МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Далд ертөнц” олон ангит кино 4-р анги
  • 09:50
    Өв эрдэнэ
  • 10:00
    Эх орны төлөө
  • 10:30
    MNB World: GENERATION “DJ UNA”
  • 10:50
    Урлан
  • 11:00
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн бодлого
  • 12:00
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 12:20
    Мянган инженер
  • 12:40
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: Үлгэрийн цаг “Муурын байшин”
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Эрхзүйн хөтөч
  • 13:40
    “Боржигон наадам-2019” Өв соёлын наадам
  • 14:20
    “Олон нийтийн цаг” /давталт/
  • 15:00
    “Мартах учиргүй” Бэлтгэл хурандаа Ж.Жамсран
  • 15:40
    Робокон-2019
  • 16:00
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 44-р анги
  • 16:40
    “120/80” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    “Элсэн цаг” давталт /дугаар- 10/
  • 18:00
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /2-р хэсэг/
  • 18:40
    Онцгой дуудлага
  • 19:00
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 19:30
    Робокон-2019
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол”
  • 21:50
    “Заяагаар учирсан хоёр” Хятадын олон ангит кино 3.4-р анги

MN25

  • 08:00
    эфир. эхлэл
  • 08:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    "алтан боломж"
  • 10:30
    "бизнес тайм"
  • 11:30
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 85,86,87-р анги
  • 12:40
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 14-р анги
  • 13:40
    "21000" реалити нэвтрүүлэг/дугаар-6/
  • 14:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:20
    "мэс заслын тасгийнхан" хятадын олон ангит уск 1,2-р анги
  • 16:50
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 88,89,90-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 15-р анги
  • 21:00
    "21000" реалити нэвтрүүлэг/дугаар-7/
  • 22:50
    "мэс заслын тасгийнхан" хятадын олон ангит уск 3,4-р анги
  • 00:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    business news
  • 10:05
    "хошин шог"
  • 11:10
    "чонын алтан шагай" моак 34-р анги
  • 12:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:45
    business news
  • 12:50
    "сайн, муу хулгайч" соак 15-р анги
  • 14:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:25
    business news
  • 14:30
    "japan video topics"
  • 14:50
    алтан фонд - бээжин 2008 зуны олимпийн наадам
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "tvmall"
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "чонын алтан шагай" моак 35-р анги
  • 20:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:35
    business news
  • 20:40
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "сайн, муу хулгайч" соак 16-р анги
  • 23:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Мөлхөө амьтдын вант улс” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Буддын сургаал айлдварын цоморлиг” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Миний муухай ээж” олон ангит УСК,17-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 28- р анги
  • 12:00
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 18-р анги
  • 12:50
    “Аfter school club” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    “Аварга адуучин” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Миний байшин” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,29-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 10-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:20
    Гадаад мэдээ
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 19-р анги
  • 19:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Үндсэн хуулийн өөрчлөлтөөс иргэд юуг хүсч байна вэ?” хэлэлцүүлэг / шууд /
  • 22:00
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК, 2-р анги
  • 23:30
    “Хошин шог үзүүлж байна” нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    “Мөлхөө амьтдын вант улс” баримтат кино
  • 02:30
    Тоглолтын цаг
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 17 -р анги
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (25)
  • 12:00
    "Хоёр аав, хоёр хүү" ОАК 43,44-р анги
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 451,452-р анги
  • 14:10
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Итгэл" ОАК 11-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 453,454-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг (17)
  • 21:30
    "Итгэл" ОАК 12-р анги
  • 22:30
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (26)
  • 23:20
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 3-р бүлгийн 3-р анги
  • 00:20
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    “адтай жаалууд”-31,32 оак
  • 10:00
    “сонголт”-6 оак
  • 11:00
    “гэр”-14 оак
  • 12:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “мисс монголиа-2019”-1
  • 14:00
    “шилжилт” муск
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:20
    “адтай жаалууд”-33 оак
  • 17:00
    инээдмийн толь
  • 17:20
    “адтай жаалууд”-34 оак
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “сонголт”-7 оак
  • 19:30
    “мисс монголиа-2019”-2
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “гэр”-15 оак
  • 22:20
    “сонголт”-7 оак
  • 23:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 81, 82-р анги
  • 07:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.1/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /31/
  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /12/
  • 09:15
    “Төгс урхи” ОАК 1-р анги
  • 10:15
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Хятадад
  • 10:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.1/
  • 10:50
    “Road to China” /9,10/
  • 11:10
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /6/
  • 12:10
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Домгууд
  • 12:20
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 81, 82-р анги
  • 13:30
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /2/
  • 14:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.1/
  • 14:50
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /31/
  • 15:15
    “Кино шиг амьдрал” МУСК
  • 16:55
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 83, 84-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.2/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /32/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /7/
  • 21:10
    “Төгс урхи” ОАК 2-р анги
  • 22:20
    “Road to China” /11,12/
  • 22:50
    Бундеслиг 2019 “Тойргийн дараа”
  • 23:55
    Мазала 2019 “15-р тойргийн тойм”
  • 00:25
    Үүргэвчтэй аялал-2 “Недерланд”
  • 01:15
    “Алтан ус” МУСК
  • 02:40
    “СП Фалконс - Хаан хүнс титэм” Мазала дээд лиг 2019 /15-р тойргийн давталт/
  • 04:40
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.9-р анги
  • 09:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 09:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 33-34-р анги
  • 09:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.13-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 97-98-р анги
  • 11:30
    Хөгжилтэй Монголдой 3-р ангийн хичээл
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 13:00
    Хөгжилтэй Монголдой 4-р ангийн хичээл
  • 13:20
    Хөгжилтэй Монголдой 5-р ангийн хичээл
  • 13:50
    Би Монгол хүн
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Дэлхийгээр Аялагчид" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд № 61,62
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 56-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.10-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 35-36-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.14-р анги
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 99-100-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:35
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 22:50
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 57-р анги
  • 23:50
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 165,166-р анги
  • 08:20
    "Сошиал туршилт"
  • 08:30
    "Намрын синдром" МУСК
  • 10:25
    "Содон аялгуу"
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:30
    "Залуу нас" ОАК 34-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    Хэнтий аймгийн Бор-Өндөр сумын наадам - Хоёрдугаар хэсэг
  • 14:50
    High trade
  • 15:05
    Хошин шог
  • 15:20
    "Содон аялгуу"
  • 15:30
    Кино миний амьдрал
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 16:20
    "Сошиал туршилт"
  • 16:25
    "Бүтээгчид"
  • 16:30
    "Тахианы өд" ОАК 25,26-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 18:45
    Кино миний амьдрал
  • 19:00
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • 20:55
    "Сошиал туршилт"
  • 21:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг -"Сэргэлт"
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 35-р анги
  • 23:00
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 126-р анги
  • 06:30
    "Ховор хүмүүс" МУСК
  • 08:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК (140) 116-р анги
  • 09:00
    "Манай гэр бүл" Турк ОАК 19-22-р
  • 12:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 51,52-р анги, /season-2/ 1-4-р анги
  • 13:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 26-р анги
  • 14:30
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ХОАК (34) 19-р анги
  • 15:30
    "Ээж" СОАК (16) 1-4-р анги
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 117-р анги
  • 21:00
    "Америкчууд" ОАК /season-5/ 10-р анги
  • 22:00
    "Бугсү буцаж ирсэн нь" СОАК 1-р анги
  • 23:30
    "Шивэгчний өчил" ОАК /season-1/ 3-р анги
  • 00:30
    "Шивэгчний өчил" ОАК /season-1/ 4-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    "Бизнес толь"
  • 09:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 11:10
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 12:10
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Ховд аймаг
  • 12:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:10
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 1-р анги
  • 14:15
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Мартагдашгүй намар" МУСК
  • 16:50
    "Угсаатны түүх" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Нора" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Ховд аймаг
  • 21:10
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Аз жаргал" МУСК
  • 23:10
    "Бизнес толь"
  • 23:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:50
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 08:00
    Түүхийн жимээр цуврал 2
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 2-р анги давталт
  • 10:00
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Амрыг эрэе- ЦЕГ-с бэлтгэв /давталт/
  • 12:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 18:45
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Миний охин СуЁн ОАУСК 3-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:10
    Таван толгой түлш үзүүлж байна.
  • 21:15
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна - 19001950 үзүүлж байна
  • 21:25
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Хошин цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Хошин цаг
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Хэлмэгдэгч ОАК 8-р анги
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Онцгой дуудлага
  • 19:00
    Хэлмэгдэгч ОАК 9-р анги
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хоёр эзний нэг зарц ОАК 21-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (I.29-II.2-р анги)
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:45
    "Флаш" ОАК (III.13,14-р анги)
  • 12:20
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 14:10
    "Ай Карли" ОАК (I.9-12-р анги)
  • 15:50
    "Персийн хун тайж: Цаг хугацааны элс (Prince of Persia: The Sands of Time)" УСК
  • 17:40
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (II.3,4-р анги)
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 20:30
    "Флаш" ОАК (III.15-р анги)
  • 21:30
    "Үнсгэлжин эр (Cinderella Man)" УСК
  • 00:05
    "Артур хаан (King Arthur)" УСК
  • 02:05
    "Ай Карли" ОАК (I.11-14-р анги)
  • 03:35
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (II.3,4-р анги)
  • 04:20
    "Флаш" ОАК (III.14,15-р анги)
  • 05:50
    "Үнсгэлжин эр (Cinderella Man)" УСК
  • 08:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 08:15
    "Ай Карли" ОАК (I.13,14-р анги)

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 858-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 61,62-р анги
  • 10:40
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 10,11-р анги
  • 12:40
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 156-160-р анги
  • 15:15
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 5-р анги
  • 16:15
    Амжилтын үндэс
  • 17:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #13
  • 17:45
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #14
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 859-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 63,64-р анги
  • 21:10
    Засаг цаг - Сэргэлт
  • 22:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:40
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 10,11-р анги
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хошиг шог" - Эмоци
  • 09:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Лондон хотын сүйрэл" УСК
  • 12:20
    "Эх орон 100 100" лекц
  • 13:10
    "Би өөрөөрөө төрнө" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 14:10
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 14:30
    "Амлалт хэрэгжиж байна" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 17:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хошиг шог" - Эмоци
  • 19:10
    "Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Засаг цаг" - Сэргэлт нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Дэлхийн хотууд" цуврал
  • 21:40
    "Учрал" МУСК
  • 23:30
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 08:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:05
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор
  • 09:40
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 11:25
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Хайрын болзоо" тоглолт Нямзагд, Хандмаа
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    Нийгмийн тэмдэглэл
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл
  • 18:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" ярилцлага
  • 19:45
    "Эх орон 100 100" лекц
  • 20:30
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор
  • 21:05
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Сарны гөлөг" МУСК
  • 23:20
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 23:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Лэди цох Супер муур хоёр" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Ургамлын нууцлаг амьдрал-2"
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 21-р анги
  • 12:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 21-р анги
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Улаанбаатар худалдааны танхим үзүүлж байна"
  • 19:30
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 20:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 22-р анги
  • 21:00
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 22-р анги
  • 23:00
    "Ургамлын нууцлаг амьдрал-2"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:40
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз"
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    Б.Ганбаатар арслангийн хүндэтгэлийн наадам
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    “Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:38
    “Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх”
  • 09:38
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Jungle book” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Jungle book" хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Дарвины шинэ дэлхий” баримтат кино
  • 14:02
    “Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Далайгаар аялагч" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Jungle book" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Лэсигийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Дүба Дүба" хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    “Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "Далайгаар аялагч" хүүхэлдэйн кино
  • 19:02
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:20
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх”
  • 19:40
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Х лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:25
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 22:50
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 08:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    Алтан аргамж: “Монгол, Японы харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Л.Дашпүрэв
  • 11:00
    120/80 эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг:Агаар, орчны бохирдол хүүхдэд нөлөөлөх нь...
  • 11:40
    “Явлаа, ирлээ”
  • 12:00
    Хайрлаарай ярилцлага: “Ургийн бичиг”
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монголын түүх: “Манж чин улсын үеийн Монгол”
  • 14:20
    MNB World үзүүлж байна: “Хүмүүн бичиг”
  • 14:50
    Зураглал
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Робокон-2019”
  • 15:40
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /1-р хэсэг/
  • 16:20
    Гэгээн үдэш: Ардын зураач, Төрийн шагналт Үржингийн Ядамсүрэн
  • 17:45
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 18:15
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /2-р хэсэг/
  • 18:55
    Хөгжлийн замаар: “Эдийн засгийн чөлөөт бүс”
  • 19:25
    Анхаарах өнцөг: Аргагүй хамгаалалт... /Эрэн сурвалжлах албанаас бэлтгэв./
  • 19:45
    “Уран бүтээлчид Улсын хилээр” төсөл
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн бодлого
  • 22:00
    “Робокон-2019”
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ярилцах цаг"
  • 09:20
    Оргилд хүрэх зам
  • 09:40
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:50
    Монголын сайхан орноор
  • 11:00
    Оргилд хүрэх зам
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:35
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд "ХОАК 11 -р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:50
    Тоглолтын цаг
  • 14:30
    "Ярилцах цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Тахианы өд "ХОАК 12 -р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:05
    "Монголын сайхан орноор"
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Дугуйтай аялал
  • 20:05
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 20:25
    "Хянах цаг"
  • 20:40
    Таны амралтанд
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Тахианы өд "ХОАК 13,14 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Архи оюун ухааныг хэрхэн хөнөөдөг вэ” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Исламын шашин” нэвтрүүлэг №1
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг. Цогтсугар
  • 12:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:05
    “Боловсролын өнөө ба ирээдүй” лекц № 6. Ц.Дэмбэрэл
  • 13:00
    Шинэ номын танилцуулга
  • 13:10
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 05
  • 14:05
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээлэл
  • 14:40
    Шинэ номын танилцуулга
  • 14:50
    Шанс агентлагийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Гэрийн хүмүүжил ба архидалт” нэвтрүүлэг. Ундрам, Чоймаа
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 06
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг. Батболд
  • 19:50
    Сонгомол номын танилцуулга
  • 20:00
    “Исламын шашин” нэвтрүүлэг №2
  • 21:00
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Боловсролын өнөө ба ирээдүй” лекц № 7. Ц.Дэмбэрэл
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:30
    HARDWOOD CLASSICS GRIZZLIES VS. SPURS 2011 GAME 1
  • 02:30
    2011 PLAYOFF PLAYBACK SPURS/GRIZZLIES GAME 6
  • 03:30
    2013 PLAYOFF PLAYBACK GRIZZLIES/THUNDER GAME 5
  • 04:30
    2015 PLAYOFF PLAYBACK GRIZZLIES/WARRIORS GAME 2
  • 05:30
    BEYOND GRIT MEMPHIS GRIZZLIES 2019
  • 07:00
    2015 PLAYOFF PLAYBACK GRIZZLIES/WARRIORS GAME 3
  • 08:00
    2017 PLAYOFF PLAYBACK SPURS/GRIZZLIES GAME 4
  • 09:00
    MARQUEE MATCHUP GRIZZLIES VS. NETS 11/30/2018
  • 11:00
    MARQUEE MATCHUP LAKERS VS. GRIZZLIES 12/23/2018
  • 13:00
    BEYOND GRIT MEMPHIS GRIZZLIES 2019
  • 14:30
    HARDWOOD CLASSICS GRIZZLIES VS. SPURS 2011 GAME 1
  • 16:30
    2011 PLAYOFF PLAYBACK SPURS/GRIZZLIES GAME 6
  • 17:30
    2013 PLAYOFF PLAYBACK GRIZZLIES/THUNDER GAME 5
  • 18:30
    2015 PLAYOFF PLAYBACK GRIZZLIES/WARRIORS GAME 2
  • 19:30
    BEYOND GRIT MEMPHIS GRIZZLIES 2019
  • 21:00
    MARQUEE MATCHUP LAKERS VS. GRIZZLIES 12/23/2018
  • 23:00
    HARDWOOD CLASSICS BUCKS VS. CELTICS 1983 GAME 2

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ PL 2014-2015
  • 11:00
    ЖҮДО ЭКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 2
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №33: МАН СИТИ-АРСЕНАЛ 2009/10
  • 14:00
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 16:00
    UFC 168 ВАЙДМАН - СИЛЬВА
  • 17:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №33: МАН СИТИ-АРСЕНАЛ 2009/10
  • 18:00
    ЖҮДО ЭКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 2
  • 20:30
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 22:30
    UFC 168 ВАЙДМАН - СИЛЬВА

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "МАЗАЛА ЛИГ" 11-Р ТОЙРОГ ХОРОМХОН - АНДУУД СИТИ
  • 11:00
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ ХЯТАД - ТУРК
  • 13:30
    УЛСЫН ЗААН Д.МИЖИДИЙН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 18:00
    "МАЗАЛА ЛИГ" 11-Р ТОЙРОГ ЭРЧИМ - УЛААНБААТАР
  • 20:00
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №1
  • 20:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 21:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 22:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1992-1991
  • 23:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 23:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #6

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: МАНИЛА - HEROES OF HONOUR
  • 12:00
    ONE: ЯНГОН - QUEST FOR GOLD
  • 15:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1043
  • 17:00
    ЖҮДО ДАШТ 2018 ӨДӨР 2
  • 19:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #17
  • 20:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #18
  • 20:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #33
  • 21:00
    ONE WARRIOR SERIES 3-3
  • 21:30
    UFC 240 ХОЛЛОВЭЙ - ЭДГАР

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу 
  • 09:00
    Хөтөч  МУСК /13-р анги/
  • 09:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг /Хөөрөг/
  • 10:00
    Мөрөн хотын 210 жил,Хотгойдын хурд-IV Хангайн бүсийн хурдан морьдын уралдаан/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 11:30
    "Монгол туургатны мисс-2016"/2-р хэсэг/
  • 12:30
     "Торгоны хээ" теле концерт Б.Долгормаа
  • 14:00
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 16:00
    Цогт тайж МУСК /2-р анги/
  • 17:10
    "Манай гараг" баримтат кино
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    Мөрөн хотын 210 жил,Хотгойдын хурд-IV Хангайн бүсийн хурдан морьдын уралдаан/Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 20:30
     Гоёл-2019
  • 21:30
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хөтөч  МУСК /14-р анги/
  • 22:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Амрах агшин  /Монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 25
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 9, 10
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 5/
  • 10:00
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 13-р анги
  • 11:20
    "Шилдэг цохилт" ОАК 19, 20-р анги
  • 12:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 40-р анги
  • 13:35
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Би робот биш" ОАК 6-р анги
  • 15:10
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.19-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Шилдэг цохилт" ОАК 21, 22-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 41-р анги
  • 19:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Би робот биш" ОАК 7-р анги
  • 21:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.20-р анги
  • 22:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 14-р анги
  • 23:50
    "Би робот биш" ОАК 7-р анги
  • 01:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 41-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ОРЛАНДО-ИНДИАНА NBA 2018-19
  • 02:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 02:50
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-МАН ЮТД (ШУУД) 2-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    ПОРТЛАНД-ДЕТРОЙТ NBA 2018-19
  • 07:00
    ЛЭСТЕР-ВОЛВЕРХЭМПТОН 1-Р ТОЙРОГ
  • 09:00
    МЕМФИС-ФИНИКС NBA 2018-19
  • 11:00
    КРИСТАЛ П-ЭВЕРТОН 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    "TRUE NORTH - KING NATION" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 13:30
    САКРАМЕНТО-САН АНТОНИО NBA 2018-19
  • 15:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №18: ЭВЕРТОН-МАН.ЮТД 2003/04
  • 16:00
    А.ВИЛЛА-БОРНМУТ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    "BBALLOGRAPHY - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    ШАРЛОТТ-ЮТА NBA 2018-19
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №2
  • 21:00
    FOOTBALL TALK №2 2019/20
  • 22:00
    АРСЕНАЛ-БӨРНЛИ 2-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:04
    “Цэцэгс” байгалийн бүрэн зураглал
  • 08:10
    “Дуу түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг
  • 08:54
    Хөрөг нэвтрүүлэг /Найруулагч Жигжид/
  • 09:15
    “Бүтээлч хүн” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:48
    “Ихэр зарц” Маск продакшины хошин хөтөлбөр
  • 10:15
    “Луйвар” МУСК
  • 11:45
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:50
    “Хайраар бүтээдэг” МУГЖ, дуучин Ариунаа
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг /УГЗ, зураач О.Мягмар/
  • 12:20
    Орос дууны цаг
  • 12:40
    “Ан гөрөө-1” баримтат нэвтрүүлэг / Торгоны зам кино телевизийн гүүр төсөл/
  • 13:25
    “Үндэсний бахархал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:20
    “Валентиний захидал” МУСК
  • 16:10
    Монгол дууны хит
  • 16:30
    Кино бидний амьдралд /Найруулагч Жигжид /
  • 16:45
    Найзын яриа: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 16:47
    Орос дууны цаг
  • 17:20
    “Цэцэгс” танин мэдэхүйн зураглал
  • 17:25
    Хөрөг нэвтрүүлэг /Зохиолч Дожоодорж/
  • 17:40
    “Товч” хошин хөтөлбөр
  • 18:00
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг /шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:20
    “Олз”-ын зочин/шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:40
    “Үндэсний бахархал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Зочны цаг
  • 19:35
    Найзын яриа: Үнэн гэдэг хамгийн хүчтэй бөгөөд зргэлж ялдаг
  • 19:37
    “Даяар дуурсан аваргууд” хөрөг нэвтрүүлэг /МУ-ын аварга Д.Сумъяабазар/
  • 20:00
    “Луйвар” МУСК
  • 21:30
    “Газар хөдлөлт” ОБЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 21:31
    Харандааны адал явдал
  • 21:35
    “Валентиний захидал” МУСК
  • 23:25
    Төрийн дуулал
  • 23:27
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эмэгтэйчүүдийн хийн гар бууны 10 метрийн дасгал
  • 07:52
    “Талын салхи 2019”
  • 09:15
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 14:15
    “Цэвэр дэлхий-Цэвэр Жюү Жи Цү” 2019 оны Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн /шигшээ/
  • 16:39
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Налуу замын дугуй
  • 19:10
    “Спорт таны амралтанд Манлайн баясгалан: Бөх тайлбарлагч МУСГЗ Ш. Чанарав асны тухай дурсамжит нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 20:15
    Бахархал: Волейболын ОУХМ Ж. Уранчимэг
  • 20:55
    Спорт-түүх: Монголын хөлбөмбөгийн 1999 оны лигийн аварга “ХОТШ-Барс” баг
  • 22:00
    Redbull-үзүүлж байна

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 41-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Үйл явдлын ярилцлага” ШУУД
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    НЭМҮТ үзүүлж байна
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Тоглолтын цаг"
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 24-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 42-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үйл явдлын ярилцлага” Давталт
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 42-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

IX/1606:00

Монгол ТВ

Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр

IX/1607:00

ETV HD

Тоглолтын цаг

IX/1607:00

MovieBox

"Ай Карли" ОАК (II.24,25-р анги)