МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Зургаа дахь мэдрэхүй” 1997 он
  • 09:00
    “Брюслигийн домог” олон ангит уран сайхны кино 36-40-р анги
  • 12:50
    Хөгжмийн агшин
  • 13:00
    “Мы поедем в Артек” орос хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар 3/
  • 13:40
    “Хотгойдын хурд IV” Хөвсгөл аймгийн Мөрөн хот байгуулагдсаны 210 жилийн ойд зориулсан баяр наадмын тойм
  • 16:20
    “Хар чихт цагаан Бим” уран сайхны кино 2-р анги
  • 17:50
    Хөгжлийн замаар: “Эдийн засгийн чөлөөт бүс”
  • 18:20
    Робокон-2019
  • 18:40
    “Бид мартах эрхгүй”
  • 19:00
    “Мартах учиргүй” Шинжлэх ухааны гавьяат зүтгэлтэн, доктор, профессор Ц.Балхаажав
  • 19:30
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч Х.Баттулгын АНУ-д хийсэн айлчлал
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу
  • 22:05
    “Харанхуй” уран сайхны кино

MN25

  • 08:00
    эфир. эхлэл
  • 08:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    "алтан боломж"
  • 10:30
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 58,59,60-р анги
  • 11:40
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 3,4,5-р анги,
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 15:10
    "би-гээс бид" 2-р хэсэг
  • 16:20
    "ханилснаас илүү амраг" олон ангит уск 13-р анги
  • 17:20
    "манцуйтай тамирчин
  • 17:50
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 61,62,63-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 6-р анги
  • 21:00
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "ханилснаас илүү амраг" олон ангит уск 14-р анги
  • 23:10
    "168 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:25
    хошин шог
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    business news
  • 11:40
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 11:45
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "чонын алтан шагай" моак 23,24,25-р анги
  • 15:10
    алтан фонд - лондон 2012 зуны олимпийн наадам
  • 16:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:45
    "сайн, муу хулгайч" соак 8,9-р анги
  • 19:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:10
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 19:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    business news
  • 19:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    "чонын алтан шагай" моак 26-р анги
  • 20:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "дурсамж төгсгөл үгүй"муск
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Бийрийн увидас баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:10
    “Токиогийн загалмайлсан эцэг” хүүхдийн кино
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 1,2-р анги
  • 11:50
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм
  • 13:00
    “Business maximum 88” 13.10 “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “ТВ караоке” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 14:40
    “Амьдралоги” МУСК
  • 17:10
    “Single ladies 2” МУСК
  • 19:10
    “Гэгээрлийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дуулиан” олон ангит УСК,108.109-р анги
  • 22:30
    Ховд аймгийн олон ястан үндэстэн залуучуудын анхдугаар наадамд зориулсан урлаг соёлын үдшийн цэнгүүнийг шууд дамжуулна.
  • 00:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:30
    “Борооны улирал” баримтат кино
  • 02:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:30
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    “суварган цэнхэр уулс” муск
  • 10:30
    баримтат дэлгэц
  • 11:30
    “бүү март” муск
  • 13:30
    “шийдэл” хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    “гэр”-4 оак
  • 15:50
    “гэр”-5 оак
  • 16:40
    “гэр”-6 оак
  • 17:30
    “гэр”-7оак
  • 18:20
    “гэр”-8 оак
  • 19:15
    “долоо дахь өрөөний бэлэг” уск
  • 21:20
    үүргэвчтэй аялал: куба
  • 22:20
    “оньс” уск
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК /59-64/
  • 09:20
    “Баатрууд” УСК
  • 11:10
    “Таван хуруу” ОАК /21-25/
  • 17:05
    Диваажингийн амлалт” ОАК 65,66-р анги
  • 18:25
    “Микроны босс” МУСК
  • 20:05
    “Приусын босс” МУСК
  • 21:55
    “Далайн дээрэмчид” УСК
  • 00:25
    “Төмөр нар” МУСК
  • 01:50
    “Админ зэт” МУСК
  • 03:20
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.1-2-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.5-6-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 19-20-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 79-80-р анги
  • 11:25
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Төрөлхийн од бүсгүй" ОАК 6-7-р анги
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 48-49-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Зовох цагт нөхрийн чанар танигдана" баримтат кино
  • 17:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 81-82-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:35
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үүргэвчтэй аялал-2" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Бид тархи бүтээж чадах уу" баримтат кино
  • 23:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 10:00
    "Тахианы өд" ОАК 8-р анги
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАК 9-р анги
  • 12:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 148-152-р анги
  • 13:00
    "Түмний эх студи үзүүлж байна" - Хурдан морины уралдаан
  • 14:45
    Сошиал туршилт
  • 14:50
    Хошин шог
  • 15:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 16:00
    "Тахианы өд" ОАК 10-р анги
  • 17:00
    "Тахианы өд" ОАК 11-р анги
  • 18:00
    "Тахианы өд" ОАК 12-р анги
  • 19:10
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг - "Уул уурхай"
  • 19:50
    Хошин шог
  • 20:20
    "Хүсэл" МУСК
  • 22:00
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 114,115-р анги
  • 07:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 31-48-р анги
  • 09:00
    "Ээждээ ир" МУСК
  • 10:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 108-110-р анги
  • 13:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 19-р анги
  • 14:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 11-14-р анги
  • 14:30
    "Хайрлаж дурласан арван жил" ХОАК 10-р анги
  • 15:30
    'Приусны босс" МУСК
  • 17:00
    "Хавай 5-0" /season-8/ 24-25-р анги
  • 18:30
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season-1/ 1-3-р анги
  • 21:00
    "UB SQUAD" МУСК
  • 22:50
    "Хэрвээ би үлдвэл" УСК
  • 00:50
    "Хэлтгий заяа" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    Эдийн засгийн тойм
  • 10:05
    "ХХ хөтөлбөр"
  • 11:05
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат /давталт/
  • 12:35
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат /давталт/
  • 14:05
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат /давталт/
  • 15:35
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат /давталт/
  • 17:05
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат /давталт/
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 21:00
    "ХХ хөтөлбөр"
  • 22:00
    "Дурлалын магистр" МУСК
  • 23:30
    "Бизнес толь"
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 01:00
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 01:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 06:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    Масс академи үзүүлж байна
  • 08:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 10:00
    Масс академи үзүүлж байна
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 10:40
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Ес давсан заан
  • 12:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 12:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 13:40
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 14:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Масс академи үзүүлж байна
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 16:45
    Хүрээлэн төсөл
  • 17:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 18:40
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 19:10
    Амрыг эрэе- ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 19:40
    Баллуур нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 22:00
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Онцгой дуудлага
  • 08:30
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Эх газруудын эх нь Ази тив баримтат кино
  • 10:00
    Бизнес Амжилт
  • 10:40
    Би чамд хайртай -2 МУСК
  • 12:30
    Бизнес аялал
  • 13:10
    Борхүү Амархүү концерт
  • 15:00
    Бизнес Амжилт
  • 15:30
    Хоёр эзний нэг зарц ОАК 13,14-р анги
  • 17:10
    Бизнес аялал
  • 18:00
    Аялгуут хором
  • 18:30
    Хүргэн хүү МУСК
  • 20:00
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор Кинтайкёо гүүр
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Аяллын тойрог
  • 21:50
    Уулын хөх сүүдэр МУСК
  • 23:30
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Бизнес Амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:30
    "Миний нууц" МУСК
  • 10:20
    "Армагеддон (Armageddon)" УСК
  • 12:50
    "Ван Хелсин (Van Helsing)" УСК
  • 15:10
    "Их гарын тоглоом (State of Play)" УСК
  • 17:20
    "Бүхнийг чадагч Брюс (Bruce Almighty)" УСК
  • 19:25
    "Бүхнийг чадагч Эван (Evan Almighty)" УСК
  • 21:30
    "Сувдан эрэг (Pearl Harbor)" УСК
  • 00:50
    "Миний нууц" МУСК
  • 02:30
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 45-50-р анги
  • 13:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "One piece" Анимэ 111-125-р анги
  • 20:00
    "Дэггүй хөрш" Монголын ОАК 35-39-р анги
  • 00:00
    "Хайрын сэтгэл" Уран сайхны кино
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хошин шог" - Мөрөөдлийн театр
  • 09:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 12:10
    "Багш хөгжлийн акедеми - 2019" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 13:10
    "Валидол -2" Түрээсийн байр
  • 13:40
    "Хөгжлийн форум 2018 – Залуус ба интерпренер сэтгэлгээ" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Би өөрөөрөө төрнө" нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 15:10
    "Digital student - 2019" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Шарталт" МУСК
  • 17:55
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 18:10
    "Steppes to the West -Монгол аялал"
  • 19:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Засаг цаг" - Сэргэлт нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "My-UB" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 23:40
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Завхан аймгийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 10:55
    "Сайн аав" УСК
  • 12:55
    "Монголоо дуулъя" тоглолт Н.Дашдэмбэрэл
  • 14:35
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 15:05
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм
  • 16:35
    "Шинэ үе продакшн" үзүүлж байна
  • 17:35
    "Аясын салхинд ардын дуу хөглөгдөнө" теле концерт
  • 18:10
    "Амлалт хэрэгжиж байна-2"
  • 18:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    НАМЗХ үзүүлж байна
  • 21:20
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 23:20
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 23:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 21-26-р анги
  • 10:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 12-р анги
  • 12:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 7-12-р анги
  • 17:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Би амьдралд хайртай"
  • 20:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 13-р анги
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 13-р анги
  • 23:00
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 00:50
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:40
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Барилгын мэдээ"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 08:20
    Da Vinci Kids - "Тоглоомын түүх"
  • 08:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    “Бодлын ертөнц" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 10:45
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:02
    “Бодлын ертөнц" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Жи Файтерс” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:55
    Da Vinci Kids - "Тоглоомын түүх"
  • 19:05
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:35
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Аливаа зүйлийн нарийвчлал” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Байгалийн баялгийн үнэ цэнэ”
  • 10:50
    “Бид мартах эрхгүй” Халх голоос бэлтгэв.
  • 11:10
    MNB World үзүүлж байна: “Generation” Орчуулагч, хэлмэрч Б.Батгэрэл
  • 11:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 12:00
    “Робокон-2019”
  • 12:30
    Хөгжлийн замаар: Агаарын тээврийн хөгжил
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл: Монгол зураг
  • 13:50
    16 мм-ийн кино фонд: “Туулсан зам” баримтат кино 7-р анги 1981 он.
  • 14:35
    “Робокон-2019”
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 15:50
    Эх орны төлөө
  • 16:20
    “Монгол улсын Үндсэн хуульд оруулах нэмэлт, өөрчлөлтийн төсөл” цуврал хэлэлцүүлэг-6
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгч Х.Баттулгын АНУ-д хийсэн айлчлалаас...
  • 19:00
    Хөндөх сэдэв: Гадаад улс орнуудад сурч, ажиллаж амьдарч буй монголчууд...
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол, Афганистан, Ираны харилцаа” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд А.Цолмон, О.Дамбийням нароролцов.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Зөв чиг”Гэр бүл судлаач доктор, профессор Т.Намжил оролцов.
  • 21:20
    Экспертийн цаг: “Нүүрс боловсруулах технологи-Монгол эрдэмтдийн судалгааны үр дүн” ШУА-ийн ХХТХ-ийн Нүүрс хими технологийн лабораторийн эрхлэгч Б.Пүрэвсүрэн оролцов.
  • 21:40
    Халуун сэдэв
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг.
  • 11:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:05
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:00
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 13:00
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Тогтвортой хөгжлийн загвар” ЭШХ
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Есения” уран сайхны кино
  • 20:15
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:20
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    Хүн төрөлхтний дуу. Боб Дилан
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган № 240. Алтанцэцэг, Сүрэнжав
  • 23:00
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа

SPS World

  • 00:00
    1:30 JR. NBA WORLD CHAMPIONSHIPS US BOYS SEMFINAL GAME 1
  • 01:30
    3:00 JR. NBA WORLD CHAMPIONSHIPS BOYS FINAL
  • 03:00
    4:30 JR. NBA WORLD CHAMPIONSHIPS GIRLS FINAL
  • 04:30
    6:00 JR. NBA WORLD CHAMPIONSHIPS US BOYS FINAL
  • 06:00
    8:00 MARQUEE MATCHUP RAPTORS VS. KINGS 11/15/2015
  • 08:00
    10:00 MARQUEE MATCHUP WARRIORS VS. KINGS 02/04/2017
  • 10:00
    12:00 HARDWOOD CLASSICS KINGS VS. MAVERICKS 2002 GAME 4
  • 12:00
    14:00 HARDWOOD CLASSICS LAKERS VS. KINGS 2002 GAME 5
  • 14:00
    14:30 NBAE PRESENTS: CHRIS WEBBER
  • 14:30
    16:30 MARQUEE MATCHUP RAPTORS VS. KINGS 11/15/2015
  • 16:30
    18:30 MARQUEE MATCHUP WARRIORS VS. KINGS 02/04/2017
  • 18:30
    20:30 HARDWOOD CLASSICS KINGS VS. MAVERICKS 2002 GAME 4
  • 20:30
    22:30 HARDWOOD CLASSICS LAKERS VS. KINGS 2002 GAME 5
  • 22:30
    23:00 NBAE PRESENTS: CHRIS WEBBER
  • 23:00
    1:00 HARDWOOD CLASSICS JAZZ VS. ROCKETS 1997 GAME 6

SPS Classic

  • 00:00
    9:00 ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    11:00 МАН.СИТИ-СЕЛТИК UCL 2016-2017
  • 11:00
    13:00 ВЕСТ БРОМ-ЧЕЛСИ PL 2014-2015
  • 13:00
    21:00 DEW LEAGUE (ШУУД)
  • 21:00
    21:30 ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №22: БӨРНЛИ-МАН.ЮТД 2009/10
  • 21:30
    23:30 МИЛОУКИ - БОСТОН ТОГЛОЛТ #7 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 23:30
    0:00 ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №23: САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 2000/01

SPS National

  • 00:00
    9:00 ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    13:30 "НААДАМ 2019" 3, 4-Н ДАВАА
  • 13:30
    20:30 "НААДАМ 2019" 5, 6, 7, 8, 9-Н ДАВАА
  • 20:30
    20:50 ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 20:50
    23:00 ЛЭСТЕР-ВОЛВЕРХЭМПТОН (ШУУД) 1-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    0:00 "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #"Made in Mongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    '"Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Aode_Sinotruk" танилцуулга видео
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    UFC FIGHT NIGHT: ШЕВЧЕНКО-КАРМОУЧЕ (ШУУД)
  • 11:00
    UFC FIGHT NIGHT: ДОС ЭНЖОС-ЛИЙ
  • 14:00
    THE HURT BUSINESS БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1042
  • 18:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #32
  • 18:30
    ЖҮДО ЗАГРЕБЫН ГРАНПРИ 2019 ТОЙМ
  • 19:00
    42 TO 1 БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    WILDCHILD БАРИМТАТ КИНО
  • 20:30
    MFC-2

Сүлд ТВ

  • 07:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 07:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Аялгуут соёлын дээж" Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 10:00
    Говьсүмбэр аймгийн 25 жилийн ой,Төвийн бүсийн хурдан морьдын уралдаан/Эрлийз дээд,дунд,бага нас/
  • 11:30
    "Аварга " УСК
  • 13:40
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Бөхийн тойм/
  • 17:40
    "Ерөнхийлөгч нарын түүх" Баримтат кино /2-р анги/
  • 18:30
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 20:00
    "Түүхийн жимээр"нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг Япон орноор
  • 22:00
     Ээдээ энэ хүүхнүүд үү! МУСК
  • 23:10
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Шилдэг цохилт" ОАК 1-р анги
  • 08:15
    "Нууцлаг ой" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 09:40
    "Хаанаас урвагч Хонгилдоон" ОАК 4-р анги
  • 11:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 30, 31-р анги
  • 13:20
    "Зүгээр л бүжиглэ" ОАК 13, 14-р анги
  • 14:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2 бүлгийн 8-10-р анги
  • 17:10
    "Шилдэг цохилт" ОАК 2-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 32-р анги
  • 19:40
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.11-р анги
  • 22:40
    "Хаанаас урвагч Хонгилдоон" ОАК 5-р анги
  • 00:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 32-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    0:20 PRODUCTION TIME
  • 00:20
    2:30 ТОТТЕНХЭМ-АСТОН ВИЛЛА (ШУУД) 1-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    4:30 БОСТОН-САКРАМЕНТО NBA 2018-19
  • 04:30
    6:30 ДЭНВЭР-Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-19
  • 06:30
    8:30 ИНДИАНА-МИЛУОКИ NBA 2018-19
  • 08:30
    10:30 ЮТА-МЕМФИС NBA 2018-19
  • 10:30
    11:00 NBA ACTION 1807
  • 11:00
    13:00 ЛИВЕРПҮҮЛ-НОРВИЧ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    13:30 PL NETBUSTERS №16
  • 13:30
    15:30 ВЕСТ ХЭМ-МАН СИТИ 1-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    16:00 TORONTO'S BASKETBALL RAISING БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    18:00 КРИСТАЛ.П-ЭВЕРТОН 1-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    18:30 ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №16: ПОРТСМУТ-РИДИНГ 2007/08
  • 18:30
    20:30 ТОТТЕНХЭМ-АСТОН ВИЛЛА 1-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    20:50 ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 20:50
    23:00 НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ (ШУУД) 1-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    23:20 ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 23:20
    1:30 МАН ЮТД-ЧЕЛСИ (ШУУД) 1-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    Кино бидний амьдралд /Найруулагч Довдон/
  • 08:30
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг
  • 08:50
    “Олз”-ын зочин
  • 09:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:15
    “Бээжингийн хайрын түүх” ОАУСК 26, 27, 28, 29, 30-р анги /давталт/
  • 13:00
    Маск продакшины хошин хөтөлбөр
  • 13:20
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Монгол дууны хит /дуучин С.Хишигжаргал/
  • 13:40
    Баримтат нэвтрүүлэг / Торгоны зам кино телевизийн гүүр төсөл/
  • 14:25
    “Мандухай сэцэн хатан” МУСК 4-р анги /давталт/
  • 15:25
    “Үндэсний бахархал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг-3
  • 16:07
    “Цэцэгс” танин мэдэхүйн зураглал
  • 16:12
    Гадаад дууны хит
  • 16:25
    “Нүдэн сондор” МУСК
  • 18:00
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Олз”-ын зочин
  • 18:40
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 19:00
    Олзтой өдөр
  • 19:10
    “Serlion” хошин хөтөлбөр
  • 19:30
    “Дуурийн ханхүү” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Кино бидний амьдралд /Дууны цехийн дарга Д.Баршаабазар /
  • 20:35
    “Үндэсний бахархал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг-4
  • 21:00
    “Төрийн дайсан“ МУСК
  • 22:30
    Төрийн дуулал
  • 22:32
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:15
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн алт
  • 08:20
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 2-р хэсэг
  • 09:50
    Дорнод 2019 хурдан морины зүүн бүсийн уралдаан
  • 10:20
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан 3-р хэсэг
  • 14:25
    Эх орончдын өдөрт зориулсан хүчит бөхийн барилдаан 1-р хэсэг
  • 18:32
    Эх орончдын өдөрт зориулсан хүчит бөхийн барилдаан 2-р хэсэг
  • 20:00
    Адуучин: Хэнтий аймгийн Биндэр сумаас бэлтгэв
  • 20:55
    Спорт-түүх: Хөлбөмбөгийн Замчин баг /1978 оны улсын аварга баг/
  • 21:55
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 4-р хэсэг

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 13:00
    3х3 ИХ ДУУЛГА
  • 14:00
    ПЛЕЙ-ОФФ: ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 18:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 23:15
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Ялж ялагдсан 10 хоног
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 34-35-р анги
  • 14:15
    “Ялж ялагдсан 10 хоног” нэвтрүүлэг
  • 16:05
    “Эрдэнэдалай сумын наадам”
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:00
    “Гавъяатууд ярьж байна”
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Бохир ертөнц” МУСК
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

VIII/2212:50

MovieBox

"Малефисент (Maleficent)" УСК

VIII/2221:30

MovieBox

"Лардьма" МУСК

VIII/2221:00

Боловсрол ТВ

"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг