МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “София” Оросын олон ангит уран сайхны кино 1,2,3-р анги
  • 11:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 12:00
    “Халхын голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 1,2-р анги
  • 13:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 13:30
    “Мартагдашгүй намар” Монголын уран сайхны кино
  • 14:35
    “Бүсгүй миний хайр” концерт
  • 15:00
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:30
    MNB World: “Talk show”
  • 16:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Билгийн мэлмий
  • 17:00
    “Зогсошгүй”
  • 17:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 18:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 19:00
    Монгол орны генетик нөөцийг ашиглах хууль эрхзүйн орчны хэрэгцээ шаардлага
  • 19:10
    Робокон-2019
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол гоо-2019” /давталт/
  • 22:30
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:35
    “Төмөр Иван” ОХУ-ын уран сайхны кино

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 13,14-р анги
  • 12:40
    "бундын хатан" олон ангит кино 3,4,5-р анги
  • 15:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "20-р зууны дуунууд-2015"
  • 17:10
    "агуу хайр" японы олон ангит киноны кино 4-р анги
  • 18:10
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 15,16-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 8-р анги
  • 21:00
    "ижий минь"
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "агуу хайр" японы олон ангит киноны кино 5-р анги
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:35
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "яаяа зук хоёр"
  • 09:25
    ахмадын баяр - 2019
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:00
    "баянмөнхийн блог" фитнесийн зөвөлгөө
  • 12:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:40
    business news
  • 12:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "нар сарны тэврэлт" соак 1,2-р анги
  • 15:35
    ахмадын баяр - 2019
  • 15:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 16:05
    business news
  • 16:10
    miss mongolia - 2019
  • 17:10
    "амрыг эрье"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 19:00
    "нар сарны тэврэлт" соак 5-р анги
  • 20:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:35
    business news
  • 20:40
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "зэвүүн яриа"
  • 23:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Далайн гүний эрдэнэс” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:50
    “Дорнын зурлага”
  • 08:00
    “Балто чонын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:20
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 29-р анги
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Пирүсийн босс” МУСК
  • 11:35
    “Гарц” нэвтрүүлэг
  • 12:15
    “Бяцхан чөтгөр Деннис” хүүхдийн кино
  • 13:45
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 14:15
    “Тоо юу сүлд үү?” 3-р хэсэг /давталт/
  • 15:00
    “Мисс Mongolia 2019” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Хошин шог үзүүлж байна” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Үндсэн хуулийн хэлэлцүүлэг” цуврал нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 17:00
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Beat the champions”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Энэ Их Хурал Үндсэн хуулийн өөрчлөлтийг хийх чадамжтай юу?” /шууд хэлэлцүүлэг /
  • 22:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК, 6-р анги
  • 23:30
    “Тоо юу сүлд үү?” 4-р хэсэг
  • 00:10
    “Байгалийн зураглаачид” баримтат кино
  • 01:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 02:50
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    "Фэмили доктор" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Газар дэлхий" баримтат кино
  • 12:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 463- 467-р анги
  • 14:00
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 1-р бүлэг 5-р анги
  • 14:50
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 1-р бүлэг 6-р анги
  • 15:40
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 1-р бүлэг 7-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Action" Making movie нэвтрүүлэг "37-р точка"
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Аригатоо Хэйсэй - Рэйва эрин" аяллын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амьдрал" УСК
  • 00:00
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 10:00
    адтай жаалууд 3-4 оак
  • 10:40
    адтай жаалууд 3-5 оак
  • 11:20
    ахмадын баяр 2019
  • 11:40
    адтай жаалууд 3-6 оак
  • 12:20
    адтай жаалууд 3-7 оак
  • 13:00
    адтай жаалууд 3-8 оак
  • 13:40
    агаараар гүйцгээе-3
  • 14:10
    сонголт-21 оак
  • 15:00
    сонголт-22 оак
  • 15:40
    сонголт-23 оак
  • 16:20
    сонголт-24 оак
  • 17:00
    сонголт-25 оак
  • 17:40
    бодит тайлбар
  • 18:40
    ахмадын баяр 2019
  • 19:00
    инээдмийн толь
  • 19:30
    хайрын хүч
  • 20:30
    sbn news-тойм
  • 21:30
    шийдэл хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    залуу мөрдөгчид муск
  • 00:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Зөн билгийн тулаан Монголд” шоу /тусгай дугаарууд 1-5/
  • 08:20
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /1-4/
  • 10:00
    Хагас шигшээ FIBA ДАШТ /давталт/
  • 12:00
    Хагас шигшээ FIBA ДАШТ /давталт/
  • 14:00
    “Мора” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    7-р байрын төлөө FIBA ДАШТ /шууд/
  • 18:15
    “Медипас эмнэлэг” үзүүлж байна
  • 18:45
    “Гайхамшигт уран дархчууд 2” Торгоны зам цувралаас
  • 19:30
    5-р байрын төлөө FIBA ДАШТ /шууд/
  • 22:30
    "Гэр бүлийн зоог 2" Торгоны зам цувралаас
  • 23:00
    World cup highlights show /шууд/
  • 00:20
    "Лайпциг - Байерн Мюнхен" Бундеслиг 4-р тойрог /шууд/
  • 02:30
    FIBA ДАШТ 2019
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.24-25-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 49-50-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.2-3-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 15-16-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "17 нас" СОАК 8-р анги
  • 11:15
    "Сансар огторгуйд өнгөрөөсөн 1 жил" баримтат кино
  • 12:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 16-17-р анги
  • 14:25
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    "Ээж" ОАК 13-14-р анги
  • 16:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:25
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 16:50
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "17 нас" СОАК 9-р анги
  • 20:25
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 20:45
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Солиот эх" МУСК
  • 23:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 10:00
    "Тахианы өд" ОАК 53-р анги
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАК 54-р анги
  • 12:00
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 193-197-р анги
  • 13:00
    "Түмний эх студи үзүүлж байна" - Хурдан морины уралдаан
  • 14:45
    "Бүтээгчид"
  • 14:50
    Хошин шог
  • 16:00
    "Тахианы өд" ОАК 55-р анги
  • 17:00
    "Тахианы өд" ОАК 56-р анги
  • 18:00
    "Тахианы өд" ОАК 57-р анги
  • 19:00
    Хошин шог
  • 20:00
    Ахмадын баяр-2019
  • 20:20
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" нэвтрүүлэг – Уул уурхай
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • 23:50
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Анна хаан хоёр"' хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    "Камелот"' хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Мулан"' хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Миний цорын ганц" СОАК 5-р анги
  • 13:10
    Хүрээлэн амьд ертөнц 15-р хэсэг
  • 13:40
    Хуурай эгч дүүс СОАК 1-2-р анги
  • 16:00
    "Чимээгүй номын сан-2" шоу нэвтрүүлэг 1-р дугаар
  • 16:30
    "Каюу" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 1-12-р анги
  • 17:30
    "Эртний олимпын наадам" баримтат кино
  • 18:30
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг 1-р дугаар
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 6-р анги
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ойн гүнд" УСК
  • 23:50
    "Амьдралоги" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    "Бизнес толь"
  • 09:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Их замын тоос" МУСК
  • 11:00
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 11:30
    ХХ хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монгол хурим дэлхийд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 15:35
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "15 раунд" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Өндөр ээж" МУСК
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Анирлагч" МУСК
  • 00:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Бизнес толь"
  • 01:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 08:00
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 08:40
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 11:10
    Уран сайхны кино
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 14:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Баллуур нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 19:10
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    Масс академи үзүүлж байна
  • 20:30
    "Зөн билгийн тулаан 8" Дугаар 5
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:00
    Миний Улаанбаатар - Эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Тэд бидний төлөө-Бид тэдний төлөө
  • 10:30
    Ахмадын баяр -2019
  • 10:45
    Аки башё
  • 11:10
    Бизнес Амжилт
  • 11:40
    Намрын Хит -2019 промо
  • 12:00
    "Галзуу хот" шоу драм үзүүлж байна
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Зөв сонголт
  • 13:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Бизнес Амжилт
  • 16:20
    Дурласны маргааш МУСК
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 18:40
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Намрын Хит -2019 промо
  • 19:20
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:00
    Эрдэнэт хот Медипас эмнэлэг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Намрын Хит -2019 промо
  • 22:00
    Ахмадын баяр -2019
  • 22:15
    Аки башё
  • 22:50
    Нар ойрхон жаргадаг МУСК
  • 00:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 01:00
    Аяллын тойрог
  • 01:50
    Зөв сонголт
  • 02:20
    Бизнес Амжилт
  • 02:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 10:40
    "Ай Карли" ОАК (II.16-20-р анги)
  • 12:40
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (I.6,7-р анги)
  • 14:20
    "Тор: Харанхуй ертөнц (Thor: The Dark World)" УСК
  • 16:20
    "Ахмад Америк: Өвлийн цэрэг (Captain America: The Winter Soldier)" УСК
  • 18:45
    "Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК
  • 21:30
    "Ахмад Америк: Иргэний дайн (Captain America: The Civil War)" УСК
  • 00:20
    "Made in Ulaanbaatar" МУСК
  • 01:50
    "Өшөө авагчид: Ултроны эрин үе (Avengers: Age of Ultron)" УСК
  • 04:05
    "Хүн шоргоолж (Ant-Man)" УСК
  • 05:50
    "Ахмад Америк: Иргэний дайн (Captain America: The Civil War)" УСК

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Чимх инээд" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Найзын хүсэлт" УСК
  • 12:10
    "Step-Steps-Монгол аялал"
  • 13:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 6 хэсэг
  • 14:00
    "Single Ladies 1" МУСК
  • 16:00
    "Хошин шог"-Шинэ үе
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Яараад яахав дээ" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Багш хөгжлийн академи -2019" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Сармагчны хаан-2" УСК
  • 23:20
    "Чимх инээд" үзүүлж байна
  • 23:50
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Их Засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 10-р анги
  • 11:05
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 11:35
    "Монголоо дуулъя" теле концерт
  • 12:30
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 6,7-р анги /давталт/
  • 15:45
    "Морь буусан шагай-2018" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 18:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" ТОЙМ хөтөлбөр
  • 21:30
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Лондонгийн уналт" УСК
  • 23:55
    "Халуун цэг" ТОЙМ хөтөлбөр
  • 00:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 09:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 10:30
    Марчаахай
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 1-р анги
  • 12:00
    "Сайн байна уу Захирлаа" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ардын багш минь ачит ээж минь танаа" баримтат кино
  • 14:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 7-р анги
  • 15:00
    "Сэтгэл татам Санкт-Петербург" баримтат кино
  • 16:00
    "Амьдрал чамд хайртай" тоглолт
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 19:26
    "Хамтдаа загасчилъя"
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 2-р анги
  • 21:00
    "Жигүүр Гранд Групп-30 жил" баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 8-р анги
  • 23:00
    "Хөөрхөн шулам" МУСК
  • 00:35
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:55
    "РЕКЛАМ"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 22:00
    "Манайд хоноё"
  • 23:00
    "РЕКЛАМ"
  • 23:05
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:40
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 08:25
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх”
  • 08:35
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    "Big hero” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    “Брүмиз” олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Сай Кюү"
  • 14:05
    "Big hero” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 15:55
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    “Мини нинжа” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:55
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 19:15
    Da Vinci Kids - "Төгс нотолгоо"
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:35
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Онцлох зочин
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:40
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: Багануур-Залуусын хот /1981 он/
  • 11:10
    Халуун сэдэв
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 13:50
    Эрүүл мал-Монголын баялаг
  • 14:00
    Спорт хобби: Үндэсний бөхийн тайлбарлагч Б.Цогтбаатар
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 14:45
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Хүрээлэн амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:50
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 16:00
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Нээлттэй засаг
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Хөгжлийн замаар: “Соёлын бодлого...”
  • 19:50
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Хөндөх сэдэв: Замын түгжрэл бууруулах гарц...
  • 21:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:40
    Бүтээл байгуулалтын цаг
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Робокон 2019” олон улсын тэмцээн
  • 22:55
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:55
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 09:30
    " 7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:00
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 10:30
    "Тоглолтын цаг"
  • 11:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:30
    "Хуурнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 12:30
    "Бидний гэр-2" Баримтад кино
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Эрчим хүчний ирээдүй" Баримтад кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Тоглолтын цаг"
  • 16:10
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"- Д.Дагвадорж
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Монголын сайхан орноор"
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны амралтанд"
  • 19:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 20:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 20:35
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:10
    "Намар нахиалсан мод" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    DUNK CONTEST: 2004 NBA
  • 01:30
    DUNK CONTEST: 2005 NBA
  • 02:00
    HARDWOOD CLASSICS 2010 NBA ALL-STAR GAME
  • 04:00
    HARDWOOD CLASSICS 2011 NBA ALL-STAR GAME
  • 06:00
    DUNK CONTEST: 2008 NBA
  • 06:30
    DUNK CONTEST: 2009 NBA
  • 07:00
    DUNK CONTEST: 2010 NBA
  • 07:30
    DUNK CONTEST: 2011 NBA
  • 08:00
    HARDWOOD CLASSICS 2001 NBA ALL-STAR GAME
  • 10:00
    NBA GAMETIME LIVE
  • 10:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 11:00
    DUNK CONTEST: 2012 NBA
  • 11:30
    DUNK CONTEST: 2013 NBA
  • 12:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 12:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 13:00
    HARDWOOD CLASSICS 2003 NBA ALL-STAR GAME
  • 15:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    DUNK CONTEST: 2010 NBA
  • 16:30
    DUNK CONTEST: 2011 NBA
  • 17:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 17:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 18:00
    HARDWOOD CLASSICS 2001 NBA ALL-STAR GAME
  • 20:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 21:00
    DUNK CONTEST: 2012 NBA
  • 21:30
    DUNK CONTEST: 2013 NBA
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    HARDWOOD CLASSICS 2003 NBA ALL-STAR GAME

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.СИТИ-ВЕСТ ХЭМ PL 2015-2016
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №2: МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 2008/09
  • 11:30
    ONEFC: PURSUIT OF POWER 2019
  • 15:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №2: МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 2008/09
  • 15:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #3
  • 17:30
    ONEFC: PURSUIT OF POWER 2019
  • 21:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №2: МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 2008/09
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    МАН ЮТД - ЛЭСТЕР (ШУУД) 5-Р ТОЙРОГ

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 - ӨДӨР 6
  • 11:30
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/4 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ УЛААНБААТАР СИТИ - ХАНГАРЬД
  • 13:30
    ШИНЭ ҮНДСЭН ХУУЛЬ БАТЛАГДСАНЫ 27 ЖИЛИЙН ОЙН БАРИЛДААН
  • 18:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2011 ОН
  • 19:30
    ДЭЭД ЛИГ ПЛЕЙОФФ -2019 ТАНАН ГАРЬД - ТӨВ УРГАЦ ТОГЛОЛТ#7
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    ТОТТЭНХЭМ - КРИСТАЛ ПАЛАС (ШУУД) 5-Р ТОЙРОГ

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 238: СЕХУДО-МОРАЕС
  • 12:00
    ONE: ТОКИО-A NEW ERA
  • 15:00
    WWE MONDAY RAW 1372
  • 17:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 1
  • 18:00
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 1
  • 18:15
    ЖҮДО ТЕЛ АВИВЫН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 3
  • 20:45
    ONE WEEKLY ДУГААР #37
  • 21:15
    ЖҮДО ДАШТ 2019 ТОЙМ
  • 21:45
    UFC 237: НАМАЮНАС-АНДРАДЕ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Амьдрал" баримтат кино
  • 10:00
    Арын хангайн шигшмэл хурд-V
  • 12:00
    "Хүлгийн үүрсээнд" нэвтрүүлэг ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 14:00
    "Сувд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Монгол Тулгатны 100 эрхэм” - М.Даваажаргал
  • 18:30
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бурхад галзуурсан юм шиг байна"УСК /1-р анги/
  • 23:50
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 37, 38-р анги
  • 08:40
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 8-р анги
  • 09:40
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 29, 30-р анги
  • 11:00
    "Танхай номлогч" ОАК 7-9-р анги
  • 14:20
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.40-42-р анги
  • 16:55
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 17:10
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 39, 40-р анги
  • 18:55
    Задгай блок
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 31, 32-р анги
  • 20:20
    Задгай блок
  • 20:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Танхай номлогч" ОАК 12-р анги
  • 21:45
    Задгай блок
  • 21:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.45-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 9-р анги
  • 00:20
    "Танхай номлогч" ОАК 12-р анги
  • 01:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 31, 32-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    МАН ЮТД-ЧЕЛСИ 1-Р ТОЙРОГ
  • 02:00
    ПОРТЛАНД-ДЭНВЭР ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №1
  • 04:00
    АРСЕНАЛ-БӨРНЛИ 2-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    ПОРТЛАНД-ДЭНВЭР ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №2
  • 08:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №38: ТОТТЕНХЭМ-АРСЕНАЛ 2003/04
  • 08:30
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-БӨРНЛИ 3-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    "HORNETS: WHERE THE BUZZ BEGAN" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 11:00
    ТОРОНТО-ФИЛАДЕЛЬФИА ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №3
  • 13:00
    PL WORLD №5
  • 13:30
    МАН ЮТД-КРИСТАЛ.П 3-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    "TEAMMATES FOREVER" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    МИЛУОКИ-БОСТОН ПЛЭЙ-ОФФ ТОГЛОЛТ №3
  • 18:00
    PL MATCHPACK №5
  • 18:30
    PRE-GAME SHOW №15 (ШУУД)
  • 19:20
    ЛИВЕРПҮҮЛ-НЬЮКАСЛ (ШУУД) 5-Р ТОЙРОГ
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-ЧЕЛСИ (ШУУД) 5-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:50
    “Байгаль” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:55
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 09:10
    Цаг агаарын урьдчилсан мэдээ
  • 09:15
    Star`s shop
  • 09:20
    Дэлхий дээрх хачирхалтай газрууд /Баримтат нэвтрүүлэг/
  • 10:05
    Олзын зочин
  • 10:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 10:30
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 6,7-р анги /давталт/
  • 12:05
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:15
    Гадаад дууны цаг
  • 12:30
    “Уурхай” баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Кино бидний амьдралд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 8,9-р анги /давталт/
  • 15:05
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 15:15
    Олзтой цаг
  • 15:25
    Орос дууны цаг
  • 16:00
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 10,11-р анги /давталт/
  • 17:35
    Кино бидний амьдралд нэвтрүүлэг
  • 17:55
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:05
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    Star`s shop
  • 18:30
    Зочны цаг /давталт/
  • 18:50
    “Гайхамшигт байгаль” баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:35
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 20:00
    “Үндэсний үйлдвэрлэгч ба цахим их дэлгүүр”
  • 20:10
    “Macro room” үзүүлж байна
  • 20:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:25
    Star`s shop
  • 20:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:40
    “Валентин” МУСК
  • 22:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:40
    Төрийн дуулал
  • 22:45
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Redbull- үзүүлжбайна
  • 08:50
    Спорт-телесэтгүүл
  • 09:20
    Аэробик гимнастикийн Ази тивийн цомын тэмцээн 2019 1-р хэсэг
  • 11:20
    Спорт хобби: “Монголын чопперчин ахан дүүс” холбооны тэргүүн Ш. Сүхбаяр
  • 11:38
    “Мюнхэн-2019” Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн:Хийн урт бууны холимог багийн 10 метрийн дасгал
  • 12:23
    Аваргууд: Олон улсын хэмжээний мастер Ц. Амаржаргал
  • 12:55
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Бокс-шууд
  • 18:05
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1962, 1966 он
  • 19:00
    Бөхийн “Увс нуур” галын 20 жилийн ойн нэрэмжит Самбо бөхийн шилдэг багуудын барилдаан
  • 19:55
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн Өргөн сумын Аймгийн алдарт уяач Б. Хүүхнээ
  • 20:29
    “Уухай” үндэсний сурын хүндэт мэргэн Т. Батмөнх
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Бахархал
  • 21:50
    “Спорт-Оюуны өмч” тусгай сурвалжлага
  • 22:00
    Хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээний тойм
  • 22:15
    Буудлага спортын дэлхийн цомын тэмцээн: Эрэгтэйчүүдийн 3 байрлалт 50 метрийн шигшээ буудлага

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    3x3 ОЮУТАНЫ АЗИЙН АВАРГА
  • 13:00
    3х3 ИХ ДУУЛГА
  • 15:00
    3Х3 СҮХБААТАР ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ |ШУУД|
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 21:30
    3Х3 АЗИЙН КЛУБУУДЫН АВАРГА
  • 00:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    “Миний ахын эхнэр” МУСК
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 56-58-р анги
  • 15:05
    “Аригато хэйсэй” аяллын нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Уран сайхны кино
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:00
    Мөрөөдлийн аялал
  • 19:30
    “Аригато хэйсэй” аяллын нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Үйл явдал” ярилцлагын цаг
  • 22:30
    “Ард Аюуш” МУСК
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

IX/1606:00

Монгол ТВ

Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр

IX/1607:00

ETV HD

Тоглолтын цаг

IX/1607:00

MovieBox

"Ай Карли" ОАК (II.24,25-р анги)