МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:15
    Хөгжмийн агшин
  • 10:20
    “Мартах учиргүй” Монгол Улсын гавьяат тамирчин Т.Үйтүмэн
  • 10:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Эргэх дөрвөн цаг” Төв аймгийн Батсүмбэр сумаас бэлтгэв
  • 14:30
    Робокон-2019
  • 15:10
    Атрын 60 жил: “Ургацын далай”
  • 15:30
    Билгийн мэлмий
  • 16:00
    “Чапаев” олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 17:00
    “Бямба гарагийн саятан” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    “Жив Жив” бага насныханд зориулав
  • 19:25
    Өв-Эрдэнэ
  • 19:30
    Эрх зүйн хөтөч
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Алсын хараа 25: “Цахим засаглалыг хөгжүүлэх боломж, гарц шийдэл”
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:05
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:50
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 13,14,15-р анги
  • 11:50
    "бундын хатан" олон ангит кино 30-р анги
  • 13:00
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "нөгөө кинонууд"
  • 16:10
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 17-р анги
  • 17:10
    "хүндийн хүчний уналт" хүүхэлдэйн кино 16,17,18-р анги
  • 18:20
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бундын хатан" олон ангит кино 31-р анги
  • 21:20
    "60 секунд"
  • 21:40
    "геологчдын хөдөлмөрийн үнэ цэнэ"
  • 22:00
    "дуусдаггүй яриа-2"
  • 23:10
    "үүр цайхын өмнө" хятадын олон ангит кино 18-р анги
  • 00:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    "дэлхийн тэтгэлэгүүд"
  • 07:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:40
    business news
  • 07:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:05
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 08:45
    "гэгээн өглөө" ярилцлага90/0
  • 10:15
    "цахим эмч"
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "нар сарны тэврэлт" соак 20-р анги
  • 12:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    business news
  • 13:35
    "сайн, муу хулгайч" соак 49-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "miss mongolia - 2019"
  • 16:10
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "дуулах өдөр"дуун цэнгүүн
  • 17:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    business news
  • 17:30
    "tvmall"
  • 17:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:10
    "геологчдын хөдөлмөрийн үнэ цэнэ - зураглалын геологич г.ганбаяр"
  • 18:30
    "яаяа зук хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:45
    "бүргэдийн дэвэлттэй бүсгүй" соак 2-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:20
    "шинэ хөдөө" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "цалинтай оюутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    үл тасрах аялгуу - хүрэн хаалгатай дэлгүүр
  • 22:50
    "сайн, муу хулгайч" соак 50-р анги
  • 00:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:10
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Муурнуудын нууцлаг амьдрал” баримтат кинo
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:35
    “Миа бид хоёр” хүүхэлдэйн киноны 44-р анги
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Сахиур” олон ангит УСК,12-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Хаикюү” анимэ, 16-р анги
  • 11:35
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Их үдийн хөтөлбөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Тоо юу сүлд үү?,20-р хэсэг
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Хаикюү” анимэ, 16-р анги
  • 16:55
    ТВ зар 151918
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Бүхнийг хайрынхаа төлөө” олон ангит уран сайхны киноны 52-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Эрүүл мэнд” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Сахиур” олон ангит УСК,13-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88”
  • 22:35
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 22:40
    “Тоо юу сүлд үү?,21-р хэсэг
  • 23:30
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Гадаад мэдээ
  • 00:50
    Зураглал
  • 01:00
    “Муурнуудын нууцлаг амьдрал” баримтат кинo
  • 02:10
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:40
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Бүх оддын гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг (5)
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Лондон унасан нь" УСК
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 14:20
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 14-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Доналдын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 18:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 18:50
    "Таны эрүүл мэндэд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Date хийх үү" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Хулгайлагдсан нь" ОАК 2-р бүлэг 15-р анги
  • 23:20
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news тойм
  • 09:00
    баримтат дэлгэц: нарт ертөнц цувралаас
  • 10:00
    харваачдын дайн уск
  • 12:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    шийдэл хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    үүргэвчтэй аялал: танзани-2
  • 14:20
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 15:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    навчин байшингийн ахан дүүс цуврал
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    адтай жаалууд 3-24 оак
  • 19:30
    түүхэн хэлхээ
  • 20:30
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    мөнхийн хайр-21 оак
  • 22:50
    нисэх онгоцны буудар хүрэх зам -11 соак
  • 00:05
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /10/
  • 06:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /2.5,6/
  • 07:40
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /31,32/
  • 08:30
    Мэдээ
  • 09:30
    "Бяцхан гүнж" ОАК 5-р анги
  • 10:20
    "Америкийн шинэ топ модел" шоу /24.15/
  • 11:05
    "Загасчдын сүүлчийн отог" Торгоны зам цувралаас
  • 11:40
    "Инсү хатан" ОАК 26, 27-р анги
  • 13:50
    “Япон амьдралын хэв маяг” баримтат кино
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /4/
  • 15:10
    "Алуурчны бие хамгаалагч" УСК
  • 17:10
    "Бяцхан гүнж" ОАК 6-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэй кино /3.2/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэй кино /24/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    "Сэргээх үү, нураах уу?" хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 21:30
    "Инсү хатан" ОАК 28,29-р анги
  • 00:10
    "Дурсамж төгсгөл үгүй" МУСК
  • 01:55
    Мэдээ
  • 02:55
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /10/
  • 03:45
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.13-р анги
  • 07:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 07:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 49-50-р анги
  • 08:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.21-р анги
  • 08:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /8-р хичээл/
  • 09:20
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /8-р хичээл/
  • 09:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Хөгжмийн цаг
  • 10:00
    "Ах дүү 5" СОАК 29-30-р анги
  • 11:10
    "Өндгөн толгойт" МУСК бүтсэн түүх
  • 11:30
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /8-р хичээл/
  • 12:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 35-р анги
  • 13:15
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /8-р хичээл/
  • 13:35
    Солонгос хэлний "Алсын зайн сургалт" гүнзгий шат /8-р хичээл/
  • 13:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Би багш" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" анхан шат /8-р хичээл/
  • 15:30
    Хятад хэлний "Алсын зайн сургалт" дунд шат /8-р хичээл/
  • 15:55
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    4 өнгө цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ээж" ОАК 30-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.14-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 51-52-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.22-р анги
  • 19:00
    "Ах дүү 5" СОАК 31-32-р анги
  • 20:40
    "Дэлхийгээр Аялагчид" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р бүлэг 36-р анги
  • 23:05
    "Ээж" ОАК 31-р анги
  • 00:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 00:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    Эх Орны Өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    "Эх дэлхий-5" баримтат кино
  • 10:30
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 24-р анги
  • 11:25
    Та үүнийг мэдэх үү
  • 11:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 12:00
    TrendMusic
  • 12:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 235,236-р анги
  • 12:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    Завхан аймгийн шигшимэл хурд 2019 - Нэгдүгээр хэсэг
  • 14:45
    High trade
  • 15:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:05
    Содон аялгуу
  • 15:10
    "Сайн хүмүүс" УСК
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:25
    Монгол малчны зар
  • 17:40
    TrendMusic
  • 18:05
    High trade
  • 18:20
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 237,238-р анги
  • 18:50
    Та үүнийг мэдэх үү
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хөгшин хүргэн" ОАК 25-р анги
  • 21:00
    "Чин ачлал" эмнэлэг
  • 21:40
    "Микроны босс" МУСК
  • 23:30
    "Хайраа хайрла" ОАК 14-р анги
  • 00:30
    Эх Орны Өглөө уулзацгаая

Монгол ТВ

  • 06:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 25-28-р анги
  • 10:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 24-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-2" шоу нэвтрүүлэг 7-р хэсэг
  • 14:30
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 1-р анги
  • 17:10
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 20-р хэсэг
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 29-32-р анги
  • 18:00
    "Сабрина" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 21-р анги
  • 18:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний цорын ганц" СОАК 25-р анги
  • 21:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 22:00
    "Тэрбумын ертөнц" АОК /season-2/ 8-р анги
  • 23:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 11-р анги
  • 00:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 01:00
    Үдшийн мэдээ
  • 02:10
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:35
    Өглөө хөтөлбөр
  • 08:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн онцлох /давталт/
  • 09:35
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Байгаль эх - Хариуцлагатай уул уурхай" үндэсний хэлэлцүүлэг Говьсүмбэр аймаг /шууд/
  • 14:00
    "Тэхийн зогсоол" МУСК
  • 15:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    ХХ хөтөлбөр
  • 16:25
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 16:50
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Түмний байр" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Доктор нэмэх" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "Мандар групп"
  • 18:45
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Мандар групп"
  • 21:00
    "Үнэн худлын дэнс" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Код" МУСК
  • 23:30
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:45
    "Бизнес толь"
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:50
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 09:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 35-р анги /давталт/
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Масс академи үзүүлж байна
  • 12:20
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Масс академи үзүүлж байна
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:35
    Масс академи үзүүлж байна
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 18:25
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Таван толгой түлш ХХК-Сервис төв үзүүлж байна.
  • 20:15
    Шинэ аялал - Манжуур аялал
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Жижиг дунд үйлдвэрлэл үйлчилгээ эрхлэгчдийн форум 2019
  • 22:00
    Миний охин СуЁн ОАУСК 36-р анги
  • 23:15
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:00
    Чөлөөт бөхийн ДАШТ 2019 1-р хэсэг
  • 03:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Ухаарахуй
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 10:40
    Бизнес Амжилт
  • 11:10
    Дуулах өдөр
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:40
    Манжуурын хөтөлбөртэй аялал
  • 19:00
    Хот ОАК 4-р анги
  • 20:00
    Ухаарахуй - Дарамсала 2019 аялал
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Залуу эмч нар ОАК 21-р анги
  • 22:50
    Auto time нэвтрүүлэг
  • 23:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Бизнес Амжилт
  • 01:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:25
    "Ай Карли" ОАК (III.9,10-р анги)
  • 08:25
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.5-р анги)
  • 09:15
    "Тэртээх ертөнцийн хөгжимчин" МУСК
  • 11:05
    "Хязгааргүй хурд (Need for Speed)" УСК
  • 13:25
    "Шидэт ээмэг (The Hot Chick)" УСК
  • 15:15
    "Эд Вүүд (Ed Wood)" УСК
  • 17:25
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:45
    "Жексон амьд" МУСК
  • 19:30
    "Ай Карли" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 20:30
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.6-р анги)
  • 21:30
    "Касанова (Casanova)" УСК
  • 23:40
    "Тэртээх ертөнцийн хөгжимчин" МУСК
  • 01:30
    "Ай Карли" ОАК (III.9-12-р анги)
  • 02:55
    "Жексон амьд" МУСК
  • 04:25
    "Бэйтес дэн буудал" ОАК (III.5,6-р анги)
  • 05:50
    "Касанова (Casanova)" УСК
  • 07:35
    "Ай Карли" ОАК (III.9-12-р анги)

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Доргио 7 эр" МУСК
  • 11:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Digital student - 2019" лекц
  • 13:10
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 15:00
    "20 зуун баримтат нэвтрүүлэг" 1-р хэсэг
  • 16:30
    "Хошин шог"
  • 17:00
    "Миний очих ёстой зуун газар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Мон металл" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Step-Steps-Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 23:10
    Дэлхийн хотууд
  • 23:30
    Эфир төгсгөл

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Автомата" УСК
  • 11:45
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Авьяаслаг багачууд
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    Нийгмийн тэмдэглэл
  • 17:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Инноваци хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөрөөдлийн аялал" цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Үүр цайхын өмнө" ОАК 26-р анги
  • 23:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 23:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    Техникийн завсарлага
  • 13:00
    Техникийн завсарлага
  • 17:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 30-р анги
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол хөтөлбөр
  • 19:30
    Шударга ёсны нэгдэл: "Хойч үе" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 20:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 25-р анги
  • 21:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Уран зохиолын цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК 31-р анги
  • 23:00
    Music set
  • 00:45
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:05
    "Хошин шог"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "РЕКЛАМ"
  • 12:35
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РЕКЛАМ"
  • 17:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "РЕКЛАМ"
  • 20:05
    "ФИТОРАЙЗ" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 21:30
    "РЕКЛАМ"
  • 21:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    "РЕКЛАМ"
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр"
  • 23:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    “Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 08:02
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    “Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Мати дада” т.м нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Da Vinci Kids – "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:35
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Миний найз Үби" хүүхэлдэйн кино
  • 12:33
    “Морфле” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci learning- "Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 14:02
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 14:33
    “Пэт Мэт хоёр” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 16:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:33
    “Миний найз Үби” хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 18:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:22
    Da Vinci kids - "Мати дада хоёр”
  • 18:30
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 19:33
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:02
    “Тобот Атлон” хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    “Дами туулай ба Роми баавгай” хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    Da Vinci Learning – “Агуу мөрөөдөгчид” баримтат кино
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    “Тандермэний гэр бүл” ОАК
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Тариаланчид: Уур амьсгалд дасан зохицсон газар тариалан
  • 10:20
    “Робокон-2019”
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Мартах учиргүй: Монгол улсын гавьяат тамирчин Т.Үйтүмэн
  • 14:30
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 14:35
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 14:45
    Буриад хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Алтан аргамж: Монгол Энэтхэгийн харилцаа: Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд О.Нямдаваа
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Хүрээлэн амьд ертөнцийн цуврал
  • 23:40
    Монголын мэдээ-Маргааш

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган №255
  • 11:00
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 12:00
    “Бугын дуудлага” нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Номын танилцуулга
  • 12:55
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 13:00
    “Ярослав мянган жилийн тэртээ” уран сайхны кино
  • 14:40
    “Монгол, Германы боловсролын гүүр” нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Арбатын хүүхдүүд” УСК 01
  • 18:55
    Номын танилцуулга
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    “Хүн чанар” нэвтрүүлэг. МУГЖ Ж.Уранчимэг
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:00
    “Монгол төр ба Монгол ардчилал” цуврал лекц 31, 32
  • 21:00
    “Соёлын бүтээлч үйлдвэрлэл” ЭШХ 1-р хэсэг
  • 22:00
    “Хүний биеийн анотоми” баримтат кино 01
  • 22:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 01:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 01:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 02:00
    NBA ACTION 2837
  • 02:30
    NBA ACTION 2838
  • 03:00
    NBA ACTION 2839
  • 03:30
    HARDWOOD CLASSICS JAZZ VS. HORNETS 01/18/2016
  • 05:30
    TEAM PREVIEW: CELTICS
  • 06:00
    NBA PRESEASON CHARLOTTE AT BOSTON LIVE
  • 08:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 09:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 09:30
    TEAM PREVIEW: CELTICS
  • 10:00
    TEAM PREVIEW: WARRIORS
  • 10:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 11:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 11:30
    TEAM PREVIEW: BUCKS
  • 12:00
    TEAM PREVIEW: JAZZ
  • 12:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 13:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 13:30
    HARDWOOD CLASSICS JAZZ VS. HORNETS 01/18/2016
  • 15:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 16:30
    TEAM PREVIEW: CELTICS
  • 17:00
    NBA PRESEASON CHARLOTTE AT BOSTON TAPE
  • 19:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 19:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 20:00
    NBA PRESEASON CHARLOTTE AT BOSTON TAPE
  • 22:00
    NBA GAMETIME TAPE
  • 22:30
    NBA GAMETIME TAPE
  • 23:00
    NBA PRESEASON CHARLOTTE AT BOSTON TAPE

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.СИТИ-ТОТТЕНХЭМ PL 2015-2016
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №1: МАН.СИТИ-КПР 2011/12
  • 11:30
    ЖҮДО ДАШТ 2018 - ӨДӨР 1
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №2: МАН.ЮТД-ТОТТЕНХЭМ 2008/09
  • 14:30
    БОСТОН - ВАШИНГТОН NBA 2018-2019
  • 16:30
    МАН.СИТИ-ТОТТЕНХЭМ PL 2015-2016
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №3: МАН.ЮТД-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 19:00
    ЖҮДО ДАШТ 2018 - ӨДӨР 1
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №4: НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ 2010/11
  • 22:00
    ФИНИКС - ЛЭЙКЕРС ТОГЛОЛТ #6 - 2006 PLAYOFFS

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "INSIDER" ДУГААР #1 (Б.ХОСБАЯР)
  • 09:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-ДАЛЛАС NBA 2018-19
  • 11:30
    "МХБХ-НЫ ЦОМ" 1/2 ХАРИУ ТОГЛОЛТ ЭРЧИМ - АТЛЕТИК 220
  • 13:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #1
  • 14:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ЛЭСТЕР 8-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    "МАЗАЛА ЛИГ" 11-Р ТОЙРОГ ХАНГАРЬД - ДЭРЭН
  • 18:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #2
  • 18:30
    FIVB MEN ШИГШЭЭ ТОГЛОЛТ
  • 21:30
    ДЭЭД ЛИГ БҮХ ОДОД-2019 ХОЛИМОГ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 23:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ 2019 - ДУГААР #2
  • 23:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бизнесийн орчин" Форум
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-СВАНСОН
  • 03:00
    ЖҮДО БРАЗИЛИАГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 1 (ШУУД)
  • 05:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    WWE MONDAY RAW 1375
  • 11:00
    UFC FIGHT NIGHT БАДЕР-СЕН ПРЮ
  • 14:00
    THE ULTIMATE FIGHTER HEAVY HITTERS 5
  • 15:00
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 7
  • 15:20
    UFC 25 YEARS IN SHORT ДУГААР 8
  • 15:50
    ONE: СИНГАПУР-HEART OF THE LION
  • 19:00
    UFC 243: ВИТТЭЙКЕР-АДЕСАНЬЯ
  • 21:30
    ЖҮДО БРАЗИЛИАГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 1

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд”телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Өглөөний хөтөлбөр”
  • 09:00
    "Мөнгөний ноёрхол” /1-р хэсэг/
  • 10:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 11:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа"
  • 12:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Аялгуут соёл" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" 2-р бүлэг 9-р хэсэг
  • 15:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:30
    "Дэлхийн шилдэг уралдаан"
  • 16:00
    "Зураг түүх өгүүлнэ" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" гэрээт нэвтрүүлэг/шууд/
  • 19:00
    "Миний нутаг"
  • 20:00
    Бизнес хөтөч
  • 20:10
    "Сүлд үү, Тоо юу?" 2-р бүлэг 10-р хэсэг
  • 21:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Бооржиагийнхан ОАК /19-р анги/
  • 23:00
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    “Өртөө” МУСК
  • 01:15
    "Цаг үе" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    "Сүлд үү, Тоо юу?" 2-р бүлэг 10-р хэсэг
  • 02:50
    Бооржиагийнхан ОАК /19-р анги/
  • 03:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 32
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 22
  • 08:30
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 31-р анги
  • 11:30
    "Дахиад болзъё" ОАК 5-р анги
  • 12:30
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 75, 76-р анги
  • 14:20
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 19, 20-р анги
  • 15:30
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг /дугаар 30/
  • 16:05
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 19-р анги
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Дахиад болзъё" ОАК 6-р анги
  • 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 77, 78-р анги
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 21, 22-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Шиврээ бороо шимшрэх сэтгэл" ОАК 20-р анги
  • 23:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 32-р анги
  • 00:05
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү 2" ОАК 21, 22-р анги
  • 01:10
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 77, 78-р анги

SPS Prime

  • 01:30
    PL WORLD №9
  • 02:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ-ТОРОНТО NBA 2018-19
  • 04:00
    ВАШИНГТОН-ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2018-19
  • 06:00
    ФРАНКА-БРҮҮКЛИН NBA PRESEASON-2019
  • 08:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №9
  • 08:30
    АДЕЛАЙД-ЮТА NBA PRESEASON-2019
  • 10:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №28: ВЕСТ БРОМ-МАН ЮТД 2012/13
  • 11:00
    БРАЙТОН-ТОТТЕНХЭМ 8-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №14
  • 13:30
    МАН СИТИ-ВОЛВЕРХЭМПТОН 8-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №30: ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 2015/16
  • 16:00
    АРСЕНАЛ-БОРНМУТ 8-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    САУТХЭМПТОН-ЧЕЛСИ 8-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    30 БАГ 30 ӨДӨР №15
  • 20:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №34: МАН ЮТД-ВЕСТ ХЭМ 1999/00
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №8
  • 22:00
    НЬЮКАСЛ-МАН ЮТД 8-Р ТОЙРОГ

NTN

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:03
    “Оз-д төөрсөн нь” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 5-р анги /давталт/
  • 07:28
    “Мөөг” танин мэдэхүйн зураглал
  • 07:33
    “Алиса юу хийхээ мэднэ” Орос хүүхэлдэйн цаг
  • 07:55
    Stars shop
  • 08:00
    “Зэрлэг Шотланд” баримтат кино
  • 08:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 09:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 3-р анги /давталт/
  • 09:50
    “Үндэсний үйлдвэрлэгч ба цахим их дэлгүүр” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Харандаан анд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:15
    Найзын яриа /Ичиг ичиг/
  • 10:16
    “Африкийн байгаль” танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Дэггүй аав” ОАУСК 4-р анги /давталт/
  • 11:45
    “Амьтад” танин мэдэхүйн зураглал
  • 11:50
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 12:00
    Орос дууны цаг
  • 13:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:05
    Хошин хөтөлбөр
  • 13:25
    “Баавгайн амьдрал” танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:10
    МУСК
  • 16:04
    “Хөгжмийн хоёрол” урлагийн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    “Альпийн нуруу” баримтат кино
  • 17:00
    Кино бидний амьдралд
  • 17:40
    “Шейр вүүд” хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 18:00
    “Олз”-ын зочин
  • 18:20
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 18:30
    “Дэггүй аав” ОАУСК 5-р анги
  • 19:15
    “Бүтээлч хүмүүн” хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:32
    Бүрэн зураглал
  • 19:35
    “Оз-д төөрсөн нь” Америкийн олон ангит хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 20:00
    “Гайхамшигт байгаль-Амьдрах чадвар” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:45
    “Урлагаар эмчлэхүй” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    “Он цагийн хэлхээс” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Техасын шөнө дунд” Америкийн зөгнөлт ОАУСК /2 бүлгийн 1-р анги/
  • 22:30
    “International” телевиз үзүүлж байна
  • 22:40
    “Дэггүй аав” ОАУСК 6-р анги
  • 23:25
    Төрийн дуулал
  • 23:27
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    “Их амжилтын эхлэл” Спортын гимнастикийн ОУХМ дасгалжуулагч багш Дагвын Норов
  • 08:15
    “Тулаан” уралдаант, цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг: ONCE OUTO MONGOLIA vs SIGMA 3-р хэсэг
  • 08:50
    Спортын нэвтрүүлгийн сан хөмрөгөөс: Аваргууд Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч О. Цэрэндагва агсны тухай
  • 09:25
    Спорт таны амралтанд: Мастер ралли-2019 олон төрөлт холын зайн уралдаан
  • 10:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 10:15
    Спорт таны амралтанд: Мастер ралли-2019 олон төрөлт холын зайн уралдаан /үргэлжлэл/
  • 10:30
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Жүдо бөхийн урьдчилсан барилдаан
  • 11:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 11:15
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Жүдо бөхийн урьдчилсан барилдаан /үргэлжлэл/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Монголын хүүхдийн спортын 6-р наадмын шигшээ тэмцээн: Жүдо бөхийн урьдчилсан барилдаан /үргэлжлэл/
  • 14:50
    “Мэргэжлийн аврагч-2019” тусгай бэлтгэлийн аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 15:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 15:15
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1930, 1950 он
  • 15:50
    Волейболын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 16:10
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн сурагчдад/
  • 16:15
    Волейболын залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн /үргэлжлэл/
  • 20:00
    “World sport” тойм нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Бодлын дайны өрөг баримтат кино
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:20
    Энэ долоо хоног-Спортын ертөнцөд
  • 21:35
    Спорт таны амралтан:”Авто хим 2019” мастер кросс уралдаан
  • 22:38
    Спорт-түүх:1991 оны улсын аварга 1992 оны МБАТ-ий спартакиадын мөнгөн медальт “Сор” баг

Олон Саналтай

X/1721:00

Монгол ТВ

"DNA" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6

X/1721:30

SBN

мөнхийн хайр-29 оак

X/1706:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр