МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 08:40
    Мянган инженер
  • 09:00
    “Далд ертөнц” олон ангит кино 7-р анги
  • 09:45
    Өв эрдэнэ
  • 09:50
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    MNB World: GENERATION “D.NOMINDELGER”
  • 10:50
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /4-р хэсэг/
  • 11:30
    Миний нэрийн хуудас
  • 12:00
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 12:30
    Эх өв
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Гэгээн үдэш”
  • 14:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 15:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Бид атарт явлаа” 1977 он
  • 15:20
    “Элсэн цаг” давталт /дугаар 13/
  • 16:00
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 47-р анги
  • 16:40
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:10
    Монголын түүх: “1921 оны Ардын хувьсгал”
  • 18:10
    Амрыг эрье
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 19:20
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Робокон-2019
  • 21:25
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /5-р хэсэг/
  • 22:05
    “Заяагаар учирсан хоёр” Хятадын олон ангит кино 9.10-р анги

MN25

  • 08:00
    "эфир" эхлэл
  • 08:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    "алтан боломж"
  • 10:30
    "бизнес тайм"
  • 11:30
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 94,95,96-р анги
  • 12:40
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 17-р анги
  • 13:40
    "21000" реалити нэвтрүүлэг/дугаар-9/
  • 14:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:20
    "мэс заслын тасгийнхан" хятадын олон ангит уск 7,8-р анги
  • 16:50
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 97,98,99-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 18-р анги
  • 21:00
    "21000" реалити нэвтрүүлэг/дугаар-10/
  • 22:30
    "мэс заслын тасгийнхан" хятадын олон ангит уск 9,10-р анги
  • 00:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    business news
  • 09:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    алтан фонд - бээжин 2008 зуны олимпийн наадам
  • 11:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:20
    business news
  • 11:25
    "би сөхрөхгүй" соак 2-р анги
  • 13:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:10
    business news
  • 13:15
    "сайн, муу хулгайч" соак 18-р анги
  • 14:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:45
    business news
  • 14:50
    алтан фонд - бээжин 2008 зуны олимпийн наадам
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "би сөхрөхгүй" соак 3-р анги
  • 20:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:35
    business news
  • 20:40
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "сайн, муу хулгайч" соак 19-р анги
  • 23:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ”Мянган наст шаолины сүм” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    Буддын сургаал айлдварын цоморлиг” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Миний муухай ээж” олон ангит УСК,20-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 31-р анги
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 21-р анги
  • 13:00
    “Үндсэн хуулийн өөрчлөлтөөс иргэд юуг хүсч байна вэ?” хэлэлцүүлэг / давталт /
  • 14:30
    “Морьтон монголын багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,32-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 13-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:20
    Гадаад мэдээ
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 22-р анги
  • 19:00
    “Гэгээрлийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 20:35
    “Business maximum 88”
  • 20:50
    “Эрүүл мэндийн яам үзүүлж байна” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК,5-р анги
  • 22:30
    “Хар сувдны нууц” МУСК
  • 00:30
    “Гадаад мэдээ
  • 01:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    “Мянган наст Шаолины сүм” баримтат кино
  • 02:20
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 20 -р анги
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (28)
  • 12:00
    "Хоёр аав, хоёр хүү" ОАК 49,50-р анги
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 457,458-р анги
  • 14:10
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Итгэл" ОАК 14-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 459,460-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг (20)
  • 21:30
    "Итгэл" ОАК 15-р анги
  • 22:30
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (29)
  • 23:20
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 3-р бүлгийн 6-р анги
  • 00:20
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    “адтай жаалууд”-37,38 оак
  • 10:00
    “сонголт”-9 оак
  • 11:00
    “гэр”-17 соак
  • 12:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “эмч сонсож байна”
  • 14:00
    “мисс монголиа-2019”-4
  • 15:00
    нууц: монголын нэг өдөр
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:20
    “адтай жаалууд”-39 оак
  • 17:00
    инээдмийн толь
  • 17:20
    “адтай жаалууд”-40 оак
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “сонголт”-10 оак
  • 19:30
    “мисс монголиа-2019”-5
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “гэр”-18 оак
  • 22:20
    “сонголт”-10 оак
  • 23:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 87, 88-р анги
  • 07:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.4/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /34/
  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /15/
  • 09:15
    “Төгс урхи” ОАК 4-р анги
  • 10:05
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Домгууд
  • 10:15
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Түүхэн тоглолтууд
  • 10:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.4/
  • 10:50
    “Road to China” /15, 16/
  • 11:10
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /9/
  • 12:05
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Түүхэн тоглолтууд
  • 12:20
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 87, 88-р анги
  • 13:30
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /5/
  • 14:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.4/
  • 14:50
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /34/
  • 15:15
    “Хамтран амьдрагч” МУСК
  • 16:55
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 89, 90-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.5/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /35/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:45
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /10/
  • 21:10
    “Төгс урхи” ОАК 5-р анги
  • 22:25
    “Road to China” /17, 18/
  • 22:55
    Бундеслиг 2019-“Тойргийн өмнө"
  • 23:35
    Үүргэвчтэй аялал-2 “Колумб”
  • 00:30
    “Мухар гудамж” МУСК
  • 02:10
    “Андууд сити – Атлетик 220” Мазала дээд лиг 2019 /15-р тойргийн давталт/
  • 04:10
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.12-р анги
  • 09:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 09:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 39-40-р анги
  • 09:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.16-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 103-104-р анги
  • 11:30
    Хөгжилтэй Монголдой 1-р ангийн хичээл
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 13:00
    Хөгжилтэй Монголдой 2-р ангийн хичээл
  • 13:20
    Хөгжилтэй Монголдой 3-р ангийн хичээл
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Хөгжмийн цаг
  • 15:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд № 63,64
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 59-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.13-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 41-42-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.17-р анги
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 105-106-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:40
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Мөрөөдлийн театр" шоу тоглолт
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 5-р анги
  • 23:00
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 60-р анги
  • 23:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 171,172-р анги
  • 08:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 08:30
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 10:25
    Сошиал туршилт
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:30
    "Залуу нас" ОАК 37-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    "Түмний эх студи үзүүлж байна" - Хурдан морины уралдаан
  • 14:50
    High trade
  • 15:05
    Хошин шог
  • 15:30
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "Бүтээгчид"
  • 16:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 16:25
    "Содон аялгуу"
  • 16:30
    "Тахианы өд" ОАК 31,32-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 18:45
    Кино миний амьдрал
  • 19:00
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 21:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Хошин шог
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 38-р анги
  • 23:00
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/129-р анги
  • 06:30
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 08:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 119-р анги
  • 09:00
    "Нүд гялбам" СОАК 5-8-р анги
  • 13:30
    "Бугсү буцаж ирсэн нь" СОАК 3-р анги
  • 14:40
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ХОАК 22-р анги
  • 15:30
    "Ээж" СОАК 13-16-р анги
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 120-р анги
  • 21:00
    "Америкчууд" ОАК /season-5/ 13-р анги
  • 22:00
    "Бугсү буцаж ирсэн нь" СОАК 4-р анги
  • 23:30
    "Шивэгчний өчил" ОАК /season-1/ 9-р анги
  • 00:30
    "Шивэгчний өчил" ОАК /season-1/10-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    "Бизнес толь"
  • 09:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хайр" МУСК
  • 11:00
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 11:25
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 12:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:10
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 4-р анги
  • 14:20
    Хөгжимийн завсарлага
  • 14:40
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 16:30
    "Зээгт наамал буюу Шүтээн зураг" баримтат кино
  • 17:10
    ХХ хөтөлбөр
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 20:40
    ХХ хөтөлбөр
  • 21:15
    "Үер" МУСК
  • 22:40
    "Бизнес толь"
  • 23:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:55
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 06:45
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    Масс академи үзүүлж байна
  • 08:00
    Түүхийн жимээр цуврал5
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 5-р анги
  • 10:00
    Масс академи үзүүлж байна
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн засварлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Хүрээлэн төсөл үзүүлж байна
  • 14:20
    Хөгжмийн засварлага
  • 14:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 18:40
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 18:50
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Миний охин СуЁн ОАУСК 6-р анги
  • 20:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 20:40
    Монгол тулгатны зуун эрхэм - Даши Намдаков
  • 22:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 22:40
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлана.

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Телеконцерт
  • 10:40
    Бизнес Амжилт
  • 11:10
    Хэлмэгдэгч ОАК 10-р анги
  • 12:10
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Хэлмэгдэгч ОАК 11-р анги
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хоёр эзний нэг зарц ОАК 24-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Баримтат кино
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:50
    Бизнес Амжилт
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (II.5-8-р анги)
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Флаш" ОАК (III.16,17-р анги)
  • 12:40
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Лардьма" МУСК
  • 14:50
    "Ай Карли" ОАК (I.5-8-р анги)
  • 16:30
    "Халзан асрагч (The Pacifier)" УСК
  • 18:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (II.9,10-р анги)
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (I.19,20-р анги)
  • 20:30
    "Флаш" ОАК (III.18-р анги)
  • 21:30
    "Оддын дайчид (Starship Troopers)" УСК
  • 00:00
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 01:50
    "Ай Карли" ОАК (I.17-20-р анги)
  • 03:20
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (II.7-10-р анги)
  • 04:50
    "Флаш" ОАК (III.17,18-р анги)
  • 06:20
    "Оддын дайчид (Starship Troopers)" УСК
  • 08:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 861-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 67,68-р анги
  • 10:40
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 4-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 12:40
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 171-175-р анги
  • 15:15
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 8-р анги
  • 16:15
    Амжилтын үндэс
  • 17:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #19
  • 17:45
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #20
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 862-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 69,70-р анги
  • 21:10
    Battle With Uranzaya
  • 21:40
    "Учиртай урилга" Жүжигчин Г.Ананд
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 9-р анги
  • 23:40
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 4-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хошин шог" - Шинэ үе
  • 09:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Миний ахын эхнэр" МУСК
  • 12:10
    "Багш хөгжлийн форум" - 2018 нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Би өөрөөрөө төрнө" нэвтрүүлэг 5-р хэсэг
  • 14:00
    "Эх орон 100 100" лекц
  • 14:50
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Хошин шог" - Шинэ үе
  • 19:30
    "Тэд жаргалтай байх эрхтэй" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Засаг цаг" - Сэргэлт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэлхийн хотууд" цуврал
  • 21:30
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 23:30
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 08:25
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 08:55
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Ах дүүс" МУСК
  • 11:55
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 12:25
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм
  • 15:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:25
    НАМЗХ үзүүлж байна
  • 17:00
    Нийгмийн тэмдэглэл
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл
  • 18:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Учралын баяр-1
  • 20:00
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор
  • 21:05
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Админ Z" МУСК
  • 23:20
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 23:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Лэди цох Супер муур хоёр" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Ургамлын нууцлаг амьдрал-5"
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 24-р анги
  • 12:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Монгол билиг ухаан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 24-р анги
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Хамтран амьдрагч" МУСК
  • 17:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 20:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 25-р анги
  • 21:00
    "Эдварт Сноуден" баримтат кино
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 25-р анги
  • 23:00
    "Ургамлын нууцлаг амьдрал-5"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:40
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    Булган хэмээх Лувсанцэрэнгийн ургийн уулзалт
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    Б.Ганбаатар арслангийн хүндэтгэлийн наадам
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар”
  • 07:40
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:40
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Тоглоомын түүх”
  • 09:35
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Jungle book" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "X лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:40
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Далайгаар аялагч” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Jungle book" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Бяцхан сахиусан тэнгэрүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Дүба Дүба" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    "Далайгаар аялагч" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 19:30
    Da Vinci Kids – “Тоглоомын түүх” нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Da Vinci Kids – “Төгс нотолгоо” т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт“ хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Байгаль багш” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 08:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 10:50
    Бахархал: Олон улсын хэмжээний мастер М.Нандинцэцэг
  • 11:20
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Монгол эмэгтэйн хөрөг” /1982 он/
  • 12:00
    Монголын түүх: “1911 оны Үндэсний эрх чөлөөний хувьсал”
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг: “Жирэмсэн эх”
  • 13:50
    “Цэнхэр хаяа” баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Робокон-2019”
  • 15:35
    “Миний мөрөөдөл” хүүхдэд зориулсан хөтөлбөр: Монголын Хөлбөмбөгийн “Дэрэн” баг
  • 16:00
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /4-р хэсэг/
  • 16:40
    “Сонирхсон бүхнээ асуу” цувралаас
  • 16:50
    Монгол өв соёл
  • 17:50
    Миний нэрийн хуудас
  • 18:20
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар-6/
  • 19:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 19:20
    Халуун сэдэв
  • 19:40
    Хөндөх сэдэв: Хүүхдийн эрүүл мэнд...
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    “Робокон-2019”
  • 21:35
    MNB World үзүүлж байна: “Туялзуур сэлэмчид”
  • 22:00
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /5-р хэсэг/
  • 22:40
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:40
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ярилцах цаг"
  • 09:20
    "Хянах цаг"
  • 09:35
    "Засах цаг-Сэргэлт"
  • 10:30
    "Эрүүл мэнд"
  • 11:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:05
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд "ХОАК 17 -р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:50
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Баримтад дэлгэц"
  • 16:00
    "Тахианы өд "ХОАК 18 -р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:05
    "Монголын сайхан орноор"
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монголын сайхан орноор"
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    Оргилд хүрэх зам
  • 20:25
    "Монголын сайхан орноор"
  • 20:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Тахианы өд "ХОАК 19,20 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Рейки бясалгал” нэвтрүүлэг № 2
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг. Бяцхан онигоочид
  • 12:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:05
    “Боловсролын өнөө ба ирээдүй” лекц № 9. Ц.Дэмбэрэл
  • 13:05
    Шинэ номын танилцуулга
  • 13:15
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 08
  • 14:05
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээлэл
  • 14:40
    Шинэ номын танилцуулга
  • 14:50
    Шанс агентлагийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Архидалт ба гэр бүлийн зөрчил” нэвтрүүлэг. ХУД хороод
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 09
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг. “Хүүхэд насны галт тэрэг”-ний зочид
  • 19:50
    Сонгомол номын танилцуулга
  • 20:00
    “Дэлхийн шашны өдөр - 2019” нэвтрүүлэг
  • 21:05
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 22:05
    “Шашин гэж юу вэ” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:30
    HARDWOOD CLASSICS BULLETS VS. SONICS 1978 GAME 7
  • 02:30
    BULLETS 1978 CHAMPIONSHIP 40TH ANNIVERSARY
  • 03:30
    HARDWOOD CLASSICS BULLETS VS. SIXERS 1986 GAME 1
  • 05:30
    HARDWOOD CLASSICS HORNETS VS. WIZARDS 12/29/2001
  • 07:30
    HARDWOOD CLASSICS BULLS VS. WIZARDS 2005 GAME 6
  • 09:30
    2014 NBA DUNK CONTEST
  • 10:00
    2015 PLAYOFF PLAYBACK WIZARDS/RAPTORS GAME 1
  • 11:00
    2015 PLAYOFF PLAYBACK HAWKS/WIZARDS GAME 3
  • 12:00
    MARQUEE MATCHUP ROCKETS VS. WIZARDS 11/26/2018
  • 14:00
    HARDWOOD CLASSICS BULLETS VS. SONICS 1978 GAME 7
  • 16:00
    BULLETS 1978 CHAMPIONSHIP 40TH ANNIVERSARY
  • 17:00
    HARDWOOD CLASSICS BULLS VS. WIZARDS 2005 GAME 6
  • 19:00
    2015 PLAYOFF PLAYBACK WIZARDS/RAPTORS GAME 1
  • 20:00
    2015 PLAYOFF PLAYBACK HAWKS/WIZARDS GAME 3
  • 21:00
    USA BASKETBALL USA VS. AUSTRALIA GAME 1 TAPE
  • 23:00
    HARDWOOD CLASSICS NETS VS. KNICKS 12/25/1982

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН PL 2014-2015
  • 11:00
    ЖҮДО БУДАПЕШТИЙН ГРАНПРИ 2018 ӨДӨР 3
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №1: МАН.СИТИ-КПР 2011/12
  • 14:00
    ТОРОНТО - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 14:30
    UFC 189 МЕНДЕС-МАКГРЕГОР
  • 16:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №26: МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 18:30
    АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН PL 2014-2015
  • 21:00
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 2
  • 23:00
    ТОРОНТО - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №27: ЧЕЛСИ-МАН.ЮТД 2005/06

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/4 АТЛЕТИК 220 - ХОРОМХОН
  • 11:00
    ИРЭЭДҮЙН МИСТЕР - 2019
  • 16:00
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ АНУ - ПОЛЬШ
  • 18:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1992-1986
  • 20:00
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №4
  • 20:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7
  • 21:30
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/4 УБ СИТИ - ХАНГАРЬД
  • 23:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "ШЭЗФ-2019" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 213 РОМЕРО - ВИТТЭЙКЕР
  • 12:00
    UFC 225 ВИТТЭЙКЕР - РОМЕРО 2
  • 15:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #34
  • 16:00
    ONE WARRIOR SERIES 3-3
  • 16:30
    ЖҮДО ДАШТ 2018 ӨДӨР 5
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1044
  • 21:00
    ONE: ТОКИО - NEW ERA

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    Хөтөч  МУСК /төгсгөлийн 16-р анги/
  • 10:00
    "Манай гараг" баримтат кино
  • 11:00
    Шигшмэл хурдан морьдын "Их хурд VIII", Монгол туургатны морьтны өв соёлын наадам
  • 12:30
    Хаврын гоёл-2019
  • 13:00
    " Хөх өвсний нуур хөлгүй " МУСК
  • 14:20
     "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг Ардын жүжигчин Ш.Чимэдцэеэ
  • 15:20
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:20
    "Хос уянга" теле концерт СТА  Д.Амарсайхан Ж.Солонго
  • 17:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Нохдын ертөнц" Баримтат кино /3,4-р анги/
  • 19:00
    Арын хангайн шигшмэл хурд-V
  • 20:30
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг "Аригун" брэндийг үүсгэн байгуулагч Х.Ихбаяр
  • 22:00
    "Луйварчид" УСК /1-р анги/
  • 23:00
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 28
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 15, 16
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 8/
  • 10:00
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 16-р анги
  • 11:20
    "Шилдэг цохилт" ОАК 25, 26-р анги
  • 12:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 43-р анги
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Би робот биш" ОАК 9-р анги
  • 15:10
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг /дугаар 25/
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.22-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Шилдэг цохилт" ОАК 27, 28-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 44-р анги
  • 19:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Би робот биш" ОАК 10-р анги
  • 21:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.23-р анги
  • 22:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 17-р анги
  • 23:50
    "Би робот биш" ОАК 10-р анги
  • 01:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 44-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    БАРСЕЛОНА-МАН ЮТД АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 02:00
    Л.А КЛИППЕРС-ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-19
  • 04:00
    ЮВЕНТУС-АЯКС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 06:00
    ДЭНВЭР-ПОРТЛАНД NBA 2018-19
  • 08:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №5
  • 08:30
    НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ 1-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №21: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2001/02
  • 11:00
    ДЭНВЭР-ЮТА NBA 2018-19
  • 13:00
    NBA ACTION 1804
  • 13:30
    ОРЛАНДО-ШАРЛОТТ NBA 2018-19
  • 15:30
    "TRUE NORTH - DEFEND YOUR CROWN" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 16:00
    ХЬЮСТОН-ОКЛАХОМА NBA 2018-19
  • 18:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №6: ХАРРИ КЭЙН
  • 18:30
    МАН ЮТД-ЧЕЛСИ 1-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    PL NETBUSTERS №2
  • 21:00
    PL WORLD №3
  • 21:30
    NBA ACTION 1806
  • 22:00
    МАН СИТИ-ТОТТЕНХЭМ 2-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 08:00
    Төрийндуулал
  • 08:03
    “Хөгжмийн ертөнц” танин мэдлэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:50
    “Бүтээлч хүн” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:16
    Гадаад дууны цаг
  • 09:35
    Хөрөг нэвтрүүлэг /МУГЖ Т.Цэнпилмаа/
  • 09:45
    Хошин хөтөлбөр
  • 10:13
    Байгалийн зураглал
  • 10:15
    “Хайрын рекорд” МУСК
  • 11:45
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:50
    “Товч” хошин хөтөлбөр
  • 12:10
    Гадаад дууны хит
  • 13:10
    Баримтат нэвтрүүлэг / Торгоны зам кино телевизийн гүүр төсөл/
  • 13:55
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Home shopping /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:20
    “Дурлалын магистр” МУСК
  • 15:35
    Гадаад дууны цаг
  • 16:00
    Монгол дууны хит /Дуучин С.Хишигжаргал/
  • 16:15
    “Тушаал” МУСК
  • 17:45
    Кино бидний амьдралд
  • 18:00
    Монгол дууны хит
  • 18:40
    “Хөгжмийн ертөнц” урлагийн баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Он цагийн хэлхээс” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:22
    Зочны цаг
  • 19:42
    Маск продакшины хошин хөтөлбөр
  • 20:00
    Баримтат нэвтрүүлэг / Торгоны зам кино телевизийн гүүр төсөл/
  • 20:45
    “Хайрын рекорд” МУСК
  • 21:20
    Шөнийн зураглал
  • 21:25
    “Шуугиан таригч” МУСК
  • 22:55
    Төрийн дуулал
  • 22:58
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    “Цэвэр дэлхий-Цэвэр Жюү Жи Цү” 2019 оны Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн /шигшээ/
  • 10:45
    Бахархал: Сагсан бөмбөгийн эмэгтэйчүүдийн шигшээ багийн ахлах дасгалжуулагч О. Баярцогт
  • 11:25
    Ази тивийн хошой аварга Монголын боксын спортын ууган гавьяат тамирчин ардын багш Хайдавын Алтанхуягийн нэрэмжит боксын залуучуудын УАШТ 2-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Ази тивийн хошой аварга Монголын боксын спортын ууган гавьяат тамирчин ардын багш Хайдавын Алтанхуягийн нэрэмжит боксын залуучуудын УАШТ 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 15:10
    Зочны ярилцлага
  • 15:30
    “Цэвэр дэлхий-Цэвэр Жюү Жи Цү” 2019 оны Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн урьдчилсан барилдаан /шигшээ/
  • 19:25
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Цэрэнгийн Чанцал
  • 20:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 20:15
    Аваргууд: Олон улсын хэмжээний мастер Ц. Амаржаргал
  • 20:45
    Спорт-түүх: Хөлбөмбөгийн 1980 оны улсын аварга “Алдар баг”
  • 21:45
    MNB SPORT суваг Дорнод аймгаас үзүүлж байна:Эрийн хийморь Монгол улсын алдарт уяач Г. Ганчулуун
  • 22:25
    “Шонхор” мастер кросс 2019 ОУХМ Н. Уртнасан агсны нэрэмжит тэмцээн

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 44-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2” Бадарчин
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    ЦЕГ үзүүлж байна
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Тоглолтын цаг”
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 27-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 45-р анги
  • 19:30
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 45-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

IX/1606:00

Монгол ТВ

Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр

IX/1607:00

ETV HD

Тоглолтын цаг

IX/1607:00

MovieBox

"Ай Карли" ОАК (II.24,25-р анги)