МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “София” Оросын олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 8-р анги
  • 09:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 10:00
    Хөгжлийн замаар: “Ахмад настны халамжийн бодлого”
  • 10:30
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Хайрлаарай: “Гэр бүл, харилцаа”
  • 15:00
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу /давталт/
  • 16:00
    “Шерлок Холмс” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 17:25
    MNB энэ 7 хоногт
  • 17:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “120/80” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Сүлд
  • 18:50
    “Хорвоогийн нэгэн дууч болжмор” СГЗ зохиолч, сэтгүүлч Дамбадаржаагийн Намсрай агсны 70 насны ойд зориулав
  • 19:35
    Замын-Үүд боомтын өртгөтгөл шинэтгэл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Монголын түүх: “1960-1990 оны Монгол улс”
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Орос тоглоом” Оросын уран сайхны кино
  • 23:50
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:50
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 23,24-р анги
  • 11:50
    "бундын хатан" олон ангит кино 12-р анги
  • 12:50
    "ахмад жүжигчдийн мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг 3,4
  • 13:50
    "монгол улсын төлөөллийн байгууллагыг бэхжүүлэх нь"
  • 14:00
    "баримтат кино"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 16:20
    "агуу хайр" японы олон ангит кино 9-р анги
  • 17:20
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 25,26-р анги
  • 18:10
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 13-р анги
  • 21:10
    "ахмад жүжигчдийн мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг 5,6
  • 22:10
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "агуу хайр" японы олон ангит кино 10-р анги
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:45
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:40
    ахмадын баяр - 2019
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "нар сарны тэврэлт" соак 9-р анги
  • 12:45
    business news
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "сайн, муу хулгайч" соак 37-р анги
  • 14:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:55
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:35
    ахмадын баяр - 2019
  • 15:50
    "хурдан морины уралдаан" - архив
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "нар сарны тэврэлт" соак 10-р анги
  • 20:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:25
    business news
  • 20:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "сайн, муу хулгайч" соак 38-р анги
  • 23:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Эврест рүү буцах зам” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Буддын сургаал айлдварын цоморлиг” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 32-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Хөвгүүд” олон ангит УСК,12-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү” япон анимэ, 4-р анги
  • 11:35
    “Монгол коммент”нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:20
    “Business maximum 88”
  • 12:30
    “Ахмадын баяр 2019” нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 12:50
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Мартагдсан дайн” баримтат киноны 1-р хэсэг /давталт/
  • 14:30
    Теле концерт
  • 14:50
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,50-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” танин мэдэхүйн хүүхэлдэйн киноны 8-р анги
  • 16:37
    “Хаикюү” япон анимэ, 4-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:15
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 40-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Ард нийтийн санал асуулга: МАН –ын тулгалт уу, ард түмний сонголт уу? /шууд хэлэлцүүлэг /
  • 22:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК,11-р анги
  • 23:30
    “Дуатлон спорт” нэвтрүүлэг
  • 23:40
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Гадаад мэдээ
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    “Европийн гайхамшигт шилтгээнүүд” баримтат кино
  • 02:30
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Хөтөч" ОАК 9-р анги
  • 09:10
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Алганы хээ" Ток шоу /Давталт/
  • 12:20
    "Аригатоо Хэйсэй - Нихонбаши гүүр" аяллын нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 485,486-р анги
  • 14:10
    "Хөтөч" ОАК 10-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 487,488-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:10
    "Ахмадын баяр 2019" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Аригатоо Хэйсэй - Нихонбаши гүүр" аяллын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Action" Making movie нэвтрүүлэг "37-р точка"
  • 21:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Эзэнгүй бөгж"
  • 00:40
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 09:30
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 10:00
    “сонголт”-28 оак
  • 10:50
    мөнхийн хайр-8 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “хүүхдийн эмч сонсож байна”
  • 14:00
    ахмадын баяр 2019
  • 14:15
    “адтай жаалууд” 3-11 оак
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “агаараар гүйцгээе”-5
  • 16:00
    business time
  • 16:15
    ахмадын баяр 2019
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “адтай жаалууд” 3-12 оак
  • 19:15
    ахмадын баяр 2019
  • 19:30
    хайрын хүч
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-9 оак
  • 22:45
    “сонголт”-29 оак
  • 23:35
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /17/
  • 06:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.7,8/
  • 07:40
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /7,8/
  • 08:30
    Мэдээ
  • 09:30
    "Амьдралын блюз" ОАК 3-р анги
  • 10:30
    "Америкийн шинэ топ модел" шоу /24.3/
  • 11:15
    Инсү хатан" ОАК 4,5-р анги
  • 13:15
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /2/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Зангараг" МУСК
  • 16:00
    “Хятадын бизнес эрхлэгчид 4” Торгоны зам цувралаас
  • 16:45
    "37-р точка" МУСК бүтсэн түүх
  • 17:00
    "Амьдралын блюз" ОАК 4-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /2.18/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /12/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Америкийн шинэ топ модел" шоу /24.4/
  • 21:15
    "Инсү хатан" ОАК 6,7-р анги
  • 23:30
    "Муу нүүрт" МУСК
  • 01:15
    Мэдээ
  • 02:15
    "Амьдралын блюз" ОАК 4-р анги
  • 03:15
    Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал /17/
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.9-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /5-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /5-р хичээл/
  • 09:55
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "17 нас" СОАК 13-р анги
  • 11:15
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /5-р хичээл/
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 23-р анги
  • 13:15
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /5-р хичээл/
  • 13:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /5-р хичээл/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /5-р хичээл/
  • 15:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /5-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 18-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.10-р анги
  • 19:00
    "17 нас" СОАК 14-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:35
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 24-р анги
  • 23:15
    "Ээж" ОАК 19-р анги
  • 00:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-5/ 29-32-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 9-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-1" шоу нэвтрүүлэг /хагас шигшээ шалгаруулалт-1/
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Sky шилтгээн" СОАК 9-р анги
  • 17:10
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 15-р хэсэг
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-5/ 33-36-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 9-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 10-р анги
  • 21:00
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 22:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-1/ 9-р анги
  • 23:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 139-р анги
  • 00:00
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Зоорь" МУСК
  • 11:25
    "Golf and coffee" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ацаг шүдний зөрүү" МУСК
  • 15:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Монгол хүн Памирын ууланд" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 16:20
    ХХ хөтөлбөр
  • 16:50
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "15 раунд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 00:10
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:25
    "Бизнес толь"
  • 01:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 23-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:20
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 18:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Баялаг бүтээгчийг дэмжих төсөл хөтөлбөр
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:10
    Миний охин СуЁн ОАУСК 24-р анги
  • 23:20
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:45
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Намрын Хит -2019 промо
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Намрын Хит -2019 промо
  • 10:20
    Ахмадын баяр -2019
  • 10:40
    Бизнес Амжилт
  • 11:10
    Намрын Хит -2019 промо
  • 12:00
    Нэмэлт цаг
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Ахмадын баяр -2019
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Бүтээлч Монголчууд
  • 18:50
    Намрын Хит -2019 промо
  • 19:00
    Тэд бидний төлөө-Бид тэдний төлөө
  • 19:30
    Гурзуф ОАК 1-р анги
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Намрын Хит -2019 промо
  • 22:00
    Ахмадын баяр -2019
  • 22:15
    Аки башё
  • 22:50
    Залуу эмч нар ОАК 9-р анги
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:30
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Огтлолцол" кино бүтсэн түүх
  • 11:10
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.3-р анги)
  • 12:00
    "Гэлэнмаа нар 2: Хуучин зуршилдаа орсон нь (Sister Act 2: Back in the Habit )" УСК
  • 14:00
    "Ай Карли" ОАК (II.30,31-р анги)
  • 15:00
    "Ахмад Америк: Иргэний дайн (Captain America: The Civil War)" УСК
  • 17:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:45
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (II.32,33-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.4-р анги)
  • 21:30
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 23:30
    "Доктор Стрэнж (Doctor Strange)" УСК
  • 01:30
    "Ай Карли" ОАК (II.30-33-р анги)
  • 03:00
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 04:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.3,4-р анги)
  • 06:00
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 07:30
    "Ай Карли" ОАК (II.30-33-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 3-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Шөнийн менежер" ОАК 3-р анги
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Жирэмсний сорил" ОАК 1,2-р анги
  • 12:40
    Ахмадын баяр
  • 13:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 14:20
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #47
  • 15:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 236-240-р анги
  • 17:15
    Ахмадын баяр
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #15,16
  • 18:10
    "Хамтдаа суръя" #8
  • 18:35
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 4-р анги
  • 19:35
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #48
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Miss Mongolia 2019" Монгол үндэстний гоо бүсгүй шалгаруулах тэмцээн #4
  • 22:10
    Ахмадын баяр
  • 22:30
    "Шөнийн менежер" ОАК 4-р анги
  • 23:35
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хошин шог"
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Буун дуу" УСК
  • 12:10
    "Багш хөгжлийн академи -2018" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ" реалити шоу 11 хэсэг
  • 14:20
    "Намрын синдром" МУСК
  • 16:10
    "Амлалт хэрэгжиж байна" тусгай нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Чамдаа яараад байна-Дуучин Н.Дашдэмбэрэл"
  • 19:10
    "Багш хөгжлийн академи -2019" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "IP MAN" УСК
  • 23:10
    "Дэлхийн хот" зураглал
  • 23:40
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Ахмадын баяр-2019
  • 09:15
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 13-р анги
  • 11:20
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 11:50
    "Инноваци хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Чамдаа яараад байна" теле концерт
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    We are Royals
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    Залуу Лидер нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:45
    Ахмадын баяр-2019
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    My-UB нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Зөв гэр дулаалга
  • 22:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 14-р анги
  • 22:55
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 6-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Сайн байна уу Захирлаа" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 12-р анги
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    Music set
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 7-р анги
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монгол билиг ухаан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 13-р анги
  • 23:00
    Music set
  • 00:15
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Цаг агаар
  • 07:38
    "Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:38
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Тэнд хэн байна вэ?”
  • 09:20
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Da Vinci Kids – “Артзүүка” т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Якари" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Миний найз Үби” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    "Якари” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:25
    Da Vinci Kids – “Тоглоомын түүх”
  • 19:35
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    "X лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 22:40
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 10:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:40
    Экспертийн цаг
  • 11:00
    “Монгол мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Онцлох зочин
  • 14:20
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:45
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монгол мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монгол мэдээ” тойм, тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Онцгой дуудлага
  • 19:20
    Онцлох зочин
  • 19:40
    Хөндөх сэдэв: Өвөлд бэлэн үү...?
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг: Парламентын хяналт шалгалтын эрх мэдэл, чиг үүрэг...
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монгол мэдээ” тойм, тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    "Хөгжлийн хүрд"
  • 09:10
    "Тоглолтын цаг"
  • 09:35
    "Ахмадын баяр-2019"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эх орон бидний зүрх" Баримтад кино
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд "ХОАК 55 -р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Ахмадын баяр-2019"
  • 14:10
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Тахианы өд "ХОАК 56 -р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:05
    "Ярилцах цаг"
  • 20:25
    "Хоолны хачир"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:20
    "Тахианы өд "ХОАК 57,58 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    "BIG O - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 00:45
    БРЮГГЕ - ГАЛАТАСАРАЙ (ШУУД) 1-Р ТОЙРОГ АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 02:55
    ШАХТАР - МАН.СИТИ (ШУУД) 1-Р ТОЙРОГ АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 05:05
    "BIG GAME JAMES" БАРИМТАТ КИНО
  • 05:30
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    HARDWOOD CLASSICS ROCKETS VS. SIXERS 01/15/2002
  • 09:00
    ALLEN IVERSON THE ANSWER
  • 10:00
    HARDWOOD CLASSICS LAKERS VS. CLIPPERS 03/06/2000
  • 12:00
    SHAQ & YAO: CENTERS OF THE UNIVERSE
  • 12:30
    INSIDE THE BOARDROOM
  • 13:00
    MARQUEE MATCHUP SIXERS VS. HORNETS 11/17/2018
  • 15:00
    HARDWOOD CLASSICS ROCKETS VS. SIXERS 01/15/2002
  • 17:00
    ALLEN IVERSON THE ANSWER
  • 18:00
    HARDWOOD CLASSICS LAKERS VS. CLIPPERS 03/06/2000
  • 20:00
    SHAQ & YAO: CENTERS OF THE UNIVERSE
  • 20:30
    INSIDE THE BOARDROOM
  • 21:00
    MARQUEE MATCHUP SIXERS VS. HORNETS 11/17/2018
  • 23:00
    "WILT 100" БАРИМТАТ КИНО

SPS Classic

  • 09:00
    ТОТТЕНХЭМ-МАН.СИТИ PL 2015-2016
  • 11:00
    UFC 189 МЭНДЭС-МАКГРЕГОР
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №7: АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН 2001/02
  • 14:00
    Л.А ЛЭЙКЕРС - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 16:00
    ТОТТЕНХЭМ-МАН.СИТИ PL 2015-2016
  • 18:00
    UFC 205 АЛВАРЕЗ-МАКГРЕГОР
  • 21:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №8: МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 2011/12
  • 21:30
    Л.А ЛЭЙКЕРС - САКРАМЕНТО ТОГЛОЛТ #5 - 2002 PLAYOFFS
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №9: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2013/14

SPS National

  • 09:00
    FIVB MEN ХАГАС ШИГШЭЭ АНУ - БРАЗИЛ
  • 12:00
    ДЭЭД ЛИГ ФИНАЛ -2019 ТАНАН ГАРЬД - ХҮЛЭГҮҮД ТОГЛОЛТ#6
  • 14:00
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/2 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ ХАНГАРЬД - СП ФАЛКОНС
  • 16:00
    ДОРТМУНД - БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2017 ОН
  • 19:00
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №2
  • 19:30
    ДЭЭД ЛИГ ФИНАЛ -2019 ТАНАН ГАРЬД - ХҮЛЭГҮҮД ТОГЛОЛТ#7
  • 22:00
    БАЙЕРН - ЦРВЕНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #"Made in mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: КУАЛА ЛУМПУР: MASTERS OF DESTINY
  • 12:00
    UFC 223 ХАБИБ-ЯКВИНТА
  • 15:00
    DAWG FIGHT БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    FIGHTING FOR A GENERATION БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1373
  • 21:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #38
  • 21:30
    UFC 221 РОМЕРО-РОКХОЛД

Сүлд ТВ

  • 08:05
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 09:00
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Манай гараг" баримтат кино
  • 11:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    Сэлэнгэ аймаг байгуулагдсаны 88, Атар газар эзэмшсэний 60 жилийн ойн баяр наадам
  • 12:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    "Сонирхогчдын клуб"нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" 10-р хэсэг
  • 15:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ахмадын баяр-2019"
  • 17:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Монгол-Хятадын Экспо-2019" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Готардын хонгил" Баримтат кино
  • 20:10
    Төвийн бүсийн хурдан морьдын уралдаан “Боржигин -2019”
  • 21:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" 11-р хэсэг
  • 22:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Бооржиагийнхан ОАК /7-р анги/
  • 23:30
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 00:00
    “Амрах агшин” монгол дууны цаг

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 32
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 21, 22
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 11/
  • 10:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 13-р анги
  • 11:20
    "Төгс оюун ухаан" ОАК 1-р анги
  • 12:30
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 39, 40-р анги
  • 14:10
    "Танхай номлогч" ОАК 15-р анги
  • 15:20
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 1-р анги
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Төгс оюун ухаан" ОАК 2-р анги
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 41, 42-р анги
  • 20:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Танхай номлогч" ОАК 16-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 2-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 14-р анги
  • 00:20
    "Танхай номлогч" ОАК 16-р анги
  • 01:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 41, 42-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    PL NETBUSTERS №5
  • 00:30
    PRODUCTION TIME
  • 00:45
    ОЛИМПИАКОС-ТОТТЕНХЭМ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 02:55
    ПСЖ-РЕАЛ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №4
  • 06:00
    ТОРОНТО-МИЛУОКИ ТОГЛОЛТ №1
  • 08:00
    "BBALLOGRAPHY - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:30
    ПОРТЛАНД-ГОЛДЕН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ №2
  • 10:30
    NBA ACTION 1811
  • 11:00
    АРСЕНАЛ-НАПОЛИ ЕВРОПА ЛИГ 1/4 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 13:00
    PL NETBUSTERS №5
  • 13:30
    ОЛИМПИАКОС-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №25: МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 2014/15
  • 16:00
    БАЙЕРН-ЦРВЕНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    АТЛЕТИКО-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №1
  • 21:00
    FOOTBALL TALK: МОНГОЛЫН ШИГШЭЭ (ТУСГАЙ ДУГААР)
  • 22:30
    ПСЖ-РЕАЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Sherwood” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 3-р анги /давталт/
  • 07:28
    “Цэцэгс” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:33
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:58
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:04
    “Үндэсний бахархал” уртын дууны хичээл-4
  • 08:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК 3-р анги /давталт/
  • 10:10
    Монгол дууны хит
  • 10:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 10:30
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 18-р анги /давталт/
  • 11:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:25
    Хошин хөтөлбөр
  • 11:45
    “Доктор нэмэх” /MBG гэмтэл согогын эмнэлгийн эмч зөвлөж байна /
  • 11:50
    Байгалийн зураглал
  • 12:00
    “Хөгжмийн ертөнц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:26
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:36
    Хошин хөтөлбөр
  • 13:00
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 13:10
    “Үндэсний үйлдвэрлэгч ба цахим их дэлгүүр” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 13:45
    Хөрөг нэвтрүүлэг /МУГЖ Т.Цэнпилмаа/
  • 14:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 14:30
    “Мартаж үл болно” баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Хошин хөтөлбөр
  • 16:15
    Кино бидний амьдралд
  • 16:40
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 16:50
    Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Дуурийн ханхүү” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:00
    “Ардын хоршоо”
  • 18:20
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг “
  • 18:40
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 19-р анги
  • 19:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:35
    “Sherwood” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 20:00
    Нэгийг харьцах нэг /Ярилцлагын нэвтрүүлэг/
  • 20:50
    “Балтын ой шугуй” BBC агентлагаас бэлтгэн хүргэж байна
  • 21:40
    “Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК 4-р анги /давталт/
  • 22:25
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:35
    Шөнийн зураглал
  • 22:40
    Төрийн дуулал
  • 23:37
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    “Улаанбаатар 2019” ширээний теннисний өсвөр үе, залуучуудын Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн 4-р хэсэг
  • 09:50
    “World football” теле сэтгүүл
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Сагсан бөмбөг
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Сагсан бөмбөг /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Сагсан бөмбөг /үргэлжлэл/
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Сагсан бөмбөг /үргэлжлэл/
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Сагсан бөмбөг /үргэлжлэл/
  • 17:35
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Хөлбөмбөгийн 1978, 1982 оны ДАШТ
  • 18:20
    Оюуны спортыг дэмжих хөтөлбөр-шууд
  • 18:40
    Спорт-хэлэлцүүлэг: Хүүхдийн спортын өнөөгийн хөгжил
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн алтан медалийн төлөө
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт-түүх: 1987 оны Идэрчүүдийн Монгол улсын аварга “Найрамдал” баг -шууд
  • 22:20
    Спорт таны амралтанд: “Төмөр хүлэг” мастер кросс уралдаан

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 63-р анги
  • 11:50
    Амьтны ертөнц
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Түүхийн дурсгалт газрууд
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Түүхийн жимээр” цуврал хичээл 4
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 4-р анги
  • 17:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 64-р анги
  • 19:30
    Засаг цаг-Засах цаг
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 64-р анги
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

X/1711:00

MN25

"хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак