МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хатан хаан Сисси” уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 12:25
    “Мартах учиргүй” Гал голомт хөдөлгөөний тэргүүн Д.Мөнхөө
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Робокон-2019
  • 14:00
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 14:40
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын дээд боловсрол Дэлхийд...
  • 15:40
    “Стэлс үл үзэгдэгчийн мөрөөр” баримтат кино
  • 16:25
    MNB World: “Today Mongolia”
  • 16:50
    Хөгжмийн агшин
  • 17:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Монголын түүх: “1960-1990 оны Монгол Улс”
  • 18:30
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 18:40
    Хөгжлийн замаар: “Ахлах сургууль”
  • 19:10
    Робокон-2019
  • 19:50
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 21:10
    “Гэгээн үдэш” Эрдэмтэн зохиолч Э.Оюун
  • 22:30
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 22:35
    “Хатан хаан Сисси” уран сайхны кино 3-р анги

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 12:50
    "бундын хатан" олон ангит кино 13,14,15-р анги,
  • 15:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "уих-ын цаг"
  • 16:30
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 16:40
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 2-р анги
  • 17:30
    "манцуйтай тамирчин
  • 18:00
    "өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 16-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 3-р анги
  • 23:20
    "168 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:40
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    tvmall
  • 08:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:25
    ахмадын баяр - 2019
  • 08:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    business news
  • 11:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 11:50
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:45
    "баянмөнхийн блог" фитнесийн зөвөлгөө
  • 13:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "би сөхрөхгүй" соак 10,11,12-р анги
  • 16:20
    ахмадын баяр - 2019
  • 16:35
    miss mongolia - 2019
  • 17:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч"
  • 18:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:50
    business news
  • 19:00
    "нар сарны тэврэлт" соак 13-р анги
  • 20:20
    "дэлхийн тэтгэлэгүүд"
  • 20:40
    "буянтай буурлууд"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "том 6 толгой" муск
  • 23:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Гайхамшигт сармагчингууд” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:10
    “Египитийн хун тайж” хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Гэгээрлийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Business maximum 88”
  • 13:10
    “Хаикюү” япон анимэ, 3-р анги
  • 13:35
    INTELLIGENCE ахлах ангийн сурагчдын мэтгэлцээн,1-р хэсэг /давталт/
  • 14:40
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 15:10
    “Single Ladies 2” МУСК
  • 17:00
    “Хаикюү” япон анимэ, 4,5-р анги
  • 17:45
    “Ахмадын баяр 2019” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Мартагдсан дайн” баримтат киноны 3-р хэсэг
  • 19:00
    “Үндсэн хуулийн хэлэлцүүлэг” цуврал нэвтрүүлэг,3-р хэсэг
  • 19:30
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Эзэгтэй” олон ангит УСК,14-р анги
  • 22:30
    “Тоо юу сүлд үү?” 10-р хэсэг
  • 23:10
    “Далайн гүний эрдэнэс” баримтат кино
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 01:30
    Баримтат кино
  • 02:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:30
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (4)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 11:50
    "Том 6 толгой" МУСК
  • 13:10
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 487- 490-р анги
  • 14:50
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 15:40
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Тоглож болохгүй нас" МУСК
  • 19:10
    "Ахмадын баяр 2019" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Date хийх үү" шоу нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 22:00
    "Манила хот" УСК
  • 00:30
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news-тойм
  • 08:45
    ахмадын баяр 2019
  • 09:00
    агаараар гүйцгээе-6
  • 09:30
    орхидос-1 муск
  • 11:10
    ахмадын баяр 2019
  • 11:30
    навчин байшингийн ахан дүүс
  • 12:30
    шийдэл хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    мөнхийн хайр 6- оак
  • 15:15
    мөнхийн хайр 7- оак
  • 16:25
    мөнхийн хайр 8- оак
  • 17:35
    мөнхийн хайр 9- оак
  • 18:45
    мөнхийн хайр 10- оак
  • 19:55
    ахмадын баяр 2019
  • 20:10
    хайрын хүч
  • 21:10
    үүргэвчтэй аялал: занзибар
  • 22:10
    орхидос-2 муск
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Инсү хатан" ОАК /5-9/
  • 10:50
    "37-р точка" МУСК 1-р анги
  • 11:05
    "Амьдралын блюз" ОАК /1-5/
  • 16:00
    "37-р точка" МУСК 1-р анги
  • 17:30
    "Том 6 толгой" МУСК
  • 19:00
    “Итгэл” МУСК
  • 21:00
    Бундеслиг 2019. Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 21:20
    "Айнтрахт Франкфурт - Боруссия Дортмунд" Бундеслиг 4-р тойрог /шууд/
  • 23:40
    "Амьдрах тасалбар" МУСК
  • 01:30
    "Зөв алдаа" МУСК
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.1-2-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 4-5-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.9-10-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 27-28-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "17 нас" СОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 11:15
    "Хабблын сансрын аялал" баримтат кино
  • 12:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 23-24-р анги
  • 14:35
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:40
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 15:00
    "Ээж" ОАК 18-19-р анги
  • 16:45
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:45
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ах дүү 5" СОАК 1-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:35
    "E-Баримт" шууд тохирол
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эх дэлхийг аврах гарц" баримтат кино /2-р хэсэг/
  • 23:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-5/ 1-26-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Ромын түүх" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 13:00
    Хуурай эгч дүүс СОАК 7-9-р анги
  • 16:20
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 17:20
    Нүүдэл Шийдэл
  • 18:20
    "Эмчийн эсрэг Интернет" шоу нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 19:30
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 20:45
    Хар хайрцаг
  • 21:45
    "Гэдэсний гүрвэлзэх хөдөлгөөнийг сайжруулахын ач тус" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "COMEDY NIGHT WITH COMEDY LAB" шоу нэвтрүүлэг 1-р хэсэг "ХАНУ"
  • 23:00
    "Яллагч" МУСК
  • 00:30
    "Нисэж буй Шотланд эр" УСК
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Маргаашгүй" МУСК
  • 10:55
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 11:40
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Өмнөговь аймаг
  • 12:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хүсэл МУСК
  • 15:30
    "Та үүнийг мэдсэн үү" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Гарын таван хуруу" МУСК
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:00
    "Цагаан тэнхлэг" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Найз" МУСК
  • 23:25
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Бизнес толь"
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр онцлох /давталт/
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 08:40
    Масс академи үзүүлж байна
  • 09:00
    Баялаг бүтээгчийг дэмжих төсөл хөтөлбөр
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 11:10
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр давталт
  • 12:10
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    Нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 17:00
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:30
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Масс академи үзүүлж байна
  • 19:30
    "Зөн билгийн тулаан 8" Дугаар 8
  • 20:30
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    Баллуур нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:10
    Зөв сонголт
  • 09:40
    Аки башё
  • 10:10
    Ахмадын баяр -2019
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Амьдрах тасалбар МУСК
  • 13:00
    Бизнес аялал
  • 13:40
    Зөв сонголт
  • 14:00
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Бизнес Амжилт
  • 16:10
    Ахмадын баяр -2019
  • 16:30
    Залуу эмч нар ОАК 9,10 -р анги
  • 18:20
    Бизнес аялал
  • 19:00
    Цагаан тэнхлэг
  • 19:30
    Auto time нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Аки башё
  • 21:30
    Аяллын тойрог
  • 22:20
    Ахмадын баяр -2019
  • 22:40
    Дурсамж төгсгөл үгүй МУСК
  • 00:50
    Зөв сонголт
  • 01:20
    Бизнес Амжилт
  • 01:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:10
    "Гэлэнмаа нар 2: Хуучин зуршилдаа орсон нь (Sister Act 2: Back in the Habit )" УСК
  • 10:05
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 11:40
    "Ай Карли" ОАК (II.31-35-р анги)
  • 13:40
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (II.4,5-р анги)
  • 15:20
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 17:00
    "Хүчирхэг нугаснууд (The Mighty Ducks)" УСК
  • 19:05
    "Хүчирхэг нугаснууд 2 (D2: The Mighty Ducks)" УСК
  • 21:30
    "Хүчирхэг нугаснууд 3 (D3: The Mighty Ducks)" УСК
  • 23:05
    "Амьдралын амт" МУСК
  • 00:50
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 08:30
    "Шөнийн менежер" ОАК 4,5-р анги
  • 10:40
    Ахмадын баяр
  • 11:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Шүгэл үлээгч" Зорилтот төсөл
  • 12:10
    "One piece" Анимэ 236-245-р анги
  • 16:30
    "Офицерын эхнэр" ОАК 11,12-р анги
  • 18:00
    Амжилтын үндэс
  • 18:30
    "Cinema nigth" тоглолт
  • 20:10
    Ахмадын баяр
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:05
    "Беар Гриллстэй хамт аялсан нь" Нэвтрүүлэг #5
  • 21:10
    "Life Style" Sunray beauty салоны Make up Artist Б.Погжи
  • 22:25
    "Urban Talk" Энтэртайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:35
    Ахмадын баяр
  • 23:50
    "Жирэмсний сорил" ОАК 3,4-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Хошин шог"
  • 09:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Гэмт хэрэг" УСК
  • 12:30
    "We one-төгс ялалт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Дараагийн ялагч хэн бэ-2" реалити шоу 3 хэсэг
  • 14:00
    "Сайн уу амьдрал минь-2" МУСК
  • 16:30
    "Тэд жаргалтай байх эрхтэй" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Чамдаа яараад байна-Дуучин Н.Дашдэмбэрэл"
  • 19:10
    Step-Steps-Монгол аялал
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Лондон хотын сүйрэл" УСК
  • 23:10
    "Дэлхийн хот" зураглал
  • 23:30
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" ТОЙМ хөтөлбөр
  • 09:00
    Ахмадын баяр-2019
  • 09:15
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Миний найз охин мангас" УСК /давталт /
  • 12:30
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 12,13,14-р анги /давталт/
  • 16:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:00
    "Их Засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Дуудлагын охид
  • 18:30
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 19:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Буянтай буурлууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 21:30
    "Чамдаа яараад байна" теле концерт
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Алуурчны бие хамгаалагч" УСК
  • 01:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 8-12-р анги
  • 10:20
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 9-р анги
  • 12:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 10-15-р анги
  • 17:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хамтдаа загасчилъя"
  • 18:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Галзуу хот шоу драм" making movie
  • 19:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Би амьдралд хайртай"
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 10-р анги
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 16-р анги
  • 23:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:55
    "РЕКЛАМ"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 22:00
    "РЕКЛАМ"
  • 22:05
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 08:20
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 08:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    “Добрын Никитич ба Горыныч Могой" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 12:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:02
    “Добрын Никитич ба Горыныч Могой" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 16:02
    “Миний найз Үби” хүүхэлдэйн кино
  • 17:02
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 17:25
    “Петер Пэн” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:55
    Da Vinci Kids - "Тоглоомын түүх"
  • 19:05
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:35
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Ноён Халиу”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:50
    ”Робокон-2019”
  • 11:30
    Зураглал
  • 11:40
    “Халх голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 1,2-р анги
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Халх голд байгуулсан гавьяа” баримтат кино 3,4-р анги
  • 14:40
    Сүлд
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 15:50
    Зураглал
  • 16:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 16:30
    “Алсын хараа 25” Монгол улсын дээд боловсрол дэлхийд...
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Хөндөх сэдэв: Өвөлд бэлэн үү...?
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол улс ба НҮБ-ын харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт элчин сайд Ч.Баатар оролцов.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Экспертийн цаг
  • 21:20
    Анхаарах өнцөг: Мал магнаг болсны учир...
  • 21:40
    Бүтээн байгуулалтын цаг
  • 22:00
    “Робокон-2019”
  • 22:40
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    "Тоглолтын цаг"
  • 10:10
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:50
    "Нүгэл буян" МУСК
  • 11:50
    "Аз жаргалтай хүүхдүүд" Баримтад кино
  • 12:35
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:05
    "Ахмадын баяр-2019"
  • 14:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"- П.Шагдарсүрэн
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Ахмадын баяр-2019"
  • 18:25
    "Тоглолтын цаг"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:00
    "Монголын сайхан орноор"
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    LAST NIGHT OF THE ABA
  • 00:30
    NBA SPECIAL THE DOCTOR JULIUS ERVING
  • 02:00
    HARDWOOD CLASSICS WIZARDS VS. MAGIC 03/10/2004
  • 04:00
    ALLEN IVERSON THE ANSWER
  • 05:00
    MARQUEE MATCHUP JAZZ VS. LAKERS 04/13/2016
  • 07:00
    HARDWOOD CLASSICS WIZARDS VS. LAKERS 12/17/2006
  • 09:00
    KOBE BRYANT THE INTERVIEW
  • 10:00
    MARQUEE MATCHUP CAVALIERS VS. WIZARDS 11/03/2017
  • 12:00
    ONE ON ONE WITH AHMAD MICHAEL JORDAN
  • 13:00
    MARQUEE MATCHUP THUNDER VS. SPURS 01/10/2019
  • 15:00
    HARDWOOD CLASSICS WIZARDS VS. LAKERS 12/17/2006
  • 17:00
    KOBE BRYANT THE INTERVIEW
  • 18:00
    MARQUEE MATCHUP CAVALIERS VS. WIZARDS 11/03/2017
  • 20:00
    ONE ON ONE WITH AHMAD MICHAEL JORDAN
  • 21:00
    MARQUEE MATCHUP THUNDER VS. SPURS 01/10/2019
  • 23:00
    HARDWOOD CLASSICS WIZARDS VS. LAKERS 12/17/2006

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЧЕЛСИ-БОРНМУТ PL 2015-2016
  • 11:00
    UFC 196 МАКГРЕГОР-ДИАЗ
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №13: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 2004/05
  • 14:00
    Л.А ЛЭЙКЕРС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 16:00
    ЧЕЛСИ-БОРНМУТ PL 2015-2016
  • 18:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №14: ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.ЮТД 2010/11
  • 18:30
    UFC 190 РОУЗИ-КОРРЕА
  • 21:30
    ФИНИКС - ЧИКАГО ТОГЛОЛТ #3 - 1993 NBA FINALS
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №15: ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 2008/09

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ДОРТМУНД - БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №2
  • 11:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1989-1986 (АЛТ)
  • 13:00
    НААДМЫН СОРИЛГО БАРИЛДААН 2019
  • 16:30
    FIVB MEN ХЭСЭГ АНУ - ОХУ
  • 18:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #8
  • 19:00
    ДЭЭД ЛИГ БҮХ ОДОД-2019 ХОЛИМОГ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 20:50
    КРИСТАЛ ПАЛАС - ВОЛВЕРХЭМПТОН (ШУУД) 6-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    PRODUCTION TIME
  • 23:20
    АРСЕНАЛ - АСТОН ВИЛЛА (ШУУД) 6-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #"Made in mongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    UFC: РОДРИГЕЗ-СТЕФЕНС (ШУУД)
  • 11:00
    ONE: ЖАКАРТА-ETERNAL GLORY
  • 14:00
    UFC 195 ЛАУЛЕР-КОНДИТ
  • 16:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1048
  • 18:00
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 4
  • 18:30
    ONE: ХО ШИ МИН-IMMORTAL TRIUMPH ТОЙМ
  • 19:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 3
  • 20:00
    ЖҮДО ТАШКЕНТИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 3 (ШУУД)
  • 22:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #38
  • 23:00
    ONE WARRIOR SERIES 3-7
  • 23:30
    ЖҮДО ДАШТ 2019 БАГИЙН БАРИЛДААН ТОЙМ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Амралтын өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 11:00
    "Алтан өргөө "МУСК
  • 12:15
    "Сувд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Аялгуут соёлын дээж" "Сүлд" телевизийн шилдэг дуунууд
  • 14:00
    Түмэн тэмээний баяр-2019 /Азарага,Их нас,Соёолон/
  • 15:30
    "Би уран бүтээлч"нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Монгол-Хятадын Экспо-2019" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Готардын хонгил" Баримтат кино
  • 18:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Төвийн бүсийн хурдан морьдын уралдаан “Боржигин -2019”
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 22:00
    "Ганцаараа" УСК
  • 23:50
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Төгс оюун ухаан" ОАК 4-р анги
  • 08:20
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 16-р анги
  • 09:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 45, 46-р анги
  • 10:50
    "Танхай номлогч" ОАК 16-18-р анги
  • 14:10
    "Хуанжу гэг" ОАК 2.47, 48-р анги
  • 15:50
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 3, 4-р анги
  • 17:30
    "Төгс оюун ухаан" ОАК 5-р анги
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 47, 48-р анги
  • 20:20
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 5-р анги
  • 23:10
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 17-р анги
  • 00:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 47, 48-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    PRE-GAME SHOW №19 (ШУУД)
  • 00:20
    НЬЮКАСЛ-БРАЙТОН (ШУУД) 6-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-ПОРТЛАНД ТОГЛОЛТ №3
  • 04:30
    МИЛУОКИ-ТОРОНТО ТОГЛОЛТ №3
  • 06:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-ПОРТЛАНД ТОГЛОЛТ №4
  • 08:30
    МИЛУОКИ-ТОРОНТО ТОГЛОЛТ №4
  • 10:30
    PL WORLD №7
  • 11:00
    ЛЭСТЕР-ТОТТЕНХЭМ 6-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №28: ВЕСТ БРОМ-МАН ЮТД 2012/13
  • 13:30
    МАН СИТИ-ВОТФОРД 6-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    ЛЭСТЕР-ТОТТЕНХЭМ 6-Р ТОЙРОГ
  • 17:30
    НЬЮКАСЛ-БРАЙТОН 6-Р ТОЙРОГ
  • 19:30
    PL MATCHPACK №6
  • 20:00
    PRE-GAME SHOW №17 (ШУУД)
  • 20:50
    ВЕСТ ХЭМ-МАН ЮТД (ШУУД) 6-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    PRODUCTION TIME
  • 23:20
    ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) 6-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:50
    “Байгаль” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:55
    “Sherwood” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 3, 4, 5-р анги /давталт/
  • 09:00
    “Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК 4, 5 -р анги /давталт/
  • 10:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Олз”-ын зочин
  • 11:15
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 11:25
    “Олз”-той цаг
  • 11:35
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 19, 20-р анги /давталт/
  • 13:10
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 13:20
    Монгол дууны хит
  • 13:40
    Хошин хөтөлбөр
  • 14:00
    “Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК 5 -р анги /давталт/
  • 14:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 15:00
    Зочны цаг /давталт/
  • 15:15
    Баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Гадаад дууны цаг
  • 16:45
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 17:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 17:40
    Хошин хөтөлбөр
  • 18:00
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    “Ардын хоршоо”нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:45
    “Sherwood” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 3, 4, 5-р анги /давталт/
  • 20:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:00
    “Балтын ой шугуй” BBC агентлагаас бэлтгэн хүргэж байна
  • 21:45
    “Macro room” үзүүлж байна
  • 21:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:00
    “Хайртай бол хартай” МУСК
  • 23:26
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 23:36
    Төрийн дуулал
  • 23:38
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:25
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Ө. Хатанболорын цолны мялаалгын харваанаас
  • 08:10
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Волейбол
  • 19:45
    “Тулаан” уралдаант, цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг
  • 20:15
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн наадмын хурдан морины уралдаан
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ тойм
  • 21:30
    Спорт хобби: Авто спортын бартаат замын тамирчин Б. Эрдэнэжаргал
  • 22:00
    Спорт таны амралтанд: Монгол Говь-2019 мото аялал
  • 23:00
    MNB SPORT мэдээ тойм

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Маргааш юу болох вэ?” цуврал 2
  • 11:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 64-65-р анги
  • 14:15
    Мөрөөдлийн аялал
  • 15:00
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 15:30
    “Уран сайхны кино”
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:00
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 19:30
    Залуус санаачилж байна...
  • 20:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 23:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр