МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “София” Оросын олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 09:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 10:00
    “Жив Жив” бага насныханд зориулав
  • 10:20
    “Гайхамшигт бүжиг” И.А.Моисеевын нэрэмжит ОХУ-ын Ардын бүжгийн эрдмийн чуулгын тоглолтоос
  • 10:40
    Судар бичгийн алтан сан: “Үйсэн бичиг”
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Мянган инженер
  • 14:20
    Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
  • 15:00
    Робокон-2019
  • 15:40
    “Шерлок Холмс” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 17:05
    MNB World: Minimalist in Mongolia
  • 17:25
    Өвгөдийн захиас: “Намар”
  • 17:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 18:00
    Хөгжлийн замаар: “Соёлын бодлого”
  • 18:30
    “Иргэдийн эрх зүйн боловсролд” /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    MNB World: “Today Mongolia”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу /шууд/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “София” Оросын олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 8-р анги
  • 23:10
    Судар бичгийн алтан сан: “Манж бичиг”
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 21,22-р анги
  • 12:00
    "бундын хатан" олон ангит кино 11-р анги
  • 13:00
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:00
    "хил дээр үүр цайж байна" мугж б.ганчимэг
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 16:20
    "агуу хайр" японы олон ангит кино 8-р анги
  • 17:20
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 23,24-р анги
  • 18:10
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 12-р анги
  • 21:10
    "ахмад жүжигчдийн мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг 3,4
  • 22:10
    "монгол улсын төлөөллийн байгууллагыг бэхжүүлэх нь"
  • 22:20
    "агуу хайр" японы олон ангит кино 9-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:20
    business news
  • 09:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    ахмадын баяр - 2019
  • 10:15
    business news
  • 10:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    хошин шог
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "нар сарны тэврэлт" соак 8-р анги
  • 12:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    business news
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "сайн, муу хулгайч" соак 36-р анги
  • 14:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:45
    business news
  • 14:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    ахмадын баяр - 2019
  • 15:40
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "хурдан морины уралдаан" - архив
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "нар сарны тэврэлт" соак 9-р анги
  • 20:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:35
    business news
  • 20:45
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "сайн, муу хулгайч" соак 37-р анги
  • 23:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Европийн гайхамшигт шилтгээнүүд” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Буддын сургаал айлдварын цоморлиг” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 31-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Хөвгүүд” олон ангит УСК,11-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү” япон анимэ, 3-р анги
  • 11:35
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Ахмадын баяр 2019” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Ард нийтийн санал асуулга: МАН –ын тулгалт уу,ард түмний сонголт уу?” /шууд хэлэлцүүлэг / давталт /
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 49-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” танин мэдэхүйн хүүхэлдэйн киноны 7-р анги
  • 16:37
    “Хаикюү” япон анимэ, 3-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 39-р анги
  • 17:55
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Гантулгын цаг” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Ард нийтийн санал асуулга сэдвээр Ерөнхийлөгчийн ТГ-ын дарга З.Энхболд, МАХН-ын дэд дарга Ц.Оюунбаатар, МАН-ын төлөөлөл оролцох /Ардын парламент шууд нэвтрүүлэг/
  • 21:50
    “Дуатлон спорт” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК,10-р анги
  • 23:30
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Гадаад мэдээ
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    “Европийн гайхамшигт шилтгээнүүд” баримтат кино
  • 02:30
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Хөтөч" ОАК 8-р анги
  • 09:10
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Том 4 толгой" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 483,484-р анги
  • 14:10
    "Хөтөч" ОАК 9-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 485,486-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:10
    "Ахмадын баяр 2019" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 00:50
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 09:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    сонголт-27 оак
  • 10:50
    мөнхийн хайр-7 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    ахмадын баяр 2019
  • 13:15
    адтай жаалууд 3-10 оак
  • 14:00
    үүргэвчтэй аялал: иордан
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 16:00
    business time
  • 16:15
    ахмадын баяр 2019
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “адтай жаалууд” 3-11 оак
  • 19:15
    ахмадын баяр 2019
  • 19:30
    “агаараар гүйцгээе”-5
  • 20:00
    нууц: монгол хувцасны тухай
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-8 оак
  • 22:45
    “сонголт”-28 оак
  • 23:35
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /16/
  • 06:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.5,6/
  • 07:40
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /5,6/
  • 08:30
    Мэдээ
  • 09:30
    "Амьдралын блюз" ОАК 2-р анги
  • 10:30
    "Америкийн шинэ топ модел" шоу /24.2/
  • 11:15
    Инсү хатан" ОАК 3-р анги
  • 12:20
    “Улаан бал” ярилцлага
  • 13:20
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Эр хүн болгож өгөөч" МУСК
  • 16:05
    “Өвгөн шувуу” баримтат кино
  • 16:45
    "37-р точка" МУСК бүтсэн түүх
  • 17:00
    "Амьдралын блюз" ОАК 3-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /2.17/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /11/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Америкийн шинэ топ модел" шоу /24.3/
  • 21:15
    "Инсү хатан" ОАК 4,5-р анги
  • 23:30
    "Бундеслига 2019" тойргийн дараа
  • 00:30
    "Зангараг" МУСК
  • 02:05
    Мэдээ
  • 03:05
    "Амьдралын блюз" ОАК 3-р анги
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.30-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 23-24-р анги
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.8-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /4-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /4-р хичээл/
  • 09:55
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "17 нас" СОАК 12-р анги
  • 11:15
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 11:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /4-р хичээл/
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 22-р анги
  • 13:10
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /4-р хичээл/
  • 13:30
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /4-р хичээл/
  • 13:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /4-р хичээл/
  • 15:35
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /4-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 17-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.9-р анги
  • 19:00
    "17 нас" СОАК 13-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:35
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 20:55
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 23-р анги
  • 23:15
    "Ээж" ОАК 18-р анги
  • 00:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-5/ 25-28-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 8-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-1" шоу нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Sky шилтгээн" СОАК 8-р анги
  • 17:10
    Chart news 63-р хэсэг
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-5/ 29-32-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 8-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 9-р анги
  • 21:00
    "Эмчийн эсрэг Интернет" шоу нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 22:15
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-1/ 8-р анги
  • 23:15
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 138-р анги
  • 00:15
    "Эмчийн эсрэг Интернет" шоу нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 01:25
    Үдшийн мэдээ
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 11:30
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 12:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Ардын элч" МУСК
  • 15:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Монгол хүн Памирын ууланд" нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 16:20
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Golf and coffee" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    ХХ хөтөлбөр
  • 21:50
    "Зоорь" МУСК
  • 23:40
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:55
    "Бизнес толь"
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 22-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:20
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 18:20
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Баялаг бүтээгчийг дэмжих төсөл хөтөлбөр
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:05
    Миний охин СуЁн ОАУСК 23-р анги
  • 23:15
    Монголын уран сайхын кино
  • 00:50
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Намрын Хит -2019 промо
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Ахмадын баяр -2019
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Түрс ОАК 7-р анги
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Ахмадын баяр -2019
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Түрс ОАК Төгсгөлийн 8-р анги
  • 19:30
    Төв аймгийн цаг
  • 20:00
    Намрын Хит -2019 промо
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Аки башё
  • 22:10
    Намрын Хит -2019 промо
  • 22:20
    Ахмадын баяр -2019
  • 22:40
    Залуу эмч нар ОАК 8-р анги
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:50
    Бизнес Амжилт
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Амьдралын амт" МУСК
  • 10:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.2-р анги)
  • 12:25
    "Гэлэнмаа нар (Sister Act)" УСК
  • 14:15
    "Ай Карли" ОАК (II.28,29-р анги)
  • 15:15
    "Хүн шоргоолж (Ant-Man)" УСК
  • 17:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:30
    "Огтлолцол" кино бүтсэн түүх
  • 17:45
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (II.30,31-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.3-р анги)
  • 21:30
    "Гэлэнмаа нар 2: Хуучин зуршилдаа орсон нь (Sister Act 2: Back in the Habit )" УСК
  • 23:40
    "Ахмад Америк: Иргэний дайн (Captain America: The Civil War)" УСК
  • 02:10
    "Ай Карли" ОАК (II.30,31-р анги)
  • 03:00
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 04:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.3-р анги)
  • 05:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 05:40
    "Гэлэнмаа нар 2: Хуучин зуршилдаа орсон нь (Sister Act 2: Back in the Habit )" УСК
  • 07:30
    "Ай Карли" ОАК (II.28-31-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 2-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Шөнийн менежер" ОАК 2-р анги
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Офицерын эхнэр" ОАК 11,12-р анги
  • 12:40
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Ахмадын баяр
  • 13:30
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 14:20
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #47
  • 15:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 231-235-р анги
  • 17:15
    Ахмадын баяр
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #13,14
  • 18:10
    "Хамтдаа суръя" #7
  • 18:35
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 3-р анги
  • 19:35
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #47
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Miss Mongolia 2019" Монгол үндэстний гоо бүсгүй шалгаруулах тэмцээн #3
  • 22:10
    Ахмадын баяр
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Шөнийн менежер" ОАК 3-р анги
  • 23:35
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хошин шог"
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Найзууд-2" УСК
  • 12:40
    "Тэрэлж боардинг сургууль" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 10 хэсэг
  • 14:00
    "Дурсамж төгсгөл үгүй" МУСК
  • 15:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:20
    "We one-төгс ялалт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Чамдаа яараад байна-Дуучин Н.Дашдэмбэрэл"
  • 19:10
    "Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ" лекц
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Буун дуу" УСК
  • 23:00
    "Дэлхийн хот" зураглал
  • 23:30
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Ахмадын баяр-2019
  • 09:15
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 12-р анги
  • 11:20
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 11:50
    Инноваци Хөгжлийн шийдэл ярилцлага
  • 12:20
    Нийгмийн хариуцлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    We are Royals
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    Багшийн хөгжлийн академи-2019
  • 17:15
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:45
    Ахмадын баяр-2019
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Чамдаа яараад байна" теле концерт
  • 22:05
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 13-р анги
  • 23:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 5-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 11-р анги
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    Music set
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 6-р анги
  • 21:00
    "Сайн байна уу Захирлаа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 12-р анги
  • 23:00
    Music set
  • 00:25
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Нийтийн дууны цаг"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Авто химийн цаг"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Цаг агаар
  • 08:40
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:20
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 09:40
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 14:35
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Якари" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Мини нинжа" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:35
    "Миний найз Үби” хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "Далайгаар аялагч" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci Kids – “Тэнд хэн байна вэ?”
  • 19:20
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 22:50
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Алсын хараа 25” Монгол улсын дээд боловсрол дэлхийд...
  • 11:00
    “Монгол мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Эх орны төлөө
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:45
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монгол мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монгол мэдээ” тойм, тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Өвгөдийн захиас: “Намар”
  • 19:10
    Зураглал
  • 19:20
    Экспертийн цаг
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монгол мэдээ” тойм, тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    "Баатар хилчид" Баримтад кино
  • 08:50
    "Шинэ ном"
  • 09:20
    Тоглолтын цаг
  • 09:45
    "Ахмадын баяр-2019"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:15
    "Ахмадын баяр-2019"
  • 11:30
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд "ХОАК 53 -р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:10
    "Хөгжлийн хүрд"
  • 14:55
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Тахианы өд "ХОАК 54 -р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Хоолны хачир"
  • 18:40
    Монголын сайхан орноор
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:05
    "Аваргуудын гараа" Баримтад кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хөгжлийн хүрд"
  • 22:20
    "Тахианы өд "ХОАК 55,56 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    "STILL KD" БАРИМТАТ КИНО
  • 00:35
    SPS PRODUCTION TIME
  • 00:45
    ЛИОН - ЗЕНИТ (ШУУД) 1-Р ТОЙРОГ АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 02:55
    АЯКС - ЛИЛЛЬ (ШУУД) 1-Р ТОЙРОГ АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 05:00
    "BERNARD KING" БАРИМТАТ КИНО
  • 05:30
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    HARDWOOD CLASSICS TRAIL BLAZERS VS. LAKERS 03/16/2007
  • 09:00
    LAST NIGHT OF THE ABA
  • 09:30
    ROUNDTABLE: RUN TMC
  • 10:00
    PLAYERS ONLY: SPLASH BROS & BAD BOYS PT. 1
  • 10:30
    NBA GAMETIME LIVE
  • 11:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 11:30
    PLAYERS ONLY: SPLASH BROS & BAD BOYS PT. 2
  • 12:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 12:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 13:00
    MARQUEE MATCHUP PACERS VS. WARRIORS 12/05/2016
  • 15:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    HARDWOOD CLASSICS TRAIL BLAZERS VS. LAKERS 03/16/2007
  • 18:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 18:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 19:00
    LAST NIGHT OF THE ABA
  • 19:30
    ROUNDTABLE: RUN TMC
  • 20:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 21:00
    PLAYERS ONLY: SPLASH BROS & BAD BOYS PT. 1
  • 21:30
    PLAYERS ONLY: SPLASH BROS & BAD BOYS PT. 2
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    "HOOPS FOR AFRICA" БАРИМТАТ КИНО

SPS Classic

  • 09:00
    НЬЮКАСЛ-ЧЕЛСИ PL 2015-2016
  • 11:00
    UFC 218 ХОЛЛОВЭЙ-АЛДО 2
  • 14:00
    ХЬЮСТОН - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-2019
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №5: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2011/12
  • 16:30
    НЬЮКАСЛ-ЧЕЛСИ PL 2015-2016
  • 18:30
    UFC 218 ХОЛЛОВЭЙ-АЛДО 2
  • 21:30
    ЮТА - ЧИКАГО ТОГЛОЛТ #6 - 1998 NBA FINALS
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №6: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ
  • 00:00
    UFC 218 ХОЛЛОВЭЙ-АЛДО 2
  • 02:55
    АТЛЕТИКО - ЮВЕНТУС (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

SPS National

  • 09:00
    ДЭЭД ЛИГ ФИНАЛ -2019 ТАНАН ГАРЬД - ХҮЛЭГҮҮД ТОГЛОЛТ#3
  • 11:00
    FIVB MEN ШИГШЭЭ ТОГЛОЛТ
  • 14:00
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/2 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ АТЛЕТИК 220 - ЭРЧИМ
  • 16:00
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №1
  • 16:30
    ДЭЭД ЛИГ ФИНАЛ -2019 ТАНАН ГАРЬД - ХҮЛЭГҮҮД ТОГЛОЛТ#4
  • 18:30
    PRODUCTION TIME
  • 18:50
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/2 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ ХАНГАРЬД - СП ФАЛКОНС
  • 21:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1993-1991 (ХҮРЭЛ)
  • 22:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 23:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2016 ОН
  • 00:00
    MFC-1 ХОЛИМОГ ТУЛААН
  • 02:55
    БАЙЕРН - ЦРВЕНА (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #"Made in mongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: БАНГКОК-DREAMS OF GOLD
  • 13:00
    UFC FIGHT NIGHT: ДОС ЭНЖОС-ЛИЙ
  • 16:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 2
  • 17:00
    ЖҮДО БАКУГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 3
  • 19:30
    ЖҮДО ДАШТ 2019 БАГИЙН БАРИЛДААН ТОЙМ
  • 20:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #37
  • 20:30
    UFC 242: ХАБИБ-ПОЙРИЕР
  • 23:30
    ONE WARRIOR SERIES 3-7

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Мөрөн хотын 210 жил,Хотгойдын хурд-IV Хангайн бүсийн хурдан морьдын уралдаан
  • 12:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    "Арах агшин" Хит дууны цаг
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" 9-р хэсэг
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    World"s Music
  • 16:00
    "Зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Миний Монгол" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг/шууд/
  • 19:00
    Сэлэнгэ аймаг байгуулагдсаны 88, Атар газар эзэмшсэний 60 жилийн ойн баяр наадам
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" 10-р хэсэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Бооржиагийнхан ОАК /6-р анги/
  • 23:00
    "Ахмадын баяр-2019 "нэвтрүүлэг
  • 23:15
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 23:45
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 31
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 19, 20
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 10/
  • 10:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 12-р анги
  • 11:20
    "Хайрын зөвлөх" ОАК төгсгөлийн 45-р анги
  • 12:10
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 37, 38-р анги
  • 14:20
    "Танхай номлогч" ОАК 14-р анги
  • 15:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:40
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК төгсгөлийн 2.48-р анги
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Төгс оюун ухаан" ОАК 1-р анги
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 39, 40-р анги
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Танхай номлогч" ОАК 15-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 1-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 13-р анги
  • 00:20
    "Танхай номлогч" ОАК 15-р анги
  • 01:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 39, 40-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    PL WORLD №6
  • 00:30
    PRODUCTION TIME
  • 00:45
    ИНТЕР-СЛАВИА (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 02:55
    НАПОЛИ-ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    FOOTBALL TALK №5
  • 06:00
    ФИЛАДЕЛЬФИА-ТОРОНТО ТОГЛОЛТ №7
  • 08:00
    "CITY GAME - LOS ANGELES" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:30
    ПОРТЛАНД-ГОЛДЕН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ №1
  • 10:30
    "WENDELL LEE - NBA HOPEFUL" БАРИМТАТ КИНО
  • 11:00
    ЧЕЛСИ-СЛАВИА ЕВРОПА ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 13:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №24: ЧЕЛСИ-САНДЕРЛЭНД 2014/15
  • 13:30
    ИНТЕР-СЛАВИА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    NBA ACTION 1810
  • 16:00
    ДОРТМУНД-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    PL NETBUSTERS №3
  • 18:30
    ЧЕЛСИ-ВАЛЕНСИА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    FOOTBALL TALK №6
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №5
  • 22:00
    НАПОЛИ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Sherwood” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 2-р анги /давталт/
  • 07:28
    “Цэцэгс” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:33
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:58
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:04
    “Үндэсний бахархал” уртын дууны хичээл-3
  • 08:40
    “Ардын хоршоо”/давталт/
  • 09:00
    “Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК 2-р анги /давталт/
  • 09:50
    Кино бидний амьдралд
  • 10:05
    Харандааны адал явдал
  • 10:07
    Найзын яриа /Хог хаясан ганган эгч/
  • 10:10
    Монгол дууны хит
  • 10:30
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 17-р анги /давталт/
  • 11:15
    Зочны цаг
  • 11:25
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:45
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:10
    Монгол-Унгар-Швед /урлагийн нэвтрүүлэг/
  • 12:55
    “Star`s shop”
  • 13:00
    Гадаад дууны хит
  • 14:00
    Кино бидний амьдралд
  • 14:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 15:10
    “Хурган чих” хөгжмийн боловсролд зориулсан баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:36
    “Он цагийн хэлхээс” цуврал ярилцлага
  • 15:56
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Монгол дууны хит /Дуучин С.Хишигжаргал/
  • 16:40
    Цаг агаарын 7 хоногийн тойм
  • 16:44
    Кино бидний амьдралд
  • 17:05
    Гадаад дууны хит
  • 18:00
    Найзын цаг: Хаясан зүйл олно гэдэг хулгай биш
  • 18:05
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 18:07
    Найзын яриа /Ээ дээ энэ томчууд уу/
  • 18:30
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 18-р анги
  • 19:15
    “Хөгжмийн хоёрол” танин мэдэхүйн урдагийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:35
    “Sherwood” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 20:00
    “Үндэсний үйлдвэрлэгч ба цахим их дэлгүүр” нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Зочны цаг
  • 20:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 20:40
    “Зэрлэг Шотланд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:30
    Star`s shop
  • 21:40
    “Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК 3-р анги
  • 22:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:40
    Төрийн дуулал

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:25
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Футзал
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Футзал /үргэлжлэл/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Футзал /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Футзал /үргэлжлэл/
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Футзал /үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Футзал /үргэлжлэл/
  • 16:55
    Спорт-хобби: Спортын гэрэл зурагчин Ч. Ганбат
  • 17:25
    “Улаанбаатар 2019” ширээний теннисний өсвөр үе, залуучуудын Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 4-р хэсэг
  • 20:00
    Спорт-хэлэлцүүлэг: Хүүхдийн спортын өнөөгийн хөгжил-шууд
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт таны амралтанд: “Мөнгөн шонхор 2019” мастер кросс уралдаан
  • 22:50
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1954, 1958 он

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 62-р анги
  • 11:50
    Амьтны ертөнц
  • 13:00
    “Үйл явдал” ярилцлагын цаг
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    “Өвөр Монгол малчин”
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Түүхийн жимээр” цуврал хичээл 3
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 3-р анги
  • 17:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 63-р анги
  • 19:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үйл явдал” ярилцлагын цаг
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 63-р анги
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр