МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 08:30
    “Робокон-2019”
  • 08:45
    Сонирхсон бүхнээ асуу
  • 09:00
    “MNB Music” Хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Мы поедем в Артек” орос хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар-6/
  • 10:45
    “Зэрэг нэмэхийн өмнө” Монголын уран сайхны кино
  • 12:00
    “ABU ROBOCON 2019 ULAANBAATAR” Олон улсын тэмцээн /шууд/
  • 17:10
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /6-р хэсэг/
  • 18:20
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хөгжлийн замаар: “Соёлын аялал жуулчлал”
  • 19:20
    “Андиа гэгээн мину” Завхан аймгийн Шилүүстэй сумаас бэлтгэв
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /7-р хэсэг/
  • 21:40
    Урлан
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Заяагаар учирсан хоёр” Хятадын олон ангит кино 13.14-р анги

MN25

  • 08:00
    эфир. эхлэл
  • 08:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    "алтан боломж"
  • 10:30
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 100,101,102-р анги
  • 11:40
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 17,18,19-р анги,
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "уих-ын цаг"
  • 15:30
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 15:40
    "мэс заслын тасгийнхан" хятадын олон ангит уск 11,12-р анги
  • 17:20
    "манцуйтай тамирчин
  • 17:50
    "хүчирхэг арван нэг" олон ангит хүүхэлдэйн кино 103,104,105-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 20-р анги
  • 21:00
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "мэс заслын тасгийнхан" хятадын олон ангит уск 13,14-р анги
  • 00:00
    "168 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    business news
  • 12:10
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 12:15
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "би сөхрөхгүй" соак 1,2,3,4-р анги
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч"
  • 18:45
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "би сөхрөхгүй" соак 5-р анги
  • 20:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:35
    business news
  • 20:40
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "хуримын сюрприз" муск
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Номхон далайн халимнууд” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:10
    “Гурван Колбалерос Доналд” хүүхдийн кино
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Монгол, Япон, Хятад гурван улсын жүжигчдийн хамтарсан тоглолт
  • 13:00
    “Business maximum 88”
  • 13:10
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Хуй буй” хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    “Учрал” МУСК
  • 16:40
    Олон улсын цирк “Демидов”
  • 17:30
    “Малчин аав” теле концерт
  • 18:20
    “Гэгээрлийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 18:35
    “Засаг цаг-Сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Том дөрвөн толгойт” МУСК
  • 20:50
    “Эрүүл мэндийн яам үзүүлж байна” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК,7-р анги
  • 22:30
    “Хамгийн сайхан нь” МУСК
  • 00:10
    “Imayra монголд” тоглолт
  • 01:20
    “Номхон далайн халимнууд” баримтат кино
  • 02:20
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:30
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 09:20
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Фэмили доктор" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:40
    Жудогийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн Токио 2019 /шууд дамжуулалт/
  • 17:00
    Жудогийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн Токио 2019 Нээлтийн ажиллагаа
  • 18:00
    Жудогийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн Токио 2019 /шууд дамжуулалт/
  • 20:40
    НОМИН - Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн
  • 21:00
    Засаг цаг - Сэргэлт
  • 22:00
    "Талын дайчин Myn Bala" УСК
  • 00:30
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news-тойм
  • 09:00
    “админ z” муск
  • 10:30
    “бусан хүрэх галт тэрэг” уск
  • 12:30
    “наран экспо-2019”
  • 13:00
    “мисс монголиа-2019”-1
  • 14:00
    “наран экспо-2019”
  • 14:30
    “мисс монголиа-2019”-2
  • 15:30
    “мисс монголиа-2019”-3
  • 16:30
    инээдмийн толь
  • 17:00
    “мисс монголиа-2019”-4
  • 18:00
    “мисс монголиа-2019”-5
  • 19:00
    “дэлхийн энтэй дэлгүүр”
  • 19:30
    “туршилтын хосууд” муск
  • 21:10
    үүргэвчтэй аялал: саппоро
  • 22:15
    “нүдэн сондор” муск
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК /87-92/
  • 09:20
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /31-33/
  • 10:35
    “Төгс урхи” ОАК /1-5/
  • 14:45
    "Сагсан бөмбөгийн ДАШТ" Тун удахгүй
  • 14:55
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /9,10/
  • 17:05
    Диваажингийн амлалт” ОАК 93, 94-р анги
  • 18:20
    “Намайг барь” УСК
  • 21:00
    Бундеслиг 2019 “Тоглолтын өмнө” /шууд/
  • 21:25
    “РБ Лайпциг - Айнтрахт Франкфурт” Бундеслиг 1-р тойрог /шууд/
  • 23:45
    “Road to China” /21, 22/
  • 00:05
    “Үл таних эмэгтэй” МУСК
  • 01:50
    “Мухар гудамж” МУСК
  • 03:30
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.11-12-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 36-37-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.15-16-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 39-40-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 107-108-р анги
  • 11:25
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 3-4-р анги
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 58-59-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Таны дотор юу амьдарч байна вэ?" баримтат кино
  • 17:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 109-110-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:35
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Сэтгэцийн өвчлөл" баримтат кино
  • 23:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 10:00
    "Тахианы өд" ОАК 28-р анги
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАК 29-р анги
  • 12:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 168-172-р анги
  • 13:00
    МУТМУ Ө.Пүрэвбаатарын цолны мялаалга - Хоёрдугаар хэсэг
  • 14:45
    Сошиал туршилт
  • 14:50
    Хошин шог
  • 15:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 16:00
    "Тахианы өд" ОАК 30-р анги
  • 17:00
    "Тахианы өд" ОАК 31-р анги
  • 18:00
    "Тахианы өд" ОАК 32-р анги
  • 19:10
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг - "Уул уурхай"
  • 19:50
    Кино миний амьдрал
  • 20:20
    Хошин шог
  • 22:00
    "Хүсэл" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 132, 133-р анги
  • 07:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 41-48-р анги
  • 08:00
    "Нүд гялбам" СОАК 11,12-р анги
  • 10:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 118-120-р анги
  • 13:00
    "Бугсү буцаж ирсэн нь" СОАК 5-р анги
  • 14:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/7-10-р анги
  • 14:30
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ХОАК 24-р анги
  • 15:30
    "Учиртай гурав" МУСК
  • 17:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season-2 /4-8-р анги,
  • 21:00
    "Миний нууц" МУСК
  • 23:00
    "Борооны хүн" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 11:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 12:00
    "100 асуулт 100 хариулт" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Дуулж явах сайхан" теле концерт
  • 14:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Та үүнийг мэдсэн үү" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Код" МУСК
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 21:00
    ХХ хөтөлбөр
  • 22:30
    "Аав" МУСК
  • 00:15
    "Бизнес толь"
  • 00:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр онцлох /давталт/
  • 01:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 06:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    Масс академи үзүүлж байна
  • 08:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 10:00
    Масс академи үзүүлж байна
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 10:40
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Монголын уран сайхны кино
  • 12:50
    Масс академи үзүүлж байна
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 13:40
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 14:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Масс академи үзүүлж байна
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 16:45
    Хүрээлэн төсөл
  • 17:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 18:40
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 19:10
    Амрыг эрэе- ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 19:40
    Баллуур нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 22:00
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:10
    Зөв сонголт
  • 09:40
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 10:20
    Бизнес Амжилт
  • 10:50
    Тоглож болохгүй нас МУСК
  • 12:30
    Бизнес аялал
  • 13:10
    Зөв сонголт
  • 13:40
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Бизнес Амжилт
  • 16:20
    Хоёр эзний нэг зарц ОАК 22,23-р анги
  • 18:10
    Бизнес аялал
  • 18:50
    Хоёр эзний нэг зарц ОАК 24-р анги
  • 19:40
    Аялгуут хором
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд /давталт/
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Аз жаргал МУСК
  • 22:40
    Аяллын тойрог
  • 23:30
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Бизнес Амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Лардьма" МУСК
  • 11:10
    "Флаш" ОАК (III.16-18-р анги)
  • 13:30
    "Ай Карли" ОАК (I.6-10-р анги)
  • 15:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 16:00
    "Оддын дайчид (Starship Troopers)" УСК
  • 18:35
    "Маргаашийн ирээдүй (Tomorrowland)" УСК
  • 21:30
    "Дурсамж дүүрэн ням гараг (Remember Sunday)" УСК
  • 23:30
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 01:20
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 63-68-р анги
  • 13:20
    "One piece" Анимэ 166-175-р анги
  • 17:45
    Амжилтын үндэс
  • 18:25
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 69,70-р анги
  • 20:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #19,20
  • 21:35
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 13, 4-р бүлгийн 1-4-р анги
  • 01:35
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хошин шог" - Шинэ үе
  • 09:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Хүнд өдөр" УСК
  • 12:40
    "Эх орон 100 100" лекц
  • 13:30
    "Би өөрөөрөө төрнө" нэвтрүүлэг 7-р хэсэг
  • 14:30
    "Маск - Буратино хүүхдийн жүжиг
  • 16:10
    "Тэрэлж боардинг сургууль" үзүүлж байна
  • 16:40
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Учралын баяр - 2" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:00
    "Засаг цаг" - Сэргэлт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Escobar Paradise lost" УСК
  • 23:30
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:10
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор
  • 09:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Орхидос-1" МУСК
  • 12:15
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 12:45
    "Завхан аймгийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Засаг цаг-Сэргэлт
  • 14:20
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм
  • 16:00
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:30
    "Малчин айлд" тоглолт Л.Сүхбаатар
  • 18:00
    Амлалт хэрэгжиж байна-2
  • 18:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Учралын баяр-2
  • 20:30
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор
  • 21:05
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Орхидос-2" МУСК
  • 23:25
    "Тэрэлж Боардинг Сургууль" үзүүлж байна
  • 23:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 33-38-р анги
  • 10:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 26-р анги
  • 12:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 21-26-р анги
  • 17:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Би амьдралд хайртай"
  • 20:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 27-р анги
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 27-р анги
  • 23:00
    "Сүүлчийн шөнө" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:20
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 08:50
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:10
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:10
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 21:00
    Б.Ганбаатар арслангийн хүндэтгэлийн наадам
  • 22:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    "Шауны хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 08:20
    Da Vinci Kids - "Тоглоомын түүх"
  • 08:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    “Бүхнийг чадагч Рози-2" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 12:05
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:02
    “Сайн үлэг гүрвэл" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 15:40
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Далайгаар аялагч” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:55
    Da Vinci Kids - "Тоглоомын түүх"
  • 19:05
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:35
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Байгаль багш” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Робокон-2019”
  • 10:35
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Бид атарт явлаа” /1977 он/
  • 10:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    Монгол өв соёл
  • 12:00
    Зөв чиг: “Хан-Уул дүүргийн 10-р хорооны иргэн Г.Наранцэцэг”
  • 12:20
    “Үг хэлбэргүй бодлогошрол” шүүмж
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /6-р хэсэг/
  • 14:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Сар анх мандсан нутаг” баримтат кино
  • 16:00
    Миний нэрийн хуудас
  • 16:20
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар-7/
  • 17:00
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 17:10
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Экспертийн цаг: “Хүнсний аюулгүй байдал-Хүнсний ногооны хангамж” Монгол ногоо төслийн зохицуулагч Т.Төрмандах
  • 19:00
    Томилолтоос ирлээ: Ховд аймгаас бэлтгэв
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол, Египет, Ойрх Дорнодын харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Д.Баярхүү оролцов.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Хөндөх сэдэв: Хүүхдийн эрүүл мэнд...
  • 21:20
    MNB World үзүүлж байна: “Generation” Д.Номиндэлгэр
  • 21:40
    “Аравт” Олон улсын морин цэргийн уралдаан /7-р хэсэг/
  • 22:10
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Шинэ ном
  • 10:10
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:50
    "Зуслагийн найзууд " МУСК
  • 12:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:05
    "Монголын сайхан орноор"
  • 12:35
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:05
    "Монголын сайхан орноор"
  • 14:25
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"- С.Тэнгэр
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:05
    "Монголын сайхан орноор"
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Тоглолтын цаг
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Учрал" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг.
  • 11:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:05
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:00
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 13:00
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Соёлын бүтээлч үйлдвэрлэл” ЭШХ
  • 18:10
    “Тусгай салаа” уран сайхны кино
  • 19:25
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 20:25
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    Хүн төрөлхтний дуу. Боб Дилан
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 23:00
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа

SPS World

  • 00:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 00:30
    KOBE BRYANT THE INTERVIEW
  • 01:30
    REAL NBA 121: KOBE 81
  • 02:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 03:00
    HARDWOOD CLASSICS LAKERS VS. BULLS 12/17/1997
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS LAKERS VS. KINGS 2001 GAME 4
  • 07:00
    HARDWOOD CLASSICS RAPTORS VS. LAKERS 01/22/2006
  • 09:00
    HARDWOOD CLASSICS LAKERS VS. PACERS 2000 GAME 4
  • 11:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 - ЭР 60 КГ, ЭМ 48 КГ ХЭСГИЙН БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 16:00
    "HOOPS FOR AFRICA" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    PRODUCTION TIME
  • 17:15
    ЖҮДО ДАШТ 2019 - НЭЭЛТИЙН АЖИЛЛАГАА
  • 18:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 - ЭР 60 КГ, ЭМ 48 КГ ШИГШЭЭ БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 20:30
    "BERNARD KING" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    USA BASKETBALL USA VS. AUSTRALIA GAME 2 TAPE
  • 23:00
    2000 NBA DUNK CONTEST
  • 23:30
    HARDWOOD CLASSICS CAVALIERS VS. RAPTORS 04/10/2000
  • 01:00
    USA BASKETBALL USA VS. AUSTRALIA GAME 2 TAPE
  • 03:00
    2000 NBA DUNK CONTEST
  • 03:30
    HARDWOOD CLASSICS CAVALIERS VS. RAPTORS 04/10/2000

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ PL 2014-2015
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №3: МАН.ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 11:30
    ONEFC: KINGDOM OF HEROES 2018
  • 14:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №3: МАН.ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 15:00
    ХЬЮСТОН - ЮТА ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ ОФФ 2018
  • 17:00
    МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ PL 2014-2015
  • 19:00
    ONEFC: KINGDOM OF HEROES 2018
  • 22:00
    ХЬЮСТОН - ЮТА ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ ОФФ 2018

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАН УУЛ ХАНГАРЬД - АЛДАР ТАНАН ГАРЬД 3-Р ТОЙРОГ
  • 10:40
    ЖҮДО ДАШТ 2019 - ЭР 60 КГ, ЭМ 48 КГ ХЭСГИЙН БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 16:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10
  • 16:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10
  • 17:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 - НЭЭЛТИЙН АЖИЛЛАГАА
  • 18:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 - ЭР 60 КГ, ЭМ 48 КГ ШИГШЭЭ БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 20:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №6
  • 21:00
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/4 ХОРОМХОН - АТЛЕТИК 220
  • 23:00
    "НААДАМ 2019" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC ХОЛМ - ШЕВЧЕНКО
  • 10:40
    ЖҮДО ДАШТ 2019 - ЭР 60 КГ, ЭМ 48 КГ ХЭСГИЙН БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 16:00
    42 TO 1 БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 - НЭЭЛТИЙН АЖИЛЛАГАА (ШУУД)
  • 18:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 - ЭР 60 КГ, ЭМ 48 КГ ШИГШЭЭ БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 20:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1044
  • 22:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #34
  • 23:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #19
  • 23:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #20

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Увс аймгийн Завхан сум "Түмэн тэмээний баяр-2019"/1-р хэсэг/
  • 12:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг Ардын жүжигчин А.Долгор
  • 13:00
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Бөхийн тойм/
  • 17:40
     Теле концерт
  • 18:00
    "Нохдын ертөнц" Баримтат кино /3,4-р анги/
  • 19:00
    Увс аймгийн Завхан сум "Түмэн тэмээний баяр-2019"/2-р хэсэг/
  • 21:00
    "Түүхийн жимээр"нэвтрүүлэг
  • 22:00
     "Сүхбаатар"  МУСК
  • 23:50
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Шилдэг цохилт" ОАК 29, 30-р анги
  • 08:30
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 17, 18-р анги
  • 11:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 44, 45-р анги
  • 13:10
    "Би робот биш" ОАК 11-р анги
  • 14:30
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.22-24-р анги
  • 17:10
    "Шилдэг цохилт" ОАК төгсгөлийн 31, 32-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 46-р анги
  • 19:40
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.25-р анги
  • 22:40
    "Хаанаас урвагч Хон Гил Дон" ОАК 19-р анги
  • 00:00
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 46-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    PRE-GAME SHOW №10 (ШУУД)
  • 00:20
    ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    ОРЛАНДО-ТОРОНТО ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №2
  • 04:30
    ДЕТРОЙТ-МИЛУОКИ ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №2
  • 06:30
    А.ВИЛЛА-ЭВЕРТОН 3-Р ТОЙРОГ
  • 08:30
    НОРВИЧ-ЧЕЛСИ 3-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    БРАЙТОН-САУТХЭМПТОН 3-Р ТОЙРОГ
  • 12:30
    FOOTBALL TALK №2 2019/20
  • 13:30
    ВОТФОРД-ВЕСТ ХЭМ 3-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    PL NETBUSTERS №2
  • 16:00
    МАН ЮТД-КРИСТАЛ П. 3-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 3-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    PRE-GAME SHOW №11 (ШУУД)
  • 20:50
    БОРНМУТ-МАН СИТИ (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    PRODUCTION TIME
  • 23:20
    ТОТТЕНХЭМ-НЬЮКАСЛ (ШУУД) 3-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    Кино бидний амьдралд /Зураглаач Г.Маш/
  • 08:30
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:50
    “Олз”-ын зочин /давталт/
  • 09:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:15
    “Тушаал” МУСК
  • 10:45
    Поп, R&B дуучин Номинжингийн цаг
  • 11:10
    Зочны цаг
  • 11:30
    “Үндэсний бахархал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Бүрэн зураглал
  • 12:15
    Монгол дууны хит /АЖ А.Долгор/
  • 12:35
    Монгол дууны хит /Дуучин С.Хишигжаргал/
  • 12:55
    “Олз”-ын зочин /давталт/
  • 13:15
    “Байгаль” зураглал
  • 13:20
    “Даяар дуурсан аваргууд” хөрөг нэвтрүүлэг /МУ-ын аварга Д.Сумъяабазар/
  • 13:40
    “Ан гөрөө-2” баримтат нэвтрүүлэг / Торгоны зам кино телевизийн гүүр төсөл/
  • 14:25
    “Татаар ажиллагаа” МУСК
  • 15:55
    “Үндэсний бахархал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Тэнгэрийн продюсер” МУСК
  • 18:00
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Олз”-ын зочин
  • 18:40
    ЦЕГ-аас сэрэмжлүүлж байна
  • 19:00
    Олзтой өдөр
  • 19:10
    “Serlion” хошин хөтөлбөр
  • 19:30
    “Дуурийн ханхүү” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:20
    “Даяар дуурсан аваргууд” хөрөг нэвтрүүлэг / МУ-ын дархан аварга, Хөдөлмөрийн баатар Д.Цэрэндорж
  • 20:40
    “Татаар ажиллагаа” МУСК
  • 22:10
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 22:15
    Шөнийн зураглал
  • 22:20
    “Тэнгэрийн продюсер” МУСК
  • 00:00
    Төрийн дуулал
  • 00:02
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Redbull- үзүүлж байна
  • 08:15
    Аэробик гимнастикийн Ази тивийн цомын тэмцээн 2019 1-р хэсэг
  • 10:15
    Монгол бахархлын өдөрт зориулсан чансаа өндөр хүсит 128 бөхийн барилдаан
  • 12:15
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Герман-Мексик тоглолт
  • 14:05
    “Спортын хатад” Фитнессийн дасгалжуулагч Б. Хулан
  • 14:35
    Азийн зуны спортын 18-р их наадам 2018: Боксын тэмцээн эмэгтэй алтан медалийн төлөө
  • 15:55
    Монгол шигшмэл хурлан морьдын Их хурд-8 уралдаан, Монгол туургатны морьтны соёлын наадам
  • 20:35
    “Шинэ-Од” хүүхдэд зориулсан зорилтот хөтөлбөр:Таеквондогийн ОУХМ Э. Энхмөрөн
  • 21:05
    Спорт-түүх: 1988 оны хөлбөмбөгчид
  • 22:05
    Бэсрэг наадам- Дорнод аймгийн Халх гол сумын хүүхдийн овоог дахин сэргээлээ
  • 22:35
    Дэлхийн тамирчин: Спортын нэрт тайлбарлагч Николай Озеров

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    “Морьтой ч болоосоы” МУСК
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 44-45-р анги
  • 14:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:30
    “Өнөр бүл” МУСК
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:00
    “Гавъяатууд ярьж байна”
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Миний ахын эхнэр” МУСК
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

IX/1606:00

Монгол ТВ

Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр

IX/1607:00

ETV HD

Тоглолтын цаг

IX/1607:00

MovieBox

"Ай Карли" ОАК (II.24,25-р анги)