МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Орос тоглоом” Оросын уран сайхны кино
  • 10:35
    Хөгжмийн агшин
  • 10:40
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Хорвоогийн нэгэн дууч болжмор” СГЗ зохиолч, сэтгүүлч Дамбадаржаагийн Намсрай агсны 70 насны ойд зориулав
  • 14:40
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 15:20
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар 2/
  • 16:00
    “Шерлок Холмс” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 17:25
    MNB Wordl: “GENERATION GANGA”
  • 17:45
    Нээлттэй засаг
  • 18:05
    Урлан
  • 18:10
    Амрыг эрье
  • 18:30
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Хайрлаарай” Амьдралын тойрог
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Хатан хаан Сисси” уран сайхны кино 1-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    "эфир" эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:50
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн бүлгийн 25,26-р анги
  • 11:50
    "бундын хатан" олон ангит кино 13-р анги
  • 12:50
    "ахмад жүжигчдийн мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг 5,6
  • 13:50
    "баримтат кино"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 16:20
    "агуу хайр" японы олон ангит кино 10-р анги
  • 17:20
    "өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 18:10
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 14-р анги
  • 21:10
    "ахмад жүжигчдийн мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг 7,8
  • 22:10
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 1-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    business news
  • 09:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    ахмадын баяр - 2019
  • 10:15
    хошин шог
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:30
    business news
  • 11:40
    "нар сарны тэврэлт" соак 10-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    business news
  • 13:40
    "сайн, муу хулгайч" соак 38-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    business news
  • 15:35
    ахмадын баяр - 2019
  • 15:50
    "хурдан морины уралдаан" - архив
  • 17:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:50
    business news
  • 19:00
    "нар сарны тэврэлт" соак 11-р анги
  • 20:30
    "medrex hospital" үзүүлж байна
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "сайн, муу хулгайч" соак 39-р анги
  • 23:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    “Гайхалтай ноход” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Буддын сургаал айлдварын цоморлиг” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 33-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Хөвгүүд” олон ангит УСК,13-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү” япон анимэ, 5-р анги
  • 11:35
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:25
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 12:30
    “Ахмадын баяр 2019” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Ард нийтийн санал асуулга: МАН –ын тулгалт уу,ард түмний сонголт уу? /шууд хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,51-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” танин мэдэхүйн хүүхэлдэйн киноны 9-р анги
  • 16:37
    “Хаикюү” япон анимэ, 5-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:15
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 41-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК, 12-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88”
  • 22:40
    “Тоо юу сүлд үү?” 8-р хэсэг
  • 23:10
    Гадаад мэдээ
  • 01:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    “Далайн гахайнуудын чимэээгүй ертөнц” баримтат кино
  • 02:20
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Хөтөч" ОАК 10-р анги
  • 09:10
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Богд хаан" МУСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 487,488-р анги
  • 14:10
    "Хөтөч" ОАК 11-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 489,490-р анги
  • 19:00
    Токио 2020 үзэх азтан шалгаруулах шууд. Номин холдинг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Аригатоо Хэйсэй -Эртний нийслэл Кёото" аяллын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Action" Making movie нэвтрүүлэг "37-р точка"
  • 21:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 09:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “сонголт”-29 оак
  • 10:50
    мөнхийн хайр-9 оак
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    эмч сонсож байна
  • 14:00
    ахмадын баяр 2019
  • 14:15
    адтай жаалууд 3-12 оак
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    агаараар гүйцгээе -6
  • 16:00
    business time
  • 16:15
    ахмадын баяр 2019
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    адтай жаалууд 3-13 оак
  • 19:15
    ахмадын баяр 2019
  • 19:30
    бодит тайлбар
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-10 оак
  • 22:45
    “сонголт”-30 оак
  • 23:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /18/
  • 06:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /1.9,10/
  • 07:40
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /9,10/
  • 08:30
    Мэдээ
  • 09:30
    "Амьдралын блюз" ОАК 4-р анги
  • 10:30
    "Америкийн шинэ топ модел" шоу /24.4/
  • 11:15
    Инсү хатан" ОАК 6,7-р анги
  • 13:15
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /3/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Муу нүүрт" МУСК
  • 16:10
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 16:45
    "37-р точка" МУСК бүтсэн түүх
  • 17:00
    "Амьдралын блюз" ОАК 5-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /2.19/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /13/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Америкийн шинэ топ модел" шоу /24.5/
  • 21:15
    "Инсү хатан" ОАК 8,9-р анги
  • 23:30
    "Далайн дээрэмчид" УСК
  • 01:40
    Мэдээ
  • 02:40
    "Амьдралын блюз" ОАК 5-р анги
  • 03:40
    "Гайхамшигт уран дархчууд 2" Торгоны зам цувралаас
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.10-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /5-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /5-р хичээл/
  • 09:55
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "17 нас" СОАК 14-р анги
  • 11:15
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 11:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /5-р хичээл/
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 24-р анги
  • 13:10
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /5-р хичээл/
  • 13:30
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /5-р хичээл/
  • 13:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /5-р хичээл/
  • 15:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /5-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 19-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.11-р анги
  • 19:00
    "17 нас" СОАК 15-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:35
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 21:10
    Гампаньян гайхамшгийн эрэлд
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 25-р анги
  • 23:10
    "Ээж" ОАК 20-р анги
  • 00:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-5/ 33-36-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 10-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-1" шоу нэвтрүүлэг /хагас шигшээ шалгаруулалт-2/
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Sky шилтгээн" СОАК 10-р анги
  • 17:10
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 16-р хэсэг
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-5/ 37-40-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 10-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 11-р анги
  • 21:00
    "Чимээгүй номын сан-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 22:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-1/ 10-р анги
  • 23:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 140-р анги
  • 00:00
    "Чимээгүй номын сан-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 11:40
    "15 раунд" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • 15:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    "Монгол хүн Памирын ууланд" нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 16:05
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 16:35
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:20
    "Шилжилт" МУСК
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино шиг амьдрал" МУСК
  • 23:20
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:35
    "Бизнес толь"
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 24-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:20
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Баялаг бүтээгчийг дэмжих төсөл хөтөлбөр
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:10
    Миний охин СуЁн ОАУСК 25-р анги
  • 23:20
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:45
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Намрын Хит -2019 промо
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Намрын Хит -2019 промо
  • 10:20
    Ахмадын баяр -2019
  • 10:40
    Бизнес Амжилт
  • 11:10
    Гурзуф ОАК 1-р анги
  • 12:10
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Намрын Хит -2019 промо
  • 16:10
    Ахмадын баяр -2019
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аяллын тойрог
  • 19:30
    Гурзуф ОАК 2-р анги
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Намрын Хит -2019 промо
  • 22:00
    Ахмадын баяр -2019
  • 22:15
    Аки башё
  • 22:50
    Залуу эмч нар ОАК 10-р анги
  • 23:50
    Auto time нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 01:20
    Зөв сонголт
  • 01:50
    Бизнес Амжилт
  • 02:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:50
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.4-р анги)
  • 11:40
    "Доктор Стрэнж (Doctor Strange)" УСК
  • 13:40
    "Ай Карли" ОАК (II.30-33-р анги)
  • 15:20
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 17:00
    "Өндгөн толгойт" кино бүтсэн түүх
  • 17:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:35
    "Болсон явдал" МУСК
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (II.34,35-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.5-р анги)
  • 21:30
    "Хүчирхэг нугаснууд (The Mighty Ducks)" УСК
  • 23:35
    "Том 6 толгой" МУСК
  • 01:00
    "Ай Карли" ОАК (II.32-35-р анги)
  • 02:30
    "Болсон явдал" МУСК
  • 04:10
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.3-5-р анги)
  • 06:20
    "Хүчирхэг нугаснууд (The Mighty Ducks)" УСК
  • 08:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 4-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Шөнийн менежер" ОАК 4-р анги
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Жирэмсний сорил" ОАК 3,4-р анги
  • 12:40
    Ахмадын баяр
  • 13:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Үлэмж биетнүүдийн дайралт" Хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 14:20
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино #48
  • 15:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 241-245-р анги
  • 17:15
    Ахмадын баяр
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино #17,18
  • 18:10
    "Хамтдаа суръя" #9
  • 18:35
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 5-р анги
  • 19:35
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    Miss Universe Mongolia-2019 шууд нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Шөнийн менежер" ОАК 5-р анги
  • 00:15
    Ахмадын баяр
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хошин шог"
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "IP MAN" УСК
  • 12:20
    "Амлалт хэрэгжиж байна"нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ-2" реалити шоу 1 хэсэг
  • 14:00
    "Хөгжилтэй өдөр" МУСК
  • 15:40
    "Талархал" ток шоу
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Чамдаа яараад байна-Дуучин Н.Дашдэмбэрэл"
  • 19:10
    Step-Steps-Монгол аялал
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Хүнд өдөр" УСК
  • 23:20
    "Дэлхийн хот" зураглал
  • 23:40
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Ахмадын баяр-2019
  • 09:15
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:45
    My-UB нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 14-р анги
  • 11:55
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 12:25
    Зөв гэр дулаалга
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    We are Royals
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    Хошин шог
  • 17:15
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:45
    Ахмадын баяр-2019
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Инноваци хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Чамдаа яараад байна" теле концерт
  • 22:05
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 15-р анги
  • 23:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 10:30
    "Монгол билиг ухаан" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 7-р анги
  • 12:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 13-р анги
  • 15:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    Music set
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 8-р анги
  • 21:00
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 14-р анги
  • 23:00
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар”
  • 07:40
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:40
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр”
  • 09:35
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "X лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:40
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Якари” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    "Якари" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 19:30
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр” нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Da Vinci Kids – “Төгс нотолгоо” т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт“ хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг:Парламентын хяналт шалгалтын эрх мэдэл, чиг үүрэг...
  • 11:00
    “Монгол мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Онцлох зочин
  • 14:20
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:45
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монгол мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монгол мэдээ” тойм, тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Өвгөдийн захиас: “Намар”
  • 19:10
    Зураглал
  • 19:20
    Халуун сэдэв
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Нээлттэй засаг
  • 21:20
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монгол мэдээ” тойм, тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    "Ахмадын баяр-2019"
  • 08:45
    "Тэмээчин" Баримтад кино
  • 09:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бурхадын аялгуу" Баримтад кино
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд "ХОАК 57 -р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:50
    Таны амралтанд
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Баримтад дэлгэц"
  • 16:00
    "Тахианы өд "ХОАК 58 -р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Ахмадын баяр-2019"
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Таны амралтанд"
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    Оргилд хүрэх зам
  • 20:25
    "Монголын сайхан орноор"
  • 20:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:15
    "Чухал 100 сэдэв"
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    "MICHAEL JORDAN - PLAYGROUND" БАРИМТАТ КИНО
  • 00:45
    ПСВ - СПОРТИНГ (ШУУД) 1-Р ТОЙРОГ ЕВРОПА ЛИГ
  • 02:55
    РОМА - БАШАКШЕКИР (ШУУД) 1-Р ТОЙРОГ ЕВРОПА ЛИГ
  • 05:00
    MARQUEE MATCHUP SIXERS VS. HORNETS 11/17/2018
  • 07:00
    HARDWOOD CLASSICS KNICKS VS. HAWKS 12/07/1991
  • 09:00
    UNSTOPPABLE: BERNARD KING
  • 09:30
    NBAE PRESENTS: CHRIS WEBBER
  • 10:00
    HARDWOOD CLASSICS PACERS VS. KINGS 01/05/2001
  • 12:00
    NBA SPECIAL WILT 100
  • 13:00
    MARQUEE MATCHUP SIXERS AT PISTONS 10/23/2018
  • 15:00
    HARDWOOD CLASSICS KNICKS VS. HAWKS 12/07/1991
  • 17:00
    UNSTOPPABLE: BERNARD KING
  • 17:30
    NBAE PRESENTS: CHRIS WEBBER
  • 18:00
    HARDWOOD CLASSICS PACERS VS. KINGS 01/05/2001
  • 20:00
    NBA SPECIAL WILT 100
  • 21:00
    MARQUEE MATCHUP SIXERS AT PISTONS 10/23/2018
  • 23:00
    HARDWOOD CLASSICS KNICKS VS. HAWKS 12/07/1991

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЧЕЛСИ-САУТХЭМПТОН PL 2015-2016
  • 11:00
    UFC 190 РОУЗИ-КОРРЕА
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №10: ЛИВЕРПҮҮЛ-ЧЕЛСИ 2013/14
  • 14:30
    ГОЛДЕН СТЕЙТ - ЮТА NBA 2018-2019
  • 16:30
    ЧЕЛСИ-САУТХЭМПТОН PL 2015-2016
  • 18:30
    UFC 190 РОУЗИ-КОРРЕА
  • 21:30
    Л.А ЛЭЙКЕРС - МИННЕСОТА ТОГЛОЛТ #5 - 2004 PLAYOFFS
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №11: НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 1996/97

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ШОРООН ГАХАЙ ЖИЛИЙН САР ШИНИЙН БАРИЛДААН
  • 15:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2018 ОН
  • 16:00
    FIVB MEN ШИГШЭЭ ТОГЛОЛТ
  • 19:00
    "НААДАМ 2019" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:00
    ЖҮДО - ТАШКЕНТИЙН ГРАНПРИ (ШУУД) ӨДӨР 1
  • 22:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10
  • 23:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №3

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #"Made in mongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: МАНИЛА-ROOTS OF HONOR
  • 12:00
    UFC 216 ФЕРГУСОН-ЛИЙ
  • 14:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #38
  • 15:00
    ONE WARRIOR SERIES 3-7
  • 15:30
    ONE: ХО ШИ МИН-IMMORTAL TRIUMPH ТОЙМ
  • 16:00
    UFC 201 ЛАУЛЕР-ВҮҮДЛИ
  • 18:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1048
  • 20:00
    ЖҮДО ТАШКЕНТИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 1 (ШУУД)
  • 22:30
    CONOR MCGREGOR: NOTORIOUS БАРИМТАТ КИНО

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:00
    World"s Music
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 11:00
    Төвийн бүсийн хурдан морьдын уралдаан “Боржигин -2019”
  • 12:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    "Амрах агшин"дэлхийн шилдэг дуунууд
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" 11-р хэсэг
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг/шууд/
  • 19:00
    Цэрэнжав овгийнхны ургийн баяр- Хөвсгөл аймаг Жаргалант сум
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" 12-р хэсэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Бооржиагийнхан ОАК /8-р анги/
  • 23:00
    "Миний Монгол" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Амрах агшин
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 33
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 23, 24
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 12/
  • 10:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 14-р анги
  • 11:20
    "Төгс оюун ухаан" ОАК 2-р анги
  • 12:30
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 41, 42-р анги
  • 14:10
    "Танхай номлогч" ОАК 16-р анги
  • 15:20
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг /дугаар 28/
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 2-р анги
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Төгс оюун ухаан" ОАК 3-р анги
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 43, 44-р анги
  • 20:30
    "Танхай номлогч" ОАК 17-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 3-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 15-р анги
  • 00:20
    "Танхай номлогч" ОАК 17-р анги
  • 01:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 43, 44-р анги

SPS Prime

  • 00:30
    PRODUCTION TIME
  • 00:45
    ФРАНКФУРТ-АРСЕНАЛ (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 02:55
    МАН ЮТД-АСТАНА (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №1
  • 06:00
    АРСЕНАЛ-ВАЛЕНСИА ЕВРОПА ЛИГ 1/2 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 08:00
    NBA ACTION 1812
  • 08:30
    ФРАНКФУРТ-ЧЕЛСИ ЕВРОПА ЛИГ 1/2 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 10:30
    "2018 WARRIORS CHAMPIONSHIP" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ PART 1
  • 11:00
    ВАЛЕНСИА-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1/2 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 13:00
    "2018 WARRIORS CHAMPIONSHIP" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ PART 2
  • 13:30
    ЧЕЛСИ-ФРАНКФУРТ ЕВРОПА ЛИГ 1/2 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 15:30
    PL WORLD №4
  • 16:00
    ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГИЙН ШИГШЭЭ
  • 18:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №26: МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 18:30
    ФРАНКФУРТ-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №1
  • 21:30
    PL WORLD №7
  • 22:00
    МАН ЮТД-АСТАНА ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Sherwood” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 4-р анги /давталт/
  • 07:28
    “Байгаль” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:33
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:50
    “Толин хул”дурсамжит нэвтрүүлэг
  • 08:55
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 09:00
    “Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК 4-р анги /давталт/
  • 09:50
    “Ардын хоршоо” /давталт/
  • 10:10
    Зочны цаг
  • 10:30
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 19-р анги /давталт/
  • 11:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:25
    “Доктор нэмэх” /MBG гэмтэл согогын эмнэлгийн эмч зөвлөж байна /
  • 11:30
    “Эгшиглэнт ертөнц” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:14
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:20
    “Буурал түүхийн эзэд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    “Харандааны анд” хүүхэлдэйн кино
  • 13:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Үндэсний бахархал” уртын дууны хичээл-1,2,3,4
  • 17:15
    Star`s shop
  • 17:20
    Хошин хөтөлбөр
  • 18:05
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 18:30
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 20-р анги
  • 18:45
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:55
    Star`s shop
  • 19:00
    “Олз”-ын зочин
  • 19:20
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 19:25
    Бүрэн зураглал
  • 19:34
    “Sherwood” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 5-р анги /давталт/
  • 20:00
    Монгол дууны хит
  • 20:20
    Зочны цаг
  • 20:40
    Баримтат нэвтрүүлэг /ВВС агентлаг/
  • 21:25
    Шөнийн зураглал
  • 21:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:40
    “Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК 5-р анги
  • 22:25
    Star`s shop
  • 22:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:50
    Төрийн дуулал
  • 23:55
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Зочны ярилцлага
  • 07:45
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн Чөлөөт бөх: Урьдчилсан барилдаан 1-р хэсэг
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн Чөлөөт бөх: Урьдчилсан барилдаан 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн Чөлөөт бөх: Урьдчилсан барилдаан 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн Чөлөөт бөх: Урьдчилсан барилдаан 1-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 14:05
    Спорт-түүх: 1987 оны Идэрчүүдийн Монгол улсын аварга “Найрамдал” баг
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Оюуны спортыг дэмжих хөтөлбөр
  • 15:35
    Redbull- үзүүлж байна
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Redbull- үзүүлж байна /үргэлжлэл/
  • 17:04
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Д. Батбаяр
  • 17:25
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн Чөлөөт бөх: Шигшээ барилдаан 2-р хэсэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Спорт-түүх: 1987 оны Идэрчүүдийн Монгол улсын аварга “Найрамдал” баг
  • 22:25
    Шагайн харваа Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 2019

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 64-р анги
  • 11:50
    Мөрөөдлийн аялал
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “ТВ2” Бадарчин
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Өвөр Монголын сонин хачин
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Түүхийн жимээр” цуврал хичээл 5
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 5-р анги
  • 17:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 65-р анги
  • 19:30
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:50
    “Нэг бүс Нэг зам ассоциаци” мэдээлж байна
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 65-р анги
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр