МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 08:40
    Мянган инженер
  • 09:00
    “Далд ертөнц” олон ангит кино 2-р анги
  • 09:45
    Өв эрдэнэ
  • 09:50
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /финалын дугаар/
  • 11:00
    “Монгол улсын үндсэн хуульд оруулах нэмэлт, өөрчлөлтийн төсөл” цуврал хэлэлцүүлэг-5 /давталт/
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Гэгээн үдэш” /давталт/
  • 14:40
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:10
    “Өвлөхүйн эрдэм”
  • 15:40
    Робокон-2019
  • 16:00
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 37-р анги
  • 16:40
    Билгийн мэлмий: “Мөргөх ёсон”
  • 17:10
    Хайрлаарай: “Цаг хугацаа ба үнэт зүйл”
  • 18:10
    Амрыг эрье
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    Урлан
  • 19:10
    “Элсэн цаг” давталт /дугаар 8/
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Хүрээ донж-2019” концерт /давталт/
  • 22:10
    Брюслигийн домог” олон ангит уран сайхны кино 39.40-р анги

MN25

  • 08:00
    "эфир" эхлэл
  • 08:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    "алтан боломж"
  • 10:30
    "бизнес тайм"
  • 11:30
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 73,74,75-р анги
  • 12:40
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 10-р анги
  • 13:40
    "21000" реалити нэвтрүүлэг/дугаар-4/
  • 15:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:50
    "ханилснаас илүү амраг" олон ангит уск 18-р анги
  • 16:50
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 76,77,78-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 11-р анги
  • 21:00
    "21000" реалити нэвтрүүлэг/дугаар-5/
  • 22:30
    "ханилснаас илүү амраг" олон ангит уск 19-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 09:10
    business news
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    алтан фонд - лондон 2012 зуны олимпийн наадам
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    business news
  • 11:45
    "чонын алтан шагай" моак 30-р анги
  • 12:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    business news
  • 12:55
    "сайн, муу хулгайч" соак 13-р анги
  • 14:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:15
    business news
  • 14:25
    "азийн орны соёлоос - япон гоо сайхан"
  • 14:50
    алтан фонд - лондон 2012 зуны олимпийн наадам
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    business news
  • 18:25
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    эрүүл мэндийн яам - элэг бүтэн монгол
  • 19:30
    "чонын алтан шагай" моак 31-р анги
  • 20:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "сайн, муу хулгайч" соак 14-р анги
  • 23:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ”Байлдан дагуулагчид” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    Буддын сургаал айлдварын цоморлиг” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Миний муухай ээж” олон ангит УСК,15-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 26-р анги
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 16-р анги
  • 13:00
    “Үндсэн хуулийг өнгөцхөн засах уу, үндсээр нь өөрчлөх үү?” хэлэлцүүлэг / давталт /
  • 14:30
    “Гэгээн алсын одод 2019” нэвтрүүлэг /Улаан-Үүд аялал / 2-р хэсэг
  • 15:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,27-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 8-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:20
    Гадаад мэдээ
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 17-р анги
  • 19:00
    “Сая загас – Million fish” төсөл
  • 19:25
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 20:35
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Дуулиан” олон ангит УСК, төгсгөлийн 118,119-р анги
  • 22:30
    “Бодлын хулгайч” МУСК
  • 00:30
    “Гадаад мэдээ
  • 01:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    “Байлдан дагуулагчид” баримтат кино
  • 02:20
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 15-р анги
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Кино миний амьдрал
  • 12:20
    "Хонины найр" МУСК
  • 13:50
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 447,448-р анги
  • 15:30
    "Итгэл" ОАК 9-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 449,450-р анги
  • 18:20
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:00
    Кино миний амьдрал
  • 19:30
    "Хоёр аав, хоёр хүү" ОАК 39, 40-р анги
  • 20:30
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг (16)
  • 21:30
    "Итгэл" ОАК 10-р анги
  • 22:30
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (25)
  • 23:20
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 3-р бүлгийн 1-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    “адтай жаалууд”-27,28 оак
  • 10:00
    “сонголт”-4 оак
  • 11:00
    “гэр”-12 соак
  • 12:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “эмч сонсож байна”
  • 14:00
    тоглолтын цаг: хязгааргүй
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:20
    “адтай жаалууд”-29 оак
  • 17:00
    инээдмийн толь
  • 17:20
    “адтай жаалууд”-30 оак
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “сонголт”-5 оак
  • 19:20
    баримтат дэлгэц
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “гэр”-13 оак
  • 22:20
    “сонголт”-5 оак
  • 23:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 73, 74-р анги
  • 07:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.25/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /29/
  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /10/
  • 09:15
    “Таван хуруу” ОАК 29-р анги
  • 10:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.25/
  • 10:50
    Road to China №1
  • 11:00
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /4/
  • 12:05
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 73,74-р анги
  • 13:20
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /20/
  • 14:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.25/
  • 14:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /29/
  • 15:05
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:35
    “Айл төсөл” нэвтрүүлэг /10/
  • 16:05
    “Бундеслиг” 1-р тойргийн өмнө
  • 16:40
    Road to China №2
  • 16:50
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 75,76-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.26/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /30/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /5/
  • 21:05
    Road to China №3
  • 21:15
    “Таван хуруу” ОАК 30-р анги
  • 22:45
    Road to China №4
  • 23:00
    Үүргэвчтэй аялал-2 “Швейцарь”
  • 00:05
    “Сагсан бөмбөгийн ДАШТ” түүхэн тоглолтууд
  • 00:20
    “Хөлтрөг” МУСК
  • 02:00
    Бундеслиг 2019 “Тоглолтын өмнө” /шууд/
  • 02:25
    “Байерн Мюнхен - Херта Берлин” Бундеслиг 1-р тойрог /шууд/
  • 04:30
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.7-р анги
  • 09:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 09:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 09:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.11-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 89-90-р анги
  • 11:30
    Хөгжилтэй Монголдой 1-р ангийн хичээл №36
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Төрөлхийн од бүсгүй" ОАК төгсгөлийн 12-р анги
  • 13:00
    Хөгжилтэй Монголдой 2-р ангийн хичээл №36
  • 13:20
    Хөгжилтэй Монголдой 3-р ангийн хичээл №36
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Хөгжмийн цаг
  • 15:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд № 63,64
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 54-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.8-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 31-32-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.12-р анги
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 91-92-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:40
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Диана гүнж" баримтат кино
  • 23:20
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 55-р анги
  • 00:20
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 161,162-р анги
  • 08:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 08:30
    "Өртөө" МУСК
  • 10:25
    Сошиал туршилт
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:30
    "Залуу нас" ОАК 32-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    "Түмний эх студи үзүүлж байна" - Хурдан морины уралдаан
  • 14:50
    High trade
  • 15:05
    Хошин шог
  • 15:30
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "Бүтээгчид"
  • 16:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 16:25
    "Содон аялгуу"
  • 16:30
    "Тахианы өд" ОАК 21,22-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 18:45
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 19:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 21:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Хошин шог
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 33-р анги
  • 23:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 120-р анги
  • 06:30
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 08:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 114-р анги
  • 09:00
    "Манай гэр бүл" Турк ОАК 11-14-р
  • 12:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 39-44-р анги
  • 13:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 23-р анги
  • 14:10
    "Хайрлаж дурласан арван жил" ХОАК 15-р анги
  • 15:10
    "Миний дурласан цэвэрч залуу" СОАК 9-12-р анги
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 115-р анги
  • 21:00
    "Америкчууд" ОАК /season-5/ 8-р анги
  • 22:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 24-р анги
  • 23:30
    "Тэрбумын ертөнц" ОАК /season-3/ 11-р анги
  • 00:30
    "Тэрбумын ертөнц" ОАК /season-3/ 12-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:35
    "Бизнес толь"
  • 09:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 10:55
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат 4-р хэсэг
  • 12:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    ХХ хөтөлбөр
  • 13:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Ховд аймаг
  • 13:50
    "Ацаг шүдний зөрүү" МУСК
  • 15:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Зуслангийн найзууд" реалити шоу 4-р хэсэг
  • 16:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг /архив/
  • 17:10
    "Монголын гайхамшиг" баримтат кино
  • 18:15
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Ховд аймаг
  • 21:00
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат 5-р хэсэг
  • 22:05
    "Шилжилт" МУСК
  • 23:45
    "Бизнес толь"
  • 00:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 01:05
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 06:45
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    Масс академи үзүүлж байна
  • 08:00
    Түүхийн жимээр цуврал3
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цэргийн тагнуулын алба 8-р анги давталт
  • 10:00
    Масс академи үзүүлж байна
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 18:45
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Олон ангит уран сайхны кино
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Масс академи үзүүлж байна
  • 21:10
    Таван толгой түлш үзүүлж байна.
  • 21:15
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна 19001950 үзүүүлж байна
  • 21:25
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:10
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Эфир завсарлана.

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 08:00
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Аяллын тойрог
  • 09:50
    Зөв сонголт
  • 10:20
    Бизнес Амжилт
  • 10:50
    Хэлмэгдэгч ОАК 4-р анги
  • 12:00
    Элсэндээ эрдэнээ нуусан Өмнийн их говь баримтат кино
  • 12:30
    Бизнес аялал
  • 13:10
    Аялгуут хором
  • 13:40
    Зүгээр л инээмсэглэ концерт
  • 15:20
    Зөв сонголт
  • 15:50
    Хошин цаг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Хэлмэгдэгч ОАК 5-р анги
  • 20:20
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Зөв сонголт
  • 21:40
    Хоёр эзний нэг зарц ОАК 19-р анги
  • 22:50
    Баримтат кино
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.27,28-р анги)
  • 09:50
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Флаш" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 11:50
    "Персийн хун тайж: Цаг хугацааны элс (Prince of Persia: The Sands of Time)" УСК
  • 13:40
    "Ай Карли" ОАК (I.5-8-р анги)
  • 15:10
    "Сувдан эрэг (Pearl Harbor)" УСК
  • 18:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.29,30-р анги)
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 20:30
    "Флаш" ОАК (III.13-р анги)
  • 21:30
    "Артур хаан (King Arthur)" УСК
  • 23:50
    "Үүр цайгаасай" МУСК
  • 01:30
    "Флаш" ОАК (III.12,13-р анги)
  • 02:55
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.29,90-р анги)
  • 03:40
    "Ай Карли" ОАК (I.7-10-р анги)
  • 05:10
    "Миний нууц" МУСК
  • 06:50
    "Флаш" ОАК (III.9-11-р анги)

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 856-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 57,58-р анги
  • 10:40
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 12:40
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 146-150-р анги
  • 15:15
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 3-р анги
  • 16:15
    Амжилтын үндэс
  • 17:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #9
  • 17:45
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #10
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 852-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 59,60-р анги
  • 21:10
    Battle With Uranzaya
  • 21:40
    "Учиртай урилга" Дуучин Л.Ган-Эрдэнэ
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 4-р анги
  • 23:40
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 10:40
    "Валидол -2" Түрээсийн байр 32-р анги
  • 11:10
    "IP-MAN 3" УСК
  • 13:10
    "Эх орон 100 100" лекц
  • 14:00
    "Дэлхий гараг" баримтат кино 5 анги
  • 15:00
    "Тэрэлж боардинг сургууль" үзүүлж байна
  • 15:30
    "Хошин шог" - Эмоци
  • 16:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 17:30
    "Тэд жаргалтай байх эрхтэй" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Чимх инээд" цуврал
  • 18:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Валидол -2" Түрээсийн байр 33-р анги
  • 20:00
    "Засаг цаг" - Сэргэлт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Лондон хотын сүйрэл" УСК
  • 23:00
    "Дэлхийн хотууд" цуврал 5 хэсэг
  • 23:30
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 08:25
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 08:55
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 12:40
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 13:10
    Багш хөгжлийн форум-2019
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм
  • 16:00
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:30
    "Шинэ үе продакшн" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл
  • 18:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:50
    Их засагаар сонин юу байна-Япон орноор
  • 19:20
    НАМЗХ үзүүлж байна
  • 19:55
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    Залуу Лидер нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Эх орон дуудаж байна" МУСК
  • 23:10
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 23:35
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Лэди цох Супер муур хоёр" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Planet Ocean-2"
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 17-р анги
  • 12:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Монгол билиг ухаан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 17-р анги
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Микроны босс" МУСК
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 31-р анги
  • 20:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 18-р анги
  • 21:00
    "Эрэлхэг хүүгээ эх орон нь мартаагүй" баримтат кино
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 18-р анги
  • 23:00
    "Planet Ocean-2"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:40
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар”
  • 07:40
    "Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:40
    "Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Тоглоомын түүх”
  • 09:35
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Jungle book" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "X лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:40
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Далайгаар аялагч” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Jungle book" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Хоёр бамбарууш" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    “Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 19:30
    Da Vinci Kids – “Тоглоомын түүх” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Da Vinci Kids – “Төгс нотолгоо” т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт“ хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Байгаль багш” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ярилцах цаг"
  • 09:20
    "Монголын сайхан орноор"
  • 09:35
    "Хянах цаг"
  • 09:50
    "Тоглолтын цаг"
  • 10:30
    "Эрүүл мэнд"
  • 11:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд "ХОАК 7 -р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:50
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Баримтад дэлгэц"
  • 16:00
    "Тахианы өд "ХОАК 8 -р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Монголын сайхан орноор"
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монголын сайхан орноор"
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    Оргилд хүрэх зам
  • 20:25
    "Монголын сайхан орноор"
  • 20:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Тахианы өд "ХОАК 9,10 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Есүс” нэвтрүүлэг № 2
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг.
  • 12:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:05
    “Боловсролын өнөө ба ирээдүй” лекц № 4. Ц.Дэмбэрэл
  • 13:05
    Шинэ номын танилцуулга
  • 13:15
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 03
  • 14:05
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээлэл
  • 14:40
    Шинэ номын танилцуулга
  • 14:50
    Шанс агентлагийн нэвтрүүлэг
  • 15:05
    “Гэр бүлийг архины хамааралгүй байлгах нь” нэвтрүүлэг. Туяа,Хайдав
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 04
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг. Сүххуяг
  • 19:50
    Сонгомол номын танилцуулга
  • 20:00
    “Дэлхийн шашны өдөр - 2018” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 22:05
    “Боловсролын өнөө ба ирээдүй” лекц № 5. Ц.Дэмбэрэл
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    THE ASSOCIATION: NUGGETS #3
  • 00:30
    THE ASSOCIATION: NUGGETS #4
  • 01:00
    THE ASSOCIATION: NUGGETS #5
  • 01:30
    THE ASSOCIATION: NUGGETS #6
  • 02:00
    THE ASSOCIATION: NUGGETS #7
  • 02:30
    2019 PLAYOFF PLAYBACK SPURS/NUGGETS GAME 7
  • 03:30
    2019 PLAYOFF PLAYBACK NUGGETS/TRAIL BLAZERS GAME 4
  • 04:30
    2019 PLAYOFF PLAYBACK TRAIL BLAZERS/NUGGETS GAME 5
  • 05:30
    HARDWOOD CLASSICS NUGGETS VS. SONICS 1994 GAME 5
  • 07:30
    NBA JOURNEY: MUTOMBO
  • 08:00
    HARDWOOD CLASSICS NUGGETS VS. MAVERICKS 2009 GAME 3
  • 10:00
    MARQUEE MATCHUP BUCKS VS. NUGGETS 04/01/2018
  • 12:00
    HARDWOOD CLASSICS CELTICS VS. NUGGETS 02/20/1985
  • 14:00
    THE ASSOCIATION: NUGGETS #1
  • 14:30
    THE ASSOCIATION: NUGGETS #2
  • 15:00
    THE ASSOCIATION: NUGGETS #3
  • 15:30
    THE ASSOCIATION: NUGGETS #4
  • 16:00
    THE ASSOCIATION: NUGGETS #5
  • 16:30
    THE ASSOCIATION: NUGGETS #6
  • 17:00
    THE ASSOCIATION: NUGGETS #7
  • 17:30
    2019 PLAYOFF PLAYBACK SPURS/NUGGETS GAME 7
  • 18:30
    2019 PLAYOFF PLAYBACK NUGGETS/TRAIL BLAZERS GAME 4
  • 19:30
    2019 PLAYOFF PLAYBACK TRAIL BLAZERS/NUGGETS GAME 5
  • 20:30
    HARDWOOD CLASSICS CELTICS VS. NUGGETS 02/20/1985
  • 22:30
    NBA JOURNEY: MUTOMBO
  • 23:00
    HARDWOOD CLASSICS MAGIC VS. NETS 04/23/1993

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН PL 2014-2015
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №26: МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 11:30
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 2
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №27: ЧЕЛСИ-МАН.ЮТД 2005/06
  • 14:30
    КЛИВЛЕНД - ИНДИАНА ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 16:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №26: МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 18:30
    АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН PL 2014-2015
  • 21:00
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 2
  • 23:00
    КЛИВЛЕНД - ИНДИАНА ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №27: ЧЕЛСИ-МАН.ЮТД 2005/06

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    MFC - 2
  • 12:30
    УЛСЫН ЗААН Д.МИЖИДИЙН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 17:30
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 18:00
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 18:30
    "МАЗАЛА ЛИГ" 11-Р ТОЙРОГ ХАНГАРЬД - ДЭРЭН
  • 20:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10
  • 21:30
    "НААДАМ 2019" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 22:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1993-1991 (ХҮРЭЛ)

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "ШЭЗФ-2019" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 220 МИОЧИЧ-НГАННОУ
  • 12:00
    UFC 214 КОРМьЕР-ЖОНС 2
  • 15:00
    ONE: МАНИЛА-DAWN OF HEROES ТОЙМ
  • 15:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #33
  • 16:00
    ONE WARRIOR SERIES 3-2
  • 16:30
    ЖҮДО БАКУГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 2
  • 18:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1043
  • 20:30
    ONE: БАНГКОК-DREAMS OF GOLD (ШУУД)
  • 23:30
    WILDCHILD БАРИМТАТ КИНО

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    Хөтөч  МУСК /11-р анги/
  • 09:50
    "Манай гараг" баримтат кино
  • 10:30
    Говьсүмбэр аймаг байгуулагдсаны 25 жилийн ой ,Боржигон 2019 төвийн бүсийн наадам 2-р хэсэг
  • 12:00
    Хаврын гоёл-2019
  • 13:00
    "Санаж яваарай" МУСК
  • 14:20
     "Дэлхийн шилдэг хөлбөмбөгчид" баримтат кино
  • 15:30
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэгММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:30
     Теле концерт
  • 17:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гоёл-2019
  • 19:00
    "Хурдан морины түүх" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Говьсүмбэр аймаг байгуулагдсаны 25 жилийн ой ,Боржигон 2019 төвийн бүсийн наадам 3-р хэсэг
  • 21:00
    "Амтат хоолны эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Хөтөч" МУСК /12-р анги/
  • 23:40
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 27
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 13, 14
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 7/
  • 10:00
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 9-р анги
  • 11:20
    "Шилдэг цохилт" ОАК 11, 12-р анги
  • 12:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 36-р анги
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Би робот биш" ОАК 5, 6-р анги
  • 15:10
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг /дугаар 24/
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.15-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Шилдэг цохилт" ОАК 13, 14-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 37-р анги
  • 19:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Би робот биш" ОАК 7, 8-р анги
  • 21:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.16-р анги
  • 22:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 10-р анги
  • 23:50
    "Би робот биш" ОАК 7, 8-р анги
  • 01:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 37-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    МАН СИТИ-ЧЕЛСИ 26-Р ТОЙРОГ
  • 02:00
    ДАЛЛАС-ПОРТЛАНД NBA 2018-19
  • 04:00
    БӨРНЛИ-ТОТТЕНХЭМ 27-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    МИННЕСОТА-ШАРЛОТТ NBA 2018-19
  • 08:00
    PL WORLD №44
  • 08:30
    БОРНМУТ-ВОЛВЕРХЭМПТОН 27-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    NBA ACTION 1812
  • 11:00
    ДАЛЛАС-САКРАМЕНТО NBA 2018-19
  • 13:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №21: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2001/02
  • 13:30
    НЬЮКАСЛ-ХАДДЕРСФИЛД 27-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    "ROUNDTABLE - 1980'S MAVS" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    ИНДИАНА-ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-19
  • 18:00
    PL NETBUSTERS №1
  • 18:30
    МАН ЮТД-ЧЕЛСИ 1-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    PL WORLD №1
  • 21:00
    PL WORLD №2
  • 21:30
    МАЙАМИ-МИЛУОКИ NBA 2018-19
  • 23:30
    "LEGACY OF DRAZEN PETROVIC" БАРИМТАТ КИНО

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:03
    “Хөгжмийн ертөнц” танин мэдлэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:50
    “Бүтээлч хүн” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:16
    Гадаад дууны цаг
  • 09:35
    Хөрөг нэвтрүүлэг /МУГЖ Т.Цэнпилмаа/
  • 09:45
    Хошин хөтөлбөр
  • 10:13
    Байгалийн зураглал
  • 10:15
    “Бээжингийн хайрын түүх” ОАУСК 37, 38-р анги /давталт/
  • 11:45
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:50
    “Товч” хошин хөтөлбөр
  • 12:10
    Гадаад дууны хит
  • 13:10
    Баримтат нэвтрүүлэг / Торгоны зам кино телевизийн гүүр төсөл/
  • 13:55
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Home shopping /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:20
    “Дурлалын магистр” МУСК
  • 15:35
    Гадаад дууны цаг
  • 16:00
    Монгол дууны хит /Дуучин С.Хишигжаргал/
  • 16:15
    “Тушаал” МУСК
  • 17:45
    Кино бидний амьдралд
  • 18:00
    Монгол дууны хит
  • 18:40
    “Хөгжмийн ертөнц” урлагийн баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Он цагийн хэлхээс” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:22
    Зочны цаг
  • 19:42
    Маск продакшины хошин хөтөлбөр
  • 20:00
    “Бээжингийн хайрын түүх” ОАУСК төгсгөлийн 39-р анги
  • 20:45
    NTN үзүүлж байна
  • 21:07
    Home shopping /шууд нэвтрүүлэг/
  • 21:27
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:35
    “Дуу хуурын нутгаас дуурийн дуучин Ө.Цэрэнчунт” нэвтрүүлэг
  • 22:25
    “Шуугиан таригч” МУСК
  • 00:05
    Төрийн дуулал
  • 00:08
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давтал/
  • 07:15
    Redbull-үзүүлж байна
  • 08:05
    Зочны ярилцлага
  • 08:30
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 2-р хэсэг
  • 10:00
    Торгон агшин
  • 10:05
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 2-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    MINES UP- TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 13:20
    Самбо бөхийн 2019 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн шигшээ барилдаан 3-р хэсэг
  • 17:25
    Аваргууд: Олон улсын хэмжээний мастер Ц. Амаржаргал
  • 17:55
    MINES UP-TOTAL MONGOLIA “Токио-2020” олимпын наадмын оноо цуглуулах Бадминтоны олон улсын тэмцээн 3-р хэсэг
  • 19:50
    “Спорт-Оюуны өмч” тусгай сурвалжлага
  • 20:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 20:15
    “Рубрук-2019” шагайн харвааны Европын аварга шалгаруулах тэмцээн /Франц улсаас бэлтгэв/
  • 21:15
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Туялзуур сэлэм шигшээ үзүүлбэр
  • 23:11
    MNB SPORT мэдээ

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 13:00
    3х3 ИХ ДУУЛГА
  • 14:00
    ПЛЕЙ-ОФФ: ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 18:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    АЗИЙН ОЮУТАНЫ АВАРГА 2015
  • 22:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 00:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 39-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2” Бадарчин
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    ЦЕГ үзүүлж байна
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Тоглолтын цаг”
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 22-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 40-р анги
  • 19:30
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 35-р анги
  • 21:30
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 40-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

VIII/2212:50

MovieBox

"Малефисент (Maleficent)" УСК

VIII/2221:30

MovieBox

"Лардьма" МУСК

VIII/2221:00

Боловсрол ТВ

"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг