МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 08:30
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 09:00
    “Брюслигийн домог” олон ангит уран сайхны кино 46-50-р анги
  • 12:50
    “Мы поедем в Артек” орос хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар-4/
  • 13:30
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан
  • 14:10
    Хөгжмийн агшин
  • 14:20
    “Эргэх дөрвөн цаг” Архангай аймгийн Өлзийт сумаас бэлтгэв
  • 14:40
    Робокон-2019
  • 15:00
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 15:20
    “Сэтгүүлч” ОХУ-ын уран сайхны кино 2-р анги
  • 17:10
    “MNB music” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:10
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    Хөгжлийн замаар: “Жижиг дунд үйлдвэрлэл-1”
  • 18:50
    “Боржигон наадам-2019” Өв соёлын наадам /Говьсүмбэр аймгаас/
  • 19:30
    “Робокон-2019”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /2-р хэсэг/
  • 21:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:50
    “Анхны алхам” Монголын уран сайхны кино

MN25

  • 08:00
    эфир. эхлэл
  • 08:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    "алтан боломж"
  • 10:30
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 79,80,81-р анги
  • 11:40
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 10,11,12-р анги,
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "би" нэвтрүүлэг /фонд/
  • 16:10
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 16:30
    "ханилснаас илүү амраг" олон ангит уск 20-р анги
  • 17:20
    "манцуйтай тамирчин
  • 17:50
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 82,83,84-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 13-р анги
  • 21:00
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "ханилснаас илүү амраг" олон ангит уск 21-р анги
  • 23:10
    "168 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:25
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    business news
  • 11:40
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 11:45
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "чонын алтан шагай" моак 30,31,32-р анги
  • 15:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:20
    эрүүл мэндийн яам - элэг бүтэн монгол
  • 15:45
    "сайн, муу хулгайч" соак 13,14-р анги
  • 18:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:10
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 18:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:20
    business news
  • 19:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    "чонын алтан шагай" моак 33-р анги
  • 20:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "маш нууц"муск
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Бийрийн увидас баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:10
    “Гурван Колбалерос Доналд” хүүхдийн кино
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Амар төвшин” тоглолт
  • 13:05
    “Business maximum 88”
  • 13:10
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Миний хөрш Тотаро” хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    “Бодлын хулгайч” МУСК
  • 17:10
    “Анчид” МУСК
  • 18:35
    “Гэгээрлийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    ““Үндсэн хуулийг өнгөцхөн засах уу, үндсээр нь өөрчлөх үү?” хэлэлцүүлэг
  • 21:10
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК,2-р анги
  • 22:40
    “Үл таних эмэгтэй” МУСК
  • 00:20
    “Нутгийн хөөрхөн бүсгүй” теле концерт
  • 01:20
    “Борооны улирал” баримтат кино
  • 02:20
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:30
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Нар хиртсэн жил" МУСК
  • 09:10
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    "Фэмили доктор" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хаан" УСК
  • 13:40
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    "Итгэл" ОАК 9-р анги
  • 15:40
    "Итгэл" ОАК 10-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    И-ажиллагаа
  • 18:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (24, 25)
  • 19:40
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг (15, 16)
  • 22:00
    "Нууц ажилтан" УСК
  • 23:50
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    баримтат дэлгэц
  • 10:00
    “мөрдөгч” уск
  • 12:10
    “буун дуу” уск
  • 14:00
    “шийдэл” хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    “гэр”-9 оак
  • 15:50
    “гэр”-10 оак
  • 16:40
    “гэр”-11 оак
  • 17:30
    “гэр”-12 оак
  • 18:20
    “гэр”-13 оак
  • 19:30
    “ээждээ ир” муск
  • 21:00
    үүргэвчтэй аялал: доминикан
  • 22:00
    “долоон бурхан харвадаггүй” муск
  • 00:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК /72-76/
  • 08:50
    “Таван хуруу” ОАК /26-30/
  • 14:40
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /4,5/
  • 17:05
    Диваажингийн амлалт” ОАК 79, 80-р анги
  • 18:25
    Road to China №7
  • 18:35
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ-ий түүх" Баримтат кино
  • 19:35
    Road to China №8
  • 20:00
    “Дайны нум сум” УСК
  • 22:40
    Road to China №5
  • 22:50
    “Хоёулаа унтах уу?” МУСК
  • 00:25
    Road to China №6
  • 00:40
    “Хөлтрөг” МУСК
  • 02:15
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /20/
  • 03:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.6-7-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 31-32-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.10-11-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 93-94-р анги
  • 11:25
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Төрөлхийн од бүсгүй" ОАК төгсгөлийн 11-12-р анги
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 53-54-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Бид тархи бүтээж чадах уу?" баримтат кино
  • 17:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "E-баримт" шууд тохирол
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 95-96-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:35
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үүргэвчтэй аялал-2" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Таны дотор юу амьдарч байна вэ?" баримтат кино
  • 23:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 10:00
    "Тахианы өд" ОАК 18-р анги
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАК 19-р анги
  • 12:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 158-162-р анги
  • 13:00
    "Түвшин манлай" МСУХ-ны наадам Сүхбаатар аймгийн Түвшинширээ сум - Хоёрдугаар хэсэг
  • 14:45
    Сошиал туршилт
  • 14:50
    Хошин шог
  • 15:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 16:00
    "Тахианы өд" ОАК 20-р анги
  • 17:00
    "Тахианы өд" ОАК 21-р анги
  • 18:00
    "Тахианы өд" ОАК 22-р анги
  • 19:10
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг - "Уул уурхай"
  • 19:50
    Кино миний амьдрал
  • 20:20
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 21:00
    Хошин шог
  • 22:00
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 123, 124-р анги
  • 07:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 15-32-р анги
  • 09:00
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 10:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 113-115-р анги
  • 13:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 25-р анги
  • 14:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 41-44-р анги
  • 14:30
    "Хайрлаж дурласан арван жил" ХОАК 17-р анги
  • 15:30
    "Зургаа дахь хүсэл" МУСК
  • 17:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season-1/ 16-20-р анги
  • 21:00
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 22:40
    "Админ Z" МУСК
  • 00:20
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат 6-р хэсэг
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 11:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 11:45
    "Түмний байр" төсөл
  • 12:15
    "Ханхүү нь аль нь вэ" хүүхдийн кино
  • 13:50
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Та үүнийг мэдсэн үү" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Тод магнай" МУСК
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 21:00
    "Тост, Тосон бумба" үндэсний хэлэлцүүлэг 2-р үе шат 7-р хэсэг
  • 22:00
    "Зоорь" МУСК
  • 23:50
    "Бизнес толь"
  • 00:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр онцлох /давталт/
  • 01:20
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 01:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 06:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    Масс академи үзүүлж байна
  • 08:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 10:00
    Масс академи үзүүлж байна
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 10:40
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Ес давсан заан
  • 12:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 12:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 13:40
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 14:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Масс академи үзүүлж байна
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 16:45
    Хүрээлэн төсөл
  • 17:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 18:40
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 19:10
    Амрыг эрэе- ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 19:40
    Баллуур нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 22:00
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Онцгой дуудлага
  • 08:30
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Аян замын тэмдэглэл Баянзаг, Дэмчигийн хийд
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Тань руу нүүж явна МУСК
  • 13:00
    Бизнес аялал
  • 13:40
    Хэлмэгдэгч ОАК 6-р анги
  • 14:40
    Бизнес Амжилт
  • 15:20
    Хоёр эзний нэг зарц ОАК 18,19-р анги
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    Аялгуут хором
  • 18:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Хэлмэгдэгч ОАК 7-р анги
  • 21:00
    Зөв сонголт
  • 21:30
    Аяллын тойрог
  • 22:20
    Гарын таван хуруу МУСК
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Бизнес Амжилт
  • 01:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:40
    "Ай Карли" ОАК (I.6-10-р анги)
  • 10:30
    "Үүр цайгаасай" МУСК
  • 12:10
    "Хайрын цохилт (Lovestruck: The Musical)" УСК
  • 13:40
    "Сонгуулийн менежер (The Makover)" УСК
  • 15:20
    "Артур хаан (King Arthur)" УСК
  • 17:20
    "Персийн хун тайж: Цаг хугацааны элс (Prince of Persia: The Sands of Time)" УСК
  • 19:25
    "Халзан асрагч (The Pacifier)" УСК
  • 21:30
    "Зангараг" МУСК
  • 23:30
    "Флаш" ОАК (III.12,13-р анги)
  • 01:00
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 53-58-р анги
  • 13:20
    "One piece" Анимэ 141-150-р анги
  • 17:45
    Амжилтын үндэс
  • 18:25
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 59,60-р анги
  • 20:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #9,10
  • 21:35
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 3-7-р анги
  • 01:35
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Валидол -2" Түрээсийн байр 34-р анги
  • 11:00
    "Хайрын эмнэлэг" УСК
  • 13:20
    "Админ З" МУСК
  • 15:00
    "Тэрэлж боардинг сургууль" үзүүлж байна
  • 15:30
    "Хошин шог" - Шинэ үе
  • 16:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 17:30
    "Путинтай хийсэн ярилцлага" 2 хэсэг
  • 18:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Валидол -2" Түрээсийн байр 35-р анги
  • 20:00
    "Засаг цаг" - Сэргэлт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тэнэг хүүхэн" УСК
  • 23:00
    "Дэлхийн хотууд" цуврал 7 хэсэг
  • 23:30
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Завхан аймгийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 10:55
    "Аюултай харилцаа" МУСК
  • 12:50
    "Ээжүүдтэй шинийн долоон" тоглолт
  • 14:50
    "Энхтайван багш" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:45
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм
  • 17:45
    "Шинэ үе продакшн" үзүүлж байна
  • 18:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    НАМЗХ үзүүлж байна
  • 21:10
    "Кибер" МУСК
  • 23:00
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 27-32-р анги
  • 10:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 19-р анги
  • 12:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 14-19-р анги
  • 17:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Би амьдралд хайртай"
  • 20:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 20-р анги
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 20-р анги
  • 23:00
    "Аав" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:40
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Барилгын мэдээ"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    "Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 08:20
    Da Vinci Kids - "Тоглоомын түүх"
  • 08:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    “Сайн үлэг гүрвэл" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 10:45
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:02
    “Сайн үлэг гүрвэл" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 15:45
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Жи Файтерс” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:55
    Da Vinci Kids - "Тоглоомын түүх"
  • 19:05
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:35
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Байгаль багш” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Шинэ ном
  • 10:10
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:50
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 10:55
    "Монголын сайхан орноор"
  • 12:10
    "Эрүүл мэнд"
  • 12:35
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:05
    "Монголын сайхан орноор"
  • 14:25
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"- П.Шагдарсүрэн
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Монголын сайхан орноор"
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Тоглолтын цаг
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Миний нууц" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг.
  • 11:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:05
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:00
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 13:00
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Буддизмыг соён гэгээрүүлэх чиглэлд хандуулах нь” ЭШХ
  • 18:00
    “Миний хайртай алиалагч” уран сайхны кино
  • 19:20
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 20:20
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    Хүн төрөлхтний дуу. Боб Дилан
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган 243. Х.Цэвлээ
  • 23:00
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа

SPS World

  • 00:00
    "MICHAEL JORDAN - ABOVE AND BEYOND" БАРИМТАТ КИНО
  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:00
    HARDWOOD CLASSICS MIRACLE AT RICHFIELD
  • 03:00
    HARDWOOD CLASSICS CELTICS VS. CAVALIERS 1992 GAME 7
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS CAVALIER VS. KINGS LEBRON'S 1ST GAME
  • 07:00
    HARDWOOD CLASSICS CAVALIERS VS. PISTONS 2007 GAME 5
  • 09:00
    HARDWOOD CLASSICS MAGIC VS. CAVALIERS 2009 GAME 2
  • 11:00
    HARDWOOD CLASSICS CAVALIERS VS. WARRIORS 2016 GAME 7
  • 13:00
    2016 CLEVELAND CAVALIERS CHAMPIONSHIP PARADE
  • 14:00
    USA BASKETBALL USA VS. SPAIN TAPE
  • 16:00
    HARDWOOD CLASSICS KNICKS VS. CAVALIERS 01/07/1989
  • 18:00
    HARDWOOD CLASSICS CAVALIERS VS. PISTONS 2007 GAME 5
  • 20:00
    HARDWOOD CLASSICS CAVALIERS VS. WARRIORS 2016 GAME 7
  • 22:00
    2016 CLEVELAND CAVALIERS CHAMPIONSHIP PARADE
  • 23:00
    USA BASKETBALL USA VS. SPAIN TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ PL 2014-2015
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №30: ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 2015/16
  • 11:30
    ONE FC: UNSTOPPABLE DREAMS
  • 15:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №31: МАН ЮТД-ЭВЕРТОН 2011/12
  • 15:30
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 17:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №30: ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 2015/16
  • 19:30
    МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ PL 2014-2015
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №31: МАН ЮТД-ЭВЕРТОН 2011/12
  • 22:00
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ ОФФ 2018

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    POWER LIFTING АЗИ ТИВИЙН АШТ - DAY 1
  • 16:00
    АРСЛАН ЦОЛТНЫ ХҮНДЭТГЭЛИЙН БАРИЛДААН
  • 21:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10
  • 21:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД - ТАНАН ГАРЬД 3-Р ТОЙРОГ
  • 23:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #18

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    42 TO 1 БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    UFC 241: КОРМИЕР-МИОЧИЧ 2 (ШУУД)
  • 13:00
    UFC FIGHT NIGHT: НГАННУ-ДОС САНТОС
  • 16:00
    THE HURT BUSINESS БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1043
  • 20:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #33
  • 20:30
    ONE: МАНИЛА-DAWN OF HEROES ТОЙМ
  • 21:00
    COUNTER PUNCH БАРИМТАТ КИНО
  • 23:00
    WILDCHILD БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    ЖҮДО БУДАПЕШТЫН ГРАНПРИ 2019 ТОЙМ

Сүлд ТВ

  • 07:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 07:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Аялгуут соёлын дээж" Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 10:00
    Их хурд 8 уралдаан
  • 11:30
    "Өдрийн харуул " УСК
  • 13:50
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Бөхийн тойм/
  • 17:40
    "Ерөнхийлөгч нарын түүх" Баримтат кино /4-р анги/
  • 18:30
    Төв аймгийн хойд бүс 2019
  • 20:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
     “Даливсууд”УСК
  • 23:10
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Шилдэг цохилт" ОАК 15, 16-р анги
  • 08:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 10, 11-р анги
  • 11:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 37, 38-р анги
  • 13:10
    "Би робот биш" ОАК 9, 10-р анги
  • 14:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2 бүлгийн 15-17-р анги
  • 17:10
    "Шилдэг цохилт" ОАК 17, 18-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 39-р анги
  • 19:40
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.18-р анги
  • 22:40
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 12-р анги
  • 00:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 39-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    PRE-GAME SHOW №7 (ШУУД)
  • 00:20
    МАН СИТИ-ТОТТЕНХЭМ (ШУУД) 2-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    ДЕТРОЙТ-ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-19
  • 04:30
    ФИЛАДЕЛЬФИА-ОРЛАНДО NBA 2018-19
  • 06:30
    САН АНТОНИО-ШАРЛОТТ NBA 2018-19
  • 08:30
    АРСЕНАЛ-БӨРНЛИ 2-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    NBA ACTION 1814
  • 11:00
    САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    PL WORLD №46
  • 13:30
    ЭВЕРТОН-ВОТФОРД 2-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №23: САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 2000/01
  • 16:00
    А.ВИЛЛА-БОРНМУТ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    МАН СИТИ-ТОТТЕНХЭМ 2-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    PRE-GAME SHOW №8
  • 20:50
    ШЕФФИЛД-КРИСТАЛ.П (ШУУД) 2-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    PRODUCTION TIME
  • 23:20
    ЧЕЛСИ-ЛЭСТЕР (ШУУД) 2-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    Кино бидний амьдралд /Зураглаач Г.Маш/
  • 08:30
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:50
    “Олз”-ын зочин /давталт/
  • 09:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:15
    “Бээжингийн хайрын түүх” ОАУСК 36, 37, 38, 39-р анги /давталт/
  • 12:15
    Монгол дууны хит /АЖ А.Долгор/
  • 12:35
    Монгол дууны хит /Дуучин С.Хишигжаргал/
  • 12:55
    “Олз”-ын зочин /давталт/
  • 13:15
    “Байгаль” зураглал
  • 13:20
    “Даяар дуурсан аваргууд” хөрөг нэвтрүүлэг /МУ-ын аварга Д.Сумъяабазар/
  • 13:40
    “Ан гөрөө-2” баримтат нэвтрүүлэг / Торгоны зам кино телевизийн гүүр төсөл/
  • 14:25
    “Татаар ажиллагаа” МУСК
  • 15:55
    “Үндэсний бахархал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Тэнгэрийн продюсер” МУСК
  • 18:00
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Олз”-ын зочин
  • 18:40
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 19:00
    Олзтой өдөр
  • 19:10
    “Serlion” хошин хөтөлбөр
  • 19:30
    “Дуурийн ханхүү” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:20
    “Даяар дуурсан аваргууд” хөрөг нэвтрүүлэг / МУ-ын дархан аварга, Хөдөлмөрийн баатар Д.Цэрэндорж
  • 20:40
    “Татаар ажиллагаа” МУСК
  • 22:10
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 22:15
    Шөнийн зураглал
  • 22:20
    “Тэнгэрийн продюсер” МУСК
  • 00:00
    Төрийн дуулал
  • 00:02
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Redbull- үзүүлж байна
  • 08:05
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн:Хийн урт бууны холимог багийн 10 метрийн дасгал
  • 08:55
    Казах Курес бөхийн Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн-2019-шууд
  • 13:00
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Дашгомбын Баттулга /давталт/
  • 13:31
    “Спортын хатад” Фитнессийн дасгалжуулагч Б. Хулан /давталт/
  • 13:51
    Торгон агшин
  • 14:00
    Казах Курес бөхийн Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн-2019 шигшээ барилдаан –шууд
  • 19:00
    “Рубрук-2019” шагайн харвааны Европын аварга шалгаруулах тэмцээн /Франц улсаас бэлтгэв/
  • 20:00
    Дорнод 2019 хурдан морины зүүн бүсийн уралдаан /давталт/
  • 21:00
    Спорт-түүх: Хөлбөмбөгийн анхны шигшээ багийн тамирчид /давталт/
  • 22:00
    Уухай: Шагайн харваан хүндэт мэргэн Ч. Бархас агсны дурсамж нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:30
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1962, 1966 он /давталт/

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 13:00
    3х3 ИХ ДУУЛГА
  • 14:00
    ПЛЕЙ-ОФФ: ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 18:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    ҮНЭ ЦЭНЭ НЭВТРҮҮЛЭГ З.БАЯСГАЛАН
  • 23:15
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    “Манай аялгуу” МУСК
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 39-40-р анги
  • 14:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:30
    “Ирж яваа цаг” МУСК
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:00
    “Гавъяатууд ярьж байна”
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Харанхуй хад” МУСК
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр