МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    Монголын түүх
  • 09:00
    “Далд ертөнц” олон ангит кино 3-р анги
  • 09:50
    Хөгжмийн агшин
  • 10:00
    Хөгжлийн замаар: “Жижиг дунд үйлдвэрлэл-1”
  • 10:30
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 11:00
    “Эргэх дөрвөн цаг” Архангай аймгийн Өлзийт сумаас бэлтгэв
  • 11:30
    MNB World: Talk show
  • 12:00
    Бямба гарагийн саятан
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Мы Поедем в Артек” орос хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар 4/
  • 14:00
    “120/80” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 15:40
    Робокон- 2019
  • 16:00
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 43-р анги
  • 16:50
    “Элсэн цаг” давталт /дугаар-9/
  • 17:20
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /1-р хэсэг/
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    “Жив жив” бага насны хүүхдэд зориулав
  • 19:25
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн бодлого
  • 22:10
    “Заяагаар учирсан хоёр” Хятадын олон ангит кино 1.2-р анги

MN25

  • 08:00
    эфир. эхлэл
  • 08:30
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    "алтан боломж"
  • 10:30
    "бизнес тайм"
  • 11:30
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 82,83,84-р анги
  • 12:40
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 13-р анги
  • 13:40
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:30
    "дэлхийн суутнууд"
  • 16:00
    "ханилснаас илүү амраг" олон ангит кино 21-р анги
  • 16:50
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 85,86,87-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 14-р анги
  • 21:00
    "эрүүл мэндийн яам үзүүлж байна"
  • 21:10
    "21000" реалити нэвтрүүлэг/дугаар-6/
  • 22:50
    "мэс заслын тасгийнхан" хятадын олон ангит уск 1,2-р анги
  • 00:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    business news
  • 08:15
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:10
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 10:40
    business news
  • 10:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:50
    "чонын алтан шагай" моак 33-р анги
  • 11:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:10
    business news
  • 12:15
    "сайн, муу хулгайч" соак 14-р анги
  • 13:40
    алтан фонд - бээжин 2008 зуны олимпийн наадам
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    business news
  • 17:20
    "japan video topics"
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "чонын алтан шагай" моак 34-р анги
  • 20:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:35
    business news
  • 20:40
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "сайн, муу хулгайч" соак 15-р анги
  • 23:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Мөхлийн ирмэгт ирсэн аварга загаснууд” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Буддын сургаал айлдварын цоморлиг” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Миний муухай ээж” олон ангит УСК,16-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит уран сайхны киноны 27-р анги
  • 12:00
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    ТВ зар 151918
  • 12:50
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    “ТВ караоке” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 28 -р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 9-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    Цаг агаар
  • 17:12
    ”VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:25
    “Гадаад мэдээ
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 18:00
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 18-р анги
  • 19:00
    “Энэ өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    “Business maximum 88”
  • 20:40
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК, 1-р анги
  • 22:30
    “Ээждээ ир” МУСК
  • 23:45
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Гадаад мэдээ
  • 00:50
    “Мөлхөө амьтдын вант улс” баримтат кино
  • 01:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:40
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 16 -р анги
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Газар дэлхий" баримтат кино
  • 12:00
    "Хоёр аав, хоёр хүү" ОАК 41, 42-р анги
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 449,450-р анги
  • 14:10
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Кино миний амьдрал
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Итгэл" ОАК 10-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 451,452-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Healthy talk" Эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 21:30
    "Итгэл" ОАК 11-р анги
  • 22:30
    "Амьдрал дундах аюул" баримтат кино
  • 23:20
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 3-р бүлгийн 2-р анги
  • 00:20
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    “долоон бурхан харвадаггүй” муск
  • 11:25
    баримтат дэлгэц: зууныг эзэлсэн шонхор
  • 12:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “үүргэвчтэй аялал”- доминикан
  • 14:00
    “тоглож болохгүй нас” муск
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:20
    “адтай жаалууд”-31 оак
  • 17:00
    инээдмийн толь
  • 17:20
    “адтай жаалууд”-32 оак
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “сонголт”-6 оак
  • 19:00
    “мисс монголиа-2019”-1
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “гэр”-14 оак
  • 22:20
    “сонголт”-6 оак
  • 23:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 79, 80-р анги
  • 07:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.26/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /30/
  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /11/
  • 09:15
    “Таван хуруу” ОАК 30-р анги
  • 10:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.26/
  • 10:50
    “Road to China” /7,8/
  • 11:10
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /5/
  • 12:20
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 79, 80-р анги
  • 13:30
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /1/
  • 14:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.26/
  • 14:50
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /30/
  • 15:15
    “Хөх толбот хүмүүс” МУСК
  • 16:55
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 81,82-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.1/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /31/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /6/
  • 21:05
    “Төгс урхи” ОАК 1-р анги
  • 22:25
    “Road to China” /9,10/
  • 22:55
    Үүргэвчтэй аялал-2 “Доминикан”
  • 00:00
    “Кино шиг амьдрал” МУСК
  • 01:35
    Мэдээ
  • 02:05
    “Хаан хүнс титэм – Андууд сити” Мазала дээд лиг 2019 /14-р тойргийн давталт/
  • 04:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.8-р анги
  • 09:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 09:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 31-32-р анги
  • 09:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.12-р анги
  • 10:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 95-96-р анги
  • 11:20
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Хөгжилтэй Монголдой 1-р ангийн хичээл
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Төрөлхийн од бүсгүй" ОАК төгсгөлийн 12-р анги
  • 13:00
    Хөгжилтэй Монголдой 2-р ангийн хичээл
  • 13:20
    Хөгжилтэй Монголдой 3-р ангийн хичээл
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Х-ТҮЦ" хамтлаг шоу тоглолт
  • 15:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №59,60
  • 16:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 55-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.9-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 33-34-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.13-р анги
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 97-98-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:35
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Дэлхийгээр Аялагчид" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 23:00
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 56-р анги
  • 00:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 163,164-р анги
  • 08:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 08:30
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 10:25
    Сошиал туршилт
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:30
    "Залуу нас" ОАК 33-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    Хэнтий аймгийн Бор-Өндөр сумын наадам - Нэгдүгээр хэсэг
  • 14:50
    High trade
  • 15:05
    Хошин шог
  • 15:25
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "Бүтээгчид"
  • 16:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 16:25
    "Содон аялгуу"
  • 16:30
    "Тахианы өд" ОАК 23,24-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 18:45
    Кино миний амьдрал
  • 19:00
    "Намрын синдром" МУСК
  • 20:55
    "Бүтээгчид"
  • 21:00
    Хошин шог
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 34-р анги
  • 23:00
    "Намрын синдром" МУСК
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 125-р анги
  • 06:30
    "Намрын халуун өдрүүд" МУСК
  • 08:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 115-р анги
  • 09:00
    "Манай гэр бүл" Турк ОАК 15-18-р
  • 12:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 45-50-р анги
  • 13:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 25-р анги
  • 14:10
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ХОАК 18-р анги
  • 15:00
    "Миний дурласан цэвэрч залуу" СОАК 13-16-р анги
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 116-р анги
  • 21:00
    "Америкчууд" ОАК /season-5/ 9-р анги
  • 22:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 26-р анги
  • 23:30
    "Шивэгчний өчил" ОАК /season-1/ 1-р анги
  • 00:30
    "Шивэгчний өчил" ОАК /season-1/ 2-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн онцлох /давталт/
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Зоорь" МУСК
  • 11:25
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Түмний байр" төсөл
  • 12:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн онцлох /давталт/
  • 13:30
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 14:00
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 14:20
    "Ханхүү нь аль нь вэ" хүүхдийн кино
  • 15:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Хөгжимийн завсарлага
  • 17:35
    "Монгол орон дахь шашны дэлгэрэлт ба хөгжил" баримтат кино
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Ховд аймаг
  • 20:30
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 23:10
    "Бизнес толь"
  • 23:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:35
    Түүхийн жимээр цуврал 1
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Олон ангит уран сайхны кино /давталт/
  • 09:55
    Масс академи үзүүлж байна
  • 10:05
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Масс академи үзүүлж байна
  • 10:35
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 12:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 18:40
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:50
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Миний охин СуЁн ОАУСК 2-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Таван толгой түлш үзүүлж байна.
  • 21:05
    Масс академи үзүүлж байна
  • 21:15
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Ухаарахуй
  • 08:00
    Хошин цаг
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Бизнес Амжилт
  • 10:00
    Намрын Хит - 2016 концерт
  • 12:10
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Аялгуут хором
  • 13:30
    Зөв сонголт
  • 14:00
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Засаг цаг сэргэлт
  • 19:20
    Аялгуут хором
  • 19:30
    Хэлмэгдэгч ОАК 8-р анги
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хоёр эзний нэг зарц ОАК 20-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Аяллын тойрог
  • 00:30
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:20
    "Ай Карли" ОАК (I.7-10-р анги)
  • 09:00
    "Флаш" ОАК (III.12,13-р анги)
  • 10:30
    "Персийн хун тайж: Цаг хугацааны элс (Prince of Persia: The Sands of Time)" УСК
  • 12:30
    "Артур хаан (King Arthur)" УСК
  • 14:30
    "Халзан асрагч (The Pacifier)" УСК
  • 16:20
    "Зангараг" МУСК
  • 18:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (II.1,2-р анги)
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 20:30
    "Флаш" ОАК (III.14-р анги)
  • 21:30
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 23:45
    "Персийн хун тайж: Цаг хугацааны элс (Prince of Persia: The Sands of Time)" УСК
  • 01:30
    "Ай Карли" ОАК (I.9-12-р анги)
  • 03:00
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.29-II.2-р анги)
  • 04:30
    "Флаш" ОАК (III.13,14-р анги)
  • 06:00
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 07:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 08:15
    "Ай Карли" ОАК (I.11,12-р анги)

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 857-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 59,60-р анги
  • 10:40
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 8,9-р анги
  • 12:40
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 151-155-р анги
  • 15:15
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 4-р анги
  • 16:15
    Амжилтын үндэс
  • 17:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #11
  • 17:45
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #12
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 858-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 61,62-р анги
  • 21:10
    Battle With Uranzaya
  • 21:40
    "Учиртай урилга" МУГЖ Ё.Цог
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 5-р анги
  • 23:40
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 8,9-р анги
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хошин шог" - Шинэ үе
  • 09:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 12:10
    "Яараад яахав дээ" хөдөлгөөн
  • 12:20
    "Багшын хөгжлийн форум" -2018
  • 13:10
    "Би өөрөөрөө төрнө" нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 14:10
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 14:30
    "Тэрэлж боардинг сургууль" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 16:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хошин шог" - Шинэ үе
  • 19:20
    "We one finish" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Засаг цаг" - Сэргэлт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэлхийн хотууд" цуврал
  • 21:30
    "Лондон хотын сүйрэл" УСК
  • 23:30
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Кибер" МУСК
  • 11:30
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Аархал" тоглолт Э.Төрмандах
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм
  • 16:05
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    Нийгмийн тэмдэглэл
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл
  • 18:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" ярилцлага
  • 19:40
    Багшийн хөгжлийн форум-2018
  • 20:30
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор
  • 21:05
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 23:20
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 23:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Лэди цох Супер муур хоёр" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Ургамлын нууцлаг амьдрал-1"
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 20-р анги
  • 12:00
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 20-р анги
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Шарталт" МУСК
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Уран зохиолын цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 20:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 21-р анги
  • 21:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 21-р анги
  • 23:00
    "Ургамлын нууцлаг амьдрал-1"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:40
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    Булган хэмээх Лувсанцэрэнгийн ургийн уулзалт
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Б.Ганбаатар арслангийн хүндэтгэлийн наадам
  • 23:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    “Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:38
    “Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Тоглоомын түүх” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Da Vinci Kids – "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    " Вингс Клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    " Монкарт " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    “Jungle book” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    “Jungle book” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci learning- "Байгаль багш” баримтат кино
  • 14:02
    “Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Далайгаар аялагч" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Jungle book" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Лэсигийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Хоёр бамбарууш" хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    “Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    "Далайгаар аялагч" хүүхэлдэйн кино
  • 19:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:22
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх”
  • 19:30
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Дарвины шинэ дэлхий” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 08:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:20
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Хутагтын өргөөнөөс Нийслэл хүрээ”
  • 11:00
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв
  • 11:30
    Хүрээлэн амьд ертөнцийн цуврал
  • 12:00
    “MNB WORLD” Talk show
  • 12:30
    Эх орны төлөө
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Гэгээн үдэш: Ардын зураач, Төрийн шагналт Үржингийн Ядамсүрэн
  • 14:45
    Халуун сэдэв
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    120/80 эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг:Агаар, орчны бохирдол хүүхдэд нөлөөлөх нь...
  • 16:00
    Хайрлаарай ярилцлага: “Ургийн бичиг”
  • 17:00
    Монголын түүх: “Манж чин улсын үеийн Монгол”
  • 18:00
    “Робокон-2019”
  • 18:20
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /1-р хэсэг/
  • 19:00
    “Уран бүтээлчид Улсын хилээр” төсөл
  • 19:10
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол, Японы харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Л.Дашпүрэв
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Засаг цаг
  • 22:15
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:15
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    "Миний нууц" МУСК
  • 10:35
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Ярилцах цаг"
  • 11:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд "ХОАК 9 -р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:50
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 16:00
    "Тахианы өд "ХОАК 10 -р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:05
    Монголын сайхан орноор
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Таны амралтанд
  • 19:40
    Монголын сайхан орноор
  • 19:55
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Тахианы өд "ХОАК 11,12 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган №243.
  • 11:05
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:00
    “Боловсролын өнөө ба ирээдүй” лекц № 5. Ц.Дэмбэрэл
  • 13:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:10
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Гэрийн хүмүүжил ба архидалт” нэвтрүүлэг. Нарантуяа, Дашцэрэн
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 05
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг. Цогтсугар
  • 19:50
    Сонгомол номын танилцуулга
  • 20:00
    “Исламын шашин” нэвтрүүлэг №1
  • 21:00
    “Архи оюун ухааныг хэрхэн хөнөөдөг вэ” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Боловсролын өнөө ба ирээдүй” лекц № 6. Ц.Дэмбэрэл
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 01:00
    HARDWOOD CLASSICS CELTICS VS. BRAVES 1976 GAME 3
  • 03:00
    WNBA: DALLAS VS. CONNECTICUT LIVE
  • 05:00
    USA BASKETBALL USA VS. SPAIN TAPE
  • 07:00
    HARDWOOD CLASSICS SUNS VS. CLIPPERS 2006 GAME 6
  • 09:00
    USA BASKETBALL USA VS. SPAIN TAPE
  • 11:00
    HARDWOOD CLASSICS WARRIORS VS. CLIPPERS 2014 GAME 7
  • 13:00
    2015 PLAYOFF PLAYBACK CLIPPERS/SPURS GAME 6
  • 14:00
    2015 PLAYOFF PLAYBACK SPURS/CLIPPERS GAME 7
  • 15:00
    2019 PLAYOFF PLAYBACK CLIPPERS/WARRIORS GAME 2
  • 16:00
    WNBA: DALLAS VS. CONNECTICUT TAPE
  • 18:00
    USA BASKETBALL USA VS. SPAIN TAPE
  • 20:00
    WNBA: DALLAS VS. CONNECTICUT TAPE
  • 22:00
    2019 PLAYOFF PLAYBACK CLIPPERS/WARRIORS GAME 5
  • 23:00
    BEYOND GRIT MEMPHIS GRIZZLIES 2019 - PREMIERE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.СИТИ-ХАЛЛ PL 2014-2015
  • 11:00
    ЖҮДО ЭКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 1
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №32: ДЕРБИ-АРСЕНАЛ 1997/98
  • 14:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ГОЛДЕН СТЕЙТ ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 16:00
    UFC 186 ЖОНСОН-ХОРИГУЧИ
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №32: ДЕРБИ-АРСЕНАЛ 1997/98
  • 19:00
    ЖҮДО ЭКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 1
  • 21:30
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ГОЛДЕН СТЕЙТ ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №32: ДЕРБИ-АРСЕНАЛ 1997/98

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "МАЗАЛА ЛИГ" 1-Р ТОЙРОГ ХАНГАРЬД - АТЛЕТИК 220
  • 11:00
    МУГТ О.ЦЭРЭНДАГВЫН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 16:00
    "МАЗАЛА ЛИГ" 2-Р ТОЙРОГ ДЭРЭН - ХАНГАРЬД
  • 18:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 18:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 19:00
    ДЭЭД ЛИГ БҮХ ОДОД-2019 ХОЛИМОГ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 20:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 21:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 22:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1990-1995
  • 23:00
    "НААДАМ 2019" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC ВОЛКАН - СМИТ
  • 12:00
    UFC ПОИРИЕР - ПЭТТИС
  • 14:30
    WWE MONDAY RAW 1368
  • 16:30
    ONE WARRIOR SERIES 3-2
  • 17:00
    ЖҮДО ДАШТ 2018 ӨДӨР 1
  • 19:30
    ONE: ЖАКАРТА - FOR HONOR
  • 22:30
    CONOR MCGREGOR: NOTORIOUS БАРИМТАТ КИНО

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 09:00
    Хөтөч  МУСК /12-р анги/
  • 10:00
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Төв аймгийн хойд бүс Жаргалант-2019
  • 12:00
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 14:00
    Цогт тайж МУСК /1-р анги/
  • 15:20
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг СТА Б.Чанцалдулам
  • 16:00
    "Зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Манай гараг" баримтат кино
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    Мөрөн хотын 210 жил,Хотгойдын хурд-IV Хангайн бүсийн хурдан морьдын уралдаан/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 21:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"
  • 22:00
    Хөтөч  МУСК /13-р анги/
  • 23:00
    "Шинэ үе" Хошин шог
  • 23:20
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 24
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 6
  • 08:30
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 12-р анги
  • 11:40
    "Шилдэг цохилт" ОАК 17, 18-р анги
  • 12:50
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 39-р анги
  • 14:00
    "Би робот биш" ОАК 5-р анги
  • 15:10
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг /дугаар 24/
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.18-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Шилдэг цохилт" ОАК 19, 20-р анги
  • 18:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 40-р анги
  • 19:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Би робот биш" ОАК 6-р анги
  • 21:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.19-р анги
  • 22:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 13-р анги
  • 00:00
    "Би робот биш" ОАК 6-р анги
  • 01:10
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 40-р анги

SPS Prime

  • 01:30
    PL WORLD №2
  • 02:00
    ИНДИАНА-ОКЛАХОМА NBA 2018-19
  • 04:00
    МАН ЮТД-ЧЕЛСИ 1-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    ДЭНВЭР-ХЬЮСТОН NBA 2018-19
  • 08:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №17: АРСЕНАЛ-ЧЕЛСИ 1996/97
  • 08:30
    БӨРНЛИ-САУТХЭМПТОН 1-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    "TRUE NORTH - ROOTS AND RISE" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 11:00
    КЛИВЛЭНД-САН АНТОНИО NBA 2018-19
  • 13:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №2: ЛУКА МОДРИЧ
  • 13:30
    ВАШИНГТОН-ЮТА NBA 2018-19
  • 15:30
    "TRUE NORTH - KING NATION III" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 16:00
    ШЕФФИЛД-КРИСТАЛ П. 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №1
  • 18:30
    ЧЕЛСИ-ЛЭСТЕР 2-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    PL NETBUSTERS №1
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 22:00
    ШАРЛОТТ-Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-19

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:02
    “Мөөг” танин мэдэхүйн зураглал
  • 08:10
    “Дуу хуурын нутгаас дуурийн дуучин Ө.Цэрэнчунт” нэвтрүүлэг
  • 08:55
    “Цэцэг” танин мэдэхүйн зураглал
  • 09:00
    Гадаад дууны цаг
  • 10:00
    Харандааны адал явдал
  • 10:05
    “Дуулах урлаг” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:33
    “Амьтад” танин мэдэхүйн зураглал
  • 10:35
    Star`s shop
  • 10:40
    “Амьдрал нулимсанд дургүй “ МУСК
  • 12:08
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 12:10
    “Он цагийн хэлхээс” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Cyber сүлжээ” МУСК
  • 13:47
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    Home shopping /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:20
    “Хүсэл” МУСК
  • 15:48
    Монгол дууны хит /АЖ А.Долгор/
  • 16:00
    “Индиан дуучин” танин мэдэхүйн зураглал
  • 16:05
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:10
    Гадаад дууны хит
  • 16:45
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 16:47
    “Хөгжмийн ертөнц” баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:08
    Star`s shop
  • 17:15
    Баримтат нэвтрүүлэг / Торгоны зам кино телевизийн гүүр төсөл/
  • 18:00
    “Дуу хуурын нутгаас дуурийн дуучин Ө.Цэрэнчунт” нэвтрүүлэг
  • 18:45
    “Даяар дуурсан аваргууд” хөрөг нэвтрүүлэг / МУ-ын дархан аварга, Хөдөлмөрийн баатар Д.Цэрэндорж
  • 19:05
    Олзтой цаг
  • 19:10
    Зочны цаг
  • 19:30
    “Бүтээлч хүн” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Нэгийг харьцах нэг /Ярилцлагын нэвтрүүлэг/
  • 20:40
    “Хүсэл” МУСК
  • 22:10
    “Cyber сүлжээ” МУСК
  • 23:37
    Төрийн дуулал
  • 23:39
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эмэгтэйчүүдийн Хийн урт бууны 3 байрлалт дасгал
  • 08:15
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн нэрэмжит Самбо бөхийн холимог багуудын “Мазала” дэлхийн цомын анхдугаар тэмцээн эрэгтэйчүүдийн 68, 74, +100 кг, эмэгтэйчүүдийн 48, 56, 68 кг, Байлдааны самбо 62, -90, +90 кг 1-р хээсэг
  • 11:15
    “Цэвэр дэлхий-Цэвэр Жюү Жи Цү” 2019 оны Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан арилдаан
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    “Цэвэр дэлхий-Цэвэр Жюү Жи Цү” 2019 оны Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан арилдаан /үргэлжлэл/
  • 16:50
    Redbull-үзүүлж байна
  • 17:55
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн нэрэмжит Самбо бөхийн холимог багуудын “Мазала” дэлхийн цомын анхдугаар тэмцээн эрэгтэйчүүдийн 68, 74, +100 кг, эмэгтэйчүүдийн 48, 56, 68 кг, Байлдааны самбо 62, -90, +90 кг 2-р хээсэг
  • 20:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 20:15
    Спорт-түүх:
  • 21:15
    “Рубрук-2019” шагайн харвааны Европын аварга шалгаруулах тэмцээн /Франц улсаас бэлтгэв/
  • 22:15
    Дорнод 2019 хурдан морины зүүн бүсийн уралдаан /давталт/

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 40-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    ЦЕГ үзүүлж байна
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Тоглолтын цаг"
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 23-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 41-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 36-р анги
  • 21:30
    Баримтат кино
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 41-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

IX/1606:00

Монгол ТВ

Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр

IX/1607:00

ETV HD

Тоглолтын цаг

IX/1607:00

MovieBox

"Ай Карли" ОАК (II.24,25-р анги)