:00
    Л.А ЛЭЙКЕРС-САН АНТОНИО NBA 2018-19
  • 04:00
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-ВОТФОРД 9-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-МИЛУОКИ NBA 2018-19
  • 08:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №8: ЖИАНЛУЙЖИ БУФФОН-1
  • 08:30
    ХАДДЕРСФИЛД-ЛИВЕРПҮҮЛ 9-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    NBA ACTION 1812
  • 11:00
    БРҮҮКЛИН-НЬЮ ЙОРК NBA 2018-19
  • 13:00
    PL WORLD №21
  • 13:30
    ЭВЕРТОН-КРИСТАЛ.П 9-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    "2018 WARRIORS CHAMPIONSHIP" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ PART 2
  • 16:00
    МИННЕСОТА-ПОРТЛАНД NBA 2018-19
  • 18:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №3: МАН.ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 18:30
    АРСЕНАЛ-ЛЭСТЕР СИТИ 9-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:30
    МАЙАМИ-Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-19
  • 23:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №4

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Жаран эзэлсэн хоймор" Ардын жүжигчин Жамъяндавга
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Эгэл ертөнц" ОАК 26-р анги
  • 12:00
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 12:10
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:40
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Танил хүн"нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Зарын цаг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 130-р анги
  • 17:30
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг "Глори" дэлхийн цуврал-64
  • 18:00
    "Наадгай" Монголын уламжлалт тоглоом наадгайн тухай нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:30
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Наадмын зочин Монгол Улсын гарьд Ж.Бат-Эрдэнэ
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 27-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Улаанбаатарт байгаа миний аав"МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    Наадмын тойм /давталт/
  • 07:20
    Монгол инженер: Үндэсний спортын шинжлэх ухаан теле сэтгүүл
  • 08:00
    “Мухардаантны удамт харваачид” аялгуут түүх
  • 08:30
    МҮОНТ-ийн сан хөмрөгөөс: Би Монгол хүүхэд
  • 09:00
    Бахархал: Гимнастикийн ОУХМ Дагвын Норов
  • 09:55
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн нэрэмжит Самбо бөхийн холимог багуудын “Мазала” дэлхийн цомын анхдугаар тэмцээн эрэгтэйчүүдийн 68, 74, +100 кг, эмэгтэйчүүдийн 48, 56, 68 кг, Байлдааны самбо 62, -90, +90 кг –шууд
  • 17:00
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гарьд М. Баяржавхлан
  • 17:30
    Адуучин: Увс аймгаас бэлтгэв
  • 18:25
    Спорт хобби: Спортын гэрэл зурагчин Ч. Ганбат
  • 19:00
    Уяачдын наадмын тойм
  • 19:40
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Хурдан морины уралдааны тойм
  • 20:40
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 22:40
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Үндэсний сурын тойм

MNBA Sports

  • 08:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3Х3 ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ГРАНПРИ
  • 13:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 14:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 18:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 00:00
    CSGO TIME
  • 06:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Сэрэлт” МУСК
  • 11:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 14-15-р анги
  • 14:15
    “Ялж ялагдсан 10 хоног” нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    “Түмний нэг” МУСК
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    “Харанхуй хад” МУСК
  • 19:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Өнөр бүл” МУСК

Олон Саналтай

VII/1913:10

Star TV

Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 46-50-р анги

VII/1915:10

Монгол ТВ

"Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 13-16-р анги

VII/1919:30

MovieBox

"Цагаач гэр бүл" ОАК (III.12,13-р анги)