МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Монголын түүх: “1921 оны Ардын хувьсгал”
  • 09:00
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 09:20
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /5-р хэсэг/
  • 10:00
    Робокон 2019
  • 10:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 11:10
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 11:40
    Шуранхайн нууцад нэвтрэхүй
  • 11:50
    Монгол инженер
  • 12:30
    “Мы поедем в Артек” орос хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар-5/
  • 13:20
    Хөгжмийн агшин
  • 13:30
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 14:30
    “Би нисэх дуртай” Монголын уран сайхны кино
  • 16:00
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 16:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Бямба гарагийн саятан
  • 18:10
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 18:30
    MNB World: GENERATION “D.NOMINDELGER”
  • 18:50
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 19:20
    Зогсошгүй
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Робокон-2019”
  • 21:25
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /6-р хэсэг/
  • 22:35
    “Заяагаар учирсан хоёр” Хятадын олон ангит кино 11.12-р анги

MN25

  • 08:00
    эфир. эхлэл
  • 08:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    "алтан боломж"
  • 10:30
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 97,98,99-р анги
  • 11:40
    "хурандаа земина" оросын оак 4-р бүлгийн 14,15,16-р анги
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "21000" реалити нэвтрүүлэг/дугаар-10/
  • 16:20
    "мэс заслын тасгийнхан" хятадын олон ангит уск 9,10-р анги
  • 17:50
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 100,101,102-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 19-р анги
  • 21:00
    "засаг цаг"
  • 22:10
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "мэс заслын тасгийнхан" хятадын олон ангит уск 11,12-р анги
  • 01:15
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:35
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:10
    business news
  • 12:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "чонын алтан шагай" моак 34,35-р анги
  • 14:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:30
    business news
  • 14:35
    "сайн, муу хулгайч" соак 19-р анги
  • 16:00
    "амрыг эрье"
  • 16:30
    алтан фонд - бээжин 2008 зуны олимпийн наадам
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 19:00
    "би сөхрөхгүй" соак 4-р анги
  • 20:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:35
    business news
  • 20:40
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "зэвүүн яриа"
  • 23:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Наймаалж” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:50
    “Дорнын зурлага”
  • 08:00
    “Балто чонын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:20
    “Босоо хээр” нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    “Зангарга” МУСК
  • 11:35
    “Гарц” нэвтрүүлэг
  • 12:15
    “Дөмөн хонгор аялгуу” тоглолт
  • 13:40
    “Затура” хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    “Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө” МУСК
  • 16:20
    Үндсэн хуулийн өөрчлөлтийн талаар хэн юу гэж хэлж ярьж байна вэ?
  • 17:40
    Хөгжмийн цаг
  • 17:50
    “Хос уянга” теле концерт
  • 18:20
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    “Миний байшин” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК,6-р анги
  • 22:30
    “Эх орон дуудаж байна” МУСК
  • 00:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 02:50
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 09:20
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    "Фэмили доктор" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (26)
  • 12:00
    НОМИН - Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн
  • 12:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Итгэл" ОАК 11-р анги
  • 14:50
    "Итгэл" ОАК 12-р анги
  • 15:40
    "Итгэл" ОАК 13-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (27,28)
  • 19:10
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг (17,18)
  • 21:00
    Зөв давалгаа нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 22:00
    "Найзууд-2" УСК
  • 00:10
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (29)
  • 01:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    “адтай жаалууд”-31,32 оак
  • 08:40
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “адтай жаалууд”-33,34 оак
  • 10:40
    “адтай жаалууд”-35,36 оак
  • 11:50
    “наран экспо-2019”-шууд
  • 12:20
    “адтай жаалууд”-37,38 оак
  • 13:30
    “наран экспо-2019”-шууд
  • 14:00
    “адтай жаалууд”-39,40 оак
  • 15:10
    “сонголт”-6 оак
  • 16:00
    “сонголт”-7 оак
  • 16:40
    “сонголт”-8 оак
  • 17:20
    “сонголт”-9 оак
  • 18:00
    “сонголт”-10 оак
  • 19:00
    засаг цаг- сэргэлт
  • 20:00
    инээдмийн толь
  • 20:30
    sbn news-тойм
  • 21:30
    “админ z” муск
  • 23:10
    “бусан хүрэх галт тэрэг” уск
  • 01:15
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК /81-86/
  • 09:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /2.1-3/
  • 10:35
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 11:05
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /6-8/
  • 14:20
    “Айл төсөл” нэвтрүүлэг /10/
  • 14:50
    "Засаг цаг - Сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Бизнес өрөг" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Домгууд
  • 17:05
    Диваажингийн амлалт” ОАК 91,92-р анги
  • 18:20
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Хятадын бизнес эрхлэгчид 5” Торгоны зам цувралаас
  • 21:00
    Бундеслиг 2019 “Тоглолтын өмнө” /шууд/
  • 21:25
    “Фортуна Дюсселдорф - Байер Леверкузен” Бундеслиг 1-р тойрог /шууд/
  • 23:45
    “Road to China” /19, 20/
  • 00:05
    Бундеслиг 2019 “Тоглолтын өмнө” /шууд/
  • 00:25
    “Шальке 04 - Байерн Мюнхен” Бундеслиг 1-р тойрог /шууд/
  • 02:30
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Тун удахгүй
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.9-10-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 34-35-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.13-14-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 37-38-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 105-106-р анги
  • 11:25
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 1-2-р анги
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 56-57-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Огторгуй ертөнц юунаас бүтдэг вэ?" баримтат кино
  • 17:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 107-108-р анги
  • 20:35
    Хөгжмийн цаг
  • 20:50
    "Үүргэвчтэй аялал-2" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Бид амьдрал бүтээж чадах уу?" баримтат кино
  • 23:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 10:00
    "Тахианы өд" ОАК 23-р анги
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАК 24-р анги
  • 12:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 163-167-р анги
  • 13:00
    МУТМУ Ө.Пүрэвбаатарын цолны мялаалга - Нэгдүгээр хэсэг
  • 14:45
    "Бүтээгчид"
  • 14:50
    Хошин шог
  • 16:00
    "Тахианы өд" ОАК 25-р анги
  • 17:00
    "Тахианы өд" ОАК 26-р анги
  • 18:00
    "Тахианы өд" ОАК 27-р анги
  • 19:00
    Хошин шог
  • 20:20
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг – Уул уурхай
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК
  • 23:50
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 130, 131-р анги
  • 07:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 33-40-р анги
  • 08:00
    "Нүд гялбам" СОАК 9,10-р анги
  • 10:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 115-117-р анги
  • 13:00
    "Бугсү буцаж ирсэн нь" СОАК 4-р анги
  • 14:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 3-6-р анги
  • 14:30
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ХОАК 23-р анги
  • 15:30
    "Надыын аав мангар" МУСК
  • 17:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season-1 / 21,22-р анги, /season-2 / 1-3-р анги,
  • 21:00
    "Бугсү буцаж ирсэн нь" СОАК 5-р анги
  • 22:30
    "Ослын дараа" УСК
  • 00:40
    "Кино шиг амьдрал" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    "Бизнес толь"
  • 09:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Үер" МУСК
  • 10:40
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 11:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Шуумал буюу Цутгуур төгсгөл" баримтат кино
  • 13:15
    ХХ хөтөлбөр
  • 14:45
    Богино хэмжээний кино
  • 15:00
    "Та үүнийг мэдсэн үү" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    ХХ хөтөлбөр
  • 15:50
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 17:40
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:00
    "100 асуулт 100 хариулт" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 23:50
    "Бизнес толь"
  • 00:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 01:20
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 01:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 06:45
    Тоглолтын цаг
  • 08:50
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 10:45
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:25
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 12:00
    Шуумал буюу цутгуур
  • 12:40
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:50
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна 1900-1950 үзүүлж байна
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 13:40
    Дээд хэмжээ МУСК
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 16:40
    Шүтээн зураг
  • 17:20
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Масс академи үзүүлж байна
  • 18:50
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 19:45
    Масс академи үзүүлж байна
  • 20:00
    Баллуур нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна 1900-1950 үзүүлж байна
  • 20:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:00
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:10
    Уран сайхны кино
  • 23:10
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 00:20
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Тэд бидний төлөө-Бид тэдний төлөө
  • 10:40
    Бизнес Амжилт
  • 11:10
    Карма богино кино
  • 11:40
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Зөв сонголт
  • 13:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Бизнес Амжилт
  • 16:10
    Хоёр эзний нэг зарц ОАК 20,21-р анги
  • 18:10
    Бизнес аялал
  • 18:50
    Аялгуут хором
  • 19:20
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Анирлагч МУСК
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:10
    Аяллын тойрог
  • 01:00
    Зөв сонголт
  • 01:30
    Бизнес Амжилт
  • 02:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (II.1-5-р анги)
  • 11:00
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 12:50
    "Ай Карли" ОАК (I.11-15-р анги)
  • 15:00
    "Флаш" ОАК (III.14,15-р анги)
  • 16:40
    "Үнсгэлжин эр (Cinderella Man)" УСК
  • 19:15
    "Малефисент (Maleficent)" УСК
  • 21:30
    "Маргаашийн ирээдүй (Tomorrowland)" УСК
  • 00:00
    "Оддын дайчид (Starship Troopers)" УСК
  • 02:10
    "Лардьма" МУСК
  • 03:50
    "Флаш" ОАК (III.15-18-р анги)
  • 06:50
    "Мелисса Жөү хоёр" ОАК (II.6-10-р анги)
  • 08:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 5-9-р анги
  • 13:30
    "One piece" Анимэ 157-165-р анги
  • 17:20
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 8-12-р анги
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Urban Talk" Энтэртайнмент нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #17,18
  • 01:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хошин шог" - Эмоци
  • 09:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 12:20
    "Форум -2018" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Би өөрөөрөө төрнө" нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
  • 14:00
    "We one finish" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Тэрэлж боардинг сургууль" үзүүлж байна
  • 15:10
    "Мөрөөдлийн театр - Цаг өөр болжээ" жүжиг
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хошин шог" - Эмоци
  • 19:40
    "Амлалт хэрэгжиж байна" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Засаг цаг" - Сэргэлт нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Хүнд өдөр" УСК
  • 23:30
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 08:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:05
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор
  • 09:40
    "Админ Z" МУСК
  • 11:25
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 11:55
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм
  • 16:40
    "Хайрын намар" тоглолт Д.Пэрэнлэйлхагва
  • 18:00
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 18:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Засаг цаг-Сэргэлт
  • 20:30
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор
  • 21:05
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Орхидос-1" МУСК
  • 23:25
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Лэди цох Супер муур хоёр" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 09:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 10:30
    Марчаахай
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 25-р анги
  • 12:00
    "Сайн байна уу Захирлаа" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эдварт Сноуден" баримтат кино
  • 14:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 25-р анги
  • 15:00
    "Эх орон дуудаж байна" МУСК
  • 16:20
    "Зүрхэнд" тоглолт
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 20:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 26-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 26-р анги
  • 23:00
    "Банази хорлогдсон газар" баримтат кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:50
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:10
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:10
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 21:00
    Б.Ганбаатар арслангийн хүндэтгэлийн наадам
  • 22:00
    "Манайд хоноё"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:40
    “Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 08:25
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх”
  • 08:35
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    "Луугийн үүр-1” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    “Бүхнийг чадагч Рози-1” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Сай Кюү"
  • 14:05
    "Луугийн үүр-1” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 15:40
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 16:40
    “Бүхнийг чадагч Рози-1” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    “Jungle book” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:55
    Da Vinci Kids - "Тоглоомын түүх"
  • 19:15
    Da Vinci Kids - "Төгс нотолгоо"
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:35
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Дарвины шинэ дэлхий” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Сонирхсон бүхнээ асуу” цувралаас
  • 10:35
    MNB Спорт үзүүлж байна: Спорт-түүх: “Монголын хөлбөмбөг 60 жилд”
  • 11:35
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Бид атарт явлаа” /1977 он/
  • 12:00
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн бодлого
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Робокон-2019”
  • 13:35
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 13:40
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар-6/
  • 14:20
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /5-р хэсэг/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    MNB World үзүүлж байна: “Туялзуур сэлэмчид”
  • 15:45
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Дархан Даши Намдаков” баримтат кино
  • 16:50
    Монгол инженер
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 18:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:20
    Хөндөх сэдэв: Хүүхдийн эрүүл мэнд...
  • 18:40
    Зөв чиг: “Хан-Уул дүүргийн 10-р хорооны иргэн Г.Наранцэцэг”
  • 19:00
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 19:20
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 19:30
    Хөгжлийн замаар: “Жижиг дунд үйлдвэрлэл-1”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм /давталт/
  • 21:30
    “Робокон-2019”
  • 21:45
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 21:50
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /6-р хэсэг/
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 10:00
    " 7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:05
    "Тоглолтын цаг"
  • 11:30
    "Хуурнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 12:30
    "Бидний гэр-1" Баримтад кино
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Тоглолтын цаг"
  • 16:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"- С.Тэнгэр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:05
    "Монголын сайхан орноор"
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны амралтанд"
  • 19:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 20:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 20:35
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:10
    "Зуслагийн найзууд " МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургаль
  • 09:05
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Дэлхийн шашны өдөр - 2019” нэвтрүүлэг
  • 11:15
    “Шашин гэж юу вэ” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:15
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг. “Хүүхэд насны галт тэрэг”-ний зочид
  • 13:00
    Шинэ номын танилцуулга
  • 13:10
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 09
  • 14:00
    “Архи оюун ухааныг хэрхэн хөнөөдөг вэ” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган 243
  • 17:10
    “Борис Годунов” уран сайхны кино
  • 19:35
    “Хил хязгааргүй Байгал нуур” баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:10
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг. Хүнбиш, Цэрэндорж
  • 21:55
    Хүн төрөлхтний хайртай дуу
  • 22:00
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 01:00
    HARDWOOD CLASSICS NETS VS. SPURS 2003 GAME 2
  • 03:00
    HARDWOOD CLASSICS NETS VS. RAPTORS 01/08/2006
  • 05:00
    USA BASKETBALL USA VS. AUSTRALIA GAME 1 TAPE
  • 07:00
    NBA STORIES: JASON KIDD
  • 07:30
    WNBA: LAS VEGAS VS. CONNECTICUT LIVE
  • 09:30
    USA BASKETBALL USA VS. AUSTRALIA GAME 1 TAPE
  • 11:30
    HC: GAME TO REMEMBER 1976 ABA FINALS GAME 6
  • 13:00
    2019 PLAYOFF PLAYBACK NETS/SIXERS GAME 1
  • 14:00
    NBA STORIES: JASON KIDD
  • 14:30
    NBA GAMETIME LIVE
  • 15:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:30
    HARDWOOD CLASSICS WIZARDS VS. NETS 04/07/2007
  • 17:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 18:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 18:30
    WNBA: LAS VEGAS VS. CONNECTICUT TAPE
  • 20:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 21:00
    "HOOPS FOR AFRICA" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:50
    ВОЛВЕРХЭМПТОН - БӨРНЛИ (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЧЕЛСИ-СВОНСИ PL 2014-2015
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №2: МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 2008/09
  • 11:30
    ONEFC: UNSTOPPABLE DREAMS 2018
  • 15:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №2: МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 2008/09
  • 15:30
    ХЬЮСТОН - ЮТА ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 17:30
    ONEFC: UNSTOPPABLE DREAMS 2018
  • 21:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №2: МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 2008/09
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    ВОТФОРД- ВЕСТ ХЭМ ШУУД 3-Р ТОЙРОГ

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    MFC - 2
  • 12:30
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/4 БИ СИ ЭЙЧ ЛИОНС - СП ФАЛКОНС
  • 14:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #8
  • 15:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #9
  • 16:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #9
  • 16:30
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ АНУ - БРАЗИЛ
  • 19:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1987-1989
  • 20:00
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №5
  • 20:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #9
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    БРАЙТОН - САУТХЭМПТОН (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЖҮДО ДАШТ 2018 ӨДӨР 6
  • 11:30
    ЖҮДО ДАШТ 2018 ӨДӨР 7
  • 14:00
    WWE MONDAY RAW 1369
  • 16:00
    ЖҮДО ДАШТ 2018 ӨДӨР 8
  • 18:00
    ANTHONY JOSHUA: ROAD TO KLITSCHKO
  • 19:30
    MFC-2
  • 21:30
    UFC 196 МАКГРЕГОР-ДИАЗ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Манай гараг" баритат кино
  • 10:00
    Арын хангайн шигшмэл хурд-V
  • 11:30
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 13:30
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Бөхийн тойм/
  • 17:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг Ардын жүжигчин А.Долгор
  • 18:00
    "Нохдын ертөнц" Баримтат кино /1,2-р анги/
  • 19:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Увс аймгийн Завхан сум "Түмэн тэмээний баяр-2019"/1-р хэсэг/
  • 21:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
     "Дурлалын өвчин " УСК /1-р анги/
  • 23:00
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Шилдэг цохилт" ОАК 27, 28-р анги
  • 08:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 15, 16-р анги
  • 11:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 42, 43-р анги
  • 13:10
    "Би робот биш" ОАК 10-р анги
  • 14:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.19-21-р анги
  • 17:00
    "Шилдэг цохилт" ОАК 29, 30-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 45-р анги
  • 19:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Би робот биш" ОАК 11-р анги
  • 21:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.24-р анги
  • 22:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 18-р анги
  • 23:50
    "Би робот биш" ОАК 11-р анги
  • 01:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 45-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    САКРАМЕНТО-ПОРТЛАНД NBA 2018-19
  • 02:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №2
  • 02:50
    А.ВИЛЛА-ЭВЕРТОН (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    ЮТА-Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-19
  • 07:00
    САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 2-Р ТОЙРОГ
  • 09:00
    Л.А КЛИППЕРС-ГОЛДЕН СТЭЙТ ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №1
  • 11:00
    ЧЕЛСИ-ЛЭСТЕР 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    PL WORLD №2
  • 15:00
    ЮТА-ХЬЮСТОН ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №1
  • 15:30
    PL WORLD №3
  • 17:30
    А.ВИЛЛА-ЭВЕРТОН 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    PL MATCHPACK №3
  • 18:30
    PRE-GAME SHOW №9 (ШУУД)
  • 19:20
    НОРВИЧ-ЧЕЛСИ (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    МАН ЮТД-КРИСТАЛ П. (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:04
    Монгол дууны хит
  • 08:30
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:50
    “Олз”-ын зочин /давталт/
  • 09:10
    “Индиан дуучин”
  • 09:15
    “Ану хатан” МУСК
  • 13:00
    Монгол дууны хит /АЖ А.Долгор/
  • 14:20
    Сэрэмжлүүлэг /ЦЕГ/
  • 14:25
    “Боолын гэрээ” МУСК
  • 16:20
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 16:22
    Олзтойөдөр
  • 16:25
    “Мөнгөний гахай” МУСК
  • 18:00
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:20
    “Олз”-ын зочин /давталт/
  • 18:40
    Хошин хөтөлбөр
  • 19:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг /МУГЖ Т.Цэнпилмаа/
  • 19:20
    “Бүтээлч хүн” хөрөг нэвтрүүлэг “
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    “Боолын гэрээ” МУСК
  • 21:54
    “Үндэсний бахархал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Цахилгаан цахив” сэрэмжлүүлэг
  • 22:31
    “Мөнгөний гахай” МУСК
  • 23:57
    Төрийн дуулал
  • 00:00
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Эмэгтэйчүүдийн 100 км дугуйн уралдаан
  • 10:05
    Спорт-түүх: Хөлбөмбөгийн Замчин баг /1978 оны улсын аварга “Алдар баг”
  • 11:05
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын наадам: Бадминтон холимог багийн төрөл
  • 11:30
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: 50 метрийн буудлага эмэгтэй
  • 12:30
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1954, 1958 он
  • 13:20
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Швед- БНСУ тоглолт
  • 15:10
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Бокс эмэгтэй
  • 16:30
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3 дугаар наадам: Элсний волейбол
  • 17:20
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Боксын медалийн төлөөх тоглолт эрэгтэйчүүдийн 52 кг, 60 кг, 69 кг,Эмэггтэйчүүдийн 57 кг, 60 кг
  • 19:30
    MNB SPORT суваг Дорнод аймгаас үзүүлж байна Уухай: Монгол улсын гоц мэргэн Дашнямын Бор-Охин
  • 20:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 20:15
    Дархан мэх:Монгол улсын гавьяат тамирчин, Монгол улсын начин О. Одгэрэл
  • 20:40
    Спорт-түүх: Самбо, Жудо бөхийн барилдааны шигшээ багийн нэгэн үеийнхэн буюу “Эв нэгдэл” багийнхан
  • 21:40
    Бэсрэг наадам- Дорнод аймгийн Халх гол сумын хүүхдийн овоог дахин сэргээлээ.
  • 22:10
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Сагсан бөмбөг 3х3 Монгол-Бангладеш
  • 22:32
    Redbull- үзүүлж байна

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 41-43-р анги
  • 15:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:30
    “Гарьд магнай” МУСК
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:00
    “Гавъяатууд ярьж байна”
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Луйвар” МУСК
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

IX/1606:00

Монгол ТВ

Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр

IX/1607:00

ETV HD

Тоглолтын цаг

IX/1607:00

MovieBox

"Ай Карли" ОАК (II.24,25-р анги)