МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Үнс” олон ангит уран сайхны кино 8.9.10-р анги
  • 11:20
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 12:00
    Данийн хааны балетийн тэргүүн гоцлоочид Улаанбаатарт
  • 13:00
    Робокон-2019
  • 13:40
    “Говийн зэрэглээ” Монголын уран сайхны кино
  • 15:20
    “Бямба гарагийн саятан”
  • 16:20
    MNB Спорт: Эрийн хийморь
  • 17:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 17:20
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 17:45
    Хөгжлийн замаар: “Хотын аялал жуулчлал-2”
  • 18:20
    Билгийн мэлмий
  • 18:50
    Атрын 60 жил: “Ургацын далай”
  • 19:10
    Робокон-2019
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын Нинжа дайчид-2019” уралдаант нэвтрүүлэг /2-р хэсэг/
  • 22:40
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:45
    “Хүний мөр” Монголын уран сайхны кино

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "том зургаан толгойт" хүүхдийн уран сайхны кино
  • 13:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 27,28,29-р анги,
  • 15:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "уих-ын цаг"
  • 16:30
    "манцуйтай тамирчин"
  • 17:00
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 16-р анги
  • 17:50
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 13-15-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 30-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 17-р анги
  • 23:30
    "168 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:40
    "яаяа зук хоёр"
  • 08:00
    "дуулах өдөр" дуун цэнгүүн
  • 08:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:45
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 09:25
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 12:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    business news
  • 12:10
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 12:15
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    "баянмөнхийн блог" фитнесийн зөвлөгөө
  • 13:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "би сөхрөхгүй" соак 24,25,26-р анги
  • 16:00
    "амрыг эрье"
  • 16:30
    miss mongolia - 2019
  • 17:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    business news
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч"
  • 18:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 1-р анги
  • 20:15
    "дэлхийн тэтгэлэгүүд"
  • 20:35
    business news
  • 20:45
    өдөр бүрийн зөв хэрэглээ
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "аз жаргалын шок " муск
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Муурнууд барыг эрхлүүлэхүй” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “Дуудлагын охид” МУСК
  • 10:45
    “Гэгээрлийн цаг” нэвтрүүлэг
  • 11:15
    “Хаикюү” япон анимэ,14,15-р анги
  • 12:00
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Business maximum 88”
  • 13:10
    “Сахиур” олон ангит УСК,11-р анги
  • 14:00
    “Баян зүрх хайрханы хишиг” улс аймгийн алдар цолтой хүчит бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:30
    “Анализ” тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Сахиур” олон ангит УСК,12-р анги
  • 22:30
    “Мартагдсан дайн” баримтат киноны 5-р хэсэг
  • 23:10
    “Комодогийн луунууд” баримтат кино
  • 23:30
    “Тоо юу сүлд үү?, 20-р хэсэг
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 01:30
    Баримтат кино
  • 02:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:30
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг (8)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 11:50
    "Ларьдмаа" МУСК
  • 13:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 13-р анги
  • 14:20
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 14-р анги
  • 15:00
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Хүний амь" МУСК
  • 19:10
    "Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн" Номин холдинг
  • 19:30
    "C тасаг" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Алганы хээ" Г.Эрдэнэбилэг /МУСТА, жүжигчин, найруулагч/ Ток шоу
  • 21:30
    "Ад чөтгөр харсан нь" УСК
  • 00:10
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    sbn news-тойм
  • 08:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    бодит тайлбар
  • 10:30
    тал нутгийн дайчид уск
  • 12:30
    шийдэл хэлэлцүүлэг
  • 13:30
    навчин байшингийн ахан дүүс
  • 14:30
    мөнхийн хайр 16- оак
  • 15:50
    мөнхийн хайр 17- оак
  • 17:10
    мөнхийн хайр 18- оак
  • 18:30
    мөнхийн хайр 19- оак
  • 19:50
    мөнхийн хайр 20- оак
  • 21:10
    хайрын хүч
  • 22:10
    харваачдын дайн уск
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Инсү хатан" ОАК /24-27/
  • 10:20
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /19-23/
  • 12:25
    "Бяцхан гүнж" ОАК /1-3/
  • 16:00
    "37-р точка" МУСК 3-р анги
  • 17:20
    Бяцхан гүнж" ОАК /4,5/
  • 19:05
    "Шилжилт" МУСК
  • 21:00
    "Алуурчны бие хамгаалагч" УСК
  • 23:30
    Бундеслиг 2019. Тоглолтын өмнө /шууд/
  • 23:50
    "Айнтрахт Франкфурт - Вердер Бремен" Бундеслиг 7-р тойрог /шууд/
  • 02:00
    "Хэлтгий заяа" МУСК
  • 03:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.11-12-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 14-15-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.19-20-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 47-48-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Ах дүү 5" СОАК 27-28-р анги
  • 11:15
    "Цаг уурын машины нууцууд" баримтат кино /2-р хэсэг/
  • 12:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 33-34-р анги
  • 14:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:25
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 14:45
    "Ээж" ОАК 28-29-р анги
  • 16:50
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ах дүү 5" СОАК 29-30-р анги
  • 20:35
    Өдөр бүрийн зөв хэрэглээ
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гоц ухаатан" Стивен Хокингийн онолоос /2-р хэсэг/
  • 23:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 232,233-р анги
  • 09:00
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    "Түцний охид" МУСК
  • 13:00
    Говь-Алтай аймгийн Халиун сумын 60 жилийн ой - хоёрдугаар хэсэг
  • 14:45
    "Сошиал туршилт"
  • 14:50
    Содон аялгуу
  • 14:55
    Бүтээгчид
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:05
    TrendMusic
  • 15:30
    "Сайн хүмүүс" УСК
  • 17:40
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 234-236-р анги
  • 18:15
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:20
    Бүтээгчид
  • 18:25
    Сошиал туршилт
  • 18:30
    TrendMusic
  • 19:00
    "Стонхеарт галзуугийн эмнэлэг" УСК
  • 21:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 22:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 1-26-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Ромын түүх" баримтат кино 4-р хэсэг
  • 13:00
    Хуурай эгч дүүс СОАК 15-17-р анги
  • 16:20
    "Намайг сонгооч-2" шоу нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 17:20
    Нүүдэл Шийдэл
  • 18:20
    "Эмчийн эсрэг Интернет" шоу нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 19:30
    "5 настнуудын нууцлаг ертөнц" шоу нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    "COMEDY NIGHT WITH COMEDY LAB" шоу нэвтрүүлэг 3-р хэсэг "ТУЛГАА"
  • 23:00
    71 дэх удаагийн "Эмми" шагнал гардуулах ёслолын үйл ажиллагаа
  • 00:40
    "Хэргийн халуун мөрөөр" УСК
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Загийн алим" МУСК
  • 11:10
    ХХ хөтөлбөр
  • 11:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Том 6 толгойт" МУСК
  • 15:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Аяллын тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Үнэн худлын дэнс" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Мандар групп"
  • 18:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Доктор нэмэх" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    ХХ хөтөлбөр
  • 21:35
    "Түмний байр" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Тэхийн зогсоол" МУСК
  • 23:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Бизнес толь"
  • 00:20
    "Мандар групп"
  • 00:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 01:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 08:40
    Масс академи үзүүлж байна
  • 09:00
    Баялаг бүтээгчийг дэмжих төсөл хөтөлбөр
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Араг продакшн үзүүлж байна
  • 11:10
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр давталт
  • 12:10
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 12:45
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:00
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 17:15
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна
  • 17:45
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Хэлмэгдсэн бичил уурхайчид /давталт/
  • 19:15
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 19:30
    "Зөн билгийн тулаан 8" Дугаар 10
  • 20:30
    Fact and Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    Баллуур нэвтрүүлэг - Бат-Отгон /Монголын суу ухааны академийн тэргүүн, доктор/
  • 22:05
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:10
    Зөв сонголт
  • 09:40
    Дуулах өдөр
  • 10:20
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    TV English Olympiad - 2019 Англи хэлний хичээл
  • 12:00
    Бизнес аялал
  • 12:40
    Аялгуут хором
  • 13:00
    Зөв сонголт
  • 13:30
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнес Амжилт
  • 15:30
    Залуу эмч нар ОАК 19,20 -р анги
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    Аялгуут хором
  • 18:30
    Auto time нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Амьдралын зам МУГБ Б.Зоригт
  • 20:00
    Зуу наслаарай
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Аяллын тойрог
  • 21:50
    Шинэ үсгийн багш МУСК
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:50
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 10:30
    "Ай Карли" ОАК (III.6-10-р анги)
  • 12:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.3-5-р анги)
  • 14:50
    "Тэртээх ертөнцийн хөгжимчин" МУСК
  • 16:40
    "Хязгааргүй хурд (Need for Speed)" УСК
  • 19:15
    "Шидэт ээмэг (The Hot Chick)" УСК
  • 21:30
    "Эд Вүүд (Ed Wood)" УСК
  • 00:00
    "Аав" МУСК
  • 01:40
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 08:30
    "Харийн зүйл" ОАК 8,9-р анги
  • 10:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 11:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Шүгэл үлээгч" Зорилтот төсөл
  • 12:10
    "One piece" Анимэ 286-295-р анги
  • 16:35
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 17:25
    Хошин шог
  • 17:50
    Амжилтын үндэс
  • 18:20
    "Miss Mongolia 2019" Монгол үндэстний гоо бүсгүй шалгаруулах тэмцээн #10
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:10
    "Life Style" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Том 6 толгой" МУСК
  • 23:00
    "Urban Talk" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Single lady-2"МУСК
  • 11:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Сайн уу амьдрал минь 2" МУСК
  • 14:30
    "We one-төгс ялалт" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Путинтай хийсэн ярилцлага"2 хэсэг
  • 16:10
    "Хошин шог"
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Мон металл" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Амлалт хэрэгжиж байна" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Доргио 7 эр" МУСК
  • 23:10
    "Чимх инээд" цуврал 7 хэсэг
  • 23:30
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" ТОЙМ хөтөлбөр
  • 09:00
    Ард түмний индэр
  • 09:35
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 10:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Сайн хүмүүс" УСК
  • 12:25
    Хошин шог
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 23,24,25-р анги /давталт/
  • 16:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:00
    "Энхтайван багш" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 18:30
    "Завхан аймгийн цаг"
  • 19:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Их Засагаар сонин юутай" цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Зөв гэр дулаалга
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Автомата" УСК
  • 01:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 18-22-р анги
  • 10:20
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 23-р анги
  • 12:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 24-29-р анги
  • 17:00
    "Можо ток" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хамтдаа загасчилъя"
  • 18:30
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Би амьдралд хайртай"
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 24-р анги
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:16
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 30-р анги
  • 23:00
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 00:40
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:55
    "РЕКЛАМ"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 22:00
    "РЕКЛАМ"
  • 22:05
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 08:40
    “Морфле” хүүхэлдэйн кино
  • 09:02
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 09:20
    Da Vinci Kids - "Мати Дада хоёр"
  • 09:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:02
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:02
    "Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 14:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 15:33
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:25
    Da Vinci Kids - "Мати дада хоёр"
  • 18:35
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 19:02
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    Da Vinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 22:02
    “Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Робокон-2019”
  • 11:00
    Дэлхий дахинд ОУ-ын тойм
  • 11:30
    Анхаарах өнцөг: эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг “Хуурамч мөнгөн аяганы худалдаа”
  • 11:50
    Экспертийн цаг
  • 12:10
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 12:40
    Томилолтоос ирлээ: Завхан, Говь-Алтай,Баянхонгор аймгаас бэлтгэв
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Ерөнхийлөгчийн онгоц” баримтат кино
  • 14:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:50
    Хөндөх сэдэв: Сайжруулсан түлш
  • 16:10
    Сүлд
  • 16:30
    “Алсын хараа 25” Монгол Улсын хөгжлийн урт хугацааны бодлого: Оршин тогтонохуй болон Хүний аюулгүй байдал
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    “Томилолтоос ирлээ: Төв аймгаас бэлтгэв.
  • 19:00
    Хөндөх сэдэв: Сууц өмчлөгчдийн холбоо...
  • 19:20
    Алтан аргамж: Монгол Энэтхэгийн харилцаа: Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд О.Нямдаваа
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Тариаланчид: Уур амьсгалд дасан зохицсон газар тариалан
  • 21:20
    Мартах учиргүй: Монгол улсын гавьяат тамирчин Т.Үйтүмэн
  • 22:50
    Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:50
    Монголын мэдээ-Маргааш

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    "Тоглолтын цаг"
  • 10:10
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:50
    "Хүний амь" МУСК
  • 12:20
    "Монголын сайхан орноор"
  • 12:35
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:35
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:05
    "Монголын сайхан орноор"
  • 14:25
    Эрүүл мэнд
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"-Д.Цэрэнтогтох
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Монголын сайхан орноор"
  • 18:25
    "Тоглолтын цаг"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Эрүүл мэнд
  • 20:00
    "Монголын сайхан орноор"
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Цагийн сүүдэр” баримтат кино 1
  • 12:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:15
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг.
  • 13:35
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:40
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 14:40
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 15:00
    “Монгол Улсын Үндсэн хууль” цуврал лекц
  • 18:10
    “Ярослав. Мянган жилийн өмнө” УСК
  • 19:50
    Номын танилцуулга
  • 20:00
    “Бугын дуудлага” нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Хүн төрөлхтний хайртай дуу
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 23:00
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа

SPS World

  • 01:00
    NBA TV FORECAST PREDICTIONS
  • 02:00
    2019 PLAYOFF PLAYBACK WARRIORS VS. RAPTORS GAME 5
  • 04:00
    2019 PLAYOFF PLAYBACK RAPTORS VS. WARRIORS GAME 6
  • 06:00
    NBA TV FORECAST KIA NBA MVP
  • 07:00
    TEAM PREVIEW: RAPTORS
  • 07:30
    TEAM PREVIEW: BUCKS
  • 08:00
    TEAM PREVIEW: WARRIORS
  • 08:30
    TEAM PREVIEW: JAZZ
  • 09:00
    NBA PRESEASON ADELAIDE AT UTAH LIVE
  • 11:30
    TEAM PREVIEW: CELTICS
  • 12:00
    TEAM PREVIEW: WARRIORS
  • 12:30
    NEW ZEALAND V NAMIBIA RUGBY WORLD CUP 2019
  • 15:00
    "LAST NIGHT OF ABA" БАРИМТАТ КИНО
  • 15:30
    FRANCE V TONGA RUGBY WORLD CUP 2019
  • 18:00
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 19:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:00
    NBA PRESEASON ADELAIDE AT UTAH TAPE
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    NBA PRESEASON ADELAIDE AT UTAH TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АСТОН.В-АРСЕНАЛ PL 2015-2016
  • 11:00
    UFC 240: ХОЛЛОВЭЙ-ЭДГАР
  • 13:30
    Л.А ЛЭЙКЕРС - САН АНТОНИО NBA 2018-2019
  • 15:30
    БАРСЕЛОНА-ПСЖ UCL 2016-2017
  • 17:30
    ONEFC: VISIONS OF VICTORY 2018
  • 20:30
    PRODUCTION TIME
  • 20:50
    АРСЕНАЛ - БОРНМУТ (ШУУД) 8-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №31: МАН ЮТД-ЭВЕРТОН 2011/12

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН СИТИ - ДИНАМО.З АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ - ЗАЛЬЦБУРГ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    "INSIDER" ДУГААР #1 (Б.ХОСБАЯР)
  • 13:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №6
  • 14:00
    БАЯНЗҮРХ УУЛЫН ХИШИГ БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 19:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #1
  • 19:30
    "МОРИН СПОРТЫН ЕРТӨНЦ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №7
  • 20:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 20:30
    PRODUCTION TIME
  • 20:50
    САУТХЭМПТОН - ЧЕЛСИ (ШУУД) 8-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2014 ОН

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Cars and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАЙКЛ БИСПИНГ-MY DESTINY БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    UFC 243: ВИТТЭЙКЕР-АДЕСАНЬЯ (ШУУД)
  • 13:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1050
  • 15:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-СВАНСОН
  • 18:00
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 8
  • 18:30
    ОКТАГОН ДУГААР 2-1
  • 19:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 5
  • 20:00
    UFC: КОУБОЙ-ГЕЙЖИ
  • 23:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #40
  • 23:30
    ONE WARRIOR SERIES 3-9

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    "Амралтын өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 11:00
    "Сийбискють "  УСК
  • 13:20
    Монгол киноны цаг
  • 15:00
    Дэлхийн шилдэг уралдаан"Arc de triomphe-2019/шууд/
  • 16:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" /2-р бүлэг 7-р хэсэг/
  • 17:00
    Гайхамшигт санаанууд бүтсэн түүх /3,4-р анги/
  • 18:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Миний нутаг"Булган аймаг Сэлэнгэ сум
  • 20:10
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Сүлд" телевиз үзүүлж байна Нэвтрүүлгүүдийн танилцуулга
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 22:00
     " Сургуулийн вальс " УСК
  • 23:30
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Дахиад болзъё" ОАК 4-р анги
  • 08:20
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 30-р анги
  • 09:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 72-74-р анги
  • 11:20
    "Миний өсвөр нас" УСК
  • 13:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:30
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 9, 10-р анги
  • 16:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 17, 18-р анги
  • 17:30
    "Дахиад болзъё" ОАК 5-р анги
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 75, 76-р анги
  • 20:20
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 19-р анги
  • 23:10
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 31-р анги
  • 00:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 75, 76-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    PRE-GAME SHOW №25 (ШУУД)
  • 00:20
    ВЕСТ ХЭМ-КРИСТАЛ.П (ШУУД) 8-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    ИНДИАНА-ФИНИКС NBA 2018-19
  • 04:30
    КЛИВЛЭНД-ОКЛАХОМА NBA 2018-19
  • 06:30
    САН АНТОНИО-МИННЕСОТА NBA 2018-19
  • 08:30
    БРАЙТОН-ТОТТЕНХЭМ 8-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    30 БАГ 30 ӨДӨР №13
  • 11:00
    ВОТФОРД-ШЕФФИЛД 8-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    БӨРНЛИ-ЭВЕРТОН 8-Р ТОЙРОГ
  • 15:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ЛЭСТЕР 8-Р ТОЙРОГ
  • 17:00
    ВЕСТ ХЭМ-КРИСТАЛ.П 8-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    PL MATCHPACK №8
  • 19:30
    30 БАГ 30 ӨДӨР №14
  • 20:00
    PRE-GAME SHOW №26 (ШУУД)
  • 20:50
    МАН СИТИ-ВОЛВЕРХЭМПТОН (ШУУД) 8-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    PRODUCTION TIME
  • 23:20
    НЬЮКАСЛ-МАН ЮТД (ШУУД) 8-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн киноны цаг
  • 07:50
    “Байгаль” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:55
    “Оз-д төөрсөн нь” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 3,4,5-р анги
  • 09:05
    “Ойн гайхамшигт ертөнц-2” / баримтат нэвтрүүлэг. BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 09:55
    “Урлагаар эмчлэхүй”агентлаг үзүүлж байна
  • 10:00
    “Хайрын рекорд” МУСК
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 35, 36-р анги /давталт/
  • 13:10
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 13:20
    Монгол дууны хит
  • 13:40
    Хошин хөтөлбөр
  • 14:00
    “Гайхамшигт байгаль” /BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 14:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 15:00
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 37, 38-р анги /давталт/
  • 16:40
    Баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Гадаад дууны цаг
  • 18:00
    “Бидний нандин үе” ОАУСК 39-р анги /давталт/
  • 18:45
    “Дуулах урлаг” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 19:40
    “Доктор нэмэх” /MBG гэмтэл согогийн эмнэлгийн эмч зөвлөж байна /
  • 19:45
    “Оз-д төөрсөн нь” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 3,4,5-р анги /давталт/
  • 20:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 21:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 3-р анги /давталт/
  • 21:45
    “Ойн гайхамшигт ертөнц-2” /баримтат нэвтрүүлэг. BBC агентлаг үзүүлж байна/
  • 22:35
    “Урлагаар эмчлэхүй”агентлаг үзүүлж байна
  • 22:40
    “Дэггүй аав” ОАУСК 4-р анги
  • 23:25
    Төрийн дуулал
  • 23:30
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    Redbull- үзүүлж байна
  • 08:10
    Волейболын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 12:15
    “Халхгол-80 жил” 4х4 бартаат замын уралдаан
  • 13:15
    Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс:Аваргууд Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч О. Цэрэндагва агсны тухай
  • 13:45
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 14:30
    Волейболын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 18:33
    “Их амжилтын эхлэл” Спортын гимнастикийн ОУХМ дасгалжуулагч багш Дагвын Норов
  • 19:25
    Бодлын дайны өрөг баримтат кино
  • 20:05
    Спорт таны амралтанд: Мастер ралли-2019 олон төрөлт холын зайн уралдаан
  • 21:10
    Монгол нинжа дайчид шоу нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 22:40
    Спорт-түүх: 1982 оны Идэрчүүдийн улсын аварга Хөдөлмөр баг

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:10
    ШУУД: 3X3 U23 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:30
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА
  • 22:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 23:15
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Уулзах цаг” ярилцлага
  • 11:30
    Таны амралтанд
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:30
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 5-7-р анги
  • 14:15
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 14:50
    Тоглолтын цаг
  • 16:10
    “Ирж яваа цаг” МУСК
  • 17:40
    Таны амралтанд
  • 18:00
    Баримтат кино
  • 19:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 21:20
    “Дүнсгэр говийн дуугүй хувьсал”
  • 22:00
    “Богд хаан” МУСК
  • 23:55
    Монгол улсын төрийн дуулал

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр