МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Хайрлаарай
  • 09:50
    MNB World: “GENERATION” GANGA
  • 10:10
    “Халхын голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 1.2.3.4-р анги
  • 13:00
    “Нүүдэлчин багачууд” Хүүхдийн язгуур урлагийн их наадмаас... /4-р хэсэг/
  • 13:40
    “Анхаарах өнцөг” Мах магнаг болсны учир
  • 14:05
    Билгийн мэлмий
  • 14:40
    “Дайны тухай өгүүллэгүүд” Монголын уран сайхны кино
  • 16:10
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Бямба гарагийн саятан”
  • 17:40
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 18:20
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 18:50
    Хөгжлийн замаар: “Соёлын аялал жуулчлал”
  • 19:20
    “Уяхан замбуу тивийн наран” тасралт үгүй эгшиглэсээр...
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Тусгаар тогтнолын хэрэм” баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Заяагаар учирсан хоёр” Хятадын олон ангит кино төгсгөлийн 38.39.40-р анги

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 1,2-р анги
  • 13:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 31,32-р анги,
  • 14:40
    "бундын хатан" олон ангит кино 1-р анги
  • 15:50
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "мэс заслын тасгийнхан" хятадын олон ангит уск 39,40-р анги
  • 17:30
    "манцуйтай тамирчин
  • 18:00
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 3,4-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 2-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "мэс заслын тасгийнхан" хятадын олон ангит уск 41,42-р анги
  • 00:10
    "168 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:35
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:05
    business news
  • 11:10
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 11:15
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 11:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "би сөхрөхгүй" соак 16,17,18-р анги
  • 15:35
    "дуулах өдөр - дуун цэнгүүн"
  • 16:15
    miss mongolia - 2019
  • 17:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч"
  • 18:45
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "би сөхрөхгүй" соак 19-р анги
  • 20:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:35
    business news
  • 20:40
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "харанхуй хад" муск
  • 00:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Аварга панда” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:10
    “Роди хулганы адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    ТВ зар 151918
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Business maximum 88”
  • 13:10
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Өст гүнжийн сүнс” хүүхэлдэйн киноны 2-р анги
  • 15:00
    “Бодлын хулгайч” МУСК
  • 17:00
    “Мисс Mongolia 2019” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Миний байшин” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Хөөрөлдөөн” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК, 7-р анги
  • 22:30
    “Эр хүн болгож өгөөч” МУСК
  • 00:30
    Тоглолтын цаг
  • 01:30
    “Аварга панда” баримтат кино
  • 02:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:30
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Нар хиртсэн жил" МУСК
  • 09:10
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    "Фэмили доктор" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Хамгаалалт" УСК
  • 13:30
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 1-р бүлэг 3-р анги
  • 15:40
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 1-р бүлэг 4-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:10
    НОМИН- Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн
  • 19:30
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Алганы хээ" Ток шоу /Давталт/
  • 22:00
    "Бяцхан хүүхдүүд" УСК
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news-тойм
  • 09:00
    газар шороо уск
  • 11:10
    дайчны хаалга уск
  • 13:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 13:30
    номлогч уск
  • 15:00
    гэр-24 оак
  • 15:50
    гэр-25 оак
  • 16:30
    гэр-26 оак
  • 17:10
    гэр-27 оак
  • 18:00
    гэр-28 оак
  • 19:00
    хаагдсан нь уск
  • 20:40
    үүргэвчтэй аялал: египет
  • 21:40
    эсэргүү уск
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Хэсгийн хоёрдугаар шат FIBA ДАШТ /давталт/
  • 08:00
    Хэсгийн хоёрдугаар шат FIBA ДАШТ /давталт/
  • 10:00
    Хэсгийн хоёрдугаар шат FIBA ДАШТ /давталт/
  • 12:00
    Хэсгийн хоёрдугаар шат FIBA ДАШТ /давталт/
  • 14:05
    “Амьсгалаа түгж” УСК
  • 16:10
    Хэсгийн хоёрдугаар шат FIBA ДАШТ /шууд/
  • 18:55
    “Дуудлагын охид” МУСК
  • 20:10
    Хэсгийн хоёрдугаар шат FIBA ДАШТ /шууд/
  • 23:00
    World cup highlights show /шууд/
  • 00:10
    “Урагшаа залуусаа” МУСК
  • 01:35
    “Зүрхэнд дуссан нулимс” МУСК
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.21-22-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 46-47-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.25-26-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 7-8-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "17 нас" СОАК 2-р анги
  • 11:15
    "Дуу хоолойн нууц" баримтат кино
  • 12:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 13-14-р анги
  • 14:25
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    "Ээж" ОАК 8-9-р анги
  • 16:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:20
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 17:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "17 нас" СОАК 3-р анги
  • 20:25
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 20:45
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сансар огторгуйд өнгөрөөсөн 1 жилийн дараа" баримтат кино
  • 23:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 195,196-р анги
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАК 48-р анги
  • 12:00
    "Тахианы өд" ОАК 49-р анги
  • 13:00
    "Түмний эх студи үзүүлж байна" - Хурдан морины уралдаан
  • 14:45
    Сошиал туршилт
  • 14:50
    Хошин шог
  • 15:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 16:00
    "Тахианы өд" ОАК 50-р анги
  • 17:00
    "Тахианы өд" ОАК 51-р анги
  • 18:00
    "Тахианы өд" ОАК 52-р анги
  • 19:10
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг - "Уул уурхай"
  • 19:50
    Кино миний амьдрал
  • 20:20
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хошин шог
  • 22:00
    "Анчид" МУСК
  • 23:50
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 149, 150-р анги
  • 07:00
    "Тог тог тог" /season-6/ 7-11-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Том 4 толгой" МУСК
  • 13:05
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 26-р хэсэг
  • 13:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 128-130-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Mонгол тулгатны 100 Эрхэм" - С.Лувсангомбо БНМАУ-ын НАХЯ-ны сайд, гавьяат барилгачин, хурандаа генерал
  • 18:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season-2/ 20-22-р анги
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Солиот Эх" МУСК
  • 00:00
    "Хартын тэмцэл" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Хайртай бол хартай" МУСК
  • 11:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 14:30
    ХХ хөтөлбөр
  • 15:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Сумын атаман" МУСК
  • 17:45
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:00
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 21:25
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 22:55
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Бизнес толь"
  • 23:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр онцлох /давталт/
  • 00:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 08:40
    Масс академи үзүүлж байна
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 11:10
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр давталт
  • 12:10
    Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 17:20
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 17:50
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хөгжмийн зохиолч Х.Алтангэрэл Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Зөн билгийн тулаан 8" Дугаар4
  • 20:30
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    Баллуур нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:10
    Зөв сонголт
  • 09:40
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 10:20
    Бизнес Амжилт
  • 10:50
    Намрын синдром МУСК
  • 12:40
    Бизнес аялал
  • 13:20
    Зөв сонголт
  • 13:50
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Бизнес Амжилт
  • 16:00
    Хоёр эзний нэг зарц ОАК 32,33-р анги
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 18:40
    Дуулах өдөр
  • 19:20
    Auto time нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Бүтээлч Монголчууд /давталт/
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Үл таних эмэгтэй МУСК
  • 23:00
    Аяллын тойрог
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:00
    "Приусны Босс" МУСК
  • 09:40
    "Ай Карли" ОАК (II.11-15-р анги)
  • 11:40
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.3-5-р анги)
  • 14:00
    "Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК
  • 16:00
    "Ахмад Америк: Анхны өшөө авагч (Captain America: First Avenger)" УСК
  • 18:25
    "Өшөө авагчид (Avengers)" УСК
  • 21:30
    "Төмөр хүн 3 (Iron Man 3)" УСК
  • 00:00
    "Микроны босс" МУСК
  • 01:30
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Сагсанбөмбөгийн ДАШТ: Хэсгийн 2-р шат
  • 10:30
    "Сүлжээ" ОАК 5-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 12:45
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "One piece" Анимэ 871,872-р анги
  • 14:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #38
  • 15:15
    Хошин шог
  • 15:40
    Road to China #9
  • 15:50
    Сагсанбөмбөгийн ДАШТ: Хэсгийн 2-р шат
  • 18:20
    Амжилтын үндэс
  • 18:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #39
  • 19:45
    Сагсанбөмбөгийн ДАШТ: Хэсгийн 2-р шат
  • 22:20
    "Urban Talk" Энтэртайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Сагсанбөмбөгийн ДАШТ. Хэсгийн 2-р шат
  • 02:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хошин шог" - Маск
  • 09:50
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 13:00
    "Би өөрөөрөө төрнө" нэвтрүүлэг 21-р хэсэг
  • 14:00
    "Step-Steps-Монгол аялал"
  • 15:00
    "Хайрлаж болох уу" МУСК
  • 16:50
    "We one finish" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Эх орон 100 100" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэлхийн хотууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Аюултай харилцаа" МУСК
  • 23:40
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" ТОЙМ хөтөлбөр
  • 09:00
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:30
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор
  • 10:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Дайчдын хаалга" УСК
  • 12:50
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 13:20
    "Завхан аймгийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Учралын баяр - 2
  • 15:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 3,4,5-р анги /давталт/
  • 17:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:00
    Их Засаг ОУИС-Япон орноор
  • 19:05
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 19:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 21:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Валериан ба мянган гарагсийн хот" УСК
  • 00:35
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 45- 47-р анги
  • 09:20
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 10:20
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 1-р анги
  • 12:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 35-40-р анги
  • 17:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хамтдаа загасчилъя"
  • 18:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Би амьдралд хайртай"
  • 20:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 41-р анги
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 2-р анги
  • 23:00
    "Амьдралоги" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 22:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 08:20
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 08:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    “Миний хөрш Тоторо" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 12:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:02
    “Миний хөрш Тоторо" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 15:40
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 17:02
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 17:25
    “Далайгаар аялагч” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:55
    Da Vinci Kids - "Тоглоомын түүх"
  • 19:05
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:35
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Бүх зүйл” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    МҮОНТ-ийн шинэ уран бүтээл:“Халх голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 1,2-р анги
  • 11:40
    “Алсын хараа 25” Дундаж давхаргыг нэмэгдүүлэх боломж... /давталт/
  • 12:40
    Анхаарах өнцөг: Мал магнаг болсны учир...
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    16 мм-ийн кино фонд: “Жаргалтай бага нас” баримтат кино 1982 он.
  • 14:00
    Хөгжлийн замаар: “Соёлын аялал жуулчлал...”
  • 14:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Далай” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 17:00
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Хөндөх сэдэв: Хичээлийн шинэ сурагч, шинэ оюутан...
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол, Куба, Латин Америкийн харилцаа” Ахмад дипломатч Г.Төмөрчулуун оролцов.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    МҮОНТ-ийн шинэ уран бүтээл:“Халх голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 3,4-р анги
  • 22:20
    Онцгой дуудлага
  • 22:40
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Шинэ ном
  • 10:10
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:50
    "Гарын таван хуруу" МУСК
  • 12:35
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:05
    "Монголын сайхан орноор"
  • 14:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"- Ж.Гүррагчаа
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Монголын сайхан орноор"
  • 18:25
    "Тоглолтын цаг"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:00
    "Монголын сайхан орноор"
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    HARDWOOD CLASSICS KINGS VS. MAVERICKS 2002 GAME 4
  • 02:00
    BIG GAME JAMES WORTHY
  • 02:30
    RODMAN REVEALED
  • 03:00
    HALL OF FAME RED CARPET SHOW - TAPE
  • 04:00
    2019 NAISMITH MEMORIAL BASKETBALL HALL OF FAME CEREMONY
  • 07:00
    BILL RUSSELL: RED AND ME
  • 07:30
    SHAQTIN A FOOL: OLD SCHOOL
  • 08:00
    HARDWOOD CLASSICS SIXERS VS. BUCKS 1986 GAME 7
  • 10:00
    HALL OF FAME RED CARPET SHOW - TAPE
  • 11:00
    2019 NAISMITH MEMORIAL BASKETBALL HALL OF FAME CEREMONY
  • 14:00
    BBALLOGRAPHY: DAVE BING
  • 14:30
    BBALLOGRAPHY: BOB PETTIT
  • 15:00
    BBALLOGRAPHY: DOLPH SCHAYES
  • 15:30
    BBALLOGRAPHY: OSCAR ROBERTSON
  • 16:00
    NBA FINALS 40TH ANNIVERSARY 1976 SUNS VS. CELTICS
  • 18:00
    HALL OF FAME RED CARPET SHOW - TAPE
  • 19:00
    2019 NAISMITH MEMORIAL BASKETBALL HALL OF FAME CEREMONY
  • 22:00
    LAST NIGHT OF THE ABA
  • 22:30
    NBA SPECIAL THE DOCTOR JULIUS ERVING

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-НОРВИЧ PL 2014-2015
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №22: БӨРНЛИ-МАН.ЮТД 2009/10
  • 11:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #1
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №22: БӨРНЛИ-МАН.ЮТД 2009/10
  • 14:00
    ЖҮДО-ДАШТ 2018 ӨДӨР 7
  • 16:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-НОРВИЧ PL 2014-2015
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №22: БӨРНЛИ-МАН.ЮТД 2009/10
  • 19:00
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #1
  • 21:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №22: БӨРНЛИ-МАН.ЮТД 2009/10
  • 21:30
    ЖҮДО-ДАШТ 2018 ӨДӨР 8

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "МАЗАЛА ЛИГ" 1-Р ТОЙРОГ ХАНГАРЬД - АТЛЕТИК 220
  • 11:00
    "PRO QUAILIFER MONGOLIA" ТЭМЦЭЭН
  • 15:30
    ЙОРДАН - ФРАНЦ САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 17:30
    БРАЗИЛ - МОНТЕНЕГРО САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 19:30
    ЖҮДО ДАШТ 2019 ТОЙМ - ӨДӨР 5
  • 19:50
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 20:00
    A4-B4 (ШУУД) САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 22:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #6
  • 22:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2005 ОН
  • 23:30
    MCBA "ROAD TO FINALS" НЭВТРҮҮЛЭГ

SPS Fight

  • 00:00
    THE HURT BUSINESS БАРИМТАТ КИНО
  • 02:00
    UFC 242: ХАБИБ-ПОЙРИЕР (ШУУД)
  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ЖОАННА-КЛАУДА
  • 12:00
    ONE: СИНГАПУР-HEART OF THE LION
  • 15:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1046
  • 17:00
    DAWG FIGHT БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 1
  • 20:00
    UFC: АНДРАДЕ-ЖАН
  • 23:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #36
  • 23:30
    ONE WARRIOR SERIES 3-5

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр
  • 09:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    Увс аймгийн Завхан сум "Түмэн тэмээний баяр-2019"/2-р хэсэг/
  • 12:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёлын дээж" 7 хоногийн шилдэг дуунууд
  • 14:00
     Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн үндэсний бөхийн барилдаан
  • 17:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг Хүүхэн шүүлэнгийн хээр
  • 18:00
    "Нохдын ертөнц" Баримтат кино /3,4-р анги/
  • 19:00
    "Гийнгоо" уралдаанч хүүхдийн хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:30
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 21:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"нэвтрүүлэг
  • 22:00
     "Мөрөөдөгч" УСК
  • 23:40
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 25, 26-р анги
  • 08:40
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 2-р анги
  • 09:40
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 17, 18-р анги
  • 10:50
    "Танхай номлогч" ОАК 4-6-р анги
  • 14:10
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.36-38-р анги
  • 16:40
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 17:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 27, 28-р анги
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 19, 20-р анги
  • 20:15
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.39-р анги
  • 23:10
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 3-р анги
  • 00:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 19, 20-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    A3-B4 САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 02:00
    ЧЕЛСИ-ЛЭСТЕР 2-Р ТОЙРОГ
  • 04:00
    ПУЭРТО РИКО-ТУНИС САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 06:00
    НОРВИЧ-ЧЕЛСИ 3-Р ТОЙРОГ
  • 08:00
    PL WORLD №5
  • 08:30
    C3-D4 САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 10:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №23: САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 2000/01
  • 11:00
    ЭВЕРТОН-ВОЛВЕРХЭМПТОН 4-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №17: АРСЕНАЛ-ЧЕЛСИ 1996/97
  • 13:30
    F3-E4 САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 15:30
    PRODUCTION TIME
  • 15:50
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 16:00
    C4-D4 (ШУУД) САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 18:00
    G3-H4 САГСАНБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2019
  • 20:00
    "ROAD TO CHINA" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ
  • 21:00
    АРСЕНАЛ-ТОТТЕНХЭМ 4-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    FOOTBALL TALK №2

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:50
    “Байгаль” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:55
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 09:10
    9-р сарын цаг агаарын урьдчилсан мэдээ
  • 09:15
    Star`s shop
  • 09:20
    “Гайхамшигт байгаль” баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Олзын зочин
  • 10:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 10:30
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 4-р анги /давталт/
  • 11:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:20
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 5-р анги /давталт/
  • 12:05
    Олзтой цаг
  • 12:15
    Монгол дууны хит
  • 13:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 13:25
    Гадаад дууны цаг
  • 14:25
    “Хүргэн хүү” МУСК
  • 15:30
    Зочны цаг /давталт/
  • 15:50
    Кино бидний амьдралд нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:55
    “Ээж” хошин хөтөлбөр
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:20
    “Олз”-ын зочин /давталт/
  • 18:40
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 19:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:30
    “Macro room” үзүүлж байна
  • 19:35
    Star`s shop
  • 19:40
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    “Үндэсний үйлдвэрлэгч ба цахим их дэлгүүр”
  • 20:30
    “Цахилгаан цахив” сэрэмжлүүлэг
  • 20:32
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:40
    Дэлхий дээрх хачирхалтай газрууд /Баримтат нэвтрүүлэг/
  • 21:25
    “Луйвар” МУСК
  • 22:52
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 23:00
    Төрийн дуулал
  • 23:02
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р их наадмын шигшээ тэмцээний өмнө
  • 07:35
    Эрийн хийморь: Дорнод аймгаас бэлтгэв
  • 08:20
    Спорт таны амралтанд: Монгол Говь-2019 мото аялал
  • 09:20
    Бахархал: Сагсан бөмбөгийн дасгалжуулагч О. Баярцогт
  • 09:55
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Хүндийн өргөлт охидын 59, 64, хөвгүүдийн 67,кг-ийн урьдчилсан болон шигшээ -шууд
  • 12:05
    Спорт хобби: Олон улсын хэмжээний мастер М. Эрдэнэ
  • 12:30
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Хүндийн өргөлт охидын 71, +71 кг, хөвгүүдийн 73, 81, +81 кг-ийн урьдчилсан болон шигшээ -шууд
  • 20:30
    Уухай: Манлайн баясгалан их аварга Х. Шаравжамц
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ тойм
  • 21:20
    Спорт таны амралтанд: Повер мастер кросс-2019 тэмцээн
  • 22:20
    Хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээний тойм
  • 22:35
    Спорт таны амралтанд: Олимпын таеквондогийн бага нас, өсвөр үеийн УАШТ 4-р хэсэг

Олон Саналтай

IX/1606:00

Монгол ТВ

Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр

IX/1607:00

ETV HD

Тоглолтын цаг

IX/1607:00

MovieBox

"Ай Карли" ОАК (II.24,25-р анги)