МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “София” Оросын олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 6,7, 8-р анги
  • 11:45
    Хөгжмийн агшин
  • 11:50
    “Хайрлаарай” Амьдралын тойрог
  • 12:50
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:10
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг /дугаар 3/
  • 13:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 14:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 14:30
    “Гайхамшигт бүжиг” И.А.Моисеевын нэрэмжит ОХУ-ын Ардын бүжгийн эрдмийн чуулгын тоглолтоос
  • 14:50
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:20
    “Эрмитаж” баримтат кино
  • 16:15
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 16:35
    Билгийн мэлмий: “Эрхи”
  • 16:55
    Хөгжмийн агшин
  • 17:00
    “Бямба гарагийн саятан” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 18:40
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 19:10
    Робокон-2019
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:40
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:45
    “Хатан хаан Сисси” уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:30
    Судар бичгийн алтан сан: “Сундуйн жүд”

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 12:50
    "бундын хатан" олон ангит кино 10,11,12-р анги
  • 15:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "ахмад жүжигчдийн мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг 7,8
  • 17:00
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 1-р анги
  • 18:00
    "өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 15-р анги
  • 21:10
    "ижий минь"
  • 22:10
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 2-р анги
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:40
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "алгын чинээ попо" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    tvmall
  • 09:25
    ахмадын баяр - 2019
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:00
    "баянмөнхийн блог" фитнесийн зөвөлгөө
  • 12:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:40
    business news
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "нар сарны тэврэлт" соак 7,8,9-р анги
  • 15:35
    ахмадын баяр - 2019
  • 15:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 16:05
    business news
  • 16:15
    miss mongolia - 2019
  • 17:10
    "амрыг эрье"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 19:00
    "нар сарны тэврэлт" соак 12-р анги
  • 20:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:35
    business news
  • 20:40
    "буянтай буурлууд"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "зэвүүн яриа"
  • 23:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    Бурхан багшийн айлдвар
  • 06:30
    “Гайхамшигт адуу” баримтат кино
  • 07:30
    “Дорнын зурлага”
  • 07:35
    “Мэхлэгдсэн нь” хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:00
    “УБ-Дуатлон 2019” тэмцээныг шууд дамжуулна
  • 12:00
    “Гарц” нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Спортын мэдээ мэдээлэл” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Хаикюү” япон анимэ, 1,2-р анги 14.45 “Ахмадын баяр 2019” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Мартагдсан дайн” баримтат киноны 2-р хэсэг /давталт/
  • 16:00
    “Мисс Mongolia 2019” нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
  • 17:00
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Business maximum 88”
  • 18:30
    “Beat the champions”
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    INTELLIGENCE ахлах ангийн сурагчдын мэтгэлцээн, 1-р хэсэг
  • 22:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК, 13-р анги
  • 23:30
    “Тоо юу сүлд үү?” 9-р хэсэг
  • 00:10
    “Гайхамшигт адуу” баримтат кино
  • 01:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 02:50
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (3)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 481- 486-р анги
  • 14:00
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 1-р бүлэг 10-р анги
  • 14:50
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 15:40
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 2-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Ахмадын баяр 2019" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Action" Making movie нэвтрүүлэг "37-р точка"
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Аригатоо Хэйсэй - Нихонбаши гүүр" аяллын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хүнд цохилтын аварга" УСК
  • 23:50
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 09:45
    ахмадын баяр 2019
  • 10:00
    адтай жаалууд 3-9 оак
  • 10:40
    адтай жаалууд 3-10 оак
  • 11:20
    ахмадын баяр 2019
  • 11:40
    адтай жаалууд 3-11 оак
  • 12:20
    адтай жаалууд 3-12 оак
  • 13:00
    адтай жаалууд 3-13 оак
  • 13:40
    агаараар гүйцгээе-5
  • 14:10
    сонголт-26 оак
  • 15:00
    сонголт-27 оак
  • 15:40
    сонголт-28 оак
  • 16:20
    сонголт-29 оак
  • 17:00
    сонголт-30 оак
  • 18:10
    бодит тайлбар
  • 19:10
    ахмадын баяр 2019
  • 19:30
    инээдмийн толь
  • 20:00
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 20:30
    sbn news-тойм
  • 21:30
    шийдэл хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    орхидос-1 муск
  • 00:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    "Инсү хатан" ОАК /1-4/
  • 09:55
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /2.14-19/
  • 12:30
    "Америкийн шинэ топ модел" шоу /24.1-3/
  • 14:50
    "Атлетик 220 - Дэрэн" Мазала дээд лиг 2019 /шууд/
  • 17:05
    "Америкийн шинэ топ модел" шоу /24.4,5/
  • 18:35
    "37-р точка" МУСК бүтсэн түүх
  • 19:00
    “Улаан бал” тойм
  • 19:25
    Н.Түвшинбаяр аваргын гэрт очсон нь
  • 19:40
    "Хүрээлэн" амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:15
    "Гайхамшигт уран дархчууд 3" Торгоны зам цувралаас
  • 21:00
    "37-р точка" МУСК 1-р анги
  • 22:40
    “Надыын аав мангар” МУСК
  • 00:00
    Бундеслиг 2019. Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 00:20
    "Вердер Бремен - Лайциг" Бундеслиг 4-р тойрог /шууд/
  • 02:30
    "Гайхамшигт уран дархчууд 3" Торгоны зам цувралаас
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.29-30-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 2-3-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.7-8-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 25-26-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "17 нас" СОАК 15-р анги
  • 11:15
    "Сансар огторгуйд өнгөрөөсөн 1 жилийн дараа" баримтат кино
  • 12:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 21-22-р анги
  • 14:30
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:35
    "Ээж" ОАК 16-17-р анги
  • 16:30
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:35
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 16:50
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "17 нас" СОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 20:30
    Гэдэсний гүрвэлзэх хөдөлгөөн сайжрахын ач тус
  • 20:40
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 21:00
    "Syndicate Talk Exclusive” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эх дэлхийг аврах гарц" баримтат кино /1-р хэсэг/
  • 23:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 4-10-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Миний цорын ганц" СОАК 11-р анги
  • 13:10
    Хүрээлэн амьд ертөнц 15-р хэсэг
  • 13:40
    Хуурай эгч дүүс СОАК 6-р анги
  • 15:00
    "Чимээгүй номын сан-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 16:00
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 17:30
    Хар хайрцаг
  • 18:30
    "DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 12-р анги
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Луун шивээст охин" УСК
  • 00:50
    "Анхны харц" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Кино шиг амьдрал" МУСК
  • 11:20
    "15 раунд" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 12:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    ХХ хөтөлбөр
  • 15:55
    "Нэг ертөнц хоёр өнгө" богино хэмжээний кино
  • 16:25
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:20
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Маргаашгүй" МУСК
  • 00:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Бизнес толь"
  • 01:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 08:00
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 08:40
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 11:10
    Уран сайхны кино
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Баллуур нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 19:10
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Зөн билгийн тулаан 8" Дугаар 7
  • 22:00
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:40
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 00:15
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Тэд бидний төлөө-Бид тэдний төлөө
  • 10:30
    Ахмадын баяр -2019
  • 10:45
    Аки башё
  • 11:10
    Бизнес Амжилт
  • 11:40
    Гурзуф ОАК 2-р анги
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Зөв сонголт
  • 13:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнес Амжилт
  • 15:30
    Залуу эмч нар ОАК 6,7,8-р анги
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 18:40
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Цагаан тэнхлэг
  • 19:40
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Аки башё
  • 22:10
    Ахмадын баяр -2019
  • 22:30
    Амьдрах тасалбар МУСК
  • 00:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 01:00
    Аяллын тойрог
  • 01:50
    Зөв сонголт
  • 02:20
    Бизнес Амжилт
  • 02:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Болсон явдал" МУСК
  • 10:50
    "Ай Карли" ОАК (II.26-30-р анги)
  • 12:50
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.1-3-р анги)
  • 15:10
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Гэлэнмаа нар (Sister Act)" УСК
  • 17:30
    "Гэлэнмаа нар 2: Хуучин зуршилдаа орсон нь (Sister Act 2: Back in the Habit )" УСК
  • 19:45
    "Том 6 толгой" МУСК
  • 21:30
    "Хүчирхэг нугаснууд 2 (D2: The Mighty Ducks)" УСК
  • 23:40
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 01:10
    "Ай Карли" ОАК (II.26-30-р анги)
  • 03:00
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.1-3-р анги)
  • 05:05
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 06:30
    "Гэлэнмаа нар (Sister Act)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 08:30
    "Шөнийн менежер" ОАК 1,2,3-р анги
  • 11:40
    Ахмадын баяр
  • 12:00
    "One piece" Анимэ 227-235-р анги
  • 16:00
    "Офицерын эхнэр" ОАК 9,10-р анги
  • 17:30
    Ахмадын баяр
  • 17:45
    Амжилтын үндэс
  • 18:15
    Хошин шог
  • 18:50
    Бидний тухай бид
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Шүгэл үлээгч" Зорилтот төсөл
  • 21:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "37-р точка" ОАК 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 23:15
    Ахмадын баяр
  • 23:30
    "Жирэмсний сорил" ОАК 1,2-р анги
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хошин шог"
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Хүнд өдөр" УСК
  • 12:30
    Тэрэлж боардинг сургууль үзүүлж байна
  • 13:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ-2" реалити шоу 2 хэсэг
  • 14:00
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 15:40
    "Талархал" ток шоу
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Чамдаа яараад байна-Дуучин Н.Дашдэмбэрэл"
  • 19:10
    "Digital student - 2019"
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Гэмт хэрэг" УСК
  • 23:20
    "Дэлхийн хот" зураглал
  • 23:40
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Ахмадын баяр-2019
  • 09:15
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 15-р анги
  • 11:15
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 11:45
    "Том 6 толгой" хүүхдийн кино
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 10,11-р анги /давталт/
  • 15:40
    "Чамдаа яараад байна" теле концерт
  • 16:15
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 16:45
    Зөв гэр дулаалга
  • 17:10
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 17:30
    "Буянтай буурлууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 18:35
    Ахмадын баяр-2019
  • 18:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" ТОЙМ хөтөлбөр
  • 21:30
    "Их Засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Миний найз охин мангас" УСК
  • 00:10
    "Халуун цэг" ТОЙМ хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 09:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 10:30
    Марчаахай
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 8-р анги
  • 12:00
    "Сайн байна уу Захирлаа" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Эрэлхэг хүүгээ эх орон мартахгүй" баримтат кино
  • 14:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 14-р анги
  • 15:00
    "Орос бүтээлчдийн хот" баримтат кино
  • 16:00
    "Том 6 толгой" МУСК
  • 17:30
    "Галзуу хот шоу драм" making movie
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хамтдаа загасчилъя"
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 9-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 15-р анги
  • 23:00
    "Миний ахын эхнэр" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:55
    "РЕКЛАМ"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 22:00
    "Манайд хоноё"
  • 23:00
    "РЕКЛАМ"
  • 23:05
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:40
    “Торора” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 08:25
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх”
  • 08:35
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    "Илья Муромец ба Шүгэл дээрэмчин” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 10:32
    “Брүмиз” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Сай Кюү"
  • 14:05
    "Илья Муромец ба Шүгэл дээрэмчин” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 15:32
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    “Мини нинжа” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:55
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 19:15
    Da Vinci Kids - "Төгс нотолгоо"
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:35
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    Хөндөх сэдэв: Өвөлд бэлэн үү...?
  • 10:40
    “Ерөнхийлөгчийн онгоц” баримтат кино
  • 11:20
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:30
    “Монгол мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Онцлох зочин
  • 13:40
    Нээлттэй засаг
  • 14:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг:Парламентын хяналт шалгалтын эрх мэдэл, чиг үүрэг.../давталт/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Зураглал
  • 15:30
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 16:00
    “Монгол мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    УИХ-ын цаг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Өвгөдийн захиас: “Намар”
  • 18:50
    Зураглал
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Халуун сэдэв
  • 19:40
    Замын Үүд боомтын өргөтгөл шинэтгэл...
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:30
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 21:35
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:55
    Зураглал
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Робокон-2019”
  • 22:55
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:55
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 09:30
    " 7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:00
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 10:30
    "Ахмадын баяр-2019"
  • 10:45
    "Таны амралтанд"
  • 11:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:30
    "Хуурнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 12:30
    "Бидний гэр-2" Баримтад кино
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Эрчим хүчний ирээдүй" Баримтад кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"- С.Лувсангомбо
  • 18:00
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:35
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ахмадын баяр-2019"
  • 19:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 20:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 20:35
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:10
    "Нүгэл буян" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    UNSTOPPABLE: BERNARD KING
  • 01:30
    NBAE PRESENTS: CHRIS WEBBER
  • 02:00
    "WILT 100" БАРИМТАТ КИНО
  • 02:50
    САУТХЭМПТОН - БОРНМУТ (ШУУД) 6-Р ТОЙРОГ
  • 05:00
    MARQUEE MATCHUP SIXERS AT PISTONS 10/23/2018
  • 07:00
    LAST NIGHT OF THE ABA
  • 07:30
    NBA SPECIAL THE DOCTOR JULIUS ERVING
  • 09:00
    NBA SPECIAL WILT 100
  • 10:00
    HARDWOOD CLASSICS WIZARDS VS. MAGIC 03/10/2004
  • 12:00
    ALLEN IVERSON THE ANSWER
  • 13:00
    MARQUEE MATCHUP JAZZ VS. LAKERS 04/13/2016
  • 15:00
    LAST NIGHT OF THE ABA
  • 15:30
    NBA SPECIAL THE DOCTOR JULIUS ERVING
  • 17:00
    NBA SPECIAL WILT 100
  • 18:00
    HARDWOOD CLASSICS WIZARDS VS. MAGIC 03/10/2004
  • 20:00
    ALLEN IVERSON THE ANSWER
  • 21:00
    MARQUEE MATCHUP JAZZ VS. LAKERS 04/13/2016
  • 23:00
    NBA SPECIAL WILT 100

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.СИТИ-НЬЮКАСЛ PL 2015-2016
  • 11:00
    UFC 221 РОМЕРО-РОКХОЛД
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №12: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2002/03
  • 14:00
    ТОРОНТО - ВАШИНГТОН NBA 2018-2019
  • 16:00
    МАН.СИТИ-НЬЮКАСЛ PL 2015-2016
  • 18:00
    ONEFC: UNSTOPPABLE DREAMS 2018
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    ЭВЕРТОН - ШЕФФИЛД (ШУУД) 6-Р ТОЙРОГ

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 - ӨДӨР 1
  • 11:30
    FIVB MEN ХАГАС ШИГШЭЭ ПОЛЬШ - ОХУ
  • 13:30
    ЭХ ОРОНЧДЫН ӨДӨРТ ЗОРИУЛСАН БАРИЛДААН
  • 18:30
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #6
  • 19:30
    ДЭЭД ЛИГ ПЛЕЙОФФ -2019 ХҮЛЭГҮҮД - ХАНГАРЬД ТОГЛОЛТ#5
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    БӨРНЛИ - НОРВИЧ (ШУУД) 6-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    #"Made in mongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: ТОКИО-A NEW ERA
  • 12:00
    UFC 205 АЛВАРЕЗ-МАКГРЕГОР
  • 15:00
    WWE MONDAY RAW 1373
  • 17:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 2
  • 18:00
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 3
  • 18:15
    COUNTERPUNCH БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    ЖҮДО ТАШКЕНТИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 2 (ШУУД)
  • 22:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #38
  • 23:00
    ЖҮДО ДАШТ 2019 БАГИЙН БАРИЛДААН ТОЙМ
  • 23:30
    ONE WARRIOR SERIES 3-7

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Амралтын Өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Манай гараг" баримтат кино
  • 12:00
    Цэрэнжав овгийнхны ургийн баяр- Хөвсгөл аймаг Жаргалант сум
  • 13:10
    "Сувд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Аварга" УСК
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Түмэн тэмээний баяр-2019 /Азарага,Их нас,Соёолон/
  • 18:30
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Алхамбра" Баримтат кино
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 22:00
    "Алтан өргөө "МУСК
  • 23:15
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Төгс оюун ухаан" ОАК 3-р анги
  • 08:20
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 15-р анги
  • 09:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 43, 44-р анги
  • 10:50
    "Танхай номлогч" ОАК 13-15-р анги
  • 14:10
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.45, 46-р анги
  • 15:50
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 1, 2-р анги
  • 17:30
    "Төгс оюун ухаан" ОАК 4-р анги
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 45, 46-р анги
  • 20:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Танхай номлогч" ОАК 18-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 4-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 16-р анги
  • 00:20
    "Танхай номлогч" ОАК 12-р анги
  • 01:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 45, 46-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    ТОРОНТО-МИЛУОКИ ТОГЛОЛТ №2
  • 02:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-НЬЮКАСЛ 5-Р ТОЙРОГ
  • 04:00
    ТОТТЕНХЭМ-КРИСТАЛ.П 5-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    МАН ЮТД-ЛЭСТЕР 5-Р ТОЙРОГ
  • 08:00
    NBA ACTION 1814
  • 08:30
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-ЧЕЛСИ 5-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    NBA ACTION 1813
  • 11:00
    НОРВИЧ-МАН СИТИ 5-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    PL WORLD №6
  • 13:30
    БОРНМУТ-ЭВЕРТОН 5-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №27: ЧЕЛСИ-МАН.ЮТД 2005/06
  • 16:00
    ВОТФОРД-АРСЕНАЛ 5-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    PL MATCHPACK №6
  • 18:30
    PRE-GAME SHOW №18 (ШУУД)
  • 19:20
    ЛЭСТЕР-ТОТТЕНХЭМ (ШУУД) 6-Р ТОЙРОГ
  • 21:30
    PRODUCTION TIME
  • 21:50
    МАН СИТИ-ВОТФОРД (ШУУД) 6-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:50
    “Байгаль” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:55
    “Sherwood” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги /давталт/
  • 08:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:45
    Таны зурхай
  • 09:00
    “Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК 1, 2 -р анги /давталт/
  • 10:46
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:05
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:15
    Зэрлэг Балтик /BBC агентлаг үзүүлж байна /
  • 12:00
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:10
    Гадаад дууны цаг
  • 13:00
    “Уурхай” баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:45
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 14:00
    Home shopping
  • 14:20
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 16,17-р анги /давталт/
  • 16:00
    Орос дууны цаг
  • 16:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 16:30
    “Мартагдашгүй намар” МУСК
  • 17:55
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:05
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    Star`s shop
  • 18:30
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 18-р анги /давталт/
  • 19:15
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:35
    “Sherwood” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги /давталт/
  • 20:20
    “Үндэсний үйлдвэрлэгч ба цахим их дэлгүүр”
  • 20:30
    Зочны цаг
  • 20:50
    “Альпийн нуруу” /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 21:40
    “Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК 3 анги /давталт/
  • 22:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 23:00
    “Macro room” үзүүлж байна
  • 23:02
    Төрийн дуулал
  • 23:04
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Халх голын байлдааны ялалтын 80 жилийн ойд зориулсан ОХУ-ын Агаар,сансарын хүчний уран нислэгийн “ Русский Витязи” бүлгийн үзүүлэх тоглолт, бэсрэг наадам
  • 09:50
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Дашгомбын Баттулга
  • 10:25
    Монгол-Тайвань РАГБИ Фестиваль-2019-шууд
  • 16:35
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Жүдо бөхийн урьдчилсан барилдаан
  • 20:35
    Дархан мэх: Монгол улсын начин А. Алтанхуяг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    “Тулаан” уралдаант, цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Ө. Хатанболорын цолны мялаалгын харваанаас
  • 22:35
    Спорт таны амралтанд: Повер мастер кросс-2019 тэмцээн

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Маргааш юу болох вэ?” цуврал 1
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 61-63-р анги
  • 15:05
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 15:35
    “Уран сайхны кино”
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:00
    Мөрөөдлийн аялал
  • 19:30
    Залуус санаачилж байна...
  • 20:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 23:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр