МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “София” Оросын олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 10:00
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 10:20
    “Зогсошгүй” Цохивор хөгжимчин Б.Ганхөлөг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Эх орны төлөө
  • 14:30
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөгөөс: “Дархан хилийн мөнхийн аялгуу” концерт
  • 15:15
    MNB World: “Talk show”
  • 15:50
    Урлан
  • 16:00
    “Улаан уулс” Оросын олон ангит кино төгсгөлийн 12-р анги
  • 16:50
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 17:30
    “Ерөнхийлөгчийн онгоц” баримтат кино
  • 18:10
    Онцгой дуудлага
  • 18:30
    “Жив Жив” бага насныханд зориулав
  • 18:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 19:00
    Монголын хилчдийн өдөрт зориулав: “Би бид байхын учир” Монгол Шарын даваа
  • 19:30
    “Гайхамшигт бүжиг” И.А.Моисеевын нэрэмжит ОХУ-ын Ардын бүжгийн эрдмийн чуулгын тоглолтоос
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол /шууд/
  • 21:50
    “Мартах учиргүй” Гал голомт хөдөлгөөний тэргүүн Д.Мөнхөө
  • 22:25
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:30
    “София” Оросын олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 23:25
    Судар бичгийн алтан сан: “Үйсэн бичиг”
  • 23:55
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:50
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 19,20-р анги
  • 11:50
    "бундын хатан" олон ангит кино 10-р анги
  • 12:50
    "уих-ын даргын шууд ярилцлага: ард нийтийн санал асуулга"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "ахмад жүжигчдийн мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг 1,2
  • 16:30
    "агуу хайр" японы олон ангит кино 7-р анги
  • 17:30
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 21,22-р анги
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 11-р анги
  • 21:10
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:10
    "агуу хайр" японы олон ангит кино 8-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    ахмадын баяр - 2019
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:50
    business news
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "нар сарны тэврэлт" соак 7-р анги
  • 12:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "сайн, муу хулгайч" соак 35-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 15:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:55
    "miss mongolia - 2019"
  • 17:00
    ахмадын баяр - 2019
  • 17:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    "tvmall"
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "топ сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    "нар сарны тэврэлт" соак 8-р анги
  • 20:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:35
    business news
  • 20:45
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "сайн, муу хулгайч" соак 36-р анги
  • 23:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Ерусалим хуучин хот” баримтат кинo
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Буддын сургаал айлдварын цоморлиг” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 30-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:25
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Хөвгүүд” олон ангит УСК,10-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү” япон анимэ, 2-р анги
  • 11:35
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг
  • 12:15
    “Тоо юу сүлд үү?” 6-р хэсэг
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадам, 1-р шат
  • 14:00
    “Ахмадын баяр 2019”нэвтрүүлэг
  • 14:15
    “Business maximum 88”
  • 14:20
    “Миний байшин” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,48-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” танин мэдэхүйн хүүхэлдэйн киноны 6-р анги
  • 16:37
    “Хаикюү” япон анимэ, 2-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:15
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 38-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Спортын мэдээ мэдээлэл” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Дуатлон спорт” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Ард нийтийн санал асуулга: МАН –ын тулгалт уу,,ард түмний сонголт уу?” /шууд хэлэлцүүлэг /
  • 22:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК, 9-р анги
  • 23:30
    “Тоо юу сүлд үү?” 7-р хэсэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    “Ерусалим хуучин хот” баримтат кинo
  • 02:30
    Тоглолтын цаг
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Хөтөч" ОАК 7-р анги
  • 09:10
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Date хийх үү" шоу нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Луйвар" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 481,482-р анги
  • 14:10
    "Хөтөч" ОАК 8-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 1-р бүлэг 10-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 483,484-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:10
    "Ахмадын баяр 2019" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Микроны босс" МУСК
  • 00:40
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 09:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    сонголт-26 оак
  • 10:50
    мөнхийн хайр-6 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    ахмадын баяр 2019
  • 13:15
    адтай жаалууд 3-9 оак
  • 14:00
    хайрын хүч
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 16:00
    business time
  • 16:15
    ахмадын баяр 2019
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    адтай жаалууд 3-10 оак
  • 19:15
    ахмадын баяр 2019
  • 19:30
    сонголт-27 оак
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр -7 оак
  • 22:45
    сонголт-27 оак
  • 23:35
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /15/
  • 06:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.3,4/
  • 07:40
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /3,4/
  • 08:30
    Мэдээ
  • 09:30
    "Амьдралын блюз" ОАК 1-р анги
  • 10:30
    "Америкийн шинэ топ модел" шоу /24.1/
  • 11:15
    Инсү хатан" ОАК 1,2-р анги
  • 13:15
    “Гайхамшигт аялал” /1/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Сайн аав" МУСК
  • 16:10
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 16:45
    "37-р точка" МУСК бүтсэн түүх
  • 17:00
    "Амьдралын блюз" ОАК 2-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /2.16/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /10/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Америкийн шинэ топ модел" шоу /24.2/
  • 21:30
    “Улаан бал” ярилцлага
  • 22:40
    "Инсү хатан" ОАК 3-р анги
  • 23:50
    “Эр хүн болгож өгөөч " МУСК
  • 01:30
    Мэдээ
  • 02:30
    "Амьдралын блюз" ОАК 2-р анги
  • 03:30
    "Гайхамшигт уран дархчууд 1" Торгоны зам цувралаас
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.29-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 21-22-р анги
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.7-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /4-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /4-р хичээл/
  • 09:55
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "17 нас" СОАК 11-р анги
  • 11:15
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 11:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /4-р хичээл/
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 21-р анги
  • 13:15
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /4-р хичээл/
  • 13:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /-р хичээл/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Дэлхийгээр Аялагчид" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /4-р хичээл/
  • 15:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /4-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 16-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.30-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.8-р анги
  • 19:00
    "17 нас" СОАК 12-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:45
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 22-р анги
  • 23:10
    "Ээж" ОАК 17-р анги
  • 00:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-5/ 21-24-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 7-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-1" шоу нэвтрүүлэг 7-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Sky шилтгээн" СОАК 7-р анги
  • 17:10
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 14-р хэсэг
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-5/ 25-28-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 7-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 8-р анги
  • 21:00
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 22:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-1/ 7-р анги
  • 23:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 137-р анги
  • 00:00
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 11:50
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 12:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    " 15 раунд" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Аман хуур" МУСК
  • 15:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Альпиниад 2019" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 16:05
    "Сийдстарс Улаанбаатар 2019" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Зүрхний төлөөс" МУСК
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 23:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Бизнес толь"
  • 00:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 21-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:20
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 18:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Баялаг бүтээгчийг дэмжих төсөл хөтөлбөр
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Баялаг бүтээгчийг дэмжих төсөл хөтөлбөр
  • 22:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 22-р анги
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Хошин цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Намрын Хит -2019 промо
  • 10:00
    Ахмадын баяр -2019
  • 10:20
    Зөв сонголт
  • 10:50
    Аки башё
  • 11:20
    Бизнес Амжилт
  • 11:50
    Намрын Хит -2019 промо
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Ахмадын баяр -2019
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Үлдэх мөртэй залуу нас -2019
  • 19:00
    Түрс ОАК 7-р анги
  • 20:00
    Намрын Хит -2019 промо
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Намрын Хит -2019 промо
  • 22:00
    Ахмадын баяр -2019
  • 22:15
    Аки башё
  • 22:50
    Залуу эмч нар ОАК 7-р анги
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:30
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Анчид" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Өндгөн толгойт" кино бүтсэн түүх
  • 11:20
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.1-р анги)
  • 12:10
    "Өшөө авагчид: Ултроны эрин үе (Avengers: Age of Ultron)" УСК
  • 14:40
    "Ай Карли" ОАК (II.26,27-р анги)
  • 15:35
    "Том 6 толгой" МУСК
  • 17:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:45
    "Амьдралын амт" МУСК
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (II.28,29-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.2-р анги)
  • 21:30
    "Гэлэнмаа нар (Sister Act)" УСК
  • 23:40
    "Хүн шоргоолж (Ant-Man)" УСК
  • 01:40
    "Ай Карли" ОАК (II.26-29-р анги)
  • 03:10
    "Амьдралын амт" МУСК
  • 04:40
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.2-р анги)
  • 05:30
    "Гэлэнмаа нар (Sister Act)" УСК
  • 07:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Ай Карли" ОАК (II.26-29-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 1-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Шөнийн менежер" ОАК 1-р анги
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Офицерын эхнэр" ОАК 9,10-р анги
  • 12:40
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Ахмадын баяр
  • 13:30
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 14:20
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #46
  • 15:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 226-230-р анги
  • 17:15
    Ахмадын баяр
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #11,12
  • 18:10
    "Хамтдаа суръя" #6
  • 18:35
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 2-р анги
  • 19:35
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #46
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Miss Mongolia 2019" Монгол үндэстний гоо бүсгүй шалгаруулах тэмцээн #2
  • 22:10
    Ахмадын баяр
  • 22:30
    "Шөнийн менежер" ОАК 2-р анги
  • 23:35
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хошин шог"
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Найзууд-1" УСК
  • 12:40
    "Тэд жаргалтай байх эрхтэй" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 9 хэсэг
  • 14:00
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 15:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:30
    "Учралын баяр-2" тусгай дугаар
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Чамдаа яараад байна-Дуучин Н.Дашдэмбэрэл"
  • 19:10
    "Учралын баяр-2" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Найзууд-2" УСК
  • 23:40
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Ахмадын баяр-2019
  • 09:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 11-р анги
  • 10:50
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Чамдаа яараад байна" теле концерт
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Инноваци хөгжлийн шийдэл ярилцлага
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    Digital student-2019
  • 17:35
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 17:45
    Ахмадын баяр-2019
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Нийгмийн хариуцлага
  • 19:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Инноваци хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 12-р анги
  • 22:55
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Уран зохиолын цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 4-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:25
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 10-р анги
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    Music set
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 5-р анги
  • 21:00
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 11-р анги
  • 23:00
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    “Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:38
    “Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 09:38
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Брүмиз” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • 14:02
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Якари" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Мини нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "Якари" хүүхэлдэйн кино
  • 19:02
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:20
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 19:40
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Х лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:25
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 22:50
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Илүү сайхан ирээдүйн төлөө” Олон улсын эмэгтэйчүүдийн түншлэл, хамтын ажиллагааны анхдугаар чуулга уулзалтыг Төрийн ордноос шууд дамжуулна.
  • 12:30
    “Монгол мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 14:20
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:45
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монгол мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монгол мэдээ” тойм, тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Хөндөх сэдэв: Замын түгжрэл бууруулах гарц...
  • 19:20
    Онцлох зочин
  • 19:40
    Замын Үүд боомтын өргөтгөл шинэтгэл...
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Алсын хараа 25” Монгол улсын дээд боловсрол дэлхийд...
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монгол мэдээ” тойм, тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Оргилд хүрэх зам
  • 08:50
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Оргилд хүрэх зам
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд "ХОАК 51 -р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:50
    Таны амралтанд
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Далай лам" Баримтад кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Тахианы өд "ХОАК 52 -р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Ахмадын баяр-2019"
  • 18:15
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:05
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 20:25
    "Баатар хилчид" Баримтад кино
  • 20:40
    "Ахмадын баяр-2019"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Тахианы өд "ХОАК 53,54 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 00:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:00
    HARDWOOD CLASSICS 2014 NBA ALL-STAR GAME
  • 02:30
    SPS PRODUCTION TIME
  • 02:50
    А.ВИЛЛА - ВЕСТ ХЭМ (ШУУД) 5-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS 2013 NBA ALL-STAR GAME
  • 07:00
    HARDWOOD CLASSICS BULLS VS. CAVALIERS 03/28/1990
  • 09:00
    ONE ON ONE WITH AHMAD MICHAEL JORDAN
  • 10:00
    HARDWOOD CLASSICS RAPTORS VS. LAKERS 01/22/2006
  • 12:00
    KOBE BRYANT THE INTERVIEW
  • 13:00
    MARQUEE MATCHUP ROCKETS VS. KNICKS 01/23/2019
  • 15:00
    HARDWOOD CLASSICS BULLS VS. CAVALIERS 03/28/1990
  • 17:00
    ONE ON ONE WITH AHMAD MICHAEL JORDAN
  • 18:00
    HARDWOOD CLASSICS RAPTORS VS. LAKERS 01/22/2006
  • 20:00
    KOBE BRYANT THE INTERVIEW
  • 21:00
    MARQUEE MATCHUP ROCKETS VS. KNICKS 01/23/2019
  • 23:00
    "HOOPS FOR AFRICA" БАРИМТАТ КИНО

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛЭСТЕР-АРСЕНАЛ PL 2015-2016
  • 11:00
    UFC 182 ЖОНС-КОРМьЕР
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №3: МАН.ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 14:30
    МИННЕСОТА - САН АНТОНИО NBA 2018-2019
  • 16:30
    ЛЭСТЕР-АРСЕНАЛ PL 2015-2016
  • 18:30
    UFC 182 ЖОНС-КОРМьЕР
  • 21:30
    ЮТА - ЧИКАГО ТОГЛОЛТ #5 - 1997 NBA FINALS
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №4: НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ 2010/11
  • 00:00
    UFC 182 ЖОНС-КОРМьЕР
  • 02:55
    ЧЕЛСИ - ВАЛЕНСИА (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ДЭЭД ЛИГ БҮХ ОДОД-2019 ХОЛИМОГ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 10:30
    ДЭЭД ЛИГ БҮХ ОДОД-2019 SLAM DUNK, 3 ОНОО, УР ЧАДВАР
  • 12:00
    ДЭЭД ЛИГ БҮХ ОДОД-2019 МОНГОЛ - АМЕРИКИЙН БАГУУД ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №7
  • 14:00
    "МАЗАЛА ЛИГ" 11-Р ТОЙРОГ ХОРОМХОН - АНДУУД СИТИ
  • 16:00
    БӨХ БИЛЭГТ ДЭВЖЭЭНИЙ НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 18:50
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/2 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ АТЛЕТИК 220 - ЭРЧИМ
  • 21:00
    ДЭЭД ЛИГ ФИНАЛ -2019 ТАНАН ГАРЬД - ХҮЛЭГҮҮД ТОГЛОЛТ#1
  • 22:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 23:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2015 ОН
  • 00:00
    FIVB MEN ХЭСЭГ БРАЗИЛ - ИРАН
  • 02:55
    ДОРТМУНД - БАРСЕЛОНА (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #"Made in mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: БАНГКОК-KINGDOM OF HEROES
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-ФАБЕР
  • 15:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1047
  • 17:30
    ЖҮДО БАКУГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 2
  • 19:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #29
  • 20:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 БАГИЙН БАРИЛДААН ТОЙМ
  • 20:30
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 1
  • 20:45
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 2
  • 21:00
    ONE WARRIOR SERIES 3-7
  • 21:30
    ONE: ЯНГОН-QUEST FOR GOLD

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Өглөөний хөтөлбөр”
  • 09:00
    "Зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Шигшмэл хурдан морьдын "Их хурд VIII", Монгол туургатны морьтны өв соёлын наадам/тойм/
  • 12:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    "Сонирхогчдын клуб"нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" 8-р хэсэг
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ахмадын баяр-2019 "нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Шилдэг дууны цаг
  • 16:00
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Алхамбра" Баримтат кино
  • 18:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Мөрөн хотын 210 жил,Хотгойдын хурд-IV Хангайн бүсийн хурдан морьдын уралдаан
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /9-р хэсэг/
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Бооржиагийнхан ОАК /5-р анги/
  • 23:00
    "Миний Монгол" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 30
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 17, 18
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 9/
  • 10:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 11-р анги
  • 11:20
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 43, 44-р анги
  • 13:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 35, 36-р анги
  • 14:20
    "Танхай номлогч" ОАК 13-р анги
  • 15:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:40
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.47-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК төгсгөлийн 45-р анги
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 37, 38-р анги
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Танхай номлогч" ОАК 14-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Хуанжу гэг" ОАК төгсгөлийн 2.48-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 12-р анги
  • 00:20
    "Танхай номлогч" ОАК 14-р анги
  • 01:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 37, 38-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН СИТИ-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4 ХАРИУ 
  • 11:00
    ТОТТЕНХЭМ-АЯКС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/2 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 13:00
    NBA ACTION 1809
  • 13:30
    БАРСЕЛОНА-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/2 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 15:30
    "ROUNDTABLE - 1980'S MAVS" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/2 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 18:00
    "TEAMMATES FOREVER" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    АЯКС-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/2 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 20:30
    PL WORLD №2
  • 21:00
    FOOTBALL TALK №6 2019/20
  • 22:00
    ТОТТЕНХЭМ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ШИГШЭЭ

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Sherwood” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 1-р анги /давталт/
  • 07:28
    “Цэцэгс” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:33
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:58
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Цаг агаарын 7 хоногийн тойм
  • 08:04
    “Үндэсний бахархал” уртын дууны хичээл-2
  • 08:40
    Зураглал
  • 08:45
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 08:55
    “Доктор нэмэх” /MBG гэмтэл согогын эмнэлгийн эмч зөвлөж байна
  • 09:00
    “Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК 1-р анги /давталт/
  • 09:50
    “Бүтээлч хүмүүн” хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:10
    Монгол дууны хит /дуучин С.Хишигжаргал/
  • 10:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 10:30
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 16-р анги /давталт/
  • 11:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:25
    Зочны цаг
  • 11:40
    “Доктор нэмэх” /MBG гэмтэл согогын эмнэлгийн эмч зөвлөж байна /
  • 11:45
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:20
    МУСК
  • 13:55
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 14:00
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:20
    Гадаад дууны цаг
  • 15:20
    “Он цагийн хэлхээс” цуврал ярилцлага
  • 16:00
    Зочны цаг
  • 16:20
    Монгол дууны хит /Дуучин Болор-Уянга/
  • 16:40
    9-р сарын цаг агаарын урьдчилсан төлөв
  • 16:44
    “Хөгжмийн хоёрол” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Монгол-Унгар-Швед /урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/
  • 18:00
    “Ардын хоршоо”
  • 18:20
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 18:40
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 17-р анги
  • 19:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:33
    “Macro room” үзүүлж байна
  • 19:35
    “Sherwood” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 20:00
    “Зочны цаг”
  • 20:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:40
    “Хурган чих” баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Цаг агаарын 7 хоногийн тойм мэдээ
  • 21:35
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:40
    “Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК 2-р анги
  • 22:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:50
    Төрийн дуулал
  • 22:52
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын тойм
  • 07:55
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээний нээлт
  • 09:25
    “Улаанбаатар 2019” ширээний теннисний өсвөр үе, залуучуудын Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    “Улаанбаатар 2019” ширээний теннисний өсвөр үе, залуучуудын Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    “Улаанбаатар 2019” ширээний теннисний өсвөр үе, залуучуудын Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    “Улаанбаатар 2019” ширээний теннисний өсвөр үе, залуучуудын Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 13:15
    “Спорт-Оюуны өмч” тусгай сурвалжлага
  • 13:25
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Хүндийн өргөлт охидын 71, +71 кг, хөвгүүдийн 73, 81, +81 кг-ийн урьдчилсан болон шигшээ 2-р хэсэг
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Хүндийн өргөлт охидын 71, +71 кг, хөвгүүдийн 73, 81, +81 кг-ийн урьдчилсан болон шигшээ 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Хүндийн өргөлт охидын 71, +71 кг, хөвгүүдийн 73, 81, +81 кг-ийн урьдчилсан болон шигшээ 2-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1930, 1950 он
  • 20:40
    “World football” теле сэтгүүл
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    “Улаанбаатар 2019” ширээний теннисний өсвөр үе, залуучуудын Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 4-р хэсэг

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 61-р анги
  • 11:50
    Мөрөөдлийн аялал
  • 13:00
    “Үйл явдал” ярилцлагын цаг
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    “Хүмүүнлэг үйлстэн”
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Түүхийн жимээр” цуврал хичээл 2
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 2-р анги
  • 17:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 62-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үйл явдал” ярилцлагын цаг
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 62-р анги
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр